PDA

Pogledajte punu verziju : Sta djevojke prvo primjećuju na muškarcima???

Soleil
30-09-2006, 12:19 AM
Nisam sigurna da li je bila neka slična tema,ali i ako jeste nema veze :clapping:
Pa djevojke,šta je primarno na što obracate pažnju pri prvom susretu sa osobom suprotnog spola???PUCAJTE..

sjajilozausne
30-09-2006, 09:39 AM
Ramena.....:mean2:

edina kovacevic
30-09-2006, 10:22 AM
lijepo lice, lijepa guza:badteeth:

edina kovacevic
30-09-2006, 10:29 AM
Nisam sigurna da li je bila neka slična tema,ali i ako jeste nema veze :clapping:
Pa djevojke,šta je primarno na što obracate pažnju pri prvom susretu sa osobom suprotnog spola???PUCAJTE..
a ti postavi ovu temu a nisi dala svoj odgovor??:ears:

baklava
30-09-2006, 10:54 AM
hmm....nekad sam govorila oci, osmijeh....sad? pa ovako gledam uopce u lice, a kad vec prodje pored mene ili se okrene....gledam frankly i iskreno i po bontonu receno...njegovu zadnjicu....hmhm.....

edggar
30-09-2006, 10:55 AM

nek si joj rekla

ja stvarno prvo gledam guzu kod cure, al nisam znao da i vi kod muskaraca :)

Aronika
30-09-2006, 01:48 PM
Ja uopce ne gledam muskarca dok ne progovorim s njim, a ako nekom pogledam prvo u guz ili u facu onda znam ako sta bude trajace kratko, ali moguce slatko!! :D
Ali ono sto prvo primjetim kad smo u nekom drustvu i kad se razgovara je smisao za humor!!!
I slusam svoje osjecaje, imam obicaj dok pricam da ostvarujem fizicki kontakt, u smislu da nekog dodirnem za ruku, rame ili ledja, tako da ako pri tom kontaktu osjetim neku promjenu u tijelu, taj je definitivno moj sljedeci korak, naravno ako se tad trenutno ne zabavljam!!
Uzasno vjerujem u energiju i sto bi rekli hemiju!! :D

Aronika
30-09-2006, 01:50 PM
nek si joj rekla

ja stvarno prvo gledam guzu kod cure, al nisam znao da i vi kod muskaraca :)

Jesi li kad pogledao u moju?! Imas li kakvo misljenje o njoj da podjelis sa mnom :D
Ja jesam u tvoju, i ako djevojke ovdje vole zgodnog muskarca, ali ono na mrsavije a ne na deblje zgodno, onda vam je to Edgar! :D
Hej, nisam te dugo vidjela, jesi li se sta udebljao u medjuvremenu?!! :D

edggar
30-09-2006, 02:01 PM
[QUOTE=Aronika]Jesi li kad pogledao u moju?! Imas li kakvo misljenje o njoj da podjelis sa mnom
Ja jesam u tvoju, i ako djevojke ovdje vole zgodnog muskarca, ali ono na mrsavije a ne na deblje zgodno, onda vam je to Edgar!
Hej, nisam te dugo vidjela, jesi li se sta udebljao u medjuvremenu?!!

a tvojoj nesmijem ni pricat, odmah trnci mi pocnu tijelom prolazit i imam zelju da je dotaknem! to bi znacilo da ti je guza njam njam! :)

jesam se malo popravio. a, ako imas bas tolko zelju da me vidis, mozemo se dogovorit. ovih dana cu pripremat jednu ukusnu veceru pa cu te zvati, ono da makar kazes jel ukusna :)

Aronika
30-09-2006, 02:14 PM
[QUOTE=Aronika]Jesi li kad pogledao u moju?! Imas li kakvo misljenje o njoj da podjelis sa mnom
Ja jesam u tvoju, i ako djevojke ovdje vole zgodnog muskarca, ali ono na mrsavije a ne na deblje zgodno, onda vam je to Edgar!
Hej, nisam te dugo vidjela, jesi li se sta udebljao u medjuvremenu?!!

a tvojoj nesmijem ni pricat, odmah trnci mi pocnu tijelom prolazit i imam zelju da je dotaknem! to bi znacilo da ti je guza njam njam! :)

jesam se malo popravio. a, ako imas bas tolko zelju da me vidis, mozemo se dogovorit. ovih dana cu pripremat jednu ukusnu veceru pa cu te zvati, ono da makar kazes jel ukusna :)

Ismijala sam se sad ko blesava, kad sam procitala to da imas zelju da je dotaknes, haahhaa, stvarno si kralj!
Crkoh ja ovdje od smijeha!!
A kad smo vec kod te hrane, posto se pohvali da znas kuhati, sad ocekujem Jamie Oliver fazone da mi prospes! :D
Odoh i ja upravo s Klimom da prosetam!
Cujemo se a i mor bit vidimo uskoro!! :kiss:

edggar
30-09-2006, 02:29 PM
ej morat cu te nesto pitat vezano iz tvoje struke, rijec o zaboravljenom clanu/znaku "H" u nasem jeziku, al drugom prilikom.

odoH i ja ribat kupus pa se cujemo :)

poselami mi klimu!

baklava
30-09-2006, 02:39 PM
ej morat cu te nesto pitat vezano iz tvoje struke, rijec o zaboravljenom clanu/znaku "H" u nasem jeziku, al drugom prilikom.

odoH i ja ribat kupus pa se cujemo :)

poselami mi klimu!

• Teme i poruke moraju biti u vezi sa forumom i temom pod kojom su objavljene.

smatraj ovo javnom opomenom......

Dusha
30-09-2006, 05:33 PM
Ako ga gledam onda prvo ruke, pa usne, pa oci...i tako redom. Ako ga slusam onda boju glasa, smijeh i nacin na koji govori...Ako ga osjecam onda pokrete, cvrstocu stiska ruke i srdacnost pri ophodjenju s ljudima...

Spam
30-09-2006, 05:45 PM
a što me opisa :smile2:

smatraj ovo opomenom.....

catXlux

MISSI
30-09-2006, 06:17 PM
pa prvo moram reci da mi fizicki izgled nije toliko vazan ali ipak ti neko njime privuce ili ne privuce paznju,onaj ko ce meni privuci paznj izgledom,mora biti lijepo graden ja volim da vidim "Plocice" na stomaku,lijepu guzu,jake cvrste ruke,lijepe zube,"Ostar" pogled,pravi muski ,to je to od prilike. . .a da i mora biti visok ( ne mora imati dva metra,ali nekako mi njima sve lijepo stoji):hot:

miko
30-09-2006, 06:26 PM
Cini mi se na ovom forumu su samo teme o sexu aktivne.

catXlux

Soleil
01-10-2006, 12:21 AM
hehheh ,šlag dolazi na kraju...šala mala...pa ev ja gledam lice i osmjeh,pa pomalo i način odijevanja...ali u zadnje vrijeme furam se na muškarce pa im odmjeravam zadnji trap...(P.S.preferiram tamnopute muške)

Dj_ErRoR
01-10-2006, 06:26 PM
Eto muski rode culi ste sto ih privlaci,zato sada sav trud u zadnjicu :D

girl:)
01-10-2006, 07:28 PM
ja prvo primjetim jeli crn jer mene strasno pale crni momci al bas crni,skroz tamnog tena i crne sjajne kose...i svidjaju mi se na cent osisani,to me najvise privuce,ako je crn i celav,ne mora bit puno lijep....

morenit@
01-10-2006, 07:50 PM
sto mene prvo privlaci kod muskarca???hm...kad je fizicki izgled u pitanju onda definitivno mora imati lijepe zube i lijep osmjeh,i naravno lijepu i privlacnu guzu.:D
a sto se tice nekih osobina,pa trebao bi imati smisla za humor,da me nasmije u svakom trenutku,trebao bi biti pricljiv,a u isto vrijeme da zna kad treba stati s pricom,zatim bi trebao da ima onu muskost u sebi,da se zna ko stojeci piski:Dtrebao bi znati kako rijecima i pokretima tijela da u meni probudi znatizelju i zelju za njim! ehh kazem trebao bi,al ne i morao...

Spam
01-10-2006, 07:56 PM
Ali nažalost većina muškaraca su Lehbaći. :badteeth:

:tweety: :scared :boom:

essana11
01-10-2006, 11:24 PM
oči i osmijeh..........
slažem se...

thunderica
03-10-2006, 04:50 AM
ma ja ga u komadu gledam, nesmije nista da fali :alien:

djanib
03-10-2006, 08:05 AM
sto mene prvo privlaci kod muskarca???hm...kad je fizicki izgled u pitanju onda definitivno mora imati lijepe zube i lijep osmjeh,i naravno lijepu i privlacnu guzu.:D
a sto se tice nekih osobina,pa trebao bi imati smisla za humor,da me nasmije u svakom trenutku,trebao bi biti pricljiv,a u isto vrijeme da zna kad treba stati s pricom,zatim bi trebao da ima onu muskost u sebi,da se zna ko stojeci piski:Dtrebao bi znati kako rijecima i pokretima tijela da u meni probudi znatizelju i zelju za njim! ehh kazem trebao bi,al ne i morao...

Ovo je @Klima definitivno. Ulazem i Kviska. :rcain:

catXlux

*change*
09-10-2006, 08:07 PM
DUGA kosa

.

Soleil
09-10-2006, 11:27 PM
ma ja ga u komadu gledam, nesmije nista da fali :alien:
e svaka čast,tako treba..:hehehehe: :hehehehe:

Spam
09-10-2006, 11:34 PM
DUGA kosa

.

__________________ komentari koji nisu vezani za temu ce biti obrisani!!!

catXlux

kicho
10-10-2006, 01:44 AM

catXlux
cemu bespotreban SPAM..

..ma cure vise nisu sigurne sta gledaju kod muskaraca, danas gledaju ovo, sutra ono..a opet gledaju fizicku ljepotu (to preferiraju pretezno) i materijalno stanje, i normalno je to da ce cura sjeti prije u lijepo dobro auto nego u nekoga golfa I/II (ne znam sto to inace smeta muskarcima jer i mi trazimo neke svoje koristi nama svojstvene i poznate)..mada ne mora biti razlog samo to, ali ljubav ko ljubav - sad je ima, sutra nejma..sve je prolazno..svaka cast na iskrenoj i trajnoj ljubavi (i ja u nju vjerujem;)).

*change*
10-10-2006, 06:19 PM

catXlux
?????

LOLČINA!!!!

tema
STO DJEVOJKE PRVO PRIMJECUJU NA MUSKARCIMA??!

moj odgovor

duga kosa

e sad objasjenje:

JA UVIJEK PRVO NA MUSKARCU PRIMJECUJEM DUGU KOSU!!!!!

ne vidim sta je tu nejasno

treba li jos nesto pojasniti

muha
12-10-2006, 02:53 PM
E pa danas cure samo traze one koji imaju para i kakva dobra kola da se vidi da je ona u kolima,mozda niste isti ali vecina tako radi...

muha
12-10-2006, 02:57 PM
Pa ja mislim da svi malo lazete,znamo mi sta vi prvo gledate kod muskog pola:ohno: prvo je da ima para i dobro kola pa da se mozete malo provozati u njima ne znam zasto je tako ali sta ces takva drzava pa nemaju roditelji gdje da rade pa salju cure u akciju izvini ali ali ja mislim da niste sve iste

thunderica
12-10-2006, 03:00 PM
Pa ja mislim da svi malo lazete,znamo mi sta vi prvo gledate kod muskog pola:ohno: prvo je da ima para i dobro kola pa da se mozete malo provozati u njima ne znam zasto je tako ali sta ces takva drzava pa nemaju roditelji gdje da rade pa salju cure u akciju izvini ali ali ja mislim da niste sve iste

Da ti nemas kakvih kompleksa il te netko posteno zaHebao?

mala - gala
12-10-2006, 03:02 PM
ramena, osmijeh, prste, guza i usi:)

MISSI
13-10-2006, 11:16 PM

Pa ja mislim da tebi ni ta dobra kola,ni puno para nebi bilo puno od kosisti. . .staces nekima se neda pa neda !!! :smash: :smash: :D

spavalica
14-10-2006, 12:51 AM
e znate sta ja primjecujem....prvo i najvaznije od fizickog izgleda su mi zubi, ruke....i na karaju, mozda ce neko misliti da je to glupost al sta cu....gledam kako pantalone padaju na tene, cipele ili sta vec nosi na nogama ;)

TheDamned
14-10-2006, 12:55 AM
e znate sta ja primjecujem....prvo i najvaznije od fizickog izgleda su mi zubi, ruke....i na karaju, mozda ce neko misliti da je to glupost al sta cu....gledam kako pantalone padaju na tene, cipele ili sta vec nosi na nogama ;)

odgovori na temu....humor je u podforumu razno....

catXlux

Soleil
14-10-2006, 01:12 AM
gledam kako pantalone padaju na tene, cipele ili sta vec nosi na nogama ;)
možda će ovo zvučat još smješnije...al' i ja malkice obraćam pažnju na to...tak da nisi jedina:smilegah:

spavalica
14-10-2006, 01:54 AM
možda će ovo zvučat još smješnije...al' i ja malkice obraćam pažnju na to...tak da nisi jedina:smilegah:

ma sta nas briga :glasses2:

baklava
14-10-2006, 11:06 PM

ma extra....nek si to spomenula...gledaju to jos neki tj neke...ja bar mislim da ima neceg zanimljivog u tome...

stoga slazem se.....iako to nije prvo sto primijetim...

spavalica
15-10-2006, 10:47 PM
E pa danas cure samo traze one koji imaju para i kakva dobra kola da se vidi da je ona u kolima,mozda niste isti ali vecina tako radi...

to gledaju one koje nemaju sve sto zele(mislim na te materijalne stvari).....mada mi je to debilizam....al haj svakakvih ima....:p

baklava
15-10-2006, 11:05 PM
@theDamned i @Spavalica ....

tema je sta djevojke prvo primjete na muskarcu, a ne kakvog muskarca traze....

vratite se na temu ili otvorite drugu....

catXlux

UzasJeMojaFurka
22-10-2006, 04:17 PM
mogu li ja dati svoje misljenje???? jest da nisam zensko,ali haj sta ima veze cojek sam heheh....
Pa ja sam kod svoje djevojke prvo primjetio usne ruke i oci,to mi je ono nekako najvaznije...
Ali djaba sve ako zensko nema dva slova u glaviii,ipak bez toga nista drugo i ne vrijedii..

Estera
22-10-2006, 10:47 PM
zubi i osmijeh... definitvno... i oci...
a od ostalih osobina.. paaaaaaaa.... svasta nesto.. :P

nusret
06-11-2006, 11:37 PM
Jesi li kad pogledao u moju?! Imas li kakvo misljenje o njoj da podjelis sa mnom :D
Ja jesam u tvoju, i ako djevojke ovdje vole zgodnog muskarca, ali ono na mrsavije a ne na deblje zgodno, onda vam je to Edgar! :D
Hej, nisam te dugo vidjela, jesi li se sta udebljao u medjuvremenu?!! :D
ako ti je kao ova n aslici a jesi iz sarajeva sigurno jesam:devil3:

DIMKA
07-11-2006, 09:15 PM
facu,cipele patike whatever :lol: ,ruke

Spam
07-11-2006, 09:32 PM
faca mi je kriva,patike izderane,cipele nemam , ruke pune zuljeva....:jumping:

morenit@
07-11-2006, 09:37 PM
Idealan decko:

to je onaj koji ti kaze" ljepotice" umjesto"sexy"; koji te zove kada
si zavrsila razgovor sa njim, onaj koji ostaje budan samo da bi vidjeo kako ti spavas onaj koji te ljubi u celo; koji zeli da ti pokaze svijet kada si nedotjerana.

Koji te uzme za ruku pred svojim prijateljima ;onaj koji te stalno podsjeca koliko si mu vazna i koliko je sretan sto te ima onaj koji kada razgovara sa svojim prijateljima kaze : "To je ona..."

Spam
07-11-2006, 09:44 PM
Idealan decko:

to je onaj koji ti kaze" ljepotice" umjesto"sexy"; koji te zove kada
si zavrsila razgovor sa njim, onaj koji ostaje budan samo da bi vidjeo kako ti spavas onaj koji te ljubi u celo; koji zeli da ti pokaze svijet kada si nedotjerana.

Koji te uzme za ruku pred svojim prijateljima ;onaj koji te stalno podsjeca koliko si mu vazna i koliko je sretan sto te ima onaj koji kada razgovara sa svojim prijateljima kaze : "To je ona..."

WOW respekt

azzaro
07-11-2006, 10:40 PM
Meni je bivsa rekla da je hodala samo zbog napucanog auta i zutare ba vratu.
Iskreno mi je rekla i oprosteno joj je.

Moju ispovjest njoj necu javnosti ;) samo na p.p.

:)

MISSI
07-11-2006, 10:41 PM
Tijelo,(guzu,ruke,ramena...sta cu volim krupne muskarce)ali nije presudno da bi ostala s nekim...

ztarik
22-11-2006, 05:01 PM
SVAKA CAST... ne mogu da vjerujem da jos postoje djevojke sa ovakvim razmisljanjem....

nodimj
22-11-2006, 05:49 PM
Zar ovdje nebi trebale da pričaju djevojke a mi momci samo da čitamo i kontamo!!!!

zasto_pa_zato
07-01-2007, 01:12 PM
gledam kako pantalone padaju na tene, cipele ili sta vec nosi na nogama ;)

Ev' u mene padaju pantalone na tene, al' sam ruzan i glup.....imam li sanse?

Dusha
07-01-2007, 02:40 PM

Hihihihi,kako se ti strucno pohvali da si single,da imash dobro auto i "zutaru na vratu".Svaka cast:-D

A ja prvo primjecujem to da li on mene primjecuje,hihihihi...

kul sum
15-01-2007, 05:29 PM
ako cemo prvi taj neki susret onda definitivno mora imati ne lijepe oci,mada ne bi skodilo ali sigurno jak,dubok pogled,da te obuzme cim ga u oci pogledas,to je u prvom planu,(naravno necemo sada da mora biti intersantan,pametan,imati smisla za humor..)brada odmah nakon pogleda,preferiram svijetle oci mada sam skontala da smedje oci mogu biti duplo privlacnije nego svijetle,ne mora biti lijep,makar da je simpatican,duza kosa po mogucnosti:)

Generalno pogled!!!8)

kul sum
15-01-2007, 11:26 PM
recimo idealna osoba bi bila Johnny Deep,on je vise interesantan nego je lijep,a to je taj pogled o kojem govorim>98-)

aamy_16
16-01-2007, 12:05 AM
definitivno oči,a kad se okrene guza..hihi...
ali može on biti zgodan i sve to ali ako je debil...goni to od mene...
mora imati smisla za humor,da me nasmije u svakom trenutku..kad sam tužna,sretna...ma ima toga još...ali ovo je jedno od bitnijh stavri..:mrgreen:

Blahhh
16-01-2007, 02:46 AM
Sta djevojke prvo (1) primjecuju na muškarcima???

drugu djevojku 8-)

_enis_18_
16-01-2007, 10:13 AM
drugu djevojku 8-)
potpisujem hehe :)

nane988
16-01-2007, 01:16 PM
cure previse mastate, pa sta mislite da ste vi tako idealne pa da se cijeli svijet vrti oko vas i da se svi trude da vas osvoje prvo sto primjetite na momku(zubi oci....) ma dajte molim vas pitate li se ikada sta na vama prvo primjete, to jest sta zelite da se n vama prvo primjeti( sad ce poceti pricati pamet, oci, humor.......) al svaka od vas kad izlazi iz kuzce stavi kilu sminke pa se onda zenskom celjadetu nemoze vidjet ni lice kako treba a ne oci a uvjek naravno dupe i "oci" istaknete najbolje,m osvrnite se malo oko sebe momci samo to gledaju, a pocele ste i vi (PROPALI SMO AKO SE O MOMKU ODLUCUJE NA OSNOVU NJEGOVOG DUPETA) a vi opet kako hocete

Bucka
16-01-2007, 03:00 PM
Osmijeh njegov kada prilazi (imam naviku ljude prvo gledati u facu, pa vidim prvu reakciju pri susretu)... to je ono prvo što primijetim... pa onda ide držanje tijela, pa kako je sve bliži, sve ono najljepše na njemu dođe do izražaja (oči, zubi, smijalice, vedra čehra :mrgreen: , ruke,...)... eh tek onda ide on kao osoba. Ne mogu nečije osobine prepoznati na 20 metara... naravno da je prvo ono fizičko uokvireno, jer je to ono što prvo vidim... a sad je druga stvar ako tu osobu već poznajem... :grin: onda nekako budem sretna... 8-) valjda to tako inače biva.

dr.Nathaniel Demarest
16-01-2007, 03:33 PM
Prema istraživanju meritornih ljudi žene uočavaju na muškarcima slijedeće i to slijedećim redom:

1. lice
2. prsa
3. ruke

Tim redom.

Bucka
16-01-2007, 09:45 PM
Upravo tako, za sebe lično potvrđujem :smile:

kul sum
17-01-2007, 11:05 PM
cure previse mastate, pa sta mislite da ste vi tako idealne pa da se cijeli svijet vrti oko vas i da se svi trude da vas osvoje prvo sto primjetite na momku(zubi oci....) ma dajte molim vas pitate li se ikada sta na vama prvo primjete, to jest sta zelite da se n vama prvo primjeti( sad ce poceti pricati pamet, oci, humor.......) al svaka od vas kad izlazi iz kuzce stavi kilu sminke pa se onda zenskom celjadetu nemoze vidjet ni lice kako treba a ne oci a uvjek naravno dupe i "oci" istaknete najbolje,m osvrnite se malo oko sebe momci samo to gledaju, a pocele ste i vi (PROPALI SMO AKO SE O MOMKU ODLUCUJE NA OSNOVU NJEGOVOG DUPETA) a vi opet kako hocete

hehe nisam idealna,ali gledam po sebi,(a i vrte se svi ;)
ja se licno puno ne "mackarim"i naravno da su mi oke u prvom planu,sa sminkom ili bez;)a sto se tice
(PROPALI SMO AKO SE O MOMKU ODLUCUJE NA OSNOVU NJEGOVOG DUPETA) a vi opet kako hocete[/QUOTE]to definitivno stoji,gdje cete to gledati ?

sada ozbiljno,djevojke koje gledaju(gore stoje u navedenom),sve sto je receno stoji 100 posto,ujedno niste prirodne nego je sve to neka maska:smile: pa sta onda ocekujete od suprotnog spola?

Ico
18-01-2007, 12:16 AM
ako je tako odo ja trk u teretanu, nek ste me obavijestili.

dogiii
18-01-2007, 02:18 AM
ako je tako odo ja trk u teretanu, nek ste me obavijestili.

Sta god rekle "teretana" je tito :mrgreen: No u pravu je nane ljepse nisam mogao reci ta prica oci,osmijeh i kosa su mi najvaznija obiljezja ma 100000% nije tacno...Lice,tijelo se prvo gleda barem po mom misljenju.

flavia
18-01-2007, 11:12 AM
Na muškarcu prvo primjetim oči, potom kosu i na kraju, cjelokupnu figuru.
Ali, ako mu u pogledu i očima ne vidim ništa zanimljivo, rijetko kad gledam dalje.
Za razliku od većine cura koje znam, ruke gotovo i ne primjećujem niti mi je muška stražnjica fetiš.

kul sum
18-01-2007, 12:15 PM
Na muškarcu prvo primjetim oči, potom kosu i na kraju, cjelokupnu figuru.
Ali, ako mu u pogledu i očima ne vidim ništa zanimljivo, rijetko kad gledam dalje.
Za razliku od većine cura koje znam, ruke gotovo i ne primjećujem niti mi je muška stražnjica fetiš.

citas mi misli,100 posto si upravu

black_engine
08-02-2007, 02:07 AM
....ma ne mogu reci da je to bila ljubav na prvi pogled..ali mogu reci da je to bila ljubav na taj pogled ..pa koji je da je...:rolleyes:

kicho
11-02-2007, 04:12 PM
....ma ne mogu reci da je to bila ljubav na prvi pogled..ali mogu reci da je to bila ljubav na taj pogled ..pa koji je da je...:rolleyes:
hm..
a ni vidjela ga nisi... znaci, ljubav na prvi feeling... tako najsladje i bude... barem meni...

... cudna je ta hemija koju covjek posjeduje... ;)

black_engine
11-02-2007, 04:20 PM
hm..
a ni vidjela ga nisi... znaci, ljubav na prvi feeling... tako najsladje i bude... barem meni...

... cudna je ta hemija koju covjek posjeduje... ;)
Ubrzo cu ga ako Bog da vidjeti....a upravu si..cudna je to hemija ;-)

kicho
11-02-2007, 04:24 PM
Ubrzo cu ga ako Bog da vidjeti....a upravu si..cudna je to hemija ;-)
nadam se...

... lijepo je kada se necemu nadas... kada te neko ceka i nekoga cekas... izgleda da ta hemija je primarna u svemu tome... zelim ti puno srece, a i svima vama zaljubljenima... samo se volite, jer ljubav je od mrznje jaca... 8-)

groby
11-02-2007, 06:49 PM
Prvo? Kako koja.. neka primijeti rijeci, a neka kakve ima boje oci.. zavisi sve od osobe.. :roll: ja primijetim kako kad :D nekad oci, nekad hajku, kosu :P..
jer je poznato da se prvo privucete na fizicki nacin pa tek onda ako je lijep i unutra ti se svidi 100 % :)

morenit@
11-02-2007, 08:06 PM
ja evo sinoc primjetih kod jednog momka nacin na koji se tijelom izrazava= ili ti ga plese....
lijepo je vidjeti kada muskarac ima osjecaj za ritam,kada zna da vodi partnericu,a ne da joj po nogama cijelu vece gazi....et i to primjecujem

kicho
11-02-2007, 08:22 PM
ja evo sinoc primjetih kod jednog momka nacin na koji se tijelom izrazava= ili ti ga plese....
lijepo je vidjeti kada muskarac ima osjecaj za ritam,kada zna da vodi partnericu,a ne da joj po nogama cijelu vece gazi....et i to primjecujem
sinoc gledam jednog pedera u disku... isto tako, plese odlicno, stvarno mocno izgleda...

morenit@
11-02-2007, 08:29 PM
sinoc gledam jednog pedera u disku... isto tako, plese odlicno, stvarno mocno izgleda...
ne mora znaciti da je peder:-x :-x

ali meni je nekada ljepse vidjeti muskarca da plese(dobro),nego zensko

c3nar1us
12-02-2007, 05:36 PM
heh nek si im rekao :grin: :grin: , pocele su bas pretjerivati pa jbt svaka hoce najmanje Brad Pita:???: .

morenit@
12-02-2007, 06:22 PM
heh nek si im rekao :grin: :grin: , pocele su bas pretjerivati pa jbt svaka hoce najmanje Brad Pita:???: .
meni dosta recimo vin diesel.....skromno od mene....hehehehehe

c3nar1us
12-02-2007, 06:50 PM
:grin: :grin:
hah pa et onda moze i meni Britney kad se vec narucuje

morenit@
13-02-2007, 12:36 PM
:grin: :grin:
hah pa et onda moze i meni Britney kad se vec narucuje
auuuu izbora......

odem s teme

klima
13-02-2007, 01:31 PM
Da se i ja prikljucim ako su narudzbe jos u toku hehe....
Jednu Adrianu Limu molim za jutarnje sate, jednu Jessicu Albu za do pred vece i jednu Ursulu Mayes za navecer.....a onda neka se rotiraju heheheh

c3nar1us
13-02-2007, 01:57 PM
Jednu Adrianu Limu molim za jutarnje sate, jednu Jessicu Albu za do pred vece i jednu Ursulu Mayes za navecer.....a onda neka se rotiraju heheheh
ako hoces mozemo tradeovati :D :mrgreen: Adrianu i Jessicu za Britney :grin:

btw. ljudi navalite jos malo pa nestalo :D

arijana
13-02-2007, 02:19 PM
Pa ja prvo što primejtim to su vellllllllllllllliiiiiiiiiiikkkkkkkkkkaaaaaaaaaa ledja...:mrgreen:
Neznam zašto ali to me jakoooooooo privalači...tu je i osmjeh i okice...to je ako pričamo o fizionomiji...8-)

baklava
13-02-2007, 02:42 PM

iako ga nemamo, dugme "Hvala" jedno X puta od mene:mrgreen: :mrgreen:
http://hem.passagen.se/vin_diesel/storage/cutesmile.jpg

ne primjecujem prvo jel lici na Vina..iskreno.. al ako je tip celav odmah ga primjetim:grin:

Blahhh
13-02-2007, 03:40 PM

SHUFFLE :mrgreen:

carobnjak
15-02-2007, 11:41 PM
pa prvo moram reci da mi fizicki izgled nije toliko vazan ali ipak ti neko njime privuce ili ne privuce paznju,onaj ko ce meni privuci paznj izgledom,mora biti lijepo graden ja volim da vidim "Plocice" na stomaku

E ak me ista zivcira vise kod djevojaka neg ovo, fakat te napali, jos kada ti ruku zavuce pod majicu i trlja plocice, ima da izludis, "ono" dole ide gore.......:oops:

I onda na kraju nis ne dobijes od djevojke, mozda neku zvaku il tak slicno, ili mozda neznam da trazim ispravno (nadam se odgovoru zenske populacije, ne da me neki tip sada stane zafrkavati )...

p.s.
fakat neznam kak se vi djevojke mozete suzdrzati, a da ne odete do "kraja"....

ret batler
19-02-2007, 11:57 AM
E ak me ista zivcira vise kod djevojaka neg ovo, fakat te napali, jos kada ti ruku zavuce pod majicu i trlja plocice, ima da izludis, "ono" dole ide gore.......:oops:

I onda na kraju nis ne dobijes od djevojke, mozda neku zvaku il tak slicno, ili mozda neznam da trazim ispravno (nadam se odgovoru zenske populacije, ne da me neki tip sada stane zafrkavati )...

p.s.
fakat neznam kak se vi djevojke mozete suzdrzati, a da ne odete do "kraja"....

zensko "ne" znaci "da", samo, problem je sto ti navaljujes, pusti neka ona sama osjeti da zeli, ti budi hladan, prosto, fizika kolega, sila akcije je jednaka sili reakcije :D

thunderica
20-02-2007, 06:33 PM
Neznam,ja sam inace prokleto izbirljiva... ON jednostavno mora imati ono nesto 8)

Caubojka
03-03-2007, 05:50 PM
Meni vecinom se svidjau zgodni i ljepi muskarci,tako da prvo primjetim njegov izgled.
Uvjek sam padala na ljepotu.8)

black_engine
06-03-2007, 06:27 PM
Prvi pogled je vazan za prvi utisak, ono sto prvo primjetim je njegovo ponasanje, onda idem dalje sa mjerkanjem :wink2: :-D ...to su zubi,osmijeh(tacnije..cijela faca)..cudno nikad mi ne upadnu oci..a kad se upoznam, nikad odmah ne zapamtim ime, nego ponovo moram pitati...sve u svemu nakon jednog razgovora mogu vidjeti sta dalje..znaci ako mi ne odgovara njegova prica..moze biti lijep koliko god hoce..al vise nije to to...tako da..fizicki izgled jeste vazan ali nije presudan :bravo:

Sedusa
06-03-2007, 06:31 PM
sve...drzanje,facu,tijelo,govor.......

anessa
12-03-2007, 02:25 PM
Eto muski rode culi ste sto ih privlaci,zato sada sav trud u zadnjicu :D
ma sve je bitno...mora bit pravo slaaaaadak!!!!

anessa
12-03-2007, 02:32 PM

hmm,pa mlo je glupa....

thunderica
12-03-2007, 03:48 PM
hhh ima jedna ovdje u biscu sto veli da nije bitno kakav coek auto vozi...bitno je da vozi:mrgreen:

anessa
12-03-2007, 06:45 PM
ja prvo primjetim jeli crn jer mene strasno pale crni momci al bas crni,skroz tamnog tena i crne sjajne kose...i svidjaju mi se na cent osisani,to me najvise privuce,ako je crn i celav,ne mora bit puno lijep....
a jel se ovaj opis odnosi na preslatkog *juan pabla montoyu*??????

morenit@
12-03-2007, 07:39 PM
neki dan kod JEDNOG primjetih neobican odsjaj u ocima i jos pored toga presladak osmjeh.....zube bijele kao pahuljice snijega...sreca uspjela se odrzati na nogama.....ehhh sad slijedi ono STETA!!!!

ShadowBay
01-11-2007, 01:09 AM
Boze Boze.. Treba razumjeti zensku psihu.. Jedna kaze tijelo.. Druga kaze osmjeh.. Treca sve.. Cetvrta: "Nek samo pisa stojeci.." Ko bi vam ugodio vise.. :)

Goldenchild
01-11-2007, 01:41 AM
Mora biti drzanje, hod. Nakon toga izraz ociju.
To je prvo.

Charlotta
01-11-2007, 03:55 PM
Kod mene je primarno da primjetim duhovitu konverzaciju, lokuciju (nacin izrazavanja) ujedno i inteligenciju...ostalo je sve tu negdje-sporedno ;) :D

balkan girl
07-11-2007, 09:48 PM
Ja sam tamna i volim tamne momke,i prvo što gledam oci,i boju kose,.......a kad se upoznam s njim onda gledam ONO ostalo....

amas
08-11-2007, 11:53 AM
Tko je ova djevojcica sto ovako pozitivno misli???Ja isto misljenje imam o djevojkama dok ne popricam sa njom nista..Jeli mogu dobiti tvoju e-mail adr. pa da se cujemo?????Ak imas decka sory necu da smetam!!!

ado_89
08-11-2007, 12:02 PM
hhh ima jedna ovdje u biscu sto veli da nije bitno kakav coek auto vozi...bitno je da vozi:mrgreen:

to bi mogla biti ona sto sam se ja zabavljao sa njom dvije godine. :jumpy:

belay bager
08-11-2007, 11:11 PM
jebaji ga samo nek je duhovita i nek se zna zabavljat,a sto se tice izgleda poželjnjo je,dobre noge ak znate sta mislim,i dobra guza-znate na sta mislim heheh

silhouette
28-12-2007, 09:53 PM
ramena, ruke i bradu...volim bradate, makar i starce, hihi

Gromchihna
29-12-2007, 03:11 PM

Bradate?Ti si prva za koju sam cuo da voli bradate.Fino te oshmirgla kad se ljubite.Nije mi bas jasno,ali haj...

silhouette
29-12-2007, 03:54 PM
Bradate?Ti si prva za koju sam cuo da voli bradate.Fino te oshmirgla kad se ljubite.Nije mi bas jasno,ali haj...

da, bradati imaju plus, hihi. zagubis se negdje izmedju usana i brade, prelijepo. naravno, uredna brada dolazi u obzir

Gromchihna
29-12-2007, 04:26 PM
da, bradati imaju plus, hihi. zagubis se negdje izmedju usana i brade, prelijepo. naravno, uredna brada dolazi u obzir

iiiiiiiiiiiiii.Cudan odgovor.Ti ocito trazis neku mushkarchinu tipa konan.Barem si iskrena,a cesto cujem-ma nisu mi vazne miske,ljepota,ovo ono;pa neces sa krampom ili lopatom pricati.A sa tom bradom ti lagano cesalj u ruke(moze malo i gela) pa kad ga uredis onda cmok,cmok...:love2:

silhouette
30-12-2007, 03:18 PM
iiiiiiiiiiiiii.Cudan odgovor.Ti ocito trazis neku mushkarchinu tipa konan.Barem si iskrena,a cesto cujem-ma nisu mi vazne miske,ljepota,ovo ono;pa neces sa krampom ili lopatom pricati.A sa tom bradom ti lagano cesalj u ruke(moze malo i gela) pa kad ga uredis onda cmok,cmok...:love2:

naprotiv, trazim musko, a ne izdepilirano-izglancano-pod konac-zalizano&uredjeno-samo-anatomski-lici-na-musko. razlika je drasticna. mada u sustini, bitan je i stav. sigurnost koju mogu pruziti njegove ruke, a brada... pa ako dodje, super, ako ne, izmislim je, hihi:)

TheDamned
30-12-2007, 03:29 PM
naprotiv, trazim musko, a ne izdepilirano-izglancano-pod konac-zalizano&uredjeno-samo-anatomski-lici-na-musko. razlika je drasticna. mada u sustini, bitan je i stav. sigurnost koju mogu pruziti njegove ruke, a brada... pa ako dodje, super, ako ne, izmislim je, hihi:)

izdepilirano-izglancano-pod konac-zalizano&uredjeno-samo-anatomski-lici-na-musko - ovakvi su najcesci odgovor po forumima, a kad vidis s kim zavrse u real life-u...

dr.Nathaniel Demarest
30-12-2007, 03:50 PM

Ti zapravo trazis mene. Nemas pojma kako mi dobro stoji brada od 3 dana :)

silhouette
30-12-2007, 03:52 PM
Ti zapravo trazis mene. Nemas pojma kako mi dobro stoji brada od 3 dana :)

zaboravih ti reci da imas bas zavodnicki pogled...

ex no.1
30-12-2007, 03:52 PM
Drago mi je čuti da neka cura voli vehabije, hhh.

Pravo muško i jest sa bradom!

dr.Nathaniel Demarest
30-12-2007, 03:53 PM
zaboravih ti reci da imas bas zavodnicki pogled...

Hvala ti, iako si to ironicno kazala.

silhouette
30-12-2007, 03:54 PM
Pravo muško i jest sa bradom!

I couldn't agree more.

Hvala iako si to ironicno kazala.

naprotiv, bez ikakve ironije...bas imas

dr.Nathaniel Demarest
30-12-2007, 03:56 PM
Popravila si mi dan svojim komplimentom.

Ne, nisam ironican.

ex no.1
30-12-2007, 09:28 PM
Ja ću da pustim bradu, čim imadnem:veryshy:

ado_89
30-12-2007, 09:29 PM
kako tvoj profil kaze imas 21 god??? onda tu nema problema za bradu sem ako ne kasnis u razvoju. hihi

ex no.1
30-12-2007, 09:32 PM
kako tvoj profil kaze imas 21 god??? onda tu nema problema za bradu sem ako ne kasnis u razvoju. hihi
Ne kasnim ja, samo brada kasni:aliensmil
Šta ću, ne da mi se...al valjda naraste štogod u narednih godina...

horda
30-12-2007, 09:34 PM
da je covjek!

malaplawa
30-12-2007, 09:39 PM
Važan mi je fizički izgled ali ne presudan. Volim vidjeti visokog muškarca,krupnog ali opet mi je važnije ono što mi ima reći. Tj. kakva je njegova komunikacija, njegov rječnik, naobrazba, kakav je kao čovjek...Važno mi je da se zna uključiti u razgovor, da zna voditi priču i da mu Express i ostale novine te vrste nisu glavni medij iz kojeg crpe znanje i informacije...

ado_89
30-12-2007, 09:42 PM
je li mora voliti BMW?

horda
30-12-2007, 09:45 PM
ne mijesaj babe i zabe

malaplawa
30-12-2007, 09:47 PM
je li mora voliti BMW?
Nije bi baš bitno voli li BMW ili nešto drugo ;)

ado_89
30-12-2007, 09:48 PM
e jbg onda. bas sam sebe nasao u onom tvom prije postu ali eto sad si mi odmogla. haj nema veze, idem dalje

horda
30-12-2007, 09:49 PM
nego je bitno kakav je,jel kulturan,a ono sta on voli (bmw)manje je bitno

ado_89
30-12-2007, 09:52 PM
ma sve moje je pogodila ali eto nije joj vazno da li volim bmw-a. hehe.

ma najvise sto gledam kod djevojaka je njena unutrasnjost, odnosno kako razmislja i da li se slazemo u nekim stvarima. bitna mi je dusha kod osobe suprotnog spola

Gromchihna
30-12-2007, 11:37 PM
ma sve moje je pogodila ali eto nije joj vazno da li volim bmw-a. hehe.

ma najvise sto gledam kod djevojaka je njena unutrasnjost, odnosno kako razmislja i da li se slazemo u nekim stvarima. bitna mi je dusha kod osobe suprotnog spola

Onda ces zavrsiti sa kakvom krampom.Zamisli,pricas sa njom,a ne meres je ni pogledati.Pa brate ne moze se tako u Evropu,bar ne sa bmw:badteeth:

ado_89
31-12-2007, 12:04 AM
heh, moc, snaga i brzina (bmw).

ma normalno da ne bude kao grob ruzna, ali uzmem ogledalo i trazim po sebi. ne patim za nekim misicama i lutkama. (onda ce ti svako biti drug kad se ozenis, eto ih na sijelo svaku noc hehe).

Soleil
31-12-2007, 12:05 AM

hhh, kako si to fino objasnila. u potpunosti se slažem s tobom...ups, naravno da se radi o crnom momku:snail:

dr.Nathaniel Demarest
31-12-2007, 12:08 AM
Djevojke prvo zamjećuju gutu na muškarcima...

sad vi kontajte koju.

silhouette
31-12-2007, 12:08 AM

sad vi kontajte koju.

neku donju? :rotf:

dr.Nathaniel Demarest
31-12-2007, 12:10 AM
onda što ide uz kljuceve od merecedesa ;)

Soleil
31-12-2007, 12:18 AM

sad vi kontajte koju.

opet stara priča?

silhouette
31-12-2007, 12:20 AM
hhh, kako si to fino objasnila. u potpunosti se slažem s tobom...ups, naravno da se radi o crnom momku:snail:

sasvim je svejedno da li je crn, ili svijetliji. mada ja preferiram nesto "svjelkastije" sa svijetlijim okicama... ovo se pretvori u masovne bajke :mrgreen:

Soleil
31-12-2007, 12:45 AM
ja ipak preferiram tamnokose....mada je bilo slučajeva da me svojom osobnošću fasciniraju i svjetliji-e to je uspjeh...a bilo ih je, i ima :widesmile

Hermina
31-12-2007, 12:58 AM
mada ja preferiram nesto "svjelkastije" sa svijetlijim okicama... ovo se pretvori u masovne bajke :mrgreen:

Me too,me too!!!

Bajka:Znam jednog plavog,plave okice,cvike,cwadak ko medenjak,bila sam do usiju zaljubljena u njega prije 4 godine.

Povratak u stvarnost: Nisam vise zaljubljena a on se skoro ozenio.However,i dalje smatram da je sladak,prije svega pametan,i dalje moj tip ;)

p.s Nope,ovo ne progovara nostalgija iz mene :)

ex no.1
31-12-2007, 01:28 AM
Kod nas u gradu ima jedan frajer, sad već stariji, al je primjer muškarca i muškosti. Uslikam ga slijedeći put kad ga vidim.

Goldenchild
31-12-2007, 05:35 AM
Drzanje?... jest bila ova tema ali nema veze... valja opet promisliti

Gromchihna
31-12-2007, 01:14 PM
Eh da je to sto kazu ove posljednje tri,onda bih ja bio obasut pogledima i startanju.U stvarnosti nije bas tako.Mozda sam preopasan(repetiram obrve) pa me ne smiju pogledati ili se postide da se ne bi otkrile.:cry3:

TheDamned
31-12-2007, 02:58 PM
Eh da je to sto kazu ove posljednje tri,onda bih ja bio obasut pogledima i startanju.U stvarnosti nije bas tako.Mozda sam preopasan(repetiram obrve) pa me ne smiju pogledati ili se postide da se ne bi otkrile.:cry3:

e moj grome, na faxu si glavna faca. zar te ne startaju? :shock::mrgreen:

Milet
31-12-2007, 04:10 PM

Brkove:hehehehe:

Gromchihna
01-01-2008, 04:49 PM
e moj grome, na faxu si glavna faca. zar te ne startaju? :shock::mrgreen:

Startaju knjige drug moj,ne dizu glavu.:ohno:
P.S. Damned provaljen si.Odao te onaj msn.Naso mene furati na forumu.hehh

Blahhh
03-01-2008, 05:04 PM
hbte me ako kontam sta je heidi vidjela na sealu...

http://img.stern.de/_content/56/37/563701/heidi1_500.jpg

:whacked:

8mls
03-01-2008, 05:12 PM

znas da je rekla da ga je vidjela u uskim boksericama hehe

Pcelica
06-01-2008, 02:01 AM
Pa,prvo mu viidm lice,ali i ramena brate volis siroka ramena,a takvog sam i nasla...

Gromchihna
06-01-2008, 02:32 AM

batinu!!!

Soleil
02-06-2009, 09:11 AM
Ja ću da pustim bradu, čim imadnem:veryshy:

:sweat:

Sad imaš i viška vala. :lol:
Jest mi zanimljivo čitat stare postove. :)

hhh, kako si to fino objasnila. u potpunosti se slažem s tobom...ups, naravno da se radi o crnom momku Nepromijenjeno ostalo...

Sara.
02-06-2009, 02:12 PM
Je li "sladak" ili nije "sladak". Mislim da treba slijediti ukus, ako nije dovoljno sladak za vaš ukus, ne zadržavajte se mnogo....