PDA

Pogledajte punu verziju : Battlefield 3

Stranice : [1] 2

Bosnian_Lord
04-03-2011, 01:56 AM
... is coming, and looking good! barem po ovo trailer-u gameplay-a. :)

http://www.youtube.com/watch?v=uA378g_gD1I

genius
04-03-2011, 09:07 AM
uhhh mocno jedva cekam da ga instaliram :D

Bosnian_Lord
04-03-2011, 01:36 PM
uhhh mocno jedva cekam da ga instaliram :D

I ja jadva cekam da je zaigram... ali, nacekat cemo se jos. Nezna se kad je release datum.

FreAk.
04-03-2011, 04:00 PM
Sta mislite kako ce se ovo ponasati na mojoj masini.

Amd Athlon 3800+ am2

Ram ddr2 667 MHZ 3 GB dual chanel

nVidia 7900GT/GTO 256 MB DD3 256 bit..

160 GB hard disk SATA

jel vrijeme da se mijenja? :P

genius
09-03-2011, 10:49 AM
da ne otvaram novu temu ovdje cu pitat skinu sam ja sinoc Battlefield 2 reko da ga prodjem (igrao sam ga kod kolege pa sad odlucio da prodjem to sve) instaliram pokrenem igricu kad ono poce da se skidaju neki update-i skinuo ja to sve hajd dobro trebalo oko 1h da sve instalira izasao iz igrice drugi pud ta udjem kad ono opet to isto neda mi se cekati svaki put po 1h da otvorim igru u cemu bih mogao biti problem.

Bosnian_Lord
09-03-2011, 02:52 PM
da ne otvaram novu temu ovdje cu pitat skinu sam ja sinoc Battlefield 2 reko da ga prodjem (igrao sam ga kod kolege pa sad odlucio da prodjem to sve) instaliram pokrenem igricu kad ono poce da se skidaju neki update-i skinuo ja to sve hajd dobro trebalo oko 1h da sve instalira izasao iz igrice drugi pud ta udjem kad ono opet to isto neda mi se cekati svaki put po 1h da otvorim igru u cemu bih mogao biti problem.

Samo da kazem da si ti skinuo "Battlefield: Bad Company 2", a ne "Battlefield 2". To su dva razlicita serijala. Radi ih ista firma, ali su razlicite igrice.

Da ti taj update neskida najnovije patcheve? mozda skidas "Vietnam" expanziju...

Bosnian_Lord
09-03-2011, 02:56 PM
Sta mislite kako ce se ovo ponasati na mojoj masini.

Amd Athlon 3800+ am2

Ram ddr2 667 MHZ 3 GB dual chanel

nVidia 7900GT/GTO 256 MB DD3 256 bit..

160 GB hard disk SATA

jel vrijeme da se mijenja? :P

Naleti na ovo, pa reko da ti postam. Predpostavljaju da ce trebati ovakva masina, da pokrene:

Intel Processor - Core 2 Duo E7300 2.66GHz
AMD Processor - Athlon II X2 255
Nvidia Graphics Card - GeForce GTX 260
ATI Graphics Card - Radeon HD 4870
RAM (Memory) - 4 GB
Hard Disk Space - 11 GB
Direct X - 9

genius
09-03-2011, 03:10 PM
Samo da kazem da si ti skinuo "Battlefield: Bad Company 2", a ne "Battlefield 2". To su dva razlicita serijala. Radi ih ista firma, ali su razlicite igrice.

Da ti taj update neskida najnovije patcheve? mozda skidas "Vietnam" expanziju...

hajd sad kad skinem cod 7 onda cu opet pustati ovaj update :D a znam da su to dva razlicita serijala jer sam staru 2-icu davno prosao ali zeznuo se pogresno sam napisao ;)

Magnum3.5.7
09-03-2011, 06:12 PM

Ako ti nije original, onda nisi ni trebao raditi update, već samo opaliti crack.

genius
09-03-2011, 06:57 PM
Ako ti nije original, onda nisi ni trebao raditi update, već samo opaliti crack.

ali dzaba drug crackovo sam ali uvijek kad ulazim u igru ovo mi prikaze kad odem na NO onda mi zatvori igru :D

Bosnian_Lord
20-03-2011, 06:34 PM
Izasao novi video:

http://www.youtube.com/watch?v=6MGed1IGXts&feature=fvst

pklat
20-03-2011, 09:08 PM
Ufff,jedva cekam,strahota je ovo brrrrrr

genius
22-03-2011, 12:01 AM
Izasao novi video:

http://www.youtube.com/watch?v=6MGed1IGXts&feature=fvst

video izgleda pre-dobro jedva cekam da zapucam :D

AggressoR
22-03-2011, 09:15 PM
samo ako ubace engine iz BAD COMPANY 2 za zvuk, onda cu je igrati, u suprotnom NE

Bosnian_Lord
22-03-2011, 11:06 PM
samo ako ubace engine iz BAD COMPANY 2 za zvuk, onda cu je igrati, u suprotnom NE

Pa vjerujem da ni oni nisu budale, pa da nagradjivani sound (neki dan dobili nagradu za najbolji zvuk u BC2. neznam tacno koja je nagrada u pitanju, ali neka vazna u gaming svijetu), izostave iz ovakve igrice. BC2, sound effects su premocni.

EternalForce
26-03-2011, 06:03 PM

Nek oni samo hitbox poprave.

Bosnian_Lord
30-03-2011, 03:19 PM
Novi video: Fault Line Episode III: Get That Wire Cut

http://www.youtube.com/watch?v=Pnzx-MPpMSo&feature=feedu

lost_user
13-04-2011, 11:07 PM
I BF3 konačno izlazi u novembru (http://www.bhgamer.org/index.php?option=com_content&view=article&id=149:bf-3-u-novembru&catid=38:fp-rokstories) :)

Bosnian_Lord
15-04-2011, 03:19 PM
New Video:

http://www.youtube.com/watch?v=TfrrAp1blaM&feature=player_embedded

Cim dobiju 1mil like-ova na FB, stranici, pustit ce nam trailer od 12min.

Zed's Dead
15-04-2011, 03:53 PM
jedva čekam da ovo izađe. ovo će vjerovatno biti zadnje što ću igrati od novijih naslova ostario sam hehe. nego nadam se da će dobro uraditi optimizaciju za pc verziju, da će biti dedicated servera, lean itd. moram mahsuz uzimati novu grafu na ljeto radi ovoga.
i fakat je bc2 imao odličan zvuk. na mojoj staroj liniji baš je realno ono kad rafalaš čuje se eho itd ekstra odrađeno.
kad otprilike izlazi?

Bosnian_Lord
15-04-2011, 08:45 PM
jedva čekam da ovo izađe. ovo će vjerovatno biti zadnje što ću igrati od novijih naslova ostario sam hehe. nego nadam se da će dobro uraditi optimizaciju za pc verziju, da će biti dedicated servera, lean itd. moram mahsuz uzimati novu grafu na ljeto radi ovoga.
i fakat je bc2 imao odličan zvuk. na mojoj staroj liniji baš je realno ono kad rafalaš čuje se eho itd ekstra odrađeno.
kad otprilike izlazi?

Ovo ce biti mocno. Nisam se nikad na neku igricu ovako nalozio. Ja obicno kupujem igrice tek nakon 6-12 mjesci od datuma kad izadju, ali... poceo sam stediti pare, i uzimam je cim izadje. :)

Zvuk je fenomenalan. Od zvuka puske, do tenka, bagija, hamera, halikoptera... sve zvuci tako realisticno. Kad te sniper ofula, ali metak prodje blizu glave, cuje se zvuk. :D

Navodno, izlazi oko 20og novembra ove godine.

Magnum3.5.7
16-04-2011, 04:19 PM
Evo ga 12-o minutni video predobro izgleda, jedva čekam da ovo izađe.

2zw8SmsovJc&feature=player_embedded

Zikeron
16-04-2011, 05:24 PM
Klasična američka igra za regrutaciju novog topovskog mesa,...:)

Bosnian_Lord
16-04-2011, 07:18 PM
Evo ga 12-o minutni video predobro izgleda, jedva čekam da ovo izađe.

2zw8SmsovJc&feature=player_embedded

Ovo su samo predhodne clipove, sastavili u jedan veliki. Doduse ima i novih segmenata, ali uglavnom vec sve vidjeno.

znaju rarat svaka im cast. valja cekat do novembra. :D

Bosnian_Lord
16-04-2011, 07:19 PM
Klasična američka igra za regrutaciju novog topovskog mesa,...:)

ja se vec prijavio, dok se nisu sva mjesta za ta "topovska mesa" popunila.

galatasaray
20-04-2011, 10:17 AM
Igra je fakat odlicna sa odlicnom fizikom oruzja i okoline sto je za pohvalu.

genius
20-04-2011, 11:22 PM
ja se nadam da ce ova igra srusit sve rekorde da ce se najvise primjeraka da proda jer ovi clipovi su savrseni

malwarebyte
07-05-2011, 10:27 PM
Konflikt u igri Battlefield 3 počinje u Sarajevu

Prema posljednjim informacijama o dugoočekivanoj videoigri Battlefield 3, radnja ove igre počinje konfliktom u Sarajevu, odakle se širi na druge lokacije.

Objavljivanjem 12-minutnog trailera američka kompanija Electronic Arts samo je podgrijala nestrpljenje ljubitelja ove pucačine.

E3 bi se u prodaji trebao pojaviti početkom novembra, a njegova radnja smještena je u blisku budućnost, u 2014. godinu, gdje počinje sukob u Sarajevu i na iračkoj granici.

Od igre se očekuje single-player, co-op i multiplayer mode sa do 64 igrača na PC platformi i do 24 igrača na konzolama, kao i bolji vizuelni efekti, odnosno realističniji prikazi rušenja zgrada, dima, prašine i krhotina, dakle bolji zvuk i grafiku od prethodnih verzija, što omogućava poboljšani engine Frostbite 2.0.

Kako je odranije poznato, Battlefield 3 će se osim na PC računarima moći igrati na Xboxu 360 i PS3, imat će naprednije likove za čije animacije je zaslužna tehnologija nazvana ANT, ista ona koja se koristi u igrama EA Sports, poput FIFA-e, a u ovom slučaju će zahvaljujući njoj biti kreirani vojnici realističnijeg izgleda.

Dosad se znalo da će se borbe voditi u Parizu, Teheranu i New Yorku, na gradskim ulicama, u metropolama, ali i na otvorenim prostorima.
IZVOR: Sarajevo-x.com

Nek smo i mi bar u necemu xD

catXlux
08-05-2011, 11:57 AM
Na prvo čitanje da počinje u Sarajevu 2014.godine... pomislih "Ima li subliminalnih poruka?" :D

Stryker
08-05-2011, 02:04 PM
Žalosno je koliko nas svijet povezuje sa ratom, nemirima, Irakom, Iranom, Afganistanom. Mnogi na zapadu i ne znaju gdje je Sarajevo, pa im je sasvim logičan odgovor da je to negdje na granici sa Irakom, Iranom ili sl.

Još je žalosnije što se mi sami dićimo svojom krvavom prošlošću, ratom i ratnim stradanjima, konfliktima sa komšijama a što vjerno prikazujemo u svojim filmovima, serijama i drugim ostvarenjima. Na tim stvarima ne možemo graditi svoj identitet, ako uopšte i idemo u tom smjeru. Bez dobrog identiteta nema ni povoljnog imidža, a dokaz za to je upravo ova igra.

Bosnian_Lord
07-06-2011, 05:21 PM
Tenk gameplay sa E3 (Electronic Entertainment Expo). Ovo je po meni fantasticno:

http://www.youtube.com/watch?v=9UwOrl036_A

Bosnian_Lord
16-06-2011, 07:43 PM
Multiplayer gameplay. mapa se izgleda zove "Metro".

http://www.youtube.com/watch?v=aPu7-LtLKmU&feature=channel_video_title

Bosnian_Lord
16-06-2011, 07:51 PM
http://www.youtube.com/watch?v=8pNOxynC1Dc&NR=1

Zikeron
29-06-2011, 05:35 AM
http://www.youtube.com/watch?v=8pNOxynC1Dc&NR=1

Ovo je vrhunac multiplayera,al masno će da naplate to,treba skupljati pare neće biti tako jeftina igra.

Bosnian_Lord
29-06-2011, 06:44 PM
Ovo je vrhunac multiplayera,al masno će da naplate to,treba skupljati pare neće biti tako jeftina igra.

Nebi rekao da ce cijena biti ista drugacija nego sto obicno bude.

Zikeron
01-07-2011, 06:38 PM
Nebi rekao da ce cijena biti ista drugacija nego sto obicno bude.

Vidio sam na oficijalnoj stranici,masnih 49.99 (Pre order now) Eura ili 97.77 KM,za naše prilike malo previsoko.Pa ako nista priustiti za početak CD key,...(otprilike nekih 30 KM,što je prihvatljivije)

Bosnian_Lord
20-07-2011, 07:50 PM
Vidio sam na oficijalnoj stranici,masnih 49.99 (Pre order now) Eura ili 97.77 KM,za naše prilike malo previsoko.Pa ako nista priustiti za početak CD key,...(otprilike nekih 30 KM,što je prihvatljivije)

U Americi, svaka nova igrica koja izadje (PC, ili bilo koja platforma), kosta $59.99. Bez obzira je li neka fusina ili odlicna igrica. A, od kvalitete igrice ovisi koliko ce se zadrzati na max. cijeni. Ja cu sebi uraditi pre-order preko Amazona. Samo cekam da izbace kakav deal. Kad kazem deal, mislim na to da daju neki gift card uz igricu koji mozes potrositi u njihovoj radnji. Obicno taj gift card mozes potrositi na bilo sta, i bude u vrijednosti od 10-20$. Tako da igrica izadje oko 40$.

Maloprije u mail-u dobih pozivnicu za Battlefield 3 Beta, koju ce pustiti u Septembru:

"Thank you for purchasing the Medal of Honor Limited Edition, which included access to the upcoming Battlefield 3 Beta! We are making great progress on Battlefield 3 and can't wait to share it with you. We will be rolling out the Beta during the month of September and you are still on our exclusive list to enter this Beta early.
We are currently running internal tests and a tech-focused closed Alpha Trial. We will be sure to notify you when the Battlefield 3 Beta is available to you. In the meantime, check out some of the latest Battlefield 3 videos and related news at the official site.
Regards,
The DICE team"

:)

ibrani
20-07-2011, 09:17 PM
U Americi, svaka nova igrica koja izadje (PC, ili bilo koja platforma), kosta $59.99. Bez obzira je li neka fusina ili odlicna igrica. A, od kvalitete igrice ovisi koliko ce se zadrzati na max. cijeni. Ja cu sebi uraditi pre-order preko Amazona. Samo cekam da izbace kakav deal. Kad kazem deal, mislim na to da daju neki gift card uz igricu koji mozes potrositi u njihovoj radnji. Obicno taj gift card mozes potrositi na bilo sta, i bude u vrijednosti od 10-20$. Tako da igrica izadje oko 40$.

Maloprije u mail-u dobih pozivnicu za Battlefield 3 Beta, koju ce pustiti u Septembru:

"Thank you for purchasing the Medal of Honor Limited Edition, which included access to the upcoming Battlefield 3 Beta! We are making great progress on Battlefield 3 and can't wait to share it with you. We will be rolling out the Beta during the month of September and you are still on our exclusive list to enter this Beta early.
We are currently running internal tests and a tech-focused closed Alpha Trial. We will be sure to notify you when the Battlefield 3 Beta is available to you. In the meantime, check out some of the latest Battlefield 3 videos and related news at the official site.
Regards,
The DICE team"

'Hvala što ste kupili Medal of Honor Limited Edition, koja je uključivala pristup nadolazeće Battlefield 3 Beta! Mi smo izradu veliki napredak na bojnom polju 3 i ne mogu čekati da ga podijeliti s vama. Mi ćemo biti valjanja out Beta tijekom mjeseca rujna, a vi ste još uvijek na našem ekskluzivnom popisu ući u ovaj Beta rano.
Trenutno se izvodi unutarnji ispitivanja i tehnološki usmjerene zatvoren Alpha suđenje. Mi ćemo biti sigurni da vas obavijesti kada Battlefield 3 Beta je dostupna za vas. U međuvremenu, pogledajte neke od najnovijih Battlefield 3 videa i povezane vijesti na službenim stranicama.
Pozdrav,
DICE tima

Bosnian_Lord
20-07-2011, 09:27 PM
'Hvala što ste kupili Medal of Honor Limited Edition, koja je uključivala pristup nadolazeće Battlefield 3 Beta! Mi smo izradu veliki napredak na bojnom polju 3 i ne mogu čekati da ga podijeliti s vama. Mi ćemo biti valjanja out Beta tijekom mjeseca rujna, a vi ste još uvijek na našem ekskluzivnom popisu ući u ovaj Beta rano.
Trenutno se izvodi unutarnji ispitivanja i tehnološki usmjerene zatvoren Alpha suđenje. Mi ćemo biti sigurni da vas obavijesti kada Battlefield 3 Beta je dostupna za vas. U međuvremenu, pogledajte neke od najnovijih Battlefield 3 videa i povezane vijesti na službenim stranicama.
Pozdrav,
DICE tima

Google translate me uvijek nasmije. :lol:

Bosnian_Lord
20-07-2011, 09:37 PM
http://www.youtube.com/watch?v=PXaFw7aC9GE

ibrani
20-07-2011, 09:37 PM
Google translate me uvijek nasmije. :lol:

Kao indijanci gad su počeli govoriti engleki heee.

Bosnian_Lord
31-07-2011, 02:15 AM
Danas dobih poziv da testiram Alfa verziju na PC-u ... multiplayer, Rush na mapi Metro ... Igrica je kako rekose u mailu daleko od finalne napucane verzije. Ovo vise Alfu koriste da testiraju gameplay, servere, i tako te stvarcice.

Skinuo... instalisao ... Iako nisam PC gamer, mogu reci da sam odusevljen sa gameplay-om, iako sam tanak ko lizalo. Ubise sa svih strana. hahahahah. O grafici necu suditi, jer je ocigledno daleko od onoga sto ce biti, iako i ovako nije uopste lose. Neobicno je da se moze leci. Ja u Bad Company 1-2, navikao da se samo moze cucnuti. Malo su izmjenjali "kits", pa dok se covjek provikne. Hem, ovo mi je prva pucacina na PC, od Castle Wolfenstein, jos prije 4-5 godina, pa mi je reakcija ko u kakvog pemzionera.

Sve u svemu, moji prvi utisci su samo pozitivni. :)

Za Alfu preporucuju ovakvu confu:

"OS: Windows 7 or Vista (SP1)
Installed: Origin
CPU: Quadcore @ 2.0 GHz or faster
RAM: 4GB or more
Hard Drive: 7.25GB free
Video: 512 MB or greater DirectX 10 or 11 compatible card with latest drivers (AMD 11.5 or later, nVidia 275.33 or later)
Sound: DirectX 10 or 11 compatible card
Internet: broadband connection
Note that these do not necessarily represent the requirements for the final game."

Magnum3.5.7
31-07-2011, 12:23 PM
Danas dobih poziv da testiram Alfa verziju na PC-u ... multiplayer, Rush na mapi Metro ... Igrica je kako rekose u mailu daleko od finalne napucane verzije. Ovo vise Alfu koriste da testiraju gameplay, servere, i tako te stvarcice.

Skinuo... instalisao ... Iako nisam PC gamer, mogu reci da sam odusevljen sa gameplay-om, iako sam tanak ko lizalo. Ubise sa svih strana. hahahahah. O grafici necu suditi, jer je ocigledno daleko od onoga sto ce biti, iako i ovako nije uopste lose. Neobicno je da se moze leci. Ja u Bad Company 1-2, navikao da se samo moze cucnuti. Malo su izmjenjali "kits", pa dok se covjek provikne. Hem, ovo mi je prva pucacina na PC, od Castle Wolfenstein, jos prije 4-5 godina, pa mi je reakcija ko u kakvog pemzionera.

Sve u svemu, moji prvi utisci su samo pozitivni. :)

Za Alfu preporucuju ovakvu confu:

"OS: Windows 7 or Vista (SP1)
Installed: Origin
CPU: Quadcore @ 2.0 GHz or faster
RAM: 4GB or more
Hard Drive: 7.25GB free
Video: 512 MB or greater DirectX 10 or 11 compatible card with latest drivers (AMD 11.5 or later, nVidia 275.33 or later)
Sound: DirectX 10 or 11 compatible card
Internet: broadband connection
Note that these do not necessarily represent the requirements for the final game."

Koja ti je konfiguracija, na kojoj si rezoluciji igrao i koje postavke u igri?

Bosnian_Lord
31-07-2011, 04:52 PM
Koja ti je konfiguracija, na kojoj si rezoluciji igrao i koje postavke u igri?

Odmah da kazem da se Alfa igra preko browsera.

Moja konfiguracija: i5 460M, 2,53GHz - 8GB RAM - 1GB ATI Mobility Radeon HD 5650 switchable graphics.

U mene je rezolucija 1600x900. Za postavke u igri nemam pojma kakve su bile. Nisam zagledao, niti mjenjao. Kad budem danas igrao vidjet cu ... mada, nemam pojma moze li se to uopste mjenjati ista kako se radi o pikanju preko browsera? ... zaista ja nemam veze kad je u pitanju igranje preko PC-a, a ni o postavkama i slicnim stvarima, pa me interesuje.

Bosnian_Lord
31-07-2011, 05:27 PM
Evo koji screenshot:

http://forum.bih.net.ba/attachment.php?attachmentid=2474156&d=1312129381
http://forum.bih.net.ba/attachment.php?attachmentid=2474158&d=1312129384
http://forum.bih.net.ba/attachment.php?attachmentid=2474157&d=1312129382

247415824741572474156

Zikeron
17-08-2011, 01:46 AM
Evo koji screenshot:

http://forum.bih.net.ba/attachment.php?attachmentid=2474156&d=1312129381
http://forum.bih.net.ba/attachment.php?attachmentid=2474158&d=1312129384
http://forum.bih.net.ba/attachment.php?attachmentid=2474157&d=1312129382

247415824741572474156

I ovako izgleda poprilično dobro,čekamo 27 oktobar,bar samo da obore cijene...

Tyler Durden
17-08-2011, 01:59 AM
Je li vec objavljen neki video sa levelom u Sarajevu? Bice zanimljivo vidjeti Sarajevo u nekoj videoigri...

a i radnja igre Sniper: Ghost Warrior 2 navodno počinje u Sarajevu... slute nam belay nekakav.... nije mi drago sto nas jos uvijek povezuju sa ratom ali smatram da je svaka promocija dobro dosla pa i ovakva...

Odlična snajperska simulacija Radnja igre Sniper: Ghost Warrior 2 počinje u Sarajevu

Grad Sarajevo je poput mnogih drugih gradova našao svoje mjesto u svijetu igara. Radi se o igri Sniper: Ghost Warrior 2, čija radnja počinje upravo u glavnom bh. gradu.
http://www.sarajevo-x.com/media/images/vijesti/110811006.jpg
Na nedavno održanom sajmu E3, kompanija City Interactive je predstavila svoju novu snajpersku igru. Iako će mnogi pomisliti da ova igra i nije nešto posebno, to je zaista daleko od istine. CryEngine 3 tehnologija kompanije Crytek je ponudila takvu grafiku da je pomenuta igra naprosto fenomenalna.

Čak i kroz najmanje otvore na objektima prolaze svjetlosni zraci, a boje i detalji su savršeno izbalansirani.

Glavni kreator ove igre, Michael Sroczynski, rekao je da ovu igru ne treba porediti sa "pucačinama" kao to je Call of Duty, jer se njegov tim potrudio da ponudi najbolju snajpersku igru na tržištu.

Igra Sniper: Ghost Warrior 2 će se na tržištu pojaviti 2012. godine i to za PC, Xbox 360 i PS3. Početak radnje ove igre, kako je ranije rečeno, odvija se u Sarajevu. U klipu možete vidjeti misiju na Himalajima.

l0uFoeGPrjU&feature=player_embedded

Bosnian_Lord
17-08-2011, 07:54 PM
Je li vec objavljen neki video sa levelom u Sarajevu? Bice zanimljivo vidjeti Sarajevo u nekoj videoigri...

a i radnja igre Sniper: Ghost Warrior 2 navodno počinje u Sarajevu... slute nam belay nekakav.... nije mi drago sto nas jos uvijek povezuju sa ratom ali smatram da je svaka promocija dobro dosla pa i ovakva...

ja ga jos nevidjoh u ni jednom traileru ...

Bosnian_Lord
17-08-2011, 07:56 PM
I ovako izgleda poprilično dobro,čekamo 27 oktobar,bar samo da obore cijene...

Cekas samo nekih 30ak dana od dana objavljivanja, i cijena bi trebala vec malo pasti.

Magnum3.5.7
17-08-2011, 08:04 PM
ja ga jos nevidjoh u ni jednom traileru ...

Ni ja, vjerojatno će ubaciti fol mapu Sarajevo, a vjerojatno neće ni ličiti na Sarajevo, a ovo nisu prve dvije igre u koje se spominje Sarajevo i u igri Command & Conquer 3 Tiberium Wars se spominje Sarajevo imaju i mape, ali ni nalik Sarajevu.

http://www.youtube.com/watch?v=ToQQjJ1E-o0

Zikeron
18-08-2011, 12:34 AM
Cekas samo nekih 30ak dana od dana objavljivanja, i cijena bi trebala vec malo pasti.

Jel bila ista situacija sa BBC2?

Zed's Dead
19-08-2011, 05:31 PM
ja se navuko na bfbc2 pravo, počeo prije možda mjesec dana već sam 29lvl. kontam se bili uzeo preorder bf3, vjerovatno početkom septembra, može se na netu naći za 60-ak KM jbg jes malo pomasno ali ako bude bar kao bfbc2 vrijedi svaki fening s tim da sam dvicu uzeo preko steama za samo 7,5 eura. na mojoj konfi danas malo testirao 1800*1400 sve low dx9 fps 90-100 phenom x4 3,2ghz, 4gb rama i gts 450 sc, kontam radit će i trica bez problema s tim da kontam na jesen uzeti gtx460 koja trenutno melje sve a ovu prodati.
tako ako naletite gdje na netu da se može naći jeftino preorder obavezno ovdje javite.

Bosnian_Lord
19-08-2011, 07:42 PM
Jel bila ista situacija sa BBC2?

Koliko se sjecam, mislim da jeste. Ja sam npr. za PS3 kupio nakon 3 mjeseca od izlaska, za 50% manju cijenu od pocetne.

Bosnian_Lord
19-08-2011, 07:48 PM
ja se navuko na bfbc2 pravo, počeo prije možda mjesec dana već sam 29lvl. kontam se bili uzeo preorder bf3, vjerovatno početkom septembra, može se na netu naći za 60-ak KM jbg jes malo pomasno ali ako bude bar kao bfbc2 vrijedi svaki fening s tim da sam dvicu uzeo preko steama za samo 7,5 eura. na mojoj konfi danas malo testirao 1800*1400 sve low dx9 fps 90-100 phenom x4 3,2ghz, 4gb rama i gts 450 sc, kontam radit će i trica bez problema s tim da kontam na jesen uzeti gtx460 koja trenutno melje sve a ovu prodati.
tako ako naletite gdje na netu da se može naći jeftino preorder obavezno ovdje javite.

Isti slucaj i sa mnom. Skoro samo BFBC2 pikam. lvl46 xbox360, lvl46 PS3. :D

Ja sam sebi vec uradio preorder za PS3. Dodje uz preorder expansion pack "back to Karkand (mape iz Battlefield 2)", i dog tags.

Omiljena mapa?

Zed's Dead
19-08-2011, 08:51 PM
neznam, isla innocent kad god branim uzmem klasu inžinjera i derem sa rpg helije :D

što se preordera tiče vidjet ću kakva će situacija biti početkom septembra možda naručim ako nađem do 30eur ali kontam uzet možda jaču grafu što povlači i jaču napojnu itd.

Zikeron
20-08-2011, 01:16 AM
Isti slucaj i sa mnom. Skoro samo BFBC2 pikam. lvl46 xbox360, lvl46 PS3. :D

Ja sam sebi vec uradio preorder za PS3. Dodje uz preorder expansion pack "back to Karkand (mape iz Battlefield 2)", i dog tags.

Omiljena mapa?

Znaci samo uz expasnsion pack dodju mape iz BF2...

Bosnian_Lord
20-08-2011, 10:56 AM
neznam, isla innocent kad god branim uzmem klasu inžinjera i derem sa rpg helije :D

što se preordera tiče vidjet ću kakva će situacija biti početkom septembra možda naručim ako nađem do 30eur ali kontam uzet možda jaču grafu što povlači i jaču napojnu itd.

hahahaha ti bi onda bio moj nemesis znaci, jer znam i ja nekad u halikopter zasjest. dusa mi se ono vrtit u krug. :D omiljene mape su mi je Oasis, Harvest Day (zato sto su iz BFBC1). Isti sam kao i ti, volim inzinjersku klasu. opremim UMP 45, ili XM8 Compact sa M136 AT4, a ostala dva rpga stavim, kad koristim tracer dart. :D

Jesi li znao da BF3 neces moci igrati preko steam-a, nego preko EA servisa "Origin"? reko da i to spomene, u slucaju da nisi znao. Mada to nije problem, jer software njihov je besplatan, kao i koristenje.

Nabesat ce ti se to pomalo ... nadam se da ces uspjeti to sve sebi obezbjediti i uzeti sve to i igricu takodjer. :) ;)

Bosnian_Lord
20-08-2011, 11:00 AM
Znaci samo uz expasnsion pack dodju mape iz BF2...

Da. Samo sa expansion packom "Back To Karkand", ces imati mape iz Battlefield 2 (ne BFBC2).

Ali, ako budes radio preorder, najvjerovatnije da ces dobiti expansion pack uz tu narudjbu. Barem trenutno svi nude tako.

Zed's Dead
20-08-2011, 06:52 PM
hahahaha ti bi onda bio moj nemesis znaci, jer znam i ja nekad u halikopter zasjest. dusa mi se ono vrtit u krug. :D omiljene mape su mi je Oasis, Harvest Day (zato sto su iz BFBC1). Isti sam kao i ti, volim inzinjersku klasu. opremim UMP 45, ili XM8 Compact sa M136 AT4, a ostala dva rpga stavim, kad koristim tracer dart. :D

Jesi li znao da BF3 neces moci igrati preko steam-a, nego preko EA servisa "Origin"? reko da i to spomene, u slucaju da nisi znao. Mada to nije problem, jer software njihov je besplatan, kao i koristenje.

Nabesat ce ti se to pomalo ... nadam se da ces uspjeti to sve sebi obezbjediti i uzeti sve to i igricu takodjer. :) ;)
hehe pa dobar je inžinjer klasa i uzimam ga jer mrzim kad heli kruži iznad mmcoma ne mogu ga očima gledat, ili kakav tenk :D
pravo da ti kažem najbolje mi se pokazalo igrati kao medic, em puno više xp dobijem i napredujem em mogu više timu pomoći a i oružja imho mnogo bolja nego kod inžinjera. i kao recon volim igrati često sa snajperskajom kako se već zove onaj poluautomatski snajper :D
usput ova trenutna konfa zasad odlično goni bfbc2 i trebala bi i bf3 jer kažu da neće biti ništa zahtjevniji, čak dosta raje kaže bolje ide bar ova alpha a do kraja vidjet ćemo. objavili su već min requirements i trebao bi je goniti bez problema a vidjet ćemo samo grafičku da nabacim ako bude kakve nafake i još jednu pločicu 4gb rama ionako je to 60KM nek ima za uhar :D

Bosnian_Lord
20-08-2011, 07:38 PM
hehe pa dobar je inžinjer klasa i uzimam ga jer mrzim kad heli kruži iznad mmcoma ne mogu ga očima gledat, ili kakav tenk :D
pravo da ti kažem najbolje mi se pokazalo igrati kao medic, em puno više xp dobijem i napredujem em mogu više timu pomoći a i oružja imho mnogo bolja nego kod inžinjera. i kao recon volim igrati često sa snajperskajom kako se već zove onaj poluautomatski snajper :D
usput ova trenutna konfa zasad odlično goni bfbc2 i trebala bi i bf3 jer kažu da neće biti ništa zahtjevniji, čak dosta raje kaže bolje ide bar ova alpha a do kraja vidjet ćemo. objavili su već min requirements i trebao bi je goniti bez problema a vidjet ćemo samo grafičku da nabacim ako bude kakve nafake i još jednu pločicu 4gb rama ionako je to 60KM nek ima za uhar :D

Volim vozit halikopter, ali nisam nesto cesto u njemu, jer znas i sam kakva je guzva kad treba uzeti halikopter, pa se svi guraju. hahahahaha. Nemozes ga ugrabit. :D Drazi mi je Ruski MI-28 HAVOC ispred Apacha. Nekako mi lakse u njemu precizno pucati. Bas me interesuje kako ce biti voziti avione u BF3. Isto me interesuje cime cemo ih skidati. hahahahaha.
Neka tenkova. Preferiram Ruski T90 MBT ispred Americkog, M1A2 Abramsa. Onaj BAKHCA skoro da ne koristim.
Uh, Medic, mi je najmrza klasa. Koristim je samo kad moj squad ima potrebu za njim. Nisam nesto dobar sa mitraljezima. Ali dobro kazes da se najvise zaradi kad si medic. Uz kilove imas ozivljavanje 50-80 xp (80 za squad clanove), + lijecenje sa medic pack i veoma je koristan kad igras conquest ili rush pa povratis izgubljeni tiket kad ozivis svog. Ali je zato medic skoro pa beskoristan kad igras mapu gdje ima puno oklopnih vozila.
Mislis na SV98 Snaipervskaya. :) Odlican snajper za quick scope i no scope. :) Svidja mi se sto ima sanzer od 10 metaka. Meni je GOL Sniper Magnum drazi, iako ih koristim jednako. Mislim da sam najvise zaradio kao inzinjer. Sto ti kazes nema nista draze nego raznjet tenk, ili halikopter (veoma rijetko ga pogodim bez tracer darta, ali djaba i tracer ako ima smoke).

Od vise glava nikad ne boli. :D

Igras li onu expanziju "Vietnam" (odlicno uradjeno)?

Ja sebi ustedio danas 20KM. Nasao jeftiniji preorder BF3, pa otkazao stari i narucio sad sa te druge stranice. :)

Zikeron
21-08-2011, 01:55 AM
Da. Samo sa expansion packom "Back To Karkand", ces imati mape iz Battlefield 2 (ne BFBC2).

Ali, ako budes radio preorder, najvjerovatnije da ces dobiti expansion pack uz tu narudjbu. Barem trenutno svi nude tako.

Super,jedva čekam zaigrati Karkand u novom ruhu (ionako sam teško navučen i danas dan na BF2),samo nikada nisam vršio online kupovinu igara,pa mi je tu velika nepoznanica,kako,šta,i je li sigurno,ipak za naše prilike nije malo dati nekih 49 Eura?Uzeti čitav pack,ili samo CD key,dvoumim se zbog BC2,dao sam dosta novca al ga skroz slabo igram...

Zed's Dead
21-08-2011, 11:54 AM
...

što se helija tiče volim samo za mg-om biti jer sam slab pilot skroz hehe, teško sa mišom i tastaturom još ako moraš izbjegavati rpg ili mg onda moraš naglo manevrisati i veoma se lako izgubi kontrola helikoptera. najdraži mi je onaj debeli heli i kad ga gađam i kad sam u njemu dok apache i ovi ostali mnogo sitniji i teže ih pogoditi ako si inžinjerac. tenkove nešto ne gotivim ali često uletim, i taj ruski t-90 jeste najbolji i moćno izgleda iako je i abraham strašan tenk. ja više volim uav :D
i to je taj SV98 Snaipervskaya, meni najjači snajper!
ne igram vietnam expansion, uzeo ovu osnovnu verziju preko steama prije mjesec dva za 15KM :D

btw živ bio gdje nabavi preorder da vidim pošto je, doduše ti si za ps3 uzeo?

evo i mene:
http://bfbcs.com/stats_pc/zaronja

Bosnian_Lord
21-08-2011, 06:48 PM
Super,jedva čekam zaigrati Karkand u novom ruhu (ionako sam teško navučen i danas dan na BF2),samo nikada nisam vršio online kupovinu igara,pa mi je tu velika nepoznanica,kako,šta,i je li sigurno,ipak za naše prilike nije malo dati nekih 49 Eura?Uzeti čitav pack,ili samo CD key,dvoumim se zbog BC2,dao sam dosta novca al ga skroz slabo igram...

Pa aktiviraj se malo ba. Jer kazu da ce gameplay, biti slican BFBC2, pa da se taman uhodas. Drug, ako nemislis igrati multiplayer, onda ti ja nebi savjetovao da kupis igricu. Mozes je jednostavno download sa torenta, kad izadje. ali ako mislis pikati multiplayer, onda savjetujem da uzmes original, i uzivas u dobrim serverima.
posavjetuj se sa Zed's Dead, jer ja mislim da on dosta kupuje online u europi. ja sam samo u tom segmentu aktivan u americi, nikad nisam nista uzeo online u europi.

Meni ce to biti prvi susret sa Karkand mapom/ama. ja sam kasna pridoslica u Battlefield serijal. Prva koju sam igrao je bila BFBC1, i od tad sam navucen. :)

Bosnian_Lord
21-08-2011, 06:48 PM
što se helija tiče volim samo za mg-om biti jer sam slab pilot skroz hehe, teško sa mišom i tastaturom još ako moraš izbjegavati rpg ili mg onda moraš naglo manevrisati i veoma se lako izgubi kontrola helikoptera. najdraži mi je onaj debeli heli i kad ga gađam i kad sam u njemu dok apache i ovi ostali mnogo sitniji i teže ih pogoditi ako si inžinjerac. tenkove nešto ne gotivim ali često uletim, i taj ruski t-90 jeste najbolji i moćno izgleda iako je i abraham strašan tenk. ja više volim uav :D
i to je taj SV98 Snaipervskaya, meni najjači snajper!
ne igram vietnam expansion, uzeo ovu osnovnu verziju preko steama prije mjesec dva za 15KM :D

btw živ bio gdje nabavi preorder da vidim pošto je, doduše ti si za ps3 uzeo?

evo i mene:
http://bfbcs.com/stats_pc/zaronja

Cuo sam da je na PCu malo teze halikopterom upravljati. hehehehe. Joj kad se sjetim svojih pocetaka u halikopterima BFBC2 hahahahaha kad bi nanisanio nesto, i krenuo da unistim to bi bilo to, jer bi se poslije uvijek zalijepio negdje u drvo ili zgradu. :D a sad, sad sam naucio ono vrtenje u krug, i to i na desnu stranu i na lijevu. na lijevu sam stranu jedva savladao. hahahaha. a jesi sad vidio onaj novi nacin letenja ... nije vise u krug popularno na konzolama, nego lijevo/desno, gore/dole. kad ovako lete (stoje u jednom dijelu mape (blizu nasih baza) i to rade), nemozes ih skinit sale. i ja pokusavam tako, ali mene sad za sada skinu prilicno lako. :D
Ja sam odlican tenkista i volim uletiti u tenk vise nego halikopter. Stavim warhead i odem traziti druge tenkove da se igramo. hehehe.
UAV je dobar halikoptercic. Sinoc sam imao 10ak kilova sa njim na mapi Isla Inocentes, dok me nisu skinuli. sto je za cudo da sam toliko ostao ziv, jer obicno recon artiljeriju posalje direktno na UAV.
Mada u zadnjim danima veoma malo bilo koja vozila koristim, jer hocu da dobijem zlatnu zvijezdu na sve puske. Na Assault i Engineer imam vec na svim zlatne ... na medic mi treba na 3 mitraljeza, isto tako i na snajperima (nevolim koristiti one SVU i TYPE88, pa nikad na njima dobit zlatnu), i onda na jos 3 sacmarice mi treba zlatna da bi na svim imao.
BFBC2 za 15KM, wow, bagatela covjece. Vietnam expanzija je impresivna. Nju igram samo kad mi se igra conquest. Jer mape se ubile za to.

ma ja, sebi za PS3 uzeo preorder sad na ovoj stranici (samo rade u Americi): http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16879200840&nm_mc=AFC-C8Junction&cm_mmc=AFC-C8Junction-_-na-_-na-_-na&AID=10446076&PID=1312731&SID=
samo jucer na BF3 dali promo code (EMCYTZT688 (istekao vec)), koji je snizio cijenu sa 59$ na 47$. tako da sam odmah otkazao preorder na Amazonu, i tu narucio. mada, ako opet bude negdje jeftinije, isto tako cu uraditi i ovdje. jer kod njih polica je dobra kad su u pitanju otkazivanja preordera. sve dok oni ne posalju to sto si narucio, mozes otkazati. dobije se puni refund.

a jest ti statistika u bocu: 3.944 kill, 3.944 death. hahahahaha :D
dobar si, dobar. :)

Moja statistika na XBOX360: http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/Patton3077/#infantry
Na PS3: http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/Bosnian_Lord/ (heh, tek sam 44lvl na PS3. nisam igrao na PS3 od onog kad su ih anonymous hakirali, pa vise i zaboravio)

Zikeron
21-08-2011, 08:28 PM
Dobri komšija želim da igam BF3 online,i jeste da imam malih problema zbog gameplaya (BC2),ali dao sam sebi zadatak poslije ramazana akobogda lagano,samo mi je problem nevolim sam igrati,ako ima ko od raje to bi bio odron...

Bosnian_Lord
21-08-2011, 09:59 PM
Dobri komšija želim da igam BF3 online,i jeste da imam malih problema zbog gameplaya (BC2),ali dao sam sebi zadatak poslije ramazana akobogda lagano,samo mi je problem nevolim sam igrati,ako ima ko od raje to bi bio odron...

Samo uzivaj! Ma da se savladati, samo treba vremena. Meni npr. najvaznije za online pikanje, je poznavanje mapa. Kad neznam mape, ko da sam kakav amater, a kad imam dobro poznavanja mapa, onda sam puno bolji.

Mislim da ti Zead's Dead, igra redovno, pa eto pokusaj se sa njim skontat da igrate. ;)

Zikeron
22-08-2011, 12:52 AM
Samo uzivaj! Ma da se savladati, samo treba vremena. Meni npr. najvaznije za online pikanje, je poznavanje mapa. Kad neznam mape, ko da sam kakav amater, a kad imam dobro poznavanja mapa, onda sam puno bolji.

Mislim da ti Zead's Dead, igra redovno, pa eto pokusaj se sa njim skontat da igrate. ;)

Eh to thx a lot...

Bosnian_Lord
22-08-2011, 08:06 PM
http://www.youtube.com/watch?v=NDDfPxF3EFE

Zikeron
22-08-2011, 10:12 PM
http://www.youtube.com/watch?v=NDDfPxF3EFE

Miris starog BF2,aaaaa...Satvarno pretjerujem,al jedva čekam da izadje.

Bosnian_Lord
22-08-2011, 10:33 PM
Miris starog BF2,aaaaa...Satvarno pretjerujem,al jedva čekam da izadje.

Ma nisi jedini sto se tice pretjerivanja. :lol: :D

Zed's Dead
25-08-2011, 10:51 AM
@Bosnian_Lord statistika ti je ekstra, vjeruj mi na pc ne znam da sam vidio par igrača da ima takav k/d i win ratio, skoro je nemoguće ako igraš duže da imaš takvu statistiku. sad me stid što postavi svoju ali popravio sam se malo k/d ratio 1.01 :D :D
možda i uzmem vietnam ali kontam isplati li se pošto kad bf3 izađe uskoro čisto sumnjam da ću aktivno igrati bfbc2, evo prošla 4 dana nisam ni upalio bc2 radi obaveza.
taj promo code bio na oficijelnoj bf stranici? nego nikad nisam uzimao ništa preko newegga znači i u bih isporučivaju? 47$ i nije toliko mnogo s obzirom da je dolar skroz slab, malo jači od marke lol. a kome se da čekati za novu godinu božić i sl. uvijek bude sniženje ali ko će čekati? :D
s obzirom da nema na steamu što je crnjak moram i ja ovako nešto gledati. tako da ako naletiš na kakvu akciju opet apelujem :D obavezno javi! samo problem je što nisam često na forumu ko nekad ali cu odsad provjeravati bar 1 dnevno.

@Zikeron poslao sam ti pm. bujrum ja sam uvijek za multiplay, samo ta friendly lista je smeće kakvog nema. da bi dodao nekoga moraš i ti i on biti u isto vrijeme online wtf? imam samo 3 jarana na friendly nikad se potrefit online... zato je xfire idealan za ove stvari. navečer ima dosta raje iz bih uveže se to, bude onaj tv1 server i sl. uglavnom xfire bi bio idealan za ovo ako imaš bujrum dodaj me poslao sam ti username tj. xf: zaronja
ako visiš kao i ja na hwb forumu ima tema vaša imena u bf2 pa stavi i svoj nick da se uvežemo ko sandžaklije :D

što se bf3 tiče dugo nije bila ovakva pompa, ovo će izgleda biti najjači naslov koji je izašao u zadnje vrijeme, po trailerima izgleda epic totalni! probao sam nove cod-ove ali nisu mi legli nikako. zadnji koji mi se svidio bio je world at war i to je to...
nego ima ona ww2 sad izlazi uskoro, kažu bit će ekstra, taman da se ubije malo vrijeme uz bc2 dok ne izađe ovo čudo.

Bosnian_Lord
25-08-2011, 08:43 PM
@Bosnian_Lord statistika ti je ekstra, vjeruj mi na pc ne znam da sam vidio par igrača da ima takav k/d i win ratio, skoro je nemoguće ako igraš duže da imaš takvu statistiku. sad me stid što postavi svoju ali popravio sam se malo k/d ratio 1.01 :D :D
možda i uzmem vietnam ali kontam isplati li se pošto kad bf3 izađe uskoro čisto sumnjam da ću aktivno igrati bfbc2, evo prošla 4 dana nisam ni upalio bc2 radi obaveza.
taj promo code bio na oficijelnoj bf stranici? nego nikad nisam uzimao ništa preko newegga znači i u bih isporučivaju? 47$ i nije toliko mnogo s obzirom da je dolar skroz slab, malo jači od marke lol. a kome se da čekati za novu godinu božić i sl. uvijek bude sniženje ali ko će čekati? :D
s obzirom da nema na steamu što je crnjak moram i ja ovako nešto gledati. tako da ako naletiš na kakvu akciju opet apelujem :D obavezno javi! samo problem je što nisam često na forumu ko nekad ali cu odsad provjeravati bar 1 dnevno.

@Zikeron poslao sam ti pm. bujrum ja sam uvijek za multiplay, samo ta friendly lista je smeće kakvog nema. da bi dodao nekoga moraš i ti i on biti u isto vrijeme online wtf? imam samo 3 jarana na friendly nikad se potrefit online... zato je xfire idealan za ove stvari. navečer ima dosta raje iz bih uveže se to, bude onaj tv1 server i sl. uglavnom xfire bi bio idealan za ovo ako imaš bujrum dodaj me poslao sam ti username tj. xf: zaronja
ako visiš kao i ja na hwb forumu ima tema vaša imena u bf2 pa stavi i svoj nick da se uvežemo ko sandžaklije :D

što se bf3 tiče dugo nije bila ovakva pompa, ovo će izgleda biti najjači naslov koji je izašao u zadnje vrijeme, po trailerima izgleda epic totalni! probao sam nove cod-ove ali nisu mi legli nikako. zadnji koji mi se svidio bio je world at war i to je to...
nego ima ona ww2 sad izlazi uskoro, kažu bit će ekstra, taman da se ubije malo vrijeme uz bc2 dok ne izađe ovo čudo.

E, hvala drug na komplimentu. Iskreno ne obracam puno paznje na K/D. Nije mi vazno koliko izginem, sve dok moja ekipa pobjedi. Nikad ne kampujem po coskovima, i nikad ne koristim snajper zastekan skroz negdje u svojoj bazi. Uvijek igram objective. Volim biti agresivan. Vise cijenim igraca sa niskim K/D, koji igra objectiv, nego onog sa visokim K/D, i koji samo ide po cosama, i steka se gdje moze, usput nikad ne aktivira M-Com, i nebrani ga.
Sinoc prejaka partija se odigrala u odbrani na Arika Harbor mapi u Rush mode-u. Trajala partija vise od 1h. Satjerali nas bili na zadnje dvije M-Com stanice, kad je onda krkancija pocela. Oni samo smoke koristili, i bacali ga kod M-Com stanica. Nista nevidis, samo obrise ljudi, neznas ni jesu li tvoji ili su protivnici, i samo udri. hahahaha. kakva uzivancija. Pobjedismo na kraju. Skor mi bio 48-24, sa osvojenih 4900 bodova, samo od killova + onda pins ... jucer sam zaradio sve one pins i insignias. zadnji sto mi je trebao, da nozem ubijem 4 neprijatelja u jednoj partiji. trebalo mi "samo" 280h igranja da dobijem sve. :D kazu da ce u BF3 biti mnogo teze dobiti sve, jer ce ih biti puno vise. Trebat ce duplo vise vremena za dostignes 50 rang.

Dosta novotarija ce biti u BF3. Npr. neke meni interesantnije, kad budes koristio avion, morat ces ici nazad u bazu da se nadopunis municijom. Znaci nece biti avioni ko halikopteri sa bezkonacnom municijom. Isto i onaj spot sistem, kad ugledas nekog, pa ga obiljezis da ga svi mogu vidjeti, e bit ce i sada to, ali kad taj sto si ga obiljezio, se sakrije iza necega, stijene iili cega vec, onda neces vise moci vidjeti onaj trokutic iznad njegove glave. Sto je po meni odlicno, jer sad kad nekoga obiljezis, bez obzira gdje onda ode, vidis ga gdje je (odredjeni dio vremena). i jos nekih dosta sitnica. Dodali su jos vise djelova za oruzja/vozila koje ces sam moci customize. Imaju night vision goggles. Izmjenjali su kits malo, Itd.

Kod za newegg mi je dosao u mailu, posto sam clan njihove stranice, i stavio da me obavjestavaju sa mailom, kad imaju kakve popuste. Kod je istekao isti dan kad su ga izbacili. Navodno je bila prevelika navala, sta li. Sto se tice Newegg, na zalost, ta stranica salje postu samo u Americi, i nigdje van nje. Meni to nije prob, imam i nekoga kome mogu poslati. Mada, mocices i ti uzeti sa nje, ako budu prodavali same CD-keys, za BF3. uglavnom, cim ugledam kakva snizenja BF3 za PC, javim ti odmah. no problemo.

Neznam ni ja isplati li ti se sada uzimati Vietnam. Sve zavisi od cijene koju budes placao. ako i to naletis jeftino, onda sto da ne, ima jos 2 mjeseca do izlaska BF3. Mozes se fino naigrati. Mape (4 nove i 15 novih oruzja) i gameplay Vietnamu se prejaki. Odlicno uradjeno. Barem meni licno. Pogotovo kad igras conquest, bude pravo epic mecheva. Mapa 'Operation Hastings" je odlicna. Halikopter je tako lako skinuti. Ima samo Hui, i nema skoro nikakvog oklopa. Mozes ga sa mitraljezom, skoro sa jednim sanzerom skinuti. Znam da ih ti volis skidati, pa reko da spomenem. hahahahaha. Ja kad sam poceo igrati BFBC2, jos sam dugo igrao i BFBC1. Pa pretpostavaljam da cu tako i kad BF3 bude dobio, da cu nastaviti igrat i BFBC2.

Igrao sam sve CoDove, i zadnji koji je ostavio dobar utisak na mene je bio CoD4, i nesto malo WaW. Modern Warfare 2 i Black Ops, su za mene licno, zesca sranja. Imam obje, ali nisam ih poigrao vec odavno.
Ja sam se obezbjedio, cime cu ubiti vrijeme do BF3, pored BFBC2, naravno. Uzeo sebi Borderlands, Uncharted 2 i Bioshock 2. Taman malo RPGa, dok nekrene ludilo. :D

Ima li koji video za tu "ww2" igricu? de ako ti nije zahmet postavi ovdje. i koji je to "hwb" forum? daj link i za to! :)

Zed's Dead
25-08-2011, 09:58 PM
hwb forum=hardwarebase forum. što se tiče ww2 to je Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad.

http://www.youtube.com/watch?v=bcvyeekjq_s

http://www.youtube.com/watch?v=wkk3SiywLHI&feature=player_embedded

nije loša bar po traileru.

Zikeron
27-08-2011, 05:08 PM
hwb forum=hardwarebase forum. što se tiče ww2 to je Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad.

http://www.youtube.com/watch?v=bcvyeekjq_s

http://www.youtube.com/watch?v=wkk3SiywLHI&feature=player_embedded

nije loša bar po traileru.

Koji je engine korišten za ovu igru....?

Bosnian_Lord
06-09-2011, 05:23 AM
Sinoc sam propustio najveci glitch u istoriji Amazon.com-a. Vema velika selekcija igrica za sve konzole bile po 1cent (da JEDAN CENT).

Pravo vrijeme da se ode u divljinu gdje nema interneta. :D

ah, fuck! :lol:

Zed's Dead
06-09-2011, 02:33 PM
Eh jesi potrefio :D

BTW stigao mi novi procesor phenm x4 965 def 3,4ghz, otključan multiplier, čitaj klokabilan do bola :D
Sutra nova grafa msi cyclone oc 6850, za bf3 spreman :D

Bosnian_Lord
06-09-2011, 05:39 PM
Eh jesi potrefio :D

BTW stigao mi novi procesor phenm x4 965 def 3,4ghz, otključan multiplier, čitaj klokabilan do bola :D
Sutra nova grafa msi cyclone oc 6850, za bf3 spreman :D

tako mene zatrefi. pratim mjesecima, i odes jedan vikend, i sranje se desi. hahahaha

Cestitke drug! Nek bude hairli obadvoje! :) javi na koliko ga uspijes nagurat, tj. klokat. :)

Bosnian_Lord
08-09-2011, 01:52 AM
Napokon i ja postah General of the Army :) Samo 340h igranja. :D

http://bfbc2.statsverse.com/sig/detail2/360/Patton3077.png (http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/Patton3077/)

Bosnian_Lord
09-09-2011, 05:50 PM
Novi teaser video:

http://www.youtube.com/watch?v=u5eLbPQt_Pk&feature=player_embedded

Zed's Dead
09-09-2011, 09:03 PM
Napokon i ja postah General of the Army :) Samo 340h igranja. :D

http://bfbc2.statsverse.com/sig/detail2/360/Patton3077.png (http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/Patton3077/)

čestitke, ja skroz slabo igram još sam uvijek na 29lvl :\

Bosnian_Lord
10-09-2011, 06:10 PM
Evo reko da vam postavim snizenje 'Need for Speed (za PC)' igrica na steamu. Mozda je ko zainteresovan:

NFS Undercover $2.50, NFS Shift $5, NFS Hot Pursuit $10, Shift 2 $15: http://store.steampowered.com/search/?snr=1_4_4__12&term=need+for+speed

Ako neko ima XBOX360, sav download content za Battlefield: Bad Company 2, je 50% off. Ova promocija za BFBC2 traje do 13 ovog mjeseca. Sad Vietnam expanzija izadje samo 600 Mikrosoftovih poena, a originalna cijena je 1200.

juricamatacic
16-09-2011, 10:04 AM
Kada sam pokrenuo video mislio sam da gledam neki film.

Bosnian_Lord
20-09-2011, 06:33 PM
Battlefield 3 Open Beta pocinje u utorak 29. sep. Reko da vam javim ... :)

Battlefield 3 Open Beta starts Sep 29th!

We are happy to announce that the eagerly awaited Battlefield 3 Open Beta starts Thursday, September 29th!

Running until October 10th, the Battlefield 3 Open Beta is your chance to play the game early, try out our free social platform Battlelog, and help us make the game even better by sending us your valuable feedback.

If you pre-order Battlefield 3 (PC digital download version) on Origin before September 25th, or if you have registered your first-hand copy (by activating its Online Pass) of Medal of Honor: Limited Edition/Tier 1 Edition, you will get 48 hours early access to the Beta, meaning you can start playing Tuesday, September 27th. The full details on how you will be granted early acess is available on our new Beta section.

For Xbox 360 and Playstation 3, the Open Beta will be visible on the consoles' digital marketplaces under Battlefield 3. For PC, you need to install Origin and download the Open Beta from within the Origin application.

For all your Open Beta questions and answers, head to our new Beta section at the official Battlefield 3 site. Enjoy the Beta, and let us know what you think!

Zikeron
20-09-2011, 08:26 PM
Battlefield 3 Open Beta pocinje u utorak 29. sep. Reko da vam javim ... :)

Battlefield 3 Open Beta starts Sep 29th!

We are happy to announce that the eagerly awaited Battlefield 3 Open Beta starts Thursday, September 29th!

Running until October 10th, the Battlefield 3 Open Beta is your chance to play the game early, try out our free social platform Battlelog, and help us make the game even better by sending us your valuable feedback.

If you pre-order Battlefield 3 (PC digital download version) on Origin before September 25th, or if you have registered your first-hand copy (by activating its Online Pass) of Medal of Honor: Limited Edition/Tier 1 Edition, you will get 48 hours early access to the Beta, meaning you can start playing Tuesday, September 27th. The full details on how you will be granted early acess is available on our new Beta section.

For Xbox 360 and Playstation 3, the Open Beta will be visible on the consoles' digital marketplaces under Battlefield 3. For PC, you need to install Origin and download the Open Beta from within the Origin application.

For all your Open Beta questions and answers, head to our new Beta section at the official Battlefield 3 site. Enjoy the Beta, and let us know what you think!

E valaću da je odigram makar grafika bila kao u super Marija...

malwarebyte
20-09-2011, 09:01 PM
Nisam bas neki fan bf ali ovo izgleda predobro i jedina igrica koju jedva cekam da izadje pored mw3 i 2k12

Sent from Deserted Island...

Zikeron
21-09-2011, 05:49 PM
26 Septembra Live na Gamespotu Battlefield 3 tournament 12 vs 12 u San Francisku u 5:30 P.M po Pacifiku,biće ovo zanimljivo pratiti...

http://www.gamespot.com/pc/action/battlefield-3/news/6335428/battlefield-3-event-early-deployment?tag=topslot;img;4

Bosnian_Lord
21-09-2011, 06:34 PM
26 Septembra Live na Gamespotu Battlefield 3 tournament 12 vs 12 u San Francisku u 5:30 P.M po Pacifiku,biće ovo zanimljivo pratiti...

http://www.gamespot.com/pc/action/battlefield-3/news/6335428/battlefield-3-event-early-deployment?tag=topslot;img;4

To nisam vidio. Hvala sto si postavio. Morat ce se pratiti. :)

Bosnian_Lord
21-09-2011, 06:35 PM
E valaću da je odigram makar grafika bila kao u super Marija...

hahahahaha ma vjerujem da ce biti bolja nego to. :)

Bosnian_Lord
21-09-2011, 06:40 PM
Nisam bas neki fan bf ali ovo izgleda predobro i jedina igrica koju jedva cekam da izadje pored mw3 i 2k12

Sent from Deserted Island...

Bit ce zabavno. Nadam se da ce ispuniti ocekivanja. :)

Sent from Medical Institute for Mentally Sane People... Fuck those Crazy bitches...

Zikeron
21-09-2011, 08:09 PM
To nisam vidio. Hvala sto si postavio. Morat ce se pratiti. :)

Sigurno World gaming event decenije.Ko od naših stanuje u Kaliforniji i bliže more preko gamespota obezbjediti nešto kao VIP ulaznicu/bon,tako da to sve ima priliku gledati sa lica mjesta (interesantno je da nakon što registrijuješ svoj account pošalju ti propisnicu sa podacima koje si tokom registacije unio,te je sam isprintaš,baš cool...),a broj zahtijeva je ograničen...

Zikeron
27-09-2011, 01:23 AM
Sigurno World gaming event decenije.Ko od naših stanuje u Kaliforniji i bliže more preko gamespota obezbjediti nešto kao VIP ulaznicu/bon,tako da to sve ima priliku gledati sa lica mjesta (interesantno je da nakon što registrijuješ svoj account pošalju ti propisnicu sa podacima koje si tokom registacije unio,te je sam isprintaš,baš cool...),a broj zahtijeva je ograničen...

Upravo počeo prenos iz San Franciska,....pa gledajte...

http://www.gamespot.com/shows/on-the-spot/?event=battlefield_3_tournament20110926&tag=topslot;thumb;1

Bosnian_Lord
27-09-2011, 07:58 PM
http://www.youtube.com/watch?v=keDzivSOMbs&feature=feedu

pocela je raja stavljati gameplay beta testiranja...

moje impresije su za sada, samo pozitivne ... malo problema imam sa sarverima na PS3, ali vjerujem da ce se i to ispraviti dok izadje full verzija ...

Zikeron
27-09-2011, 11:34 PM
http://www.youtube.com/watch?v=keDzivSOMbs&feature=feedu

pocela je raja stavljati gameplay beta testiranja...

moje impresije su za sada, samo pozitivne ... malo problema imam sa sarverima na PS3, ali vjerujem da ce se i to ispraviti dok izadje full verzija ...

Kontam sa sa jaranom kupim XBOX 360 po povoljnoj cijeni,uglavnom kupio bih ga preko druga iz djetinstva koji živi u Minhenu,tako je on sebi kupio u Saturnu kada su bili praznici,rekao mi je da znam biti ekstra popust onaj od 4GB more se kupiti za nekih 100-120 eura,mada se moraš potruduti da dodješ do svoje robe.

Bosnian_Lord
28-09-2011, 05:28 PM
Kontam sa sa jaranom kupim XBOX 360 po povoljnoj cijeni,uglavnom kupio bih ga preko druga iz djetinstva koji živi u Minhenu,tako je on sebi kupio u Saturnu kada su bili praznici,rekao mi je da znam biti ekstra popust onaj od 4GB more se kupiti za nekih 100-120 eura,mada se moraš potruduti da dodješ do svoje robe.

To bi ti ispalo extra ... lako ti je dodati novi HDD u njega, a mozes koristiti i USB stick, ako imas.

Zikeron
28-09-2011, 08:52 PM
Lakše mi je jer tako ne moram kupovati komponente za PC to me financisjki ubi,tako da bi se konzola u potpunosti isplatila.

Bosnian_Lord
29-09-2011, 05:03 AM
Lakše mi je jer tako ne moram kupovati komponente za PC to me financisjki ubi,tako da bi se konzola u potpunosti isplatila.

Iz tog sam razloga ja jos prije 3 godine uzeo sebi PS3.

Zikeron
29-09-2011, 03:39 PM
Iz tog sam razloga ja jos prije 3 godine uzeo sebi PS3.

Da sebe malo obradujemo,Beta verzija je dostupna...

http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta

Bosnian_Lord
29-09-2011, 05:58 PM
Da sebe malo obradujemo,Beta verzija je dostupna...

http://www.battlefield.com/battlefield3/1/beta

Ma ja igram na xbox360 vec 6 sati ... jutros od 3 sata dostupna ... nisam oka sklopio nocas. :D

Igram citav dan danas Betu na XBOX360. Kako su kod njih serveri puno bolji to je zavne povjerovati. Dok na PS3 mi veoma cesto se leg pojavi, i cak me kick iz igre.
Sto se tice gameplay-a, svidja mi se da za svaku pusku, imas dosta stvari koje moras posebno da otkljucas ... Ja trenutno forsiram assault, jer, nekako mi to najvise lezi. nisam se plaho sa ostalim kits naigrao. ali ima vremena ... pa cu za koji dan poceti i njih forsirati, taman da se uhodam sa svim ... najbolja partija mi do sada 19:3, uz skor od 4000 poena, + onda svi oni dodatni poeni za one rewards ...
Ova Metro je zavrkana kad si napadac. Ako ti tim neigra timski, onda nema sanse da pobjedis ... pogotovo kad se udje u podzemnu zeljeznicu, gdje je sve tako usko, da nema uopste mjesta za manevrisanje. Neke stvari su promjenuli od Alfe. U Alfi napadaci su imali tenk, a sad nemaju, i, ispremjestali su malo one stanice sto se trebaju unistavati.
Zvuk me je odusevio. Tako realisticno zvuci. Pa onda ona supresion fire ... kad neko puca prema tebi, odmah ti se kao zamagli ekran, jer te trta uhvati. hahaha.
Grafika, vjerujem, da ce u full verziji biti daleko bolja, jer se da primjetiti da su dosta kompresovali ovu Beta verziju, da bude samo 1.3GB, a ne Bog zna koliko.
Sve u svemu impresije su samo pozitivne.

A sad odoh nastaviti ...

Zikeron
29-09-2011, 11:51 PM
Ma ja igram na xbox360 vec 6 sati ... jutros od 3 sata dostupna ... nisam oka sklopio nocas. :D

Igram citav dan danas Betu na XBOX360. Kako su kod njih serveri puno bolji to je zavne povjerovati. Dok na PS3 mi veoma cesto se leg pojavi, i cak me kick iz igre.
Sto se tice gameplay-a, svidja mi se da za svaku pusku, imas dosta stvari koje moras posebno da otkljucas ... Ja trenutno forsiram assault, jer, nekako mi to najvise lezi. nisam se plaho sa ostalim kits naigrao. ali ima vremena ... pa cu za koji dan poceti i njih forsirati, taman da se uhodam sa svim ... najbolja partija mi do sada 19:3, uz skor od 4000 poena, + onda svi oni dodatni poeni za one rewards ...
Ova Metro je zavrkana kad si napadac. Ako ti tim neigra timski, onda nema sanse da pobjedis ... pogotovo kad se udje u podzemnu zeljeznicu, gdje je sve tako usko, da nema uopste mjesta za manevrisanje. Neke stvari su promjenuli od Alfe. U Alfi napadaci su imali tenk, a sad nemaju, i, ispremjestali su malo one stanice sto se trebaju unistavati.
Zvuk me je odusevio. Tako realisticno zvuci. Pa onda ona supresion fire ... kad neko puca prema tebi, odmah ti se kao zamagli ekran, jer te trta uhvati. hahaha.
Grafika, vjerujem, da ce u full verziji biti daleko bolja, jer se da primjetiti da su dosta kompresovali ovu Beta verziju, da bude samo 1.3GB, a ne Bog zna koliko.
Sve u svemu impresije su samo pozitivne.

A sad odoh nastaviti ...

Eo ja sam nedavno skinuo,beton nešha sam malo igrao,uočio sam da ima dosta bagova,vjerovatno zbog opterećenja servera koji su nenormalno puni,na otprilike nekih 100 servera čeka na desetine igrača,čak sam na jednom vidio da čeka 99-to (s time da se neki serveri još uspostavljaju oni za 64 igrača),jedva sam se par puta ulogovao,igra je zaita impresivna,oduševilo me što je vraćeno ono iz BF2 da se more leći dok pucaš,kao i onaj faton sa preskakanjem zidova i prepreka,prejako zaista...

malwarebyte
30-09-2011, 04:00 PM
evo jos 1gb pa da se malo igramo za PC 3.9 GB velicina

Bosnian_Lord
30-09-2011, 04:12 PM
evo jos 1gb pa da se malo igramo za PC 3.9 GB velicina

Za xbox360 1.3GB ...

I ja evo skidam i za PC ... jos 2.7GB ...

Dodajte me preko http://battlelog.battlefield.com/ : Bosnian_Lord

preko ovog battlelog-a, mozete pratiti statistiku, ulaziti odatle direktno u igricu, birati servere, dodavati prijatelje, u svoj tim, itd. prilicno interesantan feature.

Bosnian_Lord
30-09-2011, 04:21 PM
Eo ja sam nedavno skinuo,beton nešha sam malo igrao,uočio sam da ima dosta bagova,vjerovatno zbog opterećenja servera koji su nenormalno puni,na otprilike nekih 100 servera čeka na desetine igrača,čak sam na jednom vidio da čeka 99-to (s time da se neki serveri još uspostavljaju oni za 64 igrača),jedva sam se par puta ulogovao,igra je zaita impresivna,oduševilo me što je vraćeno ono iz BF2 da se more leći dok pucaš,kao i onaj faton sa preskakanjem zidova i prepreka,prejako zaista...

Ima dosta bugova, i ja sam primjetio na konzolama ... mada ocekivati je to kod Beta testiranja.

malwarebyte
30-09-2011, 04:21 PM
Za xbox360 1.3GB ...

I ja evo skidam i za PC ... jos 2.7GB ...

Dodajte me preko http://battlelog.battlefield.com/ : Bosnian_Lord

preko ovog battlelog-a, mozete pratiti statistiku, ulaziti odatle direktno u igricu, birati servere, dodavati prijatelje, u svoj tim, itd. prilicno interesantan feature.

dodao sam te ja sam b1rdplane :D

Bosnian_Lord
30-09-2011, 04:26 PM
dodao sam te ja sam b1rdplane :D

prihvatio ... :D

Zed's Dead
30-09-2011, 04:41 PM
probao i ja igrao je jučer. šta da kažem perverzija živa od igre, od grafike zvuka, gameplaya, znači 10/10 ide od mene. igrao sam i metro i caspian border. cb baza ogromna, veća možda 5-6 puta od metroa al nažalost danas od 14h skinuli su cb mapu sa servera i neće se moći igrati najvjerovatnije do finalne verzije. u ovoj mapi ima dosta tenkova, aviona/migova kako već, dosta anti avionske artiljerije itd. uglavnom mapa je preje*ena. napravio sam dosta screenshotova ali sam ih pobrisao jer svako ko hoće može da igra betu.
samo igra je veoma zahtjevna, kod mene phenom x4 965@3,4ghz 4gb ddr3, 6850 sa taktovima skoro kao i 6870 što je dovoljno za solidan gaming nekih 50+fps na 1600*1200 medium. znači 4 jezgre i 256bitna grafika obavezna za fluidno igranje.
definitivno aBd uzimam original u toku oktobra 30 eura zaista nije mnogo za ovo.

malwarebyte
30-09-2011, 05:06 PM
sad citam da bf 3 nece moci na xp :( a ja se vratio prije neki dan na xp :( nista onda veceras win7 here we meet again xD

malwarebyte
30-09-2011, 08:03 PM
Evo me na 7-ici :D
inace

http://www.youtube.com/watch?v=uw49bqv0lRU

Magnum3.5.7
30-09-2011, 08:19 PM
sad citam da bf 3 nece moci na xp :( a ja se vratio prije neki dan na xp :( nista onda veceras win7 here we meet again xD

Nije samo da ne može na XP, nego ako ti grafička ne podržava DX 10 ništa od pokretanja.

Zikeron
30-09-2011, 08:33 PM
probao i ja igrao je jučer. šta da kažem perverzija živa od igre, od grafike zvuka, gameplaya, znači 10/10 ide od mene. igrao sam i metro i caspian border. cb baza ogromna, veća možda 5-6 puta od metroa al nažalost danas od 14h skinuli su cb mapu sa servera i neće se moći igrati najvjerovatnije do finalne verzije. u ovoj mapi ima dosta tenkova, aviona/migova kako već, dosta anti avionske artiljerije itd. uglavnom mapa je preje*ena. napravio sam dosta screenshotova ali sam ih pobrisao jer svako ko hoće može da igra betu.
samo igra je veoma zahtjevna, kod mene phenom x4 965@3,4ghz 4gb ddr3, 6850 sa taktovima skoro kao i 6870 što je dovoljno za solidan gaming nekih 50+fps na 1600*1200 medium. znači 4 jezgre i 256bitna grafika obavezna za fluidno igranje.
definitivno aBd uzimam original u toku oktobra 30 eura zaista nije mnogo za ovo.

Dobar si u tebe FPS 50 + u mene 20-27,neznam šta da radim sada,da je kupim ili ne...

Zed's Dead
30-09-2011, 09:02 PM
zavisi kako gdje, kad je zatvoreno ide i na 80 dok ako je dim na caspian border mapi spadne i ispod 50 a ta je mapa mnogo zahtjevnija od metro-a jer ne samo što je mnoogo veća već ima i 64 igrača. koja ti je konfa? za očekivati je da će se do finala malo i fps uštimati raznim patchevima i boljim ispeglanim drajverima.

malwarebyte
30-09-2011, 09:02 PM
http://www.systemrequirementslab.com/cyri/analysis.aspx

Ovdje sam prosao Minimun Requirements znaci da ce mi moci ali ne bas sad na high ali kad se malo ustedi onda ce moci :D

Zikeron
01-10-2011, 01:38 AM
zavisi kako gdje, kad je zatvoreno ide i na 80 dok ako je dim na caspian border mapi spadne i ispod 50 a ta je mapa mnogo zahtjevnija od metro-a jer ne samo što je mnoogo veća već ima i 64 igrača. koja ti je konfa? za očekivati je da će se do finala malo i fps uštimati raznim patchevima i boljim ispeglanim drajverima.

Mat:Ggabyte P31-ES3G
Proc:Intel Dual Core E 2200 2.2 Ghz
RAM:Ocz Gold Vista 2 x 2 GB DDR2
Graf:XTX Ati Radeon HD 4650 1GB GDDR2
HDD:Maxtor 80 GB

Magnum3.5.7
01-10-2011, 08:47 AM
Mat:Ggabyte P31-ES3G
Proc:Intel Dual Core E 2200 2.2 Ghz
RAM:Ocz Gold Vista 2 x 2 GB DDR2
Graf:XTX Ati Radeon HD 4650 1GB GDDR2
HDD:Maxtor 80 GB

Slabo je to za BF3, ali sam nailazio na forume gdje ljudi sa sličnom konfom kao u tebe igraju na rezi 1024x768 sve postavke na low u 25+FPS-a, OC-aj proc i grafu malo, možda dobiješ koji FPS više.

Zikeron
01-10-2011, 10:35 AM
Slabo je to za BF3, ali sam nailazio na forume gdje ljudi sa sličnom konfom kao u tebe igraju na rezi 1024x768 sve postavke na low u 25+FPS-a, OC-aj proc i grafu malo, možda dobiješ koji FPS više.

More se podesiti,tako sam isto imao problema sa BC2,pa su mi pomogli oko toga ovi momci iz hrvatskog klana LN,tamo se u setings.ini promjene neke postavke koje inače nemoreš u opcijama podesiti,i to je to,ima nekih malih pomaka.

TylerDurden
01-10-2011, 06:20 PM
Jel izasla igra ? Ako jeste da je kupim.

Zed's Dead
01-10-2011, 08:38 PM
More se podesiti,tako sam isto imao problema sa BC2,pa su mi pomogli oko toga ovi momci iz hrvatskog klana LN,tamo se u setings.ini promjene neke postavke koje inače nemoreš u opcijama podesiti,i to je to,ima nekih malih pomaka.

moglo se izmust sa dobrim configom još koji fps međutim ova igra ide samo na dx10 i dx11 ako se ne varam što znači da se nećemoći igrati na dx9 niti na xp, ali će biti sigurno još nekih caka. međutim definitivno ti je konfa slaba za bf3.

@Tyler igrica izlazi 27.10. sad možeš samo uraditi pre-order.

Zikeron
01-10-2011, 09:45 PM
moglo se izmust sa dobrim configom još koji fps međutim ova igra ide samo na dx10 i dx11 ako se ne varam što znači da se nećemoći igrati na dx9 niti na xp, ali će biti sigurno još nekih caka. međutim definitivno ti je konfa slaba za bf3.

@Tyler igrica izlazi 27.10. sad možeš samo uraditi pre-order.

Kod mene je Win 7 ATI Edition,a grafička podržaje DX10,ma more se u onim graphic skriptama piodesiti samo što se mora sve staviti na low.N ebrini se ti,zar bi propustio BF3,ima vremena nešto ću u budućnosti izganjati po pitanju PC dijelova,šta fali igrati i na low,ha ja.

Zed's Dead
01-10-2011, 09:58 PM
ma i na low izgleda predobro. samo najbolje ti je sve prodat to kad budeš upgrejdo, naravno ako novčanik dozvoli i onda uzet komlet novu konfu jer su quadovi za taj socket preskupi a i nisu im nešto performanse prejake.

Zikeron
01-10-2011, 10:06 PM
ma i na low izgleda predobro. samo najbolje ti je sve prodat to kad budeš upgrejdo, naravno ako novčanik dozvoli i onda uzet komlet novu konfu jer su quadovi za taj socket preskupi a i nisu im nešto performanse prejake.

Baš sam pratio te cijene a nisu realne vjeruj mi,lično da ti kažem neam para za šta bolje pa ću se morat zadovoljiti kao tako,štaćeš,dobro je pa imam i ovo.Nego oće li biti kakva naša BF3 repka,pričali se šta o tome.

Zed's Dead
01-10-2011, 10:15 PM
ko zna rano je još za to.

Zikeron
01-10-2011, 10:33 PM
ko zna rano je još za to.

Sjećam se da smo trebali igrati na BF2 CL-u pred kraj 2007,ali nažalost ništa od toga na kraju nije bilo,zbog loše organizacije,a evo spiska igrača koji su trebali igrati.Mali retro :),eto onako sjeto sam se dobrih trenutaka...

zyx__[BiH]"]Evo kako izgleda zadnja nezvanicna lista igraca

1.don-t
2.tandrli
3.4m1r
4.Ciprol
5.Arslan[BiH]
6.Graff von Spee (otpada)
7.zyx[BiH]
8.Dimiskija
9.maliZen
10.Asmir-PcPlus
11.Fa_Fly
12.hit-ebola
13.Crazyonyx
14.TAEKWONDOPLAYER_BiH
15.z1xter*
16.CerrA.Bey
17.PeaceMaker
18.Pedja_Banjaluka
19.Savage 112

ČEKA SE POTVRDA OD SLEDEĆIH IGRAČA

20.mirseth

Nažalost Mirseth više nije htio da igra,a ovo je zaista bila nevjerovatna ekipa,ako ne i najbolja u regionu...Eh....Kako se tada pucalo po Bihnet serveru,jednom je čak bio i no1.server u evropi,sada nažalost tamo više nikoga i nema.

malwarebyte
03-10-2011, 05:40 PM
sto je duze igram to mi je veca glupost :/

Bosnian_Lord
03-10-2011, 05:54 PM
sto je duze igram to mi je veca glupost :/

ma to garant iz razloga sto je samo jedna mapa u pitanju, pa samo repeticija. I ja sam se vratio na BFBC2, dok se ne dokopam full verzije BF3.

Zed's Dead
04-10-2011, 12:26 AM
meni dopi*dilo vise igrat ovu mapu. nego mnoogo raje se žale na dosta stvari kad je pc verzija u pitanju, od bugova i nekih elemenata gameplaya i nelogičnosti, dosta su je popljuvali. mnogo bolje bio je dočekan bfbc2 beta u gaming community-u. to je dovoljno da zasad ne uradim preorder već sačekam final i vidim reakcije na bf3 i kako će to raditi...

Bosnian_Lord
04-10-2011, 12:44 AM
meni dopi*dilo vise igrat ovu mapu. nego mnoogo raje se žale na dosta stvari kad je pc verzija u pitanju, od bugova i nekih elemenata gameplaya i nelogičnosti, dosta su je popljuvali. mnogo bolje bio je dočekan bfbc2 beta u gaming community-u. to je dovoljno da zasad ne uradim preorder već sačekam final i vidim reakcije na bf3 i kako će to raditi...

Ima bugova i na konzolama, to moram priznati. Kao i vecina igrica tek kad izadje, uvijek bude bugova. A ovo je samo beta u pitanju ... Sad ce pokupiti feedback, od igraca, sta nevalja, kakvi su bugovi, itd. i vjerujem da ce onda raditi na daljem unapredjenju ... ja isto vama predlazem da i vi im posaljete svoje misljenje. ja sam svoje vec poslao (isto sam i za Alfu uradio), i napisao stvari koje po meni sad za sad, nisu okay. Puno vise je bilo stvari koje nisu bile okay u Alfi, ali se vidi veliki napredak sad na beti, i to je zahvaljujuci feedback-u koji dobiju od gamera.

Nemozemo suditi finalnom prozivodu po ovoj beta-i. Ja licno mislim da ce full verzija biti totalno drugacija prica. A tako su i oni rekli prije pustanja alfe i beta-e ...

Ja sam svoj pre-order uradio jos prije mjesec. Mada, mogu otkazati, sve do dana izlaska igrice.

Zed's Dead
04-10-2011, 06:43 PM
http://www.youtube.com/watch?v=3X9xOlKhxcw&feature=player_detailpage

Bosnian_Lord
04-10-2011, 07:20 PM
http://www.youtube.com/watch?v=3X9xOlKhxcw&feature=player_detailpage

hahahahaha. Unervozio se Gadafi od cekanja, ako i mi ostali ... :D

zadnja stvar u video-u: FUCK COD! :D

malwarebyte
04-10-2011, 08:50 PM
http://www.youtube.com/watch?v=vPAWyUIyDsw&NR=1

Zed's Dead
04-10-2011, 09:51 PM
dobre vijesti za pc:

http://bf3blog.com/2011/10/report-ea-and-valve-in-late-stage-talks-to-get-battlefield-3-to-steam/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A%2BBF3Blog%2B%28Battlefield%2B 3%2BBlog%29

Bosnian_Lord
05-10-2011, 02:10 AM
dobre vijesti za pc:

http://bf3blog.com/2011/10/report-ea-and-valve-in-late-stage-talks-to-get-battlefield-3-to-steam/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A%2BBF3Blog%2B%28Battlefield%2B 3%2BBlog%29

Vjerovatno je EA, uvidio, da ova Origin solucija nece piti vode, i da ce izgubiti previse gamera, ako ustraju u njoj.

Zed's Dead
05-10-2011, 06:25 PM
navodno postoji 1 server sa caspian border mapom koja je po meni 5 puta bolja od metroa ali je sumnjiva jer kažu da nije oficijelna i da postoji šansa da svi koji budu igrali da budu banovani od EA i sve igre koje imaju preko origina stoga pazite!
međutim špekuira se da će se cb mapa moći ponovo od petka igrati, ja se nadam jer je mapa predobra!

Bosnian_Lord
07-10-2011, 03:38 PM
navodno postoji 1 server sa caspian border mapom koja je po meni 5 puta bolja od metroa ali je sumnjiva jer kažu da nije oficijelna i da postoji šansa da svi koji budu igrali da budu banovani od EA i sve igre koje imaju preko origina stoga pazite!
međutim špekuira se da će se cb mapa moći ponovo od petka igrati, ja se nadam jer je mapa predobra!

mislim da je CB, sad open za sve na PCu. barem tako ovaj rece na ovom gameplay videou: http://www.youtube.com/watch?v=43lA81UuxCU&feature=feedu

ja nisam probao ...

Bosnian_Lord
08-10-2011, 04:12 AM
Opet sam se aktivirao na PS3 ... Jos samo par dana do isteka beta-e, pa reko da iskoristim. Evo malo statistike moje sa Battlelog, stranice:

http://forum.bih.net.ba/attachment.php?attachmentid=2474716&d=1318043325
http://forum.bih.net.ba/attachment.php?attachmentid=2474717&d=1318043326

24747162474717

Zed's Dead
08-10-2011, 04:19 PM
znači beta ističe još malo? nisam to znao mislio sam biti će sve dok final ne izađe. cb zaista premoćna mapa ali i sistemski dosta zahtjevnija od metroa, fps zna pasti i ispod 50. još nisam preorder ako bude gdje pojeftino opet kažem javite.

Bosnian_Lord
08-10-2011, 08:59 PM
znači beta ističe još malo? nisam to znao mislio sam biti će sve dok final ne izađe. cb zaista premoćna mapa ali i sistemski dosta zahtjevnija od metroa, fps zna pasti i ispod 50. još nisam preorder ako bude gdje pojeftino opet kažem javite.

10-og, je kraj za beta-u ... Ja nisam imao prilike da odigram CB, ali po videima gameplay-a, sam se uvjerio da je ogromna, i predobro izgleda, kad uzmes avion i krkas se drugim ... javio bi ja da je sta ispalo za BF3 preorder, ali cijenaje sve ona originalna, nista jeftinije.

Bosnian_Lord
09-10-2011, 01:12 AM
Jes momak odradio montazu, svaka mu cast:

PjgglCBbAFw

lost_user
12-10-2011, 07:45 PM
Eto ako je neko kontao igrati BF3 preko LAN-a neka se ne raduje jer neće biti LAN podrške :)

http://www.bhgamer.org/index.php?option=com_content&view=article&id=278:battlefield-3-bez-botova-i-lan-podrke&catid=49:sve-ostalo&Itemid=427

genius
16-10-2011, 11:44 PM
evo na nekim poznatijim torent stranicama vec je izisao BF3 ali CLONEDVD-P2P ja cekma SKIDROW ili RELOADED

ibrani
17-10-2011, 06:28 AM
evo na nekim poznatijim torent stranicama vec je izisao BF3 ali CLONEDVD-P2P ja cekma SKIDROW ili RELOADED
Javi kad bude dostupan.

Zed's Dead
17-10-2011, 04:29 PM
igrica izlazi tek 27. ovog mjeseca.

Bosnian_Lord
17-10-2011, 04:52 PM
igrica izlazi tek 27. ovog mjeseca.

25. og, u Americi.

To sto oni postavljaju moze biti da je kopija koja bude poslana kriticarima i novinarima.

genius
17-10-2011, 05:48 PM
jbg tako je to uvijek pes je izisao prije najavljivanog datuma na jedni 15 dana normalno da nije najbolja verzija ali...

Zed's Dead
17-10-2011, 05:53 PM
moze bit ali ja bi ipak sačekao još 10 dana i bio rahat. btw još ne uze preorder nikad doći na red jbg kriza, danas uzeo monitor 2433bw :D
nego kad je pc verzija u pitanju hwb bih community imat će svoj server.

neki od mogućih bannera:

http://img827.imageshack.us/img827/8030/26472539.png

http://img62.imageshack.us/img62/8910/hardwarev.png

Zikeron
17-10-2011, 06:06 PM
moze bit ali ja bi ipak sačekao još 10 dana i bio rahat. btw još ne uze preorder nikad doći na red jbg kriza, danas uzeo monitor 2433bw :D
nego kad je pc verzija u pitanju hwb bih community imat će svoj server.

neki od mogućih bannera:

http://img827.imageshack.us/img827/8030/26472539.png

http://img62.imageshack.us/img62/8910/hardwarev.png

Ovaj drugi banner je po meni beton,Ali ako se prvi malo doradi...

Zed's Dead
17-10-2011, 06:09 PM
ma ekstra su oba.

btw server se financira od domaćih igrača koji uplaćivaju koliko mogu preko paypala kako bi se server održao u životu. i ja ću aBd uletit koji euro kad uplatim pare na račun za paypal. ukoliko želite pomoći posjetite temu na hwb forumu sve piše.

malwarebyte
17-10-2011, 09:06 PM
http://www.youtube.com/watch?v=mCkkU1TaY0k&feature=channel_video_title

Bosnian_Lord
24-10-2011, 02:01 PM
Otkazao pre-order preko 'Newegg', koji sam bio platio 48$, i uradio pre-order preko Amazona, koji ce me izaci 40$. :) Taman Amazon u zadnji cas daje 20$ kredita na njihovoj stranici. :) Ko da su znali da mi je rodjendan. :D

genius
24-10-2011, 10:47 PM
evo ja sam poceo da skidam BF 3 u pitanju je RELOADED velicina 13,5 gb ;)

salabaizer
25-10-2011, 09:15 AM
ej raja jel iko naso video koji pokazuje kampanju u sarajevu , evo citav dan trazim na YT al ne mogu nac ...

Bosnian_Lord
25-10-2011, 01:24 PM
pocelo je pocelo:

wz_U4bbzEsY

valja izdrzati jos 15ak dana. ahhhhhhhhhhh. :D

Zikeron
25-10-2011, 02:45 PM
pocelo je pocelo:

wz_U4bbzEsY

valja izdrzati jos 15ak dana. ahhhhhhhhhhh. :D

Testiranje u toku,singleplayer perverzija živa,može se podesiti bolje nego BC2...Awesome

ZyKL0n
25-10-2011, 03:01 PM
Blijeda kopija Black Ops-a, samo malo doradjenija !!

Zikeron
25-10-2011, 03:08 PM

Isprobat ćemo i to kada bude vrijeme.Uostalom o okusu se ne sudi.

Zed's Dead
25-10-2011, 03:17 PM

buhahahahaaha dobar vic!

@Zikeron poslah ti pm, kontam se bili tu uzeo origigi nešto su mi sumnjivi iako kaže raja da su regulare. za ostale radi se o
https://base-host.com.hr/battlefield/122-battlefield-3-cd-key.html
37KM otprilike dođe key za 'običnu' verziju.

Zikeron
25-10-2011, 03:28 PM
buhahahahaaha dobar vic!

@Zikeron poslah ti pm, kontam se bili tu uzeo origigi nešto su mi sumnjivi iako kaže raja da su regulare. za ostale radi se o
https://base-host.com.hr/battlefield/122-battlefield-3-cd-key.html
37KM otprilike dođe key za 'običnu' verziju.

Poslao sam ti PM.Moguće da je rega,ali treba biti oprezan,moja je praksa da odma to ide iz ruke u ruku,radi reklamacije,jer kada imaš račun ti prodavcu moreš vratiti njegovu robu ako nije ispravna,a ovako nemoreš ništa jer račun i mogućnost reklamacija koliko ja znam nevrijedi čim roba pređe granicu,mada poneki praktikuju povrat novca,uglavnom veće kompanjije.

Magnum3.5.7
25-10-2011, 05:00 PM
Po forumima kruži da je u BF-u SP loš, što me i ne čudi, BF nikad nije ni imao dobar SP, kod njih je jedino MP dobar, po mome mišljenju BF bi trebao da izbaci SP i da se drže samo MP-a, dok za CoD važi obrnuto, CoD je tata što se tiče SP-a, ali im zato MP nije čemu kad se poredi sa BF-om, ali opet ima svoju publiku.

Zikeron
25-10-2011, 06:07 PM
Po forumima kruži da je u BF-u SP loš, što me i ne čudi, BF nikad nije ni imao dobar SP, kod njih je jedino MP dobar, po mome mišljenju BF bi trebao da izbaci SP i da se drže samo MP-a, dok za CoD važi obrnuto, CoD je tata što se tiče SP-a, ali im zato MP nije čemu kad se poredi sa BF-om, ali opet ima svoju publiku.

Svi mi nešto volimo,lično BF3 ima dovoljno dobar SP da se malo zagriješ prije makljaže na serveru,respect i za COD odigrao sam dosta nastavaka ali mi je i dalje najbolji COD 2 pa COD 4,a more proći i World at War,ostalo je sve nekako drži nedaj...

genius
25-10-2011, 10:17 PM
sve je stvar u ukusu ja inace uvijek sam bio za COD ali ovaj novi BF je zakonnajbolja igra koju sam do sad igrao definitivno

Zed's Dead
25-10-2011, 10:41 PM

ne znam brate meni je bfbc2 sp bio predobar i tačno mi bilo žao kad sam ga prešao. dok cod najnoviji igrao sat dva i prekinuo ne leži mi jbg. uostalom bf3 se uzima radi multiplayera.

Zikeron
26-10-2011, 12:43 AM
ne znam brate meni je bfbc2 sp bio predobar i tačno mi bilo žao kad sam ga prešao. dok cod najnoviji igrao sat dva i prekinuo ne leži mi jbg. uostalom bf3 se uzima radi multiplayera.

Milsiš ovaj MW3

Magnum3.5.7
26-10-2011, 07:26 AM
BF-u nikad nije bila jaka strana SP, oni to rade reda radi, to je isključivo MP, dok je kod CoD-a malo obrnuto SP im je bolji u odnosu na MP, nekako je filmski urađen ono što radi Infinity Ward, dok Treyarch samo upropasti SP jednostavno kao da ga ne znaju napraviti kao što to radi Infinity Ward.

Zikeron
26-10-2011, 10:47 AM
Eo laganini igram Operation Guillotine,predobar nivo,...MP će biti opšte ludilo,drago mi je što će opet biti za 64 igrača,to me je strašno nerviralo kod BC2...

Zed's Dead
26-10-2011, 01:33 PM
Milsiš ovaj MW3
ma na ovaj predzadnji cod ne ovaj šta sad izlazi.

Zikeron
26-10-2011, 04:11 PM
ma na ovaj predzadnji cod ne ovaj šta sad izlazi.

Ja sam bio počeo igrati i štopa a BF3 na večim postavka nikako ne štopa,smješno.....

Zed's Dead
26-10-2011, 04:39 PM
obavezno skinuti nove drajvere za grafičku jer novi drajveri daju dosta bolje performanse.
btw sinoć i danas pokušavao uzeti na base-host.com.hr ali paypal im ne radi a ne odgovara mi nikako općom uplatnicom da platim. danas već ostali bez zaliha tako da najpovoljnija opcija ostaje http://gamecards.eu/games/good/373 provjereni su 100%... €24.95 'obična' verzija.

Zed's Dead
26-10-2011, 06:33 PM
naručio najzad key sa http://gamecards.eu, 25eur čekam key. javim kako sam prošao.

BF 3 Original Game [Uncut]
EA RUS + Language Changer Pack
price: €24.95 | quantity 1 unit | subtotal: €24.95

Zikeron
26-10-2011, 07:36 PM
naručio najzad key sa http://gamecards.eu, 25eur čekam key. javim kako sam prošao.

BF 3 Original Game [Uncut]
EA RUS + Language Changer Pack
price: €24.95 | quantity 1 unit | subtotal: €24.95

Najgore je što je samo Key toliko,no Cover & DVD

Zed's Dead
26-10-2011, 07:55 PM
meni cover i dvd ne trebaju ionako skidam, sutra je download gotov. dobit ću patch za mijenjanje jezika sa ruskog na engleski a preko origina moram verifikovati igru, samo instaliram bf3 u default folder i origin će prepoznati key i to je to, bar se nadam. možeš ti i na toj stranici naručiti i dvd i cover bar tako piše ali to posebno plaćaš.

međutim što se tiče ovog gamecardsa, uplatio nakon nekih pola sata dobio sam mail gdje piše da trebam dati svoj broji i neko vrijeme koje mi odgovara a oni će me nazvati da potvrde da sam to ja da nije kakva prevara. poslah im broj ali ništa, jave mi mailom da me nisu mogli dobiti pa sam im i fiksni dao evo čekam da me nazovu :D

ZyKL0n
26-10-2011, 11:05 PM
Ljudi grafika ne moze da se poredi sa Crysis 2, cak ni sam MW2, tako da ne ocekujete puno, to govorim jer sam probao SP,a igrao sam i MP (beta) i vjerujte nije ni slicno kao na trailerima, a o ukusima se naravno ne raspravlja, sami prosudite!

Zikeron
26-10-2011, 11:49 PM
Sada sam završio Thunder Run,predobro samo tako,neću da prekucam odmah idem laganini....Mogu zamisliti kakava će biti perverzija na MP,kao nekada na BF2 64plys,još bolje joše jače....

Maloprije surfajući naletih na ovo:

BATTLEFIELD 3 SERVERS UNDER HEAVY TRAFFIC

TAG: BF3 | CONNECTION | NETWORK | HANG TIGHT

UPDATED: 10/25/2011

demand may affect online performance tonight in Battlefield 3. We're aware of the issue and doing everything possible on our end tomake sure the servers are working at 100%. We apologize for any dips in performance you may experience, but want to assure you they are only temporary.

In the meantime, hang tight, we're on it.

https://help.ea.com/article/bf3-servers-under-heavy-traffic

Bosnian_Lord
27-10-2011, 03:45 AM
Sada sam završio Thunder Run,predobro samo tako,neću da prekucam odmah idem laganini....Mogu zamisliti kakava će biti perverzija na MP,kao nekada na BF2 64plys,još bolje joše jače....

Maloprije surfajući naletih na ovo:

BATTLEFIELD 3 SERVERS UNDER HEAVY TRAFFIC

TAG: BF3 | CONNECTION | NETWORK | HANG TIGHT

UPDATED: 10/25/2011

demand may affect online performance tonight in Battlefield 3. We're aware of the issue and doing everything possible on our end tomake sure the servers are working at 100%. We apologize for any dips in performance you may experience, but want to assure you they are only temporary.

In the meantime, hang tight, we're on it.

https://help.ea.com/article/bf3-servers-under-heavy-traffic

To sto se tice servera ...tako ti je brate, kad god izadje veci naslov. uvijek bude problema nekih na pocetku. mogu sad tek zamisliti kakva je guzva na serverima.

Zikeron
27-10-2011, 12:06 PM
Nešta slično bilo je i sa betom,server je štopao nenormalno,mislio sam da je do mog kompa al fakat nije,doduše bilo je velikih bagova.Nadam se da ćeovo riješiti,kao i ping sa serverom,uostalom i igra je zahtjevna,ali vala moraju imati para za exrtremne komponente servera,i extra brzi net...

Zed's Dead
27-10-2011, 03:01 PM
Ljudi grafika ne moze da se poredi sa Crysis 2, cak ni sam MW2, tako da ne ocekujete puno, to govorim jer sam probao SP,a igrao sam i MP (beta) i vjerujte nije ni slicno kao na trailerima, a o ukusima se naravno ne raspravlja, sami prosudite!

mora da ti je kanta od računara jer ovo je dosad najbolja grafika koja je izašla za pc uz crysis kec i ona ruska podzemna kako se zove zaboravih.

BTW NE NARUČIVAJTE SA GAMECARDS.EU!!! IZGLEDA LILAJU ME, PARE UPLATIO, TREBALA VERIFIKACIJA DA ME NAZOVU NA TELEFON, PRVO NEĆE DA ZOVU LAFO NEDOSTUPAN, GANJAM SUPPORT NAJZAD ME NAZOVU KAŽU IDE KEY USKORO A JOŠ GA DOBIO NISAM A UPLATIO SINOĆ! DANAS SUPPORT IM NE RADI, NE ODGOVARAJU NA EMAIL, SINOC REKLI TREBAM DANAS KEY DOBIT, VALJDA PRETRPANI A PARE FINO UZIMAJU! tako da ne letite, izvinite ali moram galamiti!

Bosnian_Lord
27-10-2011, 07:14 PM
mora da ti je kanta od računara jer ovo je dosad najbolja grafika koja je izašla za pc uz crysis kec i ona ruska podzemna kako se zove zaboravih.

BTW NE NARUČIVAJTE SA GAMECARDS.EU!!! IZGLEDA LILAJU ME, PARE UPLATIO, TREBALA VERIFIKACIJA DA ME NAZOVU NA TELEFON, PRVO NEĆE DA ZOVU LAFO NEDOSTUPAN, GANJAM SUPPORT NAJZAD ME NAZOVU KAŽU IDE KEY USKORO A JOŠ GA DOBIO NISAM A UPLATIO SINOĆ! DANAS SUPPORT IM NE RADI, NE ODGOVARAJU NA EMAIL, SINOC REKLI TREBAM DANAS KEY DOBIT, VALJDA PRETRPANI A PARE FINO UZIMAJU! tako da ne letite, izvinite ali moram galamiti!

Nazovi svoju banku i reci da zaustave tu uplatu ... neznam doduse fercera li tako kod nasih banaka?

Lopovluk gdje god se okrenes.

ZyKL0n
27-10-2011, 07:32 PM
LoL

ZyKL0n
27-10-2011, 07:33 PM

BTW NE NARUČIVAJTE SA GAMECARDS.EU!!! IZGLEDA LILAJU ME, PARE UPLATIO, TREBALA VERIFIKACIJA DA ME NAZOVU NA TELEFON, PRVO NEĆE DA ZOVU LAFO NEDOSTUPAN, GANJAM SUPPORT NAJZAD ME NAZOVU KAŽU IDE KEY USKORO A JOŠ GA DOBIO NISAM A UPLATIO SINOĆ! DANAS SUPPORT IM NE RADI, NE ODGOVARAJU NA EMAIL, SINOC REKLI TREBAM DANAS KEY DOBIT, VALJDA PRETRPANI A PARE FINO UZIMAJU! tako da ne letite, izvinite ali moram galamiti! Stvarno lupaš!!!!

Zed's Dead
27-10-2011, 08:49 PM
Nazovi svoju banku i reci da zaustave tu uplatu ... neznam doduse fercera li tako kod nasih banaka?

Lopovluk gdje god se okrenes.

uplatio sam preko paypala nema zaustavljanja :d
riječ je o provjerneom sajtu nisu levati ali vala mogli su napisati odmah out of stock da ne čekam jbg, dobih odgovor na mail kažu da se izvinjavaju i da rade na nabavci i da ćemo uskoro dobiti key. većina sajtova je ostala bez keyeva jer ovo ide ko halva :d
zato single prelazim, dosta dobra ,grafika perverzija probao sam i na ultra 1920*1200 znači sve na max fps 30 ali i spadne tako da igram 1920*1200 high grafika super a fps 50-60 zavisno gdje i šta.

Zed's Dead
27-10-2011, 11:14 PM
evo neke screenshotove koje sam uzeo prilikom igranja. btw ovaj forum je sranje ne radi ništa ni search :mad:

http://bildr.no/thumb/1011502.jpeg (http://bildr.no/view/1011502) http://bildr.no/thumb/1011505.jpeg (http://bildr.no/view/1011505) http://bildr.no/thumb/1011507.jpeg (http://bildr.no/view/1011507) http://bildr.no/thumb/1011508.jpeg (http://bildr.no/view/1011508) http://bildr.no/thumb/1011510.jpeg (http://bildr.no/view/1011510) http://bildr.no/thumb/1011512.jpeg (http://bildr.no/view/1011512) http://bildr.no/thumb/1011513.jpeg (http://bildr.no/view/1011513) http://bildr.no/thumb/1011515.jpeg (http://bildr.no/view/1011515) http://bildr.no/thumb/1011517.jpeg (http://bildr.no/view/1011517) http://bildr.no/thumb/1011520.jpeg (http://bildr.no/view/1011520) http://bildr.no/thumb/1011521.jpeg (http://bildr.no/view/1011521) http://bildr.no/thumb/1011522.jpeg (http://bildr.no/view/1011522) http://bildr.no/thumb/1011524.jpeg (http://bildr.no/view/1011524) http://bildr.no/thumb/1011525.jpeg (http://bildr.no/view/1011525) http://bildr.no/thumb/1011528.jpeg (http://bildr.no/view/1011528) http://bildr.no/thumb/1011531.jpeg (http://bildr.no/view/1011531) http://bildr.no/thumb/1011532.jpeg (http://bildr.no/view/1011532) http://bildr.no/thumb/1011524.jpeg (http://bildr.no/view/1011524)

Zikeron
28-10-2011, 01:38 AM
evo neke screenshotove koje sam uzeo prilikom igranja. btw ovaj forum je sranje ne radi ništa ni search :mad:

http://bildr.no/thumb/1011502.jpeg (http://bildr.no/view/1011502) http://bildr.no/thumb/1011505.jpeg (http://bildr.no/view/1011505) http://bildr.no/thumb/1011507.jpeg (http://bildr.no/view/1011507) http://bildr.no/thumb/1011508.jpeg (http://bildr.no/view/1011508) http://bildr.no/thumb/1011510.jpeg (http://bildr.no/view/1011510) http://bildr.no/thumb/1011512.jpeg (http://bildr.no/view/1011512) http://bildr.no/thumb/1011513.jpeg (http://bildr.no/view/1011513) http://bildr.no/thumb/1011515.jpeg (http://bildr.no/view/1011515) http://bildr.no/thumb/1011517.jpeg (http://bildr.no/view/1011517) http://bildr.no/thumb/1011520.jpeg (http://bildr.no/view/1011520) http://bildr.no/thumb/1011521.jpeg (http://bildr.no/view/1011521) http://bildr.no/thumb/1011522.jpeg (http://bildr.no/view/1011522) http://bildr.no/thumb/1011524.jpeg (http://bildr.no/view/1011524) http://bildr.no/thumb/1011525.jpeg (http://bildr.no/view/1011525) http://bildr.no/thumb/1011528.jpeg (http://bildr.no/view/1011528) http://bildr.no/thumb/1011531.jpeg (http://bildr.no/view/1011531) http://bildr.no/thumb/1011532.jpeg (http://bildr.no/view/1011532) http://bildr.no/thumb/1011524.jpeg (http://bildr.no/view/1011524)

Nice pics,i ja ću uploadovati neke momente,nisam htio odma da završim igru,nije mi gušt....

Bosnian_Lord
28-10-2011, 04:24 AM
Odlicne slikice Zed!

Citam da raja zbog Origina ima velikih problema sa igranjem igrice. Neki cak nemogu ni ucitati igricu ...

malwarebyte
29-10-2011, 12:48 AM
http://www.youtube.com/watch?v=HGztGJcYVUk

Magnum3.5.7
29-10-2011, 08:01 AM
Prešao SP, mogu reći da nije čemu, sem možda dvije misije, jedna u šumi i avionu što valjaju, a ostale su po meni kopija Black Ops-a, čak šta više i priča vuče na BO, a da ne govorim kako je kraj loš i zbrzan, AI je toliko glup da kad se sakrije iza zaklona pola ga viri, SP je prosječan, jedino što je grafika i zvuk stvarno na nivou.
Kao što reko BF je MP igra i toga trebaju da se drže, a SP po mome mišljenju da ga izbace.

Zed's Dead
29-10-2011, 08:38 PM
stigao mi key, odigrao danas 10 partija, dobar mp samo dok se malo to slegne, dosta novih stvari a i serveri lagaju dok to DICE ne sredi. btw dobio od jarana limited edition dodatak sa onom mapom, custom camo i dogtagove.

Bosnian_Lord
30-10-2011, 02:15 AM
stigao mi key, odigrao danas 10 partija, dobar mp samo dok se malo to slegne, dosta novih stvari a i serveri lagaju dok to DICE ne sredi. btw dobio od jarana limited edition dodatak sa onom mapom, custom camo i dogtagove.

Nek je sa srecom! Samo rokaj. :D

Meni danas javili da je poslana ... mada to tek tamo preko bare. Dok tamo dodje, pa meni moji posalju... taman ce se srediti te sitnice oko servera. Jer kaze mi raja koja igra na PS3, da i tamo imaju problema. Ponajvise sa komunikacijama. Tako da ocekujem da ce izaci neki patch prilicno brzo.

http://forum.bih.net.ba/attachment.php?attachmentid=2474869&d=1319940878

2474869

Bosnian_Lord
30-10-2011, 04:34 PM

Vidim kazes da si dobio "dogtagove" ... posto sam i ja sad mailom dobio code za te dogtagove (vec njih dobio, a igrica kad dodje :D hahaha), pa me interesuje sta se moze uraditi sa tim ... to samo da mozes svoje imena pisati na tome, ili sta?

Bosnian_Lord
31-10-2011, 01:37 PM
Danas su najavili server odrzavanje na svim platformama u trajanju od 1h. Neznam kad tacno pocinje ...

Zed's Dead
01-11-2011, 05:29 PM
Vidim kazes da si dobio "dogtagove" ... posto sam i ja sad mailom dobio code za te dogtagove (vec njih dobio, a igrica kad dodje :D hahaha), pa me interesuje sta se moze uraditi sa tim ... to samo da mozes svoje imena pisati na tome, ili sta?
ma ja ba custom neki dogtag ti sam napraviš ja to ništa ustavari nisam ni dirao niti znam kako se to radi :D

nego evo me 8lvl idu ovi leveli brzo a nisam nešto mnogo ni igrao. igra je predobra nema mnogo bugova, ponekad neki server laga ali s obzirom da je tek izašla zasad je ok. raja iz bh najviše igra na hwb serveru pa bujrum ko igra sa PC nek uleti.

nego evo me http://bf3stats.com/stats_pc/HWB_Xatta6

loša statistika jbg dok se naviknem, uglavnom hodam po mapama i divim se teksturama :D

salabaizer
01-11-2011, 10:43 PM
Toliko najavljivana misija u Sarajevu da bi se sve svelo na jednu recenicu u ugri ... -.-
http://www.youtube.com/watch?v=rPMMZ7uzhvE&feature=related

Zikeron
02-11-2011, 06:56 AM
Eh napokon sam je pokorio,veoma dobar SP,samo u ovoj warez verziji je bilo smješnih bagova,poput problema sa tonom,jer se u većini slučajeva dešavao eho pa me tomalo više iznerviralo,a instalacije je krajnje smješnja da je isntalacija bila na desktopu,šta reći...

armin_252
02-11-2011, 09:51 PM
upravo je skidam s torrenta, valjda je uspijem vec nekako skinut...
i naravno ako mogne na moj pc :/ mada mi se cini prejaka igrica ali valjda poguram..

Bosnian_Lord
04-11-2011, 01:15 PM
ma ja ba custom neki dogtag ti sam napraviš ja to ništa ustavari nisam ni dirao niti znam kako se to radi :D

nego evo me 8lvl idu ovi leveli brzo a nisam nešto mnogo ni igrao. igra je predobra nema mnogo bugova, ponekad neki server laga ali s obzirom da je tek izašla zasad je ok. raja iz bh najviše igra na hwb serveru pa bujrum ko igra sa PC nek uleti.

nego evo me http://bf3stats.com/stats_pc/HWB_Xatta6

loša statistika jbg dok se naviknem, uglavnom hodam po mapama i divim se teksturama :D

Hehehehe. Ma polako, to i jeste cejf kada otkrivas po malo nove stvari. Potrazit cu to za dog-tags na YT, garant tamo ima, jer bas me interesuje sta je.

Sto se tice servera ... jucer su oni povecali kapacitee svim serverima, tj. i na PC, i na konzolama.

8lvl, nije lose uopste, samo ovaj link za stats neradi, pise da nemoze naci igraca ... I ja isto budem teska talasika dok ne naucima mape, gdje se ko voli stekati, koje su rute dobre, itd.

Moja sutra napokon krece za Bosnu! :D posto mi odavno buraz nije slao preko poste nista, zna li iko hoce li zajebavati carina? poslat ce mi u koverti, nece biti onaj okvir sto dodje igrica u njemu, nego samo stavljeno u papirni omot, i jos ce unutra ubaciti upustva i cover od igrice ... mislim da nebi trebalo biti problema ... barem se nadam. :)

Zed's Dead
05-11-2011, 12:20 AM
promijenio nick pa zato ne radi link gore. što se carine tiče nećeš ništa platiti ipak je to samo koverta, čak i da je kutija ne bi ja mislim ništa platio. evo me:

http://bf3stats.com/stats_pc/Xatta6_BIH

Bosnian_Lord
05-11-2011, 01:20 PM
promijenio nick pa zato ne radi link gore. što se carine tiče nećeš ništa platiti ipak je to samo koverta, čak i da je kutija ne bi ja mislim ništa platio. evo me:

Nije uopste losa statistika. Cekaj dok jos savladas mape. Dok naucis gdje se kamperi vole zastekati. :D

Vidim najduzi ti headshot sa 150m. Ovaj jedan moj prijatelj, sto ga imam na Pleyki, ima headshot sa 651 metra. Za ne povjerovati. Mada, on je uvijek bio dobar sa sniperom, cak i na BC2 je skidao sa velikih udaljenosti. Samo mi nije jasno kako ista moze vidjeti sa 650m. To garant vidio kad je neko nekog teg, pa opalio prema tome ...

Super za carinu ... uljepsa mi dan brate!

Zed's Dead
05-11-2011, 02:17 PM
što se carine tiče nemoj me za riječ držati ali mislim da ne bi trebalo da šta naplati, eventualno 2-3KM carinski pregled. što se headshota tiče čuj 651m :S
igram samo sa engineer klasom pošto je mnogo vozila i volim da ih uništavam Vehicles destroyed 136 :D dok sam veoma malo snajpao to ću kasnije.

pošto sam tanak pilot evo ga taman za mene:

http://youtu.be/JzLARSQup70

armin_252
06-11-2011, 11:39 PM
ufff toliko potrosenih giga i opet nesto nece -.- trazilo mi je 2 neka dll filea skinuo sam i stavio gdje treba i sad kad pokrenem kao da podje
ali nista na ekranu a ni u procesima :/ znal iko sta bi moglo bit :/ cini me tuznim sto nece -.-

Magnum3.5.7
07-11-2011, 08:15 AM
ufff toliko potrosenih giga i opet nesto nece -.- trazilo mi je 2 neka dll filea skinuo sam i stavio gdje treba i sad kad pokrenem kao da podje
ali nista na ekranu a ni u procesima :/ znal iko sta bi moglo bit :/ cini me tuznim sto nece -.-

Imao sam sličan problem, ali sam riješio na vrlo jednostavan način.

Ako ti je igra došla na dva .iso fajla, a u njima su RAR fajlovi onda uradi ovako, kada se pokrene instalacija ti je prekini, zatim pokreni jedan od tih RAR-ova i extract, na kraju kad igru raspakuješ kopiraj crack trebala bi da radi, kod mene kad instaliram ne radi, samo ovako radi na ovaj način.

armin_252
07-11-2011, 08:38 AM
Imao sam sličan problem, ali sam riješio na vrlo jednostavan način.

Ako ti je igra došla na dva .iso fajla, a u njima su RAR fajlovi onda uradi ovako, kada se pokrene instalacija ti je prekini, zatim pokreni jedan od tih RAR-ova i extract, na kraju kad igru raspakuješ kopiraj crack trebala bi da radi, kod mene kad instaliram ne radi, samo ovako radi na ovaj način.

hehe i kod mene je kao na 2 dvd-a tj. iso i pokrenem instalaciju ono tamo extract rar radi pa onda sam instalira :D
hajde pokusat cu tako kako si rekao :D

Magnum3.5.7
07-11-2011, 08:48 AM
hehe i kod mene je kao na 2 dvd-a tj. iso i pokrenem instalaciju ono tamo extract rar radi pa onda sam instalira :D
hajde pokusat cu tako kako si rekao :D

Prekini instalaciju i ručno ih raspakuj, barem kod mene tako radi.

armin_252
07-11-2011, 08:59 AM
Prekini instalaciju i ručno ih raspakuj, barem kod mene tako radi.

izbacio sam iz ISO fakticki iz rara eh ima crack i jos neki fajlovi game i program files, al u game opet rar fajlovi i njih cu raspakovat pa probat :D
samo da ovo radi boze mili :D igrica je rasulo :D

Magnum3.5.7
07-11-2011, 09:12 AM
izbacio sam iz ISO fakticki iz rara eh ima crack i jos neki fajlovi game i program files, al u game opet rar fajlovi i njih cu raspakovat pa probat :D
samo da ovo radi boze mili :D igrica je rasulo :D

Ovi ti fajlovi moraju biti kad se raspakuju.

http://img715.imageshack.us/img715/1605/unleddmd.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/715/unleddmd.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

armin_252
07-11-2011, 09:14 AM
Ovi ti fajlovi moraju biti kad se raspakuju.

http://img715.imageshack.us/img715/1605/unleddmd.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/715/unleddmd.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

hehe upravo sam raspakovao al mi je igrica tu gdje sam je raspakovao no nebitno :D bitno je da radi :D hvala ti drug moj :)
odo pokusat pojacat :D

edit: ne mogu da vjerujem mogu je pojacat do kraja :D to boze :D

Bosnian_Lord
07-11-2011, 04:01 PM
Teaser najava Karkand expanzije:

http://www.youtube.com/watch?v=cGSY9f9cqhg&feature=feedu

Zed's Dead
07-11-2011, 07:04 PM
hehe upravo sam raspakovao al mi je igrica tu gdje sam je raspakovao no nebitno :D bitno je da radi :D hvala ti drug moj :)
odo pokusat pojacat :D

edit: ne mogu da vjerujem mogu je pojacat do kraja :D to boze :D

koja ti je konfa grafa i proc prije svega i kolki fps imas?

@Bosnian lord ja imam običnu standardnu verziju ali sam dobio od jarana limited expansion tako da nema zime necu izgleda morati davati 10 eura karkand, koliko ce otprilike biti kad izađe dlc.

armin_252
07-11-2011, 08:48 PM
koja ti je konfa grafa i proc prije svega i kolki fps imas?

@Bosnian lord ja imam običnu standardnu verziju ali sam dobio od jarana limited expansion tako da nema zime necu izgleda morati davati 10 eura karkand, koliko ce otprilike biti kad izađe dlc.

gainward 260gtx
8gb ram 1333
core 2 duo 2.66 e6750 (4mb) 1333

Zed's Dead
07-11-2011, 09:40 PM
ništa mi nisi rekao time, koji ti je fps koje postavke low high ultra koja reza itd.? interesuje me kako radi na dvojezgrenim procesorima...

armin_252
07-11-2011, 09:53 PM
ništa mi nisi rekao time, koji ti je fps koje postavke low high ultra koja reza itd.? interesuje me kako radi na dvojezgrenim procesorima...

hhh pa 1366*768 pa sve pojacam do kraja ultra pa fino se ponasa malo digne temp. al nista strasno

genius
07-11-2011, 10:17 PM
kako proci stazu kad pucaju oni s onog mosta kod onog mog pise follow kao da ga slijedim a on cucne ubijam protivnike na mostu ali njih ko mrava samo novi dolaze imaju stepenice ali kad odem dodjem do neki zakljucani vrata znam da nisam najbolje objasnio jer sam toliko ljut izgubio sam tu sat vremena ali mozda je neko shvatio o kojoj se stazi radi

Magnum3.5.7
08-11-2011, 07:57 AM
kako proci stazu kad pucaju oni s onog mosta kod onog mog pise follow kao da ga slijedim a on cucne ubijam protivnike na mostu ali njih ko mrava samo novi dolaze imaju stepenice ali kad odem dodjem do neki zakljucani vrata znam da nisam najbolje objasnio jer sam toliko ljut izgubio sam tu sat vremena ali mozda je neko shvatio o kojoj se stazi radi

Ako je to ona misija gdje eksplodira cisterna prije mosta, samo slijedi lika nemoj pucati i kad se popnete uz stepenice do jedni vrata, jedan od likova će razvaliti vrata i izlaziš na most.

Bosnian_Lord
08-11-2011, 01:25 PM

Super je to brate. Ustedjeno 10+ eurica. Zato sam ja i uzeo 'Limited Edition' da me nebi gulili i na toj odmah prvoj expanziji ... Na PS3, expanzije uvijek kostaju 15$. Tako da sam i tu odlicno prosao.

Meni jos malo pa stize. Poslana u petak, trebalo bi da stigne ove sedmice, najkasnije iduce. :) Moze se cekati, nije neka hica. Igra se sad trenutno Borderlands, odlican RPG, ima veliku kampanju, pa ce me on zaokupiti taman dok ne dodje. :)

Zikeron
08-11-2011, 05:13 PM
Sada sam gledao MP movie Strike at Karkand,predobra,nema bolje mape od nje...Doduše,još je konstantno derem na BF2 (infantry only) i dobro sam nabio rank,te medalje i ostale điđamiđe...Jedva čekam da kupim BF3 pack sa one 4 mape iz BF2.

malwarebyte
08-11-2011, 05:20 PM
jel se moze igrati MP sa ovom pirate verzijom ? kad udjem u BF3 nigdje ne vidim Multiplayer :/

Zikeron
08-11-2011, 06:03 PM
jel se moze igrati MP sa ovom pirate verzijom ? kad udjem u BF3 nigdje ne vidim Multiplayer :/

Nemore :)

malwarebyte
08-11-2011, 06:20 PM
Nemore :)

Pu :(

Zikeron
08-11-2011, 08:49 PM
Pu :(

Samo preko Origina,fakat,ima ovaj Limited Edition da se kupi na pik-u,imaju one 4 mape sa BF2,on je 75 KM

Zed's Dead
08-11-2011, 11:24 PM
Super je to brate. Ustedjeno 10+ eurica. Zato sam ja i uzeo 'Limited Edition' da me nebi gulili i na toj odmah prvoj expanziji ... Na PS3, expanzije uvijek kostaju 15$. Tako da sam i tu odlicno prosao.

Meni jos malo pa stize. Poslana u petak, trebalo bi da stigne ove sedmice, najkasnije iduce. :) Moze se cekati, nije neka hica. Igra se sad trenutno Borderlands, odlican RPG, ima veliku kampanju, pa ce me on zaokupiti taman dok ne dodje. :)

raspitao sam se ništa izgleda od expansiona, morat cu posebno uzeti :\
ali neka nije mi zao pošto je multiplayer predobar! evo me već 22 lvl :D

p.s. Longest headshot 298.64m a igram samo engineer, ponekad i support :D

armin_252
09-11-2011, 03:52 PM

s nekim programom sam gledao fps 30 :D ako je to to :D

Zed's Dead
09-11-2011, 05:36 PM
fps gledaj sa fraps s kojim možeš uzimati i screenshotove i snimati ingame video.

armin_252
09-11-2011, 06:07 PM
fps gledaj sa fraps s kojim možeš uzimati i screenshotove i snimati ingame video.

s tim sam i pratio :D pisalo je nesto dok sam igrao 30 :D mislim setalo se gore dole :D

genius
09-11-2011, 08:00 PM
kako cu se popeti uz stepenice kad covjek cucne ispod mosta sat vremena ja oko njega hodam on ni da cuje za mene :)

genius
09-11-2011, 08:05 PM
a jaran mi je zapeo na ovoj stazi i ne zna kako dalje pa pomagajte :D

Zed's Dead
09-11-2011, 08:30 PM
ta vrata treba da otvore ona dvojica rusa i da ideš za njima. ako se to ne desi probaj iz početka tu bazu, promijeni crack ali napravi backup save fajla.

pajo002
09-11-2011, 11:50 PM
Da se ne bi previše mučio vidi kako se zove to poglavlje i idi na Google: Battlefield 3 Walktrought i tu vidiš u čemu je stvar. Ja odaberem i You Tube. Ipak treba bar malo biti vješt!

Magnum3.5.7
10-11-2011, 08:51 AM

Prati ovu bijelu strelicu, koja ti pokazuje da moraš sići jedan sprat niže.

genius
10-11-2011, 11:46 AM
ljudi vjest sam ja ali nejde hahah na youtube sam isto gledao covjek odma krene gore uz stepenice i otvori vrata a moj se zaglavi nece da makne :D
ne znam u cemu je problem probao sam i novi crack nejde jednostavno ima neka greska

armin_252
10-11-2011, 02:10 PM
ljudi vjest sam ja ali nejde hahah na youtube sam isto gledao covjek odma krene gore uz stepenice i otvori vrata a moj se zaglavi nece da makne :D
ne znam u cemu je problem probao sam i novi crack nejde jednostavno ima neka greska

hhhh meni je pravio problem kod onog inserta :D jednostavno zastopa stavio drugi crack i evo opet ide :D

Zikeron
11-11-2011, 06:38 PM
hhhh meni je pravio problem kod onog inserta :D jednostavno zastopa stavio drugi crack i evo opet ide :D

Downloaduj Limited Edition,nemoj onu rusku verziju gdje se mora uraditi ubacivanje folderaa manualno...

armin_252
11-11-2011, 11:30 PM
Downloaduj Limited Edition,nemoj onu rusku verziju gdje se mora uraditi ubacivanje folderaa manualno...

jbga kod mene je ta verzija :/ ne mogu vise skidat jedno te isto :/ slucajno sam je bio izbrisao pa ponovo download-ovao tako da :/ igrat cu ovo
ne smeta mi to "stekanje" videa bitno je da igra fercera

Bosnian_Lord
12-11-2011, 02:21 PM
Stigla!

Jutros rano postar me probudi, ali nije mi smetalo. :)

Igralo se par sati i ja sam impresioniran, iako veze nemam oko mapa, lutam vecinu vremena. :D Uglavnom za sada vecinu vremena sam igrao sa Engineer. Ide solidno. Vec sam imao triplekill sa SWAW. Kako se razletise. hahahaha. 7 vozila sam vec razvalio. Jos se nisam uspjeo dokopat ni u jednoj partiji, nekog zracnog vozila. Pa ima ljudi samo to gledaju da uzmu, pa mi kojima je svejedno, nikad na red ne dodjemo. K/D za sada oko 1.7.

@Zed's Dead, jesi li ti aktivirao svoj 'Battlelog' racun? ... reko da te dodam, jer ja mislim da se tamo mogu dodavati sve platforme jedna izmedju druge ...

Odoh sad pokusat se dokopat aviona, da vidim kako i to ide. :)

Zed's Dead
13-11-2011, 01:05 AM
pa na pc-u i ne možeš pokrenuti bf3 bez battleloga. prilično retardirano da igraš a moraš imati otvoren browser. zato ću morati uzeti još 4gb rama da se ne mislim pošto je jeftin. čitao sam da su hakeri uspjeli pokrenuti br3 bez battleloga doduše.

bujrum add me, to mi je i nick:

btw plati li šta carine?

Bosnian_Lord
13-11-2011, 02:02 PM
pa na pc-u i ne možeš pokrenuti bf3 bez battleloga. prilično retardirano da igraš a moraš imati otvoren browser. zato ću morati uzeti još 4gb rama da se ne mislim pošto je jeftin. čitao sam da su hakeri uspjeli pokrenuti br3 bez battleloga doduše.

bujrum add me, to mi je i nick:

btw plati li šta carine?

Nisam znao to da ne mozes pokrenuti BF3, bez Battlelog ... To EA, garant namjerno uradio, da promovisu taj svoj novi sajt. Previse misle oni na marketing, a ne na igricu. Te Origin, te Battlelog, samo uvaljuju svoje.

Rama nikad dosta. :D Kod mene 8GB. Samo tovari. :lol:

Nista brate nisam morao carine platiti. :) Odlicno je ispalo, hem je pravo brzo doslo, oko 7 dana. Kad se uzme u obzir da je buraz platio postarinu samo 2$, ja se iznenadi kad dodje tako brzo. Bilo je kao i brzih vrsta posiljki, ali te kostaju od 30$, do 122$. Sto je totalno ne isplativo.

Dodao sam te, meni je nick kao i ovdje: Bosnian_Lord

Edit: Vidim znas 'Spaha_BiH' ... Znam ga i ja preko 'SportSport.ba' foruma. :)

Bosnian_Lord
13-11-2011, 02:12 PM
Evo moja statistika za sada: http://bf3stats.com/stats_ps3/Bosnian_Lord#ps3

Malo sam je pogorsao, jer sam sinoc vjezbao sa avionima i halikopterima, i bilo je dosta zabijanja, pogotovo sa avionima u privim pokusajima. Ali, halikopter je dalekooo teze voziti. Jaw/pitch, retardirano uradjeno.

Mislim da sam oborio rekord sasuicide-ima u jednoj paritiji. Sinoc imao najmanje 20-30 u toj partiji kad sam vjezbao. :D PArtiju sam zavrsio, cini mi se 4-30. nikad gori u zivotu nisam bio. :D A i poslije toga testiranja su se nastavila, pa je bilo jos uzasnih gameplay-eva. :lol:

Zikeron
13-11-2011, 06:52 PM
Eh da je negdje naći kakav popust na Limited Edition,ovde preskupo.

Zed's Dead
15-11-2011, 01:04 AM
http://www.g2play.net/store/Battlefield-3-Limited-RU-EN-Region-Free-EA-Origin-Key.html

32 eura, teško ćeš naći jeftinije. ovo je samo key, naravno. kad izađe dlc uskoro morat ću ga posebno uzeti bit će oko 10eur jer mi je standardna verzija.

bio je neki bug kad se popravlja onaj mali heli na hc serverima, haver puca a ti kao engineer popravljaš i tako zaradiš brdo xp-a za jednu partiju. svi su ti igrači kojih je jako puno sad banovani, glup potez dice-a ali šta sad.
evo još neki od glitcheva

http://www.youtube.com/watch?v=i2ipsuvOmeI

btw bem ti ovaj forum ne možeš ni yt video wrapat šta radite admini?

Bosnian_Lord
15-11-2011, 01:38 PM
http://www.g2play.net/store/Battlefield-3-Limited-RU-EN-Region-Free-EA-Origin-Key.html

32 eura, teško ćeš naći jeftinije. ovo je samo key, naravno. kad izađe dlc uskoro morat ću ga posebno uzeti bit će oko 10eur jer mi je standardna verzija.

bio je neki bug kad se popravlja onaj mali heli na hc serverima, haver puca a ti kao engineer popravljaš i tako zaradiš brdo xp-a za jednu partiju. svi su ti igrači kojih je jako puno sad banovani, glup potez dice-a ali šta sad.

Ima zaista dosta buguva ... na dosta stvari po meni oni moraju raditi, da bi napravili ovu igricu kakva treba i moze biti. nije samo do bugova, i generalno neke jednostavne promjene/dodaci je mogu uciniti boljom. Ja nisam bas zadovoljan, iskreno. Nekako mi sve izgleda kao da je pozureno sa ovom igricom, da je se samo izbaci. Citao sam negdje da je EA pravio ogroman pritisak na DICE, da izbace igricu prije MW3. Pa vjerovatno radi toga ima ovoliko bugova, i nedostataka.

Meni sto najvise ide na zivac, jeste kako su senzitivnost totalno sjebali. Totalno je drugacije nega na prijasnjim igricama. Na BC1, sam morao do kraja pojacati da imam pokretljivost kakvu volim, na BC2, negdje sam drzao na 3/4, a sad na BF3, mi je jedva na 1/4 senzitivnost, i opet mi je preosjetljivo, i nikako nemogu naci taj balans koji mi odg. Nesvidja mi se sto nigdje nemogu da uporedim jacinu oruzja ... ono koja je puska bolja u kojem segmentu, itd. Vozila su sad prejaka, pa moras opaliti i po 3-4-5 raketa da bi unistio jedno. Imam zaista dosta zamjerki. nisam mislio da cu to reci, ali tako je. Nadam se da ce patch unaprijediti dosta stvari, pogotovo gameplay. Mogu reci, da je BF3 dobra igra, ali da je BC2 puno bolja. Jedini napredak u BF3 sad za sad je grafika.

Igrao sam i SP, i odlicna je. Isto tako i co-op. Predobro je sa prijateljem prelaziti onu snajpersku misiju. Pogotovo da te neotkriju. :)

Video brate mozes ovako wrap [ video] [/video ], zagrade moraju biti do slaova, ja odmakeo, da bi ti mogao vidjeti code.

Zikeron
15-11-2011, 03:47 PM

Vjerovatno ću ove godine preskočiti kupnju BF3 neka se malo stvari slegnu,cijene padnu,riješe te bagove sa serverom...Ha ja.Usput treba mi konvertor za džojstik,da mugu sa PS2 džojim igrati na PC-ju.Ako neko zna gdje kupiti povoljno neka odmah javi...

Ovakav konvertor poželjan

http://www.computerlandgames.rs/ps2-gamepad-converter-sl-6502-new-3801-c65-view.htm

Zed's Dead
15-11-2011, 05:34 PM
mislim da bi to moj jaran trebao imati, inače se bavi ps2 i ps3, servisiranje sve živo pa ću ga upitati da li ima toga još a prije je imao sjećam se.

Bosnian_Lord
18-11-2011, 05:53 PM
Presao sam kampanju na normal, i odmah krenuo na hard. Na hard za sad zadnje sto sam presao je Operacija Giljotin ... Nisam imao nekih problema ni na hard do sada. Umre se tu i tamo, ali i to sto nekad zurim previse. Sve u svemu svidja mi se SP.

Isto tako sam sa prijateljem presao sve co-op misije. Ima pravo dobrih i na hard ce ih biti jebeno preci.

Patch za MP, navodno trebao bi da izadje iduce sedmice. Nadam se velikom unapredjenju barem komunikacijskog i squad sistema. Cim u squadu imas 3 covjeka, mozes se oprostiti od komunikacije.

armin_252
18-11-2011, 10:50 PM
eto presao sam je i ja :) igrica nije losa, grafika je extra ali puno bugova :/ to me najvise iznenadilo, ali sta cu kad nemam original :D
sve u svemu fina igrica ne mnogo duga ali takve su danasnje igre :)

Bosnian_Lord
20-11-2011, 02:31 PM
eto presao sam je i ja :) igrica nije losa, grafika je extra ali puno bugova :/ to me najvise iznenadilo, ali sta cu kad nemam original :D
sve u svemu fina igrica ne mnogo duga ali takve su danasnje igre :)

Ni original nije nesto plaho bolji sto se tice bugova, pogotovo multiplayer, a ima ih pofino i na singleplayer.

Zed's Dead
20-11-2011, 03:03 PM
ma bit će patcheva, riješit će se to, već je nešto najavljeno...

počeo sinoć igrati sa snajpom, evo popravljam se :D Longest headshot 412.14m

al još sam na slabim snajperima sad sam na sv98.

Bosnian_Lord
20-11-2011, 04:27 PM
ma bit će patcheva, riješit će se to, već je nešto najavljeno...

počeo sinoć igrati sa snajpom, evo popravljam se :D Longest headshot 412.14m

al još sam na slabim snajperima sad sam na sv98.

412 ... pa to samo vidis onu crvenu tag tacku, i nevidis obris cikca. :D

I ja sam tek na SV98. Dobar je, pogotovo sad kako sam dobio tripod. Najduzi mi headshot 238m cini mi se. Snajper volim koristiti na manjim mapama, gdje nema puno vozila.

Vecinu sad igram sa assault. Malo vjezbam za medicinara. :D Obozavam KH2002 pusku. Jos stavim supresor, holo nisan i lets gooo.

Jeste, navodno bi patch trebao vec u toku ove sedmice da izadje. Mada, pomalo se navikavam i na ove bugove.

Jucer Bazar mapa, conquest mode, i skoro svi, u obje ekipe, koristili engineer i zolje. :D hahahaha. Cim promolis prst, odmah 5 RPG ide u tvom pravcu, sanse za prezivljavanje su minimalne. hahahahaha. Zabavno, nema sta. :)

Zed's Dead
20-11-2011, 11:13 PM
danas me je lik skinuo headshotom na caspian bazi. on nalazio se na američkom spwnu, ležao na zemlji, a ja sam ležao na stijenama i snajpao lijevo kad se spuštaš sa ruskog spwna. gađali jedan drugog jedno 2-3min i namjerno se nisam pomjerio da vidim hoće li me skinuti i uspio je. vjerujem da je tu bilo 800-900m, zato što je od mene do antenne bilo 700 i kusur metara a ovo je bilo mnooogo dalje, ja sam njega možda naslutio sa 12x optikom. baš me interesuje kolko je bilo m al zaboravih zapamtiti njegov nick da provjerim na bf3 statistici.

armin_252
20-11-2011, 11:46 PM
danas me je lik skinuo headshotom na caspian bazi. on nalazio se na američkom spwnu, ležao na zemlji, a ja sam ležao na stijenama i snajpao lijevo kad se spuštaš sa ruskog spwna. gađali jedan drugog jedno 2-3min i namjerno se nisam pomjerio da vidim hoće li me skinuti i uspio je. vjerujem da je tu bilo 800-900m, zato što je od mene do antenne bilo 700 i kusur metara a ovo je bilo mnooogo dalje, ja sam njega možda naslutio sa 12x optikom. baš me interesuje kolko je bilo m al zaboravih zapamtiti njegov nick da provjerim na bf3 statistici.

ljudi moji sta vi igrate :/ citam sve komentare al nikako da ja to skuziram valja opet skidat BTF3 da bi igrao taj multiplayer pa da i ja probam to vas snajpovanje :D haha :D
cini se zanimljivim :D

Bosnian_Lord
21-11-2011, 01:41 AM

hahahahaha to je bas epic. head to head sa 800-900 metara. hehehehe. Znam otprilike sta govoris. RU, spawn, je blizi A zastavi, ako se ne varam.Ta antena je na lijevoj strani kad krenes iz US spawn-a. De mi samo reci u conquest, na PCu, koliko zastava ima da se zauzmu na Caspian Border? ... na PS3 ima 4, ali mislim da na PC-u ima vise, jer su mape vece. Kod nas ima samo A-B-C-D zastava, ali mislim da kod vas ima i E ...

Meni je do sada najinteresantniji susret bio, tako head to head, neki dan na Teheran mapi, kada sam ja kao recon, naletio na jos jednog recon-a, koji je izletio iza coska, i sad ja ga ofula no scope, i posto nikad ne punim kad je ublizu, prebacim odmah na pistolj, i on isto uradi, nakon sto smo istrosili sve metke obojica na pistolju, ufatili se obojica noza, i tako smo se jedno minut pokusavali zaklat, da bi ja njega, nekako jedva, nakon sto sam ga tri puta ranio bio nozem, ubio. jesam se i ismijao. Ali to je sve bilo u panici, nekako refleksno. hahahahaha

Bosnian_Lord
21-11-2011, 01:46 AM
ljudi moji sta vi igrate :/ citam sve komentare al nikako da ja to skuziram valja opet skidat BTF3 da bi igrao taj multiplayer pa da i ja probam to vas snajpovanje :D haha :D

Ova Caspian Border mapa je ogromna. Kad krenes iz svoje baze pjeske (kad svi vozila pokupe, pa te ne zapadne nigdje mjesto), treba ti sprintom 2minute do prve zastave. Prodjes brda i doline. hahahaha.

Ono sto mi se svidja u BF3 je da nema razlike izmedju gameplaya u singleplayeru i onom u multiplayeru. Znaci oruzja imaju isti recoil (trzanje), sto u prijasnjim dijelovima nije bilo ni blizu. Uvijek su ukidali to trzanje u SP misijama. Tako da se sad kroz SP misije mozes bas fino uhodati.

Zed's Dead
21-11-2011, 10:11 AM
hahahahaha to je bas epic. head to head sa 800-900 metara. hehehehe. Znam otprilike sta govoris. RU, spawn, je blizi A zastavi, ako se ne varam.Ta antena je na lijevoj strani kad krenes iz US spawn-a. De mi samo reci u conquest, na PCu, koliko zastava ima da se zauzmu na Caspian Border? ... na PS3 ima 4, ali mislim da na PC-u ima vise, jer su mape vece. Kod nas ima samo A-B-C-D zastava, ali mislim da kod vas ima i E ...

Meni je do sada najinteresantniji susret bio, tako head to head, neki dan na Teheran mapi, kada sam ja kao recon, naletio na jos jednog recon-a, koji je izletio iza coska, i sad ja ga ofula no scope, i posto nikad ne punim kad je ublizu, prebacim odmah na pistolj, i on isto uradi, nakon sto smo istrosili sve metke obojica na pistolju, ufatili se obojica noza, i tako smo se jedno minut pokusavali zaklat, da bi ja njega, nekako jedva, nakon sto sam ga tri puta ranio bio nozem, ubio. jesam se i ismijao. Ali to je sve bilo u panici, nekako refleksno. hahahahaha

radi se o conquestu i samo to igram. kada budem igrao danas sutra uslikat ću ti i pokazati gdje sam ja bio a gdje je on i vidjet ćeš koliko je daleko. rush ne igram jer imaš servera sa 64 igrača i onda kad se svi navale na jednan mmcom i krenu levati derati sa rpg onda bude marisana ne znaš gdje goniš. kontaj 32vs32 na jednom mmcom, čak je i na manjem serveru 16vs16 marisana. dok je large conquest na ovim velikim mapama ipak meni lično mnogo interesantniji. ima dosta tih 'zastavica', ima i E. ne znam tačan broj ali na caspianu ima bar 8 zastavica strateški postavljene po cijeloj mapi.

Magnum3.5.7
21-11-2011, 10:54 AM

Đaba ćeš skidati BF3, bez originala ne možeš igrati MP.

Zed's Dead
21-11-2011, 05:06 PM
za Lorda. evo par sreenshotova onoga o čemu sam pričao, na ovim stijenama sam se ja nalazio a on na američkom spwnu. danas opet malo snajpao i nisam nikoga mogao sa te distance skinuti dok su mene skidali jedno 3 puta, opet iste pozicije, samo ponekad izmjenjene strane. tu vidiš i udaljenost do antene skoro 750m a ovo je dosta dalje.

http://bildr.no/thumb/1032005.jpeg (http://bildr.no/view/1032005) http://bildr.no/thumb/1032007.jpeg (http://bildr.no/view/1032007) http://bildr.no/thumb/1032008.jpeg (http://bildr.no/view/1032008) http://bildr.no/thumb/1032010.jpeg (http://bildr.no/view/1032010)

Bosnian_Lord
21-11-2011, 05:24 PM
radi se o conquestu i samo to igram. kada budem igrao danas sutra uslikat ću ti i pokazati gdje sam ja bio a gdje je on i vidjet ćeš koliko je daleko. rush ne igram jer imaš servera sa 64 igrača i onda kad se svi navale na jednan mmcom i krenu levati derati sa rpg onda bude marisana ne znaš gdje goniš. kontaj 32vs32 na jednom mmcom, čak je i na manjem serveru 16vs16 marisana. dok je large conquest na ovim velikim mapama ipak meni lično mnogo interesantniji. ima dosta tih 'zastavica', ima i E. ne znam tačan broj ali na caspianu ima bar 8 zastavica strateški postavljene po cijeloj mapi.

za Lorda. evo par sreenshotova onoga o čemu sam pričao, na ovim stijenama sam se ja nalazio a on na američkom spwnu. danas opet malo snajpao i nisam nikoga mogao sa te distance skinuti dok su mene skidali jedno 3 puta, opet iste pozicije, samo ponekad izmjenjene strane. tu vidiš i udaljenost do antene skoro 750m a ovo je dosta dalje.

http://bildr.no/thumb/1032005.jpeg (http://bildr.no/view/1032005) http://bildr.no/thumb/1032007.jpeg (http://bildr.no/view/1032007) http://bildr.no/thumb/1032008.jpeg (http://bildr.no/view/1032008) http://bildr.no/thumb/1032010.jpeg (http://bildr.no/view/1032010)

Tako sam i mislio da je ... SS, samo potvrdio. Samo raspored zastava je isto drugaciji. Npr, kod nas je A gdje kod vas B (moze se vidjeti na tvojoj prvoj slici). D je kad krenes iz RU spawna, C na na onom brdascu kraj one kao trafo stanice, a B u onoj sumi.
Meni jedini problem kod dalekog snajpanja je onaj prvobitni pogodak, da bi odredio, koliko moram dignuti nisan iznad vojnika. Dok taj prvi pokodak ne uspostavim, izgubljen sam, ali cim taj jedan hit dobijem, onda znam koja mi razlika treba kada nisanim. Mada, da snajpam svaki dan, vjerovatno bi i to doslo da odmah mogu odrediti razliku ... kao sto to mogu oni sto stalno snajpaju i nista drug ne rade, cim te vidi, odmah odredi udaljenost, koliko mora dici nisan, itd.
Kod vas ima vise zastava znaci. Sto je i ocekivati, jer veca mapa da se moze nagruhati 64 covjeka. Kod nas je max 24 (12-12), pa i nema potrebe za vecim. Kod nas max 4 zastave. Na nekim ima i po 3, ka sto je Metro, Baazar, itd.

Magnum3.5.7
21-11-2011, 07:21 PM
Tako sam i mislio da je ... SS, samo potvrdio. Samo raspored zastava je isto drugaciji. Npr, kod nas je A gdje kod vas B (moze se vidjeti na tvojoj prvoj slici). D je kad krenes iz RU spawna, C na na onom brdascu kraj one kao trafo stanice, a B u onoj sumi.
Meni jedini problem kod dalekog snajpanja je onaj prvobitni pogodak, da bi odredio, koliko moram dignuti nisan iznad vojnika. Dok taj prvi pokodak ne uspostavim, izgubljen sam, ali cim taj jedan hit dobijem, onda znam koja mi razlika treba kada nisanim. Mada, da snajpam svaki dan, vjerovatno bi i to doslo da odmah mogu odrediti razliku ... kao sto to mogu oni sto stalno snajpaju i nista drug ne rade, cim te vidi, odmah odredi udaljenost, koliko mora dici nisan, itd.
Kod vas ima vise zastava znaci. Sto je i ocekivati, jer veca mapa da se moze nagruhati 64 covjeka. Kod nas je max 24 (12-12), pa i nema potrebe za vecim. Kod nas max 4 zastave. Na nekim ima i po 3, ka sto je Metro, Baazar, itd.

Odigraj igru Sniper Ghost Warrior, dosta dobro se možeš ušteliti prilikom ciljanja udaljeni meta i ciljanje sa optikom.