PDA

Pogledajte punu verziju : "Heroji" - serija

Stryker
10-03-2008, 11:55 PM
Serija “Heroji” prati sudbinu svakodnevnih ljudi diljem svijeta koji otkrivaju da posjeduju neobične i izvanredne sposobnosti. Životi su im sve manje obični, a sudbina svijeta leži u njihovim rukama.

Serija je postigla ogroman uspjeh u Sjedinjenim Američkim Državama, a u trenutku premijernog prikazivanja gledalo ju je čak 14 milijuna gledatelja, dok o njenoj kvaliteti svjedoče i brojne nominacije za nagradu Emmy i Zlatni globus. “Heroji” dolaze iz uspješne radionice producenata zaslužnih za legendarne serije poput “Zakon u L.A. – u”, “Chicago Hope”, te “Las Vegas”.

Heroji ove neobične i nadasve uzbudljive serije su potpuno obični ljudi koji, nakon što Zemlju zasjeni potpuna sunčeva pomrčina, otkrivaju kako posjeduju nezamislive i izuzetne vještine koje potpuno obuzimaju njihove živote. Indijski znanstvenik - genetičar dolazi u New York pokušavajući rasvijetliti misterioznu smrt svog oca, a istraga ga dovodi do otkrića nevjerojatne tajne teorije – među nama žive ljudi s neobjašnjivim super moćima. Jedan od njih je i mladi sanjar, brat ambicioznog lokalnog političara, koji shvati da može letjeti. Srednjoškolka otkriva da je potpuno neuništiva. Samohrana majka iz Las Vegasa koja se bavi striptizom i pokušava spojiti kraj s krajem otkriva kako njen odraz u ogledalu krije nevjerojatnu tajnu. Daroviti umjetnik, čija ovisnost o drogama uništava njegov život i odnos s voljenom djevojkom, uspijeva predvidjeti budućnost. Mladić u Japanu mislima zaustavlja vrijeme, a losandželeski policajac dolazi na trag serijskom ubojici čitajući mu misli.

“Heroje”, u čijim je rukama budućnost svakog čovjeka, odglumila je vrhunska i pomno odabrana plejada holivudskih profesionalaca koji su zanat ispekli u serijama poznatima na našim prostorima, poput “Felicity”, “Gilmorice”, “Stažisti” te “Alias”.

Ovo je najbolja serija koju sam ikada gledao, jedva čekam sljedeću epizodu.

Ovom prilikom bih molio sve one koji imaju ovu seriju snimljenu na dvd-ovima da mi se jave.

Da li vi gledate ovu seriju?

Blahhh
11-03-2008, 12:09 AM
da...propustih veceras pa cekam reprizu u 00:45h

dosta dobar serijal..zanimljiv koncept, kvalitetno izabrani karakteri i dobro snimana radnja

poslije "lost" sasvim ok

The Final Cut
11-03-2008, 12:11 AM
Hajde da vidim ako je ekipa Lost+Stažisti ne može biti da ne valja !!!!
Jel to mreža plus(hayat)?

Stryker
11-03-2008, 12:18 AM

Seriju možeš pogledati na NOVA TV.

Stryker
11-03-2008, 12:19 AM
da...propustih veceras pa cekam reprizu u 00:45h

dosta dobar serijal..zanimljiv koncept, kvalitetno izabrani karakteri i dobro snimana radnja

poslije "lost" sasvim ok

Je li u 00:45 repriza ili treća epizoda večeras? Maloprije su bile dvije epizode a rajalo je oko dva sata, dok ovo u 00:45 traje oko 40 minuta samo.

The Final Cut
11-03-2008, 12:19 AM
Misliš mogao bih da ima Cable TV..

Stryker
11-03-2008, 12:26 AM
Eh, šta ću ti ja onda. Nabavi je negdje snimljenu na DVD-ove, i ja tražim. Javi mi ako šta nađeš. :D

The Final Cut
11-03-2008, 12:27 AM
Ok ako nemam cable imam flat rate..:)

Blahhh
11-03-2008, 12:32 AM
Je li u 00:45 repriza ili treća epizoda večeras? Maloprije su bile dvije epizode a rajalo je oko dva sata, dok ovo u 00:45 traje oko 40 minuta samo.

ne znam, bio sam vani

pratim pregled programa preko
http://tvprofil.net/

Stryker
11-03-2008, 12:37 AM
ne znam, bio sam vani

pratim pregled programa preko
http://tvprofil.net/

OK, hvala ti. Javim poslije je li repriza ili nova epizoda.

Stryker
11-03-2008, 12:47 AM
Ovo što je sada počelo nažalost je samo repriza. :(. Šteta, mogao sam spavati do sada. :D

dr.X
11-03-2008, 07:51 AM
ja sam sinoc "u cugu" pogledao 7 prvih epizoda.imam na DL-u 23 prvih epizoda (DivX) sa sasvim solidnom slikom.

drazen
11-03-2008, 09:04 AM
imam obje sezone, prvu u DVD formatu a drugu u DivX-u.
sigurno najbolja serija trenutno, čak bolja i od novih sezona Prison Breaka

Dav0r
11-03-2008, 10:17 AM
Ne gledam na novoj posto skidam sa neta prvu sezonu (jos mi dvije epizode ostale), pa da gledam ko' covjek. Inace, serija je super.

Stryker
11-03-2008, 11:16 AM
Pa ako ste iz Sarajeva, molio bih vas da me kontaktirate, da mi snimite to, a i ja bih vama nešto snimio, ima svega ovdje na stolu :D.

Angus
11-03-2008, 06:40 PM
Ne gledam na novoj posto skidam sa neta prvu sezonu (jos mi dvije epizode ostale), pa da gledam ko' covjek. Inace, serija je super.
Ej jel skidas sa free zone i odakle sa koje grupe

Milet
12-03-2008, 02:27 PM
Gledam seriju i skidam ujedno imam 6 ep. skidam prvu sezonu tek...Onako nije losa serija interesantna je ona plavusa je swatka pravo :D

Angus
12-03-2008, 02:30 PM
Gledam seriju i skidam ujedno imam 6 ep. skidam prvu sezonu tek...Onako nije losa serija interesantna je ona plavusa je swatka pravo :D

Odakle skidas jel sa free zone ako jeste koja grupa

Milet
12-03-2008, 02:32 PM
Odakle skidas jel sa free zone ako jeste koja grupa

ma kakvi sa torenta skidam ...Pozz

drazen
13-03-2008, 10:18 AM
@angus
ako si zainteresiran za razmjenu javi se na PM
imam kompletne obje sezone (prva u DVD formatu a druga u DivX-u)

drazen
13-03-2008, 10:27 AM
objavljen je i datum početka treće sezone:

HEROES
Season 3, Episode 1: Episode #3.1
Original Air Date: 7 September 2008

Blahhh
13-03-2008, 04:03 PM
kada se tacno emituje serija? kanal?

Hermina
13-03-2008, 04:56 PM

Da,obozavam je :)

Voljela bih da mogu predvidjeti buducnost kao onaj ovisnik o heroinu,koji tek radi napomene,izgleda MRAK i vise od toga.Ono je za mene SAVRSENSTVO :)

drazen
13-03-2008, 07:00 PM
kada se tacno emituje serija? kanal?

ponedjeljkom uvečer (oko 21.00 u New Yorku) na NBC

fantasy
24-03-2008, 10:09 PM
Serija “Heroji” prati sudbinu svakodnevnih ljudi diljem svijeta koji otkrivaju da posjeduju neobične i izvanredne sposobnosti. Životi su im sve manje obični, a sudbina svijeta leži u njihovim rukama.

.....

Ovo je najbolja serija koju sam ikada gledao, jedva čekam sljedeću epizodu.

Ovom prilikom bih molio sve one koji imaju ovu seriju snimljenu na dvd-ovima da mi se jave.

Evo upravo (jedva) cekam da pocne...

gogison
25-03-2008, 12:19 AM
Solidna je ali je Lost jos uvijek mnogo mnogo bolja.

Dav0r
25-03-2008, 09:41 AM
Juce pogledao prvu sezonu. Serija super ali malo su razvukli radnju. Valja sad skidati 2. sezonu ...

fantasy
25-03-2008, 09:07 PM
Solidna je ali je Lost jos uvijek mnogo mnogo bolja.

Meni je Lost u pocetku bila dobra, a kasnije me pocela pravo nervirat.

Valerie
25-03-2008, 09:58 PM

Takodjer. Toliko su je razvukli da mi je cak djelovalo da ni sami vise nisu znali sta dalje.

A Heroes, pogledala sam nekoliko epizoda.
Moze se gledati, mogla bih cak reci i da mi se svidja.
Onaj slikar je predobar, a nije ni Mohinder za odbaciti. :hehehehe:
Mada maj Darling & ja volimo pogledati Criminal Minds. Ovo ostalo, ako na sta naletim.

EndingTheme
25-03-2008, 10:04 PM
Ne gledam, znam da zena mi u mene ostavi tv na tom. Nemam vremena, meni je to kasno.

EndingTheme
25-03-2008, 10:06 PM
Takodjer. Toliko su je razvukli da mi je cak djelovalo da ni sami vise nisu znali sta dalje.

A Heroes, pogledala sam nekoliko epizoda.
Moze se gledati, mogla bih cak reci i da mi se svidja.
Onaj slikar je predobar, a nije ni Mohinder za odbaciti. :hehehehe:
Mada maj Darling & ja volimo pogledati Criminal Minds. Ovo ostalo, ako na sta naletim.
Ovo mi je odlicno. Toliko je realno, tako savrseno uradjeno. Serija koja mi u potpunosti lezi.

black angel
25-03-2008, 10:17 PM
Odgledala prvu sezonu, a druge imam samo 12 epizoda...strah me da pocnem,
jer koliko sam skontala, jedna prica, jedna sezona, mada me zanima jel Syler
ostao ziv...hmmm

A onda valja cekati septembar za trecu :(

Usput serija mi je extra...odgledala sam sezonu za 24 sata...nisam spavala, nisam jela...znam bolesnik sam pravi...sta cu :D

robo_re
25-03-2008, 10:37 PM
I ja sam odgledo prvu sezonu ali da mi je odgledat i drugu dA nemoram cekat jesen jer gledam na satelitckoj gdje si je kupila il skinula ves ta pomozi i ja ih obzavam???:jumpy::jumpy::grnbday:

Stryker
25-03-2008, 10:43 PM
Ovo mi je odlicno. Toliko je realno, tako savrseno uradjeno. Serija koja mi u potpunosti lezi.

Šta vam je ovo u potpisu, i tebi i tvojoj partnerici (koliko sam shvatio), ako nije tajna?

black angel
25-03-2008, 10:48 PM
gdje si je kupila il skinula ves ta pomozi i ja ih obzavam???:jumpy::jumpy::grnbday:

Skinula s free zone :D

gogison
25-03-2008, 11:18 PM

U ovoj novoj 4 sezoni producenti su ubacili u 5 brzinu i poceli davati odgovore
na nakupljene misterije i mislim da su bas dobro razvili pricu. Serija ce nakon
ove imati jos dvije sezone gdje ce se sve dokraja otpetljati. Lost mi je dobra
serija jer je u sustini misteriozna drama sa sci-fi elementima, dok su Heroji
tipicna sci-fi serija. Malo me je umorio taj koncept superheroja posebno sto
se u Holivudu zadnjih godina uglavnom rade adaptacije takvih stvari, od
Spidermana, Batmana pa do Supermana. Izgleda da u Holivudu sve manje imaju
originalnih ideja, svaki film sve vise izgleda kao prosjecan Mtv spot.
Lost mi je dobra jer su to u sustini obicni ljudi u neobicnoj (misterioznoj) situaciji
i koji se nalaze u vrtlogu dogadaja koje ne mogu kontrolirati.

The Final Cut
10-04-2008, 04:48 PM
Ipak izgleda da može biti loše.
Ni blizu kvalitete "izgubljenih".
Probao sam gledati dvije epizode ali ne ide:eh:

gogison
10-04-2008, 05:11 PM
Ipak izgleda da može biti loše.
Ni blizu kvalitete "izgubljenih".
Probao sam gledati dvije epizode ali ne ide:eh:

Eh dobro je da jos neko primjecuje ogroman kvalitet "izgubljenih".

Dav0r
10-04-2008, 05:18 PM
Skinula s free zone :D

Ima li druga sezona Heroja na free zoni :O Gdje ima molim vas recite??

Viper
11-04-2008, 08:19 PM
Može li neko staviti na neku od news grupa Heroje ponovo,jer koliko sam shvatio već je neko stavljao prije.

D3n1s
21-12-2008, 07:10 PM
Jel moze neko ako ima vremena da postavi Heroje 1 i 2 sezonu novi sam na freezoni pa bi htjeo da kompletiram 1 i 2 sezonu, trecu skidam kako izlazi imam sve titlove i serija je super imam jednu epizodu iz prve sezone i 2 zadnje iz druge trecu imam kompletnu ako je ovo kraj trece pa eto ako neko ima vremena da postavi pa da mi javi gdje freezona ili news server znam da je puno posla da se postavi 34 35 epizoda al eto nadam se da ima neko ko ima te epizode, nije mi hitno ali makar da krene puno bi mi znacilo. Imam i ja nekih filmova u svojoj kolekciji pa cu poceti i ja postavljati uskoro samo da to malo savladam. Hvala.

cyber_mo
24-04-2009, 12:08 AM
da li je ikao upload- ovao novu epizodu S03E24??
ako jeste,gdje??

hvala velika

Tyler Durden
24-04-2009, 12:15 AM
ima li na nekoj grupi 3. sezona da se skine... tacnije drugi dio 3. sezone, od 10. epizode

D3n1s
24-04-2009, 01:00 PM
Heroes 3.24 na hr.test