PDA

Pogledajte punu verziju : Jauci iz pakla

southern
17-05-2008, 02:41 PM
Ruski (Sovjetski) geolozi 1960-ih godina u Sibiru, istraživali su zemljino jezgro. Naučna ekspedicija vođena od strane stručnjaka, imala je svu potrebnu opremu za ova ispitivanja.

Specijalnom mašinom i burgijom su probili rupu duboku 14.4 kilometara ispod zemljine kore, radi ispitivanja podzemnih procesa kretanja magme, temperature itd.

Burgija je odjednom ubrzala rotaciju, „mora da postoji samo jedno objašnjenje. U dubini središta zemlje je šupljina...“
–Rekao je Doktor Azakov, predvodnik te sibirske ekspedicije.

Sljedeće iznenađenje je visina temperature koju su izmerili u središtu zemlje. Kalkulacije su pokazale da je temperatura bila oko 1.100 stepeni celzijusa.

Dr.Azakov je strogo naglasio:
„Ovo je daleko više od onoga što smo očekivali, sve izgleda kao da se pravi pakao nalazi dole i brutalno sve sagorijeva...“

U daljem tekstu navodi:
„...poslednje otkriće je međutim bilo još šokantnije za naše uši, toliko da su geolozi već strahovali da nastave sa projektom. Pokušali smo da osluškujemo podzemna kretanja u određenim intervalima sa supersenzitivnim (osetljivim) mikrofonima koje smo spustili kroz bušotinu.
Ono što smo zatim čuli, preokrenulo je naučnu logiku u strah i uznemirenost. Bio je to neki tih ali visok ton za koji smo prvo mislili da dolazi od sopstvene opreme“
...objasnio je Dr. Azakov.

„...ali posle određenih provera opreme, shvatili smo da zvuk zaista potiče interno iz zemlje. Jedva da smo povjerovali sopstvenim ušima. Čuli smo ljudske krike i bolne jauke. Čak i ako je jedan glas nadjačavao ostale, mogli smo čuti hiljade, možda milione duša kako vrište i urliču u pozadini.
Poslije ovog jezivog, užasnog otkrića, odprilike oko pola naučnika je prekinulo rad na projektu iz straha. Srećom to dole ispod zemlje je tamo i ostalo“
– Rekao je Doktor Azakov.

A mikrofon se na kraju istopio od temperature.

Neki od Vas su možda već upoznati sa ovim, a neki se možda i sjećaju vremena tih događaja.

A komunizam je vladao i brzo je bio zaboravljen cio slučaj.

I dan danas se niko više nije usudi da pokrene ovaj projekat.

negdje ovo pronađoh, pa eto
sta vi mislite,

:what::what:

Soleil
17-05-2008, 03:08 PM
prvi put čujem...

jesu li oni čuli to što kažu ne znam, ali to sigurno postoji...samo nadam se aBd da nas neće biti tamo.

Ghingis
17-05-2008, 04:07 PM
neznam koliko ste upuceni u religiju, i vjeru, unutar zemlje se nalaze dva naroda jedzudz i međuđ neznam kako se zovu po bibliji i po judaizmu, uglavnom oni ce izaci pred sudnji dan ili ti pred smak svijeta, tako da ti sto su culi moze biti istina

unix
17-05-2008, 04:12 PM
Putin im stere sad demokratiju "crvenim" tepihom pa nek ispitaju....imaju sad sansu....

Scrat
17-05-2008, 04:32 PM
Mozda ih je zahvatio borer pa su poceli vristati? :thinking:

Enijvej, to mi je vec malo teze za povjerovati iako vjerujem u skoro sve moguce i nemoguce. Pocinjem sumnjati vec pri ideji da se moze busiti toliko duboko: s cim? Aj nema veze...

ex no.1
17-05-2008, 04:35 PM
Čuj čim? Pa bušilicom.

unix
17-05-2008, 04:44 PM
Mozda ih je zahvatio borer pa su poceli vristati? :thinking:

Enijvej, to mi je vec malo teze za povjerovati iako vjerujem u skoro sve moguce i nemoguce. Pocinjem sumnjati vec pri ideji da se moze busiti toliko duboko: s cim? Aj nema veze...

bing0....tacno i ja sumnjam da moze tako duboko da se busi...pogotovo tih godina (davnih)

AggressoR
17-05-2008, 04:55 PM
Ma sigurno, a ako dovoljno odete visoko u nebo vidite ljude u raju kako piju rakiju i rostiljaju.

Citao sam nesto slicno o ovome sto je southern napisala, ali nista nije imalo DOKAZE da bi se moglo uzeti u razmatranje, sve tu to rijeci obicni ljudi koji teze za slavom.

Once31/69
17-05-2008, 05:30 PM
....ne trebamo ici ni tako duboko a ni visoko da bi smo vidjeli bol ako hocemo da je vidimo, primijetimo...

Heathcliffe
17-05-2008, 05:53 PM
Da,bol i jauci su svuda oko nas,mozda ih ne cujemo,ne vidimo,ali oni su tu.............

Soleil
17-05-2008, 07:28 PM
....ne trebamo ici ni tako duboko a ni visoko da bi smo vidjeli bol ako hocemo da je vidimo, primijetimo...
ljudi vole senzacije, zbiog toga bacaju pogled daleko, a sve je tako blizu...

profa
17-05-2008, 07:28 PM
Samo nam srodna bol izmami suzu,a svako zapravo i plače zbog sebe. -Hajne

Od novog jada stara bol će proći. -William Shakespeare

LobSteR
17-05-2008, 09:07 PM
Sminka...Kopanjem do pakla...

Hermina
18-05-2008, 04:19 PM

I doktor se vrati kuci,te napisa scenarij za "Event Horizont". :lol:

Heathcliffe
19-05-2008, 12:31 PM
Cuj napisa scenarij.
Hanny..............:newburn:
jeza me hvata od ove price:newburn::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:: lol:

mostary
19-05-2008, 01:06 PM
neznam koliko ste upuceni u religiju, i vjeru, unutar zemlje se nalaze dva naroda jedzudz i međuđ neznam kako se zovu po bibliji i po judaizmu, uglavnom oni ce izaci pred sudnji dan ili ti pred smak svijeta, tako da ti sto su culi moze biti istina

samo jedna stvar, jedžudž i medžudž su dva naroda, ne spominje se da su pod zemljom, već se spominje da su zagrađeni jednim velikim zidom, koji pokušavaju prokopati, a neće moći do pred Sudnji dan, kad im se dozvoli prolaz i kad će poharati jedan dio zemlje, a ne bi trebalo da su to njihovi krici i jauci. A Allah najbolje zna.

Baal
05-06-2008, 01:22 PM
paklo je covjekovo ne-znanje.

ex no.1
05-06-2008, 01:26 PM
paklo je covjekovo ne-znanje.
A tvoje pravopis.

Baal
05-06-2008, 01:36 PM
A tvoje pravopis.

kao pod broj jedan. ja slabo znam bosanski jer ucim sto prevodim sa englekog dugo godinaa sam u evropi ..

champion0
05-06-2008, 01:50 PM
Ko je upoznat sa religijom ( pogotovo sa Islamom ) bice mu poznato :

1. U Svetoj Knjizi se spominje da kad bi jedna iskra iz pakla pala na zemlju cijela bi se zemaljska kugla zapalila
2. Pakao se ne nalazi na Zemlji
3. U zemlji se jedino nalazi njeno tečno jezgro koje je užareno ali oni to tada nisu znali

dr.Nathaniel Demarest
05-06-2008, 01:59 PM
kao pod broj jedan. ja slabo znam bosanski jer ucim sto prevodim sa englekog dugo godinaa sam u evropi ..

Samo ti nama laži srećo...Kakav crni prevod? Evo tvojih "izvora" koje prosipaš kao svoj umni rad:

http://superzona.hatona.org/

http://superzona.hatona.org/istorijagalaksije.htm

http://sajooo.blog.hr/arhiva-2006-05.2.html

http://tajnesvijeta.blogger.ba/arhiva/2007/04/14/850815

I još sa superzone i bloggera....znači, prevodiš nam sa hrvatskog na bosanki? Ili?

Što volim kad nekog provalim za 10 minuta.

Baal
05-06-2008, 01:59 PM
Samo ti nama laži srećo...Kakav crni prevod? Evo tvojih "izvora" koje prosipaš kao svoj umni rad:

http://superzona.hatona.org/

http://superzona.hatona.org/istorijagalaksije.htm

http://sajooo.blog.hr/arhiva-2006-05.2.html

http://tajnesvijeta.blogger.ba/arhiva/2007/04/14/850815

I još sa superzone i bloggera....znači, prevodiš nam sa hrvatskog na bosanki? Ili?

Što volim kad nekog provalim za 10 minuta.
hahahahhahahahhahahaha
pa to su moje stvari mazgooo

Baal
05-06-2008, 02:00 PM
a to sajooo nije mojee jer je to moje dijeloo i mojih ljudi sto radimo zajedno stvari neke

Baal
05-06-2008, 02:01 PM
www.superzona.org
superzona.hatona.org
hatona.org je domen da se radi pod domene

dr.Nathaniel Demarest
05-06-2008, 02:01 PM
Držiš 4 sajta? Aha, ja sam Princ od Monaca.

Baal
05-06-2008, 02:03 PM
Držiš 4 sajta? Aha, ja sam Princ od Monaca.

drzim 24 site na mom root serveru ? jesil zadovoljan

dr.Nathaniel Demarest
05-06-2008, 02:05 PM
Prijavljen si. Dobit ćaš jako brzo ban ;)

Baal
05-06-2008, 02:05 PM
Prijavljen si. Dobit ćaš jako brzo ban ;)

drhtim :)

champion0
05-06-2008, 02:06 PM
Ma pustite vi te vase knjige. ODes lijepo ako nemas kuci, nades u biblioteci knjigu i lijepo proitas. Cemu sluzi Kur'an. Kao sto svaka masina dobije svoje upšustvo, tako covjek ima svoje upustvo. pa malo pregledaj i naces objasnjenja za sva ta dogadanja.

Baal
05-06-2008, 02:07 PM
Ma pustite vi te vase knjige. ODes lijepo ako nemas kuci, nades u biblioteci knjigu i lijepo proitas. Cemu sluzi Kur'an. Kao sto svaka masina dobije svoje upšustvo, tako covjek ima svoje upustvo. pa malo pregledaj i naces objasnjenja za sva ta dogadanja.

da da svaki objasnjene :) bog reko bog reko :) bog ce ubiti ices u pakao :)

champion0
05-06-2008, 02:11 PM
Necu sad skretat sa teme, cekacu dok mognem da dodem u religiji pa ce biti krvavo :ar15firin:ar15firin:mg::mg::rocket::rocket:

Baal
05-06-2008, 02:13 PM
Necu sad skretat sa teme, cekacu dok mognem da dodem u religiji pa ce biti krvavo :ar15firin:ar15firin:mg::mg::rocket::rocket:

uzmi stari kur'an ako imas nekoga starijeg koji ima stariji kur'an a uzmi ovaj danasnji kuran :) pa pogledaj razlike svake godine se mjenja , koga mjenja bog :) al malo sutra nego ga je covjek prepravljo i pisao sta on hoce

_RaZZoR
05-06-2008, 02:15 PM
Mozda je ipak sve istina.....Jer ce prije Smaka Svijeta izici ta dva naroda ispod zemlje.....kako je vec neko i rekao.......

Baal
05-06-2008, 02:17 PM
Mozda je ipak sve istina.....Jer ce prije Smaka Svijeta izici ta dva naroda ispod zemlje.....kako je vec neko i rekao.......

da narodi ispod zemlje su stacionirani ovdje oni se zovu DRACO sto izgledaju poput demonaa jer su tako kreirani a uopste nema veze sa paklom i tim belajima

Baal
05-06-2008, 02:19 PM
evo ti sve
http://youtube.com/watch?v=NLhPXbhSe8M

Baal
05-06-2008, 02:27 PM
evo i ovdje
http://youtube.com/watch?v=tq1SgXIKI3U&feature=related

Hermina
05-06-2008, 02:46 PM

Ajd nemoj me nasmijavat,ziv bio. Ovo ko ona pjesma Fadila od Majamija(unbelievable) koju pjevaju Emir i Frozen Camels.

Ima jos al ovo je najinteresantniji dio :

FADILA OD MAJAMIJA (UNBELIEVABLE)

Poroci me sad zovu
Miami šeher grad
Gdje ugledni rahmetlija Versace
Popi hlad

I baš kada ti ja pomislih
U zraku, vodi, na tlu
Ha! Nikoga ne poznajem
Ja sretoh Fadilu

I ona sad
Još zbunjena od šoka svoga
Reče tad

You're unbelievable

Zaboravio se i jezik, a Fadila?
Upitah nju
Ma ,malo sam se izgubila
I znaš već mjesec dana sam tu
I stipu to
Pa sad sam u Ameriki
I raja koju imam tu
Me zove Faki

:glasses2:

Baal
05-06-2008, 02:48 PM
Ajd nemoj me nasmijavat,ziv bio. Ovo ko ona pjesma Fadila od Majamija(unbelievable) koju pjevaju Emir i Frozen Camels.

Ima jos al ovo je najinteresantniji dio :

FADILA OD MAJAMIJA (UNBELIEVABLE)

Poroci me sad zovu
Miami šeher grad
Gdje ugledni rahmetlija Versace
Popi hlad

I baš kada ti ja pomislih
U zraku, vodi, na tlu
Ha! Nikoga ne poznajem
Ja sretoh Fadilu

I ona sad
Još zbunjena od šoka svoga
Reče tad

You're unbelievable

Zaboravio se i jezik, a Fadila?
Upitah nju
Ma ,malo sam se izgubila
I znaš već mjesec dana sam tu
I stipu to
Pa sad sam u Ameriki
I raja koju imam tu
Me zove Faki

:glasses2:

vidim da ja vi svi imate smisla za humor :)

Heathcliffe
05-06-2008, 02:49 PM
Ma pustite covjeka ako kaze da je vani onda nek bude vani,ali ja se bojim da se prehladi.

Heliopolis(Rakunjin),velis stacionirani su pod zemljom,pa ima li kakav lift ili nesto da im se dodje u posjetu?Ponio bih ja fotoaparat,pa da pokazem svima "relevantne" snimke.

Baal
05-06-2008, 02:51 PM
Ma pustite covjeka ako kaze da je vani onda nek bude vani,ali ja se bojim da se prehladi.

Heliopolis(Rakunjin),velis stacionirani su pod zemljom,pa ima li kakav lift ili nesto da im se dodje u posjetu?Ponio bih ja fotoaparat,pa da pokazem svima "relevantne" snimke.

ja neznam koje rukunjin a admini to najbolje znaju nek pogledaju tog rukunjina IP a nek pogledaju moju IP pa da vidis razlike u brojkama :) ima ima ulaza al ti ulazi nisu ovdje nego daleko od bosne :) a bojim se da neces ni krociti u to mjesto da cete radijacija unistiti :)

dr.Nathaniel Demarest
05-06-2008, 02:53 PM
IP je varijabilan.

Baal
05-06-2008, 02:54 PM
IP je varijabilan.

neznam ja odakle je taj tukunjin a moj ip necete locirati u bih

Heathcliffe
05-06-2008, 02:56 PM
neznam ja odakle je taj tukunjin a moj ip necete locirati u bih

Uopste nije itno ko je on i odakle je,bitno je da nas svojim postovima podsjecas na njega,a vjerovatno ces podsjetiti i admine,i onda...hm......
a ne moram ja krociti tamo,kad vec velis da je tako jaka radijacija,hebi ga,vidim sta je od tebe uradila:rolling2:

Baal
05-06-2008, 02:58 PM
Uopste nije itno ko je on i odakle je,bitno je da nas svojim postovima podsjecas na njega,a vjerovatno ces podsjetiti i admine,i onda...hm......
a ne moram ja krociti tamo,kad vec velis da je tako jaka radijacija,hebi ga,vidim sta je od tebe uradila:rolling2:

vidjecete stace vama uraditi radijacija :) polakoo dolazi sve na svoje :) ja govorim sto jeste meni je minuta posla ovo sve delete :)

damir_jesenice
23-03-2009, 10:00 AM
Ruski (Sovjetski) geolozi 1960-ih godina u Sibiru, istraživali su zemljino jezgro. Naučna ekspedicija vođena od strane stručnjaka, imala je svu potrebnu opremu za ova ispitivanja.

Specijalnom mašinom i burgijom su probili rupu duboku 14.4 kilometara ispod zemljine kore, radi ispitivanja podzemnih procesa kretanja magme, temperature itd.

Burgija je odjednom ubrzala rotaciju, „mora da postoji samo jedno objašnjenje. U dubini središta zemlje je šupljina...“

Sljedeće iznenađenje je visina temperature koju su izmerili u središtu zemlje. Kalkulacije su pokazale da je temperatura bila oko 1.100 stepeni celzijusa.

„Ovo je daleko više od onoga što smo očekivali, sve izgleda kao da se pravi pakao nalazi dole i brutalno sve sagorijeva...“

U daljem tekstu navodi:
„...poslednje otkriće je međutim bilo još šokantnije za naše uši, toliko da su geolozi već strahovali da nastave sa projektom. Pokušali smo da osluškujemo podzemna kretanja u određenim intervalima sa supersenzitivnim (osetljivim) mikrofonima koje smo spustili kroz bušotinu.
Ono što smo zatim čuli, preokrenulo je naučnu logiku u strah i uznemirenost. Bio je to neki tih ali visok ton za koji smo prvo mislili da dolazi od sopstvene opreme“

„...ali posle određenih provera opreme, shvatili smo da zvuk zaista potiče interno iz zemlje. Jedva da smo povjerovali sopstvenim ušima. Čuli smo ljudske krike i bolne jauke. Čak i ako je jedan glas nadjačavao ostale, mogli smo čuti hiljade, možda milione duša kako vrište i urliču u pozadini.
Poslije ovog jezivog, užasnog otkrića, odprilike oko pola naučnika je prekinulo rad na projektu iz straha. Srećom to dole ispod zemlje je tamo i ostalo“

Neki od Vas su možda već upoznati sa ovim, a neki se možda i sjećaju vremena tih događaja.

sta vi mislite,

pa mislimo da bi bilo lijepo da nam napišeš odakle ti vir pa da malo bolje vidimo o čem u se radi...ja sam strateg naučnka da za svaku stvar treba biti dokaz....

southern
23-03-2009, 05:50 PM
http://www.youtube.com/watch?v=qG9NmiJgnTs&feature=related

damir_jesenice
24-03-2009, 11:52 AM
http://www.youtube.com/watch?v=qG9NmiJgnTs&feature=related

:explosive:eh... mislio sam da imaš kakav konkretniji vir na youtube možeš staviti šta ti srce poželi odnosno što prsti i komp može....tako da još nisam ubeđen u to ali ....ipak čemo svi vidjedi šta ima i šta nema jer svima dođe kraj:)

southern
24-03-2009, 05:04 PM
Dobar prijedlog:cekaj kraj:sweat:
Ili jos bolji:zaradi DZennet,a ne "ovo" :sweat::sweat:

Ja licno se nadam da ove jauke nikad necu cuti;)

*Ledeni*
24-03-2009, 05:05 PM

Ja takođe.:play:

Zombie_666
25-03-2009, 09:18 PM

baš se pitam kako su to oni istraživali Zemljino jezgro na dubini od samo 14.4km?
Ajd dobro to...jel to treba biti neki genije da se objasno to što se glava za bušenje počela brže okretati? Jednostavno je naišla na magmu. Na toj dubini stijenje nije još sasvim istopljeno, ali postoje oblasti koje su sasvim u tečnom stanju; oni su jednostavno naišli na jedno takvo, otpor bušenja je naglo opao i to je to. Buka koji su čuli (ako su išta čuli) predstavlja zvuk koji nastaje tokom konvekcije usijane tečne magme te kretanja pregrijanih gasova kroz nju.

Iako čisto sumnjam da su spustili mikrofon na tu dubinu (sama temperatura je poveliki problem), moguće je da su čuli zavijanje tečnosti i gasova koje je neko pogrešno protumačio...a zatim je neki religiozni fanatik naišao na te informacije te napravio onaj famozni video u kojem se čuje "vrištanje ljudi", što je jako, jako lako napraviti bilo kojim softverom za audio-miksanje (npr Magix koji se moze zacas skinuti sa nekog torrenta), gdje se vristanje kakvo je uobicajeno jednostavno sempluje, tome se doda glup video i deri...snima iz pakla...duše se deru na sav glas...kako li objasnjavaju da se "duše grešnika" deru sasvim ljudskim glasom...nešto bestjelesno i van ove stvarnosti kao što je "duša" stvara dakle sasvim realan i fizički zvuk (koji kao što znamo predstavlja oscilovanje čestica odredjene atmosfere), koja god da je dole u "paklu"...

Dakle, ako neko vjeruje u ovo, to znači da on vjeruje da duše, nakon smrti, odlaze kroz tlo u tu neko famoznu rupu duboko u Zemlji, gdje borave u nekoj famoznoj atmosferi (šupljini kako tvrde ti "naučnici") gdje bestjelesne i nadnaravne "duše" stvaraju sasim fizički zvuk dok ih još famozniji djavoli i sotone peku, kuhaju, roštiljaju i prave ćevape od njih. Takodje, taj neko bi morao da vjeruje u neku nebesku silu koja drži hiljade milijardi tona Zemljine kore iznad te čudesne paklene šupljine koja se nalazi unutra. Takodje, taj neko bi morao da vjeruje da u tom slučaju ne važi gravitacija koja inače teži da masu skupi u jednu tačku najveće gustine, dakle centar Zemlje, koji ima ogromnu gustinu (u stvarnosti). Sve u svemu, onaj ko vjeruje u "jauke iz pakla" koji se ko biva nalazi u centru lijepe naše Zemlje, mora da vjeruje u dugačak spisak nevidjenih čuda i gluposti.

Zombie_666
25-03-2009, 09:21 PM

baš se pitam kako su to oni istraživali Zemljino jezgro na dubini od samo 14.4km?
Ajd dobro to...jel to treba biti neki genije da se objasno to što se glava za bušenje počela brže okretati? Jednostavno je naišla na magmu. Na toj dubini stijenje nije još sasvim istopljeno, ali postoje oblasti koje su sasvim u tečnom stanju; oni su jednostavno naišli na jedno takvo, otpor bušenja je naglo opao i to je to. Buka koji su čuli (ako su išta čuli) predstavlja zvuk koji nastaje tokom konvekcije usijane tečne magme te kretanja pregrijanih gasova kroz nju.

Iako čisto sumnjam da su spustili mikrofon na tu dubinu (sama temperatura je poveliki problem), moguće je da su čuli zavijanje tečnosti i gasova koje je neko pogrešno protumačio...a zatim je neki religiozni fanatik naišao na te informacije te napravio onaj famozni video u kojem se čuje "vrištanje ljudi", što je jako, jako lako napraviti bilo kojim softverom za audio-miksanje (npr Magix koji se moze zacas skinuti sa nekog torrenta), gdje se vristanje kakvo je uobicajeno jednostavno sempluje, tome se doda glup video i deri...snima iz pakla...duše se deru na sav glas...kako li objasnjavaju da se "duše grešnika" deru sasvim ljudskim glasom...nešto bestjelesno i van ove stvarnosti kao što je "duša" stvara dakle sasvim realan i fizički zvuk (koji kao što znamo predstavlja oscilovanje čestica odredjene atmosfere), koja god da je dole u "paklu"...

Dakle, ako neko vjeruje u ovo, to znači da on vjeruje da duše, nakon smrti, odlaze kroz tlo u tu neko famoznu rupu duboko u Zemlji, gdje borave u nekoj famoznoj atmosferi (šupljini kako tvrde ti "naučnici") gdje bestjelesne i nadnaravne "duše" stvaraju sasim fizički zvuk dok ih još famozniji djavoli i sotone peku, kuhaju, roštiljaju i prave ćevape od njih. Takodje, taj neko bi morao da vjeruje u neku nebesku silu koja drži hiljade milijardi tona Zemljine kore iznad te čudesne paklene šupljine koja se nalazi unutra. Takodje, taj neko bi morao da vjeruje da u tom slučaju ne važi gravitacija koja inače teži da masu skupi u jednu tačku najveće gustine, dakle centar Zemlje, koji ima ogromnu gustinu (u stvarnosti). Sve u svemu, onaj ko vjeruje u "jauke iz pakla" koji se ko biva nalazi u centru lijepe naše Zemlje, mora da vjeruje u dugačak spisak nevidjenih čuda i gluposti.

Zed's Dead
25-03-2009, 09:51 PM
Zombie_666 nemoj mijenjati tuđe svjetonazore :rolling2:

Nermin & Lejla
26-03-2009, 09:57 PM
Culi su ovo mozda ovo
8tyuv1eC9OQ

damir_jesenice
28-03-2009, 11:40 PM

možeš da se nadaš ali niko nezna šta ga čeka:)

SVETA
28-03-2009, 11:43 PM

U daljem tekstu navodi:

sta vi mislite,

Strava i užas........:devilwink

Pirate_Boy
28-03-2009, 11:45 PM
Culi su ovo mozda ovo
8tyuv1eC9OQ

hahhahahahhha legendo.................very scared:suicide:

Cauchy
29-03-2009, 12:11 AM
nidje veze, to je moglo biti bilo sta,razlicita strujanja imaju razlicite zvukove kad velikom brzinom prolaze kroz pukotine ili ne znam ni ja sta...to sto posto nisu bili ljudski glasovi.....glupa prica do bola

ovi naucnici ocito nisu dobili dovoljno aplauza za svoj rad pa su izmislili tako nesto da skrenu pozornost

van_helsing
29-03-2009, 12:17 AM
ma to se belgijanci cuju nakon poraza... :D:D

Nermin & Lejla
29-03-2009, 01:05 AM
ma to se belgijanci cuju nakon poraza... :D:D

haha da da

Baal
10-04-2009, 03:51 PM
pakao pod zemljom hehehe :) svasta se ovdje moze procitati :)

pakao ne postoji nego je to najnizi astralni nivo :)
i nema tu zari goranja i vijecne vatre :)

kako covjeku da usade strah od nepoznatog je preko vijera :)
da ga lakse stave pod kontrolu svoju. ako vi necete da odlucujete o sebi i sami sebe da slusate i da slijedite svoje snove :) onda oce neko drugi da upravlja vama bice mu draz toga :) preko globalne svijesti :)

znate ono razmisljo jednom bog gdje da sakrije svo znanje univerza i o svemu sto je ikad postojalo, sto postoji i sto ce da bude .. ako ostavim znanje negdje u svemiru doce vrijeme kad ce covjek da pocne da se krece svemirom i otkrice ga, da ga sakrijem negdje u planine i tu ce ga naci , a da ga sakrijem negdje na dnu mora i tu ce ga naci , i zakljucio je najbolje da sakrijem znanje u njemu samom :) tako da nikad nece sebe da istrazuje nego ce sve trcati prema necemu drugom :) da nadje to znanje ..

mi smo svi slobodni :) i sta ocemo da budemo nasa je volja SLOBODNA VOLJA

nema zla ni dobra to ne postoji to je od nas krairano

Sara.
15-04-2009, 03:36 PM
Culi su ovo mozda ovo
8tyuv1eC9OQ

Ovo je dokaz da jauci postoje. Ne gledajte video, zažmirite i slušajte, zar nisu najjeziviji jauci, rekla bih baš kao iz pakla. A niko ne zna kakav je pakao. Niko nije bio niti se iz njega vratio da ispriča....Ko će Rusima vjerovati ?