PDA

Pogledajte punu verziju : Telefoni iz ponude BH Telecoma

Mondeo87
29-05-2010, 07:45 PM
Interesuje me koji se telefoni mogu uzeti preko fiksnog tel ovi iz ponude bh telecoma.

spaho83@ga
29-05-2010, 09:03 PM
oni koji valjaju su preskupi a opcenito ponuda im je losa

dugmetallica
29-05-2010, 11:37 PM
oni koji valjaju su preskupi a opcenito ponuda im je losa

Netacno. Ja sam uzeo pravo fin mobitel 2mp kamera, bluetooth i dodje u njemu memorijska kartica od 1GB, punjac, slusalice, sve. Fin mobitel i jos NOKIA...Express music 16KM mjesecno - 1 godina

Tribbiani
30-05-2010, 12:08 AM
Ne uzimaj kod njih telefon druže. Nije problem u telefonima, već u ratama. Taj njihov način kupovine telefona smatram apsolutnom glupošću jer ja to na rate mogu uzeti i u kakvom shop-u, ne treba mi Telekom za to.

Ojha
30-05-2010, 12:09 AM
Ne uzimaj kod njih telefon druže. Nije problem u telefonima, već u ratama. Taj njihov način kupovine telefona smatram apsolutnom glupošću jer ja to na rate mogu uzeti i u kakvom shop-u, ne treba mi Telekom za to.

I za duplo manje pare :thumbup:

Zed's Dead
30-05-2010, 01:07 AM
Netacno. Ja sam uzeo pravo fin mobitel 2mp kamera, bluetooth i dodje u njemu memorijska kartica od 1GB, punjac, slusalice, sve. Fin mobitel i jos NOKIA...Express music 16KM mjesecno - 1 godina

pa jarane 2010. godina je. takav telefon si mogao kupiti i prije 5 godina. a bgm 16*12KM i nije zanemariva cifra.

FLOK
30-05-2010, 09:26 AM
imas jos jednu bitnu stvar,svi ti telefoni iz bh telecoma su zakljucani a veliku vecinu je nemoguce otkljucat,to ti govorim u clucaju prodaje telefona.
evo dva primjera:nokia 6303,nokia n86 nemoguce ih je otkljucat a to nece kupit niko.pozdrav!

Tribbiani
30-05-2010, 09:55 AM
Eto jarane, poučen iskustvima drugih, mislim da je jasno da telefon NE KUPUJEŠ kod BH Mobile-a. :D :D

thief
30-05-2010, 01:57 PM
evo jedan primjer lično iskustvo !
LG KU990i stariji model prošle god kupit 300km u trgovini
a cijena u bhtelecomu 700km !
službenik sve pokazao šta ima u pondui i malo je reći da je skupo zato
bježite od toga moj savjet ;)

Tribbiani
30-05-2010, 03:34 PM
^ Pa bukvalno i ispadne tako. Samo BH Mobile nudi idiotski način otplate telefona. Nije dovoljno što te obavežu ugovorom na godinu, dvije, već, pored standardne cijene pretplate (15, 30, 100 KM) plaćaš i ratu za telefon.

Da ponude telefone k'o što nude ERONET i m:tel (platiš telefon 1, 20, 50 KM, nebitno) i s telefonom si završio, ostaje ti ugovor.

qwerty
30-05-2010, 08:27 PM
^ Pa bukvalno i ispadne tako. Samo BH Mobile nudi idiotski način otplate telefona. Nije dovoljno što te obavežu ugovorom na godinu, dvije, već, pored standardne cijene pretplate (15, 30, 100 KM) plaćaš i ratu za telefon.

Da ponude telefone k'o što nude ERONET i m:tel (platiš telefon 1, 20, 50 KM, nebitno) i s telefonom si završio, ostaje ti ugovor.

licno smatram za dobru opciju to sto nude na rate u svakom slucaju puno bolja opcija nego sto nude ostala dva konkurenta tj. samo za kes. U BH mobile mozes uzeti i za kes, a mozes uzeti tako da se uopste ne obavezujes ugovorom, e sad o cijenama mozemo diskutovati i reci da su visoke ali to je vec sasvim druga prica i poucen iskustvom mogu reci da nije losa opcija uzeti fon od operatera (mene jos uvijek sluzi, a potpisao sam na 2 godine i otplatio fon, dakle ako nista siguran si da je rijec o originalnom tel. sa garancijom, kazem o cijeni mozemo diskutovati (jbg najbolje da daju dzabe, ali nisu humanitarci rade za profit tako da ko uzima narocito preko firme kupovina od operatera = super dobra opcija), ja sam tada zelio taj fon nigdje ga nije bilo kupiti nego tu tako da sam uzeo, sad sam ponovo kupovao fon i radi nesto mrsavije ponude ali i zbog nabildanih cijena sam se odlucio uzeti preko ebay i povoljno sam pazario strasnu spravicu i uz to jos zaradio posto sam narucio dva komada i jedan prodao i tako sam izasao dobar 100KM, ni kopao ni sadio :) mislim da je krajne vrijeme da u ponudu uvrste i neke pocket pc, smartphone kao sto je HTC jer to su u posljednje vrijeme telefoni koji su najtrazeniji.

Tribbiani
30-05-2010, 10:43 PM
Posljednji put kad sam posjetio ERONET Centar ljudi su mi dali spisak od nekih 50-tak (možda i više) telefona koje imaju u ponudi, a čije cijene se kreću od 1 pa do 2,500 KM.

Dobar telefon mogu dobiti za nekih 50-100 KM (uz ugovor na 24 mjeseca). I ti meni sad kažeš da je meni isplativije davati BH Mobile-u svaki mjesec 15 KM za pretplatu (mini 15 paket) + recimo 10 KM za ratu telefona (24 mjeseca) od toga da ERONET-u telefon platim u startu i plaćam SAMO pretplatu?

qwerty
30-05-2010, 10:53 PM
Posljednji put kad sam posjetio ERONET Centar ljudi su mi dali spisak od nekih 50-tak (možda i više) telefona koje imaju u ponudi, a čije cijene se kreću od 1 pa do 2,500 KM.

Dobar telefon mogu dobiti za nekih 50-100 KM (uz ugovor na 24 mjeseca). I ti meni sad kažeš da je meni isplativije davati BH Mobile-u svaki mjesec 15 KM za pretplatu (mini 15 paket) + recimo 10 KM za ratu telefona (24 mjeseca) od toga da ERONET-u telefon platim u startu i plaćam SAMO pretplatu?

ma koji je to 2500km da vidim majketi :cool:
ne kazem da je tebi bolje vec onom kome takav nacin otplate vise odgovara(meni je tad vise odgovarao jer sam tada imao dosta izdataka za apsolventsku i sl. pa mi je ta opcija bila najprihvatljivija), u svakom slucaju ti i u bh mobile telfon mozes platiti odjednom bas kao u eronetu ili u mtelu, sad na tebi je poredeci cijene ponudu i sl. da odlucis gdje ces i sta kupiti, nisam ja tu da bilo kome sugrisem bilo sta svako je dovoljno pametan da sam odluci, ja samo kazem da je dobro da postoji vise opcija za placanje, a niko te netjera da uzimas na rate ako ne zelis, sto se kaze ponudjen ko pocascen.

Tribbiani
31-05-2010, 08:12 AM
Nemaju tog izgleda više u ponudi, al' posjeti link svakako i vidjećeš neku Motorolu 2,100 KM. Mobilni uređaji (http://www.eronet.ba/privatni-korisnici/mobilni-uredaji)

Reznor
31-05-2010, 09:15 AM
@mariobl drugo je ebay. kupujes macka u vreci. odes lijepo u gsm shop i izaberes sto ti se svidja, vidis da li radi, imas garanciju, znaci isto kao i u telekomu, samo sto da bi kod njih ostvario garanciju moras ici u Sarajevo u mobisovu radnju. Isto tako je i pik donekle dobro rjesenje, jer mozes se naci licno s prodavacem.

Ja sam preko pika uzeo 5800 nov za manje para i prezadovoljan sam kako kupovinom tako i onim sto sam dobio za dosta manje pare. Imam jos i jedno negativno iskustvo od prijatelja. Naime, ja njemu savjetovao da uzme 5800, posto mu neko od starih ima pretplatu i on je otisao u postu, vele oni nemaju na stanju. Ok, rekose bice za 7 dana. Nakon 7 dana ista prica, s odgovorom mozda hoce doci mozda nece i jaranu pukao film, jer mu je trebao telefon zato sto mu je stari bio totalno unisten. I ode on u neki GSM shop i uzme sebi neki telefon. Jedino sto preporucujem kod njih su oni low end telefoni iz Ultra Plus ponude, ovo na pretplatu 0 bodova.

qwerty
31-05-2010, 01:05 PM
@mariobl drugo je ebay. kupujes macka u vreci. odes lijepo u gsm shop i izaberes sto ti se svidja, vidis da li radi, imas garanciju, znaci isto kao i u telekomu, samo sto da bi kod njih ostvario garanciju moras ici u Sarajevo u mobisovu radnju. Isto tako je i pik donekle dobro rjesenje, jer mozes se naci licno s prodavacem.

Ja sam preko pika uzeo 5800 nov za manje para i prezadovoljan sam kako kupovinom tako i onim sto sam dobio za dosta manje pare. Imam jos i jedno negativno iskustvo od prijatelja. Naime, ja njemu savjetovao da uzme 5800, posto mu neko od starih ima pretplatu i on je otisao u postu, vele oni nemaju na stanju. Ok, rekose bice za 7 dana. Nakon 7 dana ista prica, s odgovorom mozda hoce doci mozda nece i jaranu pukao film, jer mu je trebao telefon zato sto mu je stari bio totalno unisten. I ode on u neki GSM shop i uzme sebi neki telefon. Jedino sto preporucujem kod njih su oni low end telefoni iz Ultra Plus ponude, ovo na pretplatu 0 bodova.

ne bih se slozio da je kupovina preko ebay kupovina macka u vreci, pogotovo ako kupujes od prodavca koji ima dobru repoutaciju i sl. nije to kao kod nas da samo gledaju da podvale, ljudi koji tamo cesto prodaju su zainteresovani da dobijju dobar feedback od kupca, a imas i opciju da dobijes lovu nazad ako roba nije kao sto je deklarisana. Dakle, kazem ti iz licnog primjera kupio sam gotovo nov fon, bez ogrebotine i pazario vise nego povoljno. Takodje isto sam savjetovao i jednom korisniku foruma koji je takodje pazario htc touch pro i on je vise nego zadovoljan. sto se pika tice to je kopija ebay, na dobrom putu su da budu dobra internet trgovina mada jos uvijek ima tu nekoliko propusta, recimo na pik.ba postoji mogucnost da kupac povuce svoju ponudu, sto na ebay nema ako si bidovao onda je to to, dalje registracija prodavaca nije kompletna tako da se ne zna tacan identitet(sad se na tom radi, ali na dobrovoljnoj bazi, dok je kod ebay to uslov), vrlo malo slika uzivo artikla, pa sve to utice na povjerenje potencijalnih kupaca. Ne kazem i u radnjama se moze pazariti povoljno, samo kazem slab je izbor ja u radnji ovaj svoj fon nisam nasao, a jedina radnja gdje ima samo maketa cijena tel. je duplo visa nego sto sam ga ja platio i to se narucuje, tako da zasto bih to radio ako mogu proci daleko jeftinije. Ja sam pitanje fona rijesio na duze vrijeme jer ovaj sada mi u potpunosti odgovara i sumnjam da cu imati potrebu da ga mijenjam u skorije vrijeme, olicenje onoga sto sam zelio monoblock, pda(pocket pc) touchscreen sa klasicnom tastaturom, poslovni fon sa pristojnom kamerom.

qwerty
31-05-2010, 01:08 PM
Nemaju tog izgleda više u ponudi, al' posjeti link svakako i vidjećeš neku Motorolu 2,100 KM. Mobilni uređaji (http://www.eronet.ba/privatni-korisnici/mobilni-uredaji)

hah pa to je kod eroneta, a ko uzme onu ruznu motorola auru ja mu cestitam na kvalitetnom sisanju :meansmile

2012
31-05-2010, 01:26 PM
telekom ne dolazi u obzir.

moderated: molim da pisete standardnom bojom i velicinom fonta da ne izdvajate bez razloga tekst ukoliko za tim nema potrebe.

qwerty
24-06-2010, 07:50 PM
Android telefoni u BH telecomu

Odlicni LG GW620 Etna Android u BH Telecomu po povoljnoj cijeni(u odnosu an E75 sigurno povoljniji, a mozda i bolji izbor), telefon je po performansama slican Motorola Backflip ili Milestone koji su perjanice noviteta.

Jedna od rijetkih ddobrih ponuda lg etna android (http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5b863f6a54f.html) specifikacija (http://www.gsmarena.com/lg_gw620-2936.php)

qwerty
10-01-2011, 11:12 PM
odlicna ponuda iz bh telecoma android za malo novca :)

http://www.gsmarena.com/samsung_i5800_galaxy_3-pictures-3395.php

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M57ee851ec70.html

10KM mjesecno na mini 15 na 2 godine ili 30KM rata na ultra plus

zippoo
11-01-2011, 12:47 AM
odlicna ponuda iz bh telecoma android za malo novca :)

http://www.gsmarena.com/samsung_i5800_galaxy_3-pictures-3395.php

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M57ee851ec70.html

10KM mjesecno na mini 15 na 2 godine ili 30KM rata na ultra plus
ima telekom sad dobru ponudu,ima sve najnovije modele a cijene na veliku preptlatu (50,100 KM) su bas male a i na manju pretplatu nisu lose

evo npr,ovaj samsung,i za 2 godine ce imati sve ono sto ti treba pa i vise od toga ,plus sto ces sebi nadogradjivati adnroid na novije verzije

Setra
11-01-2011, 10:35 AM

Ostane ti ugovor pa ti telefonirao ili ne moraćeš plaćati pretplatu tj.račun.Obaveže te 2 godine ili godinu da imaš ugovor pa saberi ustvari koliko te dođe taj telefon od marku.Ili ako ćeš odjaviti moraćeš platiti sve do datuma isteka ugovora.Konta operator ako uzmeš telefon na taj način da ćeš i praviti promet telefonirajući.-

qwerty
12-01-2011, 12:45 AM
ima telekom sad dobru ponudu,ima sve najnovije modele a cijene na veliku preptlatu (50,100 KM) su bas male a i na manju pretplatu nisu lose

evo npr,ovaj samsung,i za 2 godine ce imati sve ono sto ti treba pa i vise od toga ,plus sto ces sebi nadogradjivati adnroid na novije verzije

slazem se poboljsali su ponudu imaju neke novije telefone mada jos nedostaju smartphone telefoni kao recimo HTC, BlackBerry i sl. mada su objavili poziv HTC-u i svim vecim prozivodjacima da se odazovu i dostave svoju ponudu i naravno uzorak telefona koji mora biti zakljucan na bh mobile mrezu.

qwerty
12-01-2011, 12:47 AM
Ostane ti ugovor pa ti telefonirao ili ne moraćeš plaćati pretplatu tj.račun.Obaveže te 2 godine ili godinu da imaš ugovor pa saberi ustvari koliko te dođe taj telefon od marku.Ili ako ćeš odjaviti moraćeš platiti sve do datuma isteka ugovora.Konta operator ako uzmeš telefon na taj način da ćeš i praviti promet telefonirajući.-

pa ispalti se nekom ko je svakako na pretplati i sto ne bi iskoristio tu pogodnost da uzme telefon ako mu se ispalti, evo recimo ja sam i poslije otplate tel. na ugovor i dalje na bh mobile pretplati, a nisam obavezan da budem vise jednostavno vise mi se isplati nego na pre paidu, ai mnogo jednostavnije je i to je to. Ovo narocito odgovara onim koji telefone kupuju preko firme tj. na ugovor firme oni placaju samo telefon fakticki firma racune placa i snosi rizik sto se tice ispostovanja ugovora.

qwerty
12-01-2011, 12:50 AM
Prvi postavio Aladdin Pregledaj poruku

pa bh mobile ima i opciju koa na eronetu i mtelu da se telefon plati odmah, ovo na rate je samo pogodnost vise i opcija vise za one kojima takav nacin placanja vise odgovara. Takodje BH Mobile ima i opciju koju nemaju ostali operateri ,a to je da se kupi telefon bez ugovora, naravno tada je nesto visa cijena. Tako da to sto si naveo je samo plus, a nikako minus za BH Telecom.

qwerty
17-01-2011, 09:33 PM
Jos jedan model sa dual sim iz BH Telecoma ovaj put sa puno vise opcija

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M58dfcd23407.html

Varthog
18-01-2011, 01:48 PM
Meni je Bhtelecom po tom pitanju OK. odem u dućan i pitam za cijene mobitela. Cijena ide u nebo, a mobitel onako srednja i malo viša klasa. Pitam onda za garanciju a ona do 90 dana! :what: Znači toliko imate povjerenje u to što prodajete!? Kod Behajaca odem lani u uzmeme jedan poslovni Samsung, ove godine još jedan ali noviji model... oba rade, nikakvih kvarova, garancija godinica.
Mobitel zaključan!? Od mene se ništa ne zaključava. Ima Internet, Google, imaju ljudi, za pare sve.

Zed's Dead
18-01-2011, 02:36 PM
4 i po stoje za telefon u 2011. koji nema ni wlan ni gps, pa to može samo bh telecom :hungry:
idemo prvi dajemo više :facepalm:

qwerty
18-01-2011, 07:10 PM
4 i po stoje za telefon u 2011. koji nema ni wlan ni gps, pa to može samo bh telecom :hungry:

koji model, pa imas ti takvih fensi modela koji u principu nisu nista posebno, ali su fensi :) ajd samo neka je kamera dobra, a ostalo nidje veze mnogima je to najbitnije.

nanke
18-01-2011, 11:44 PM
Kakva je ova nokia n8? Vrijedi li ovih para?

Kakaljin
18-01-2011, 11:58 PM
Jos jedan model sa dual sim iz BH Telecoma ovaj put sa puno vise opcija

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M58dfcd23407.html

Ao mislis na ovaj telefon sto je mario postavio,

ja ga gledam sa cijenom od 252,53 KM jer sam na pretplati midi 30 i telefon je pravo povoljan sta daje.

Ja za te pare ne mogu u prodavnici naci osnovni model mobitela sa osnovnim funkcijama

qwerty
19-01-2011, 12:09 AM
Ao mislis na ovaj telefon sto je mario postavio,

ja ga gledam sa cijenom od 252,53 KM jer sam na pretplati midi 30 i telefon je pravo povoljan sta daje.

Ja za te pare ne mogu u prodavnici naci osnovni model mobitela sa osnovnim funkcijama

telefon je nesto skuplji zbog moguucnosti dual sim, dakle svi tel. koji to imaju, a usput nisu bas oni low end modeli idu po nesto visoj cijeni.

Zed's Dead
19-01-2011, 01:19 AM
ispravka, telefon ima wlan ali nema gps. ipak preskupo.

windfucker
19-01-2011, 01:29 PM
ima telekom dobre ponude,npr nokia 5230 na pretplatu midi 30 kosta 195,31KM plus pdv izadje 228,5KM i moras se obavezat godinu dana placat pretplatu,dok u susjednoj hrvatskoj isti mobitel kupis za 190KM i dobijes ultra broj i na racunu 25KM ili vise ako je akcija kakva,i nemas obaveze nikakve dok kod nas na ultri kosta oko 300 plus pdv,sve razumijem al ne razumijem kad god sam bio na salteru telekoma uvijek neko kupuje mob,kad je narod budala nek nas gule onda,ja iz bosne vec 5 godina kupujem mobitele u hrvatskoj iako znam da izgubim garanciju dekodiranjem,ali hvala bogu nikad ni jedan me nije zezao

ex no.1
19-01-2011, 08:47 PM
Razumijem da ljudi kupuje telefone kod njih na rate, jer ipak ljudi vole rate, lakse davati po 20 cijelu godinu, nego odmah 190 KM, ali mi nije jasno kako neko može kod njih kupiti telefon za keš. Mora biti poprilično glup, jer dobiva skuplji telefon nego da je uzeo negdje drugo, dobiva kodiran telefon na njihovu mrežu, a plus im je servis spor do bola, a vrlo lahko se odbijaju telefoni pod raznim izgovorima (voda, pad i slično).
Bilo bi dobro da ljude upoznamo sa cijenama kod njih i kod drugih.

qwerty
28-01-2011, 11:54 PM
Razumijem da ljudi kupuje telefone kod njih na rate, jer ipak ljudi vole rate, lakse davati po 20 cijelu godinu, nego odmah 190 KM, ali mi nije jasno kako neko može kod njih kupiti telefon za keš. Mora biti poprilično glup, jer dobiva skuplji telefon nego da je uzeo negdje drugo, dobiva kodiran telefon na njihovu mrežu, a plus im je servis spor do bola, a vrlo lahko se odbijaju telefoni pod raznim izgovorima (voda, pad i slično).
Bilo bi dobro da ljude upoznamo sa cijenama kod njih i kod drugih.

kojih drugih kod ovlastenog distributera su tel.daleko skuplji, a ove prodavnice uglavnom prodaju tel.skidane sa nekih mreza pa tako ljudi koji kupuju kod telekoma kupuju jer hoce nov mob. za koji znaju da je originalni i da ima garanciju.

ex no.1
30-01-2011, 11:28 AM
Pa mogu i vamo kupiti originalan, sa garancijom, fabrički otključan, znam to jer prodajem telefone. Neke modele ja prodajem za 250, a u BHT je preko 400 KM, što je žalosno.

Kakaljin
30-01-2011, 12:20 PM
Pa mogu i vamo kupiti originalan, sa garancijom, fabrički otključan, znam to jer prodajem telefone. Neke modele ja prodajem za 250, a u BHT je preko 400 KM, što je žalosno.

Jesi li ovlasteni distributer neke marke telefona?

zippoo
30-01-2011, 04:52 PM
kume da si ti na njea platio porez,carinu i ostala davanja,cisto sumnjam da bi ga prodavao za 250 KM
nego ti ga dobijes ispod ruke za 150 KM,pa ti se isplati prodati ga za 250 KM;opet si dobar stoju po komadu

to sto ti radis je ilegala,ali ovo je bosna pa je sve dopusteno,inace ...

btw.jel ti dajes mobitele na rate ??
i da dajes,da li bi i dalje bio 250 KM ??

qwerty
30-01-2011, 05:57 PM
kume da si ti na njea platio porez,carinu i ostala davanja,cisto sumnjam da bi ga prodavao za 250 KM
nego ti ga dobijes ispod ruke za 150 KM,pa ti se isplati prodati ga za 250 KM;opet si dobar stoju po komadu

to sto ti radis je ilegala,ali ovo je bosna pa je sve dopusteno,inace ...

btw.jel ti dajes mobitele na rate ??
i da dajes,da li bi i dalje bio 250 KM ??

i ja mislim da se ne moze imati originalna roba(da nije skidano s mreze)l, da je placen porez i carina i uz to jos ako bi bio na rate i da bude skro pa duplo jeftiniji mob. od ovog u telekomu, vala toliko ne moze sigurno, a da je sve po p.s.

MDragon
02-02-2011, 09:22 PM
Vec je februar, je li stvarno BHTelecom nece obnoviti ponudu ... Interesuju me HTC modeli ...

qwerty
02-02-2011, 09:29 PM
Vec je februar, je li stvarno BHTelecom nece obnoviti ponudu ... Interesuju me HTC modeli ...

bio je raspisan tender za skoro sve jace marke mob.telefona i medju njima poziv je bio upucen i HTC-u vjerujem da ce ih biti u ponudi jer vec imaju u mtelu tako da ocekujem vrlo brzo da budu i oni uvrsteni u ponudu. Sto se tice ostale ponude ok je ima dosta novijih fonova pa koliko toliko su aktuelni.

MDragon
05-02-2011, 06:21 PM
Ma znam to, ali nazalost sam izgubio strpljenje, idem sljedece sedmice kupiti negdje u gradu pa kako god bude :(

Eldorado
11-02-2011, 05:49 PM
nadam se da ce bit uskoro u ponudi iphone 4 :)
da se ne moram sikirat hoce li mi radit na sim karticu,
a ovo ostalo je sve smece ljudi !

sve sam probao do sad nokia,SE, samsung itd

Al Apple tj iphone je top !

refkie
11-02-2011, 11:21 PM
ispravi naziv teme, nije lg nego samsung galaxy :D

Adyyy91
12-02-2011, 10:07 AM

Upravo tako, i ja sam prije dvije godine kupio mob prosli mjesec zadnju ratu otplatio sonyericsson k660i kad sam sve sabrao na kraju 400 KM HALOOOO tako BJEZITE OD BH TELEKOMA :D dobru ponudu ima eronet potpises ugovor godina i imas mob za 50-60 KM :D :jumpy:

qwerty
12-02-2011, 05:07 PM
Upravo tako, i ja sam prije dvije godine kupio mob prosli mjesec zadnju ratu otplatio sonyericsson k660i kad sam sve sabrao na kraju 400 KM HALOOOO tako BJEZITE OD BH TELEKOMA :D dobru ponudu ima eronet potpises ugovor godina i imas mob za 50-60 KM :D :jumpy:

to je ako racunas i ono sto si potrosio na razgovor ako si potrosio, znaci to ne mozes nikako ukalkulisati u cijenu fona, cijena telefona su samo rate ili ono sto platis u komadu, a ti ako ces potpisivati ugovor na neku tarifu onda ta tarifa treba da odgovara tvojim potrebama ne sad da uzimas samo zbog fona, jer to se nikad i nikome nije isplatilo. sva potrosnja u okviru neke od tarifa treba da ti bude oportunitetni trosak onoga sto bi i inace potrosio da nisi potpisao ugovor, samo u tom slucaju se ispalti uzeti kod operatera fon.

zippoo
12-02-2011, 06:54 PM
to je tvoja losa procjena jer nisi procjenio svoje potrebe,normalno da na rate uvijek izadje skuplje a vremenom dok taj proizvod otplatis on bude potpuno demode
a evo mario ti je objasnio kada se uzimaju telefoni uz pretplatu,bas onda kada vec koristis toliko i toliko prometa u odredjenoj tarifi,onda ti telefon dodje bas povoljno a neki modeli i gratis,jer ti svakako potrosis recimo mjesecno 100 KM

to je ako racunas i ono sto si potrosio na razgovo0r ako si potrosio, znaci to ne mozes nikako ukalkulisati u cijenu fona, cijena telefona su samo rate ili ono sto platis u komadu, a ti ako ces potpsiivati ugovor na neku tarifu onda ta tarifa treba da odgovara tvojim potrebama ne sad dda uzimas samo zbog fona, jer to se nikad i nikome nije isplatilo. sva potrosnja u okviru neke od tarifa treba da ti bude oportunitetni trosak onoga sto bi i inace potrosio da nisi potpisao ugovor, samo u tom slucaju se ispalti uzeti kod operatera fon.

Kakaljin
16-02-2011, 06:03 PM
novi telefon u ponudi bh telecoma

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5d594656179.html

refkie
18-02-2011, 06:24 PM
novi telefon u ponudi bh telecoma

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5d594656179.html

taj je zasad nabolji u ponudi:)

qwerty
22-02-2011, 06:24 PM
Novo u ponudi BH Telecoma: LG Optimus 7

Prvi mobitel s Microsoft operativnim sistemon Windows Phone 7, možete pronaći u svim našim prodajnim mjestima po cjeni već od 335 KM!

Glavna atrakcija ovog telefona je operativni sistem Windows Phone 7, a njegove karakteristike su:

- Memorija od 16 GB

16 GB interne memorije dovoljno je za pohranu velike količine HD sadržaja, poput najnovijih igara,video isječaka ili muzičkih datoteka.

- Integracija putem Outlooka

Uživajte u integraciji putem Microsoft Outlooka dok Optimus 7 sinhronizira vaš kalendar, mail i kontakte.

- Marketplace

Marketplace je jedinstveno mjesto za kupovinu aplikacija, igara, muzike te Xbox Live igara, brz je i pogodan za korištenje. Mnoge aplikacije su besplatne i u većini slučajeva ih možete isprobati prije kupovine.

- Snimanje i reprodukcija visoke rezolucije (720P)

LG Optimus 7 je savršen za stvaranje vlastitih visoko kvalitetnih filmova. Snimajte kvalitetne HD filmove visoke rezolucije (720P), reproducirajte ih na WVGA zaslonu veličine 3.8 inča ili koristite jedinstvenu aplikaciju Play To kako biste ih dijelili s HD televizorom.

- LG aplikacija(ScanSearch) proširene stvarnost

Uživajte u najjednostavnijem načinu pretraživanja okruženja. Odaberite AR kameru te nagnite vaš LG Optimus 7 prema tlu kako biste dobili lokaliziranu kartu, nagnite ga naprijed kako biste vidjeli raspored točaka interesa, dok vremensku prognozu možete vidjeti ukoliko usmjerite vaš uređaj prema nebu.

- Play To

Play To omogućava bežičan prijenos kvalitetnog HD sadržaja na drugi uređaj koji podržava DLNA DMR. Prenesite video zapise, fotografije i muziku putem WiFi 802.11n na drugi uređaj, npr. televizor ili laptop. Brzo, jednostavno i bez poteškoća!

- Voice-To-Text aplikacija

Optimus 7 podržava Voice-To-Text aplikaciju koja korisnicima omogućava pretvaranje glasovnog sadržaja u tekst. Aplikacija uključuje i Twitter klijenta.* Voice-To-Text se može preuzeti s LG App Store.

- Čvorište kontakata

Objedinite kontakte pomoću čvorišta kontakata kako biste na jednom mjestu mogli vidjeti promjene njihovih statusa i fotografija, kao i novosti s profila naFacebooku ili Windows Liveu.

Samo u BH Telecomu... LG Optimus 7...

...Idemo prvi! Dajemo više...

zippoo
22-02-2011, 06:52 PM
otkud im sad ova cijena 335 KM,evo gledam ovamo po tarifama onim,cijena mu puno veca
http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M55b49793d6c.html
nema ove cijene ni na jednoj tarifi,pa ni na onoj mega 100,ili ja nisam dobro vidio

qwerty
22-02-2011, 07:03 PM
otkud im sad ova cijena 335 KM,evo gledam ovamo po tarifama onim,cijena mu puno veca
http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M55b49793d6c.html
nema ove cijene ni na jednoj tarifi,pa ni na onoj mega 100,ili ja nisam dobro vidio

nisi dobro vijdeo ajd eponovo idi u privatni korisnici ili poslovni tamo je na 24 mjeseca na privatnim na midi 30 ima tek od 27,97km a na poslovnim na mini15 od 30km mjesecno.

Evo o kakvom je telefonu rijec http://www.gsmarena.com/mwc_2011_lg-review-569p2.php

dakel eto vrlo brzo smo dobili ovaj novitet zaista treba cestitati BH Telecomu, prije smo mnogo duze cekali da se neki noviji modeli pojave kod nas, cak i cijena nije nesto ektremno visoka s obzirom da se radi o perjanici LG ponude, zaista vrhunska masina.

Kad smo vec kod optimusa da kazem da je nedavno izasao i prvi 3d mobilni telefon http://www.gsmarena.com/lg_optimus_3d_p920-3759.php nadam se da ce i on vrlo brzo u bht ponudu

ex no.1
23-02-2011, 09:33 PM
897,44 KM za gotovinsko, je li ovo sa PDV-om?

qwerty
23-02-2011, 11:06 PM
897,44 KM za gotovinsko, je li ovo sa PDV-om?

kod telecoma cijene aparata su bez pdv jos tu moras uracunati placanje svog pdv odmah i prve rate ako uzimas na rate.

ex no.1
24-02-2011, 06:17 AM
Znači izađe oko 1050 KM za gotovinsko plaćanje, super ponuda.

qwerty
27-02-2011, 06:53 PM
Znači izađe oko 1050 KM za gotovinsko plaćanje, super ponuda.

jeste samo ja tu cijenu koju ti navodis nigdje ne vidim po cjenovniku kako si do nje dosao i gdje si uopste vidjeo.

Kakaljin
27-02-2011, 10:49 PM
jeste samo ja tu cijenu koju ti navodis nigdje ne vidim po cjenovniku kako si do nje dosao i gdje si uopste vidjeo.

ta je cijena sa pdv-om bez ugovora

qwerty
28-02-2011, 12:41 AM
ta je cijena sa pdv-om bez ugovora

ha pa logicno da je cijena bez ugovora nesto visa.

genius
28-02-2011, 10:41 AM
moze li se u telekomu dignut npr mobitel ako si korisnik moja.tv ili adsl paketa ili mogu samo fiksni i mobilni pretplatnici.

qwerty
28-02-2011, 05:14 PM
moze li se u telekomu dignut npr mobitel ako si korisnik moja.tv ili adsl paketa ili mogu samo fiksni i mobilni pretplatnici.

koliko znam ne moze, samo na BH Line ili BH Mobile racun moze ici mobitel ako sta nisu promjenili.

Kakaljin
28-02-2011, 06:33 PM
koliko znam ne moze, samo na BH Line ili BH Mobile racun moze ici mobitel ako sta nisu promjenili.

moze i na moja tv premi

dissident
04-03-2011, 09:40 AM
moze i preko obicne moja tv i preko adsla ako imas samo, iste su cijene kao za kucni tel...a preko premi se mogu oni skuplji sto idu samo na pretplatu...

Kakaljin
21-03-2011, 07:18 PM
Novi telefon u BHT-u

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5c94154deca.html

cheguevara
24-03-2011, 10:07 AM
Ko ima MojaTV premi moze dobiti jako jaftino telefon, slicno kao da si na pretplati od 100 KM.

qwerty
25-03-2011, 10:48 PM
Novo u ponudi BH Telecoma: Samsung GALAXY Tab

Samsung GALAXY Tab osmišljen je kako bi korisnicima omogućio maksimalno online iskustvo gdje god se nalazili i kao takav sigurno će zadovoljiti sve komunikacijske potrebe korisnika

Globalni lider na području mobilne tehnologije-Samsung Electronics, prošle godine se predstavio sa Samsung GALAXY Tabom. To je prvi Samsungov tablet uređaj koji pokreće operativni sistem Android i kao takav predstavlja novu kategoriju mobilnih uređaja.

Samsung GALAXY Tab spojio je sve vodeće Samsungove inovacije kako bi korisnicima pružio više mogućnosti dok su u pokretu. Korisnici mogu iskusiti pretraživanje interneta jednako kao i na PC –u, te u pokretu uživati u svim oblicima multimedijalnih sadržaja.

Dolazi sa 7-inčnim displayem osjetljivim na dodir u visokoj rezoluciji. Samsung Galaxy Tab ima podršku GSM/UMTS/HSPA mreže, WiFi pristupa, te Bluetooth povezivanja. Također omogućava i prikaz Xvid i DivX formata video zapisa, HD reprodukciju, kao i čitanje e-knjiga. Opremljen je dvjema kamerama: 3 MP digitalnim fotoaparatom s autofokusom i LED blicom, te kamerom od 1,3 MP za video pozive. Uređaj posjeduje i bateriju od 4000 mAh koja omogućava dugotrajan rad, do 28 sati razgovora u 2G i 26 sati razgovora u 3G mreži. Sam tablet pokreće operativni sistem Android Froyo.

„Readers Hub", jedinstvena Samsungova aplikacija za e-reading, omogućava jednostavan pristup bogatoj digitalnoj biblioteci-od književnih klasika do najnovijih bestsellera. U isto vrijeme, Samsung predstavlja i „Media Hub", prozor u svijet filmova i video zapisa, koja istovremeno omogućava pristup raznovrsnoj muzici.

Samsung P1000 Galaxy Tab ima integrirane sve društvene mreže, GPS navigaciju te dolazi sa paketom Google aplikacija i Thinkfree uredom koji omogućava otvaranje, kreiranje i editiranje svih office dokumenata, kao i integraciju sa Picasom. U ponudu BH Telecoma dolazi verzija sa 16GB interne memorije. Dimenzije Samsung Taba i težina od 380 grama korisniku omogućavaju nesmetano surfanje, ali i jednostavno korištenje za sve vrste poziva.

Samsung GALAXY Tab osmišljen je kako bi korisnicima omogućio maksimalno online iskustvo gdje god se nalazili i kao takav sigurno će zadovoljiti sve komunikacijske potrebe korisnika.

Trenutno, jedina konkurencija Samsung Galaxy Tabu je Apple Ipad i tako ga mnogi stručnjaci i pozicioniraju, a vrlo brzo moći ćete ga kupiti i u BH Telecomu... Potražite Samsung GALAXY Tab na svim našim prodajnim mjestima i uživajte u većem broju mogućnosti u pokretu!

qwerty
25-03-2011, 10:49 PM
Pogodnosti za pretplatnike Moje TV

Svi postojeći i novi korisnici paketa usluge moja TV (Phone, Net, Full, Premi) imaju mogućnost kupovine terminalnih uređaja po znatno nižim, odnosno povoljnijim cijenama.

link do ponude (http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M53e0da5a409.html)

elmir
28-03-2011, 10:30 PM
Novo u ponudi BH Telecoma: Samsung GALAXY Tab

Trenutno, jedina konkurencija Samsung Galaxy Tabu je Apple Ipad i tako ga mnogi stručnjaci i pozicioniraju, a vrlo brzo moći ćete ga kupiti i u BH Telecomu... Potražite Samsung GALAXY Tab na svim našim prodajnim mjestima i uživajte u većem broju mogućnosti u pokretu!

Mario ovo je za mene sasvim nova informacija. Ipad uskoro i kod BH Telecoma. Ima li kakve nade da ce i iPhone ili nesto od HTC-a ubrzo stici?

cheguevara
29-03-2011, 11:19 AM
Po vasem misljenju, sta uzeti.

Nokia N97 mini ili Samsung i5800 galaxy?
Prvi Symbian, drugi Android.

avdija
29-03-2011, 12:01 PM
inace sam za nokiju, ali android je android :)

cheguevara
29-03-2011, 12:20 PM
ma jedino mi je krivo sto je na dodir ovaj samsung. a dobio bi ga preko pretplate za 1 KM. A ovaj Nokia za 239 + pdv.

qwerty
29-03-2011, 07:40 PM

kakvo je to pitanje galaxy je puno bolji nema se tu sta misliti.

Inace za one manje zahtjevne zelim da istaknem ovaj fon nokia 2730 (http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5b5aadb865a.html) kao jedan od boljih telefona(mama mi dobila od firme, a inace nije skup, a ima i 3g i sve osnovne funkcije, kao i opera mini browser, vrlo lijep malen praktican i jednostavan telefon.

lyoco
31-03-2011, 01:00 PM
Pozdrav, moze li se preko moja TV Full paketa nabaviti Nokia X6?

cheguevara
01-04-2011, 12:06 PM
pogledaj ovdje, ali mislim da se na MojaTV full ne isplati nista kupovati.

http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M53e0da5a409.html

nanke
23-05-2011, 03:30 AM
Jbt meni se vec treci put desava da hocu uzeti telefon iz ponude bh telekoma, i dobijem odgovor "trenutno ga nemamo"
Prvo je bilo sa nokiom n96, kupim onda u radnji na carsiji k800i, skoro htio uzeti nokiu n8 i nije je bilo, u ovom slucaju bi se i zajebao da je bilo tako da i ne zalim previse, sad se nafurao na samsung galaxy s kad opet "nemamo" :(
Zna li ko kad ce biti? Ko da gledam na kraju cu onda uzeti htc wildfire ili desire ...

amirpupa
23-05-2011, 10:32 AM
Nemoj uzimat Galaxy bolje uzmi desire!!

A L I
23-05-2011, 08:06 PM
Novi telefon u BHT-u

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5c94154deca.html

Ovo je Galaxy TAB, tablet, ne telefon, doduše vozi android.

I5800 je smece, slab cpu, nestandardna rezolucija.

Rađe zbavi I5700 ili I7500. Ovaj prvi je zvjerka.

U globalu porediti Symbian i Android je smiješno.

Jbt meni se vec treci put desava da hocu uzeti telefon iz ponude bh telekoma, i dobijem odgovor "trenutno ga nemamo"
Prvo je bilo sa nokiom n96, kupim onda u radnji na carsiji k800i, skoro htio uzeti nokiu n8 i nije je bilo, u ovom slucaju bi se i zajebao da je bilo tako da i ne zalim previse, sad se nafurao na samsung galaxy s kad opet "nemamo" :(
Zna li ko kad ce biti? Ko da gledam na kraju cu onda uzeti htc wildfire ili desire ...

Kakav wildfire.

Pitaj imaju li Nexus S sa amoled ekranom, jer ima i LCD model, Galaxy S prošetaj do drugog shopa, prosto je nevjerovatno da ga nemaju, ima ga na pasja preskakala, HTC Desire HD itd.

nanke
24-05-2011, 08:38 AM
Do kojeg drugog shopa? Govorim o bh telekomu, zvao sam njihovu centralu i nemaju telefon uopste na stanju niti znaju kad ce biti, ne znam koji k***c reklamiraju kad nikad nema telefona, naruce po 50 komada za ove glavne poslovnice i to pukne za heftu dana a filuju nas reklamama mjesecima na svakom mjestu.
Wildfire mi je opcija jer ako bi u kesu uzimao onda bi morao losiji telefon uzeti jer mi je sad pred godisnji puno dati odmah 6-7 stoja za mobitel.

A L I
24-05-2011, 12:49 PM
LOL ko još kupuje telefon u telekomu.

Galaxyja S na svakom ćošku ima za 500-600.

nanke
24-05-2011, 01:09 PM
Ti sad kontas da si nesto pametno rekao...
BH Telekom bez obzira na sve daje mogucnost kupovine na rate i ne vidim sta je lose u tome.
Ako narod vani koji ima 100X bolji standard zivljenja kupuje mobitele na rate, sta ima lose u tome kupiti telefon u Telekomu. Da ga necu mozda u imamexu kupiti za 700 KM u kesu gdje je garancija pola godine a istu tu garanciju ne mozes ostvariti osim ako je problem u software-u ili bateriji.

Tribbiani
24-05-2011, 01:12 PM
Ti sad kontas da si nesto pametno rekao...
BH Telekom bez obzira na sve daje mogucnost kupovine na rate i ne vidim sta je lose u tome.
Ako narod vani koji ima 100X bolji standard zivljenja kupuje mobitele na rate, sta ima lose u tome kupiti telefon u Telekomu. Da ga necu mozda u imamexu kupiti za 700 KM u kesu gdje je garancija pola godine a istu tu garanciju ne mozes ostvariti osim ako je problem u software-u ili bateriji.

Ili u Mobisu gdje isti telefon koji u Telekomu jednokratno košta cca. 500 KM tamo košta oko 750-800 KM. :)

A L I
24-05-2011, 09:02 PM
Bujrum nanke ti telekomu istresi 800 na rate, ja cu u svercera jednokratno 500. Malo im jos povecaj ionako niske plate.

nanke
25-05-2011, 07:28 AM
Nisi ti izmislio toplu vodu, svugdje kad kupujes na rate placas vise nego u kesu.

Tribbiani
25-05-2011, 10:50 AM
Nisi ti izmislio toplu vodu, svugdje kad kupujes na rate placas vise nego u kesu.

...

A L I
25-05-2011, 03:53 PM

U telekomu je i jednokratno 8 stoja. haha

nanke
25-05-2011, 05:21 PM
Kazem ti, ne kupujem ga jednokratno, kupujem ga na rate i spreman sam ga platiti skuplje nego sto je u nekoj radnji jer ga mogu kupiti (opet ponavljam) NA RATE, sto je normalno u svim zemljama, imam familije i prijatelja vani koliko hoces, svi kupuju mobitele na rate i nema nista lose u tome, cak sta vise...
Samsung galaxy S je u Sarajevu u radnjama od 600 pa do 800 KM u kesu, za garanciju sam ti rekao kako stoje stvari, sigurno je neces ostvariti osim ako nisi nesto software-ski za*ebao a to mozes i sam rijesiti uz neki tutorial... kod BH Telekoma je po tom pitanju bolja situacija, to znam iz licnog iskustva jer mi je stari imao problem sa jednom sad vec malo starijom Nokiom.
Toliko.

ex no.1
25-05-2011, 06:04 PM
Pa ja nisam spreman platiti 300-400 KM vise na godinu dvije, ako mogu uzeti telefon za kesh i to sa garancijom.

avdija
25-05-2011, 09:33 PM
Pa ja nisam spreman platiti 300-400 KM vise na godinu dvije, ako mogu uzeti telefon za kesh i to sa garancijom.

jbg sad, 300-400KM, ispaasce da su kod telecoma cijene tri puta vece, ako tako nastavite. cijene za najmanje pakete, mini15 i ultre znaju biti vece, ali je ta razlika zanemariva ako se uzme u obzir da se telefon dobije na rate, i sto je jos najvaznije POTPUNO NOV TELEFON SA STVARNOM GARANCIJOM. Te nazovi firme, mahom prodaju ukradene telefone, pa svi smo citali neki dan pricu lika koji je kupio 'nov' telefon kod jednog takvog trgovca, da bi mu par dana kasnije policija pokucala na vrata i oduzela telefon koji je ukraden nekom funkcioneru.

qwerty
25-05-2011, 10:08 PM
stara sazvakana prica, mislim nema tu sta biti puno pametan svako bira onaj nacin kupovine kako njemu odgovara, nemoze se porediti cijena kupovine na rate i u gotovom jer vremenska vrijednost novca se mora uzeti u obzir i normalno je da ce kupovina na odlozeno placanje biti skuplja. Ono sto se da primjetiti da su nasi operateri osjetno snizili cijene telefona u ponudi, pa sad se vec i moze naci povoljno telefon iz ponude, mada eto ja sam se opet odlucio na kupovinu preko neta jer me je izalo bas povoljno. Svako ima svoje razloge i neka za svoj novac kupuje sta zeli.

qwerty
30-05-2011, 06:34 PM
U ponudi BH Telecoma uskoro i HTC telefoni (u pripremi su 3 modela) vise na link (http://www.bhtelecom.ba/mobiteli.html?&tx_bhtmobilephones_pi1[maker]=soon)

avdija
03-06-2011, 03:00 PM
evo nam i cijena za prvi

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5d153ca181b.html

hmmm, vec vidim da ce biti bitke na salteru. mene ugovor veze jos par mjeseci, pa ne mogu, a rado bih. btw, kako se ono "skracuje" ugovor?

nanke
23-06-2011, 10:36 PM
Haj da ne otvaram novu temu, pitat cu ovdje.
Prosli mjesec, negdje oko 20-tog sam kupio telefon u BH Telekomu na rate, ocekivao sam da ce mi sa prvim slijedecim racunom doci da platim ukupni PDV i prvu ratu, 12-og sam dobio racun na kojem nije bilo tog PDV-a i te prve rate...
Otisao sam u BH Telekom i htio odmah platiti ali su mi rekli da sacekam racun za ovaj mjesec i da ce na njemu biti taj iznos za uplatiti.
E sad, ja cu 10-og na more aBd i 01.08. trebam na posao tako da postoji mogucnost da svo to vrijeme provedem na moru, zanima me jel kasno da ga tad platim ili da ostavim nekome ovdje pare pa da mi to zavrsi.
Do sada sam placao racun u roku dan-dva nakon sto bi ga dobio pa ne znam kako to sad hoda...

qwerty
23-06-2011, 11:11 PM
Haj da ne otvaram novu temu, pitat cu ovdje.
Prosli mjesec, negdje oko 20-tog sam kupio telefon u BH Telekomu na rate, ocekivao sam da ce mi sa prvim slijedecim racunom doci da platim ukupni PDV i prvu ratu, 12-og sam dobio racun na kojem nije bilo tog PDV-a i te prve rate...
Otisao sam u BH Telekom i htio odmah platiti ali su mi rekli da sacekam racun za ovaj mjesec i da ce na njemu biti taj iznos za uplatiti.
E sad, ja cu 10-og na more aBd i 01.08. trebam na posao tako da postoji mogucnost da svo to vrijeme provedem na moru, zanima me jel kasno da ga tad platim ili da ostavim nekome ovdje pare pa da mi to zavrsi.
Do sada sam placao racun u roku dan-dva nakon sto bi ga dobio pa ne znam kako to sad hoda...

nije kasno, ono do 1. bi bio red da se plati, jer do tada vrse obracun i kucanje novog racuna, sto znaci mozes ga i poslije 1. platiti ali ce ti onda u tom slucaju ostati taj dug i na sljedecem racunu medjutim to ce se sve sravniti na onom tamo racunu.

Ako bas zelis mozes otici 10-tog ili dan ranije i traziti da ti izlistaju racun i da platis, to bi bilo najbolje da ne razmisljas da ne bi slucajno oni nekom greskom ostavili taj dug i sl. Ja sam danas platio racun u bht i to naisao usput kraj telecom centra nisam imao racun i ajd reko kad sam tu da izmirim da nemoram sutra ili za par dana maksuz opet ici i nista na salteru ona mi istampa racun i platio sam prihefta ti onu priznanicu tj.odrezak od racuna sa pecatom da si platio i to je to. eto to ti je to.

nanke
23-06-2011, 11:16 PM
Ok, hvala mariobl ;)

eX
02-09-2011, 10:06 PM
Dobra ova ponuda http://www.bhtelecom.ba/mobiteli.html, ako je još uvijek aktuelna, sad me zanima da li može na otplatu preko fiksnog, je li neko kupovao ove HTC modele, iskustva?
Mada sumnjam da imaju to kod nas u BHT centru, vazda prazni.

AJDO89
02-09-2011, 11:52 PM
Mene zanima zasto je ukinut cijenovnik za poslovne korisnike ispod svakog modela.

Danas sam uzeo kao poslovni korisnik mobitel a sada su ukinute cijene za poslovne jel to znaci da poslovni korisnici vise ne mogu kupovati ili je neka greska na sajtu ?

qwerty
19-09-2011, 04:10 PM
Reklamira se sljedeci mob. samsung galaxy mini (http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M52526c1c82a.html) pa me interesuju Vasa iskustva i misljenja jer mozda i uzmem sebi na godinu dana ovo.

refkie
19-09-2011, 04:16 PM
Reklamira se sljedeci mob. samsung galaxy mini (http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M52526c1c82a.html) pa me interesuju Vasa iskustva i misljenja jer mozda i uzmem sebi na godinu dana ovo.
trebas vidjet jel telefon moguce softverski nadograđivat, mislim da je to najbitnije ..

qwerty
19-09-2011, 04:20 PM
trebas vidjet jel telefon moguce softverski nadograđivat, mislim da je to najbitnije ..

nista nema flash kamera losa, ipak mi je bolja ova moja omnia, tako da ako budem uzimao bice nesto tipa ovog link (http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M53a5eadb3a9.html) sad na kafi sjedim vidim u Nezavisnim reklamu pa sam mislio da je ipak nesto bolji fon.

remix
19-09-2011, 09:26 PM
nista nema flash kamera losa, ipak mi je bolja ova moja omnia, tako da ako budem uzimao bice nesto tipa ovog link (http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M53a5eadb3a9.html) sad na kafi sjedim vidim u Nezavisnim reklamu pa sam mislio da je ipak nesto bolji fon.

Uzmi Samsung Wave bolji ti je DOSTA od oba ta mobitela a nije ni puno skuplji.

qwerty
19-09-2011, 10:19 PM
Pricajte sta hocete evo malo sam gledao BH telecom trenutno ima najbolji izbor i najpovoljnije cijene kada su u pitanju telekom operateri, a uz to daje i na rate sto je vrlo bitno. Dugo im je zamjerano kako nemaju HTC telefona evo sad ima i HTC i to daleko povoljnije nego u mtel koji ih je prvi uvrstio u ponudu.

Pa bukvalno i ispadne tako. Samo BH Mobile nudi idiotski način otplate telefona. Nije dovoljno što te obavežu ugovorom na godinu, dvije, već, pored standardne cijene pretplate (15, 30, 100 KM) plaćaš i ratu za telefon.

po ko zna koji put ponavljam ne moras placati u ratama ako ne zelis, to je samo opcija, ako imas kesa mozes ga iskesirati kao i kod druga dva telekom ja ne vidim u cemu je problem, zato sto su izasli u susret ljudima i ponudili opciju odlozenog placanja i to bez ikakve kamate. To bi trebala biti prednost, a ne mana BHT. Osim tog telekom nudi i zanimljivu opciju kupovine telefona bez ikakvog obavezivanja na ugovor.

Zed's Dead
20-09-2011, 04:13 PM
Mario rekao sam ti da sam ja uzeo ovaj telefon tj. galaxy mini u telecomu na otplatu preko fiksnog tj. bhline. dođem na šalter sa ocem jer je na njega fiksni potpiše 2-3 lista, taman da uzmem telefon kad ona cura na drugom šalteru kaže jednoj stranci gospodine sutra je akcija mobitela jeftiniji toliko i toliko posto. kad ih ne pobi ali nije važila za ovaj samsung samo za neke low end bezze telefone.
što se samog telefona tiče ja sam prezadovoljan zaista i moram pohvaliti telecom jer su obezbjedili ovaj način. jeste da se telefon može naći jeftinije od 330KM koliko cu ga ja platiti ali nema šanse da bi ikad mogao toliki keš izvaliti odjednom samo za telefon. inače sam hejter ali gdje treba pohvaliti to i uradim. kamera nije bog zna šta 3 mp nema blic, po danu slika sasvim uredu, video 320*280 ako se ne varam meni bolji ne treba jer vrlo rijetko išta slikam. ekran jeste malo zrnast u odnosu na neke druge skuplje telefone ali je display odličan touch radi perfektno i boje su jasne. wlan što je meni najvažnije radi fenomenalno, jednim dodirom se automatski kači na kućni wlan i eto te na youtube, fb ili šta ti ja znam. baterija nije nešto normalno kod ovakvih telefona ako puno prčaš neće ni dan izdržati itd. ja sam dobio mem karticu od 2gb, gps radi savršeno, instalirao sam kamaru gps softvera svi rade i veoma precizno što je važno. telefon dosta brz, nema laga i sl. moja preporuka ti je da ga uzmeš naravno za ove pare pogotovo na rate nema bolje... na mobitelu došao 2.2.1 android, ima i noviji ali ovaj radi savršeno i nema ama baš nikakvog razloga da ga mijenjam. kamara aplikacija za androide razlog je da ostali symbian i sl. telefoni nemaju više šanse da ih ikad uzmem u ruke! ako te još šta interesuje bujrum, pozdrav.

EDIT: ako ti treba kamera dobra kupi digitalni fotoaparat 120KM sony 12mp!

qwerty
20-09-2011, 05:33 PM
Mario rekao sam ti da sam ja uzeo ovaj telefon tj. galaxy mini u telecomu na otplatu preko fiksnog tj. bhline. dođem na šalter sa ocem jer je na njega fiksni potpiše 2-3 lista, taman da uzmem telefon kad ona cura na drugom šalteru kaže jednoj stranci gospodine sutra je akcija mobitela jeftiniji toliko i toliko posto. kad ih ne pobi ali nije važila za ovaj samsung samo za neke low end bezze telefone.
što se samog telefona tiče ja sam prezadovoljan zaista i moram pohvaliti telecom jer su obezbjedili ovaj način. jeste da se telefon može naći jeftinije od 330KM koliko cu ga ja platiti ali nema šanse da bi ikad mogao toliki keš izvaliti odjednom samo za telefon. inače sam hejter ali gdje treba pohvaliti to i uradim. kamera nije bog zna šta 3 mp nema blic, po danu slika sasvim uredu, video 320*280 ako se ne varam meni bolji ne treba jer vrlo rijetko išta slikam. ekran jeste malo zrnast u odnosu na neke druge skuplje telefone ali je display odličan touch radi perfektno i boje su jasne. wlan što je meni najvažnije radi fenomenalno, jednim dodirom se automatski kači na kućni wlan i eto te na youtube, fb ili šta ti ja znam. baterija nije nešto normalno kod ovakvih telefona ako puno prčaš neće ni dan izdržati itd. ja sam dobio mem karticu od 2gb, gps radi savršeno, instalirao sam kamaru gps softvera svi rade i veoma precizno što je važno. telefon dosta brz, nema laga i sl. moja preporuka ti je da ga uzmeš naravno za ove pare pogotovo na rate nema bolje... na mobitelu došao 2.2.1 android, ima i noviji ali ovaj radi savršeno i nema ama baš nikakvog razloga da ga mijenjam. kamara aplikacija za androide razlog je da ostali symbian i sl. telefoni nemaju više šanse da ih ikad uzmem u ruke! ako te još šta interesuje bujrum, pozdrav.

EDIT: ako ti treba kamera dobra kupi digitalni fotoaparat 120KM sony 12mp!

Hvala na savjetu ma ubrzo sam se predomislio, jer kao sto rekoh Omnia je bolja, a digitalac imam ali bih htjeo da i na fonu bude ok kamera posto ne nosimo uvijek digitalac. Nista Samsung ace ce biti sljedeci izbor svidio mi se odlican fon, po pristojnoj cijeni koja ce nadam se jos pasti dok se je skontam sa kupovinom, a onda cu vidjeti da li telecom ili neki drugi nacin.

Zed's Dead
20-09-2011, 05:59 PM
ace je beton od mobitela, ko je god probao oduševljen, od displaya prije svega ogroman display, amoled touch fenomenalan, veoma brz jak procesor i dosta rama ako se ne varam čak 512mb itd. javi kad ga uzmeš.

qwerty
20-09-2011, 08:25 PM
ace je beton od mobitela, ko je god probao oduševljen, od displaya prije svega ogroman display, amoled touch fenomenalan, veoma brz jak procesor i dosta rama ako se ne varam čak 512mb itd. javi kad ga uzmeš.

pa uzeo bih ga odmah kad bih prodao ova dva sto imam, ovako bi mi to bio treci pa nema smisla dok se ne rjesim ovih fonova. Mislim da je sasvim pristojna cijena a fon po svojim preformansama moze se nositi i sa najvecim telefonima, veoma slican dimenzijama i izgledu naprijed kao iphone.

qwerty
20-09-2011, 08:44 PM
Nema sta stvarno fantastican telefon sto vise gledam vise imam zelju da ga kupim :)
247444624744472474448
Evo specifikacija spec. (http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-3724.php)
evo review test (http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-review-573.php)
evo ponude bh telecoma ponuda bht (http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M53a5eadb3a9.html)
po meni bolji od ovol lg optimus 2 i HTC Desire S, a jeftiniji malo.

remix
20-09-2011, 08:49 PM
A sto mariobl nebi pogledao samsung wave u bh telekomu,on ti je bolji od Aca a nije puno ni skuplji.

qwerty
20-09-2011, 08:51 PM
A sto mariobl nebi pogledao samsung wave u bh telekomu,on ti je bolji od Aca a nije puno ni skuplji.

nema tog trenutno u ponudi ima jedino jos i9100 skuplji ali on mi je prevelik zalogaj :)

remix
20-09-2011, 08:53 PM
A mozda ga imaju i dalje iako ga nemaju na stranici.

Ja sam ga uzeo i mob je fantastican 540 km cijena HD snimanje,Super Amoled,1 ghz ,512 mbmemorije premocan mob.

qwerty
20-09-2011, 08:55 PM
A mozda ga imaju i dalje iako ga nemaju na stranici.

Ja sam ga uzeo i mob je fantastican 540 km cijena HD snimanje,Super Amoled,1 ghz ,512 mbmemorije premocan mob.

hmm to je bada o.s. neka opet kontam bolje android.

A L I
20-09-2011, 08:56 PM
Ma Mario idi na GalaxyS, ne možeš pogriješit. Ace je samo stotinjak maraka jeftiniji.

qwerty
20-09-2011, 09:04 PM
Ma Mario idi na GalaxyS, ne možeš pogriješit. Ace je samo stotinjak maraka jeftiniji.

haha da da koja stoja gore dole nije frka :) ma Galaxy S mi je i preglomazan neznam kud bi sa njim.

remix
20-09-2011, 09:05 PM
hmm to je bada o.s. neka opet kontam bolje android.

e da jedino sad ako nezelis badu....

qwerty
20-09-2011, 09:28 PM
e da jedino sad ako nezelis badu....

pa ne bih bas ako ne moram :)

malwarebyte
20-09-2011, 09:57 PM
I ja sam uzeo Galaxy Mini prezadovoljan sam sa njim uradio upgrade na 2.3 cisto radi baterije (2-3x duze traje) i uradio root :) Samo da je ekran bolji tj. da ima vise boja...Kamera nije losa s obzirom da je 3 mp...jedino im zamjeram sto blic nisu stavili...jeste low end fon ali overclock+root cini cuda :D

Sent from Deserted Island...

Zed's Dead
20-09-2011, 10:19 PM
I ja sam uzeo Galaxy Mini prezadovoljan sam sa njim uradio upgrade na 2.3 cisto radi baterije (2-3x duze traje) i uradio root :) Samo da je ekran bolji tj. da ima vise boja...Kamera nije losa s obzirom da je 3 mp...jedino im zamjeram sto blic nisu stavili...jeste low end fon ali overclock+root cini cuda :D

daj ba nemoj zezat čuj baterija 2-3 puta duže traje? može li neki link za ovaj upgrade?

A L I
20-09-2011, 10:23 PM

A prešutio si kako samo loš zrnast ekran ima ha?

malwarebyte
20-09-2011, 10:50 PM
daj ba nemoj zezat čuj baterija 2-3 puta duže traje? može li neki link za ovaj upgrade?

Evo upgrade (http://blog.micokelana.com/2011/06/08/upgrade-samsung-galaxy-mini-and-root-to-android-gingerbread-2-3-3/) i ako oces instaliraj Juice Defender (https://market.android.com/details?id=com.latedroid.juicedefender&feature=search_result) da jos duze traje

Samo da je ekran bolji tj. da ima vise boja...

A prešutio si kako samo loš zrnast ekran ima ha?

Zrnast je jer ima samo 256K boja da je bar 2-3 miliona boja ili 16M jos bolje

A L I
20-09-2011, 11:11 PM
Nije zrnast zbog boja već rezolucije ekrana, koja je smiješna, kao i na wildfireu.

malwarebyte
20-09-2011, 11:15 PM
Nije zrnast zbog boja već rezolucije ekrana, koja je smiješna, kao i na wildfireu.

mah svejedno dok meni ne smeta :)

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

A L I
20-09-2011, 11:15 PM
Eo kako to izgleda za one koji hoće takve telefone

http://img163.imageshack.us/img163/2544/sc20110920224925.png

Jebote ko nokia N70. :)

malwarebyte
20-09-2011, 11:23 PM
Eo kako to izgleda za one koji hoće takve telefone

http://img163.imageshack.us/img163/2544/sc20110920224925.png

Jebote ko nokia N70. :)

Meni je ovo ruznije zbog ovog samsungovog launchera,nadjes si neki dobar imas ih dosta nadjes odgovarajuci wp i to je to :)

malwarebyte
20-09-2011, 11:34 PM
Evo kako kod mene izgleda :D

A L I
21-09-2011, 12:07 AM
Jednostavno premala reza za tu velicinu ekrana.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

bhgirl
21-09-2011, 11:14 AM
Ko god je uzeo od mojih poznanika zale se na ne kvalitetne telefone.Brzo se kvare i kad odes popravit i ne poprave ga imas garanciju ko da je i nemas.

qwerty
21-09-2011, 01:16 PM
Ko god je uzeo od mojih poznanika zale se na ne kvalitetne telefone.Brzo se kvare i kad odes popravit i ne poprave ga imas garanciju ko da je i nemas.

ne popravlja BH Telecom telefone, vec ovlasteni serviser, a telefon mora biti softverski ostecen, ako je hardverski ostecen tj.pokvaren to se pripisuje greskom korisnika te takav uredjaj naravno ne potpada pod uslove garanicije. Ne znam telefoni ko telefoni mislim da su ipak originalni tel. u pitanju i da je to samo izvikano, uglavnom dobro sluze. Sad zavisi sta ljudi uzimaju mozda kupe neku kantu od fona a ocekuju daih sluzi ekstra dugo. Ja sam preko bht uzeo 6120 i nikad me ni jedan fon bolje nije sluzio.

Tribbiani
21-09-2011, 03:01 PM

Zaboravila si nam reći da je kod Eronet-a situacija sasvim drukčija - da su telefoni vrhunske kvalitete, garancija k'o iz snova i podrška na nivou. :D

buzim
21-09-2011, 05:09 PM
3 mob dosad uzeo iz telecoma i nisam imao nikakvih problema. ne kužim ove sto kazu nekvalitetni telefoni,,, pa nisu kineske kopije ili nekaj, vec originalni normalni mobovi

qwerty
17-10-2011, 09:06 PM
Nova povoljna ponud iz BHT ovog puta vrlo dobar fon http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M566383baba9.html
poceo je bht ici sa povoljnijim cijenama telefona i to je za pohvalu.

zippoo
17-10-2011, 09:40 PM
bas danas mi je buraz uzeo telefon u telekomu,nokia C3-01,fin telefon pravo
kombinacija toucha i standardnih brojeva,touch radi solidno,ekran isto povelik,ako se uzme u obzir kakav je telefon (2.6 inca) a cijena 230+ KM na rate
valjda ce ga sluziti
i ja cu uzeti kakav obicni onaj,od 1 KM,da imam rezervni

weltschmertz
18-10-2011, 09:07 AM
Drugovi i drugarice..:)

Da li neko slučajno zna kad bi mog'o biti u ponudi Samsung Galaxy SII I9100 ponovo..? Ili znate li koji je dobavljač Samsung telefona za područje tuzlanskog kantona..?

Hvala puno svima..!

dissident
18-10-2011, 01:40 PM
pogledaj na kontakt informacijama telekoma, moj je drug poslao mail na prodaja@bhtelecom.ba ako sam dobro zapamtio kaze nazvali ga za 20tak minuta i rezervisali mu telefon, tako ti je najbolje ... ako sam dobro upamtio mail ....i on je bas uzeo galaxy II

weltschmertz
18-10-2011, 01:54 PM
E hvala ti puno.. Evo upravo sam poslao mail, mada mene samo interesuje da li će doći telefon u skorije vrijeme i ko je distributer..

Hvala još jednom..

weltschmertz
19-10-2011, 11:46 AM
Ništa ovi..:D Na mail ne odgovaraju, a na telefon se ne javlja niko..:D
Ništa, valja čekati pa kad bude..

dissident
21-10-2011, 09:23 AM
moga druga nazvali za 20 min , jesil na pretplati ? on je na mega 100 XD

weltschmertz
21-10-2011, 09:50 AM
haahahhah.. ma ja sam u TopTim-u Mini 15.. što je i nebitno, ako brinu o svojim korisnicima.. meni samo da bi saznati neki br. telefona da ih nazovem i da se raspitam malo..
samo me interesuje ako mobitel kojeg ja želim trenutno nema u ponudi, koliko vremena trebam čekati da dođe taj tel. u ponudu..:D

qwerty
21-10-2011, 08:01 PM
haahahhah.. ma ja sam u TopTim-u Mini 15.. što je i nebitno, ako brinu o svojim korisnicima.. meni samo da bi saznati neki br. telefona da ih nazovem i da se raspitam malo..
samo me interesuje ako mobitel kojeg ja želim trenutno nema u ponudi, koliko vremena trebam čekati da dođe taj tel. u ponudu..:D

vrijeme koje je potrebno je varijabilno tako da sve zavisi moze biti za 5 dana a moze i za mjesec, ali isto tako moze se desiti i da ne dodje ako su taj telefon povukli iz ponude, jer nece samom tebi narucivati 1 telefon to se radi u vecim kolicinama.

weltschmertz
21-10-2011, 11:48 PM
ma normalno da neće samo meni naručiti.. sad i ja nešto kontam ako to ide tenderski, valja se načekati..
dok raspišu tender, dok se dostave ponude, pa otvaranje, pa odluke, još ako se neko žali, ma ima tu 1001 faktor o kojem nisam razmišlj'o..
samo se nadam da planiraju nabaviti u narednih mjesec dana.. ako ne, valja tražit' kakvo drugo rješenje..

hvala na odgovorima..

weltschmertz
21-10-2011, 11:50 PM
...

qwerty
22-10-2011, 12:12 AM
ne mora ici tenderski ako su imali vec jednom u ponudi samo je pitanje dopune zaliha u telekom centru kojem ti gravitiras nista vise. To je nekih 15-ak dana najvise da se ceka.

weltschmertz
22-10-2011, 09:36 AM
E hvala ti druže puno.. Da si mi bliže častio bih te..:D:D
Odlična informacija..;)

weltschmertz
26-10-2011, 12:04 PM
@ mariobl Bio si upravu.. Mobitel mi danas stiže.. Eh sad počinje ludilo..:D

Hvala još jednim svima..

v3dran
02-11-2011, 01:16 PM
Stigli HTC Sensation i Cha-Cha u Telekom. Cijena prvog i nije toliko paprena u odnosu na cijene iz shopova, oko 50-100KM razlike od shopa do shopa. Vasa misljenja? Hoce li ko kupovati?

dissident
12-11-2011, 01:30 PM
cha cha je meni super , ja imam slicnu motorolu CHARM , sa tastaturicom, cini mi se da je njena bolja, ali je kod ovog bolja kamera....

qwerty
12-11-2011, 09:43 PM
uff uff kako vam je ovo promakelo Sony ericsson xperia ray bas povoljan , prejak fon http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5e39f7b46e1.html

doff.
12-11-2011, 11:22 PM
Je li ko koristi, ili koristio, SE Xperia ray, valja li cemu. Nisam imao priliku da ga cackam, ali na slikama mi se bas svidja ;) Kontam ga uzeti preko mStudent10 paketa

v3dran
13-11-2011, 11:29 AM
Za tu lovu, koliko kosta Ray, se isplati vise kupiti Desire Z. Cijene su tu negdje, ali se ne mogu porediti uredjaji

doff.
13-11-2011, 12:44 PM
Ne svidja mi se taj model zbog one tastature

qwerty
12-12-2011, 11:57 PM
Stigli novi telefoni u ponudu BH Telecoma, mozete govoriti sta hocete mislim da je cijena povoljna, sad druga stvar je sto raja nema para, ali dobar izbor i dobra ponuda. Od sada imaju i provjeru dostupnosti po direkcijama i tc tako da eto nema vise puno izgovora kako neki model ima zvanicno u ponudi ali ga nema, normalno je da nemogu svi telefoni biti dostupni odmah i na svakom mjestu jer to povecava njima troskove no ko god zeli neki model da uzme moze uzeti kroz 10-15dana siguran sam. pozz

Blahhh
13-12-2011, 12:11 AM
kakvi su blackberry mobiteli?
konkretno me zanima model Storm..?

qwerty
13-12-2011, 01:35 AM
kakvi su blackberry mobiteli?
konkretno me zanima model Storm..?
nisam imao prilike da probam, pa znas kako kazu cijena opravdava kvalitet, a BB inace slove za skupe telefone, mada se moze naci odlicnih modela za nesto nizu cijenu meni se svidja onaj bold 9000, a nije puno para jedan od rijetkih BB modela koji ima i 3G i Wlan i GPS. Sjajan ekran ima, tako da sta znam mislim da to nisu losi modeli, ali da su se previse bazirali na samo jedan koncept i ciljnu grupu koja preferira qwerty tastaturu. Trebali su se na vrijeme poceti prestrojavati za touch modele visoke rezolucije i sa jacom kamerom. Ovako cini se da polako klize sa trzista i odavno nisam cuo za neki BB koji je uzdrmao trziste. Usput BB modela nema u BH Telecomu :)

Blahhh
13-12-2011, 01:50 AM
ako neko ima iskustva volio bih vidjeti sta je pro & contra BB-a

inace ja i supruga uskoro dobivamo BB a tradicionalno sam vezan za SE...pa eto...vise misljenja kao i licna iskustva vrijedila bi...

qwerty
19-12-2011, 05:43 PM
novi modeli huawei g6608 sa dual sim(ne znam da li na bht radi opcija) http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5a79a58ddef.html
huawei 8180 http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5af25b5a354.html
samsung s5610 http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M509a90684fe.html

ako ko ima info da li telefoni iz bht ponude dolaze zaklucani na bht mrezu bilo bi mi korisno da znam, konkretno nokia c1-01.

Kakaljin
19-12-2011, 06:29 PM
novi modeli huawei g6608 sa dual sim(ne znam da li na bht radi opcija) http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5a79a58ddef.html
huawei 8180 http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5af25b5a354.html
samsung s5610 http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M509a90684fe.html

ako ko ima info da li telefoni iz bht ponude dolaze zaklucani na bht mrezu bilo bi mi korisno da znam, konkretno nokia c1-01.

da telefoni su zakljucani na bht mrezu,

konkretno ja sam uzeo samsung b7722 i obje kartice su zakljucane na bht

qwerty
19-12-2011, 06:50 PM
da telefoni su zakljucani na bht mrezu,

konkretno ja sam uzeo samsung b7722 i obje kartice su zakljucane na bht

ok provjericu jos, steta htjeo sam ovu Nokiju da uzmem na ugovor starom, ali eto ako je zakljucano onda vjerovatno otkljucavanje dodje koliko i sam fon :) Ranije sam od njih uzimao Nokiju 6120 bila je otkljucana.

qwerty
19-12-2011, 07:01 PM
e zaboravih reci da je dosao i lg optimus hub, cini se bolji od samsung ace-a a jeftiniji http://www.gsmarena.com/lg_optimus_hub-4157.php http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5ba202d2ef5.html
Trenutno mislim best buy na bht-u

dissident
21-12-2011, 10:46 AM
I ja to kazem i to mislim da nije nikad bio 'bestiji' buy :) hehe ja izraza
al stvarno ne znam kako mu je ovako cijena povoljna ovo je ludnica

adnanBIH
02-01-2012, 09:11 PM
Kakve su prilike da u BHT-u opet uskoro budu akcije, gdje se navodno ekstra dobri telefoni mogu kupiti za 1 KM. Prijatelj mi tvrdi da je navodno kupio Galaxy R u takvoj jednoj akciji ?

qwerty
03-01-2012, 11:03 PM
Kakve su prilike da u BHT-u opet uskoro budu akcije, gdje se navodno ekstra dobri telefoni mogu kupiti za 1 KM. Prijatelj mi tvrdi da je navodno kupio Galaxy R u takvoj jednoj akciji ?

za 1KM na kojoj tarifi, pa uvijek ima nesto na akciji nesto sto je povoljno evo sad na postpaid je onaj lg optimus hub sa bezobrazno povoljno cijenom, super fon odlicnih performansi mislim da se isplati.

qwerty
15-01-2012, 11:24 PM
ima li ko iskustva sa motorolom bunting wx 306 iz ponude bht, rijetko gdje da se nadje ista o njoj o specifikacijama, uglavnom sam iskopao da je dual sim, pa mozda kontam da je uzmem da mi sluzi kao drugi fon pa ako je ko koristi interesujeme da nisu mozda zakljucali tu daul sim varijantu da samo radni na bh mobile posto je ne spominju na bht stranici. pozz

Maxy911
16-01-2012, 12:26 PM
e zaboravih reci da je dosao i lg optimus hub, cini se bolji od samsung ace-a a jeftiniji http://www.gsmarena.com/lg_optimus_hub-4157.php http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5ba202d2ef5.html
Trenutno mislim best buy na bht-u

Odlicna cijena, stvarno jeste trenutno best buy, jer ovaj mobitel vrijedi puno vise . Mane su samo sto nema flash, da je veci display barem za 0.2 " , i mozda malo jaci procesor da ima bio bi extra :) inace, prvom prilikom uzimam optimus hub

dissident
19-01-2012, 09:11 AM
hej super mario :) nije ti bunting dual sim , samo da znas...
huawei onaj sa tipkama qwerty je dual sim...

qwerty
19-01-2012, 09:34 PM
hej super mario :) nije ti bunting dual sim , samo da znas...
huawei onaj sa tipkama qwerty je dual sim...

ja nasao na netu da pise da jeste, a i ovdje na slikama se vidi da ima dvije mreze, ali vjerovatno su to ovi iz bht naredii da se fabricki zakljuca ta opcija tako da je opet kodiran sto je bezveze. Nema veze rijesio sam kupio sam nok 2730 kao drugi fon super mob.

MaZZy
02-02-2012, 09:57 AM
E ljudi. U gradu gdje sam ja nema telefona koji zelim. Da li bih nekako mogao nazvati i naruciti pa da se to dostavi do moje poste ?

EDIT:dobio sam odgovor :)

Pinki
05-02-2012, 11:03 PM
Ima li iko ikakvih informacija o tome kada bi se i koji novi modeli mogli pojaviti u ponudi BH Telecoma? Aktuelna ponuda je sramna, kako u poredjenju s m:telom i HT Eronetom, tako i s bilo kakvom bezveznom radnjom u u gradu. Fakat zelim regularno i legalno kupovati mobitele, kao u normalnom svijetu, a ne zelim mijenjati operatera, ali aktuelna ponuda Bh Telecoma je za plakanje koliko je jadna, zastarjela, prevazidjena, ..., fuj.

plunker
03-03-2012, 03:09 PM
I da li moze molim te odgovori bitno mi je to i ja sam narucio i slao im dva puta upit ali nista.

mersed_007
02-04-2012, 07:06 PM
Jel ima neko mozda informacije da li ce se Nokia Lumia 800 pojaviti u ponudi BH Telekoma?

Adnanena
20-04-2012, 11:27 PM
Da li se mogu negdje dobiti informacije o sirenju ponude mobilnih aparata u BHT ? Interesuje me konkretno SE XPERIA neo V. Ili ako je moguce obratiti se nekome u Telecomu e-mailom.... koji bi to bio e-mail...
Hvala!

doff.
21-04-2012, 10:59 AM
kontaktiraj support@bhtelecom.ba

Adnanena
21-04-2012, 11:34 AM
Na tu adresu sam se vec obratio, ali bez odgovora za sada.
Hvala!

Tribbiani
21-04-2012, 11:42 AM
Pozovi besplatni info telefon 1444 (besplatan je za pozive iz BH Telecom mreža).

qwerty
21-04-2012, 12:13 PM
Da li se mogu negdje dobiti informacije o sirenju ponude mobilnih aparata u BHT ? Interesuje me konkretno SE XPERIA neo V. Ili ako je moguce obratiti se nekome u Telecomu e-mailom.... koji bi to bio e-mail...
Hvala!

nazovi 080 027 777 ili na ovom portalu se raspitaj http://www.bhtelecom.ba/navrata.html

doff.
22-04-2012, 01:40 AM
Cudno, ja sam im nedavno pisao i brzo su odgovorili

berin8
11-06-2012, 07:33 PM
hoce li biti uskoro u ponudi htc modela?trenutno samo arc valja

v3dran
11-09-2012, 02:29 AM
Ja ne znam kada su pravili cjenovnike za One seriju koja je stigla u BH Telekom, ali ove cijene su ono "ma daj ba". One X 1150KM + PDV preko najjeftinije pretplate. Neko stvarno nije dobar. Sta vi mislite o tome?

xbullx
11-09-2012, 02:46 AM
Ja ne znam kada su pravili cjenovnike za One seriju koja je stigla u BH Telekom, ali ove cijene su ono "ma daj ba". One X 1150KM + PDV preko najjeftinije pretplate. Neko stvarno nije dobar. Sta vi mislite o tome?
Zastarjele informacije vjerovatno

Sent from my LT26i using Tapatalk 2

Yoe
21-09-2012, 02:09 PM
Dozlogrdilo vam je slušati komentare na račun novog iPhone 5 i toga koliko on zapravo ne donosi ništa novo te kako je Samsung Galaxy S III jeftiniji i neuporedivo bolji? Možda bi vašim poznanicima trebali pokazati ovu reklamu za mobilni telefon iz 1989.

http://www.youtube.com/watch?v=DXcImcc3RDw&feature=player_embedded

qwerty
21-09-2012, 02:13 PM
Dozlogrdilo vam je slušati komentare na račun novog iPhone 5 i toga koliko on zapravo ne donosi ništa novo te kako je Samsung Galaxy S III jeftiniji i neuporedivo bolji? Možda bi vašim poznanicima trebali pokazati ovu reklamu za mobilni telefon iz 1989.

http://www.youtube.com/watch?v=DXcImcc3RDw&feature=player_embedded
mozda se i ovaj retro fon nekad pojavi u bht za staru raju :)

Yoe
21-09-2012, 02:20 PM
mozda se i ovaj retro fon nekad pojavi u bht za staru raju :)

Mogu ti reći da je pravo praktičan :hihi: treba ti još jedan čojo da za tobom nosa ovaj mobilni :)

Senad22
11-11-2012, 03:24 PM
dali iko zna hoce li biti u ponudi htc desire x !!! izaso u augustu tel...ovi na netu mi muljaju cijene puno..na kraju neznas jeli ti uvali polovan mob ili nov ..u nekih shopova cijena 510 negdje 550 negdje 620..pa bi najradije kupio u bh telecomu..

jeli iko zna ili je mozda iso u bht da vidi ponudu..ja nazalost nemam kad otici jer radim stalno zivim u tuzli...usput kakvo imate iskustvo sa htc mobitelima

nanke
11-11-2012, 03:41 PM
Nadam se da ce biti u ponudi LG Nexus 4, do sad je BH Telekom redovno imao u ponudi LG telefone i bila bi steta da ovaj stroj ne bude u ponudi.

Sent from my Galaxy Nexus

qwerty
11-11-2012, 03:55 PM
Nadam se da ce biti u ponudi LG Nexus 4, do sad je BH Telekom redovno imao u ponudi LG telefone i bila bi steta da ovaj stroj ne bude u ponudi.

mislis lg optimus 4X HD p880 http://www.gsmarena.com/lg_optimus_4x_hd_p880-4563.php
jeste jako dobar i slican je ascendu zivo me zanima njihova cijena za nekih pola godine-godinu prilicno dobri telefoni sad neznam jedino sto se ljudi kod LG i Huawei zale na slab audio zvuk pa tu sam jos malo skeptican.

nanke
11-11-2012, 04:10 PM
Nije optimus nego LG Nexus koji će krenuti u prodaju od 13.11, telefon će u USA biti 350$ za verziju od 16 GB.
Po meni najbolji telefon današnjice

http://www.phonearena.com/phones/LG-Nexus-4_id7531

Senad22
11-11-2012, 04:46 PM
dali iko zna hoce li biti u ponudi htc desire x !!! izaso u augustu tel...ovi na netu mi muljaju cijene puno..na kraju neznas jeli ti uvali polovan mob ili nov ..u nekih shopova cijena 510 negdje 550 negdje 620..pa bi najradije kupio u bh telecomu..

jeli iko zna ili je mozda iso u bht da vidi ponudu..ja nazalost nemam kad otici jer radim stalno zivim u tuzli...usput kakvo imate iskustvo sa htc mobitelima

qwerty
11-11-2012, 11:48 PM

pa jel to ovaj http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5390a680daa.html

HTC pravi dobre telefone to ce ti svi reci koji su ga koristili ja nazalost nisam imao prilike.

Senad22
12-11-2012, 06:47 PM
pa jel to ovaj http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5390a680daa.html

HTC pravi dobre telefone to ce ti svi reci koji su ga koristili ja nazalost nisam imao prilike.

ma nije taj...ovaj je skup do jaja..ovo je one x... ja mislim na htc desire x

http://mob.hr/recenzija-htc-desire-x/

evo taj...izasao u augustu ja mislim...solidan telefon za te pare...u njemackoj austriji je 270 eura

xbullx
12-11-2012, 11:12 PM
E moj mariobl :)

@nanke taj telefon je meni jedina nada da se vratim na android, jer ce dobijati redovno ujpdate i pogoniti ce "cisti" android.. no, bojim se da ce ostati jak na papiru samo kao i 99% njegovih prethodnika.

tilkicaa
27-12-2012, 01:37 PM
Moze li mi neko otkloniti dilemu koji tel. je bolji
http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M510e4db1a34.html ili http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5cbc550f159.html
Bitna mi je brzina, baterija i kamera... Procitala sam sve specifikacije ali ne mogu da se odlucim pa zanimamaju me vasa licna iskustva s tim telefonima
Hvalaaa

mrmrman
27-12-2012, 08:46 PM
Moze li mi neko otkloniti dilemu koji tel. je bolji
http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M510e4db1a34.html ili http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5cbc550f159.html
Bitna mi je brzina, baterija i kamera... Procitala sam sve specifikacije ali ne mogu da se odlucim pa zanimamaju me vasa licna iskustva s tim telefonima
Hvalaaa

ja kada bi kupivao uzeo bih sony po meni je dosta bolji od motorole jedina prednost motorole je kamera
ali i sony pravi super fotke

Rummer
28-12-2012, 02:18 PM
Ja uzeo neki dan LG T385, 8 KM rata.

rovac
28-12-2012, 11:32 PM
Ja uzeo neki dan LG T385, 8 KM rata.

kolko rata,kolko dodje na kraju taj tel sa pdv om,ja prije par dana uzeo na eronetu uz tarifu super 25 lg optimus L7 za 149KM sa pdv om bez ikakvih rata,nije zar da ce taj izac skuplje od mog,nebi imalo smisla

Rummer
28-12-2012, 11:54 PM
kolko rata,kolko dodje na kraju taj tel sa pdv om,ja prije par dana uzeo na eronetu uz tarifu super 25 lg optimus L7 za 149KM sa pdv om bez ikakvih rata,nije zar da ce taj izac skuplje od mog,nebi imalo smisla

Telefon je 96 KM + PDV 17%

rovac
30-12-2012, 07:27 PM
telekom dere jos uvijek znaci,ja sam svoj mob platio skuplje za 37KM nego ti svoj,realna razlika medju njima je 300-400KM

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4984&idPhone2=4565

bio sam i ja na ultri ali sam shvatio da nisu vise jedini i da im ne moze niko nista,sad u paketu 25 mjesecno imam 150min i 150 sms prema svim mrezama,i mobilni internet svuda prakticno neogranicen,s obzirom da sad uvijek mogu telefonirat besplatno preko vibera posto imam uvijek internet,znaci nikad ne prekoracim ove uracunate minute,a cak i da prekoracim opet bi mi minute bile jeftinije
ali jos ne mogu da vjerujem da su im telefoni tako skupi

qwerty
31-12-2012, 01:56 PM
telekom dere jos uvijek znaci,ja sam svoj mob platio skuplje za 37KM nego ti svoj,realna razlika medju njima je 300-400KM

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4984&idPhone2=4565

bio sam i ja na ultri ali sam shvatio da nisu vise jedini i da im ne moze niko nista,sad u paketu 25 mjesecno imam 150min i 150 sms prema svim mrezama,i mobilni internet svuda prakticno neogranicen,s obzirom da sad uvijek mogu telefonirat besplatno preko vibera posto imam uvijek internet,znaci nikad ne prekoracim ove uracunate minute,a cak i da prekoracim opet bi mi minute bile jeftinije
ali jos ne mogu da vjerujem da su im telefoni tako skupi

Nema sumnje da je eronet plus tarifa trenutno najisplativija postpaid tarifa vidjecemo sta ce reći konkurencija na sve to, ali trenutno je tako.

Poslao sa Xperia ARC S

Tribbiani
31-12-2012, 03:50 PM
Čini mi se da se radi o Super tarifama, ne o Plus?

rovac
31-12-2012, 04:02 PM
super tarifa tacno,plus tarife meni nisu nesto

Tribbiani
31-12-2012, 04:03 PM
Super tarife su odlična stvar, trenutno od te ne postoji bolja ponuda u državi. Još od sutra kad krene prijenos broja, bit će zanimljivo.

qwerty
31-12-2012, 04:58 PM
Cudi me da su operateri tu uslugu docekali bez novih ponuda. Jedino se Eronet pripremio sa tom ponudom plus tarifa. Kao da ih je iznenadilo. Inace za ng obicno bude nekih akcija sad slabo. Nikad losije.

Poslao sa Xperia ARC S

rajv0sa
28-01-2013, 11:19 PM
Kad idu ove nabave telefona ?, zanima me Xperia Miro crni ili bijeli ,trenutno u Sarajevu ima samo pink.

FreAk.
03-02-2013, 08:05 PM
Pozdrav. Da li neko zna koji telefoni imaju trenutno u ponudi ali preko fixne linije, bh mobile ili ADSL-a a ne preko pretplate...

AJDO89
02-04-2013, 02:26 PM
Zna li iko hoce li telecom izbaciti jelly bean za s2 kupljen u njihovim direkcijama.

Sadasnji ics od telekoma je uzasan,baterija je grozna.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

pritchard
06-04-2013, 02:49 AM
Zdravo raja. :D Imam par pitanja (izvinite ako sam fulio temu :D). Mislio sam kupiti mobitel preko BHTelecoma, ali mi se sve zakompliciralo. :D Naime, htio sam aktivirati mini 15 paket i uzeti mobitel na 12 rata, a momak na šalteru mi kaže da moram prvo 3 mjeseca biti na pretplati pa da tek onda mogu uzeti mobitel. Meni ne pada na pamet čekati pa dođem kući i još vidim na netu da ukoliko sam u radnom odnosu ne moram ići u taj "tromjesečni karanten" već da mi samo trebaju platne liste tri zadnje plaće i mogu odmah preuzeti mobitel. Je li to stvarno tako? I jako je zanimljivo da su mi ovi s podrške telekoma odgovorili "Postupak je momentalan, a također i uređaj po želji odmah preuzimate. Ukoliko na Vašem ULTRA računu imate sredsva, ona se prenose i možete ih potrošiti i nakon prelaska na postpaid.". Naznačio sam im da bih tek sad postao pretplatnik i uopće ne spominju ta tri fucking mjeseca. Ko je ovdje lud? Sutra ću svakako otići u neku poslovnicu da mi natenane objasne. :D

Bilo bi dobro da neko pročita i odgovori. :) Hvala unaprijed.

Kakaljin
06-04-2013, 11:38 PM
Zdravo raja. :D Imam par pitanja (izvinite ako sam fulio temu :D). Mislio sam kupiti mobitel preko BHTelecoma, ali mi se sve zakompliciralo. :D Naime, htio sam aktivirati mini 15 paket i uzeti mobitel na 12 rata, a momak na šalteru mi kaže da moram prvo 3 mjeseca biti na pretplati pa da tek onda mogu uzeti mobitel. Meni ne pada na pamet čekati pa dođem kući i još vidim na netu da ukoliko sam u radnom odnosu ne moram ići u taj "tromjesečni karanten" već da mi samo trebaju platne liste tri zadnje plaće i mogu odmah preuzeti mobitel. Je li to stvarno tako? I jako je zanimljivo da su mi ovi s podrške telekoma odgovorili "Postupak je momentalan, a također i uređaj po želji odmah preuzimate. Ukoliko na Vašem ULTRA računu imate sredsva, ona se prenose i možete ih potrošiti i nakon prelaska na postpaid.". Naznačio sam im da bih tek sad postao pretplatnik i uopće ne spominju ta tri fucking mjeseca. Ko je ovdje lud? Sutra ću svakako otići u neku poslovnicu da mi natenane objasne. :D

Bilo bi dobro da neko pročita i odgovori. :) Hvala unaprijed.

Sve je tacno kako su ti rekli. Znaci da bi odmah imao mobitel kada predjes na pretplatu dostavis im potvrdu da si u radnom odnosu i ne cekas 3 mjeseca

pritchard
07-04-2013, 10:40 PM
Sve je tacno kako su ti rekli. Znaci da bi odmah imao mobitel kada predjes na pretplatu dostavis im potvrdu da si u radnom odnosu i ne cekas 3 mjeseca

Hvala.

Rekoše mi da donesem tri platne liste i da mogu uzeti mobitel odmah po potpisu ugovora. :)

pritchard
11-04-2013, 07:07 PM
Treba i potvrda o stalnom radnom odnosu. Znači tri mjeseca čekanja. -.-

mensura
14-06-2013, 12:28 PM
mozda sam pogriješila temu...ovi telefoni koje nudi telekom jel iko kupio zte grand x pro ima li ikakvih iskustava sa tim mob.ili htc desirex ili xperia J?

xbullx
02-07-2013, 03:30 PM
Treba i potvrda o stalnom radnom odnosu. Znači tri mjeseca čekanja. -.-

Sta tri? Sve se riješi za dan.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Adi_sarajevo
05-07-2013, 10:03 PM
Maloprije gledam cijene telefona i ne znam zasto telefon koji je kupljen prije godinu ima istu cijenu i danas(npr. Motorola razr). Htc one prepreprepre skup. Stvarno su nepovoljni.

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2

qwerty
21-07-2013, 01:45 PM
Pojavio se Hit telefon po vrlo prihvatljivoj cijeni u BH Telecomu, moram reci da je i mene privukao Alcatel one touch idol ima dual sim opciju

http://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M51a39cdd3c6.html

dissident
23-07-2013, 09:25 AM
nije dual sim druze mario ... pise na gsm arena da moze biti ali nije ...

qwerty
23-07-2013, 09:47 AM
nije dual sim druze mario ... pise na gsm arena da moze biti ali nije ...

Kazem ima opciju sad zavisi od telekoma koju verziju ce nabaviti.

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk 2

xbullx
23-07-2013, 04:54 PM
Sve ovisi kakva mu je podrska za custom romove, ako je dobra to se isplati kupiti, ukoliko nije za baciti je.

ajdin
24-07-2013, 02:58 PM
Ja uzeo htc chacha radio mjesec.odbili garanciju lafo korozirao a korozije ni od cuda a platio ga 550km drama otislo punjenje

johnny11
20-11-2013, 05:09 PM
Zelim da kupim telefon preko firme kao poslovni korisnik , zanima me sta je potrebno da to realizujem?

mini9
03-05-2014, 09:35 PM
Zanima me kako mogu uzeti telefon htc one (cijena) preko bh telecom-a, imam studentski paket vec pola godine?
Hvala unaprijed.

dissident
17-05-2014, 09:45 AM
pa samo odes sa licnom kartom, posto ti je proslo tri mjeseca od kako si zasnovao , mozes bez problema

nemue
19-05-2014, 10:16 AM
Koja trgovina u SA ima dobru ponudu mobilnih telefona? Da su novi (nekorišteni, neotpakovani), garancija, servis itd?