PDA

Pogledajte punu verziju : Kako istjerati malog gustera iz stana ?

kasda
06-08-2009, 02:19 PM
ovo mi treba hitno ... zabio se u parket gdje ima mali prorez. Ali cime ga inace istjerati iz stana na balkon ? Ima li tko kakvo efikasno rjesenje.

Immortelle
06-08-2009, 02:27 PM
ovo mi treba hitno ... zabio se u parket gdje ima mali prorez. Ali cime ga inace istjerati iz stana na balkon ? Ima li tko kakvo efikasno rjesenje.Nije krokodil:) prides polahko i odblokiras ga, sklonis parket...ili da cekas da crkne,:( drugog rjesenja nema, SRETNO...

Blue_moonlight
06-08-2009, 02:30 PM
ovo mi treba hitno ... zabio se u parket gdje ima mali prorez. Ali cime ga inace istjerati iz stana na balkon ? Ima li tko kakvo efikasno rjesenje.

heh, ja bih prije svega skočila na sto :sweat:

a ne, sad ozbiljno, možeš posuti malo vode da ga istjeraš, al pošto se radi o parketu neznam koliko je za preporučiti......... il uzmi neki štapić pokušaj ga izgurati, ako nema gdje dublje otići, samo pazi kad izađe da ga uhvatiš i izbaciš ......... da ne ode negdje drugdje

sretno

Tyler Durden
06-08-2009, 02:31 PM
probaj s dimom.... zapali stan.... :ears:

cuo sam negdje da gmizavci ne podnose nikotin i ostale biljne alkaloide... pa ako ovo prvo sa vatrom ne uspije probaj par izmrvljenih cigara nagurati u parket, pa mozda ga to otjera....

zvrk
06-08-2009, 02:38 PM
AKo sacekas malo, izaci ce sam, a onda ga uhvati i izbaci vani - prezivila sam i ja dodir gustera kad sam ga otela od macka ;)
sad je vjerovatno uplasen pa se ukipio ;)

ako se nije zaglavio....

ako jeste...
ja bih razvalila jednu plocicu parketa da ga spasim...

pa je ponovo lijepila...

a ti kako hoces :what:

dr.X
06-08-2009, 02:40 PM
ma izaci ce sam cim ogladni/ozedni...
ne gori hala...polako...

biba
06-08-2009, 02:42 PM
Stavi mu soli na rep :blackeye::cool2: ako to ne uspije kupi ili posudi macku da ga iscupa iz parketa.:ironmaide

Killer Copy
06-08-2009, 02:50 PM
ubaci mačku u stan i čekaj da ga ona ulovi

Scrat
06-08-2009, 02:53 PM
Zovi vatrogasce.

Joger
06-08-2009, 03:20 PM
Nadji jak usisivac ...

Soleil
06-08-2009, 03:27 PM
AKo sacekas malo, izaci ce sam, a onda ga uhvati i izbaci vani - prezivila sam i ja dodir gustera kad sam ga otela od macka ;)
sad je vjerovatno uplasen pa se ukipio ;)

ako se nije zaglavio....

ako jeste...
ja bih razvalila jednu plocicu parketa da ga spasim...

pa je ponovo lijepila...

a ti kako hoces :what:

Ja volim guštere... pls. nemoj ga ubijati...

sačekaj, sam će izaći... otvori balkonska vrata.

edit: @Scrat- :sweat:

Killer Copy
06-08-2009, 03:29 PM
ovo za mačke što sam ti predložio ima da upali 100%, naravno ako nadjes mačku koja voli i zna da lovi miševe. one takodje vole da love i gustere. ako to ne upali uvijek ti preostaje da napravis poplavu u stanu i problem rijesen. guster ce se sigurno ugusiti ili ce sam izaci

jaco_sa
06-08-2009, 03:30 PM
Sjedi i plači...mozđa se sažali pa izađe...

Ojha
06-08-2009, 03:39 PM
Stavi mu sto maraka ispred,da vidiš kako će izletiti... :bounce::bounce::bounce:

Killer Copy
06-08-2009, 03:41 PM
Stavi mu sto maraka ispred,da vidiš kako će izletiti... :bounce::bounce::bounce:

jest da ufati sto maraka i odvuce pod parket, sta onda

Sara.
06-08-2009, 03:43 PM

Mali gušter, a ti hoćeš da ga istjeruješ :hissyfit:...Hajde, pomiri se sa njim i zadrži ga za kućnog ljubimca, a kada ga zavoliš on će sam otići i ti ćeš nas onda pitati "Kako naći malog guštera i vratiti ga u stan? :hissyfit:"

Once31/69
06-08-2009, 04:45 PM
..ne brini, otici ce on sam, cim osjeti da kod tebe nema ljubavi za njega...

Killer Copy
06-08-2009, 04:48 PM
je*o gustera, ima li ko kakvih ideja kako iscerati zenu iz stana. lahko cemo se mi dogovoriti sa gusterom. pametna je to zivotinja

kasda
06-08-2009, 06:12 PM
ubaci mačku u stan i čekaj da ga ona ulovi

To sam na internetu procitao .... i da uspijeva :)

kasda
06-08-2009, 06:14 PM
Ja volim guštere... pls. nemoj ga ubijati...

sačekaj, sam će izaći... otvori balkonska vrata.

edit: @Scrat- :sweat:

Balkonska vrata su bila sirom otvorena citav dan. Guster nece da izadje. Nakon sto sam zalijepio pukotinu na parketu gdje se bio udomacio .... a danas tek otkrio ... zalijepio selotepom. To je guster vidio .... i sad se skriva preko puta pod ormaric .... i tako seta po dnevnom boravku. A nece da izadje. :confused:

kasda
06-08-2009, 06:20 PM
Jebem ti Tuzlu kao grad .... kad u centru Tuzle imas stakore, gustere i zmije.

Killer Copy
06-08-2009, 06:31 PM
To sam na internetu procitao .... i da uspijeva :)

kazem ti ja iz iskustva. imam macaka oko kuce ko gustera. i znalo se desiti da mi donese gustera kojeg je sama ulovila. najbolje ti je ufati kakvu mačku ili mačka i ubaci ga u sobi i sačekaj da ti ona/on riješi problem

clauds
06-08-2009, 06:50 PM

nemoj tako gusteri su fini

Killer Copy
06-08-2009, 06:57 PM
nemoj tako gusteri su fini

jesu, jesu. posebno na žaru i u gulašu. ma predivni su

clauds
06-08-2009, 06:58 PM
jesu, jesu. posebno na žaru i u gulašu. ma predivni su

ne tako, simpa su zivotinje

SpiritWalker
06-08-2009, 07:11 PM
Balkonska vrata su bila sirom otvorena citav dan. Guster nece da izadje. Nakon sto sam zalijepio pukotinu na parketu gdje se bio udomacio .... a danas tek otkrio ... zalijepio selotepom. To je guster vidio .... i sad se skriva preko puta pod ormaric .... i tako seta po dnevnom boravku. A nece da izadje. :confused:

Jarane, iz cijele ove priče ja sam skontala da tebi parket ne valja i da je šupalj.

Argun
06-08-2009, 07:16 PM

U noći punog mjeseca,kada zadrma urlik iz podzemnih katakombi, mali gušter će izrasti u ogromnog reptila...:diablotin:sweat:

Kupi sebi onaj aparatić koji emituje mikro valove i tjera nametnike.

southern
06-08-2009, 08:13 PM

Pokusaj ga pazljivo uhvatiti,na sve moguce nacine(njezno,naravno,jer ako budes grub-u ruci ce ti ostati samo rep koji se migolji,to je nacin na koji se gusteri brane,odbace rep).
Nece ti nista,zaista,a sigurno je jadnik preplasen,gladan i umoran,i sve sto trenutno zeli je povratak van,ali ne moze sam pronaci nacin da to ucini,pa mu ti pomozi,molim te;)
Ponavljam:guster je potpuno bezopasna,interesantna zivotinjica,i nece ti nauditi ako ga uzmes u ruku i njezno spustis na balkon.Nece ti nauditi jer ti ne moze nauditi(znaci nemas se cega plasiti,nije ni otrovan,nema zube i definitivno ne grize).

A prije nego sto je na tom mjestu nastao grad,sta mislis,sta je bilo tu?
Reci cu ti ja,da ne zamaras lijepu glavicu:staniste mnogobrojnih divljih zivotinja,izmedju ostalih-i gusterova;)

Killer Copy
06-08-2009, 08:16 PM
Pokusaj ga pazljivo uhvatiti,na sve moguce nacine(njezno,naravno,jer ako budes grub-u ruci ce ti ostati samo rep koji se migolji,to je nacin na koji se gusteri brane,odbace rep).
Nece ti nista,zaista,a sigurno je jadnik preplasen,gladan i umoran,i sve sto trenutno zeli je povratak van,ali ne moze sam pronaci nacin da to ucini,pa mu ti pomozi,molim te;)
Ponavljam:guster je potpuno bezopasna,interesantna zivotinjica,i nece ti nauditi ako ga uzmes u ruku i njezno spustis na balkon.Nece ti nauditi jer ti ne moze nauditi(znaci nemas se cega plasiti,nije ni otrovan,nema zube i definitivno ne grize).

Reci cu ti ja,da ne zamaras lijepu glavicu:staniste mnogobrojnih divljih zivotinja,izmedju ostalih-i gusterova;)

jest upravu si. pronadjeni su fosili dinosaurusa na podrucju tuzle, kao i legla gustera i zmija

mufa
06-08-2009, 08:50 PM
Jarane, iz cijele ove priče ja sam skontala da tebi parket ne valja i da je šupalj.

i meni se cini da mu je pod hitno potrebno mijenjati parket, ko zna mozda ih ima jos ispod ,pa to je samo jedan dosao kao izviđać.

ApostiLLe
06-08-2009, 08:56 PM

ma ubijes ga (nades nacin..macka, voda, vatra, struja, oruzje (vatreno)...ionako vec imas rupu u parketu sto znaci; jos jedna nije problem), i onda jednostavno izbacis :D

SyL@r
06-08-2009, 09:01 PM

pokusaj sa duhanom

southern
06-08-2009, 09:50 PM
ma ubijes ga (nades nacin..macka, voda, vatra, struja, oruzje (vatreno)...ionako vec imas rupu u parketu sto znaci; jos jedna nije problem), i onda jednostavno izbacis :D

Zasto bi ga ubio?Zato sto je zalutao?
Zamisli da ti zalutas u neciju kucu,trebalo bi te ubiti?

clauds
06-08-2009, 09:52 PM
nabavi jos jednogako je istog spola izace da se potuce s njim
ako je drugog onda ce izaci s drugom namjerom
u svakom slucaju rijesices se gustera

Killer Copy
06-08-2009, 09:57 PM
nabavi jos jednogako je istog spola izace da se potuce s njim
ako je drugog onda ce izaci s drugom namjerom
u svakom slucaju rijesices se gustera

dobar si mu savjet dala. posebno ako bude suprotnog spola. ima da se namnoze ko zečevi pa će ih se riješiti malo sutra. morace se iselti iz stana jer ce biti pretijesno sa svim tim gusterovima

Tyler Durden
06-08-2009, 09:59 PM
pa ako "zaluta" u neciju kucu trebalo bi ga ubiti...... meni je jednom jedan "zalutao" u kucu nakon cega sam ostao bez kucnog kina kompijutera i jos par predmeta, nesto novca i nakita....

southern
06-08-2009, 10:18 PM
dobar si mu savjet dala. posebno ako bude suprotnog spola. ima da se namnoze ko zečevi pa će ih se riješiti malo sutra. morace se iselti iz stana jer ce biti pretijesno sa svim tim gusterovima

A da jednostavno zapali kucu?Cula sam da gusteri bjeze od vatre i dima?:bravo2:

ApostiLLe
06-08-2009, 10:22 PM

ja nikad nisam zalutao u neciju kucu

southern
06-08-2009, 10:26 PM
ja nikad nisam zalutao u neciju kucu

Kucu sam uzela kao primjer,mozes zalutati bilo gdje.

A izbavi li onaj gustera?Ili ce i nocas spavati strahu od nocnog cudovista?
Hej,znam,zovi istjerivaca gustera,neka mu nesto sapce,pa malo poprsce....i eto..ode mali reponjaaaaaa:poke:

Inace,gusteri se znaju popeti i do drugog sprata(provjereno:sweat: ),idu za insektima koji su im hrana.
Znaci,dobra vijest:vjerovatno vise nemas paukova i dosadnih musica u kuci;)

ApostiLLe
06-08-2009, 10:32 PM

Kucu sam uzela kao primjer,mozes zalutati bilo gdje.

A izbavi li onaj gustera?Ili ce i nocas spavati strahu od nocnog cudovista?
Hej,znam,zovi istjerivaca gustera,neka mu nesto sapce,pa malo poprsce....i eto..ode mali reponjaaaaaa:poke:

Inace,gusteri se znaju popeti i do drugog sprata(provjereno:sweat: ),idu za insektima koji su im hrana.
Znaci,dobra vijest:vjerovatno vise nemas paukova i dosadnih musica u kuci;)

Zalutao do sada nigdje nisam, a i necu sigurno..a ako zalutam u neciji posjed neka me ubije

meni je skakavac (sta je vec) usao prije 2 dana u kucu pa sam ga unesvjestio i izbacio...i jucer pogledam kad opet on usao..al' sad je bio na prvom spratu. Onda sam ga ubio i izbacio, i evo nema ga :D

Sara.
06-08-2009, 10:36 PM
Da li izađe ?! :hissyfit::hissyfit::hissyfit: Još nam ništa ne javlja. Ja neću moći zaspati dok ne saznam. :hissyfit:

Killer Copy
06-08-2009, 10:46 PM
A da jednostavno zapali kucu?Cula sam da gusteri bjeze od vatre i dima?:bravo2:

ne to je previse brutalno, a moglo bi se izmaci kontroli. zar vi ne gledate vijesti, sta je juce bilo kad se zapalilo skladiste ećo kompanija. zapalile se i tri kuce usput. ja predlazem ili macku ili da napravi poplavu u stanu/kuci, ima da se guster ugusi u sekundi

Tyler Durden
06-08-2009, 10:53 PM
Da li izađe ?! :hissyfit::hissyfit::hissyfit: Još nam ništa ne javlja. Ja neću moći zaspati dok ne saznam. :hissyfit:
ja mislim da se ovo nece zavrsiti sa happy endom za gustera :eh:

Frozen
06-08-2009, 10:56 PM

Ženo polako, čemu nervoza sam će gušter izaći :D
Sigurno predosjeća da mi sad pričamo o njemu, pa se pravi važan :bonesm: Dajte mu malo vremena :badteeth:

zvrk
06-08-2009, 10:59 PM
pa normalno da nece izici...
zapecatio si mu stan...
a nisi urucio rjesenje o delozaciji pa mu jadnom nije jasno sta se zbiva ;)

-Garfield-
06-08-2009, 11:36 PM
Ljepilo za miševe ....na veći karton staviš ljepila i kad tad će se upecati :?

Sara.
06-08-2009, 11:44 PM
Kasda se ne javlja. Da ga ne proguta "krokodil" :hissyfit: ! Šta bi? :hissyfit:

Killer Copy
07-08-2009, 12:04 AM
Kasda se ne javlja. Da ga ne proguta "krokodil" :hissyfit: ! Šta bi? :hissyfit:

ne moj da obametas covjeka, trenutno je otisao u lov na gustere

kasda
07-08-2009, 12:38 AM
ne moj da obametas covjeka, trenutno je otisao u lov na gustere

Uh, lovim ....lovim ...ali bezuspjesno :)

Sakrio se ispod ormarica. Morat cu da sutra izvrsim genocid ... ili kupiti spravu koja frekvencijom ubija mozdane stanice tih spodoba.

Da li je netko to kupovao i da li to stvarno funkcionise ? Tamo reklamiraju za miseve i slicno .... ne znam da li je to primjenjivo na gustere.

kasda
07-08-2009, 12:44 AM

Ma parket je dobar. Nego po ivicama gdje je zid imaju sitne udubine izmedju zida i parketa. A tamo gdje je pukotina na parketu gdje je ulazio guster ,,,, danas sam tek uvidio da je presjecen komadic parketa. Kao da je netko nozem rezao.

Svakako ce i uredjenje parketa doci na red u skorijoj buducnosti :)

Soleil
07-08-2009, 12:56 AM
Pospi benzina po parketu i zapali ga.

:smoker:

Drug, da to nisu halucinacije? :badteeth:

Hermina
07-08-2009, 01:18 AM
Ma parket je dobar. Nego po ivicama gdje je zid imaju sitne udubine izmedju zida i parketa. A tamo gdje je pukotina na parketu gdje je ulazio guster ,,,, danas sam tek uvidio da je presjecen komadic parketa. Kao da je netko nozem rezao.

Svakako ce i uredjenje parketa doci na red u skorijoj buducnosti :)

Obij parket. Uzmi onaj veliki malj i udri. Razbij i ormaric i sve sto imas u sobi. Lakse ces ga uhvatit kad se ne bude imao gdje zavuc. :laugh2:

southern
07-08-2009, 09:24 AM
Uh, lovim ....lovim ...ali bezuspjesno :)

Sakrio se ispod ormarica. Morat cu da sutra izvrsim genocid ... ili kupiti spravu koja frekvencijom ubija mozdane stanice tih spodoba.

Da li je netko to kupovao i da li to stvarno funkcionise ? Tamo reklamiraju za miseve i slicno .... ne znam da li je to primjenjivo na gustere.

Ubijes li ga,sveticu ti se do kraja zivota!
Zato si dosao po pomoc na forum?Da ti neko smisli najbolji nacin za ubijanje?Svaka cast,zaista!

SpiritWalker
07-08-2009, 09:38 AM
Zato si dosao po pomoc na forum?Da ti neko smisli najbolji nacin za ubijanje?Svaka cast,zaista!

Southern, izvini ali pretjeruješ...Zamisli zaluta ti gepard u kuću, a ti ono obazrivo da mu se šta ne desi, a on te pojede... :S Jedan gušter manje-više, koliko se životinja ubije svaki dan...

southern
07-08-2009, 09:59 AM
Southern, izvini ali pretjeruješ...Zamisli zaluta ti gepard u kuću, a ti ono obazrivo da mu se šta ne desi, a on te pojede... :S Jedan gušter manje-više, koliko se životinja ubije svaki dan...

:hehehehe::hehehehe::hehehehe:
Ali guster ne lici na geparda.Cak i kad bi zalutao,ja bih zvala nekog da ga na human nacin udalji iz kuce,ne bih ga ubijala.

Hm,koliko se samo ljudi ubije svaki dan u svijetu,to znaci da treba ubiti svakog ko nam stane na zulj?Mislim,kad ih vec toliko umire,sta znaci jedan covjek?

A jedan guster.....pa i on je bice sa dusom i osjecajima.

Killer Copy
07-08-2009, 10:26 AM
ubij ga za mene matere ti. i postavi nam sliku kad ga prikoljes

ready
07-08-2009, 11:18 AM

tako je hocemo sliku :D

SpiritWalker
07-08-2009, 12:04 PM
:hehehehe::hehehehe::hehehehe:
Ali guster ne lici na geparda.Cak i kad bi zalutao,ja bih zvala nekog da ga na human nacin udalji iz kuce,ne bih ga ubijala.

Hm,koliko se samo ljudi ubije svaki dan u svijetu,to znaci da treba ubiti svakog ko nam stane na zulj?Mislim,kad ih vec toliko umire,sta znaci jedan covjek?

A jedan guster.....pa i on je bice sa dusom i osjecajima.

Koliko si ti mrava zgazila, u džehenemu bi trebala gorit, a opet ti niko ništa ne prigovara. :shrug:

southern
07-08-2009, 12:18 PM
Koliko si ti mrava zgazila, u džehenemu bi trebala gorit, a opet ti niko ništa ne prigovara. :shrug:

Spirit,ovdje govorimo o namjeri;)
Znas,ja kad idem ulicom,i kad vidim mrava(a cesto gledam gdje stajem,ne gledam u nebesa,niti zvirljam oko sebe),izbjegavam da ga zgazim,jer to mogu uciniti,znaci namjera mi je da ga ne zgazim;)

Magnum3.5.7
07-08-2009, 01:21 PM

Uspi solne kiseline u rupicu:hihi:

Šta si digao toliku buku koda ti je ušao krokodil, a ne gušter koda ćete pojest.
Ako ga ne istjeraš uginut će u roku dva dana, ako ne sam će izaći, ako hoćeš prije da izađe ako imaš klimu smanji temperaturu na najmanje oni ne podnose hladnoću tako da će izaći ili će ući u najgorem slučaju u hibernaciju.:hehehehe:

Neyra
07-08-2009, 01:37 PM

uzmi sipku pa ga protjeraj
:badboy:

Edit: evo i meni muha usla u sobu nece da izadje
znali iko rjesenje

Killer Copy
07-08-2009, 03:26 PM

znali iko rjesenje

ja ih fatam zive rukama ili u zraku i izbacujem napolje. najefikasnija metod, nego ih lijepiti po zidovima i namjestaju

kasda
07-08-2009, 07:03 PM

jebiga, nema ga. Danas sam ocekivao da ce se pojaviti i nema ga.

Mozda je izasao a mozda nije. Ja bih najvise volio da me doceka kod balkonskih vrata ...pa da mu otvorim vrata. OLAKSAT CE MI POSAO :)

kasda
07-08-2009, 07:05 PM

znali iko rjesenje

Ohladi sobu sa niskom temperaturom. Muhe spavaju ako je hladno u sobi i one miruju. I onda izvrsis genocid. Provjereno. To sam vidio na tv-u kada neki madjionicar ozivljava mrtvu muhu rukama :)

ApostiLLe
07-08-2009, 07:52 PM

ja bi ga sad odma kill

Spirit,ovdje govorimo o namjeri;)
Znas,ja kad idem ulicom,i kad vidim mrava(a cesto gledam gdje stajem,ne gledam u nebesa,niti zvirljam oko sebe),izbjegavam da ga zgazim,jer to mogu uciniti,znaci namjera mi je da ga ne zgazim;)

a ja bas gledam da ih pogazim :D i jos muhe..u njih...jos dok sam bio mali kidao sam im krila i noge:diablotin

britanac
07-08-2009, 08:33 PM
ja bi ga sad odma kill

a ja bas gledam da ih pogazim :D i jos muhe..u njih...jos dok sam bio mali kidao sam im krila i noge:diablotin

Ima bolji način........
Lociraš muhu.........
Uzmeš kašikaru.........
Izvučeš osigurač.........
Pustiš ručicu..............i nema je sigurno!!!!!!!!!!!!

ApostiLLe
07-08-2009, 08:36 PM
Ima bolji način........
Lociraš muhu.........
Uzmeš kašikaru.........

moze i to :eek:

Killer Copy
07-08-2009, 08:40 PM
Ima bolji način........
Lociraš muhu.........
Uzmeš kašikaru.........

jednom kasikarom sve muhe u stanu ubijas, odnosno svu zivu silu. i sebe ako ne uspijes na vrijeme pobjeci

ApostiLLe
07-08-2009, 08:41 PM
jednom kasikarom sve muhe u stanu ubijas, odnosno svu zivu silu. i sebe ako ne uspijes na vrijeme pojeci

pa nije dbl toliki da ne moze pobjec na vrijeme :S

britanac
07-08-2009, 08:44 PM
jednom kasikarom sve muhe u stanu ubijas, odnosno svu zivu silu. i sebe ako ne uspijes na vrijeme pobjeci

Sreća prati hrabre...............:burn:

Zombie_666
07-08-2009, 09:55 PM
To ovako izgleda :)

http://i26.tinypic.com/2s0jrkj.jpg

(Sklepano nabrzinu u Paint-u :) )

ApostiLLe
07-08-2009, 10:02 PM
To ovako izgleda :)

http://i26.tinypic.com/2s0jrkj.jpg

(Sklepano nabrzinu u Paint-u :) )

i uz ovo ona pjesma:
"What You Gon Do"

Nermin & Lejla
08-08-2009, 03:06 PM
Snajper i cekaj
http://www.rap4.com/images/a5/A5_Qloader_Sniper_Gun.jpg

Sara.
08-08-2009, 08:05 PM
Šta poslije svega bi sa malim gušterom? Imal' ko živ il' mrtav? Kasda hoću kraj priče!:hissyfit:

clauds
08-08-2009, 08:09 PM
nema kasde znaci guster pobijedio ;)

southern
08-08-2009, 08:31 PM
Sreca,izgleda da mu je umakao.

Ili.....ooooo ne daj Boze,nije valjda poslusao moj savjet i zapalio kucu da ga istjera??

OMG!!!!

clauds
08-08-2009, 08:32 PM

Ili.....ooooo ne daj Boze,nije valjda poslusao moj savjet i zapalio kucu da ga istjera??

OMG!!!!

nemoj mi samo reci da te grize savjest :redbounce

kasda
08-08-2009, 09:23 PM
Šta poslije svega bi sa malim gušterom? Imal' ko živ il' mrtav? Kasda hoću kraj priče!:hissyfit:

Nema nigdje gustera. Morat cu cekati godinu dana.

ApostiLLe
08-08-2009, 09:27 PM

OMG!!!!

a mozda je moj poslusao..pa sad uziva u mladom gusterovom mesu :lol:

Killer Copy
08-08-2009, 10:25 PM
da ga nisi slučajno zgazio u svoj toj frci. nadam se da jesi, ako nisi kad ga ufatis obavezno sliku nam postavi. da vidimo tu gamad sto ti se uvukla u parket

Sara.
08-08-2009, 10:42 PM
Nema nigdje gustera. Morat cu cekati godinu dana.

Sad samo možemo nagađati, ili je jadnićak uginuo od gladi i straha , slušajući šta mu se sprema (bombe, snajper, ljepilo,vatra,poplava, klanje...), ili je ipak bio mudar i pobjegao kad je sve to pročitao na monitoru dok si ga ti tražio. Voljela bih da je ovo drugo. :redbounce