PDA

Pogledajte punu verziju : kako instalirati igricu

godfather_bih
18-11-2010, 03:42 PM
skinuo ja sa neta igricu preko programa mipony i skinuo mi sve po dijelove od 201 MB u winrar file-ovima ...

e sada u uputama pise da montiram iso file i da jednostavno pokrenem igricu na fm.exe ali nema nigdje tog file-a,sve u dijelovima ... da li se treba sta spojiti ili kako vec ??

radi se o igrice football manager 2011 ??

da li je neko josh istalirao ovako ovu igricu ???

mozda sam lose opisao ali ne znam drugacije jer prvi put pomocu ovog programa skidam i ne znam nista :S:S

hvala ...

zippoo
18-11-2010, 05:27 PM
skinuo ja sa neta igricu preko programa mipony i skinuo mi sve po dijelove od 201 MB u winrar file-ovima ...

e sada u uputama pise da montiram iso file i da jednostavno pokrenem igricu na fm.exe ali nema nigdje tog file-a,sve u dijelovima ... da li se treba sta spojiti ili kako vec ??

radi se o igrice football manager 2011 ??

da li je neko josh istalirao ovako ovu igricu ???

mozda sam lose opisao ali ne znam drugacije jer prvi put pomocu ovog programa skidam i ne znam nista :S:S

hvala ...
trebas prvo ekstraktovati sadrzaj iz zipovanih arhiva a to ces uraditi programima winrar ili 7zip
desni klik na fajl i extract to "...."
onda ti moguce da treba i neki image emulator tipa magiciso ili virtual clone drive ,mountas igru i to je to

a posto vidim da je exe fajl,onda ce biti dovoljno da pokrenes instalaciju,ne trebas mountat nista

godfather_bih
18-11-2010, 09:56 PM
trebas prvo ekstraktovati sadrzaj iz zipovanih arhiva a to ces uraditi programima winrar ili 7zip
desni klik na fajl i extract to "...."
onda ti moguce da treba i neki image emulator tipa magiciso ili virtual clone drive ,mountas igru i to je to

a posto vidim da je exe fajl,onda ce biti dovoljno da pokrenes instalaciju,ne trebas mountat nista

ma nece neshto -.- errore neke izbacuje ...

sutra lijepo odem kupit igricu i gotovo ...

moze lock ..

Zed's Dead
18-11-2010, 10:16 PM
pa nemoj biti lud što ćeš dzaba plaćati ako nešto možeš dobiti free. probaj ekstraktovati sa 7zipom ili vidi da nema recovery u slučaju da dođe do corrupted data, progooglaj malo nije teško.

genius
18-11-2010, 11:13 PM
drug to jednostavno mozes uradit s programom power iso skini ga s net-a i sve ces rjesiti ako gdje zapnes samo javi rjesit ce mo to ali vidjeces totalno je jednostavno

godfather_bih
19-11-2010, 10:06 AM
pa nemoj biti lud što ćeš dzaba plaćati ako nešto možeš dobiti free. probaj ekstraktovati sa 7zipom ili vidi da nema recovery u slučaju da dođe do corrupted data, progooglaj malo nije teško.

ma probat cu opet nac gdje skinut ako ne mogne onda nish

a od extraktovanja nema nish..probo sam i to ...

godfather_bih
19-11-2010, 10:07 AM
drug to jednostavno mozes uradit s programom power iso skini ga s net-a i sve ces rjesiti ako gdje zapnes samo javi rjesit ce mo to ali vidjeces totalno je jednostavno

imam ja power iso i znam radt u njemu ...

al nema nigdje file-a da ga mountiram na virtualni cd rom

samo neki winrar fileovi ...

adsubzero
19-11-2010, 02:01 PM
imam ja power iso i znam radt u njemu ...

al nema nigdje file-a da ga mountiram na virtualni cd rom

samo neki winrar fileovi ...

Pa jel znas koristiti winrar??
Otpakuj to tako sto otvoris samo prvi fajl.
Onda dobijes image koji mountas u poweriso

godfather_bih
19-11-2010, 02:16 PM
Pa jel znas koristiti winrar??
Otpakuj to tako sto otvoris samo prvi fajl.
Onda dobijes image koji mountas u poweriso

sve uradio ba ... kada otpakujem dobijem winrar nove fileove i exe file ..

trazim drugi link da skinem ...

Zed's Dead
19-11-2010, 03:06 PM
pa jbt nisi retardiran. googlaj malo

http://tinyurl.com/37wj5k7

eto 3. rezultat ti je provjeren, radi se o torentu. sad mi još samo reci da ne znaš skidati preko torenta :poke:

godfather_bih
19-11-2010, 04:34 PM
pa jbt nisi retardiran. googlaj malo

http://tinyurl.com/37wj5k7

eto 3. rezultat ti je provjeren, radi se o torentu. sad mi još samo reci da ne znaš skidati preko torenta :poke:

naravno da znam skidat preko torrenata,tako sam i skido do sada...

pretrazio sam tonu torrent fileova ali rijetko kada skidam preko torrenta ako nema ispod komentara da je dobar snimak (jer vecinim skidam filmove,ovo prvi put da igricu skidam) i da je to to sto trazim :D

hvala na torrentu .. evo skidam 55 kbs :D zadovoljan :D