PDA

Pogledajte punu verziju : Nevina a trudna!!

jasko__
20-11-2008, 08:42 PM
Yup...

Odyssey
20-11-2008, 08:46 PM
može tzv "in vitro" oplodnjom :D

Pcelica
20-11-2008, 08:46 PM
Dal je moguce??????
Negdje citam da je negdje da nije...ako moze da mi neko preporuci neki link ili web-page gdje bih mogao procitati profesionalno misljenje....
Situacija je sljedeca...ukoliko svrsi po NJOJ moze li to prouzrokovati trudnocu...iako je nevina....100%....
Ako neko zna sigurno....otvoren sam za komentare......!!!!!!!!!!!
Thanks......

Po njoj?
Pa nije ba trudna,sta si se prepao?:mrgreen2:
Uvijek postoji 1%,ali nije!;)

Hermina
20-11-2008, 09:05 PM
Dal je moguce??????
Negdje citam da je negdje da nije...ako moze da mi neko preporuci neki link ili web-page gdje bih mogao procitati profesionalno misljenje....
Situacija je sljedeca...ukoliko svrsi po NJOJ moze li to prouzrokovati trudnocu...iako je nevina....100%....
Thanks......

Sta je ovo, danas serija nebuloza?

OFkors, spermatozoidi su kao ziva bica. Svrsis na "nju" a oni se unutra uvuku sami, sami prokrce svoj put (koji je za njih i vise nego dug), i smjeste se na kraju u uterusu.

Jedna je Djevica Marija. I neka mi poslije ovakvih pitanja neko kaze da ne treba uvesti sexualni odgoj u skole.

Gambirnus
20-11-2008, 09:20 PM
:hahahaha::hahahaha: cuj ovog gore to bi bilo isto ko da ti ides od zemlje do sunca

Beetlejuice_
20-11-2008, 09:31 PM
Dal je moguce??????
Thanks......

Sve je moguce. Ti spermatozoide ne vidis golim okom :votkazakon:

DmX911™
20-11-2008, 09:36 PM
Dal je moguce??????
Thanks......

Nema veze da li je nevina ili ne, cura može zatrudnit na ovaj način. Ukratko, oplodnja počinje sjedinjenjem haploidnih spolnih stanica (dakle spermija i jajne stanice) koje se uglavnom odvija u jajovodima. S obzirom da su spermiji vrlo male okom nevidljive muške spolne stalnice, zahvaljujući svojoj ekstremnoj pokretljivosti, sposobnosti preživljavanja čak i iznad 3600 sati, i izuzetno maloj veličini, vrlo je lako moguće da svoje kretanje ka jajnoj ćeliji nastave kroz pore na koži.

U ovom slučaju je jako važna količina ejakulata koja je izlučena na trbuh, jer ako je ona manja i sastoji se od par kapi, lako je moguće da radi manjka spermatozoida tako rođena djeca imaju određene fizičke ili umne nedostatke.

Drugi put ejakuliraj u čašu od jogurta.

SVETA
20-11-2008, 09:38 PM
Sta je ovo, danas serija nebuloza?

OFkors, spermatozoidi su kao ziva bica. Svrsis na "nju" a oni se unutra uvuku sami, sami prokrce svoj put (koji je za njih i vise nego dug), i smjeste se na kraju u uterusu.

Jedna je Djevica Marija. I neka mi poslije ovakvih pitanja neko kaze da ne treba uvesti sexualni odgoj u skole.

Potpisala bih Herminin komentar.

MrAl
20-11-2008, 09:43 PM
moguce je...ali kako...
prvo hymen kod svih zena nije iste velicine...dakle hymen kod doticne moze biti malo siri a gospidinov spolni organ nesto tanji i u tom slucaju ne dodje do kidanja prstenastog oblika hymena , ona ostane nevina a ipak u drugom stanju ...no to je samo teorija , u praksi je to veoma rijetko...slucajevi za medicinske magazine...
kao drugo..teorija da spermi putuju od vulve , predvorja zenskog polnog sistema ili cak i dalje pa sve do mjesta gdje ce se sresti sa zenskim jajascem je skoro isto tako rijetka kao i ova prva mogucnost...no opet nije nemoguca...
dakle jaro mozda si jedan od onih vrlo rijetki sretnih...ili si mozda nesretan zbog toga...ti odluci :)

Gambirnus
20-11-2008, 09:45 PM
moguce je...ali kako...
prvo hymen kod svih zena nije iste velicine...dakle hymen kod doticne moze biti malo siri a gospidinov spolni organ nesto tanji i u tom slucaju ne dodje do kidanja prstenastog oblika hymena , ona ostane nevina a ipak u drugom stanju ...no to je samo teorija , u praksi je to veoma rijetko...slucajevi za medicinske magazine...
kao drugo..teorija da spermi putuju od vulve , predvorja zenskog polnog sistema ili cak i dalje pa sve do mjesta gdje ce se sresti sa zenskim jajascem je skoro isto tako rijetka kao i ova prva mogucnost...no opet nije nemoguca...
dakle jaro mozda si jedan od onih vrlo rijetki sretnih...ili si mozda nesretan zbog toga...ti odluci :)

hoce da kaze nemoguce a ti sljedeci put nemoj:dojka2:dok:votkazakon:

8mls
20-11-2008, 11:51 PM
Jedna je Djevica Marija.
:whacked:

Hermina
20-11-2008, 11:58 PM
:whacked:

Necu ni da pokusam pomisliti sta ti je palo na pamet kad si procitao taj dio. :dazed:

Spomenula sam jednu jedinu trudnu djevicu ikad znanu, ne da je ista zatrudnila na spomenuti nacin. ;)

8mls
21-11-2008, 12:00 AM
Ne, ne

moje mišljenje je drugačije....ne postoji niti jedna djevica koja je zatrudnila, ne zatrudni se pri svakom nezastićenom odnosu, i ljudi lažu pa makar i oni koji se predstavljaju kao iskreni više nego ostali...

Hermina
21-11-2008, 12:11 AM
Ne, ne

moje mišljenje je drugačije....ne postoji niti jedna djevica koja je zatrudnila, ne zatrudni se pri svakom nezastićenom odnosu, i ljudi lažu pa makar i oni koji se predstavljaju kao iskreni više nego ostali...

:respect: :respect: :respect:

Samo navodim ono sto sam citala i sto je u knjigama spomenuto, ja ne vjerujem ni u sta. :grnbday:

Da, upravo sam i ja o tome razmisljala, osim sto se ne zatrudni pri svakom odnosu bez zastite, toliki ljudi jos godinama pokusavaju da dobiju djecu a zena jedva na kraju nekako ostane trudna...a onda neko dodje i postavi pitanje o zacecu bez penetracije. Kad se govori o pokretljivosti spermatozoida ne misli se da su pokretljivi u toj mjeri da bismo ih mogli poslati na planinarenje. Seksualni odgoj i u skole a i kurseve bi trebalo otvorit, ocigledno nam seksualno obrazovanje bas i nije jaca strana. I onda se pitamo odakle tolike bolesti, a ljudi su na korak od toga da jos pocnu misliti kako poljubac moze rezultirati zacecem.

Metamorphosis
21-11-2008, 12:16 AM
Sve je moguce. Ti spermatozoide ne vidis golim okom :votkazakon:

Ma mora da se salis...
Dovrsi po njoj i da cura zatrudni, jos nevina.... ma mooora da se salis.

Svakakvog cvijeca u bozijoj basti...

jasko__
21-11-2008, 04:39 PM
Ma mora da se salis...
Dovrsi po njoj i da cura zatrudni, jos nevina.... ma mooora da se salis.

Svakakvog cvijeca u bozijoj basti...

Ama ljudi zna li iko neki link ili stranicu gdje bih to mogao procitati...treba mi neko profesionalno misljenje...i ja da odgovaram na ovo rekao bih da je nemoguce...ali sinoc sam gledao po nekim stranim forumima...navosno je bilo takvih slucajeva...tj nevinih djevica...neki frajer je napisao da mu je zena ginekolog i u 30+ godina iskustva je srela 3 takva slucajeva...eh sad ako ne laze,znaci MOGUCE JE....sto mi se nimalo ne svidja.............:(

Pcelica
21-11-2008, 04:44 PM
Ama ljudi zna li iko neki link ili stranicu gdje bih to mogao procitati...treba mi neko profesionalno misljenje...i ja da odgovaram na ovo rekao bih da je nemoguce...ali sinoc sam gledao po nekim stranim forumima...navosno je bilo takvih slucajeva...tj nevinih djevica...neki frajer je napisao da mu je zena ginekolog i u 30+ godina iskustva je srela 3 takva slucajeva...eh sad ako ne laze,znaci MOGUCE JE....sto mi se nimalo ne svidja.............:(

Jeli ti stvarno mislis da ti jedan link,moze pomoci da saznas,jeli ona trudna?
Sacekaj prvo,kada ti djevojka treba dobiti menstruaciju,i ako joj bude kasnilo,neka si kupi test i uradi,i onda ces znati!
To ti jedno rjesenje,bar realno!;)

KAMIKAZA
21-11-2008, 05:09 PM
a sta kad je ON nevin a ONA trudna :bonesm:

Spam,koji je napravio krivac a ne nevin!

Paloma_Picasso
21-11-2008, 05:14 PM
Yup...

Ovo ti je sve od tvoje teme?
Prekrsili ste svaku mjeru sa postavljanjem nebuloznih tema.
Ne samo lock od sada radi toga da ostali korisnici ne bi dobivali bodove na ovakvim glupostima nego i sankcije.