PDA

Pogledajte punu verziju : osiguranje auta

windfucker
14-11-2010, 03:48 PM
trebam registrovat auto,i najjeftinije mi izgleda u osiguranje brcko gas to zavrsit,ima li ko kakvih losih iskustava s njima,o cemu se zapravo radi,zasto su jeftiniji od drugih

nodimj
14-11-2010, 05:52 PM
Vjerovatno da privuku klijente. Ja koristim sarajevo osiguranje, i kada sam imao udes bez problema naplata stete. Sto bi i trebalo da bude, pa ja placam da se zastitim od toga.

windfucker
14-11-2010, 06:00 PM
meni su do sad u svim osiguranjima govorili da ja sto se tice stete moram ganjat osiguranje onog ko me udario,tako da po tom pitanju isto mi dodje,jel ko imao kakvih zafrkancija sa brcko gas osiguranjem,ima li nesto da ne valja kod njih

8mls
14-11-2010, 08:31 PM
Ti osiguraj auto gdje hoćeš, ti ako nekoga udariš i budeš kriv, taj neko će "ganjati" brčko ili bilo koje drugo tvoje osiguranje...tvoje osiguranje je osiguranje za druge ljude....

ZbUnjeN
15-11-2010, 10:19 AM
evo ja sam upravo sada registrovao u brčko osiguranju :)

mb73
15-11-2010, 04:33 PM
sve je to isto sranje,ha vam ha tam,ne daj boze da ti zatrebaju,idi gdje je jeftinije,bio sam od euroherca preko zoila a sad sam u brcko gasu osiguro 2 auta.

Exorcist
15-11-2010, 09:26 PM
sve je to isto sranje,ha vam ha tam,ne daj boze da ti zatrebaju,idi gdje je jeftinije,bio sam od euroherca preko zoila a sad sam u brcko gasu osiguro 2 auta.
Tvoje osiguranje je dužno da potražuje troškove od drugog osiguranja čiji je klijent tebi napravio štetu i obratno, jer ti to plaćaš...ja sam naplaćivao štetu(bio osiguran u ASA, a ovaj što je izazvao udes u Eurohercu), štetu sam naplatio za 15-ak dana, a znam mnoge što su osigurani po ovim divljim osiguranjima da ganjaju naplatu i po pola godine ili godinu.

qwerty
15-11-2010, 10:18 PM
imate u BSO on line osiguranje popunite formular oni vamdodju kuci uzmu dokumenta i sve to zavrse, a dobijate i popust od 50KM ako tako osigurate, zbog manje administracije u poslu. www.bosna-sunce.ba

Exorcist
18-11-2010, 01:03 PM
imate u BSO on line osiguranje popunite formular oni vamdodju kuci uzmu dokumenta i sve to zavrse, a dobijate i popust od 50KM ako tako osigurate, zbog manje administracije u poslu. www.bosna-sunce.ba

i zbog toga svakakva auta prolaze tehnicki, onda jedan nalozeni balavac sjedne u golfa dvojku kojem je to auto vrh svijeta, proba da prestize neko malo bolje auto i svi znamo kako to zavrsava skoro svaki dan na nasim cestama

8mls
18-11-2010, 01:08 PM
i zbog toga svakakva auta prolaze tehnicki, onda jedan nalozeni balavac sjedne u golfa dvojku kojem je to auto vrh svijeta, proba da prestize neko malo bolje auto i svi znamo kako to zavrsava skoro svaki dan na nasim cestama

Auto se svakako mora fizički pojaviti na tehničkom pregledu, ali tu ne prestaju mahinacije.

Exorcist
18-11-2010, 09:24 PM
Auto se svakako mora fizički pojaviti na tehničkom pregledu, ali tu ne prestaju mahinacije.

A eto u mom gradu još uvijek ne mora, kad vidim šta se sve voza dođe mi da plačem k'o malo dijete.

8mls
19-11-2010, 11:30 AM
U FBIH su sigurno uvedene kamere na svim tehničkim pregledima koji imaju licencu...

niki1
01-12-2010, 12:46 PM
Sacuvaj me boze od VGT bio njihov osiguranik imo sudar i ovaj bio isto osiguranje on bio kriv ja na kraju moro uzet advokata da naplatim tako da odsad ako imam kontakt sa njima odmah bi uzo advokata.
Velika je sramota za osiguranja ako sam ja njihov klijent oni su duzni da zavrse cjelokupan postupak do naplate a ne da mi moramo to da ganjamo. Tacno je da stetu placa ono drugo osiguranje ali tvoje osiguranje je tvoj zastupnik ali vecinom se ponasaju uzmi pare a na kraju si prepusten sam sebi.

bkozic
16-01-2012, 09:01 PM
Brčko gas se pokazao jako dobar u isplatama.

bkozic
16-01-2012, 09:02 PM
Najgore osiguranje WGTuz Lido, Zovko i Kameliju. Neljubaznost, ne rješavanje predmeta u zakonskom roku od 90 dana.

bkozic
16-01-2012, 09:03 PM
Sarajevo osiguranje se pokazalo jako dobro. Sigurna isplata.

bkozic
16-01-2012, 09:14 PM
Što se tiče materijalne štete djelimično si u pravu mada postoji još jedan vid naplate štete koji kod nas malo ljudi zna a osiguranja šute jer im nije u prilogu da isplaćuju štetu, a ta šteta se može isplatiti od svog osnovnog osiguranja ili osiguranja drugog auta.

kasda
18-01-2012, 03:41 PM
Sarajevo osiguranje se pokazalo jako dobro. Sigurna isplata.

Ja sam isto zadovoljan Sarajevo osiguranjem, sreca znam glavnom tu .... pa covjek ubrza proces i upozna me sa svim potencijalnim pravnim preprekama.

Jugoslaven
18-01-2012, 09:12 PM
Ja svake godine kod triglava:D