PDA

Pogledajte punu verziju : Dolazi Zimaaaa, Hladna i dugaaa, brrrr!

ibrani
21-10-2009, 12:18 PM
Evo jedne teme o Zimi, kao godišnjem dobu.
Kada i pomislimo na Zimu odmah se misli i na gardarobu,grijanje,ledene ceste,pune škrinje raznovrsne hrane od suhomesnatih proizvoda,voća,povrča,raznih džemova,i svakojakih salata.
Ima tu i zimskih čari sankanje,skijanje,klizanje,grudvanje,a bogami ima i lopatanja snijega po čitav dan.
Po meni ,zima je lijepo godišnje doba,samo ima jednu manu, DUGO TRAJE!
Jeste li se vi spremili za dugu i hladnu zimu.
:boom::christmas:

JustOne
21-10-2009, 12:19 PM
Ja volim zimu.:D Ali nigdje snijega da padne...Snijeg jako volim a kada padne odmah ljudi so na snijeg i njega nema vise.:cry:
A sve ga ovo vrijeme cekam...
I da;nema grijanja u skoli.:sweat:

zippoo
21-10-2009, 12:36 PM
nekad sam je volio sad i ne toliko
prije mi bilo interesantno,te skijanje,te sankanje,te ona snijezna idila
sad se smrznem samo,moram lozit,moram pazljivije vozit,moram se ukvasit i jos mnogo toga
onda dan traje ko sekunda , u 4 mrak
ljeto je ipak puno bolje ;)

JustOne
21-10-2009, 12:37 PM
nekad sam je volio sad i ne toliko
prije mi bilo interesantno,te skijanje,te sankanje,te ona snijezna idila
sad se smrznem samo,moram lozit,moram pazljivije vozit,moram se ukvasit i jos mnogo toga
onda dan traje ko sekunda , u 4 mrak
ljeto je ipak puno bolje ;)

Hmm ma ne volim ja ni ljeto...One vrucine.Nepodnosljivo.No svakom svoje. :)

hajro delic
21-10-2009, 04:03 PM
Ima tu istine; kad bi čovjek spavao samo osam sati dnevno, za 60 godina života spavao bi 20 godina.

-Abu-
21-10-2009, 04:07 PM
Volim kad upekne minus :D

a još više kada vidim da je "razgolicenim" djevojkama iz razreda hladno :D

ono ja se još hladnije nasmijem i kažem ko te tjero da po zimi gola hodaš :D

Joger
21-10-2009, 04:16 PM

Kako da ne,bio sam vrijedan i nabacio sam koju kilu . :corky:

Jes' da je proslo punih deset godina al' nista se nije promijenilo :-D

0HLVxHIfbp0

southern
21-10-2009, 04:31 PM
Volim ljeto!
Voli proljece!
Volim zimu!
Volim jesen!

Svako godisnje doba ima svoje cari,ali i svoje lose strane.Uzivajmo u onim lijepim,alose prihvatimo kao prolazne.
I lijepe su prolazne,zato se trudimo da ih iskoristimo onako kako nam se nude;)

Zima:sankanje,gledanje kroz prozor dok snijeg pada,setnja kad padaju one veeeeelike pahulje,klizanje,skijanje......zimski pejzaz.Toliko lijepih stvari nam zima donosi,da zasjenjuje one sto nas cine natmurenima:lol:

Paloma_Picasso
21-10-2009, 04:36 PM
Kada i pomislimo na Zimu odmah se misli i na gardarobu,grijanje,ledene ceste,pune škrinje raznovrsne hrane od suhomesnatih proizvoda,voća,povrča,raznih džemova,i svakojakih salata.
Ima tu i zimskih čari sankanje,skijanje,klizanje,grudvanje,a bogami ima i lopatanja snijega po čitav dan.
Po meni ,zima je lijepo godišnje doba,samo ima jednu manu, DUGO TRAJE!

Ne volim zimu :thumbdown:
Valjda sto sam s juga :angelsmil
Uvijek mi je hladno :blush:
Od tih zimskih cari sto nabrajas, jedina zimska car sto se tice snijega za mene je gledanje kroz prozor :youtheman:

Magnum3.5.7
21-10-2009, 06:27 PM

Jesam, nabavio sam lopatu:mrgreen:

Volim ljeto!
Voli proljece!
Volim zimu!
Volim jesen!

Svako godisnje doba ima svoje cari,ali i svoje lose strane.Uzivajmo u onim lijepim,alose prihvatimo kao prolazne.
I lijepe su prolazne,zato se trudimo da ih iskoristimo onako kako nam se nude;)

Nema ti više proljeća niti jeseni.
Nema više onog finog prelaska iz proljeća u ljeto, iz ljeta u jesen i iz jeseni u zimu. Danas ti je samo ljeto i zima, jedan dan +30 drugi dan -5.

Kompleks
21-10-2009, 06:58 PM
Mrzim je, ne volim je, prezirem je.. kako god :(

Mrzim snijeg, mrzim kiše, mrzim hladnoću.. osjećam se tako jadno, maleno.. nikako se ne osjećam :(

Amer #23
21-10-2009, 07:02 PM
Ja volim zimu, ali kada sam u kuci i vruce a ja gledam kako vani pada snijeg...
Volim zimske noci kada se sve vidi... To mi je nesto najljepse @@

southern
21-10-2009, 07:04 PM
Jesam, nabavio sam lopatu:mrgreen:

Nema ti više proljeća niti jeseni.
Nema više onog finog prelaska iz proljeća u ljeto, iz ljeta u jesen i iz jeseni u zimu. Danas ti je samo ljeto i zima, jedan dan +30 drugi dan -5.

Ima ima!Granice su sada mozda nesto tanje nego sto su bile ranije,ali jos uvijek mozes uzivati u svakom godisnjem dobu.Samo ih trebas znati prepoznati na vrijeme;)

Paloma_Picasso
21-10-2009, 07:09 PM
Ima ima!Granice su sada mozda nesto tanje nego sto su bile ranije,ali jos uvijek mozes uzivati u svakom godisnjem dobu.Samo ih trebas znati prepoznati na vrijeme;)

Ubij me ako sam prepoznala jesen ove godine :blush:
Temperatura sa 25 na 2 preko noci :oneeye:

clauds
21-10-2009, 07:11 PM
kao so joger rece spremni smo nabacili smo kila, sad ide san, lijep ugodan i duuug :sweat:
volim zimu samo zato sto nema muha :lol:

southern
21-10-2009, 07:13 PM
Ubij me ako sam prepoznala jesen ove godine :blush:
Temperatura sa 25 na 2 preko noci :oneeye:

Bilo je kod nas skoro mjesec dana jeseni,i bas je lijepa bila,ono...lisce lagano zuti,crveni, a ne spada jer nije bilo mrazeva da ga uniste.
A to kod vas,brrrr,mada mi se cini da je bilo par slicnih i ovdje.

Sadisk
21-10-2009, 07:15 PM
Ne volim zimu vidjeti na razglednici. Da je kojim slučajem snijeg crne boje kako bi sve bilo tužno.
Smrad uglja gdje god se makneš.

Immortelle
21-10-2009, 07:15 PM
Volim zimu, a i snjeg, i sve ostalo sto ide uz nju, posebno kamin, mjesecinu, suh snijeg..jedva cekam da paden..spremna ja, sa nestrpljenjem je ocekujem!!
http://blog.photo-alsace.com/public/Photos_jours_2008/champ_du_feu.jpg

Tyler Durden
22-10-2009, 10:54 AM
Dolazi Zimaaaa, Hladna i dugaaa, brrrr!

Ne. Ne dolazi! :tongue2: :zubo:

Bila i prosla.... :rolling: evo danas opet fino vrijeme, haman pa se moze kratkih rukava izcaci cini mi se da je nekih cca 20C stepeni :dojka1::dojka1::dojka1: :ears:

Inace zima sucks ne volim zimu, jer je hladno i sve je prljavo i puno bljuzgavice i to mi je dovoljno da je ne volim....:blunt: Omiljeno godisnje doba mi je proljece zatim ljeto, a ove god smo izgleda preskocili jesen, nakon ljeta Paf!:eyespop: i eto ti snijeg i i zima sad se snijeg otopio i prema tome bi trebalo poceti proljece :dojka1::dojka1::dojka1: :angelsmil

inace strah me ovoga nenormalnog vremena....:scared Otopice se Sjeverni Pol i ode sve u helać! :whacked:

-Garfield-
22-10-2009, 11:11 AM

Onda je meni zima svaki dan :clapping: :hungry::hungry::hungry::smurf:

:bigglasse

manson
22-10-2009, 11:33 AM
Sve dok mi grijanje radi u stanu volim zimu .

Jhgjghiu
22-10-2009, 11:40 AM
Sve dok mi grijanje radi u stanu volim zimu .

U mene plinsko grijanje " Sarajevo gas " , i dzaba ako metnem na 30 stepeni , opet se skroozzzz sporo grije , radijator uopste nije vruc , vec topal , sto ?

btw vedo sta je tebi :veryshy: dojka 1 dojka 2 , napuŠio se vedo :veryshy:

Immortelle
22-10-2009, 11:42 AM
U mene plinsko grijanje " Sarajevo gas " , i dzaba ako metnem na 30 stepeni , opet se skroozzzz sporo grije , radijator uopste nije vruc , vec topal , sto ?

btw vedo sta je tebi :veryshy: dojka 1 dojka 2 , napuŠio se vedo :veryshy:

E pa mozda bi trebao ispustiti zrak iz radijatora..pokusaj, mozda bude posle topliji radijatori kao i prostorija.

Soleil
22-10-2009, 11:44 AM
Pa ne dolaze vanzemaljci, ako dolazi zima... :smurf:

Volim snijeg. :bigglasse

Jhgjghiu
22-10-2009, 11:46 AM
E pa mozda bi trebao ispustiti zrak iz radijatora..pokusaj, mozda bude posle topliji radijatori kao i prostorija.

Ja ako budem sta ispustao dicu zgradu u zrak :shock:

Sacekacu gazdu :kungfu:

Kompleks
22-10-2009, 11:47 AM

Ako ti budeš svašta ispuštao mog'o bi ti i popunit' taj stan a i zgradu :smurf:

Immortelle
22-10-2009, 11:49 AM

Ma,neces ba, to je jedna sasvim normalna stvar za uraditi, svaki put kada ukljucis grijanje da radi.Mozes to i sam uraditi, budes li cekao na gazdu..:) smrznut ces se, a i znas kakve su gazde, odmah servis naplati.

Almasa 80
22-10-2009, 12:03 PM
Dolazi zima duga i hladna...zatvori vrata nalozi vatru,pristavi kahvu,pada prvi :hug:snijeg

Immortelle
22-10-2009, 12:15 PM
Evo malo vatre...za promrzle...:p
_-RYUIKxVeM

EMINA 39
22-10-2009, 01:11 PM
Dolazi zima duga i hladna...zatvori vrata nalozi vatru,pristavi kahvu,pada prvi :hug:snijeg

Lijepo receo i tu pjesmu volim.

A zima, volim je ali s druge strane i smeta mi jer nisam se bas nesto posebno pripremio; nemam ni skrinju a kamo li da sam sta u nju ostavio. Drva sam pripremio pa bit ce ako Bogda svega. Cesto nestaje struje i svakakvi zgoda i nezgoda se desi. Manje posla za nas nadnicare.
A setnje zimi su prekrasne, pogotovo predvece kad postaje hladnije, pa skripa snijeg pod nogama.

puma
22-10-2009, 01:39 PM
Zar ne ide sad proljece.:nargila:

cool.mama
22-10-2009, 11:34 PM

Na cemu si ti...??'hahaha:smurf:

Zima je super..kao i sva godisnja doba, svako nosi svoje cari...samo sto Bosnji niko ne moze ugoditi..il' nam je prevruce, il' prehladno...

Zimi je meni super, nalozim u kamin, uzivam u vatrici..napolju milina, bijela idila...da imam srecu da uzivam u bijelom snijegu...

Kung Fu Fanda
22-10-2009, 11:38 PM
Zna zima biti i lijepa..zamislite onaj gusti snijeg napolju pada..ne mozete nista da vidite od njega,koliko pada...a vi ususkanu u svojoj kuci,toplo vam,lijepo vam..gledate onaj snijeg...mozda zagrljeni i sa osobom koju volite..pa onda pustite neki film sebi...i uzivate....to se zove zimske cari :santa2: volim zimu,volim sve...

Pcelica
22-10-2009, 11:41 PM
A,zima hladna jeziva,uvijek ko ti se preziva....
Mrzim zimu.:bawling:

Immortelle
24-10-2009, 11:28 AM
0IcSZMZ5ehg

SpiritWalker
24-10-2009, 01:43 PM
Ja ove godine zaista želim pravu pravcatu zimu. Ali zaista. xD

HarryPotter
24-10-2009, 05:51 PM
ja volim zimu...nema nista ljepse neg u spavacoj u hogwartsu biti i gledati kako snijeg pada dok cekam bozic da ga slavim sa prijateljima :D

edwinator
25-10-2009, 05:53 PM
Mrzim zimu , pusto ,nigdje nikog ,svi u kuci, napolju se usmrdis od uglja , dolaze obaveze, skola , manje se para ima , nema vozanja na motoru , magle ti prozori u autu , treba ga cekat dok se ugrije pa sa njega snjeg skidat , pa naletis na poledicu i slupas auto , nema mora , u kaficima zagusljivo , dodes kuci jos se iz tebe dimi od duhana ,dan pola sata traje ,a sunce i ne vidis od onih oblaka, pernate jakne nosat, globalno zagrijavanje snijeg jednom u sedmici sa kisom padne bljutavica odma, zatvore rusi plin .
Ovaj H. Potter me nasmija!:D

Dav0r
25-10-2009, 06:20 PM

Ide u australiji...