PDA

Pogledajte punu verziju : Zabrana odlaznih poziva

ONA37
30-08-2009, 03:17 PM
Molila bih lijepo ako neko zna kako sa fiksnog broja ukinuti,tj. zabraniti sve pozive koji pocinju sa (0) NULOM,nebitno da li je u pitanju poziv prema mobitelu ili fiksnom telefonu...
Hvala!

zvrk
30-08-2009, 03:19 PM
hm to bi trebalo da bude opcija na telefonu
dakle posta nema nista sa tim...
kupis aparat koji podrzava tu opciju - imaju i oni kljucici,
uneses komandu, zakljucas i to je to

kolko se ja sjecam razloga sto me drugarice nisu zvale na mobitel :lol:

ONA37
30-08-2009, 03:41 PM
hmmm,imam tri slusalice prikljucene,a glavna je od bhtelecoma,samo sad sta ukucati to je pitanje,ali predpostavljam da se to moze i u telecomu rijesiti,pojma nemam,ako neko ima iskustvo neka javi....

Ghostbusters
30-08-2009, 04:53 PM
Koji ti je aparat ? Akoje Panasonic sa displejom i da ima one opcije da moze vidjeti brojeve i propustene pozive na njemu mozes nastimati, to ja sam sebi isto radio.Ako bude takav javi se na PP da ti napisem kuda i gdje ces ici

EDIT: Posto sam imao par zahtjeva na pp oko ove zabrane poziva bilo sa jednom nulom ili vise njih sacu napisati kako umene ide ta postavka:
Odaberite na slusalici u meniju PODESAVANJE BAZE/unesite pin umene je 0000/opcije poziva/zabrana poziva/onda odaberete pod stavkom 1... stavite broj kompletan koji zelite da ne mozete pozvati ili stavite jednu 0 i idete OK , poslije toga necete moci vrsiti pozive sa prvim brojem 0.Takodje mozete pod poljem broj 2 staviti 00 tako da ne mozete ni vanjske pozive vrsiti.U mene ide tako na PANASONIC KX-TCD320FX i radi savrseno.

ONA37
30-08-2009, 09:40 PM
kod mene je gigaset S680 kupljen kod BHTELECOM-a

moon
06-09-2009, 10:43 PM
Molila bih lijepo ako neko zna kako sa fiksnog broja ukinuti,tj. zabraniti sve pozive koji pocinju sa (0) NULOM,nebitno da li je u pitanju poziv prema mobitelu ili fiksnom telefonu...
Hvala!

imas na portalu bh telecom-a online zahtijev i među njima i ove: Zabrana odlaznih poziva u druge MG (medumjesne i mobilne u BIH)
Zabrana odlaznih medunarodnih poziva na centrali POTS
Zabrana odlaznih poziva prema usluzi Posebna tarifa na centrali