PDA

Pogledajte punu verziju : Zasto se 95% momaka pali na 'lose' cure???

akicca
07-03-2008, 06:56 PM
ima tema zasto cure vole lose momke...mene vise zanima zasto momci vole lose cure!
Jel' to zato sto ih je lakse osvojit il je ipak ness drugo??? Sta vi mislite, i kakve cure vi vise volite...:angelsmil

*Ice_girl*
07-03-2008, 08:28 PM
ima tema zasto cure vole lose momkemene vise zanima zasto momci vole lose cure!
Jel' to zato sto ih je lakse osvojit il je ipak ness drugo??? Sta vi mislite, i kakve cure vi vise volite...:angelsmil

Zato što su lake i brzo daju.....:p

akicca
07-03-2008, 08:31 PM
al brate, ja to ne kuzim..pa sta je tu zanimljivo ako cim je pogledaju, imaju je, nidje veze..treba se malo borit za curu, zar ne..al hajd ti njih razumi

cold_sa
07-03-2008, 08:47 PM
zato sto su loshe cure josh neka vrsta tabua ono neshto zabranjeno vecina momaka se pali na to ukljucijuci i mene a nije ih sve lagano osvoji meni je cak zabavnije nekad kad se cura neda pa se morash trudit ovo ono

Milla
07-03-2008, 08:55 PM
Zato što su lake i brzo daju.....:p

zato sto ih je lakse osvojiti..a njima i trebaju cure za samo jednu noc..(cast izuzecima)..:scary:

SPAM.

oxe
07-03-2008, 09:30 PM
Pa kalasture (vulgarna osoba zenskog pola po google a kod nas su to otrcane ciganke) su sigurno lakse za osvojiti! Oblace se izazovnije, recimo providne bijele pantole na crne tange, duboki dekolte, stikla u po dana! Cesto sam se pitao kako idu van, navecer u diskać? Pa valjda samo jedu il se zaperu i cvike(za sunce, one velike koje im pola face pokriju) ostave na nocnom ormaricu (vjerovatno ne znaju sta ce s njim po dani)!! Tako obucenu svaki ce muskarac prokomentirati, danas to cesto rade i zene. Dakle, izgled 'lose' je danas stereotipan. I prica im je takva. Malo inteligentniji muskarci lahko dominiraju razgovorom koji vodi u njihov stan ili auto. Dok to kod pametnijih (ili poprilno stidnih djevojaka gdje se zivci brzo gube) djevojaka vec teze ide, mada i 'losih' ima pametnih. A danas niko nece da se trudi svi bi sve na gotovo pa tako i zene. Neki se cak usrece sa takvima.

ZbUnjeN
07-03-2008, 09:59 PM
svi se isto pitaju
kako god postoji da momci vole lose cure tako i cure lose momke
ako se nekom svidza neki momak/djevojka a on/ona hoda sa nekim losim postavlja se pitanje zasto on/ona ima puno bolji, u cemu je poenta
ima vise losi ljudi na zemlji tako da se nama cini da sve ide za losim a nije tacno dobro ide sa dobrim lose sa losim....

black angel
07-03-2008, 10:00 PM
"Savršena ljubav podrazumeva da volimo onog zbog koga postajemo nesrećni.
Ali nijedan čovek nema pravo da traži da bude voljen na taj način."
- S. Kjerkegor, 1850.

Svi imamo period u zivotu kad zelimo patnju, svjesno ili nesvjesno,
iz tog razloga biramo lose ljude za sebe, ljude za koje smo sigurni
da ce nam nanijeti bol i nesrecu, ljude za koje smo sigurni da nas
nece voljeti.

Zasto svi mjesate lose cure s kurvama i seljankama?
Ja ipak smatram da se losa cura ne moze osvojiti, a ne da lako pada :D

Blahhh
07-03-2008, 11:16 PM
zato sto ih je lakse osvojiti..a njima i trebaju cure za samo jednu noc..(cast izuzecima)..:scary:

upravo...sumnjam da su "lose" cure interesantne

samo privlacne onima kojima je iskljucivi cilj one_night_stand

licno ne kupujem otpakovanu robu :mean2:

InToXiCaTeD
07-03-2008, 11:16 PM
Mislim da je to zato sto 'ce' od njih lakse dobiti...

Blink D'House
08-03-2008, 12:22 AM
ima tema zasto cure vole lose momke...mene vise zanima zasto momci vole lose cure!

jao sta bi dao da se mogo ponovo paliti na te "lose cure" jbg meni se u posljednje vrijeme samo svidjaju one fine tatine maze:blunt:....i dok ih fino upoznas i pokupis prodje dragocjeno vrijeme na gluposti....:whatever:

@ALAN FORD
08-03-2008, 01:19 PM
Poznata uzrečica : Dok keruša ne mahne repom, neće ni cuko skočiti znači da one "loše" šalju signale koji mame "žrtvu"

pow_woow
08-03-2008, 01:47 PM
jao sta bi dao da se mogo ponovo paliti na te "lose cure" jbg meni se u posljednje vrijeme samo svidjaju one fine tatine maze:blunt:....i dok ih fino upoznas i pokupis prodje dragocjeno vrijeme na gluposti....:whatever:
Jebote i u mene je takva situacija......ode puno vremena....dok je pokupis....ah...stalno moras paziti na neke male sitnice....al kad je pokupis....:)

Scrat
08-03-2008, 03:27 PM
Ne znam gdje nadje tih 95% jer to uopste nije istina. Mozda se 95% losih pali na lose ali ovi "normalni" ne vide nista dobro u njima.

akicca
08-03-2008, 04:49 PM
podjem od svoje raje...skoro svaki od mojih jarana je bio barem jednom sa takvom curom...95% sam napisala da se zna da mislim na vecinu..i nisam rekla da nema izuzetaka, cast njima..:lol:

Blink D'House
08-03-2008, 09:38 PM
Jebote i u mene je takva situacija......ode puno vremena....dok je pokupis....ah...stalno moras paziti na neke male sitnice....al kad je pokupis....:)

....bude ti dobro neko vrijeme...mislis da je to ona perfect girl za tebe onda pocne da zanovjeta, se** i onda se razocaras....pa ti samim ti dodje zivaca i nakraju je ostavis...iz mog nedavnog iskustva :freak:...a kod "losih cura" ti je drugacije odmah znas na cemu si i da ta veza ugl nije iz ljubavi vec iz koristi materijalne il seksualne... prema tome il ti sljedi razocarenje il jednostavno samo zabava...

Soleil
08-03-2008, 10:44 PM
podjem od svoje raje...skoro svaki od mojih jarana je bio barem jednom sa takvom curom...95% sam napisala da se zna da mislim na vecinu..i nisam rekla da nema izuzetaka, cast njima..:lol:
koliko dugo?

Hermina
08-03-2008, 11:02 PM
koliko dugo?

Ne duze od 24 sata ;) I to je rekord.

Soleil
08-03-2008, 11:15 PM
Ne duze od 24 sata ;) I to je rekord.
heh, znam...al' reko da nemamo možda novi rekord :sweat:...

Hermina
08-03-2008, 11:25 PM
heh, znam...al' reko da nemamo možda novi rekord :sweat:...
Tesko,tesko :D Jer da imamo,do sad bismo vec bili obavijesteni :D Znas ono,kamere,upisivanje u knjigu,BiH u centru paznje zbog obaranja rekorda...i tome slicno :D

Soleil
08-03-2008, 11:32 PM
heh, ta ti ima mjesta...informacije uvijek friške..:p

al neka nama loših cura...šta bi mi bez njih :sweat:

Hermina
08-03-2008, 11:39 PM
heh, ta ti ima mjesta...informacije uvijek friške..:p

al neka nama loših cura...šta bi mi bez njih :sweat:

Tacno,tacno :)

Da nema njih,biti dama ne bi predstavljalo nikakvu velicinu,jel tako?

Soleil
08-03-2008, 11:46 PM
nešto na fazon što si napisala ovdje

Kome bismo se onda smijali,koga provaljivali?
Vidis,prica ide ovako...Imam los dan na faxu,pala sam ispit,mislim da sam najjadnija osoba na svijetu.Eh,onda dodjem na forum,ugledam njih,sunce me obasja i kazem: "Hvala Ti dragi Boze sto nisam najveca ocajnica na svijetu,ima i mnogo,mnogo gorih od mene".Vidis,kad padas i tones u zivotu, bas ti treba da vidis neke nacionalisticke, rasisticke, homofobicne, seksualno preopterecene gmazove i shvatis da nisi dotakla dno dna.Jer koliko god da padas,nize od njih ne mozes pasti cak i da se trudis samo upakovano na drugačiji način (u ovoj temi)....heh ;)

ex no.1
08-03-2008, 11:51 PM
Ja pitanja, nije fazon dal se pale il ne pale, al sigurno lakše dobiju one brezobrazne stvari koje rade odrasle nego kod finih, ko će se zafrkavat po pola godine, godinu, dvije ili čekat brak da povali žensko...rijetki, pa onda navali druže na ove loše...sex je sex.

Hermina
08-03-2008, 11:57 PM
nešto na fazon što si napisala ovdje
samo upakovano na drugačiji način (u ovoj temi)....heh ;)

Ma kakvi :) Njima se necemo smijati niti ih provaljivati. :)

Uglavnom,imam prijateljicu stariju od mene nekih 5 godina,prava je dama,i vise od toga.Kad bi samo stala pored neke takve,vidjelo bi se ko je tu gornji a ko donji.Rijeci nisu potrebne,drzanje,ponasanje,postupci...govore dovoljno. :)

oxe
09-03-2008, 11:01 AM
Volim zene sa stavom i lijepim manirima, zene koje u zivotu znaju sta hoce. To se osjeti bas na drzanju u hodu, dok radi neke bezze stvari recimo drzi soljicu kafe. Pa dobro, i te lose vjerovatno imaju manira ali meni nije jasno koje 'lose' sad??? Jesu li to one koje su inteligentne, znaju zavesti muskaraca, otmjene u svakoj prilici ili neke zbljohe, truhle koje obozavaju piti pivo i pusiti cigaru na sanku(cesto im je kosa masna i ne drze ni sekunde do sebe vec ih je neko prije izj**** pa su na glasu i dalje jer je sredina u kojoj zive mala)???? Ove prve su lose sa muske strane jer su vjerovatno pune iskustva i ocigledno je da znaju sta rade i kako se ponasati pa ih vecina zna ekstra s muskarcima. Te su vjerovatno tema, njih isto volim, joj!

Selmma
09-03-2008, 12:29 PM
Hmmm, mozda muskarci ise vole lose cure zato sto je lakse "biti s njima. Ono, nemaju nikakvih kompleksa pred takvim curama. Bas ih briga hoce li se pocesati na javnom mjestu dolje negdje oko slica na pantalonama, hoce li se usvinjiti alkoholom i tako te stvari, jer i lose cure ne rade nesto poptut toga. Fine cure i same traze fine momke, obracaju mnogo paznje i na svoje i na njihove manire. A mislim da i fini momci traze isto to. Ja sam misljenja da nema gore cure od one koja psuje tako da je cuje sto vise raje. Ne raumijem kako takva cua uopce moze privuci nekoga. Ucenicama uvijek govorim da ne psuju, da se ponasaju fino jer su one dame. Do nekih tinejdzerki to dopire, pa me poslusaju, nekima opet, na jedno uho udje, na drugo izadje...
Takoder mi nije jasno kako muskarca moze privuci i djevojka koja se "ubila" alkoholom i koju treba necim poduprijeti da bi stajala na nogama. Cure s limenkom pive...I da, ne shvatam kako muskarce moze privuci djevojka koja je prljave kose ili odjece. Mozete li zamisliti kako joj je tek prljav ves kad joj je majica "pesinava".:wacky:
Ne kazem ni da su najprivlacnije one koje su vazda sredene, u kompleticima, bijelim ustirkanim kosuljama koje posjecuju operu, balet i ta mjesta. Al, brate, ima neka sredina, proistojnost, maniri...

pow_woow
09-03-2008, 12:31 PM
....bude ti dobro neko vrijeme...mislis da je to ona perfect girl za tebe onda pocne da zanovjeta, se** i onda se razocaras....pa ti samim ti dodje zivaca i nakraju je ostavis...iz mog nedavnog iskustva :freak:...a kod "losih cura" ti je drugacije odmah znas na cemu si i da ta veza ugl nije iz ljubavi vec iz koristi materijalne il seksualne... prema tome il ti sljedi razocarenje il jednostavno samo zabava...

ma ja bude ti fino neko vrijeme.....al' neka nama "losi cura":p

akicca
09-03-2008, 02:00 PM
po vasim odgovorima, zakljucujem da su LOSE za provoda dok su fine..ipak za duze veze...jer ko bi zelio curu za duugu vezu, pa cak i brak s kojom je bilo pola grada, znaci iskoristi pa baci. Vecina LOSIH cura na kraju ipak ostaju same, iako su imale veliki broj 'partnera'...zalosno

fantasy
09-03-2008, 05:46 PM
po vasim odgovorima, zakljucujem da su LOSE za provoda dok su fine..ipak za duze veze...jer ko bi zelio curu za duugu vezu, pa cak i brak s kojom je bilo pola grada, znaci iskoristi pa baci. Vecina LOSIH cura na kraju ipak ostaju same, iako su imale veliki broj 'partnera'...zalosno

Ma meni se cini da te lose ipak na kraju najbolje prodju...

AggressoR
09-03-2008, 06:37 PM

vecina losi cura na kraju ne ostaje sama, nego se utopli kod nekog finog momka.

Argun
09-03-2008, 06:42 PM
To je bar jasno. Na zemlji su.....znači pristupačne.:D

Blink D'House
09-03-2008, 06:45 PM

a slazem se samo je problem sto su ove "lose djevojke" ugl izlizane i istrosene, pa samim tim i ruzne :p..al stas bolje ista neg nista...

dr.Nathaniel Demarest
09-03-2008, 07:38 PM

Ovim je dovoljno rečeno.

btw, šta je "loša" cura?

akicca
09-03-2008, 08:02 PM
btw, šta je "loša" cura?

pod ''LOSa cura'' mislim da je to tip djevojke s kojom je bilo pola grada, cura koja za sankom sjedi u minjaku s cigarom u ruci, zescim picem pred njom...tip cure koja je na sve spremna da dodje do svojih ciljeva, koja ne poznaje rijec ''moral''...itd. nadam se da znate na sta mislim.

**a kad bolje razmislim..u pravu ste, takve najbolje prodju. Sve sto si gori, sve si bolji... takav nam je zivot, ccc

dr.Nathaniel Demarest
09-03-2008, 08:07 PM
Eh, ako je tako, dobre su loše cure.

Milla
09-03-2008, 08:09 PM
pod ''LOSa cura'' mislim da je to tip djevojke s kojom je bilo pola grada, cura koja za sankom sjedi u minjaku s cigarom u ruci, zescim picem pred njom...tip cure koja je na sve spremna da dodje do svojih ciljeva, koja ne poznaje rijec ''moral''...itd. nadam se da znate na sta mislim.

**a kad bolje razmislim..u pravu ste, takve najbolje prodju. Sve sto si gori, sve si bolji... takav nam je zivot, ccc

Ma neka radi ko sta hoce..
Ali u ovom gore navedenom treba imati mjeru.. :)

Milla
09-03-2008, 08:10 PM

Kako da ne..najbolje... :)
Sta bi svijet bez njih...?!

bolje je uciti na tudjim greskama nego na svojim... :)

akicca
09-03-2008, 08:11 PM

pa kazem ja..svako ce radije uzet ovu losu neg neku finu...:headshake

Kako da ne..najbolje... :)
Sta bi svijet bez njih...?!

bolje je uciti na tudjim greskama nego na svojim... :)

ma ja se njima mogu samo nasmijat...radije cu ostati sama nego zivjeti zivot kakav ga one imaju.

Blink D'House
09-03-2008, 09:04 PM
sta muskarci znaju..lafo oni znaju sta valja..?!(sala...mozda cak i ne..cast izuzecima..) :) :D :)

SPAM...

a znam ja al te sto valjaju, one su nafurane i nedaju se lahko, mora se muciti i uloziti puno truda al zivot brzo prolazi tako da je svaki tren vazan:D a to ove "lose" znaju i iskoristavaju to znanje;)

Nermin & Lejla
10-03-2008, 09:56 AM
Zato što su ove naše lijepe i pametne previše Ufurane

Hermina
10-03-2008, 12:47 PM
Zato što su ove naše lijepe i pametne previše Ufurane

Za ovu navodnu zensku ufuranost sam vec odgovorila u podforumu sex tako da se ne mislim ponavljati.Ovakvi stavovi sami od sebe povlace odbijanje.

Goldenchild
10-03-2008, 01:07 PM
a ahta je to losha cura? Ajmo definicija brzo.

Kazu ono... "Dobre djevojke idu u raj, a loshe tamo gdje im se ide." Po toj definiciji mi je puno pametnije i normalnije bit losha.

Nermin & Lejla
11-03-2008, 06:31 AM
a ahta je to losha cura? Ajmo definicija brzo.

Kazu ono... "Dobre djevojke idu u raj, a loshe tamo gdje im se ide." Po toj definiciji mi je puno pametnije i normalnije bit losha.

Ja vas čekam na suprotnoj strani vjerovatno...

Hermina
11-03-2008, 02:36 PM
.

Kazu ono... "Dobre djevojke idu u raj, a loshe tamo gdje im se ide."

A koji li je mudri filozof ovo izgovorio?

Ajmo mi malo logike.

Ako postoji Raj,mora postojati i Pakao.Ako dobre idu u Raj,onda je logicno da lose idu u Pakao.

A ako ne postoje ni Raj ni Pakao,onda je logicno da SVI idemo gdje nam se ide.

Goldenchild
12-03-2008, 01:08 AM

Ajmo mi malo logike.

Ako postoji Raj,mora postojati i Pakao.Ako dobre idu u Raj,onda je logicno da lose idu u Pakao.

Ne slazem se. Ima onih koje nigdje ne idu, zato jer su zene. Neeke cak ni iz kuce ne smiju izaci.

akicca
12-03-2008, 01:53 PM
Ne slazem se. Ima onih koje nigdje ne idu, zato jer su zene. Neeke cak ni iz kuce ne smiju izaci.

da,da.. ima takvih zena, ali su zato one same krive...da su stavile tacku odmah na pocetak ne bi do toga doslo, nego one hoce da udovoljavaju muzu, eh sad kad vole nek izvole...

morenit@
12-03-2008, 03:10 PM
Ovim je dovoljno rečeno.

btw, šta je "loša" cura?
k'o kad mi citas misli...taman to htjedoh pitati

to sto si ti navela je meni cura bez morala...a 'losa' cura mi je drugim rijecima opicena cura,koja zna kako da se provede,voli partijati,voli izazove etc.

zasto takve cure vole? pa zato sto su zanimljivije od onih sto mule,a iza cose se gule...

akicca
12-03-2008, 06:04 PM
pa dobro, svako ima svoje misljenje...ovo je moje, ja to podrazumijevam pod LOSOM curom, jer svi znamo sta je lose i da se toga trebamo kloniti...

Soleil
12-03-2008, 11:51 PM
Ne slazem se. Ima onih koje nigdje ne idu, zato jer su zene. Neeke cak ni iz kuce ne smiju izaci. Blago tebi...

The Final Cut
13-03-2008, 12:01 AM
Loše je loše ,obično se ispod onog dobroga pojavi puno više lošega od onoga što je deklarisano kao dobro
Jin i Jang..
Nema većega zadovoljstva nego naći dobro u lošem i obrnuto loše u dobrom...

Hermina
13-03-2008, 02:09 PM

Ne,one nigdje ne idu jer im nesto u glavi fali.Doba feminizma proslo davno,zene se izborile za svoja prava a to sto neke nece da maknu dupe i bore se same za sebe umjesto sto klimaju glavom na sve sto im muskarac kaze i boje se iznjeti svoje misljenje,nije moj niti bilo ciji problem osim,naravno njihov.

sibling
13-03-2008, 02:25 PM
Moj momak se zaljubio u finu djevojku!:love2:

dr.Nathaniel Demarest
13-03-2008, 02:29 PM
Sigurno mu je dosadno.

Hermina
13-03-2008, 02:30 PM
Moj momak se zaljubio u finu djevojku!:love2:

Drago mi je :) Dokaz da nisu svi isti ;)

sibling
13-03-2008, 02:53 PM
Sigurno mu je dosadno.

Eto, znači takvi kao ti se pale na ''loše djevojke''!
That's the point!!!
Odgovor na temu: ZATO ŠTO 95% MUŠKARACA MISLI DA SU FINE DJEVOJKE DOSADNE!!!

Hermina
13-03-2008, 03:06 PM
Eto, znači takvi kao ti se pale na ''loše djevojke''!
That's the point!!!

Naravno,zato normalna zena moli za onih 5 % ;)

PiTaR
13-03-2008, 04:09 PM
Ma meni se cini da te lose ipak na kraju najbolje prodju...

Ima i toga...jer dok se ove "šminkerice"(čitaj: umišljene kurave) uredjuju i trude da privuku svaki pogled na sebe, a istovremeno nedaju sebi prići i misle da su šta "bolje", ove "lose"(loš je relativan pojam, zavisi sta ko gleda i trazi) kupe iskustva i zadaju se maximalno sa momcima koji ih istovremeno više bare, jer ipak znaju da nisu neke, gore spomenute, "šminkerice" i da netraže odmah mečku ili "miracle" da bi pristali na "akciju", zabavljanje ili čisto kaficu...!!!!:frogtongu

Goldenchild
13-03-2008, 04:18 PM
Ne,one nigdje ne idu jer im nesto u glavi fali.Doba feminizma proslo davno,zene se izborile za svoja prava a to sto neke nece da maknu dupe i bore se same za sebe umjesto sto klimaju glavom na sve sto im muskarac kaze i boje se iznjeti svoje misljenje,nije moj niti bilo ciji problem osim,naravno njihov.

Ne bih rekla da je to po njihovom izboru.
Postoje zemlje gdje su zene josh uvijek potlacene i prava su bajka. A i mi nismo josh uspjele da se izborimo za ta nasha prava.
Inace bi nebi "kurva" bila imenica u zenskom rodu.

Hermina
13-03-2008, 04:26 PM
Ne bih rekla da je to po njihovom izboru.
Postoje zemlje gdje su zene josh uvijek potlacene i prava su bajka. A i mi nismo josh uspjele da se izborimo za ta nasha prava.
Inace bi nebi "kurva" bila imenica u zenskom rodu.

Postoji i izraz "muska kurva".

Izvini,ja nikad u zivotu nisam cula da su se te zene nekad borile za svoja prava tako sto su organizvale strajk ili nesto slicno.Sta cekaju?Da ih neko drugi oslobodi potlacenosti?Mi ne mozemo citati misli niti znati sta neko osjeca dok to ne kaze.A posto one ne dizu svoj glas,mozemo samo da zakljucimo da im takav zivot odgovara.Cega se boje?Neko ce im odrezati glavu,nogu,ruku?Ma dajte ba.

Koliko li je samo slucajeva bilo ovdje na forumu kada se pojavi zena i izjavi kako rad nije za zenu,kako zena treba stalno da bude u kuci uz muza i djecu...Ili ste vec svi zaboravili sve one silne fanatike?

Goldenchild
13-03-2008, 04:48 PM
Postoji i izraz "muska kurva".

Izvini,ja nikad u zivotu nisam cula da su se te zene nekad borile za svoja prava tako sto su organizvale strajk ili nesto slicno.Sta cekaju?Da ih neko drugi oslobodi potlacenosti?Mi ne mozemo citati misli niti znati sta neko osjeca dok to ne kaze.A posto one ne dizu svoj glas,mozemo samo da zakljucimo da im takav zivot odgovara.Cega se boje?Neko ce im odrezati glavu,nogu,ruku?Ma dajte ba.

Koliko li je samo slucajeva bilo ovdje na forumu kada se pojavi zena i izjavi kako rad nije za zenu,kako zena treba stalno da bude u kuci uz muza i djecu...Ili ste vec svi zaboravili sve one silne fanatike?

U Saudijskoj Arabiji neke zene su ubijene zato jer im je provirila kosa ispod marame. Isprebijane na ulici do smrti. To je samo jedan primjer. Da, opasno je za te zene traziti bilo shta. I ne govorim o samo islamskim zemljama. Ocito nisi informisana.
A muska kurva je opet kurv-A? Jesi li ikad cula za "zenskog Kurvara"?

akicca
13-03-2008, 05:48 PM
U Saudijskoj Arabiji neke zene su ubijene zato jer im je provirila kosa ispod marame. Isprebijane na ulici do smrti. To je samo jedan primjer. Da, opasno je za te zene traziti bilo shta. I ne govorim o samo islamskim zemljama. Ocito nisi informisana.

to je vec zalosno, a kad znaju sta ih ceka sto se uopste udaju, nek ostanu kuci kod mame i tate i nikom nista. Na kraju krajeva, niko im nemoze zabraniti da se isele iz te zemlje, gdje go da odu bilo bi im bolje. Nemogu, i nemaju pravo da me npr. ubiju ako zelim izaci iz zemlje, to je moja stvar gdje cu ja zivjeti. Borila bih se na svaki moguci nacin..sve u svemu ja vise volim i ne ZIVJETI nego zivjeti kao rob, zatvorenik...nikada!!!

dr.Nathaniel Demarest
13-03-2008, 06:45 PM

Ma dosadne ste zato što ne nudite ništa (novo).

sibling
14-03-2008, 07:20 AM
Ma dosadne ste zato što ne nudite ništa (novo).

Definiši FINE djevojke!
Moja definicija: NORMALNA djevojka koja je samouvjerena, svjesna sebe, ne da je iko zaj..., ima svoje principe i moralne vrijednosti!!! Koja ima itekeko mnogo za ponuditi osobama koje su to zaslužile! Koja se bori za sebe i svoje ideale!
To je otprilike to....

Nermin & Lejla
14-03-2008, 07:34 AM
A jbg eto ja volim sve djevojke.....

dr.Nathaniel Demarest
14-03-2008, 07:39 AM
Definiši FINE djevojke!
Moja definicija: NORMALNA djevojka koja je samouvjerena, svjesna sebe, ne da je iko zaj..., ima svoje principe i moralne vrijednosti!!! Koja ima itekeko mnogo za ponuditi osobama koje su to zaslužile! Koja se bori za sebe i svoje ideale!
To je otprilike to....

Dobro, to je normalna djevojka kako si ju definisala.

Fina djevojka je nesposobna za život (osim da posluži kao otirač ili da "sprovodi svoje" gdje može), ne sexa se (ili ako to radi radi ispod pokrivača "da ju neko ne vidi"), nema perverznih misli niti inklinira ka nešto prljavijem sexy (veoma dosadno), ima ograničen izlaz, ponašanje, razmišljanje, nema smisla za avanturu, ne privlači ju izazov, opasnost, nesvakidašnjost, sputana je...e to ti je fina djevojka koju mogu samo nabit na Q (ali i to samo jednom, jel postane dosadno).

sibling
14-03-2008, 07:40 AM
Dobro, to je normalna djevojka kako si ju definisala.

Fina djevojka je nesposobna za život (osim da bude otirač ili da "sprovodi svoje" gdje može), ne sexa se (ili ako to radi radi ispod pokrivača "da ju neko ne vidi"), nema perverznih misli, ima ograničen izlaz, ponašanje, razmišljanje, nema smisla za avanturu, ne privlači ju izazov, opasnost, nesvakidašnjost, sputana je...e to ti je fina djevojka koju mogu samo nabit na Q.

To nije fina djevojka! TO JE GLUPA DJEVOKA!!!

dr.Nathaniel Demarest
14-03-2008, 07:45 AM
Nije glupa, ona je fina, sluša roditelje, ponaša se kulturno, bez obzira na broj godina vraća se kući u sugerirano vrijeme, ne yebe se prije braka, poslušna je, "suptilna", konzervativna...

baš za našeg Blahha :)

sibling
14-03-2008, 08:08 AM
[QUOTE=dr.Nathaniel Demarest;766774]Nije glupa, ona je fina, sluša roditelje, ponaša se kulturno, bez obzira na broj godina vraća se kući u sugerirano vrijeme, ne yebe se prije braka, poslušna je, "suptilna", konzervativna...

Bojim se da nam se poklapaju definicije ''fine'' djevojke...
Ali ako ćemo malo više u dubiozu, niti jedan čovjek nije potpuno dobar ili potpuno loš!
Ko kaže da ''fina'' djevojka (po tvojoj definiciji) nema svoje perverzije! Da nema svoje male izopačenosti....koje je samo malo teže primijetiti nego kod ''loših'' djevojaka....

dr.Nathaniel Demarest
14-03-2008, 08:15 AM
Ima ona perverzije, ali one uključuju vjeverice, pse i druge životinje. Možda čak i shit-eating.

Uglavnom, fine cure daleko od mene. Volim kurve.

Hermina
14-03-2008, 03:12 PM

Eh,necemo sad biti sitnicavi.Imenica zenskog roda?Pa i idiot je imenica muskog roda,pa sta sad?

Mora da nisam dovoljno informisana.Bar znam dovoljno da shvatim da nije sve crno-bijelo i da i tamo postoje ljudi koji zaobilaze zakone bilo vjerske ili drzavne i to u sirokom luku.

niko im nemoze zabraniti da se isele iz te zemlje, gdje go da odu bilo bi im bolje. Nemogu, i nemaju pravo da me npr. ubiju ako zelim izaci iz zemlje, to je moja stvar gdje cu ja zivjeti. Borila bih se na svaki moguci nacin..sve u svemu ja vise volim i ne ZIVJETI nego zivjeti kao rob, zatvorenik...nikada!!!

Istina.

LobSteR
14-03-2008, 04:02 PM
mah...ko kaze da se svi pale na lose cure...ja sam se oko jedne cure borio oko godinu...i mrzim te lose,lagane cure ...jer su nako malo dosadne...

akicca
14-03-2008, 05:01 PM
Uglavnom, fine cure daleko od mene. Volim kurve.

e kad volis, drzi se njih...ali cisto sumnjam da momak sa takvom djevojkom moze bit sretan

LobSteR
14-03-2008, 09:24 PM
e kad volis, drzi se njih...ali cisto sumnjam da momak sa takvom djevojkom moze bit sretan

Potpisujem...uostalom kakav je fazon kad si sa kurvom?...prije tebe ih je imala 10...frajer si kad povalis damu

Blink D'House
14-03-2008, 11:43 PM
mah...ko kaze da se svi pale na lose cure...ja sam se oko jedne cure borio oko godinu...i mrzim te lose,lagane cure ...jer su nako malo dosadne...

brate zar ti nije bilo dosadno gubiti jednu godinu zivota da bi zbario jednu curu...za to vrijeme si mogao imat ... "losih(laksih)" cura..

Blahhh
15-03-2008, 01:23 AM

zar ti natho djeluje kao sretan coEk :snail:

:rotf:

on topic:
dovoljno je da zensko ima dozu intrigantnosti i to je to...prosjek me ni u cemu i nikada nije interesovao a laznu skromnost smatram licemjerjem

LobSteR
15-03-2008, 09:42 AM
brate zar ti nije bilo dosadno gubiti jednu godinu zivota da bi zbario jednu curu...za to vrijeme si mogao imat ... "losih(laksih)" cura..

nope,nije...kad znam da sam ja prvi koji ce bit sa njom,a usput ona je bomba...nije kurva a izgleda bas bas dobro...izgubio bi dvije ...a sa lakom nikad ne bih bio...nikad

Milla
15-03-2008, 03:23 PM
...kad znam da sam ja prvi koji ce bit sa njom,a usput ona je bomba...nije kurva a izgleda bas bas dobro...izgubio bi dvije ...a sa lakom nikad ne bih bio...nikad

ooooooo..zar ima i onih koji ovako razmisljaju...?!
cestitam..:)

Goldenchild
16-03-2008, 06:34 AM
Eh,necemo sad biti sitnicavi.Imenica zenskog roda?Pa i idiot je imenica muskog roda,pa sta sad?

Mora da nisam dovoljno informisana.Bar znam dovoljno da shvatim da nije sve crno-bijelo i da i tamo postoje ljudi koji zaobilaze zakone bilo vjerske ili drzavne i to u sirokom luku.

Istina.

Rjeci i nazivi su vecinom prvenstveno u mushkom rodu, pa on izvedene i u zenski rod. Ali ova obratno. \Zar ne smatrash to interesantnim?
Naravno da ima tih koje zaobilaze tradicionalne obicaje krshe pravila u svim zemljama, samo u nekim vrlo lako mogu izgubiti zivot na osnovu necega shto mi smatramo sitnicom... Reci djevojcici u Somaliji kojoj odrezu klitoris u 5oj godini da je trebala zaobici zakon.

Milet
16-03-2008, 10:39 AM

ja spadam u onih 5 % :)

akicca
16-03-2008, 01:17 PM
nope,nije...kad znam da sam ja prvi koji ce bit sa njom,a usput ona je bomba...nije kurva a izgleda bas bas dobro...izgubio bi dvije ...a sa lakom nikad ne bih bio...nikad

cestitam...odavno nisam cula da momak kaze nesto u ovom smislu. :D

Sedusa
16-03-2008, 03:51 PM

kvalitetnu losu curu uopce nije lako osvojiti, to sto se ona kara ili bilo sta drugo radi je radi nje same, radi njenog zadovoljstva. stvar je u drugacije poredanim vrijednostima, muskarac je laf, zena kurva itd. mislis li da se takva cura jednostavno zaljubljuje i da je lagana/povjerljiva? ne bih rekla...
po mom misljenje krajnji sljam...kad tad shvate da zapravo zajebu same sebe u svemu tome, sve u svemu vise je zadovoljnih.

dr.Nathaniel Demarest
17-03-2008, 07:02 AM

zar ti natho djeluje kao sretan coEk

Ne znači sreća isto različitim ljudima ;)

Nermin & Lejla
17-03-2008, 08:47 AM
Čuj to dobre cure, fine cure, SAMO U BAJKAMA....

Dodjem ja sa jaranom koji živi u inostranstvu pred jedan Klub ,
Sa AUDIJEM Q7 nemožeš brate vrata otvorit od cura...
I FINE I NEFINE SE OKUPILE

dr.Nathaniel Demarest
17-03-2008, 08:51 AM
Sve je to ok, ali ima puno Q7 u čaršiji...kontam, i da imam pare da ga kupim ne bi bio unikat, možda jedino da uzmem drečavu zelenu boju ili sl.

Bolje bi prošao sa S5, imaju samo dva u čaršiji.

Hermina
17-03-2008, 10:30 AM
I FINE I NEFINE SE OKUPILE

I bez karaktera i bez karaktera se okupile.Onih s karakterom nigdje nema.Posebno onih koje ne misle da je sve u lovi.Pitam se zasto.Mozda zato sto smatraju da prava ljubav vrijedi vise od voznje tvojim autom.

mostary
17-03-2008, 10:33 AM

Ajmo mi malo logike.

Dobre djevojke su one koje su moralne, koje su poslusne, marljive, koje se ne ohole koje su skromne, koje su ljubomorne, koje se cuvaju za braka, koje se upoznaju s momcima radi braka, koje ne piju, ne puse nit se drogiraju, koje zele da budu uzorne majke svoje djece i slicne osobine.

Lose su one koje mjenjaju momke ko carape, koje samo gledaju da se provode, koje ne razmisljaju o "sutra", nego zive dan za dan, koje piju, puse i mozda se drogiraju, koje vise ne broje s koliko su momaka spavale, koje se ne cuvaju za braka, koje se sminkaju i sepure po ulicama trazeci da im momci ko vukovi zvizde, laju, i bale za njima, i slicne lose osobine.

Ko ce gdje zavrsiti - Allah dragi zna, a uvjek se moze sto bi rekli tobe doci

Hermina
17-03-2008, 10:46 AM
Dobre djevojke su one koje su moralne, koje su poslusne, marljive, koje se ne ohole koje su skromne, koje su ljubomorne, koje se cuvaju za braka, koje se upoznaju s momcima radi braka, koje ne piju, ne puse nit se drogiraju, koje zele da budu uzorne majke svoje djece i slicne osobine.

Lose su one koje mjenjaju momke ko carape, koje samo gledaju da se provode, koje ne razmisljaju o "sutra", nego zive dan za dan, koje piju, puse i mozda se drogiraju, koje vise ne broje s koliko su momaka spavale, koje se ne cuvaju za braka, koje se sminkaju i sepure po ulicama trazeci da im momci ko vukovi zvizde, laju, i bale za njima, i slicne lose osobine.

Ne,ne,nisam rekla nista kontra ovoga,mada od lose djevojke imam vise osobina nego od dobrih koje si naveo.Od alkohola,cigareta,sminkanja,zivota od danas do sutra,ljenosti,obozavanja partyja,do nevinosti koja je privremeno stanje koju jos cuvam radi sebe a ne radi braka,kao sto sam vec spomenula.Ali ja sam na strani onih dobrih,uvijek.Ako ja nesto radim,ne znaci da je ispravno i da mislim da je ispravno.

Nego,spomenuta je izjava "Dobre idu u Raj a lose gdje im se ide." Recenica koja u neku ruku govori da je dobro biti los.Ja ne volim da se pravdam.Zato sam i rekla to sto sam rekla,nekakva logika i primjer da ce za sve postojati nagrada il kazna.A da je bukvalno onako kako sam napisala,nije.Vec je upravo ovako kako si ti to naveo.Ono je vise licilo na ironiju. ;)

mostary
17-03-2008, 10:52 AM
Te sve lose stvari koje radis - ima uvjek mogucnost da se oaknis, ali kad izgubis nevinost - ne moze se vratiti (mozda moze medicinski ali istina je istina), tako da je dobro to cuvanje, a valjalo bi ti da produzis to cuvanje do braka, kao najljepse specijalne prilike sa covjekom kojeg volis i koji tebe voli, a ne s nekom prilikom koji ce te iskoristiti kao mnoge do tada i odbaciti ko kakvu krpu.

A uz Boziju pomoc uvjek se moze covjek popravljati, kao sto se i sam trudim. Svi ljudi su grijesnici - a najbolji su oni koji se kaju.

Hermina
17-03-2008, 11:17 AM
A što se tiče moje kante ona je meni dobra i dovoljna meni...Barem je moja 1/1...
Dobro auto je Lako naći...Teško je naći dobru ženu...

Ovo je vec nesto drugo.I toliko je dobro receno da moram :clapping::clapping::clapping:

Te sve lose stvari koje radis - ima uvjek mogucnost da se oaknis, ali kad izgubis nevinost - ne moze se vratiti (mozda moze medicinski ali istina je istina), tako da je dobro to cuvanje, a valjalo bi ti da produzis to cuvanje do braka, kao najljepse specijalne prilike sa covjekom kojeg volis i koji tebe voli, a ne s nekom prilikom koji ce te iskoristiti kao mnoge do tada i odbaciti ko kakvu krpu.

A uz Boziju pomoc uvjek se moze covjek popravljati, kao sto se i sam trudim. Svi ljudi su grijesnici - a najbolji su oni koji se kaju.

Naravno,uvijek ostaje pokajanje,i mada se nisam pokajala ne znaci da i necu jednog dana.

Za nevinost se necu zakleti,ono najiskrenije,nisam imala ama bas nikakav plan niti da je cuvam niti da je gubim,vec jednostavno ne mogu da shvatim ljude koji idu od jednog do drugog,bez ljubavi.Uvijek sam cekala nekakvu ljubav,koja se zbog moje bezosjecajnosti(nazovimo to tako)nije nikad ni dogodila.

Sve u svemu,ljudi koji nisu iskvareni bili oni vijernici ili ne(ova izjava ne obuhvata nijedu moju osobinu,da budem iskrena)su najbolji ljudi,mozda malo naivni ali bas zbog toga,nisu pokvareni,nemaju kojekakve zlobne misli i nisu sposobni da mrze.RESPECT njima najveci od svih,za sve ono sto su prosli,i za sve ono sto nisu a posebno za njihove takoreci djecije stavove koji su pravo osvjezenje na danasnjem vremenu.

dr.Nathaniel Demarest
17-03-2008, 11:17 AM
...specijalne prilike sa covjekom kojeg volis i koji tebe voli, a ne s nekom prilikom koji ce te iskoristiti kao mnoge do tada i odbaciti ko kakvu krpu.

Ko kaže da će ju odbaciti, možda ju oženi hehe?

mostary
17-03-2008, 11:48 AM
Ko kaže da će ju odbaciti, možda ju oženi hehe?

E ta koju namjeravas ozeniti ne bi trebala da ti "da" prije braka - ako ti da, velika je mogucnost da ces je odbaciti, jer je takva mozda i drugima davala, pa si joj ti jedan u nizu - nista posebno, cak i ako ti htijednes da je ozenis mozda ona ne htijedne.
Ali, nemoj se nadati da ako ti zivis nemoralnim zivotom - da ces kasnije da nadjes neku koja se cuvala za brak - a to nije ni posteno, nego prema zasluzi.

vitamini
17-03-2008, 11:49 AM
Sve je to ok, ali ima puno Q7 u čaršiji...kontam, i da imam pare da ga kupim ne bi bio unikat, možda jedino da uzmem drečavu zelenu boju ili sl.

Bolje bi prošao sa S5, imaju samo dva u čaršiji.

hahahahahahahahaha dobar je i escort hahahaha

dr.Nathaniel Demarest
17-03-2008, 11:53 AM
Naravno, koji će mi klinac žena koja veze nema?

E moj mostary, ti ko da si novi ovdje.

mostary
17-03-2008, 12:11 PM
kako mislis zena koja "veze nema"

dr.Nathaniel Demarest
17-03-2008, 12:17 PM
Da ne bih ponovo tipkao, pročitaj ovdje:

http://forum.bihnet.ba/showthread.php?t=37955&page=9

edit: imaš i ovdje mnogo bolje objašnjeno:

http://forum.bihnet.ba/showthread.php?t=36687&page=15&highlight=biste+ozenili+djevojku

mostary
17-03-2008, 01:12 PM
procitao i razumio - steta, al sta ces, svakom njegovo, samo da se neka postena djevojka ne prevari, a ako upoznas takvu - odmah je upozori na sebe, cisto da joj ne naneses nepravdu.

dr.Nathaniel Demarest
17-03-2008, 01:28 PM
Dobro, drago mi je da si odvojio vrijeme za nešto s čim se ne slažeš.

Što se tiče "poštenih" djevojaka - svaka od njih bude upozorena na mene i moje "fiksacije" hehe.

mostary
17-03-2008, 01:53 PM
nije mi bio problem čitati - da vidim i drugačije mišljenje i stavove, a znam da smo svi različiti.
treba sve upozoriti, ali i ti da ih upozoriš - lično i iskreno da kažeš da si takvih stavova, da se ne bi ni ženio, da često mjenjaš cure i td.

The Final Cut
22-03-2008, 12:59 AM
Mislim da topic nije istina jer dobre cure su već u 21:00 u krevetu da bi mogle da stiglnu do 22:00 kući !:angelsmil

Blahhh
22-03-2008, 01:32 AM
hhh...oplakativno...mada ima istine...

eX
27-04-2008, 07:04 PM

ko kaže da je tak,,,ja lično volim fine cure....

Eliza
27-04-2008, 08:04 PM
sta znaci fina cura uopce?
ne pije, ne pusi, nevina, konzervativna..jel to? dosadna?

Hermina
27-04-2008, 08:10 PM

Moralna.

Eliza
27-04-2008, 08:18 PM
moralna naravno, al ovdje se to 'fina djevojka' shvata na potpuno drugaciji nacin.
(ovo sto sam maloprije rekla..a bilo je ironicno)

Roxas
27-04-2008, 08:36 PM
Puh...Valjalo je pročitati svih ovih 11 stranica...Dr. Nath opet fura svoje temice, opinione i tako to...Neće čovjek one fine...Haha...Anyway...
Ja lično više volim fine djevojke...Bar znaš da imaš djevojku kako treba! Pa da se zbog nje i boriš godinama, vrijedi...I nisu dosadne, naprotiv. Sa njima možeš pričati o svemu, a znaju te i zabaviti, sigurno. To što neko pod terminom zabava podrazumjeva seks a dosada je jednaka razgovoru...To je već druga priča...

dr.Nathaniel Demarest
28-04-2008, 09:00 AM
"Prljavi razgovor" nije dosada ;)

web wizard
28-04-2008, 10:38 AM
Puh...Valjalo je pročitati svih ovih 11 stranica...Dr. Nath opet fura svoje temice, opinione i tako to...Neće čovjek one fine...Haha...Anyway...
Ja lično više volim fine djevojke...Bar znaš da imaš djevojku kako treba! Pa da se zbog nje i boriš godinama, vrijedi...I nisu dosadne, naprotiv. Sa njima možeš pričati o svemu, a znaju te i zabaviti, sigurno. To što neko pod terminom zabava podrazumjeva seks a dosada je jednaka razgovoru...To je već druga priča...

:clapping:

dr.Nathaniel Demarest
28-04-2008, 11:21 AM
Web wizard, eto ti dječačića za tebe - em je tvojih godina, em neće sex prije braka...ljubav na prvi klik miša ;)

Goldenchild
28-04-2008, 12:46 PM

""Fina" znaci yebana u mozak. :wave:

Caridad39
28-04-2008, 05:07 PM
""Fina" znaci yebana u mozak. :wave:

Parafraziram jednog domaćeg pisca-fine ljude treba j*****, pa da bude više finih ljudi!:badteeth:

Goldenchild
28-04-2008, 05:09 PM
Parafraziram jednog domaćeg pisca-fine ljude treba j*****, pa da bude više finih ljudi!:badteeth:

Sad me stid... jer ne znam ko je to rekao??

Caridad39
28-04-2008, 05:46 PM
Ovdje smo već upetljale književnost, ali hajde...U romanu Ahmeta Rahmanovića to govori jedan hodža, koliko se sjećam.
Što se tiče teme...Mislim da muškarci ne vole bukvalno "loše" cure, nego zabavne, "lude", pomalo neobuzdane, nekonvencionalne cure s kojima mogu biti opušteni, cure koje se ne prenemažu, koje su spremne za akciju, koje znaju preuzeti inicijativu kad je potrebno... Fatalne žene koje se ne boje reći šta žele i ne ustručavaju posegnuti za onim što žele... Jednostavno ne vole pasivne, pekmezaste, iskompleksirane mamine djevojčice.

Once31/69
28-04-2008, 07:40 PM
... Jednostavno ne vole pasivne, pekmezaste, iskompleksirane mamine djevojčice.

a na osnovu cega su one fatalne bez kompleksa? ....

Svaka zena je fatalna za onoga ko je voli i koga ona voli... a i "mamine djevojcice" odrastu jednom i pretvore se u nesto drugo... pasive postanu aktivne pored nekoga ko ih zna "probuditi" itd..itd..

Stryker
28-04-2008, 08:00 PM
Ja sam među onih 5%.

Goldenchild
28-04-2008, 08:10 PM
Ja sam među onih 5%.

A mozda trazish frigidnu, da ne skonta da si impotentan?
:hammer:

(shala)

Caridad39
28-04-2008, 08:23 PM
a na osnovu cega su one fatalne bez kompleksa? ....

Svaka zena je fatalna za onoga ko je voli i koga ona voli... a i "mamine djevojcice" odrastu jednom i pretvore se u nesto drugo... pasive postanu aktivne pored nekoga ko ih zna "probuditi" itd..itd..

Mamina djevojčica, kako sama kažeš, može porasti i pretvoriti se u nešto drugo...Ali onda više nije mamina djevojčica...Pasivna kad postane aktivna nije više pasivna...Prelazi iz jedne kategorije u drugu...Hajd' malo razmisli o tome.:cool:
Nisam ja ni rekla da postoji neki univerzalni prototip fatalne žene bez kompleksa, fatalna žene je nešto poput mita, neki ideal za kojim pojedini muškarci tragaju... E sad je upitno šta ko smatra fatalnim... A žena koja se približi tom idealu ili jednostavno rečeno pametna, zgodna, odlučna i uspješna žena (što su po meni odlike jedne fatalne žene), posjeduje određenu sigurnost u sebe i sigurno je manje iskompleksirana nego neke neodlučne i nesigurne osobe koje nemaju svoje mišljenje nego stalno posuđuju tuđe. Ako pak nije sigurna u sebe, ako je iskompleksirana i pekmezasta, ona nije fatalna žena, već samo glumi jednu, to je dakle poza. Tako da moja predstava fatalne žene isključuje iskompleksiranu "plačljivicu". Samo još jedna primjedba...Zašto bi ženi trebao neko ko će je probuditi? To je lijepo i romantično, ali da li vrijedi čekati, ponekad jako dugo, ponekad čitav život da dođe željeni muškarac koji će nas "probuditi" iz naše pasivnosti, pretvoriti djevojčicu u zavodnicu? Pročitala sam negdje kako žene ne bi trebale sjediti i čekati da muškarci izgrade svijet kakav one žele kad to mogu i same...Puno je sigurnija ta opcija, u svakom slučaju, kad imamo vlastiti život u svojim rukama.

Stryker
28-04-2008, 08:28 PM
A mozda trazish frigidnu, da ne skonta da si impotentan?
:hammer:

(shala)

Kakva bona firigidna? ccc

Ne palim se na "loše cure", naprotiv, idu mi na živce.

Roxas
28-04-2008, 10:50 PM
Mamina djevojčica, kako sama kažeš, može porasti i pretvoriti se u nešto drugo...Ali onda više nije mamina djevojčica...Pasivna kad postane aktivna nije više pasivna...Prelazi iz jedne kategorije u drugu...Hajd' malo razmisli o tome.:cool:
Nisam ja ni rekla da postoji neki univerzalni prototip fatalne žene bez kompleksa, fatalna žene je nešto poput mita, neki ideal za kojim pojedini muškarci tragaju... E sad je upitno šta ko smatra fatalnim... A žena koja se približi tom idealu ili jednostavno rečeno pametna, zgodna, odlučna i uspješna žena (što su po meni odlike jedne fatalne žene), posjeduje određenu sigurnost u sebe i sigurno je manje iskompleksirana nego neke neodlučne i nesigurne osobe koje nemaju svoje mišljenje nego stalno posuđuju tuđe. Ako pak nije sigurna u sebe, ako je iskompleksirana i pekmezasta, ona nije fatalna žena, već samo glumi jednu, to je dakle poza. Tako da moja predstava fatalne žene isključuje iskompleksiranu "plačljivicu". Samo još jedna primjedba...Zašto bi ženi trebao neko ko će je probuditi? To je lijepo i romantično, ali da li vrijedi čekati, ponekad jako dugo, ponekad čitav život da dođe željeni muškarac koji će nas "probuditi" iz naše pasivnosti, pretvoriti djevojčicu u zavodnicu? Pročitala sam negdje kako žene ne bi trebale sjediti i čekati da muškarci izgrade svijet kakav one žele kad to mogu i same...Puno je sigurnija ta opcija, u svakom slučaju, kad imamo vlastiti život u svojim rukama.

Naravno, ako budemo čekali na nekoga, onda ćemo mnogo propustiti. Uzmi svoju sudbinu u svoje ruke i imaj život kakav želiš! Inače, ta teorija da muškarci više vole ´lude´ i zabavne djevojke...Slažem se! Niko neće da bude sa nekom djevojkom koja je razmažena i djetinjasta. Ono stvarno, isto mala djevojčica koja se prema tebi ponaša kao prema bratu(bukvalno)...To su one tatine i mamine maze...Al´ to je već pretjerano, po meni...Međutim, fine djevojke nisu ´dosadne´...Ne mora značiti , ako je ona fina djevojka, da nema svoju zabavnu stranu...Bar to znam iz iskustva...:love2:

dr.Nathaniel Demarest
29-04-2008, 06:58 AM
Kurve su zakon. Uvijek znaš na čemu si.

Once31/69
29-04-2008, 08:02 PM
[QUOTE=Caridad39;790992]Mamina djevojčica, kako sama kažeš, može porasti i pretvoriti se u nešto drugo...Ali onda više nije mamina djevojčica...Pasivna kad postane aktivna nije više pasivna...Prelazi iz jedne kategorije u drugu...Hajd' malo razmisli o tome.:cool:

bas ti hvala na velikodusnoj ponudi da razmislim malo i evo ja razmislila...(a i nisam morala jer ja isto mislim i pisuci na forumu i pisuci , govoreci u "realnom" svijetu)... za mene je ZENA zena i ja je ne dijelim na fatalne i "placljivice" ili kako ih ti jos nazivas..

p.s. a cekati ili docekati da budes "probudjen" ili da ti "probudis" je relativno..svako za sebe odlucuje sta ce i kako ce... ne postoji univerzalna ispravnost ni jednog postupka

Caridad39
29-04-2008, 11:43 PM
Rekoh da razmisliš jer si mi odgovorila jednom manje-više paradoksalnom formulacijom, pa mi nije bilo jasno jesi stvarno htjela to da kažeš i vidiš li u tome neku nedosljednost. Ne zamjeri.:oneeye2: Htjeli mi to ili ne dijelimo se ili nas dijele, dodjeljuju nam razne pridjeve i atribute... Pa i ovo je tema o "lošim" djevojkama, a ja sam se trudila da dam svoje mišljenje o tome. I ponovo naglašavam, kao što sam rekla i ranije "moje mišljenje" i "po mom mišljenju", za koje ne tvrdim da je univerzalno, samim tim što je pojedinačno.:wave:
Kritikovala sam tvoju izjavu, koja mi se učinila paradoksalnom, a ne tvoj životni stav, što je velika razlika.

Clyde
19-05-2008, 02:23 PM

mozda samo zato sto se sa njima moze lakse manipulisati...al meni su licno draze one bolje :)

Taxirat
23-05-2008, 11:28 AM
"Zašto momci vole više loše cure?"
1. Jel' ovo "vole" znači voljeti nekoga ili "vole" konzumacijski?
2. Jel' ovo "loše" znači nevaljale i bez skrupula ili "loše" kao daleko od mjera 90/60/90.
Ljubav momci uglavnom poklanjaju curama koje nisu loše ni ovako ni onako. Konzumacijski vole loše cure zato što su obično slobodnije u samom aktu i što ih pali to što rade nešto "prljavo" s nekim "prljavim" i još ako zna da je ona juče bila sa "Sejom", a da će sutra opet biti sa "Sejom" ili "Edom" pa je onda još i malo ljubomoran i onda mu se u samom ljubavnom aktu probudi takmičarski duh, pa ju krene cijepati k'o Rocco, pa to ti je k'o Bungee jumping:redbounce

Heathcliffe
27-05-2008, 05:53 PM
A ne,nije tacno da vise volimo lose cure.Mi volimo fine cure,ali ako se ne mislimo zeniti jos,onda se zadovoljimo losim(citaj lakim) curama,koje,btw,obicno budu ko avioni.:ears::ears::ears:

Taxirat..........to bracoooooooo,ceeepajjj

Axa
01-06-2008, 02:51 AM
Zato jer se nece razocarat... zato jer ne moraju cekat... i zato jer nas seks odrzava u formi

Stryker
01-06-2008, 09:19 AM
Ne volim loše cure, a već sam to čini mi se i rekao. Ja sam valjda među onih 5%.

Paloma_Picasso
17-06-2008, 09:45 PM
Kratko Jasno: Zato sto je lakse navuci na grbacu budalu, sponzy girl i slagalicu sa tvojim mozgom nego pametnu, normalnu, vjernu i curu koja ce biti samo tvoja, a ne da mislis koliko je prije obradilo momaka. Takvih cura se vjerovatno plase:) Zar ne mislite da ce je netko pokupiti u roku 2 sljedeca dana bas kao sto ste je vi pokupili?

MeNtalaC
18-06-2008, 08:12 AM
Vezano za temu. Ja sam u onih 5% onda. Lose cure me apsolutno ne privlace.

belay bager
18-06-2008, 10:35 PM
upravo kao i ovaj mentalac i ja sam među 5%

Selmacha
29-06-2008, 01:06 PM
ma nema...sad ste svi medju onih 5 %

kicho
29-06-2008, 01:10 PM

kichi nije znano to da se muskarci pale na lose cure... barem nije slucaj sa kichom... mada kicho da je prednost curama (da se one pale na njega:bigglasse)... u biti i nema losih cura, jednostavno je stvar ukusa... ne gledamo svi istim ocima niti osjecamo svi isto...

... mozda ti cura baci sihire i svidi ti se:bigglasse

Blahhh
29-06-2008, 01:18 PM
kada cujem psovku ili bilo kakvu vulgarnost kod zenska, kada vidim da pije alkohol, preziva zvaku poluotvorenih usta...trenutno se hladim...zena treba biti zenstvena a ne frajer...tada samo stvara gadjenje......i..dovidjenja & prijatno ;)

911
29-06-2008, 08:33 PM
Aha,pale se pravo na "jednokratne",ali samo dok ih ne upotrijebe.

red rose
29-06-2008, 09:29 PM
kada cujem psovku ili bilo kakvu vulgarnost kod zenska, kada vidim da pije alkohol, preziva zvaku poluotvorenih usta...trenutno se hladim...zena treba biti zenstvena a ne frajer...tada samo stvara gadjenje......i..dovidjenja & prijatno ;)
ti si jedan od rijetkih muskaraca koji tako razmislja, vecini to nije bitno. djevojka sam koja ne pije, ne pusi, ne koristim vulgarne izraze i psovke i zaista se osjecam fenomenalno kad to neki muskarac primjeti....

KOTRCINEHODA
30-06-2008, 08:34 AM

ovo gore da 95% momaka voli lose cure je cista greska....

ja se ne mogu ubrojati u te momke i cisto mi se gade lose djevojke :angry2::angry2::angry2:

a mislim da vecina "normalnih" momaka isto tako misli samo sto ti grijesis i vecina nas pod "raznim" uticajima lako klone i krene za losom djevojkom... i vjerovatno sto se lakse dobije od nje :ears::ears::ears::ears::snail::snail::snail::snai l:

ako si u frci...

ha ja pozzz :angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::angry2::a ngry2:

Blahhh
30-06-2008, 09:22 AM
ti si jedan od rijetkih muskaraca koji tako razmislja, vecini to nije bitno. djevojka sam koja ne pije, ne pusi, ne koristim vulgarne izraze i psovke i zaista se osjecam fenomenalno kad to neki muskarac primjeti....

nisam/nismo rijetkost, samo se ne primjecujemo u masi kića, šunda, primitivizma, ruralizacije itd...

ex no.1
30-06-2008, 09:34 AM
Tako je kolega Blahhh-u. Ne samo da me ne pale, nego osjećam odvratnost prema istim. Pokvare mi dan.

grabit
30-06-2008, 09:57 AM
ja sam onda u onih 5%:smoker:

Mystery
30-06-2008, 12:13 PM
Nisu mi privlačne već odbojne. Ja sam u onih 5%.

skyliner
30-06-2008, 12:19 PM
Lose valjaju samo onima, koji bolje ne mogu da nadju !
pa im je geslo: bolje ista nego nista !

tako da im i ne zamjerim, ako vec ne mogu nista bolje i pametnije naci .:wacky:

Zille
06-07-2008, 04:42 PM

brate fulio si forum i temu lud si :female:

biba
07-07-2008, 11:55 AM
Aha,pale se pravo na "jednokratne",ali samo dok ih ne upotrijebe.

pametna djevojka il decko bravo

Marx#
09-07-2008, 01:54 AM

Fin komentar... Čestitke za hrabrost i istinu!

A ev odgovorit ću i na to! Šta danas muškarci vole?
Ovako tih 95% muškaraca bi da se sa nekom drugom, a da mu žena bude kao svetica... zato se i pale, jer je kao sa tim lošim lakše dobit što žele!!!

To ti je sva logika...nema dalje!
Diskusija zvršena!

Nadal
09-07-2008, 04:51 PM

Lose cure su pravo dobre u krevetu mozda zbog toga.

Paloma_Picasso
09-07-2008, 11:20 PM
Lose cure su pravo dobre u krevetu mozda zbog toga.

Prevedeno-lose cure lakse uvuci u krevet (bile dobre-lose u njemu)-ustvari ne trebas im nista ni govoriti, to im jedino pada na pamet.
Ili mozda takve cure odgovaraju primitivnim mozgovima koji ne znaju voditi normalan razgovor pa ce radije dobiti spolnu bolescurinu nego na svjetlu prikazati svoj nezreli, neupuceni, nimalo simpatican i primamljiv razgovor.
Samo ne razumijem kako slicnima kroz glavu ne prolazi da ih je imalo pola grada...
Osobno, gadno bi mi bilo da mi dijete sutra raste u mome gradu gdje me imala vecina muskaraca.

Prvi postavio mostary

Joj izvini, ali nisu valjda odmah lose ako puse hehehehe,,odoh ja u lose cure..
A vidis,,ima i druga strana ovih "dobrica".
Znam jako puno "maminih djevojcica" koje su upravo s maskom "poslusnih, skromnih i *cuvam se za braka" najvise po "losim krugovima" i rade ono sto ne bi ni mogao zamisliti.
Umjerenost je najveca vrijednost.

Marx#
10-07-2008, 12:45 AM
Joj izvini, ali nisu valjda odmah lose ako puse hehehehe,,odoh ja u lose cure..
A vidis,,ima i druga strana ovih "dobrica".
Znam jako puno "maminih djevojcica" koje su upravo s maskom "poslusnih, skromnih i *cuvam se za braka" najvise po "losim krugovima" i rade ono sto ne bi ni mogao zamisliti.
Umjerenost je najveca vrijednost.

Svaka čast, vidi se da si mostarka!!! Slažem se da ima puno takvih, te i jesu najgore i za mene su nepodnošljive...

Kung Fu Fanda
16-07-2008, 10:55 AM
Ja se bogami nepalim na lose cure,ja vise volim razmazene princeze:ironmaide

Ne0
23-07-2008, 09:17 AM
Ja sam se mjesec i po trudio oko jedne.Prava je bomba.I na kraju podjemo,ali ima jedan problem.Ona je 19.7. otisla u Njemacku i vratiti ce se tek 30.8. Koji uzas.Pred samu skolu.

Mentalna Higijena
23-07-2008, 06:57 PM
Zato sto imaju laksi i brzi prilaz do sexa kod tih cura.