PDA

Pogledajte punu verziju : Zmija pojela čovjeka!

Zombie_666
20-04-2009, 08:34 PM
Maloprije nešto malo guglam, i vidite na šta sam naletio:

http://www.casatrudel.com/images/AnacondaSnakeInTruck.jpg

http://www.casatrudel.com/images/AnacondaSnakeTruck.jpg

http://www.casatrudel.com/images/AnacondaOutOfSnake.jpg

Na ovoj stranici nema mnogo podataka, samo kazu da je radnik sa postrojenja za vadjenje nafte otišao u šumu da ..... i da je nestao. Kasnije su našli gujurinu sa velikim stomakom, a kad su rasjekli stomak našli su nestalog radnika unutra. Nisu naveli ni tačnu lokaciju, samo da se to desilo u Amazonu.

Spooky!

Klošar
20-04-2009, 08:36 PM
Amazon je poznat po ovakvim slučajevima :D

@Alphaville_grl
20-04-2009, 08:38 PM
Aaaaaaaaaaaaa
čitavog=? Bez žvakanja?

Svaka joj čast :mrgreen2:

Jhgjghiu
aaaaaaaaaaaaaaaaaa fuj igit
r.i.p.

Gothica
Strašan način za umrijeti, žao mi čovjeka...
Sreće, pa nisam u Amazoni, volEm zmije, ali ih volEm iz daljine:mrgreen2:
A ove zmije, koliko vidim konstriktor je, prvo plijen progutaju, želudac pusti kiselinu da žrtva omekša, zatim povrate i lagano uživaju u ručku-večeri...

southern
20-04-2009, 08:42 PM
E hebi ga,ubise je gladnu,nije stigla ni da ga svari.Trebali su je ostaviti na miru,gotovo je,vec ga je pojela,a drugi bi pazili gdje ce ....hm..
Na kraju krajeva,to je njeno staniste!

Zombie_666
20-04-2009, 08:44 PM
Da se vidi koliko anakonde narastu, ev jos par slika:

http://www.oregonreptileman.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/anaconda.jpg

http://www.no-pest.com/Anaconda(SqueezingACaymen).jpg

http://www.iquitostimes.com/anaconda-big.jpg

http://www.nwf.org/internationalwildlife/images/011999/anaconda01.jpg

http://brianlean.files.wordpress.com/2007/12/62309africanrockpythoneating.jpg

http://3.bp.blogspot.com/_TU7BJhW1a8g/SEmeaOzTPxI/AAAAAAAAAkA/NzXOUfb7AHQ/s320/giant%2Banaconda.jpg

http://monstermuncher.com/images/snake5.jpg

Scrat
20-04-2009, 08:46 PM
I ja bi ga 'vako da mi se skinuo pred vratima i okrenuo guzu :widesmile

daddy05
20-04-2009, 08:46 PM
"Patka", hoax, još iz 2000. godine...

Jhgjghiu
20-04-2009, 08:47 PM
Bas danas u gradu isao gledati , parkirao se neki cirkus , zmijetina ogromna , shok me strefio :shock:

Neg na stranu zmija , majmun maleni sav u lancima :whyyou: meni zao

@Alphaville_grl
Da je živ, to jest da postoji Mister No - išla bih mu u posjetu, pa malo s njegovim pajperom - okolo i naokolo Amazona :mrgreen2:

Volim divljinu:pop:

Zombie_666
"Patka", hoax, još iz 2000. godine...

Svejedno gadno izgleda :)...u drugom postu ima slika koja nije patka, pogledaj zadnju...

Gothica
20-04-2009, 08:48 PM
Prelijepe su životinje, tako je rijetko da nešto u ljudima istodobno izaziva osjećaj divljenja i straha, strahopoštovanja!
:devil2:

daddy05
20-04-2009, 08:59 PM
Svejedno gadno izgleda :)...u drugom postu ima slika koja nije patka, pogledaj zadnju...

Nema šta - velike su, mogu svašta progutati...

M&D
20-04-2009, 09:06 PM
:scared::scared::scared::scared:a gdje gledah ovov pred spavnje,a ni meni djavo neda mira,tito dragi,uzas,bas kosa da ti se na glavi digne,

Stryker
20-04-2009, 09:06 PM
Bas danas u gradu isao gledati , parkirao se neki cirkus , zmijetina ogromna , shok me strefio :shock:

Neg na stranu zmija , majmun maleni sav u lancima :whyyou: meni zao

Gdje se nalazi taj cirkus?

Tarik_Dzedaj
20-04-2009, 09:12 PM
ja sam cuo nekad davno da je nemoguce da zmija proguta covjeka :S

jaco_sa
20-04-2009, 09:13 PM
sav sam se najezio.... :devil2:

Scrat
20-04-2009, 09:19 PM

Jak ti izvor pravo :) Kad kengura mogu progutati onda je čovjek grisini štapić za njih.

Amer #23
20-04-2009, 09:33 PM
ooooooojjjjjj. Jadan covjek.... Ja ovo do sad jos isam vidio...

Hermina
20-04-2009, 09:40 PM
E hebi ga,ubise je gladnu,nije stigla ni da ga svari.

Mozda mu je istekao rok trajanja. :widesmile

JustOne
20-04-2009, 09:43 PM
Nevjerovatno.Ali ne i cudno:mrgreen2:

southern
20-04-2009, 09:43 PM
Mozda mu je istekao rok trajanja. :widesmile

Whahaha,pa joj "stao u stomaku,ni gore ni dole" :sweat::sweat:
jebi ga,da se sjetila malo metvice da uzme,ili Ranibos:sweat:

Jhgjghiu
20-04-2009, 09:45 PM
Gdje se nalazi taj cirkus?

a ne znam , to putujuci onaj , budu ovde dva dana i odose :rotf: citav dan sviraju po gradu "dodjite dodjite , majmun , zmija, zaba , covjek stavlja glava u krokodil "

Uzasa :bonesm: a zivotinje jadne !

tu covjek vlada , a u amazonu nam priroda vraca :mrgreen2: balans!

Hermina
20-04-2009, 09:51 PM
Whahaha,pa joj "stao u stomaku,ni gore ni dole" :sweat::sweat:
jebi ga,da se sjetila malo metvice da uzme,ili Ranibos:sweat:

Trebao joj je neko u usta gurnuti sode bikarbone. :lol: Kako su tako nehumani prema zivotinjama, cccc? :widesmile

southern
20-04-2009, 10:03 PM
Trebao joj je neko u usta gurnuti sode bikarbone. :lol: Kako su tako nehumani prema zivotinjama, cccc? :widesmile

Suti bona,sad ce nas napasti i reci da je jadan covjek a ne zmijurina,i jos da spamamo,a meni fakat nije jasno zasto su je dirali na njenom terenu,i to kad je vec "pozderala" radnika.Da su ga mogli spasiti pa hajde,ali ovako...niko nema koristi od njega mrtvog(crvi jedino).Kakve veze ima sto ce ga sahraniti kad su ubili onako divan i velicanstven gigantski primjerak.:mrgreen2:

Amer #23
20-04-2009, 10:07 PM
.....Kakve veze ima sto ce ga sahraniti kad su ubili onako divan i velicanstven gigantski primjerak.:mrgreen2:

Jakna:hehehehe: Zmijska koza skupa a ovi imali opravdanje da ubiju mrcinu i opa, zaradise pare:hehehehe:

Altair ibn La-Ahad
20-04-2009, 10:16 PM

Moguce je brate al samo par primjeraka je uspjelo da se razvije do tog nivoa.

A sto je najgore ljudi takve zmije ubijaju i kozu prodaju.(Pa mozes se bi zmijski jorgan napravit)he hehe kolike su :play:

southern
20-04-2009, 10:27 PM
Jakna:hehehehe: Zmijska koza skupa a ovi imali opravdanje da ubiju mrcinu i opa, zaradise pare:hehehehe:

Jos ako je bila raspisana nagrada za izgubljenog tipa,:hahahaha: eto je,dupla zarada :hehehehe:

Soleil
20-04-2009, 10:32 PM
Zašto mi je prva slika poznata? Jel' se taj slučaj davno desio...ja kao da sam to već gledala...da, zmija ručala čo'jka :scared....

ledy25
20-04-2009, 10:35 PM
Ovi su slucajevi za covjeka i zmiju fotomontaza,pogledajte nekad Nacionalnu Geografiju.:pop::pop::pop:

Zombie_666
20-04-2009, 10:42 PM
Anakonda dužine od 9 ili 10 metara može bez problema da proguta odraslog čovjeka, a o tome da može da ga vrlo lako i brzo ubije ne treba ni pričati. Čovjek sa svojom izduženom konstitucijom savršeno odgovara načinu na koji ona jede, a pošto ona može bez problema da proguta svinju, ovcu ili antilopu od 60kg (takve snimke sam gledao na odredjenom dvd-u koji je lutao po Tuzli prije godinu-dvije koji ne preporučujem nikome) to bi mogla da proguta i čovjeka od 60-70 kilograma pošto je veličina slična, a čovjek je još pogodniji jer je uzak i izdužen, a one gutaju isključivo od grave. Gledao sam snimak na kojem guta jarca (to je muško od koze :) ) sa ogromnim rogovima. Ako mogu to, mogu i ljude.

apo23
20-04-2009, 11:09 PM
ja sumnjam u ovo, jer pratim zmije od malena skupljam casopise i documentarce, i dosta se zanimam i znam o njima. Nikad se jos nije desilo ovako nesto slicno bilo je slucajeva da zmije pokusa da ubije cojeka, bilo je i ubistava. u mnogim zemljama ljudi imaju pitone kao ljubimce i cesto se desi da pri hranjenju zmija napada vlasnika i udavi ga.
moguce je da anakonda napadne, i napada je ljude ali nikada se nije desilo da i proguta covjeka. Njveci razlog ovome, po meni, da nije tacno je upravo ona zadnja slika nekako mi izgleda kao da je zmije progutala covjeka prvo od nogu sto je nemoguce, i drugo noge bi mu bile rasute od pritiska pri davljenju svaka kost bi trebala biti u hiljade djelova i trece jedini osiguravajuci dokaz da je zmiji najteze progutati covjeka su ramena. Znaci zmija moze da ubije ali morala bi biti bar dobrih 12-13 metara pa i veca da bi mogla progutati covjeka.

ledy25
20-04-2009, 11:36 PM
Ma ona moze ubiti covjeka,i nevjeruj svakoj slici kao sto su ove malo procitaj dalje Zombi,i nemoj me uvjeravati kad nema takvih slucajeva jos i da neko snima kamerom dok mu zmija jede prijatelja????? Pravi si Zombiiiii:scared:scared:scared:scared:scared:scare d

ledy25
20-04-2009, 11:39 PM
Prijavi sljedeće slike kao uvredljive. Potvrdi OtkažiHvala na Vašoj podršci.
http://www.index.hr/forum/default.aspx?q=t&idf=43&idt=192116&sp=20871849http://anakondasnake.blogspot.com/2009_01_01_archive.htmlhttp://www.vesohbet.net/hayvan/Anakonda+resimleri.htmlhttp://www.najpovezave.com/galerija/postcards.php?image_id=35&sessionid=0677febc1d0ed66dfa8c7e796a98c407 evo ti pogledaj njene sposobnosti i njena usta kolika su i koliko bi joj trebalo da predje preko ramena covjeka

mufa
20-04-2009, 11:43 PM
a kako je sve to jadna zmija podnijela?

Joger
21-04-2009, 12:30 AM
Evo sta je ova kraljica rucala.

EnkmIu-fLjo

Ojha
21-04-2009, 12:49 AM

EnkmIu-fLjo

WTF!!!:pop:

Jadan Nilski konj!!!

mufa
21-04-2009, 01:09 AM
ne gleda mi se video ali mislim da nije nilski konj nego neko zivance slicno cini mi se kapibare da se zovu ?? ipak nilski konj je ogroman a u afici nema anakondi samo u Juz Am ima anakondi, jedino one od tih zmijetina jedu tako velike zivine hehe!!! pa eto hajd ti sad u Juznu Ameriku :hihi:
ih sad me bas kopka sta jede ipak cu da pogledam !!!!

mufa
21-04-2009, 01:13 AM
pregledao 2x video neznam sta je sudeci po izgledu stopala na nogama ne bih rekao da je nilski konj,,, a sta joj bi pa ne pojede ipak joj prevelik zalogaj heheh!

Joger
21-04-2009, 01:15 AM
ne gleda mi se video ali mislim da nije nilski konj nego neko zivance slicno cini mi se kapibare da se zovu ?? ipak nilski konj je ogroman a u afici nema anakondi samo u Juz Am ima anakondi, jedino one od tih zmijetina jedu tako velike zivine hehe!!! pa eto hajd ti sad u Juznu Ameriku :hihi:
ih sad me bas kopka sta jede ipak cu da pogledam !!!!

Poznate su mi kontradiktornosti snimka,ali nije u pitanju kapibara.... meni lici na Nilsko zdrijebe :mrgreen2:

Joger
21-04-2009, 01:18 AM
pregledao 2x video neznam sta je sudeci po izgledu stopala na nogama ne bih rekao da je nilski konj,,, a sta joj bi pa ne pojede ipak joj prevelik zalogaj heheh!

Ovo je kraca verzija , u duzoj imas neke idiote koji je tuku veslom ... i posto onako teretna ima slabe sanse za odbranu bila je prisiljena da povrati to sto je pojela..

Altair ibn La-Ahad
21-04-2009, 07:51 AM
ja sumnjam u ovo, jer pratim zmije od malena skupljam casopise i documentarce, i dosta se zanimam i znam o njima. Nikad se jos nije desilo ovako nesto slicno bilo je slucajeva da zmije pokusa da ubije cojeka, bilo je i ubistava. u mnogim zemljama ljudi imaju pitone kao ljubimce i cesto se desi da pri hranjenju zmija napada vlasnika i udavi ga.
moguce je da anakonda napadne, i napada je ljude ali nikada se nije desilo da i proguta covjeka. Njveci razlog ovome, po meni, da nije tacno je upravo ona zadnja slika nekako mi izgleda kao da je zmije progutala covjeka prvo od nogu sto je nemoguce, i drugo noge bi mu bile rasute od pritiska pri davljenju svaka kost bi trebala biti u hiljade djelova i trece jedini osiguravajuci dokaz da je zmiji najteze progutati covjeka su ramena. Znaci zmija moze da ubije ali morala bi biti bar dobrih 12-13 metara pa i veca da bi mogla progutati covjeka.

eh onda ti malo vise gledaj nacionalnu geo. pa ces vidjet tamo skoro se motala emisija o dzinovskim zmijama. I bas u aziji je piton jedan covjeka ubio i pojeo ga do pola kad su ga nasli. Malo je rec.:devil2:

Enver
21-04-2009, 08:40 AM
Anakonda dužine od 9 ili 10 metara može bez problema da proguta odraslog čovjeka, a o tome da može da ga vrlo lako i brzo ubije ne treba ni pričati. Čovjek sa svojom izduženom konstitucijom savršeno odgovara načinu na koji ona jede, a pošto ona može bez problema da proguta svinju, ovcu ili antilopu od 60kg (takve snimke sam gledao na odredjenom dvd-u koji je lutao po Tuzli prije godinu-dvije koji ne preporučujem nikome) to bi mogla da proguta i čovjeka od 60-70 kilograma pošto je veličina slična, a čovjek je još pogodniji jer je uzak i izdužen, a one gutaju isključivo od grave. Gledao sam snimak na kojem guta jarca (to je muško od koze :) ) sa ogromnim rogovima. Ako mogu to, mogu i ljude.
Ovo je sasvim tačno.I ja sam u jednoj emisiji o Anakondama gledao ovako nešto.Snimak je rađen uživo dok je zmija gutala (jarca, antilopu ili neku drugu životinju te veličina).To nisam siguran.Uglavnom ne hrani se svakodnevno.

Ojha
21-04-2009, 10:49 AM

Mufa dodji sebi,ono jest Hippo,a Hippo=Nilski konj...:D:D:D
Ma vjerovatno joj bila debela njegova koža pa nije mogla da ga svari i izbacila ga...:D:D:D

Obama Lama
21-04-2009, 01:59 PM
Jadan taj čovijek ovo je nešto najodvratnije što sam vidio.

ex no.1
21-04-2009, 03:03 PM
Montaža. Već je bilo ovo.

Amer #23
21-04-2009, 03:14 PM

EnkmIu-fLjo

A Bog te.... Gdje joj stane onoliki nilski konj... Ne znam zasto guta ovolike zivotinje kada ih ne moze svariti. Nema nikakve koristi od njih samo probleme sa probavom.:lol:

Soleil
21-04-2009, 05:24 PM
Ovo je sasvim tačno.I ja sam u jednoj emisiji o Anakondama gledao ovako nešto.Snimak je rađen uživo dok je zmija gutala (jarca, antilopu ili neku drugu životinju te veličina).To nisam siguran.Uglavnom ne hrani se svakodnevno.
Mislim da bude mirna mjesec-dva...

Poznajem osobu koja radi u nekakvoj specijaliziranoj radnji gdje prodaju životinje, između ostalih, i zmije. Neku vrstu zmije hrani pilićima (živim naravno)...svako mjesec dana ode jedno pile...:scared

apo23
21-04-2009, 07:35 PM
eh onda ti malo vise gledaj nacionalnu geo. pa ces vidjet tamo skoro se motala emisija o dzinovskim zmijama. I bas u aziji je piton jedan covjeka ubio i pojeo ga do pola kad su ga nasli. Malo je rec.:devil2:
Čisto sumnjam, piton je mnogo manja i agresivnija od anakonde tako da je mozda pocela da guta, ali ako je i doslo do pola onda je od nogu krenula i ruke se rasirile i zapele. ili mozda je taj covjek bio sitan i mali u ramenima pa ga je zdroblia. tako i tako su u aziji svi malehni tako da mozda i jeste tacno.

Zombie_666
21-04-2009, 09:59 PM
Sve zmije gutaju svoj plijenl, pošto nisu u stanju da ga žvaću, takva im je konstrukcija vilica. Sve zmije plijen gutaju isključivo od glave, bez obzira ko ili šta je taj plijen - one to rade instinktivno. Što se ramena tiče, nema svako nabildovana ramena. Čovjek malo sitnije gradje je u svakom slučaju lakši za progutati nego što je to antilipa ili jarac sa povelikim rogovima.

Joger
22-04-2009, 12:07 AM
Naravno da moze pojesti covjeka .... kao da bih on imao isto siroka remena nakon njenog stiska, polimila bih mu kosti kao cackalicu, tako da bih on onda postao jedan od laksih zalogaja.
:hungry: