PDA

Pogledajte punu verziju : Sex sa starijim muskarcem

atila
11-08-2007, 03:16 PM
Pitanje za djevojke :
Da li bi pristala na sex sa muskarcem kojem je 37 godina, a koga poznajes samo preko interneta.

misteriosa
11-08-2007, 03:43 PM
Ti to ozbiljno? :what:
Usput, koliko je tebi godina? Čisto informativno.

Morgana Alabastra
11-08-2007, 04:16 PM
odgovor je definitivno ne...niko normalan to ne bi uradio...

Sedusa
11-08-2007, 04:29 PM
Pitanje za djevojke :
Da li bi pristala na sex sa muskarcem kojem je 37 godina, a koga poznajes samo preko interneta.
si, ako je doticni brad pitt,antonio banderas,moze i george c....cak bi i brak bio dobra ideja sa navedenom gospodom.

moo discreet
11-08-2007, 07:41 PM
odgovor je definitivno ne...niko normalan to ne bi uradio...

Pitanje je sta je stariji muskarac, meni je 35 i ne osjecam se kao stariji muskarac - kao sto ti kazes.

Vecina onih koji imaju 18+ godina misle da je preko 30 zapravo jako puno i da ce zivot biti totalno drugaciji. Greska, vrijeme prolazi jako brzo i nakon par neuspjesnih veza imate vec 30 iako sa 18 mislite da cete se naziviti dok dodje trideseta. Nista se posebno nije promijenilo pa ni vi sami. Eventualno ste zaradili za stan, auto vec uveliko imate, ostalo je isto pod uslovim da se niste ozenili ili udali.

Moj ti je savjet ako si mlada, recimo ispod 25, da se ne upustas u tu vezu ako zelis nesto vise od sexa jer cisto sumnjam da cete biti kompatibilni radi prevelike razlike u godinama. Tebe i njega s obzirom na godine zanimaju razlicite stvari i ako cete mozda u pocetku i funkcionisati - kasnije cete vidjeti da su razlike sustinske. Doduse uvijek ima izuzetaka ali ne bih se kladio na to. Ako te pak zanima samo sex onda svakako neces poslusati bilo kakav savjet nego sebe. Pamet u glavu i dobro razmisli.

Morgana Alabastra
11-08-2007, 07:52 PM
ma kakva veza,to je samo zamazivanje ociju.realno gledano,sta osim sexa moze zeljeti covjek od 37 godina od mlade cure?!
a ona je jasno rekla da je samo sex u pitanju.ko voli sto da ne,ali ja to ne bih mogla tek tako...

Dahaka
11-08-2007, 08:02 PM
a da je obrnuto, e sad se stvarno pitam, cura starija od momka, hm...

Morgana Alabastra
11-08-2007, 08:09 PM
momku nikad ne skodi..od viska glava ne boli...

tondal
11-08-2007, 11:32 PM
momku nikad ne skodi..od viska glava ne boli...

To je pogresno receno :D , trebalo je da pise : "Od glave visak ne boli" hahahah

EndingTheme
12-08-2007, 12:27 AM
ma kakva veza,to je samo zamazivanje ociju.realno gledano,sta osim sexa moze zeljeti covjek od 37 godina od mlade cure?!
a ona je jasno rekla da je samo sex u pitanju.ko voli sto da ne,ali ja to ne bih mogla tek tako...

I sta ona moze naci u sexu sa covjekom od 37 godina ? Sijede ?

:bigglasse

za bukvalce : me-ta-fo-ra.

CONQUEROR
12-08-2007, 01:47 AM
Ti to ozbiljno? :what:
Usput, koliko je tebi godina? Čisto informativno.

Valjda mu je 37,dok pita..haha:pop:

black angel
12-08-2007, 09:48 AM
Jedino sto stariji muskarac moze imati je iskustvo,
sto i nije tako lose...

Ali ipak ja bi odbila...

atila
12-08-2007, 12:10 PM
Jedino sto stariji muskarac moze imati je iskustvo,
sto i nije tako lose...

Ali ipak ja bi odbila...

Meni je 37 godina. Niste svjesni koliko mladih djevojaka od 18 do 25 godina je spremno na kratke avanture. Pojedine zato što smatraju da im stariji od njih može pružiti nešto više od mlađih, radi njegovog iskustva, neke iz radoznalosti, a neke iz koristi. Nije loša kombinacija mladosti i zrelosti, svako to iskoristi na svoj način. To se obično radi bez daljih obaveza jedno prema drugom, što je dobro. Ukoliko se dogovori, moguće je i nekoliko puta praviti ove "izlete", a da niko ne sazna. Što da ne. Sex je nešto najljepše na svijetu i zašto sve ne isprobati. Naravno, ako ti tvoji principi dozvoljavaju.

atila
12-08-2007, 12:29 PM

Mala, ti si još mlada. Sex sa tobom je kažnjiv. Ti samo misliš da si dovoljno odrasla, ali sačekaj da porasteš, pa kroz kojih 5 - 6 godina sjeti se ovog pitanja i tvog odgovora.

AggressoR
12-08-2007, 12:32 PM
Mala, ti si još mlada. Sex sa tobom je kažnjiv. Ti samo misliš da si dovoljno odrasla, ali sačekaj da porasteš, pa kroz kojih 5 - 6 godina sjeti se ovog pitanja i tvog odgovora.

Znaci sada njezino misljenje nije vazno?

ccc

Odbaci te price o godinama i prihvati svacije misljenje onakvo kakvo je.

EndingTheme
12-08-2007, 12:33 PM
Ma udri dok mozes. :jumpy:

Morgana Alabastra
12-08-2007, 01:27 PM

ja ne namecem svoje misljenje...samo sam odgovorila na pitanje.

nadam se da nikada necu spasti tako nisko,da trazim sex preko interneta od starijeg muskarca...

tebi je super,nadjes glupacu i zadovoljis se,sto da ne...i ja bi da sam musko naso sebi pile

Blahhh
12-08-2007, 03:32 PM
Nije loša kombinacija mladosti i zrelosti, svako to iskoristi na svoj način. To se obično radi bez daljih obaveza jedno prema drugom, što je dobro...

:rolleyes:.......

EndingTheme
12-08-2007, 03:35 PM
Samo fino je to iskustvo kad trazis sex preko neta.

Azurna
12-08-2007, 05:14 PM
ja sam ZA sex sa starijim muskarcem,ne volim da je mladji:hehehehe:

atila
12-08-2007, 08:41 PM
Samo fino je to iskustvo kad trazis sex preko neta.

Ne tražim sex preko interneta, već odgovor na postavljeno pitanje. fala bogu i ovako ga ima dovoljno. Interesovalo me je mišljenje i drugih djevojaka iz drugih gradova naše lijepe BIH

edina kovacevic
12-08-2007, 08:44 PM
Pitanje za djevojke :

ja licno ne bi,ne smetaju mi godine jer 37 nije puno. vec to da ga poznajem preko neta samo..pa ko zna tko je uopce taj tip i tko zna mozda je i nosilac nekih spolno prenosivih bolesti,ili neki psihopata koji preko neta vreba..:rolleyes: prvo osobu dobro upoznaj pa onda vidi sta ces...:badteeth:

Azurna
12-08-2007, 08:44 PM
ovako...ja ti to ne bi preporucila iz mnogo razloga.kratko i jasno,ne.

dr.Nathaniel Demarest
12-08-2007, 09:45 PM

Lijepo kazano.

magma
12-08-2007, 09:58 PM
ovako...ja ti to ne bi preporucila iz mnogo razloga.kratko i jasno,ne.

Ma zasto da ne ako je to njena zelja?! Iskoristi sve sto ti zivot pruza a pruza puno toga, pa izmedju ostalog i taj sex sa starijim muskarcem! Ako ce te ispuniti, samo naprijed, ne pitaj druge za misljenje!!!

black angel
13-08-2007, 12:18 PM
Meni je 37 godina. Niste svjesni koliko mladih djevojaka od 18 do 25 godina je spremno na kratke avanture. Pojedine zato što smatraju da im stariji od njih može pružiti nešto više od mlađih, radi njegovog iskustva, neke iz radoznalosti, a neke iz koristi. Nije loša kombinacija mladosti i zrelosti, svako to iskoristi na svoj način. To se obično radi bez daljih obaveza jedno prema drugom, što je dobro. Ukoliko se dogovori, moguće je i nekoliko puta praviti ove "izlete", a da niko ne sazna. Što da ne. Sex je nešto najljepše na svijetu i zašto sve ne isprobati. Naravno, ako ti tvoji principi dozvoljavaju.

Zato ti takve trazis na forumu :)

Prvenstveno 40-togodisnjaci me ne privlace nimalo, niti fizicki niti psihicki, zato sto su ko djeca...u svojoj krizi srednjih godina...
niti jedna osoba u krizi nije normalna :)

Drugo sex s osobom koju poznajem samo preko neta me isto toliko privlaci,
jer je to za mene bolest...isto im je pod most stati i uci u necija kola,
cak i bolje jer se pod mostom placa, a tu su i spolno prenosive bolesti,
nikad neznas dal je neko psihopata itd.

I trece to nema nikakve veze s principima nego sa cistim razumom

dr.Nathaniel Demarest
13-08-2007, 12:24 PM
Cijeli život se sastoji od niza kriza. Jedino u dobi do puberteta čovjek ne prolazi kroz krizu. Pubertet je prva, zatim demencia prexox...pa da ne nabrajam dalje.

Kad budem imao 40 i ja ću tražiti ove po 20 godinica.

magma
13-08-2007, 12:45 PM
Cijeli život se sastoji od niza kriza. Jedino u dobi do puberteta čovjek ne prolazi kroz krizu. Pubertet je prva, zatim demencia prexox...pa da ne nabrajam dalje.

Kad budem imao 40 i ja ću tražiti ove po 20 godinica.

I ja cu isto

dado1
15-08-2007, 09:03 PM
Zato ti takve trazis na forumu :)

Prvenstveno 40-togodisnjaci me ne privlace nimalo, niti fizicki niti psihicki, zato sto su ko djeca...u svojoj krizi srednjih godina...
niti jedna osoba u krizi nije normalna :)

Ova je zaggggorila ba.
:tredmil:

Drugo sex s osobom koju poznajem samo preko neta me isto toliko privlaci,
jer je to za mene bolest...isto im je pod most stati i uci u necija kola,
cak i bolje jer se pod mostom placa, a tu su i spolno prenosive bolesti,
nikad neznas dal je neko psihopata itd.

Odgovor savrsen za maminu i tatinu curicu. Hvala nekome sto nisu sve ovakve.

I trece to nema nikakve veze s principima nego sa cistim razumom

Da... Mozga ima... a grudi? Ne nosi ih sa sobom.:frogtongu

Svejedno je gdje se upoznas sa djevojkom. Net, caffe, biblioteka... Malo su se vremena promijenila ovih dana. To ova mamina i tatina ne konta. Dok drugi ruse granice ona ih dize.
Djevojke su sada puno svjesnije svojih zelja i potreba. I imaju puno vise hrabrosti nego prije 5,10 god. Koliko to nekome odgovara upitno je.
Cinjenica je da meni prilaze mladje djevojke zeljne zabave i zezanja.
Djevojke kojima nije bitno udati se nevina. Svaka im cast.:kiss:

Valter_
27-08-2007, 03:59 PM
Djevojke kojima nije bitno udati se nevina. Svaka im cast.:kiss:

Zar ima jos uvijek onih kojima je to zivotna ideologija i teznja?

Man Of Sorrow
28-08-2007, 03:10 AM
Pitanje za djevojke :

Bi samo kuja od cure.

nesquick_
28-08-2007, 10:35 AM
si, ako je doticni brad pitt,antonio banderas,moze i george c....cak bi i brak bio dobra ideja sa navedenom gospodom.

Pa ovo je još gore. Djevojka koja je postavila prvi post bar nekako poznaje potencijalnog prćitelja, a ti bi se prćila sa ljudima koje si samo na TV-u vidila.

Nermin & Lejla
28-08-2007, 12:55 PM
no comment na sve ovo
zena moga brata je mladja od njega 10 god tj. ona je moje godiste pa sretno zive...

shkorpija
28-08-2007, 02:06 PM
dajte molim vas vi lupate po tastaturi kojekakve gluposti. na koja pitanja ustvari forumasi odgovaraju u ovoj temi? neki su skroz skrenuli sa teme... ili u biti pojedinci ne znaju sta ih se pita. sex sa starijim muskarcem kojeg ne poznajem tj. poznajem ga samo preko interneta ne dolazi u obzir! a sex sa starijim muskarcem (momkom) je nesto najljepse...

Goldenchild
29-08-2007, 01:23 AM
Pitanje za djevojke :

Godine nisu vazne, al ne mozesh se sexat ako tipa znash samo preko interneta? Mislim... kako tehnicki? Cybersex... ili se upoznate, pa onda skontate da ili ne se sexat?

Ipak, fizicki dojam je odlucujuci.

Zikeron
29-08-2007, 02:29 AM
.....Fakat,nemogu povjerovati da ima neka djevojka koja bi se upustila u sexualni odnos sa stariji muškacima,mada je to danas sve više zastupljeno na Zapadu,ali na žalost to se izgleda s vremeno pojavljuje kod nas,kakvi su razlozi,to one najbolje znaju,...Pa nemogu zamsiliti neku zgodnu trebu od 23 god da se sexa sa nekim čikicom od 40-50 god......bolesno svijum'ali džaba trend je trend.....

Valter_
29-08-2007, 12:30 PM
Bi samo kuja od cure.

Pa ovo je još gore. Djevojka koja je postavila prvi post bar nekako poznaje potencijalnog prćitelja, a ti bi se prćila sa ljudima koje si samo na TV-u vidila.

Halo, lazni moralisti, ***

.....Fakat,nemogu povjerovati da ima neka djevojka koja bi se upustila u sexualni odnos sa stariji muškacima,mada je to danas sve više zastupljeno na Zapadu,ali na žalost to se izgleda s vremeno pojavljuje kod nas,kakvi su razlozi,to one najbolje znaju,...Pa nemogu zamsiliti neku zgodnu trebu od 23 god da se sexa sa nekim čikicom od 40-50 god......bolesno svijum'ali džaba trend je trend.....

Previse ti je post pravopisno katastrofalan da bi se i osvrtao na tvoje misljenje, koje je onako receno, zatucano i stereotipno, na kraju krajeva, sta tebe briga s kim se sexa neka zgodna djevojka od 23 godine, mislis da si ti mjerodavan odredjivati standarde morala?

dr.Nathaniel Demarest
29-08-2007, 12:33 PM
A što se tiče teme, te od 23 što se karaju sa onima od 40 i 50 godina - znamo zašto. Pare bejbi, pare. Novi džipovi, audiji, mercedesi...Nema to vršnjak njen, zato joj i nije privlačan.

Hermina
29-08-2007, 03:07 PM
A što se tiče teme, te od 23 što se karaju sa onima od 40 i 50 godina - znamo zašto. Pare bejbi, pare. Novi džipovi, audiji, mercedesi...Nema to vršnjak njen, zato joj i nije privlačan.

Ponekad je tako lijepo i zabavno ponavljati jedno te isto kao pokvarena ploca ili CD koji preskace,ali nazalost ovoga puta nema veze s temom.Pitanje je bilo vezano iskljucivo za osobe koje djevojke upoznaju preko neta a svi znamo da nam preko neta svako moze reci da ima milione a da ustvari nema ni gaca na guzici.

On topic: Nikad mi nisu bili jasni ljudi koji preko neta traze vezu,sex,brak i td.Pitam se zar je bas tako nemoguce da upoznaju nekoga na drugi nacin i sta to njima fali(jer im zasigurno nesto fali,bar daska u glavi ako nista drugo)kada je to jedini put kojim bi mogli doci do veze,sexa ili braka.Zaista zalosno.

Hermina
29-08-2007, 03:17 PM
Halo, lazni moralisti, ...
Kad sam vec ovdje evo da ti pravi moralista nesto kaze.

Jadni smo svi mi kada zivimo u vremenu gdje se prave ljudske vrijednosti i ispravno razmisljanje pljuju a negativno kuje u zvijezde.

Valter_
29-08-2007, 03:33 PM
Kad sam vec ovdje evo da ti pravi moralista nesto kaze.

Jadni smo svi mi kada zivimo u vremenu gdje se prave ljudske vrijednosti i ispravno razmisljanje pljuju a negativno kuje u zvijezde.

Bitno je neka i dalje ima moralista kao sto si ti, puinh otrcanih floskula i zakovanih u vremenu i prostoru, kome je glavna tema za podnevnu kafu ko se s kim pojebao, i da li je ona od 23 godine nasla lika od 45. Pa umjesto sto zavirujes u tudju intimu i spavacu sobu, bolje bi ti bilo okreni se sebi i svojim problemima, mani se drugih ljudi i njihovih zivota, jer jadan si ti, ako polemises o tome da li 23-godisnjakinja treba da se jebe s nekim od 45 godina, pateticno.

dr.Nathaniel Demarest
29-08-2007, 03:37 PM
I ja kažem da ili svi trebamo gledati svoja posla, ili se svi yebati sa svakim - onda neće biti problema i lažnog morala (koji je po meni gori nego kada osoba nema morala nikako).

Što se tiče upoznavanja preko neta - sve su to ljudi, zašto imati predrasude o njima? Na kraju krajeva, zar ne komuniciramo i mi na forumu tako opušteno, bez nekih ograničenja ili rigidnih stavova (barem onaj normalni dio foruma).
I znači, ako bi se rodio sex između nekog od 23 godine i nekog duplo starijeg, to bi bilo nemoralno? Loše?
Ne mislim tako.

Valter_
29-08-2007, 03:40 PM
I ja kažem da ili svi trebamo gledati svoja posla, ili se svi yebati sa svakim - onda neće biti problema i lažnog morala (koji je po meni gori nego kada osoba nema morala nikako).

Što se tiče upoznavanja preko neta - sve su to ljudi, zašto imati predrasude o njima? Na kraju krajeva, zar ne komuniciramo i mi na forumu tako opušteno, bez nekih ograničenja ili rigidnih stavova (barem onaj normalni dio foruma).
I znači, ako bi se rodio sex između nekog od 23 godine i nekog duplo starijeg, to bi bilo nemoralno? Loše?
Ne mislim tako.

Normalno, nekima je jednostavno nemoguce objasniti neke stvar, a i nemoguce im je shvatiti da je internet samo oblik komunikacije, kroz koji je gle cuda moguce i upoznati nekoga ko ti moze posluziti ili kao fuck buddy, ili kao zivotni saputnik. Ali opet, lakse je naprdjivati o tome i etiketirati nekoga radi njegovog zivotnog stila, a u principu isti taj "moralista" bi uradio istu stvar, ali da se ne zna, jer ipak to nije drustveno prihvaceno. Previse pateticno za moj ukus.

Hermina
29-08-2007, 05:07 PM
Bitno je neka i dalje ima moralista kao sto si ti, puinh otrcanih floskula i zakovanih u vremenu i prostoru, kome je glavna tema za podnevnu kafu ko se s kim pojebao, i da li je ona od 23 godine nasla lika od 45. Pa umjesto sto zavirujes u tudju intimu i spavacu sobu, bolje bi ti bilo okreni se sebi i svojim problemima, mani se drugih ljudi i njihovih zivota, jer jadan si ti, ako polemises o tome da li 23-godisnjakinja treba da se jebe s nekim od 45 godina, pateticno.
Kao prvo,tracevi me nikad u mom zivotu nisu zanimali,niti me briga ko s kim spava,ako neko voli djedove,neka mu brate dragi,ko voli nek izvoli.Meni je samo islo na zivce sto napadas na moral pa sam lijepo odgovorila na tvoje provokacije.Boldirah ovo tek da vidis da bi mi se trebao u zenskom rodu obracat,ukoliko hoces da mi se obratis,a i ne moras.Sad bih se s tobom mogla svadjat od jutra do sutra al sam toliko sretna da nemam vremena za nebuloze.

Goldenchild
29-08-2007, 09:34 PM

Ha, ha ha... Muskarci u 40-im, 50-im znaju biti daleko zgodniji od vrsnjaka... i puno njih uopste ne izgleda starije... Pogledaj samo Tommy Lee-a, naj sexy muskarac ako pitash mene... i ima 45 ja mislim...

Zikeron
29-08-2007, 11:03 PM
Ha, ha ha... Muskarci u 40-im, 50-im znaju biti daleko zgodniji od vrsnjaka... i puno njih uopste ne izgleda starije... Pogledaj samo Tommy Lee-a, naj sexy muskarac ako pitash mene... i ima 45 ja mislim...

Ma kao ko voli,...odo smotati džoju.....:wave: another one

Argun
29-08-2007, 11:35 PM
Pravi muškarac bi morao skupiti snagu i odbiti neprirodne radnje sa ženom koja bi mu mogla biti kći (po godinama) ali već sam negdje rekao da smo slabići po tom pitanju.

Goldenchild
30-08-2007, 08:00 PM
Pravi muškarac bi morao skupiti snagu i odbiti neprirodne radnje sa ženom koja bi mu mogla biti kći (po godinama) ali već sam negdje rekao da smo slabići po tom pitanju.
'

A sho? Jel to po moralnim zakonima ili prirodi ili samo tvoja uvjerenja?

ado_89
30-08-2007, 09:06 PM

ovo potpisujem 100%

Argun
30-08-2007, 10:56 PM
'

A sho? Jel to po moralnim zakonima ili prirodi ili samo tvoja uvjerenja?

Obatroje.
A opet kažem ko može biti imun na sva iskušenja, skidam kapu.Teško je to.
Respekt i za one rijetke parove koji zaista uspiju nešto ozbiljno i napraviti.

mercedes
12-09-2007, 06:59 PM
joj jeste vi to je možda malo bolesno cura treba nači vršnjake ili eventualno do 5 godina da je stari drugo obrti ti se ne znam psihologu

MATEA
12-09-2007, 07:02 PM
definitivno ne seksu sa nepoznatim i straijim muskarcem!!! niti znas tko je ,sto je i sta nosi u sebi...mislim na zdravlje...

Dragoon@ga
13-09-2007, 03:29 AM
ma just funnnnnnn radi sta mislis da je najbolje za tebe ;)

dado1
20-09-2007, 06:31 PM

Majko moja...Zamisli te glave...

dado1
20-09-2007, 06:38 PM
Znate sta?
Stvarno Vam je shuplja prica.
Zasto NE starijem muskarcu, ili zeni?
Zasto NE mladjem od sebe?
Ima neko pravilo?

Zasto ne upoznavanje preko neta?
Ko se to od Vas sreo sa nekim koga je upoznao preko neta?

Net je caffe, samo Vi ne vidite drugu stranu, a ni ona ne vidi Vas.
A pozvati drugu stranu na pravu kaficu, zezati se, pricati,
PA TEK ONDA RAZMISLJATI O SEXU???

Net je za upoznavanje extra stvar.
A kafica uzivo je ono sto odlucuje
za DA ili za NE.
A godine sa tim nemaju veze.

Puno prdite
a nista ne smrdite.
Ne valja grah ili Vi?

linda
29-10-2007, 11:02 AM
bosanac u 37 godini je obično već oženjen

pa rizikuješ da spavaš s nečijim taticom što za mene nije nimalo sexi

osimtoga preko neta ga poznajes? možda ima i 60 god.

KAMIKAZA
29-10-2007, 11:21 AM
Sva ova prica, ovih nasih ”moralista”, pada u vodu kada se trznu kljucevi od kakvog BMW-a ili merdzana, svaka dize noge i pocinje da vrti plocu “kako ljubav nema granicaaaa”...lov iz in di er http://www.bihforum.com/images/smilies/serenade.gif

dr.Nathaniel Demarest
29-10-2007, 11:24 AM
Još jedan istomišljenik. Rijetki su ljudi koji vide stvari onakvima kakve jesu.

MissIndulgence
29-10-2007, 12:38 PM
Sva ova prica, ovih nasih ”moralista”, pada u vodu kada se trznu kljucevi od kakvog BMW-a ili merdzana, svaka dize noge i pocinje da vrti plocu “kako ljubav nema granicaaaa”...lov iz in di er http://www.bihforum.com/images/smilies/serenade.gif

Sta je krivo ti sto nemas BMW ili okca?http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/k055.gif

KAMIKAZA
29-10-2007, 12:44 PM
Sta je krivo ti sto nemas BMW ili okca?http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/k055.gif

bezbeli...

MissIndulgence
29-10-2007, 01:05 PM
bezbeli...

frsutracija puca na sve strane http://www.forum.hr/images/smilies/kava.gif

KAMIKAZA
29-10-2007, 01:17 PM
frsutracija puca na sve strane http://www.forum.hr/images/smilies/kava.gif

a sta da ti kazem, previse sam frustriran...hoces li da mi pomognes? :D

MissIndulgence
29-10-2007, 01:21 PM
a sta da ti kazem, previse sam frustriran...hoces li da mi pomognes? :D

Trenutno sam na godisnjem

KAMIKAZA
29-10-2007, 01:37 PM
Trenutno sam na godisnjem

znaci neces...jel to zato sto nemam BMW ili merdzana :D

MissIndulgence
29-10-2007, 01:38 PM
znaci neces...jel to zato sto nemam BMW ili merdzana :D

obojehttp://www.forum.hr/images/smilies/kava.gif

KAMIKAZA
29-10-2007, 01:41 PM
obojehttp://www.forum.hr/images/smilies/kava.gif

puuuu znao sam...hoce li sta pomoci ako kazem da imam privjesak od BMW :hehehehe:

Morgana Alabastra
29-10-2007, 02:07 PM
treba sutati i izbjegavati sve ove bez dobrih auta,jer je to def najbitnije,jedina vrlina koja im je preostala

MissIndulgence
29-10-2007, 05:50 PM
puuuu znao sam...hoce li sta pomoci ako kazem da imam privjesak od BMW :hehehehe:

ne.varke ne pomazuhttp://www.forum.hr/images/smilies/mrgreen1.gif

KAMIKAZA
29-10-2007, 06:10 PM
ne.varke ne pomazuhttp://www.forum.hr/images/smilies/mrgreen1.gif

e jesi sisa majke mi :D

MissIndulgence
29-10-2007, 08:05 PM
e jesi sisa majke mi :D

kaka sisa,nemam ja sisa,ja sam ravna ko daska:p

KAMIKAZA
29-10-2007, 08:08 PM
kaka sisa,nemam ja sisa,ja sam ravna ko daska:p

imas li bar guzice :D

MissIndulgence
29-10-2007, 08:21 PM

pa et,nisam sigurna,kobjeagi nesto se naznacuje http://www.invision.smileyville.net/smilies/celb%20(17).gif

morenit@
30-10-2007, 03:36 PM
Pitanje za djevojke :

lijepo naslov kaze,sta se vi muskarci petljate?
imate neke skrivene tajne?:tongue:
kad dodje dijaspora ili odete negdje van svog grada s rajom,hebete svaku koja vam dodje pod ruke ili bolje reci pod q***
a preseravate se kad su cure u pitanju...svaka koja legne sa strancem vam je drolja...gdje ste moralisti?ne prepoznah vas odmah!

back to topic...
sex sa strancem-ja ne bih,ali ako volis,onda probaj i to...nekad je bolje i sa strancem nego sa ovim lokalnim muskim tracarama...
sex sa starijim-to vec da,ali sta znaci to stariji? star je onoliko koliko s eon osjeca starim,ne koliko brojeva stoji u rodnom listu!

Goldenchild
30-10-2007, 03:39 PM
trenutno mi je seks sa starijim, pravo bljak zamisao...

dr.Nathaniel Demarest
30-10-2007, 03:42 PM
Ja znam da bih se mogao sexati sa nekom od 37 godina koja dobro izgleda a ne poznajemo se.

Goldenchild
30-10-2007, 03:43 PM
zvuci kao da vec imash neku ushmekanu.

Ninja
30-10-2007, 03:44 PM
A s mlađim?

dr.Nathaniel Demarest
30-10-2007, 03:47 PM
zvuci kao da vec imash neku ushmekanu.

Imao sam jednu...šteta što je udata, ima curicu koja je srednjoškolka i prilično je zadovoljna brakom. A slagali bismo se na svim poljima...čak i astrološki.

morenit@
30-10-2007, 03:58 PM
trenutno mi je seks sa starijim, pravo bljak zamisao...
sex kako god i s kim god da ga gledas ne moze biti bljak,sve je do maste

A s mlađim?

mlađe-sto da ne,ako iza njega ima nekog kvalitetnog iskustva

Goldenchild
30-10-2007, 04:08 PM
kako ne moze biti bljak? moze.

seks je bljak kad ti neko nije privlacan.

morenit@
30-10-2007, 04:09 PM
kako ne moze biti bljak? moze.

seks je bljak kad ti neko nije privlacan.

pa kako mozes onda zamisljati nekoga ko ti nije privlacan?

opet ti kazem sve je do maste...

droljica17
30-10-2007, 05:00 PM
to što ima 37 god,uopće nije važno!važno je što čovjeka znaš samo preko neta.da sam ja na tvom mjestu ja nebi,(zanemari nick..)šta znaš šta se može dogodit.

Goldenchild
31-10-2007, 01:52 AM
pa kako mozes onda zamisljati nekoga ko ti nije privlacan?

opet ti kazem sve je do maste...

ma bash lupash.
evo stuacije> tip koji mi je vrlo prisan na jedan nacin, mi se odjednom poceo udvarati. ja njega vidim kao starog dobrog ciku. od pomisli na njega mi se sad dize kosa na glavi.
jel kontash sad?

linda
31-10-2007, 09:51 AM
ma puno stariji mi upce nisu interesantni
zamisljam uvjek kako mi pricaju "lovacke" price i proslog stoljeca

stariji 5 god ok ili mladji!

morenit@
31-10-2007, 11:42 AM
ma bash lupash.
evo stuacije> tip koji mi je vrlo prisan na jedan nacin, mi se odjednom poceo udvarati. ja njega vidim kao starog dobrog ciku. od pomisli na njega mi se sad dize kosa na glavi.
jel kontash sad?

kojoj glavi?:meansmile

ajd kuliraj...kad ''o'cepis'' pricat cemo na temu sex...
chill out!

Vollmeise
31-10-2007, 01:16 PM
Ma, to se sve s godinama relativira.
Bilo je + 6, -3, +9, -5, -2. Da nabrojim ove bitnije.

-5 je bila primijetna razlika, ali je cetiri godine funkcioniralo. -2 funkcionira izvrsno. :)

dogiii
31-10-2007, 03:29 PM

Divo kamija sto bari ahahhaha :D to kami lave :P

dado1
31-10-2007, 07:22 PM
A u cemu je razlika u sexu izmedju starijeg i mladjeg muskarca?
Mladji=sladji, ali stariji je sigurno i iskusniji i mozda bolje zna neke stvari od mladjih. A ima slatkih i starijih 100%.
Cini se da je problem samo u zenskim glavama.:ironmaide
Kao vidjece me sa ovim starcem.
E, to sa sexom vec nema veze.
Ali sa foliranjem ima 100%.:rocket:

Goldenchild
01-11-2007, 02:59 AM
Mladji=sladji, ali stariji je sigurno i iskusniji i mozda bolje zna neke stvari od mladjih. A ima slatkih i starijih 100%.

Jesi li ti starac koji lovi mlade cure pa se pravdash?

dado1
06-11-2007, 08:55 AM
Jesi li ti starac koji lovi mlade cure pa se pravdash?

Da ja sam upravo to.
Samo sto ih ja ne lovim.
Ja ih muntam, zezam, smijem se,
udvaram im se na sve moguce nacine.
A tebe love ili pecaju?

I... javi se kad te otcepe ba.
Sto se guras gdje ti nije mjesto.

Hermina
06-11-2007, 03:06 PM

Nista od ovoga s godinama veze nema vec sa cinjenicom da se radi o nepoznatoj osobi.

Koliko je sladak zavisi od toga KOLIKO je star.Da zelim fosila bila bih arheolog.

MSQ
06-11-2007, 08:36 PM
Ja tek sad procitao cijeli text!I mislio stvarno stariji muskarac od recimo 70 godina!Kad ono mladic od 37 godina.Tek stasao u zivot!Kakvi star?Mlad je pravo!

swamp thing
06-11-2007, 10:37 PM
a ona je jasno rekla da je samo sex u pitanju.ko voli sto da ne,ali ja to ne bih mogla tek tako...:dollar::dollar:a sta mlada cura moze zeljeti od covjeka koji ima 37 i vjerovatno zenu i djecu i dobar posao? romansu? ljubav? ma daaaaj...
iz licnog iskustva znam da trazi provod:ironmaide i nema nikakvu obavezu a mozda bude jos i kakav poklon:dollar:

Hermina
06-11-2007, 11:26 PM
:dollar::dollar:a sta mlada cura moze zeljeti od covjeka koji ima 37 i vjerovatno zenu i djecu i dobar posao? romansu? ljubav? ma daaaaj...
iz licnog iskustva znam da trazi provod:ironmaide i nema nikakvu obavezu a mozda bude jos i kakav poklon:dollar:

Neka si se ti nama pohvalio svojim licnim iskustvom.

Nas su samo pitali da li mislimo da je sex sa starijim muskarcem koga ne poznajes ok,vecina je djevojaka odgovorila da nije,mada nismo razmisljale o cijeni(u dolarima,poklonima i sl),mada bismo vjerovatno dale isti odgovor.I da ne zaboravim,niko ovdje nije ni pomislio da mlada cura trazi ljubav ili romansu sa ozenjenim covjekom,nismo bas toliko naivne,je li?

I naravno,za kraj,moj odgovor i dalje ostaje isti: Stariju,ozenjenu gospodu koju ne poznajem drage volje prepustam njihovim suprugama koje mogu obasipati poklonima i dolarima ili cime god da ih vec obasipaju.Stari,nepoznati,ozenjeni ne dolaze u obzir bilo da su prosjaci ili puni ko brod.

dado1
08-11-2007, 08:08 PM
Nista od ovoga s godinama veze nema vec sa cinjenicom da se radi o nepoznatoj osobi.

Koliko je sladak zavisi od toga KOLIKO je star.Da zelim fosila bila bih arheolog.

Ohh daa...:kiss:

dado1
08-11-2007, 08:10 PM
Stari,nepoznati,ozenjeni ne dolaze u obzir bilo da su prosjaci ili puni ko brod.

Vidite ovo???
Ajde mlada, neozenjena sirotinjo JUUUURIIISSSSS.
Ova zeli samo VAS.
:badteeth:

dolly
09-11-2007, 04:33 PM
ja sam ZA sex sa starijim muskarcem,ne volim da je mladji:hehehehe:

nemoj govoriti da ne volis ako nisi probala :burn:

ex no.1
09-11-2007, 05:15 PM
Nisam nikad imao sex sa starijim muškarcem.

thunderica
09-11-2007, 11:01 PM
nemoj govoriti da ne volis ako nisi probala :burn:

kako ces probati nesh sto te uopste neprivlaci :clapping:

dado1
10-11-2007, 01:35 AM
kako ces probati nesh sto te uopste neprivlaci :clapping:

Da...
To dolazi sa iskustvom (citaj:razocarenjima).
Kada ti dosadi da neko plazi po tebi, da te frustrira svojim sexualnim i inim glupostima, kada shvatis da stvarno ne uzivas u sexu i kada na svoje opste zaprepastenje shvatis da se u tebi gasi onaj zhar po kojem si i bila prepoznatljiva i sebi a i drugima... e tada ces (ako imas gram mozga) shvatiti da nesto nije u redu i da je sve gore i gore. Sta???
Veze sa balavcima bez emocija i erotskog naboja?
Veze sa kinderima kojima je vazno da je njima dobro?
Veze sa nekakvima koji se ne znaju ni popisati a kamoli poj.b.ti?

Eh da...
Onda ces se zapitati pa O.K. kako je u ovom sexu svima dobro a samo meni nekako bez veze...
A da li znas odgovor?
Ima u tebi zara. Samo djeca ne znaju kako da ga potpale.:angryfire:burn:
Ma joj. Shvatices sama. A kada probas znaces.
:diablotin

Hermina
12-11-2007, 02:27 PM
Eh,dado,dado...Ti izgleda nikako da uhvatis poentu ove teme...Da li biste se sexali sa starijim muskarcem kojeg poznajete samo preko interneta,a odgovor je naravno:NE!A ti i dalje govoris o vezi...

I evo da odgovorim i na ovo kad vec spominjes vezu: Posto veza podrazumjeva vise,mnogo vise od samog sexa jedina osoba starija od 30 godina s kojom bih mogla biti u vezi je moj profesor knjizevnosti,najzanimljivija,najinteligentnija osoba koju sam upoznala u svom zivotu,covjek koji tako lijepo govori da bih ga mogla slusati 24 sata dnevno,7 dana u sedmici.Fascinantno.

dado1
12-11-2007, 11:37 PM
Eh,dado,dado...Ti izgleda nikako da uhvatis poentu ove teme...Da li biste se sexali sa starijim muskarcem kojeg poznajete samo preko interneta,a odgovor je naravno:NE!A ti i dalje govoris o vezi...

I evo da odgovorim i na ovo kad vec spominjes vezu: Posto veza podrazumjeva vise,mnogo vise od samog sexa jedina osoba starija od 30 godina s kojom bih mogla biti u vezi je moj profesor knjizevnosti,najzanimljivija,najinteligentnija osoba koju sam upoznala u svom zivotu,covjek koji tako lijepo govori da bih ga mogla slusati 24 sata dnevno,7 dana u sedmici.Fascinantno.

A u pravu si. Nikako da uhvatim poentu.
Ni ja se ne bih sexao sa starijim muskarcem kojeg znam samo preko net-a. Pa nisam lud.:smash:
Hmmm... Ako bi imao sise... Eh...
Ma ne bih ni onda. Hebes sise ako su mu
noge dlakave.
;-)))

A taj profesor, da li on to zna, vidi ili osjeti?

Hermina
19-11-2007, 01:43 AM
Ma neeeee,on mene fizicki ne privlaci uopste samo rekoh da bi to bila jedina osoba starija od 35 s kojom bih se nekako i mogla zamisliti u vezi jer je nevjerovatno inteligentan i nacitan,nikada mi ne bi bilo dosadno.Nije to nikakva zaljubljenost nego odusevljenje,divljenje...

Nermin & Lejla
19-11-2007, 08:47 AM
:dollar::dollar:a sta mlada cura moze zeljeti od covjeka koji ima 37 i vjerovatno zenu i djecu i dobar posao? romansu? ljubav? ma daaaaj...

Jah ima puno tvojih iskustava pitam se koje li je ovo kolega..

Pcelica
15-01-2008, 10:16 PM
Ne bih...nikad i ne bitno odakle ga,znam i kako ga dobro znam.....ali 38.god...halo to je ludost.bez pameti....:devil2:

balkan girl
16-01-2008, 12:51 AM
Ne bih...nikad i ne bitno odakle ga,znam i kako ga dobro znam.....ali 38.god...halo to je ludost.bez pameti....:devil2:
potpisujem..i to poznanstvo samo preko interneta on kaže da ima 38 a možda je neki napaljeni pedofil od 45+

memento
24-07-2008, 04:30 PM
ako ja mogu traziti curu koja dobro izgleda, koja odgovara svim mojim kriterijima, zasto i cure ne bi isto tako imale svoje kriterije. malo prljavo izgleda, znam, ali zar je bitno kako redamo prioritete? ne vidim smisao u seksu sa tipom samo zato sto ima novac, ali vjerovatno ni curama nema smisla muska opsesija guzom. a zasto ne seks sa starijim tipom sa interneta? to su dva pitanja. stariji tip - da ili ne; poznanstvo sa neta - da ili ne. seks je seks, sasvim normalna stvar oko koje se u bosni rumene obrazi. svi to radimo, samo se razlikuju nase sklonosti. da li je starija ili sam je upoznao na netu, seks za jednu noc ili veza... nebitno. on trazi mladju, ona vjerovatno starijeg, nekako mi to sve zvuci normalno ako oboje ulaze u to sa istim ciljem i svjesni sebe, onog sta daju i onog sta ce dobiti.

Paloma_Picasso
24-07-2008, 04:54 PM
Pitanje za djevojke :

Nema teorije.
1. Poznajem preko interneta? Ovo mi je inace kontradikcija cista, ne mozes nekoga POZNAVATI putem interneta.
2. Sta mi garantira da covjek nije ozenjen, njegova neka suplja prica? Pa da mi dodje zena na vrat + saznanje da sam to uradila sa ozenjenim tipom.
3. Sta mi garantira da je uopce normalan covjek koji u tim godinama trazi nekakva poznanstva preko interneta radi sexa?
4. Tesko da bih spala na te grane da moram preko interneta traziti nekoga za cisti sex.

Ludacris
24-07-2008, 05:03 PM
možda sa starijom ženom jer nisam peder

Odyssey
24-07-2008, 05:04 PM
možda sa starijom ženom jer nisam peder

da ne spamam...ali meni su ove MILFAČE (od 30-40 godina) najjače...

Ludacris
24-07-2008, 05:08 PM
da ne spamam...ali meni su ove MILFAČE (od 30-40 godina) najjače...

Mothers i`d like to f..k najjače 100%

Odyssey
24-07-2008, 05:10 PM
Mothers i`d like to f..k najjače 100%

my friends hot mom
milf hunter
mommy got boobs

PS..ako se ložiš na starije muškarce, kao ja na starije žene...onda se mlatni sa tim 37-godišnjakom...

Ludacris
24-07-2008, 05:13 PM
my friends hot mom
milf hunter
mommy got boobs

PS..ako se ložiš na starije muškarce, kao ja na starije žene...onda se mlatni sa tim 37-godišnjakom...

Milfs in heat
Milfs like it big
Cougars in heat
Soccer moms
Milfs in van
Motherfu..ers
Big milf ass i sl.
A djevojke koje vole starije niko im ne brani

SpiritWalker
24-07-2008, 06:19 PM
To je pogresno receno :D , trebalo je da pise : "Od glave visak ne boli" hahahah

Hahahaha , ako se tebi konkretno dogadja .... Ni luda nemoj pristati ... Razne su opasnosti :eyecrazy::eyecrazy:

Selmacha
24-07-2008, 11:04 PM
nidje veze..ne treba ti taj belaj u zivotu..ali ko voli nek' izvoli :rolling2:

genius
25-07-2008, 12:00 AM
ma godine nisu bitne vazno je da se.........:smurf::meansmile

Setra
25-07-2008, 02:32 AM
Stvarno ne znam na koje starosne dobi djevojaka se ovo odnosi,u svakom slučaju svako ima svoje želje,shvatanja,gledanja prema sexu.
Ja lično ne bih sa nekim koga sam upoznala preko neta tako lako uletila u krevet odnosno služila za uveseljavanje nekoga.Godine nisu bitne.Sve je ok samo da nije baš neko čičica i neko djetence.

badaricage
12-08-2008, 07:39 PM
moze li 31 god. :rolling2:

badaricage
12-08-2008, 07:44 PM
jeli za tebe staro 31 hahahah

Slick
20-08-2008, 11:25 PM
Hehe :boom:

zvrk
23-08-2008, 06:49 PM
ja licno ne bi,ne smetaju mi godine jer 37 nije puno. vec to da ga poznajem preko neta samo..pa ko zna tko je uopce taj tip i tko zna mozda je i nosilac nekih spolno prenosivih bolesti,ili neki psihopata koji preko neta vreba..:rolleyes: prvo osobu dobro upoznaj pa onda vidi sta ces...:badteeth:

jes jes, ko je lud da sa starijim muskarcima trazi seks preko neta'?? pa moze biti manijak pa te silovat :D

Kung Fu Fanda
23-08-2008, 07:17 PM
aaaaaaaaaa jesi ti looodaa...garant se to odnosi na tebe al nema veze........dze ce to djevojka uraditi...hmmmm cek malo ako stFarno uspije hocu onda i ja sex sa curom koju sam upoznao preko neta.....ooooooooo zasto je svijet tako ne pravedan,zasto,zasto....kolko sam se puta dopisivao sa curama preko neta i nijedna nije htjela sex...doduse nisam ni pitao,al opet....pa kud na tebe ne naletih bogdo.....cuj sex sa muskarcem kojeg nikad nisi vidjela..pa valjda se jos nisam dopisivao sa tako blentavom curom....ne,ne mozes to uraditi..lik je mozda psihopata,serijski ubica ili doktor........sad je bila garant stanka od 2 sekunde kad si oFo citala,kad sam rekao doktor..he he al cek...daa,mislio sam na dokica al psihu doktora koji povaljuje mlade neiskusne cure poput tebe i onda ih uspavljuje da bi im zatim uzeo organe,gdje kasnije iste prodaje u brazilu ili spaniji..pa ti sada gledaj hos ici da se sexas sa nepoznatim tipom koji je igrom slucaja mozda i looodi kanibal koji jede neiskusne djevojke poput tebe za veceru.............ja da sam na tvom mijestu nebih isao,a ti kako hos......sex je sex,mozes ga imati i sa nekim koga znas..haj bogati...a mozda taj lik ima i mali,pa eto ti jos i taj belay........

ex no.1
23-08-2008, 07:25 PM
Nijesam se nikad seksao sa starijim muškarcem.

zvrk
23-08-2008, 07:42 PM
ludi jel ti to meni ?
nisam ti ja od tog posla ( ako je bilo upuceno meni)