PDA

Pogledajte punu verziju : Preporučite dobrog stomatologa u Sarajevu

Stryker
29-07-2010, 10:40 PM
Ćao svima,

Bilo bi mi drago ako bi preporučili kakvog dobrog stomatologa u Sarajevu. Ne ide mi se u Dom zdravlja ili na Stomatologiju iz prostog razloga što tu eksperimentišu na ljudima koji na kraju završe u Hitnoj pomoći.

Bitan mi je odnos cijena-usluga, tj. da nije puno skup i da ne "fulšeri". Mrzim kad neko žuri s poslom, npr. kad čovjek ode kod frizera pa isti žuri zbog "bolje" mušterije.

Naravno, i ordinacija treba biti što modernija, kao i stomatolog koji će raditi sa sterilnom opremom (čitao sam da neki stomatolog u Sarajevu ne stavlja one sterilne rukavice :S); i koji me neće prskati svuda po tijelu.

Unaprijed zahvalan

Simply_the_best,
29-07-2010, 10:45 PM
imas u hadzicima zena s zove Sadeta bila sam davno kod nje, trebala vaditi jedan stalni zub a 2 popravila, vjeruj nistaaaa nisam osjetila...svako je hvali..zena fakat ima ruku za to..

a cula sam, braca idu kod nakog arapa s alipasinog kazu da nista ne bolii..ako te strah bola...

Stryker
29-07-2010, 10:52 PM
imas u hadzicima zena s zove Sadeta bila sam davno kod nje, trebala vaditi jedan stalni zub a 2 popravila, vjeruj nistaaaa nisam osjetila...svako je hvali..zena fakat ima ruku za to..

a cula sam, braca idu kod nakog arapa s alipasinog kazu da nista ne bolii..ako te strah bola...

Heh, hvala na informaciji, ali Hadžići su mi podaleko.

Nije me strah bola, ali suze same poteku ako anestezija ne djeluje :P.

ennefsu-l-kabiih
29-07-2010, 10:52 PM
:thinking:

- dobar stomatolog?
- da ne fuseri?
- moderna ordinacija?
- cisto, sterilno, nasminkano...?
- a da nije skup?

koliko love - toliko muzike

:eyespop:

mostarsko raskrsce
esad asotic (ako se dobro sjecam)
hirurg stomatologije
i pravi profesionalac
(sad ce me mod. kazniti za reklamu)

a ni tebi ovo nista nece pomoci
jer je skup...:kungfu:

Sara.
29-07-2010, 11:01 PM
Imam dobrog stomatologa i preporućujem ga svima koji pitaju. Godinama koristim njegove usluge i prezadovoljna sam. Cijene su...pa znaš nisu jeftini, zavisi šta ćeš da radiš, ali je najbitniji rezultat. Do sada nisam imala primjedbi na njegov rad.
Sve je sterilno, a radi u rukavicama (to si tražio :smile:) i mislim da je jako bitno da radi u rukavicama :smile:, a još je bitnije da ne 'fušeri'.

Neću ovo smatrati reklamom, pa ću dati i njegovo ime i adresu (ako moderatori smatraju drugačije, molim neka obrišu).

Privatna stomatološka ordinacija

Ruždija Dr. Rožajac
Radno vrijeme od 9-17
Trg međunarodnog prijateljstva 1
(Alipašino polje A-2)

Tel. 456 392

Ja bih ti ga preporučila. Mislim da bi bio zadovoljan njegovim radom i pristupom tebi kao pacijentu. :smile:

Simply_the_best,
29-07-2010, 11:03 PM
Imam dobrog stomatologa i preporućujem ga svima koji pitaju. Godinama koristim njegove usluge i prezadovoljna sam. Cijene su...pa znaš nisu jeftini, zavisi šta ćeš da radiš, ali je najbitniji rezultat. Do sada nisam imala primjedbi na njegov rad.
Sve je sterilno, a radi u rukavicama (to si tražio :smile:) i mislim da je jako bitno da radi u rukavicama :smile:, a još je bitnije da ne 'fušeri'.

Neću ovo smatrati reklamom, pa ću dati i njegovo ime i adresu (ako moderatori smatraju drugačije, molim neka obrišu).

Privatna stomatološka ordinacija

Ruždija Dr. Rožajac
Radno vrijeme od 9-17
Trg međunarodnog prijateljstva 1
(Alipašino polje A-2)

Tel. 456 392

Ja bih ti ga preporučila. Mislim da bi bio zadovoljan njegovim radom i pristupom tebi kao pacijentu. :smile: zbog te budale mi je komsinica , kao d0okaz navodim njeno ima i prezime Mirela Rustempasic zivi u Bosanskoj 16,morala ici na stomatologiju...vadio joj tako dobro zub da joj ga je slomio..pa je op.putem na stomatologiji vadila korijen...

Sara.
29-07-2010, 11:12 PM
zbog te budale mi je komsinica , kao d0okaz navodim njeno ima i prezime Mirela Rustempasic zivi u Bosanskoj 16,morala ici na stomatologiju...vadio joj tako dobro zub da joj ga je slomio..pa je op.putem na stomatologiji vadila korijen...

Da ne odemo u spam :smile:. Nisam imala takva iskustva, a da jesam sigurno bih mjenjala stomatologa. Kažem da godinama koristim njegove usluge i svaki put sam izašla zadovoljna.
Nije fino nazvati čovjeka javno budalom. U svakoj se profesiji dogodi omaška i šta sada, trebao je zbog tvoje komšinice da zatvori ordinaciju :sweat:, a i sumnjam da bi je ostavio tako slomljenog zuba, jer nije takav čovjek i ima sve instrumente da sam dovrši posao. Ne vjeruj baš sve svojoj komšinici.

@Striker, nemoj da te obeshrabri Abasina vijest, stomatolog je zaista stručan i dobar.

Stryker
29-07-2010, 11:15 PM
Hvala Vam na informacijama.

Temu sam i otvorio upravo radi ovakvih stvari - neko preporuči stomatologa, a drugi kaže da ne valja. Izgleda da čovjek mora na rizik ići.

Simply_the_best,
29-07-2010, 11:21 PM
Da ne odemo u spam :smile:. Nisam imala takva iskustva, a da jesam sigurno bih mjenjala stomatologa. Kažem da godinama koristim njegove usluge i svaki put sam izašla zadovoljna.
Nije fino nazvati čovjeka javno budalom. U svakoj se profesiji dogodi omaška i šta sada, trebao je zbog tvoje komšinice da zatvori ordinaciju :sweat:, a i sumnjam da bi je ostavio tako slomljenog zuba, jer nije takav čovjek i ima sve instrumente da sam dovrši posao. Ne vjeruj baš sve svojoj komšinici.

@Striker, nemoj da te obeshrabri Abasina vijest, stomatolog je zaista stručan i dobar.

dobro ja nisam rekla da lazes, al samo sam rekla covjeku da ima osoba kojoj je slomio zub..a to i ne predstavlja bas neki profesionalizam...a ova sadeta je radila dugooo na stomatoligiji...erna je meni nju preporucila jer se ja istraumiram..al fakat zena..higijena odlicnaaaa..i ima ruku i sliva za to..da nista ne osjetis... pa ja vadila ovaj jedan drugi zub..stalan zub...pa zena se ibreti sto mi se osmice ne kvare pa mi rece da ih treba izvaditi jer su uzimali vazne minerale sto su potrebni drugim zubima pa se ti drugi zubiu poceli zutiti i tackice javljat pa mi je sve osmice izvadilaaaa..a svi znamo da su osmice zubi koji se najbrze kvare i vade...kod mene to bili najbolji zubi hihihihi i tak...

a sto se tice tog lomljenja zuba.jos se nije naso zubar koji je slomio neciji zub a sam izvadio korijen..to se JEDINO I ZAPAMTI JEDINO MOZE OP PUTEM IZVADITI..JER DA TI JA ISPRICAM PRICU O DRUGIM STALNIM ZUBIMA..ZNAS DOKLE IDU NJIHOVI KORIJENI? malo istrazi po netu pa pricaj..haman do oka..do jagodica kad se covijek nasmije pa pipni pa ces osjetit nesta tvrdo eh dotle su ti korijenovi zubaaaa a ti meni siris pamet kako takav korijen moze obicni zubar izvaditi!

zvrk
30-07-2010, 07:57 AM
ima tu puno faktora

kako ne postoji savrsen covjek, ne postoji ni savrsen stomatolog

samo je Bog savrsen
a svi ljudi grijese

ali je fazon da nadjes nekog ko grijesi sto manje

@saro: ono sto mene interesuje ( jer sam par pura dosada ostala bez zuba zbog toga)
je da li plombe koje stavlja taj stomatolog ispadaju

naime, lijecili su mi zub po mjesec
i pun mi kufer zubara
i kad napokon stave plombu
ona ispadne najkasnije za pola godine
i ona sve nanovo

ili mi je jednostavno mrsko otici pa se zub iskvari i vadi :S

ja sam cula za neku zenu koja je radila u svicarskoj ili nesto slicno
a ordinacija joj je u zgradi uniprometa

kazu da su cijene normalne: popravka: 25-30 KM

Mirel
30-07-2010, 08:38 AM
Čudi me da neces skupog a loseg :D, šale malo.

A što se tiče 'nestručnosti' koju Abasa spominje ne mora da znaci da je kod stomatologa, kod mene je mama isla kod tri razlicita stomatologa zbog vadjenja tri razlicita zuba i svaki je imao problema prilikom vadjenja jer zena jednostavno ima jak korijen zuba i prava je patnja izvadit joj zub, tako da to što tvoja komšinica tvrdi ne mora značit da je 'greška' stomatologa.

Sara.
30-07-2010, 10:23 AM
ima tu puno faktora

kako ne postoji savrsen covjek, ne postoji ni savrsen stomatolog

samo je Bog savrsen
a svi ljudi grijese

ali je fazon da nadjes nekog ko grijesi sto manje

@saro: ono sto mene interesuje ( jer sam par pura dosada ostala bez zuba zbog toga)
je da li plombe koje stavlja taj stomatolog ispadaju

naime, lijecili su mi zub po mjesec
i pun mi kufer zubara
i kad napokon stave plombu
ona ispadne najkasnije za pola godine
i ona sve nanovo

ili mi je jednostavno mrsko otici pa se zub iskvari i vadi :S

ja sam cula za neku zenu koja je radila u svicarskoj ili nesto slicno
a ordinacija joj je u zgradi uniprometa

kazu da su cijene normalne: popravka: 25-30 KM

Zvrki na svojim zubima sam se uvjerila da 'moj' stomatolog radi stručno i kvalitetno, jer mi je na dva zuba uradio plombu na moj rizik.Tvrdio je da će mi plomba izdržati najviše nekih petnaestak dana i da ne želi odgovornost.
Imam sitne zube, a ranija plomba mi je bila ispala. Dok je to izbrusio još se više zub usitnio. Kaže da plombu radi na moj rizik. Izdržala je tri godine i nije sama ispala, nego je on izvadio kada sam odlučila da 'sredim' taj zub. A i sa drugim je bio isti slučaj. Čudio se i sam da su ostale tako dugo i ko zna koliko bi još da nisam odlučila da stavljam krunicu.
Cijena plombe i jeste tolika koliko si navela. :smile:

zvrk
30-07-2010, 10:59 AM
hm hvala ti puno :)

moracu kad legne placa odsetati

jos samo pitanjce: ima li on aparat za snimanje zuba?

Sara.
30-07-2010, 02:16 PM
Zaboravila sam reći da ima RTG aparat za snimanje zuba. To me posebno oduševilo jer nisam morala ići na drugo mjesto po snimke. :smile:

Simply_the_best,
30-07-2010, 06:37 PM
Zaboravila sam reći da ima RTG aparat za snimanje zuba. To me posebno oduševilo jer nisam morala ići na drugo mjesto po snimke. :smile:
to ima i sadeta...

ma imas ti svegaaa baa... al ja ti kazem sadeta ima ruku za toooo...njoj dolazi cak raja iz kljuca iz cijele BiH..samo sto neki misle ehhhh najbolji zubari su u gradovima cccc
mislis neka ide gdje mu paseee al ako neko radi u glavnom gradu BiH ne znaci da je najbolji! Sadeta zna izbijeliti zube...stavit navlake..onda staviti ona kamencica ukrasna, onda staviti zlatnu il srebrenu navlaku...al to placas extra i to se radi vikendom...zena ima iskustva u svemu i nije neka "seljanka" sa sela..

ja isla jarane 4 godine kod "sarajlije" svaka blomba koju mi je stavio ispala mi,.i fol krivac sam ja!

i ako ti treba aparatic za zube netrebas trcat na stomatologiju ,zena ti to sama uradi zato sto je gore radila i ima svaku spravuuuuuu
isto i za starije njihove proteze izradjuje...uzme ti danas otiske sutra ti bude gotovo...
a nije od onih zubara koji urade 4 zuba za sat vremena jer nije to kao kad zamijesis hljeb pa hajd bilo kako samo da te ne gleda ocima..vec zena jedan zub jedan sat vremena jedan dan...drugi zub drugi dan...detaljna je....

silhouette
31-07-2010, 09:20 AM
ubjedljivo najbolji bijase pokojni demirovic... kako kazu, kakav otac takav sin, sin je nastavio djelovati i to poprilicno uspjesno...

oni su ti na bjelavama, za cijene ne znam, ali kvalitet da...

sin je kenan, a broj nudi bhtelecom u svom imeniku. sa srecom :)

ledena kraljica
31-07-2010, 11:36 AM
Ćao svima,

Bilo bi mi drago ako bi preporučili kakvog dobrog stomatologa u Sarajevu. Ne ide mi se u Dom zdravlja ili na Stomatologiju iz prostog razloga što tu eksperimentišu na ljudima koji na kraju završe u Hitnoj pomoći.

Bitan mi je odnos cijena-usluga, tj. da nije puno skup i da ne "fulšeri". Mrzim kad neko žuri s poslom, npr. kad čovjek ode kod frizera pa isti žuri zbog "bolje" mušterije.

Naravno, i ordinacija treba biti što modernija, kao i stomatolog koji će raditi sa sterilnom opremom (čitao sam da neki stomatolog u Sarajevu ne stavlja one sterilne rukavice :S); i koji me neće prskati svuda po tijelu.

Unaprijed zahvalan

Ja već duže vremena idem kod Ašćerića na Bjelave. I ja sam mnogo zahtjevna kad su u pitanju moji zubi, a sa ovim stomatologom sam prezadovoljna. Volim pitati kad mi nešto nije jasno, a ovaj hoće sve objasniti, uvijek objasni šta će i kako raditi, ima i ogledalo da ti pokaže šta radi :)
Jako je prijatan, ne fušeri...
Pregled je besplatan, plombe su između 20 i 30 KM, ima aparat za snimanje zuba, on radi i navlake, operacije korijena zuba i hirurško vađenje zuba.

-winner-
31-07-2010, 11:50 AM
to ima i sadeta...

ma imas ti svegaaa baa... al ja ti kazem sadeta ima ruku za toooo...njoj dolazi cak raja iz kljuca iz cijele BiH..samo sto neki misle ehhhh najbolji zubari su u gradovima cccc
mislis neka ide gdje mu paseee al ako neko radi u glavnom gradu BiH ne znaci da je najbolji! Sadeta zna izbijeliti zube...stavit navlake..onda staviti ona kamencica ukrasna, onda staviti zlatnu il srebrenu navlaku...al to placas extra i to se radi vikendom...zena ima iskustva u svemu i nije neka "seljanka" sa sela..

ja isla jarane 4 godine kod "sarajlije" svaka blomba koju mi je stavio ispala mi,.i fol krivac sam ja!

i ako ti treba aparatic za zube netrebas trcat na stomatologiju ,zena ti to sama uradi zato sto je gore radila i ima svaku spravuuuuuu
isto i za starije njihove proteze izradjuje...uzme ti danas otiske sutra ti bude gotovo...
a nije od onih zubara koji urade 4 zuba za sat vremena jer nije to kao kad zamijesis hljeb pa hajd bilo kako samo da te ne gleda ocima..vec zena jedan zub jedan sat vremena jedan dan...drugi zub drugi dan...detaljna je....

cak sam cuo od nekih ljudi da sadeta cak zna i zube popravljat i vadit, ma sve ti ona oko tih zuba zna i to je zato sto nije iz sarajeva.....
nego sa sela...
ko ce ti boga ti iz sarajeva popravit zub,
nego ti pravo u hadzice...
kod tete sadete....

gilla
01-08-2010, 01:40 PM
Ćao svima,

Unaprijed zahvalan

Bakire Dr. Lejla iza koseva, ima i stranicu mislim. Google. Prezadovoljan.

Asceric Bjelave, preko puta studentskih.
Selman Bistrik.
Faginovic Kranjceviceva.

Tahmiciju zaobilazi.

Naravno sve zavisi od pojedinacnih iskustava al sa ovim mislim neces fuliti.

@winner

Takve kao ti ne bih volio ni u putu sresti, neka hvali koga hoce sta ti moras kome govoriti jel sa sela, velegrada, New Yorka. Pretpostavljam da nisi iz Sarajeva nikad izasao pa ti je Sarajevo neki velegrad tj. sve ostalo je za njega selo.

ps. i ne nisam iz Hadzica.

-winner-
01-08-2010, 03:50 PM
@winner

Takve kao ti ne bih volio ni u putu sresti, neka hvali koga hoce sta ti moras kome govoriti jel sa sela, velegrada, New Yorka. Pretpostavljam da nisi iz Sarajeva nikad izasao pa ti je Sarajevo neki velegrad tj. sve ostalo je za njega selo.

ps. i ne nisam iz Hadzica.

ma nije sarajevo velegrad, hadzici su meni zakon, i teta sadeta...

Stryker
01-08-2010, 10:34 PM
I kako sada ide taj postupak kada "izaberem" zubara?

Da li se trebam najaviti ranije, tj. predstaviti se i nazvati telefonom? Glupo mi je nekome uletiti u ordinaciju tek tako.

I da, ako nazovem u jutarnjim satima, za kad će me naručiti? Čuo sam da su nekim ljudima davali termin isti dan.

ccc

Sara.
01-08-2010, 10:43 PM
Zar nisi završio sa tim :smile:? Tebe strah zubara? :sweat:

Stryker ovako...kada odlučiš kod kog zubara ćeš da ideš, fino nazoveš, ako nemaš broj traži na informacijama. Sa druge strane će da se javi ženski ili muški glas, fino kažeš 'dobro jutro' ili 'dobar dan'(zavisi koje je doba dana), predstaviš se i zakažeš termin za pregled. Kod 'mog' zubara se ne čeka, mislim da prvi pregled zakazuje odmah.
Izvini, ovo gore je bila šala mala :sweat:
Moje pitanje je, zašto se muškarci boje zubara? :sweat:

Stryker
01-08-2010, 10:49 PM
Zar nisi završio sa tim :smile:? Tebe strah zubara? :sweat:

Stryker ovako...kada odlučiš kod kog zubara ćeš da ideš, fino nazoveš, ako nemaš broj traži na informacijama. Sa druge strane će da se javi ženski ili muški glas, fino kažeš 'dobro jutro' ili 'dobar dan'(zavisi koje je doba dana), predstaviš se i zakažeš termin za pregled. Kod 'mog' zubara se ne čeka, mislim da prvi pregled zakazuje odmah.
Izvini, ovo gore je bila šala mala :sweat:
Moje pitanje je, zašto se muškarci boje zubara? :sweat:

Ma ne bojim se ja zubara, samo Allaha dž.š. ;)

Sve govorim danas ću, sutra ću i nikako da se nakanim nazvati :).

semlaca
14-04-2011, 01:43 PM
Privatna ordinacija Pirović, ul Sime Milutinovića (preko puta hotela Astra, kod kafića Ort). Cijeli tim odličan. Imaju 5 stomatologa, dvije sestre i još nakih ljudi. Kod njih sam sve radila od kako sam u Sarajevu, radit ću i fiksni aparat. Vađenje 20KM, popravak 30KM, liječenje 60KM, prvi pregled besplatan.

Demien
15-04-2011, 10:15 AM
to ima i sadeta...

Ti baš prodaješ Sadetu. Da nisi ti Sadeta.

Ja sam u Sarajevu ali i dalje idem kod svog dugogodišnjeg zubara u Tuzlu (inače sam tuzlak). Nekako kada se čovjek navikne, zubara je teško promijeniti. Pogotovo ako je dobar. Dr. Trešnjo je moj zubar evo već nekih 15 godina. Plombe koje sam stavljao sa 14 - 15 godina još uvijek su tu (8 godina evo). Čovjek ima kompletnu opremu, zatim radioviziografiju koja je manje štetna od RTG-a, čak dvije stolice kako bi dok jedna od sestara čisti jednu mogao odmah preći raditi pacijenta na drugoj, TV ekrane na kojima kamericom prikazuje kvarove i sl... Popravak zuba jeste od 50 - 80 u zavisnosti od toga da li su zubi jednokorjeni ili višekorjeni. Liječenje korjena je 250 KM, što nekima može zvučati preskupo, ali čovjek koristi najbolje materijale i garantuje za uslugu. Počeo je raditi i implantate. Stalno se usavršava, zid prelijepljen certifikatima, ordinacija svijetla, čista, oprema svemirska bez i jedne packe.
Kada otvori zub, napravi sliku kvara, kada završi sa zubom (potrudi se da na plombi ugravira recke kako ne bi bila glatka već poput pravog zuba sa krunicom) ponovo uslika i onda na ekranu jednu do druge prikaže obije slike. Ukoliko neko nije zadovoljan ne mora ništa platiti... I da, ima bazu podataka na računaru gdje za svakog pacijenta čuva historiju radova na zubima pacijenata...

Eh sad, vizavi "Sadete"... I ja imam situaciju da su mi 8-ce jaki i zdravi zubi i jedna mi se bila pokvarila... Uzimajući u obzir da su imali funkciju popravio je a ne vadio... Ta šuplja priča o uzimanju minerala od drugih zuba... Pa nisu djeca da se otimaju za bombonu... Vaditi zdrave zube bez razloga... besmisleno...

Svakako za sve tuzlake i one koji žele poptunu uslugu sa garancijom za rad preporučujem ordinaciju dr. Trešnjo u Tuzli!
Samo da napomenem da osim u hitnim slučajevima neophodno je naručivanje... Bar 20 dana do mjesec ranije...

ema_novic
18-01-2013, 02:09 PM
Ćao svima,

Unaprijed zahvalan

Moram da vas informiram o svom negativnom iskustvu koji sam imala kod dr. Amre Garibović, cisto informacije radi, a i kako bi vam, eventualno, uskratila suvisne i u današnje vrijeme bespotrebne troskove i komplikacije s kojima sam se, na žalost, i sama susrela nakon posjete navedenoj doktorici.

Dakle ne preporucujem dobrog stomatologa, ali govorim vam kod koga, nipošto, da ne idete, sto je, smatram, takodjer veoma vrijedna informacija...

Naime cula sam od jedne kolegice koja je kod nje vadila zub kako je dr. Amra Garibović prijatna, ljubazna, divna, pristupačna, i nadasve jako povoljna - cijena plombe 25 - 30 km i moram priznati da sve to zaista i stoji, međutim stručnosti, preciznosti, pedantnosti i urednosti - niti na vidiku.

Kod iste sam otisla zato što mi je plomba na jednom zubu - 5tici malo potamnila i umjesto da je ista ispolira - što je trebalo da učini kako mi je to rekao drugi stomatolog kod kojega sam poslije nje - na popravku otisla, (jer sam imala 2-3 zuba sa istim problemom - oko plombe potamni - kaze ovaj drugi stomatolog čista discolorizacija - koja se običnim poliranjem skine) dr. amra garibovic je brusila plombu i na nju ljepila svoju - ali bukvalno ljepila jer ju je prstom pritiskala - dakle ne stomatološkim priborom, kako to drugi stomatolozi rade - nego bukvalno prstom, doduše u rukavici, ali sa kojom je se prethodno, i sve to dok ja drzim otvorena usta , ljubazno javljala na pozive sa svog mobitela, zapisivala u teku termine novih pacijenata - jer ista radi potpuno i apsolutno sve sama - što se moze i vidjeti iz neuredne ordinacije iz koje se javlja i, vjerujte mi, opravdana sumnja u sterilnost njenih instrumenata.
Uglavnom, da ne duljim mnogo, zub koji me prije toga uopce nije bolio, dakle razlog odlaska je bio čisto estetske prirode, nakon intervencije kod iste dr. poceo me jako boliti. Bol nije bila konstantna nego na hladno, na slatko - luđacka bol. uglavnom odem ja kod dr. Garibović na reklamaciju, ponovi ona cijeli postupak brusenja i ljepljenja, na očigled preko neke stvari - nestala ljubaznost i prvobitna srdačnost, i jos mi kaze ako me opet bude bolio morat cu ga slikati - pa kazem ja sto da slikam kad me prije no sto ste ga vi dirali uopce nije bolio - pa nije mogao preko noci - nakon njenog zahvata zdrav zub - mez trrunka karijesa, u korijenu oboliti....na sto ona ne dade nikakav komentar.

Na moju žalost isti me nastavio boliti i da si ne bi više komplicirala zivot i trosila i ovo malo slobodnog vremena sto imam otisla sam kod drugog stomatologa - ne zelim ovdje da navodim njegovo ime cisto da ne bude da ga reklamiram, jer nisam jos sasvim sigurna u njegovu stručnost i posvećenost, ali kad budem javim vam. I nista covjek se cudom nije mogao nacuditi sta je navedena doktorica radila, kaze cijeli zub obljepila plombom, kaze i to na nacin na koji ne zna da iko od stomatologa to radi - a cojek je profesor ujedno na stomatologiji, uglavnom ona je kaze plombu naljepila ali prilikom susenja iste - sa onom UV lampom plomba se skupila - sto se redovno desava ako se ona stavlja u jednom sloju - a ne u slojevima, dakle vise njih - kako , on kaze, rade svi stomatolozi za koje on zna. Na srecu spsasio mi je zub a i mene od daljnjih bolova......

Oprostite mi na opsirnosti, ali osjecala sam ogromnu potrebu da sve učesnike foruma, ali i ostale osobe koje tragaju za dobrim stomatologom, upozorim sa nacinom rada navedene doktorice, cisto iz razloga sto ne zelim da iko vise prolazi kroz ovo kroz sto sam ja prosla ...

Rummer
18-01-2013, 05:15 PM
Zubaricu i frizerku nikad ne mijenjam.

Deep Purple
30-05-2013, 03:11 PM
Kojeg god stomatologa da izaberete nemojte NI SLUČAJNO, NI POD RAZNO ići kod DR.Edina Muhića. http://www.ordinacijamuhic.ba/
Čovjek je krivac što ja i još par ljudi koje znam vučemo teške posljedice njegove "stručnosti" već par godina. Mene je nažalost liječio 7 godina, ne znajući da je tako loš, vjerovao sam mu jer je jako dobar na riječima, djeluje kao da stavrno zna posao. Međutim, sada se suočavam sa vađenjem 5 STALNIH zuba zbog njegovog neadekvatnog liječenja. Prije nego sam došao u ovu poziciju, obišao sam nekoliko stomatoloških stručnjaka koji su mi svi potvrdili isto. Pouzdano znam i da je dr.Muhić na lošem glasu upravo zbog slučajeva poput mog, ne izliječi zub kako treba i nakon nekoliko godina vi gubite zub nepovratno. Dakle, nipošto nemojte ići kod ovog doktora, a ako ste već krenuli, bježite glavom bez obzira dok još možete spasiti zube!