PDA

Pogledajte punu verziju : Ultra free 100 + 100

Mirel
22-02-2011, 01:26 PM
Od 1. do 30. marta
Za 2 KM aktivirajte svoj bonus 100 +100 slanjem besplatne prazne SMS poruke na 061 1115 i dnevno razgovarajte 100 minuta u BH Mobile mreži i pošaljite 100 SMSova na bilo koje mobilne ili fiksne brojeve u BiH!

Pridružite se Ultra Free društvu!
Veselite se! Razgovarajte ili se SMSajte!

Tokom trajanja 24-satnog Ultra Free perioda možete provjeriti preostali broj minuta i SMS poruka, slanjem koda *102# za provjeru preostalih minuta, odnosno slanjem koda *101# za provjeru preostalog broja SMSova.

U svakom trenutku možete deaktivirati Ultru Free slanjem SMSa bez sadržaja na broj 061 1116. U toku jednog dana možete više puta aktivirati i deaktivirati Ultra Free opciju, s tim da se svaka ponovna aktivacija naplaćuje 2 KM automatski sa Vašeg Ultra korisničkog računa.

Ultra jednostavno. Jednostavno – ULTRA!

Baš me zanima koliko nas je koji dnevno razgovara 100 minuta i uspije poslat 100 SMS-ova pa da mu se ovo 'isplati'

buba69
22-02-2011, 02:36 PM
pa nazoves curu :p i pricas barem 10 minuta i jos koji sms, pa nekog kolegu ili kolegicu eto ti potrosi barem 30min i to bi te kostalo oko 5 KM, a ovako samo 2 KM i jos ti ostane da nekog nazoves koga odavno nisi zvao ono ga iznenadis :D.

aciid
22-02-2011, 03:31 PM
nazovi tetku u njemackoj !!!

Tribbiani
22-02-2011, 04:15 PM
Baš me zanima koliko nas je koji dnevno razgovara 100 minuta i uspije poslat 100 SMS-ova pa da mu se ovo 'isplati'

Ako ti se ne isplati ne aktiviraš i to je to. Vrlo jednostavno.

cool.mama
22-02-2011, 04:16 PM
nazovi tetku u njemackoj !!!

malo morgen...čitaš li ti?

100 minuta u BH Mobile mreži i pošaljite 100 SMSova na bilo koje mobilne ili fiksne brojeve u BiH!

-Garfield-
22-02-2011, 04:24 PM

Pa, :smoker: imamo

-3 nove godine
-2 bajrama,
-2 uskrsa,
-2 božića,
-2 praznika države i para države
-2 praznika nezavisnosti države i paradržave
-1 maj praznik rada ( rad !!!?? šta li mu to dođe :eyespop:)
-1 rođendan
-1 dan žena
-1 dan zaljubljenih...odnosno svetac valentin
i još pokoji svetac i polusvetac i dan onoga povodom onoga zbog onog :thinking:

I još pitaš kad ćeš pričat i kome treba :?

Meni nije jasno kad se kod nas radi odnosno kad se nema kad telefonirat :eyespop:

buba69
22-02-2011, 04:49 PM
ovo ce samo biti u martu.

qwerty
22-02-2011, 05:21 PM
Konacno BH telecom krece u obracun sa konkurencijom, pocinje da se tuce njihovim oruzjem, doduse ja sam i priej govorio da ove akcije nemaju nekog prevelikog smisla, ali raja se na njih pali i to marketinski sjajno zvuci i odlicno prolazi kod raje.Ocekujem od BH Telecoma da sad malo obrati paznju i na post paid korisnike i da ponudi nesto i njima. Tima besplatni vikend pozivi ili nesto slicno. U zadnej vrijeme su odlicni, dosta dobrih poteza, ali sta cete opet ima onih koji su nezadovoljni, tako to valjda mora kod nas.

Killer Copy
26-02-2011, 12:13 AM
Pa, :smoker: imamo

-3 nove godine
-2 bajrama,
-2 uskrsa,
-2 božića,
-2 praznika države i para države
-2 praznika nezavisnosti države i paradržave
-1 maj praznik rada ( rad !!!?? šta li mu to dođe :eyespop:)
-1 rođendan
-1 dan žena
-1 dan zaljubljenih...odnosno svetac valentin
i još pokoji svetac i polusvetac i dan onoga povodom onoga zbog onog :thinking:

I još pitaš kad ćeš pričat i kome treba :?

Meni nije jasno kad se kod nas radi odnosno kad se nema kad telefonirat :eyespop:

naravno kad bi sve to bilo u jednom mjesecu

Stryker
26-02-2011, 10:47 AM
ovo ce samo biti u martu.

Ozbiljno ? Gdje to piše ?

Assistant
26-02-2011, 12:52 PM
Konacno BH telecom krece u obracun sa konkurencijom, pocinje da se tuce njihovim oruzjem, doduse ja sam i priej govorio da ove akcije nemaju nekog prevelikog smisla, ali raja se na njih pali i to marketinski sjajno zvuci i odlicno prolazi kod raje.Ocekujem od BH Telecoma da sad malo obrati paznju i na post paid korisnike i da ponudi nesto i njima. Tima besplatni vikend pozivi ili nesto slicno. U zadnej vrijeme su odlicni, dosta dobrih poteza, ali sta cete opet ima onih koji su nezadovoljni, tako to valjda mora kod nas.

Reci da se šališ

Killer Copy
26-02-2011, 02:33 PM
Ozbiljno ? Gdje to piše ?

evo ovdje prvi red od 01. do 30. marta
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M505639d7273.html

qwerty
26-02-2011, 02:35 PM
Reci da se šališ

zasto bi se salio, pa ni konkurencija trenutno ne nudi nista vise, zato i kazem da je BH telecom se poceo buditi iz zimskog sna. Do prije pola godine je bilo enzamislivo da na ultri imamo ovake i slicne akcije, pa cak i razlicite tarife i sl. sto je konkurencija daleko prije ponudila, ali eto sada sve to i puno vise imamo i na BH Telecomu zato zaista ovo sto kazem nije nista komicno vec realno.

Assistant
26-02-2011, 03:42 PM
Telecom je spavao dugi zimski san i što se mene tiče nemora se nikad ni probuditi.Vidim da su se opametili pa više ne pišu "Idemo prvi,dajemo više",već samo "Dajemo više",pošto prvi ne idu dugi niz godina.Vjerujem da su nove "pogodnosti" za BHmobile korisnike uzrokovane skorom mogućnošću zadržavanja broja prelaskom na drugog operatera.Očekujemo odbrojavanje countdown countera :shock:

Stryker
26-02-2011, 07:39 PM
evo ovdje prvi red od 01. do 30. marta
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M505639d7273.html

Šteta što akcija traje samo mjesec dana.

qwerty
26-02-2011, 08:28 PM
pa i kod mtela je slicna akcija trajala mjesec dana i vjerujem da ce i nakon ovog produziti akciju ili plasirati neku slicnu akciju, jer sigurno da se ovo njima isplati jer time podsticu potrosnju. Nista ih nekosta dati 1dan besplatno sms-anje i pricu a uz to zarade puno vise nego sto bi inace zaradili bez te akcije.

genius
26-02-2011, 08:45 PM
slabo jer im akcija traje samo mjesec dana u mtel-a to mozes odavno radit i dosta puta sam koristio tu opciju ukucas *103# i vidis koliko ti je ostalo cak mozes kupit i gprs meni se cini 50mb ne znam sad tacno kolika je cjena ali sve sam probavao i savrseno je tako i telekom treba da uradi a ne samo da uvedu tu opciju na mjesec dana ali popravljaju se razmisljam opet da kupim njihov br i da mi bude osnovni sad je to mtel imam i eronet totalno sam iskljucio telekom ima 1 god ali vidim da su poceli raditi za korisnike pa reko sto da ne :D

hAxA
02-03-2011, 09:08 AM
Je li svaki dan ako ukljucimo paket imamo 100 bespl por. i min ili tokom cijelog mjeseca?
I da li cijene ostaju nakon sto istekne tih 100 minuta i por. ?ž
I da li se nesto "vise" krije iza ovog paketa?
Molim odg.
Hvala.

R.W
02-03-2011, 01:57 PM
Je li svaki dan ako ukljucimo paket imamo 100 bespl por. i min ili tokom cijelog mjeseca?
Molim odg.
Hvala.
aaaaaaaaaaa nije to sve, krije se navlakusa kao obicno hahha

zvrk
02-03-2011, 02:26 PM

ovo sam za bajram aktivirat hehehehehehee

***MiMi***
02-03-2011, 02:42 PM
Molim odg.
Hvala.

Tokom cijelog mjeseca, ali svako uključenje ti je 2 km, pa ukljuci samo kad namjeravas puno telefonirati :D

9l1n9
05-03-2011, 12:08 PM
Danas sam aktivirala uslugu, imala sam prethodno oko 3 KM na računu, dopunila sam 2 KM, poslala praznu poruku i došao mi je odgovor da je usluga uspješno aktivirana. Obavila sam nekoliko poziva i ukucala kod za provjeru preostalog iznosa besplatnih minuta, odgovor je bio da je preostalo još oko 70 min. Uspostavila sam još jedan poziv, usred kojeg se veza prekinula, i kada sam provjerila stanje kredita, iznosio je 0.00 KM. Dakle, zapravo sam pričala za onaj kredit koji sam imala na računu?! Nakon toga više nisam u mogućnosti da zovem iako mi pokazuje da mi je preostalo još 70 tak minuta besplatnih razgovora?????

ennefsu-l-kabiih
05-03-2011, 01:54 PM
moras imati min. (mislim) 0.16 KM na racunu
da bi uspostavila vezu cak kad ti je aktivirana ova usluga

besplatne minute i sms vaze samo za za mobilnu mrezu bht-a
tako da si vjerovatno zvala fixni broj ili mob drugih operatera
pa ti potrosilo kredit

southern
05-03-2011, 02:11 PM

O da, ima nas koji smo to bas fino iskoristili, i koristimo jos uvijek.
Posebno ako na poslu nemamo net-a:(

Danas sam aktivirala uslugu, imala sam prethodno oko 3 KM na računu, dopunila sam 2 KM, poslala praznu poruku i došao mi je odgovor da je usluga uspješno aktivirana. Obavila sam nekoliko poziva i ukucala kod za provjeru preostalog iznosa besplatnih minuta, odgovor je bio da je preostalo još oko 70 min. Uspostavila sam još jedan poziv, usred kojeg se veza prekinula, i kada sam provjerila stanje kredita, iznosio je 0.00 KM. Dakle, zapravo sam pričala za onaj kredit koji sam imala na računu?! Nakon toga više nisam u mogućnosti da zovem iako mi pokazuje da mi je preostalo još 70 tak minuta besplatnih razgovora?????

Malo lage za minuute, desi se nekad da ti ne aktiviraju i opciju poziva, mislim da to mozes prijaviti na 1204 pa na podrsku.

Milet
07-03-2011, 03:52 PM
Super usluga, bravo Telecom !

mufa
07-03-2011, 04:10 PM
Super usluga, bravo Telecom !

ja stvarno ne vidim sta je tu super!?
skoro pa da je prevara a ne usluga !
ko to jos moze poslati 100 smsova za 24 sata, pa ja ih nisam toliko poslao za 5 godina,,,
ili ko to jos prica 100 minuta na telefon za 24 sata??
znaju oni sta rade......
e sad da su to poklonili na period od mjesec dana pa svaka cast , nego ispadne kao ucjena uzmu ti 2 KM pa onda moras to da iskoristis za 24 sata.....
e svaka im cast :(

Tribbiani
07-03-2011, 04:26 PM
ko to jos moze poslati 100 smsova za 24 sata, pa ja ih nisam toliko poslao za 5 godina,,,
znaju oni sta rade......
e sad da su to poklonili na period od mjesec dana pa svaka cast , nego ispadne kao ucjena uzmu ti 2 KM pa onda moras to da iskoristis za 24 sata.....

Meni se opcija besplatnih razgovora itekako isplati. To što se tebi ne isplati ne mora značiti da je cijelom svijetu tako. Nema potrebe ni da pominjem da te niko ne tjera da uslugu aktiviraš, zar ne?

Milet
07-03-2011, 05:07 PM
znaju oni sta rade......

Care, i nije za tebe usluga, usluga i jeste za osobe koje puno razgovaraju na mobitel i koje puno tipkaju, a ti ako ne koristiš plaho i nije za tebe :wave:

mufa
07-03-2011, 05:52 PM
Meni se opcija besplatnih razgovora itekako isplati. To što se tebi ne isplati ne mora značiti da je cijelom svijetu tako. Nema potrebe ni da pominjem da te niko ne tjera da uslugu aktiviraš, zar ne?

cuj besplatni razgovori, a odmah ti naplate 2 KM i bas ih briga hoces li i nazvati nekoga..........
izgleda da ti ne razumijes, a nije ni vazno....
:idea:

Tribbiani
07-03-2011, 06:24 PM
cuj besplatni razgovori, a odmah ti naplate 2 KM i bas ih briga hoces li i nazvati nekoga..........
izgleda da ti ne razumijes, a nije ni vazno....
:idea:

100 minuta na osnovnom ULTRA tarifnom modelu bi platio 28 KM, odnosno 18 KM na tarifi ULTRA Priča. 28, odnosno 18 KM nije isto što i 2 KM, zar ne?

yosma
07-03-2011, 06:30 PM
Danas probao,al mi je pojelo i 3 KM koje mi je ostalo od dopune,ali nije toliko loše moram priznati:)

Milet
07-03-2011, 08:14 PM
Danas probao,al mi je pojelo i 3 KM koje mi je ostalo od dopune,ali nije toliko loše moram priznati:)

Nije smjelo uzeti 3.. :/

Assistant
07-03-2011, 08:15 PM
100 minuta na osnovnom ULTRA tarifnom modelu bi platio 28 KM, odnosno 18 KM na tarifi ULTRA Priča. 28, odnosno 18 KM nije isto što i 2 KM, zar ne?
Stvarno nije,samo što imaš 24 sata da iskoristiš akciju a sutra dan trk po novu dopunu jer nemaš kredita

Tribbiani
07-03-2011, 08:55 PM
Stvarno nije,samo što imaš 24 sata da iskoristiš akciju a sutra dan trk po novu dopunu jer nemaš kredita

Zato opciju i neće aktivirati onaj koji ne razgovara na telefon.

qwerty
07-03-2011, 09:05 PM
Zato opciju i neće aktivirati onaj koji ne razgovara na telefon.

ma meni je smijesno cuti da ce neko od prepaidasa biti stalni korisnik ove akcije/usluge, jer onaj ko inace trosi 2km dnevno definitivno nisi za prepaida vec za pretplate odavno tako da mislim da je ovo samo trosenje para uzalud i prica i sms nazor tj.forsiranje potrosnje i nista vise. Tako da vjerovatno onaj ko uplati te 2km on i nema neke realne potrebe za 100minuta price i 100sms vec eto gledace da iskoristi to sve zato sto je uplatio ne zato sto ima potrebe za tolikim telefoniranjem.

Meni jedna druga stvar nije jasna zasto se samo akcije i popusti daju prepiadasima dok postpaidasi ili pretplata nikada ne prica ne sms-a po akcijskim cijenama(ne samo kod nas nego i u okruzenju Srbija,Hrvatska)-pogotovo kod njih kad pogledate te akcije koje imaju zapita se covjek da li se isplati biti pretplatnik. Dakle niej mi krivo neka daju i neka imaju te akcije svaki dan na pre paid ali gospodo dajte nesto i na postpaid na kraju krajeva od kojeg kako se kaze imate vise hajra, ha ja :).

Tribbiani
07-03-2011, 09:11 PM
Probaj ti na postpaidu pričati dnevno 100 minuta. ;)

qwerty
07-03-2011, 09:29 PM
Probaj ti na postpaidu pričati dnevno 100 minuta. ;)

to kazem sad po ovoj racunici vise benefite imaju oni koji trose jedva 10KM mjesecno nego oni koji trose 120-ak KM, to nije bas normalno ipak trebaju gledati amlo vise ko im nabija veci pazar.

mufa
07-03-2011, 09:36 PM
zato vam na pretplatu daju telefone za 1 KM , ili tako nesto koliko se sjecam.

qwerty
07-03-2011, 09:41 PM
zato vam na pretplatu daju telefone za 1 KM , ili tako nesto koliko se sjecam.

jeste, ali na pretplati od 100KM mjesecno :)

Assistant
08-03-2011, 06:33 AM
Akcija bi bila odlična za vjerske praznike,novu godinu i sl.Dovoljno minuta da svakom čestitaš,poželiš mu sreću itd., samo neznam da li bi mreža izdržala.U martu nema takvih dešavanja što je velika šteta.Telecom opet najmanje daje 100+100,Eronet 200+200,Mtel 100+100 tri dana

qwerty
08-03-2011, 01:24 PM
Akcija bi bila odlična za vjerske praznike,novu godinu i sl.Dovoljno minuta da svakom čestitaš,poželiš mu sreću itd., samo neznam da li bi mreža izdržala.U martu nema takvih dešavanja što je velika šteta.Telecom opet najmanje daje 100+100,Eronet 200+200,Mtel 100+100 tri dana

Telecom je prvi isao sa ponudom, mtel i eronet su kasnije izasli sa svojim akcijama.

Setra
08-03-2011, 06:31 PM
Da ne otvaram temu,može li se uzeti telefon na račun(mobitel) iako nema za određenu tarifu (student) tačno iznos mjesečne rate?Ono piše samo crta ništa koliki je mjesečni iznos rate...

qwerty
08-03-2011, 08:44 PM
Da ne otvaram temu,može li se uzeti telefon na račun(mobitel) iako nema za određenu tarifu (student) tačno iznos mjesečne rate?Ono piše samo crta ništa koliki je mjesečni iznos rate...

nemoze crta znaci da tel. nije dostupan na toj tarifi.