PDA

Pogledajte punu verziju : Programska šema - MojaTV ALL ABOUT

Stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

hariis
20-01-2012, 05:48 PM
svi kanali su dobrodosli..samo naprijed!

Casual
20-01-2012, 06:11 PM
svi kanali su dobrodosli..samo naprijed!
Uskoro u ponudi MOJA TV kanali Cvijet TV,Donje Tresnjevo TV,Bukva TV,Sebilje TV...

niki1
20-01-2012, 11:01 PM
Uskoro u ponudi MOJA TV kanali Cvijet TV,Donje Tresnjevo TV,Bukva TV,Sebilje TV...

Ove kanale sigurno gledas kakva im je programska sema koi im je kvalitet slike. :)

smajke
20-01-2012, 11:57 PM
Ove kanale sigurno gledas kakva im je programska sema koi im je kvalitet slike. :)
normalno da ih gleda dok zna za njih :D :D :D grohotom se smijem

Casual
21-01-2012, 01:08 AM
normalno da ih gleda dok zna za njih :D :D :D grohotom se smijem
Nalaze mi se na favorit listi.

messilla
23-01-2012, 01:50 PM
Ama koji im je k.... vise sa Hayat Music TV-om. :x

niki1
23-01-2012, 02:28 PM
Ama koji im je k.... vise sa Hayat Music TV-om. :x

Taj kanal ne postoi odnosno ne postoi pod tim imenom.

smajke
23-01-2012, 04:14 PM
Taj kanal ne postoi odnosno ne postoi pod tim imenom.
ma nije tacno da taj kanal ne postoji, pogledaj na moja web tv pa ces vidjeti..... samo sta je ovaj htio ovim da kaze nije mi jasno, kakav je problem sa hayat music tv-om???

niki1
23-01-2012, 04:27 PM
ma nije tacno da taj kanal ne postoji, pogledaj na moja web tv pa ces vidjeti..... samo sta je ovaj htio ovim da kaze nije mi jasno, kakav je problem sa hayat music tv-om???

Pa bile su promjene i ja namjerno nisam htio da napisem puni naziv tog kanala idi pa vidi da sam upravu kanal se ne zove Hayat Music ima drugo ime. :) i tacno je da se nalazi samo na MojaWebTV :)

smajke
23-01-2012, 06:51 PM
Pa bile su promjene i ja namjerno nisam htio da napisem puni naziv tog kanala idi pa vidi da sam upravu kanal se ne zove Hayat Music ima drugo ime. :) i tacno je da se nalazi samo na MojaWebTV :)
bahahah

niki1
23-01-2012, 08:59 PM
bahahah

hahahahah :) Taj kanal se sad zove

Moja Hayat Music TV

ti nastavi da se smies i nikad neces skontat sto mu je ime promjenjeno.

smajke
23-01-2012, 09:47 PM
hahahahah :) Taj kanal se sad zove

Moja Hayat Music TV

ti nastavi da se smies i nikad neces skontat sto mu je ime promjenjeno.
ma bravo majstore, nek si ti skonto kako se sad zove.... drasticna razlika, de mi molim te reci imal ovaj kanal ikakve veze sa onim koji se zvao hayat music tv ????? :D :D vjerujem da ti to znas....

emmir
23-01-2012, 10:41 PM
Kod mene na Moja TV piše "Hayat Folk", da li su to dva različita programa?

andr0id
23-01-2012, 10:42 PM
pa ja vas ne kontam nikako.. je li tesko upaliti tv i racunar, i vidjeti jesu li dva ista kanala? haha :D ako je ista pjesma/spot, onda je isti :P

emmir
23-01-2012, 10:48 PM
Hvala na brzom odgovoru ;)

niki1
24-01-2012, 12:28 AM
ma bravo majstore, nek si ti skonto kako se sad zove.... drasticna razlika, de mi molim te reci imal ovaj kanal ikakve veze sa onim koji se zvao hayat music tv ????? :D :D vjerujem da ti to znas....

Neznam dali ti treba nacrtat vise ne postoji Hayat Music dobio je novo ime i sad se zove "Moja Hayat Music TV"

niki1
24-01-2012, 12:29 AM
pa ja vas ne kontam nikako.. je li tesko upaliti tv i racunar, i vidjeti jesu li dva ista kanala? haha :D ako je ista pjesma/spot, onda je isti :P

Neradi se o tome nego o promjeni imena kanala mjesto "Hayat Music" sad je "Moja Hayat Music TV"

Adi_sarajevo
24-01-2012, 01:59 AM
Neradi se o tome nego o promjeni imena kanala mjesto "Hayat Music" sad je "Moja Hayat Music TV"

Mislim da sam ranije negdje spomenuo. Hayat music kanal je prodat BHTelecom-u

ala7
24-01-2012, 02:12 AM
Hayat Music TV je originalni naziv, samo sto je BH Telecom tako stavio na mojaWebTV.. Na Hayat.ba pise da postoje Hayat (bh), Hayat Plus, Hayat Folk, Hayat MusicTV i ta cetri kanala se mogu pratiti putem IPTV platforme Bosna TV koja nudi usluge u SAD i Kanadi..

Bezveze se raspravljate..

gogadado
24-01-2012, 07:09 AM
http://www.hayat.ba/hayat-sat.html

Hayat TV je za Sjevernu Ameriku /USA i Kanadu/ potpisao exkluzivni ugovor sa Bosna tv,
koja od sada emituje sva četri nasa programa u svojoj IPTV platformi.

HAYAT TV, HAYAT PLUS, HAYAT FOLK & HAYAT MUSIC TV.
Gledajte HAYAT TV, HAYAT PLUS ali i naše nove kanale HAYAT FOLK & HAYAT MUSIC TV sa
Bosna TV IPTV risiverom, bez satelitske antene!!!

http://www.bosnatv.com/eu/ponuda_kanala.php

Kako god bilo, neka si oni zabiju svoju programsku shemu...

smajke
24-01-2012, 12:08 PM
Hayat Music TV je originalni naziv, samo sto je BH Telecom tako stavio na mojaWebTV.. Na Hayat.ba pise da postoje Hayat (bh), Hayat Plus, Hayat Folk, Hayat MusicTV i ta cetri kanala se mogu pratiti putem IPTV platforme Bosna TV koja nudi usluge u SAD i Kanadi..

Bezveze se raspravljate..
upravo tako, al ima ljudi kojima se to ne moze dokazat...

niki1
24-01-2012, 12:51 PM
Mislim da sam ranije negdje spomenuo. Hayat music kanal je prodat BHTelecom-u

Upravo se o tome radi ali ali cute BHTelekom i Hayat sto se tice WebMojaTV na svim kanalima pise u Moja TV ali je na ovom kanalu promjenjen logo i dole u traci lijepo pise novi naziv kanala kao sto se vidi na slici koju sam postavio.

andr0id
24-01-2012, 12:52 PM
oko cega i vi diskutujete.. haha

messilla
24-01-2012, 10:35 PM
Pa nema veze i sto se zove Moja... , koji im je vise K.... , ako ga ne misle ubacivati u Moju TV sto onda mu ne promjene naziv u Moja Hayat Music WebTV.

Selćo1
24-01-2012, 10:42 PM
Nova bosanskohercegovačka TV stanica Face TV, Senada Hadžifejzovića, uvrštena je u ponudu IPTV platforme BH Telecoma, Moja TV.

Također, u IPTV ponudu kanala Moja TV uvrštena su još dva muzička kanala ito četvrti kanal Hayat TV-a Hayat Folk i DM Sat. Pretplatnici Moja TV IPTV platforme u narednom periodu mogu očekivati i nove TV kanale u ponudi.

Yoe
26-01-2012, 09:45 AM
Koliko se moze vidjet reklame BHtelekoma su se pocele vrtiti na Sportklubu???!!!A to moze znaciti samo jedno saradnja, ili TI "USKORO" Sportklub-ovi u prog.šemi MojeTV...jos ako se uzme uobzir da je BHtelekom poceo sarađivati sa "Telemach-om" http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M555be02ab8f.html ...onda je Sportklub u prog.šemi MojeTV 100%

andr0id
26-01-2012, 09:55 AM
da da sportklub dolazi :)

niki1
26-01-2012, 10:14 AM
Za ocekivat je i novi sportski kanal "Moja Hayat Sport TV" posto BHTelekom i Hayat jako dobro saraduju dokaz je Moja Hayat Music TV (jos je tesni program).

sheyi
26-01-2012, 04:29 PM
Hocel ovaj FACE krenuti :D

Ma Sport klub ako dodje ,ja se zenim

niki1
26-01-2012, 04:52 PM
Hocel ovaj FACE krenuti :D

Ma Sport klub ako dodje ,ja se zenim

Bolje onda da nekrene imas vise sanse za zenidbu ako krene neces imat kad od gledanja utajmica :) :)

sheyi
26-01-2012, 04:57 PM
Bolje onda da nekrene imas vise sanse za zenidbu ako krene neces imat kad od gledanja utajmica :) :)

ahha ne vjerujem ja u to..da ce sport klub ubaciti :D

andr0id
26-01-2012, 05:23 PM
doci ce!

Yoe
26-01-2012, 08:30 PM
SHa je ovo ba sad gledam reklamu BHtelekom-a (netFlat) na "FTV-u" i NE malo se iznenadiH...NE(J)ma visHe ono "IDEMO PRVI"... nego samo "DAJEMO VISHE" :) :D

messilla
26-01-2012, 11:28 PM
Ako je to za reklame tacno onda nema sumnje da ce sport klub uskoro doci. Ali nas hebe ono uskoro.

hariis
27-01-2012, 09:48 AM
dobili smo arenasport 1 hr..super..samo naprijed BH telecom..samo ubacujte kanale.pozdrav svima!

andr0id
27-01-2012, 09:53 AM
bravo bravooooo jos sport klub i sportklub + o meni vise nista ne treba :)

Yoe
27-01-2012, 10:00 AM
Nema sumnje da ce te dobiti nove kanale u prog.semi Moje TV (najdalje do kraja Marta)...ali ce te isto tako dobiti nove cijene kao i "PAKET-nu" ponudu...pa ko voli nek izvoli, sto bi rek'o nas narod...

andr0id
27-01-2012, 10:05 AM
skuplji paketi od trenutni cijena , NE MOGU biti.. to je sasvim sigurno!

ADSL je dobio povecanje brzine, a ne CIJENA
Moja TV dobiva povecanje kanala, a ne CIJENA

to je to druze..

+ cijene razgovora su jeftinije na fixnoj telefoniji i sta ja znam kojoj..

da povecaju cijene paketa, nema smisla.. ili ostaju iste, ili ce biti za 5 KM jeftinije..

"A ako povecaju brzinu interneta i korisnicima Moja TV, onda mogu da povecaju i cijenu paketa.." do tada.. trajla BE trajla BE...

Yoe
27-01-2012, 10:10 AM
Haveru zaboravljas jednu veoma bitnu stvar ovo je BHtelekom!!!A kad je upitanju isti oni uvijek idu zadnji i naplacuju najvise!!!To nikad NEmoj zaboravit'!!!

P.S. Ovo sto ti pises mi lici na onu staru "STO JE BABI MILO, TO JOJ SE I USNILO"

andr0id
27-01-2012, 10:18 AM
Ne znam.. mozemo uzeti zbir ostalih provajdera i njihovi usluga, svesti sve ovdje i uporediti.. U sustini oni su svi tu negdje.. neko je naplatio 30 KM paket interneta neki a dao 4 mbps brzinu neko je dao manju brzinu za istu cijenu.. a o kvalitetu ne treba pricati, sigurno da telecom ima najblizu brzinu onu koju prikaze u paketu.. necemo uzeti sad rezultate brzina u ovom januaru, jer su zapetljali sa povecanjem.. ali do nove godine barem sam ja imao konstantno stabilan internet..

Znaci uzmi u obzir par stvari (IPTV, Internet, Fixni tel. Mob tel.) pa sve saberi koliko to kosta u BH Telecomu, a koliko u telemachu, HS, m:tel, eronet, telekabel, HT Mostar itd.. sta jos ima...

Pa onda uzmi kvalitetu slike/programa..
- pa kvalitetu brzinu interneta
- pa kvalitetu fixne telefonije
- pa kvalitetu mobilne telefonije
- pa cijenu razgovora unutar BH Line mreze
- pa cijenu razgovora unutar BH Mobile mreze
- pa cijenu mnogih drugi paketa m:student itd itd itd...

Kad sve saberes, telecom ide ispred njih svih, jer daje sve sto jos mnogi nemaju.. imaju ali samo u nekom dijelu grada, a ne cijeloj federaciji da kazem.. a ne drzavi...

ponavljam u sustini slicni su sa cijenama i kvalitetama.. ali ja sam izabrao telecom jer mi odgovara cijena i usluga u paketu moja tv full.. znas, svako se pronadje u nekom paketu..

Sjeti se da je prije bio internet po 50 KM recimo logosoft.. 3 GB pa 45 KM.. pa eto 30 KM..

A sad imas recimo i internet i TV za 30 KM ili TV i telefon za 30 KM sto nije skupo naravno..

Logosoft i ostali recimo imaju dobre pakete, neko skuplji neko jeftiniji, ali ga nema u svim mjestima kao telecom.. STO ZNACI, NISU NI BLIZU TELECOMU JOS... Tako je kako je, ja boljeg birati ne mogu nazalost.. kao sto mnogi po svijetu imaju.. ali kod nas, oni su vrh!

Yoe
27-01-2012, 10:23 AM
To naprosto to nije istina sto se "paketnih" usluga tice...ako mi se bude dalo napravit' cu usporedbu BHtelecoma,Telemach-a,Logosofta i HS-a....pa ces vidjeti da je BHt ako NE njaskuplji onda je među njima!!!Ti haveru kad bi samo znao sta se trenutno desava u BHtelekomu ostao bi ŠOKIRAN!!!Ali nejse mozda se i nekad "procuje"...

andr0id
27-01-2012, 10:32 AM
hehe ma e ba.. pa to mi svi znamo sta se desava.. vjeruj mi da toga ima svugdje.. kako u telecomu tako i logosoftu, telekabel itd.. politike i muljanja uvijek ima naravno.. ali volio bih eto da uporedis sve i pokazes.. ukupan rezultat svih operatera.. jer ja to u glavi vec imam uporedjeno..

Druze moram ti ponoviti jednu stvar gdje me moras shvatiti..

Ja zivim u Zenici, od centra grada 3 km, znaci prigradsko naselje.. prikljucen sam na najnoviju centralu koja je 2.5 km od mene.

Ja u svom mjestu mogu imati samo BH Telecom, Telekabel, Logosoft, Road Runner i Dual

- Telecom mi daje najbolje USLOVE da kazem.. sve u paketu bez smetnji (sad pricam o kvaliteti, ne cijeni)
- Telekabel mi daje internet i TV, gdje moram hebeni stub zabiti u svom dvoristu.. (da bi preko mene isao i drugima)
- Logosoft mi daje SAMO Internet (wireless), imao sam ga hajde nije los...
- Road Runner, ko je iz zenice zna o kakvom se smecu radi.. wireless...
- Dual takodje, ko je iz zenice zna o kakvom se smecu radi.. wireless...

O tome ti govorim, za mene nema druge solucije ZA OVU CIJENU i KVALITETU. Oni idu brže, ali u centru grada. Sta je sa onima udaljenim po 3-10 kilometara.. izolovani od svijeta.. tu je telecom jaci..

a o konkurenciji ne treba pricati.. imao sam logosoft prije,pa drugi povecaju limite ili brzine, a logosoft nista.. pa isto ovako smo pisali im, hajde kaddd ceeee sta cekateeeeee morate li vi uvijek zadnji povecavatiiiiiii itd.. znaci kod svakog to ima..

Yoe
27-01-2012, 10:39 AM
Ma imam i ja sve to u glavi i zato mi se NE da nesto spec. Đorat' :D nego evo jedan info NEznam jeli 100% tOcan, ali kako kazu Đe ima dima ima i vatre :)

"TELEMACH KUPIO VI-NET iz VISOKO-g i TELEKABEL iz ZENICE"

"Konkurencijsko vijeće je na posljednjoj sjednici, kako je saopćeno danas iz te institucije, usvojilo Mišljenje po zahtjevu privrednog subjekta „Telemach“ d.o.o. Sarajevo o obavezi podnošenja prijave namjere koncentracije koja će nastati sticanjem kontrole nad privrednim subjektom VI-NET d.o.o. Visoko.

Nakon provedene analize, predmetnim mišljenjem je utvrđeno da privredni subjekt VI-NET d.o.o. Visoko ne ispunjava zakonom predviđene obaveze za prijavu koncentracije.

Usvojeno je i Mišljenje po zahtjevu privrednog subjekta „Telemach“ d.o.o. Sarajevo o obavezi podnošenja namjere koncentracije koja će nastati sticanjem kontrole nad privrednim subjektom „Telekabel“ d.o.o. Zenica.

Predmetnim mišljenjem je utvrđeno da ni u ovom slučaju nisu ispunjeni uvjeti za obavezu prijave koncentracije, saopćeno je iz Konkurencijskog vijeća Bosne i Hercegovine."

andr0id
27-01-2012, 10:50 AM
Telekabel je slovenski.. tako da bruku para nasi odavde moraju ispostaviti njima tamo svaki mjesec.. kod nas i nema tako jaki ljudi da bi ga kupili.. a moguce je da se slovenci rjesavaju ove drzave hehe.. ako bi telemach uzeo vinet i telekabel, onda bi strahota bio jak.. jer telekabel ima mnogo korisnika u zenici i dobri planova.. vec idu ka selima okolnim po par kilometara.. i tu ce im biti para dobra..

Yoe
27-01-2012, 10:54 AM
Bio je i "ELOB" Slovenacki pa da tuHnuše Telemachu dok si rek'o keks...a Telemach posluje i u Sloveniji tako da se NE treba cudit' ako su ga Slovenci tuHnuli Telemachu koji se siri po BiH ko "EPIDEMIJA", dok nasi spavaju i cekaju sta ce sljedece uradit' Telemach!!!

admir.h
27-01-2012, 11:10 AM
evo pojavi se arena sport Hr zna li ko po cemu se razlikuje od ove sto trenutno imamo, naravno osim po jeziku

andr0id
27-01-2012, 11:12 AM
Mislim da oni prenose englesku ligu i njemacku ligu.. i jos par sportova.. kako sam ja negdje procitao.. sto je odlicno! Jer engleze nemamo gdje gledati.. samo spance i italijane..

Yoe
27-01-2012, 11:25 AM
Engleze NE prenose ...a ono sto prenose je "Liga Prvaka,Bundes Liga,Liga Europe http://www.tvarenasport.hr/liga-prvaka.html

http://www.tvarenasport.com/pitanja-i-odgovori/16660/utakmice-spanskog-kupa
Utakmice Španskog kupa
Miki, Sarajevo

Zanima me zašto ne preneosite utakmice Barca - Real ili Liverpool Man.City? Jer nema smisla da plaćam Arene a gledam neke utakmice po 6 puta ili ako je uživo onda Milan - Novara.

2012-01-26Odgovor: #16660

Arena Sport nema prava prenosa utakmica španskog i engleskog kupa. Ukoliko dodje do potvrde prenosa o svemu ćete biti blagovremeno obavešteni.
Programsku šemu Arena Sport televizije pogledajte na linku Tv program

andr0id
27-01-2012, 11:25 AM
pardon.. i ovaj google je postao glup.. nigdje ne mogu da nadjem sta zapravo prenosi ova arena sport HR 1.. koliko sam mogao procitati na raznim portalima, prenose HNL (Hrvatsku Nogometnu Ligu) <--- haha! :D

spansku... italijansku.. pa imamo to vec na srpskim arenama...

Nista bez sportkluba, on prenosi engleze...

da da Yoe.. i ja sam to nasao.. to je to od arena sport HR 1.. ma da imaju arena sport 2 i 3..

HOCEMO SPORTKLUB i SPORTKLUB + !!!!!!!!!!!!!!

Kako mi nemamo neki sporski program BOSANSKI haha :)

Yoe
27-01-2012, 11:37 AM
Izvor:
http://teve.ba/article/6903/arenasport-1-hr-stigla-u-bih

"Arenasport 1 Hrvatska, između ostalog, emituje direktne prijenose, najmanje jednog meča po kolu, MAXtv Prve lige dok se ostale utakmice emituju u snimci, neposredno nakon završetka utakmica. Također, gledaoci će na ovom kanalu moći pratiti jednu utakmicu italijanske Serie A uživo, utakmice francuskog prvenstva Ligue 1 kao i utakmice Kupa Francuske i Njemačke. Arenasport 1 Hrvatska emituje i utakmice ABA Lige, tačnije utakmice bh. predstavnika Široki WWin."

gogadado
27-01-2012, 01:06 PM
dobili smo arenasport 1 hr..super..samo naprijed BH telecom..samo ubacujte kanale.pozdrav svima!

Brez veze kanal, al' ono skroz. Ništa ispod Sport Kluba, minimalno 2 kom, ne dolazi u obzir.ba

http://mojtv.hr/kanal/tv-program/179/arena-sport-1.aspx

andr0id
27-01-2012, 03:24 PM
Brez veze kanal, al' ono skroz. Ništa ispod Sport Kluba, minimalno 2 kom, ne dolazi u obzir.ba

http://mojtv.hr/kanal/tv-program/179/arena-sport-1.aspx

a sta bi ti petkom Boga ti ??? i džumu da prenose ???

gogadado
27-01-2012, 04:12 PM
a sta bi ti petkom Boga ti ??? i džumu da prenose ???

Subota, udarno vrijeme, pa ti fino opleti:
- 18:00 - HELSINGBORG - WISLA UŽIVO, ATLANTIC CUP ALGARVE
- 21:00 - RAPID - MIDTJYLLAND (aj' živ bio pa pročitaj ovo) UŽIVO, ATLANTIC CUP ALGARVE

U isto vrijeme na ovim starim Arenama:
18:00 TALIJANSKA LIGA: Catania - Parma 18:30 Olympiacos - Ergotelis (uzgred hebo i ovo, al' eto bolje nego oni Midćićlj...)
20:00 Real Madrid - Zaragoza, 20:45 Juventus - Udinese, 21:00 Lille - Saint-Etienne 22:00 Villarreal - Barcelona

Pa zar je baš tol'ko teško kliknut' na npr. subotu ili koji drugi dan. Imaš gore fino da si izabereš koji gođ dan ho'š. Jal' petak, jal' subota http://mojtv.hr/kanal/tv-program/179/arena-sport-1/2012-01-28.aspx ili neđelju http://mojtv.hr/kanal/tv-program/179/arena-sport-1/2012-01-29.aspx
Sve što ima na tom tvom bajnom ima i na ostalim kanalima Arene, pa si ga moremo fino okačit na neku stvarku. http://www.tvarenasport.com/channel/2012/01/29

andr0id
27-01-2012, 04:14 PM
pa imas to sve na drugim arenama.. necu na 3 arene gledati jednu te istu utakmicu.., uvijek prenose razlicito sve jedan program trenutno ubacen..

gogadado
27-01-2012, 04:24 PM
pa imas to sve na drugim arenama.. necu na 3 arene gledati jednu te istu utakmicu.., uvijek prenose razlicito sve jedan program trenutno ubacen..

Pa to i govorim. Koji će mi Arena.hr kad već imamo 4 komada koji daju isto, bolje ili više nego ta. Što se nisu protegli pa ubacili kakve poštene Sport Klub, kad nam već brži internet neće. I baš me zanima ima li ko da će gledat' Midćlj... ili kako već, pored drugih tekmi u ponudi. Ima u q....
A nedjelja potpuno isti program kao i na ostalim Arenama, u bocu.
Neđelja "stare" Arene - http://www.tvarenasport.com/channel/2012/01/29
Neđelja "nova" Arena - http://mojtv.hr/kanal/tv-program/179/arena-sport-1/2012-01-29.aspx

andr0id
27-01-2012, 04:32 PM
ja mislim da ova pored lige prvaka , evropske lige i hrvatske lige, prenosi bundes ligu.. sto po meni je dovoljno.. dok to ostale arene ne prenose..

jos dva sportkluba i extra

messilla
27-01-2012, 09:50 PM
Arena sport 1.hr je uvedena samo zbog hrvatske lige :)
A mislim da ne prenosi ni bundesku niti UEFA-ina takmicenja (nisu uspjeli osigurati prava na Ligu Sampiona i Europa Ligu).

Casual
27-01-2012, 10:13 PM
A mislim da ne prenosi ni bundesku niti UEFA-ina takmicenja (nisu uspjeli osigurati prava na Ligu Sampiona i Europa Ligu).
Ako je tako,onda je u rangu sa hema tv i behar tv ...ccc

smajke
27-01-2012, 11:06 PM
dobro je da bar imaju svog komentatora pa da ne moraju ove srpske titlovat kao sto sad rade sa srpskim filmovima :D

gogadado
28-01-2012, 07:30 AM
ja mislim da ova pored lige prvaka , evropske lige i hrvatske lige, prenosi bundes ligu.. sto po meni je dovoljno.. dok to ostale arene ne prenose..

jos dva sportkluba i extra

Ne prenose bundesligu (Eurosport http://tv.sb.eurosport.com/tvschedule.shtml?menu=17893http:), a ne gledam ni našu a da ću tek Rvacku ljigu. Ligu prvaka i Europsku ligu prenosi Arena i na starim kanalima, budu po tri tekme. Čisto sumnjam da će ova arena.hr prenositi nešto što već nema na onim aman tam'. Sasvim suvišan kanal osim za one koji ne vole srpske komentatore (ne volim ni ja) al' eto. Prvi kanal ionako beze i na ovoj Areni1 koju imamo. Reprize, ili beze tekme. Ukratko mud0 labudovo od kanala. A za sport Klub što kažu "i tata bi sine!" Al' nejmaaaa.ba Ako nekad bidne onda ćemo se radovati.

Ove godine prenose CL i EL dok za iduću ne znam. Špansku ligu od iduće sezone preuzima Sport Klub.

ala7
28-01-2012, 02:51 PM
Arena Sport HR prenosi sve sto i Arena Sport iz Srbije tj. ova sto je imamo vec duze vrijeme.. Razlika je u tome sto Arena Sport HR ima svoje komentatore na hrvatskom jeziku i sto prenose hrvatsku fudbalsku ligu ... Bezveze lupate o njemackoj ligi tj. bundesligi.. Nju ce prenositi Eurosport 2 do 2015 godine do kad i imaju ugovor.. Arena Sport prenosi njemacki kup DFB pokal sto je sasvim neka druga stvar o cemu pricate..

Znaci obje Arene prenosice ligu prvaka, euroligu, italijansku, francusku, spansku /do slijedece sezone, auto trke, hbl rukomet itd itd..

alessandro
28-01-2012, 04:30 PM
Prijedlog za BH telecom
najbolje bi bilo da naprave nekakvu listu kanala i da nam je posalju uz račun da mi biramo koje nove kanale da ubacuju ili tako nes slicno,koje bi mi to kanale zelili,pa nek onda ubacuju mislim da bi svi bili zadovoljni!

andr0id
28-01-2012, 05:10 PM
e vala ih necu gledati i slusati samo zbog onog ZALEDJE.. jebem ti zaledje!

Udovoljili ste svimaaaaa.. samo najmanje nama!

Yoe
28-01-2012, 05:56 PM
Arena Sport HR prenosi sve sto i Arena Sport iz Srbije tj. ova sto je imamo vec duze vrijeme.. Razlika je u tome sto Arena Sport HR ima svoje komentatore na hrvatskom jeziku i sto prenose hrvatsku fudbalsku ligu ... Bezveze lupate o njemackoj ligi tj. bundesligi.. Nju ce prenositi Eurosport 2 do 2015 godine do kad i imaju ugovor.. Arena Sport prenosi njemacki kup DFB pokal sto je sasvim neka druga stvar o cemu pricate..

Znaci obje Arene prenosice ligu prvaka, euroligu, italijansku, francusku, spansku /do slijedece sezone, auto trke, hbl rukomet itd itd..Haj' ba @ala7 NE lupaj ni ti gluposti Spansku ligu NEce prenosit' jer je istu otkupio "Sportklub" sad moram sam sebe citirat'

" http://www.tvarenasport.com/pitanja-...-spanskog-kupa
Pitanje:
Utakmice Španskog kupa
Miki, Sarajevo
"Zanima me zašto ne preneosite utakmice Barca - Real ili Liverpool Man.City? Jer nema smisla da plaćam Arene a gledam neke utakmice po 6 puta ili ako je uživo onda Milan - Novara."

2012-01-26Odgovor: #16660
"Arena Sport nema prava prenosa utakmica španskog i engleskog kupa. Ukoliko dodje do potvrde prenosa o svemu ćete biti blagovremeno obavešteni.
Programsku šemu Arena Sport televizije pogledajte na linku Tv program."

"Arenasport 1 Hrvatska, između ostalog, emituje direktne prijenose, najmanje jednog meča po kolu, MAXtv Prve lige dok se ostale utakmice emituju u snimci, neposredno nakon završetka utakmica. Također, gledaoci će na ovom kanalu moći pratiti jednu utakmicu italijanske Serie A uživo, utakmice francuskog prvenstva Ligue 1 kao i utakmice Kupa Francuske i Njemačke. Arenasport 1 Hrvatska emituje i utakmice ABA Lige, tačnije utakmice bh. predstavnika Široki WWin."

ala7
28-01-2012, 06:32 PM
Yoe ocigledno imas veliku dioptriju, kratko receno lupetas momcino.. nisam spomenuo spanski kup vec spansku ligu primeru.. fino sam napisao do slijedece sezone...
Spasnki kup, Engleski kup prenosi Sport Klub momcino .. Spansku Primeru i Sekundu /prvu drugu/ ligu ce prenositi SportKlub sezonu 2012/13..

ArenaSport prenosi sezonu 2011/12 Spansku Primeru.. Znam sta pricam.. Pozdrav

niki1
28-01-2012, 06:38 PM
Dali neko zna koja TV kuca prenosi Afričko Prvenstvo - Playoff

andr0id
28-01-2012, 07:00 PM
vidi ovdje uvijek ubacuje neke live utakmice..

http://www.justin.tv/directory/sports?order=hot&lang=en

leon25
28-01-2012, 07:49 PM
Eurosport prenosi sve utakmice africkog kupa nacija

sheyi
30-01-2012, 05:59 PM
Sport Klubovi :D

Cekamo..

Casual
30-01-2012, 06:46 PM
Sport Klubovi :D

Cekamo..
cekaj ti

sheyi
30-01-2012, 06:55 PM
cekaj ti
Sta reci :D

smajke
30-01-2012, 10:16 PM
tek sad sam vidio da postoji i moja tv plus paket ( 8kanala) -8 KM i hdtv paket (2 kanala)-4KM ....dobro su ovo zamislili :D :D :D

http://www.bhtelecom.ba/mojatv.html

neo7
30-01-2012, 10:22 PM
Jarane to je staro ko grcka. To je od prije ponuda.. nema paketa!

tek sad sam vidio da postoji i moja tv plus paket ( 8kanala) -8 KM i hdtv paket (2 kanala)-4KM ....dobro su ovo zamislili :D :D :D

ala7
30-01-2012, 10:23 PM

To je stara ponuda nemoj zavaravati ljude .. Ovo je bilo pa se ukinulo..

smajke
30-01-2012, 10:29 PM
To je stara ponuda nemoj zavaravati ljude .. Ovo je bilo pa se ukinulo..
ma vidim da je staro,zato sam se i nasmijao kad sam napisao da su dobro zamislili... normalno da su morali ovo ukinuti, jer ko bi prijavio moja tv sa ovakvom ponudom ;)

andr0id
31-01-2012, 02:35 PM
Nije to paket nikakav druze, to je isto da uzmes jos jedan stb uredjaj ili da narucis koji film.. to je samo dodatak u jednom od navedena 4 paketa koja vec postoje.. net phone full i premi

hariis
07-02-2012, 09:57 AM
ubacen Hayat Music..et jos da nam ubace koji kanala iz regiona bilo bi super..a tek sportklub.hehe..kud bi nam kraj bio:)

Yoe
07-02-2012, 10:21 AM
ubacen Hayat Music..:)

Jak kanal u PM...

andr0id
07-02-2012, 10:26 AM
vala.. i nije mi do muzike vise haha :)

sheyi
07-02-2012, 12:15 PM
Ovdje se ne zna ko vise laze.. od Septembra 2011.god. najavljuju Sport Klub , a nigdje Ga :D

Funny Łuu
07-02-2012, 12:59 PM
Tesko nama s njihovim obecanjima :D

EasyWay
07-02-2012, 02:04 PM
Ja ne znam kakva je kod vas slika ovog novog muzickog kanala,al' kod mene je katastrofalna, malo bolja u odnosu na "Jasmin". Totalno sam iznenađen,s obzirom kakve su najave bile po pitanju kvalitete slike. Jel moguće da su pustili kanal sa stranim spotovima sa onakvim tonom i slikom. Poređenja radi, HAYAT FOLK je iz 25. stoljeća u odnosu na ovaj MUSIC kanal što se tiče slike i tona. Valjda će se malo popraviti. Sad na red dolaze filmski kanali, nema više smisla. Imamo filmski festival koji spada u sami vrh u evropi,a filmskih kanala ni na mapi. Ljudi PROBUDITE SE

messilla
07-02-2012, 03:48 PM
Da, vrijeme je i da poboljšaju ponudu filmskih kanala ,koja je trenutno najlošija od svih kategorija.

Casual
07-02-2012, 03:52 PM
Kad postave MTV tek ce onda biti upotpunjena ponuda sa muzickim kanalima,ovi trenutni muzicki kanali su sra*nje (samo CMC odstupa).Bez RTL-a hrvatskog,i HBO Commedy takodjer ponuda je suplja.

smajke
07-02-2012, 03:53 PM
samo bi volio kad bi niki1 komentarisao ubacivanje ovog novog kanala za koji je govorio da ne postoji pod ovim imenom... hvala.....

ala7
07-02-2012, 04:13 PM
'em sto je losa slika 'em sto je format kanala katastrofalan.. 16:9 ide normalno na novim televozorima a dok kod starih crt televizora 16:9 spakovan u 4:3 omjer sto na sve lici ali na dobru sliku nikako.. Hayat Music, TV1, Kanal1, RTL Plus se automatski ne prilagodjavaju tv ekranu vec su spakovani u 4:3 omjer dok Arenasport,Eurosport normlano automatski se prilagode tv ekranu..

Problem je sto su iskljucili opciju automatskog prilagodjavanja u postavkama mojaTV.. Ni ne gleda mi se sad Hayat Music kad vidim likovi ko bandere.. Nemamo svi mogucnosti da koristimo LCD,LED,Plasma televizore.. A ruzno izgleda i BHT1, PINKBH, OBN na televizorima 16:9 formata ekrana.. BH Telecom treba da osposobi opciju automatskog prilagodjavanja slike tv ekranu tako da svako od nas moze gledati kanale u originalnom formatu..

niki1
07-02-2012, 04:48 PM
samo bi volio kad bi niki1 komentarisao ubacivanje ovog novog kanala za koji je govorio da ne postoji pod ovim imenom... hvala.....

:) :) pa pogledaj sliku koju sam postavio ako nevjerujes tom dokazu pa nema dalje a poslije onog komentara oni su promjenili logo kanala ali su zaboravili da promjenu u donjem dijelu ekrana jos pise "Moja Hayat Music TV" :) to je ondje gdje lete ona slova :). Stranu muziku neslusam ja slusam samo ono ste ide "latinicom" a ovaj kanal je dobro doso i posto imaju najavu za novi kanal hajde da uticemo na njihovu odluku da to bude FILMSKI kanal.

smajke
07-02-2012, 05:19 PM
:) :) pa pogledaj sliku koju sam postavio ako nevjerujes tom dokazu pa nema dalje a poslije onog komentara oni su promjenili logo kanala ali su zaboravili da promjenu u donjem dijelu ekrana jos pise "Moja Hayat Music TV" :) to je ondje gdje lete ona slova :). Stranu muziku neslusam ja slusam samo ono ste ide "latinicom" a ovaj kanal je dobro doso i posto imaju najavu za novi kanal hajde da uticemo na njihovu odluku da to bude FILMSKI kanal.
svakako da bi valjalo kada bi to bio filmski... siromasni smo kada su u pitanju filmski kanali...:D:D:D sportklub i jos koji filmski i ne treba vise nista..

niki1
07-02-2012, 05:49 PM
svakako da bi valjalo kada bi to bio filmski... siromasni smo kada su u pitanju filmski kanali...:D:D:D sportklub i jos koji filmski i ne treba vise nista..

Samo ja mislim ... ili ... da se planira Sport Hayat i tu ima logike zajedno HBTelekom i Hayat (Tesni kanal je dio toga projekta) :) posto sada ima dosta sportskih i muzicki kanala valjda smo nared dosli mi koji volimo pogledat film posto imamo samo jedan kanal TV 1000 dobro bi doso barem jedan HBO, Klasik TV a nista nebi imo protiv i Hayat Film samo da nam se neobije o glavu i nebude Hayat romantik onda bi zestoko plakali.

alessandro
07-02-2012, 08:59 PM
teško je sada očekivati Sk,HBO i sl,ali zasto ne bi imali kanale tipa b92,rtl,prva rs,čudi me da nema BN(meni ne treba ali onako reda radi),najbolje je da nam uz račun pošalju spisak kanala npr.10 kanala pa da mi na osnovu ankete izaberemo 2 nova kanala svaka 2-3 mjeseca.mislim da je to realno :)

Storm_17
07-02-2012, 09:07 PM
Ja ne znam zasto nas vec jednom ne pocaste hrvatskim RTL-om (barem kec, ne treba dvica). Kada ga vecina kablovskih operatora u BiH ima u ponudi, zasto jedan "gigant" kao sto je BH Telecom ne moze isti ubaciti u svoju ponudu i obradovati nas korisnike. Zasluzili smo to.

niki1
07-02-2012, 09:53 PM
teško je sada očekivati Sk,HBO i sl,ali zasto ne bi imali kanale tipa b92,rtl,prva rs,čudi me da nema BN(meni ne treba ali onako reda radi),najbolje je da nam uz račun pošalju spisak kanala npr.10 kanala pa da mi na osnovu ankete izaberemo 2 nova kanala svaka 2-3 mjeseca.mislim da je to realno :)

Bas mi se dize pritisak kad cujem BN taj kanal sam gledo ponekad dok nisam imo sta drugo da gledam i samo da znate placo bi Moju TV ne 30 nego 40 KM samo da taj kanal vise negledam imam ga na sat. resiveru i evo dvije godine ga nisam pogledo i osjecam se jako dobro.

alessandro
07-02-2012, 10:27 PM
I ja ga ne gledam uopšte(BN),ali postoje ljudi koji bi nekad nesto gledali.u ponudi moja tv postoji bar 30 kanala na kojima nisam proveo sveukupno vise od 2 min.Bas me zaboli za BN ali kada ima u ponudi nekakav behar i jasmin zasto ne bi bio i BN.Pored Filmskog koji je izuzetno slab,primjetio sam da je i regionalna ponuda izuzetno loša,posebno se odnosi na kanale iz susjedne srbije(da li zbog m:tela ili ?)Naše želje su jedno,a njihova škrtost je neš drugo :) Interesuje me takodje koliko teoretski naši boxovi mogu imati kanala(koliki im je kapacitet)?

andr0id
07-02-2012, 10:45 PM
Izmislit ce oni neki novi lokalni divlji kanal.. pa ce nam ubaciti.. mozda Jasmin Movie.. Jasmin Sport haha

niki1
07-02-2012, 11:14 PM
I ja ga ne gledam uopšte(BN),ali postoje ljudi koji bi nekad nesto gledali.u ponudi moja tv postoji bar 30 kanala na kojima nisam proveo sveukupno vise od 2 min.Bas me zaboli za BN ali kada ima u ponudi nekakav behar i jasmin zasto ne bi bio i BN.Pored Filmskog koji je izuzetno slab,primjetio sam da je i regionalna ponuda izuzetno loša,posebno se odnosi na kanale iz susjedne srbije(da li zbog m:tela ili ?)Naše želje su jedno,a njihova škrtost je neš drugo :) Interesuje me takodje koliko teoretski naši boxovi mogu imati kanala(koliki im je kapacitet)?

Pazi sad ovo ja sam za da se ubaci RTS 1, RTS 2, e sad vidi dalje ovo su kanali iz Srbije a BN niposto a razlog pa glume velike Srbe (nezelim ovim nikoga da uvrijedim ali vala pretjeraju) kad oni drzavu u kojoj rade ne priznaju i velicaju sve sto je iz susjedne drzave itd... samo jos da dodam ATV i RTRS mi nesmetaju jest da i oni ponekad skrenu ali su podnosljivi i poneku emisiju pogledam.

emmir
08-02-2012, 07:37 AM
Bolju progransku šemu ima TV Avala i od RTS i od B 92, što se tiče BN tu se i nema baš nešto vidjet osim muzičkih emisija ali toga sada ima dosta u ponudi Moja TV. Kao što je jedan naveo ovoj ponudi Moja TV samo treba dodati SK i HBO i to bi bilo dovoljno.

alessandro
08-02-2012, 08:41 AM
Pazi sad ovo ja sam za da se ubaci RTS 1, RTS 2, e sad vidi dalje ovo su kanali iz Srbije a BN niposto a razlog pa glume velike Srbe (nezelim ovim nikoga da uvrijedim ali vala pretjeraju) kad oni drzavu u kojoj rade ne priznaju i velicaju sve sto je iz susjedne drzave itd... samo jos da dodam ATV i RTRS mi nesmetaju jest da i oni ponekad skrenu ali su podnosljivi i poneku emisiju pogledam.
Za mene je svaki kanal dobrodošao,lično gledam tek par kanala na mojaTV(arene),imam sve ostale kanale na dreamboxu,zemaljskoj i kablovskoj,tako da meni nijedan ne treba :) ja bih volio da ima PRVA rs-nemam nigdje :),a za ubacivanje HBO i SK po istoj cijeni mislim da je nerealno očekivati,jer to niko ne nudi da imas full sport(eurosport,sve arene i SK),HBO se svugdje dodatno plaća.Zato po meni je realnije očekivati kanale tipa:Avala,Prva rs,RTL hr,B92,RTS1,RTS2,nesto iz crne gore,makedonije ili slovenije,ali ja mislim da cemo prvo dobiti RTV Novi pazar i sl. od regionalnih kanala

Nokia_N
08-02-2012, 02:37 PM
Ma B92 treba da se uvrsti, ako nista normalan je kanal!!!

messilla
08-02-2012, 04:17 PM
Za mene je svaki kanal dobrodošao,lično gledam tek par kanala na mojaTV(arene),imam sve ostale kanale na dreamboxu,zemaljskoj i kablovskoj,tako da meni nijedan ne treba :) ja bih volio da ima PRVA rs-nemam nigdje :),a za ubacivanje HBO i SK po istoj cijeni mislim da je nerealno očekivati,jer to niko ne nudi da imas full sport(eurosport,sve arene i SK),HBO se svugdje dodatno plaća.Zato po meni je realnije očekivati kanale tipa:Avala,Prva rs,RTL hr,B92,RTS1,RTS2,nesto iz crne gore,makedonije ili slovenije,ali ja mislim da cemo prvo dobiti RTV Novi pazar i sl. od regionalnih kanala

Nudi Logosoft druže. Duduše Arene se dodatno naplaćuju, ali plaćao bih sa zadovoljstvom (razumnu cijenu) samo da se ne moram peglati na telemachovoj kablovskoj ,na kojoj su slike da Bog sačuva.

EDIT: I ne tražimo mi sve kanale iz HBO paketa (besplatno), nego samo onaj "obični" i eventualno Comedy :D. Pa ovo je sramota da je samo TV1000 ,koji nema baš neku ponudu, ustvari filmski kanal.

ala7
08-02-2012, 04:47 PM
Logosoft nudi besplatno i arene i sportklub i eurosport u osnovnom paketu iptv usluge "SuperTV".. ArenaSport kanali do ljeta do 1.juna su besplatne bez mjesečne naknade koliko sam upućen.

Kao što je neko spomenuo da su se počele vrtiti reklame BH Telecom-a na sportklubu vjerovatno možemo očekivati u ponudi, možda. A znate kakva je procedura kod BH Telecoma koja ih je dovela do stanja kakvog jeste.

Mislim da ne tražimo puno za IPTV:
- HBO paket nakadno nek se plaća
- MTV, VH1 Classic
- RTL (hr), jos neki regionalni
- proširiti timeshift opciju na više kanala kako i u opisu usluge piše
- HD kanali

Nije loša ponuda kanala mora se priznati ali može puno bolje ..
Drugi nude neke kanale tipa N24,Russia Today,Sonnenklar F&H i bruku bezpotrebnih kanala i tako zamažu oči korisnicima i lupe cifru preko 100 kanala da ima a od toga kvalitetnih 40tak..

Moramo početi svoje cjeniti i prvi sam za to da se uvedu svi domaći kanali, kako će napredovati kad nemaju gledanosti od strane nas koji živimo u BiH i možemo reći da su to naši kanali dok povećavamo gledanost nekog njemačkog,hrvatskog,kojekakvog kanala.Mislite da neki Heinz,Friedrich,Luka gleda JasminTV ili NTV Kakanj ili čak BHT1,RTRS i slično, gleda al u žutom, realno gledajući. Treba proširivati ponudu ali pametno bez bezpotrebnih kanala.
Volim njemačke kanale da gledam ali mislim da naši kanali imaju prioritet. Neki će reći "kako ću gledati kad nemaš šta gledati ponuđeno". Ni ja kao i mnogi nemaju novca da kupe novog mercedesa tako ni ta domaća tv kuća ne može otkupiti prava serijala CSI i slično.. Sabur ljudi (ko što bi se reklo u narodu)..
Mislim da mojaTV ima solidnu ponudu kanala za sve ukuse što ne znači da ne može puno bolje..

messilla
08-02-2012, 07:17 PM
Da, zaboravio sam da su Arene besplatne, znači još bolje.

alessandro
08-02-2012, 09:13 PM
Arene u lol-u su besplatne do 6 mjeseca,placaju se dodatno 10KM(2,3,4),realno imaju bolju ponudu od mojaTV,ne znam kakav je kvalitet usluge.Razlika je u broju kanala,imaju vise u ponudi.Bh telecom ima prostora da popravi ponudu,a pogotovo sto nisu snizili cijene pretplate,i nemaju mogucnost da povecaju brzinu interneta zato neka ubace bilo kakvih kanala do broja 115(20-ak) ja cu biti zadovoljan(mislim za istu cijenu pretplate),nadam se samo da nece ubaciti nekakav top shop kanal :)

hariis
17-02-2012, 01:12 PM
dobar nam ovaj sportklub i rtl hr i svasta nesta sto mi trazimo po forumu a oni nama ovako izadju u susret i ubace bn i bn music..bas me svaki put iznenade al ono BASH me iznenade!

messilla
17-02-2012, 02:07 PM
Kakav bn i bn music , o čemu ti ?

ala7
17-02-2012, 02:09 PM
BN i BN Music u ponudi.. presaltaj na 88 i 89 kanal..

sigurno su to ti "HD" kanali .. :d

smajke
17-02-2012, 02:09 PM
Kakav bn i bn music , o čemu ti ?
o novim kanalima na moja tv... hehheh e jesu i probrali kanale svaka im cast.... hariis, vjeruj da su i mene iznenadili... o BOŽE pa dokle ovo vodi...

messilla
17-02-2012, 02:14 PM
A jel mene neko zahebava ovdje haha.
A jbt ledara , znači ne vjerujem. :x

Storm_17
17-02-2012, 02:20 PM
Koje neugodno iznenadjenje. Prebacim na 88 - kad ono reklama na srpskom jeziku (ekavica, i sve u kompletu), prebacim na 89 - dzigara, seljacka, srpska grand * (da se ne izrazim sta) da ne moze bit gora pjesma. Svaka cast BH Telecomu na ovome danas (:sarkazm-laugh: ).

Hajde i sutra novo iznenadjenje. Terorizirajte nas srpskim kanalima i samo radite protiv BH muzicara. Svakako ne mogu uspjet na ovom trzistu.

BTW - ovo me vise sokiralo od onog dana kad je stigao DM Sat.

ala7
17-02-2012, 02:29 PM
Ovo je sigurno politika BH Telecoma.. kad tad ce doci do liberalizacije TK trzista tj. kako sad mozemo birati telefonskog i mobilnog operatera tako cemo vjerovatno moci "nekad" birati i IPTV,DSL operatera.. BH Telecom sigurno ima bolju ponudu od m:tel-ovog iptv a i interneta.. Pogledajte ponudu m:tel-a i vidjecete sta sve ljudi naplacuju od kanala sto mojaTV ima u osnovnom paketu..

Iskreno ovaj BN mi se ne gleda.. Moje misljenje..

messilla
17-02-2012, 02:32 PM
Pa dobro , neću ni ja to gledati ,ali ima dosta onih koji će ovo danonoćno gledati.
Ali neka ubace šta i za ovu drugu raju :D

niki1
17-02-2012, 02:53 PM
Jadno i cemerno nemoze gore BN je zadnji kanal koi je trebalo ubacit (to kad nema vise ni jedan mahalski kanal u BiH) vec sam nedavno to i napiso.
Ja bih zamolio da nam omoguce opciju na STB da mozemo kanal u potpunosti izbacit ako ga nezelimo gledati. Znam dace mnogi da kazu imas favorite ali bi naj radije podpuno izbacio ova dva kanala da nebi slucajno nekad naletio na njih jer poslije dva dana necu moci da spavam.

ala7
17-02-2012, 03:12 PM
Previse se dize prasina oko toga, neka i ta dva BN-a ko zeli nek ga gleda ko ne zeli nek promjeni raspored kanala.. Stavim sve sto ne gledam pored skynews,euronews,trt int, kisstv,gorazdetv,igman i sl. .. Moguce da ubrzo bude VH1 Classic kako sam nacuo, sad ne znam tacno..

Mislim da im je prioritet da se zabave oko mojaTV adsl, mojaTV Net,Full i Premi paketa.. I onaj sto ima paket Phone + NetFlat4 isto dobije od kanala kao mi na Net/Full/Premi a internet pristupna brzina prepolovnjena ..
Prioritet:
-mojaTV ADSL
-HD kanali
- +kanali: SportKlub,SportKlub+,RTL HR,VH1 i VH1 Classic
- napraviti HBO paket

Zadovoljan sam sa muzickim (hayat music,hayat folk i kanal1) i dokumentarnim (ima ih kao lokalnih "hejbet").. Fali regionalnih i filmskih kanala sto jest jest..

andr0id
17-02-2012, 03:26 PM
Neka kanala ba.. sabur.. doci ce sve na red.. ko da oni ne bi voljeli sportklubove i ostale ubaciti.. dok promozgaju malo.. sigurno ce biti razlika ogromna u paketima kada su upitanju kanali.. neko ce imati sve, a neki manji paket trenutne.. bit ce toga vjerujem..

messilla
17-02-2012, 04:02 PM
Da nam hoće ubacit sve 4 HD arene i dva HD eurosporta i još jedno 4 HD kanala i stavit cijenu 5KM (realno).

Jer pogledajte šta je Telemach uradio po pitanju 5 sportklub HD kanala.

Po završetku promotivnog perioda, od 01.04.2012. kanali će biti sastavni dio HD paketa, po nepromijenjenoj cijeni od 8 KM. Korisnici će umjesto dosadašnjih 12 imati 17 HD kanala u paketu.

Korisnici koji budu željeli da gledaju samo Sport Klub kanale u HD rezoluciji, moći će da se pretplate na novi Sport Klub HD paket po cijeni od 4 KM, koji će pored pet navedenih Sport Klub HD kanala imati u svom sastavu i Premier League HD kanal.

Znači ne tražimo previše.

smajke
17-02-2012, 04:02 PM
nadat se da ce ponudit i druge kanale, od ovih meni poznata samo dva :D
http://www.bhtelecom.ba/upitnik.html

EasyWay
17-02-2012, 04:03 PM
Slažem se u potpunosti sa cijelim tvojim postom. Vjerovatno će biti nešto od ovih prioriteta koje si naveo početkom marta. Vrijeme je za malo veću akciju na komplet uslugu "mojatv"
Previse se dize prasina oko toga, neka i ta dva BN-a ko zeli nek ga gleda ko ne zeli nek promjeni raspored kanala.. Stavim sve sto ne gledam pored skynews,euronews,trt int, kisstv,gorazdetv,igman i sl. .. Moguce da ubrzo bude VH1 Classic kako sam nacuo, sad ne znam tacno..

Mislim da im je prioritet da se zabave oko mojaTV adsl, mojaTV Net,Full i Premi paketa.. I onaj sto ima paket Phone + NetFlat4 isto dobije od kanala kao mi na Net/Full/Premi a internet pristupna brzina prepolovnjena ..
Prioritet:
-mojaTV ADSL
-HD kanali
- +kanali: SportKlub,SportKlub+,RTL HR,VH1 i VH1 Classic
- napraviti HBO paket

Zadovoljan sam sa muzickim (hayat music,hayat folk i kanal1) i dokumentarnim (ima ih kao lokalnih "hejbet").. Fali regionalnih i filmskih kanala sto jest jest..

messilla
17-02-2012, 04:18 PM
Osim onoga što je ala7 naveo bilo bi lijepo i da se proširi Time shift na još par kanala.

alme666
17-02-2012, 04:43 PM
dobro su se sjetili bn kanala bolje i to nego dm
hvala telecom

Casual
17-02-2012, 05:28 PM
hvala telecom
hvala telecom hahahha

niki1
17-02-2012, 05:36 PM
hvala telecom

Poslije jednog zla uvijek dode drugo zlo pa tako sad imamo i DM i BN i jos prida BM Musik.

Yoe
19-02-2012, 09:37 AM
Ovo je samo dokaz da doticni nista NE testiraju nego samo ubace kanal kao sto je slucaj sa BN,DM itd...a ono šatro testiranje Sportklub-ova,RTL-ova itd... je samo šarena laža da se korisnici "navuku" a postojeci zadrže u nadi da ce "dobiti" nove kanale!!!

Eldorado
19-02-2012, 10:11 PM
ovo je Dodikova želja bila, kaze BN obavezno, još TV Doboj i onda ce bit miran...

sport klub to zaboravite.. gledam onu reklamu telemacha top kako lik šalta sa TV-a na ipad pa na mobitel znaci valja reci Cao Bih netu

smajke
22-02-2012, 05:46 PM
ja ovdje mogu da vidim tri kanala (Jata Srebrenik, SmartTV Tesanj i Amna Tesanj) koji uopste ne posoje na listi kanala :D ovoo su mozda kanali kojima ce nas iznenaditi u skorije vrijeme....
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5ceeb9b0af7.html

hariis
22-02-2012, 06:26 PM
jadni smo mi svi pored silnih ovih domacih kanala..pa dokad vise..pa dajte ljudi zar mora ama bas svaki sokak imati svoju televiziju koju ce nama servirati u programsku semu...dajte nam regionalnih kanala..dajte nam nesto sto imalo cemu valja...da makar kroz ovaj televizor vidimo sta ima izvan ove nase bosne i hercegovine!!!!

alessandro
22-02-2012, 06:48 PM
tešanj medijski centar BIH :) ovo je smiješno čime nas iznenadjuju,neka ovih kanala(mada bi najvise volio da ih mogu izbrisati sa liste),ali daj makar svaka 2 mjeseca ubacite jedan normalan kanal,FILMSKI(katastrofa),Regionalni(samo malo manja katastrofa od filmskog paketa)!

admir_bahra
22-02-2012, 08:35 PM
najbolje izbacite nam i discovery eurosport i arene da nam ugodjaj bude potpun, ako ovako nastave mozda i i narednom periodu na navedenim kanalima gledali ekskluzivno KORIDU U CEVLJANOVICIMA i mnoge "kulturne" manifestacije ta ce nama HBO i SPORT KLUB domace je najboljee idemo prvi nudimo najmanje

andr0id
22-02-2012, 10:57 PM
ovaj telecom stvarno ima smisla za humor..

niki1
23-02-2012, 02:21 PM
najbolje izbacite nam i discovery eurosport i arene da nam ugodjaj bude potpun, ako ovako nastave mozda i i narednom periodu na navedenim kanalima gledali ekskluzivno KORIDU U CEVLJANOVICIMA i mnoge "kulturne" manifestacije ta ce nama HBO i SPORT KLUB domace je najboljee idemo prvi nudimo najmanje

Ma covjece kad na Hayatu one glupe serije imaju onoliku gledanost sta mislis da direktan prenos koride sa Cevljanovica nebi imala isto toliko mozda i vise :) :) Pusti domace kanala na miru neka ubace sve i jedan pa makar bio u zadnjoj vukojebini a naravno ako se moze u osnovni paket da progura barem jedan HBO ja bi bio jako zadovoljan.

messilla
23-02-2012, 04:10 PM
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA, a ja baš kontao da su ubacili sve domaće kanale.

jasmin68
23-02-2012, 04:20 PM
ja ovdje mogu da vidim tri kanala (Jata Srebrenik, SmartTV Tesanj i Amna Tesanj) koji uopste ne posoje na listi kanala :D ovoo su mozda kanali kojima ce nas iznenaditi u skorije vrijeme....
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5ceeb9b0af7.html

Nemam riječi za ovo................ KATASTROFA

andr0id
23-02-2012, 11:00 PM
ma jarane sta mislis sta seljaci znaju o arenama, hbo paketu, discovery, sportklubovima i ostalim DOBRIM stvarima??? Oni pojma nemaju ba.. a vjerujem da je vise seljaka prikljucilo moju tv nego ljudi koji poznaju ove kanale.. Da se ne nadje neki seljak uvredjen, mislim na selo konkretno i nemam nista protiv tih ljudi.. ali oni su culi samo za BHT FTV OBN HAYAT ZENICA BIHAC SLON TVSA i to je to... daj da im je tu slika ko "mlijeko" sto oni kazu.. a nacionalna geografija, discovery, playboy, history, arene.. sportklubovi, novatv itd.. nemaju pojma o tome..

I ova obavijest se odnosi na njih! Oni su njima privilegija, jer su usli u njihove domove.. i seljak je zadovoljan.. sta on zna sta je 2 mbps, 4 mbps, 6 mbps itd. ???? sta je ping, sta je download sta je upload.. sta je digitalna sta je analogna tv.. sta je mob internet.. i da ne nabrajam..

ovo je njima ko hljeb! ne moraju vise antene okretati i hvatati samo 2 programa.. a mnogi nisu imali ni jedan vjeruj te mi..

Negdje sam gledao emisiju na nekom nasem programu ako nije na TV Zenica, emisija SELO U POHODE tako nekako.. tvzenica obilazi sva sela i snima malo po njima njihove obicaje itd.. historiju ispituju.. Pa kaze neki mjestanin nekog sela tamo iz piz*dica da kazem.. "Mi ovdje nemamo nikakav signal, ni za mobitele ni za tv.. Ovdje je citavo selo predalo zahtjev za telefon i Moju TV.. haha :) ovim rijecima covjek rece..

I sta ces ti dok telecom ima takve korisnike, njima dosta 7 kanala samo da je ok slika..

sto se kaze, dok je ovaca i vune je...

smajke
23-02-2012, 11:29 PM
ma jarane sta mislis sta seljaci znaju o arenama, hbo paketu, discovery, sportklubovima i ostalim DOBRIM stvarima??? Oni pojma nemaju ba.. a vjerujem da je vise seljaka prikljucilo moju tv nego ljudi koji poznaju ove kanale.. Da se ne nadje neki seljak uvredjen, mislim na selo konkretno i nemam nista protiv tih ljudi.. ali oni su culi samo za BHT FTV OBN HAYAT ZENICA BIHAC SLON TVSA i to je to... daj da im je tu slika ko "mlijeko" sto oni kazu.. a nacionalna geografija, discovery, playboy, history, arene.. sportklubovi, novatv itd.. nemaju pojma o tome..

I ova obavijest se odnosi na njih! Oni su njima privilegija, jer su usli u njihove domove.. i seljak je zadovoljan.. sta on zna sta je 2 mbps, 4 mbps, 6 mbps itd. ???? sta je ping, sta je download sta je upload.. sta je digitalna sta je analogna tv.. sta je mob internet.. i da ne nabrajam..

ovo je njima ko hljeb! ne moraju vise antene okretati i hvatati samo 2 programa.. a mnogi nisu imali ni jedan vjeruj te mi..

Negdje sam gledao emisiju na nekom nasem programu ako nije na TV Zenica, emisija SELO U POHODE tako nekako.. tvzenica obilazi sva sela i snima malo po njima njihove obicaje itd.. historiju ispituju.. Pa kaze neki mjestanin nekog sela tamo iz piz*dica da kazem.. "Mi ovdje nemamo nikakav signal, ni za mobitele ni za tv.. Ovdje je citavo selo predalo zahtjev za telefon i Moju TV.. haha :) ovim rijecima covjek rece..

I sta ces ti dok telecom ima takve korisnike, njima dosta 7 kanala samo da je ok slika..

nidje veze, al nek se samo laprda :D

niki1
24-02-2012, 08:07 AM

Bas ga ti pretjera eto neka ti sve znas pa de nam organizuj casove da nas necemu naucis ili da nam prosvjetlis put koju kablovsku da uvedemo.
"sto se kaze, dok je ovaca i vune je..." dok je budala i ti imas Arene besplatno ako uopste ima Moja TV.

Yoe
24-02-2012, 10:00 AM

Ima voĐe dosta "istine"...BHtelekom moze ovakvu prasinu u oci bacat' samo po selima, u "urbanim" dijelovima raja imaju kakvu takvu alternativu...primat u vecim gradovima lagano gube ili su ga vec izgubili npr. Sarajevo tu je LOL,Telemach i HS, sva tri KO su povoljnija i jeftinija od BHtelekom-a

epehlic
24-02-2012, 10:54 AM

nek' si ti cuo

jarane ti bi se iznenadio sta sve ''seljaci'' znaju ali je najbitnije da si ti cuo i da ti gledas navedene kanale.
mozda te iznenadjuje podatak da neki seljak tamo negdje na brdovitom balkanu, ne samo da je cuo vec i da je gledao te navedene kanale i jos mnoge druge, i da ih na neki nacine i danas gledaju.

ovi prozvani seljaci se vise iznenade cinjenicama da ima seljaka (bez uvrede seljacima sa sela i kulturnim stanovnicima nasih gradova) koji zive po gradovima, i u nekim ogromnim kucama :), nego tome da i danas ima neko ko nije cuo za HBO, ARENA SPORT, DISCOVORY...

andr0id
24-02-2012, 11:19 AM
Molim lijepo, sad moram biti direktan. Sta to seljaci sa sela znaju o danasnjim tehnologijama? Necu samo uzeti seljake u obzir, sad cu uzeti i one iz grada! Koliko se to ljudi kod nas razumije u ove stvari?

Razumije li ti se tata,babo kako ga vec zoves u ove stvari? Razumije li ti se amidza, dajdza, tetak, ujko, stric ??

Ti ljudi samo znaju prebaciti na daljinskom neki program. A neki ne znaju dalje od 9-og broja da prebace na 10-ti itd..

Nemojte lupetati ba, nasi ljudi su po tom pitanju mnogo zaostali kad je tehnologija danasnja upitanju. Vas par zna oko ovih stvari, i vi mislite da svi znaju oko digitalne tv, kompijutera itd.. Ne, ne znaju! Oni znaju nesto drugo, sto mi ne znamo.

I zato mi ne mozes reci da seljak nesto zna o ovome. Svaka cast mladim ljudima, studentima i ostalima koji su nesto naucili. Ali koliko imas ljudi u BiH da imaju Moja TV a jedva da znaju na ovaj daljinski. A kamo li da zna nesto o rezoluciji, programima, paketima, titlovima, itd..

De ba ne berite svu pamet.. Ljudi su vam iz telecoma dokazali sa ovom obavjesti o novim kanalima O KAKVIM SE KORISNICIMA RADI! To vam nije dovoljno jasno? Pa samo nas par ovdje palamudamo o uslugama telecoma, dok ostalih par hiljada korisnika nema pojma sto se sve radi.

Krenut cu od svog komsije koji je u peMziji. On je prikljucio Moja TV, on nema pojma sta je to i kako to radi. Ok, nije bitno kako radi. Ali mu je samo bitno da mu je slika cista i da ne mora se hebavati sa antenom vise. I da ima nesto nogometa i to je to.

Vjerujem da par hiljada korisnika BH Telecoma nikada nisu okrenuli broj podrske i pozalili se za nesto. I s takvim ljudima telecom je zadovoljan.

Seljaci.. sta su to seljaci? Inzinjeri? Svaka cast pojedincima. Ja u firmi imam mnogo kolega sa sela.. da kazem seljaka.. po pricama ljudi rade obradjuju siju kose travu itd.. Oni nemaju pojma i zivotu, osim onog na selu! Ja to pricam iz privatnog iskustva sa takvim ljudima. Ne globalno.

Od vas, samo je Yoe razumio o cemu pricam. Nemam nista protiv tih ljudi. Kao sto rece, bacanje prasine ljudima u oci. O tome se radi ovdje.

@Niki1 ne drzim nikakve casove niti bih drzao. Realno samo iznosim svoje misljenje po ovom pitanju. Imam 2 paketa Moja TV ako te bas zanima. (Moja TV Full i Moja TV phone). Imao sam bezicni telefon prije rata kad ga niko nije imao u mom naselju, pa su svi meni dolazili i razgovarali sa svojima.. Imao sam satelitsku antenu iz njemacke kad je malo ko imao u BiH, pa su tek posle dosle satelitske one sive boje sto su bile pa ih svaka kuca imala.. Imao sam kompijuter (bez interneta), imao sam video igrice nintendo ko klinac, u kuci je bilo pola mahale se igralo.. Imao sam mnogo stvari hvala Bogu, i znam kako to sve funkcionise vec odavno. A da ne razumijem danasnju tehnologiju, pogotovo ovu koju telecom vodi. Znaci, nije da nista ne znam i da se ne razumijem. Nazalost, to je tako danas..

I bez provokacija molim!

smajke
24-02-2012, 12:35 PM
Molim lijepo, sad moram biti direktan. Sta to seljaci sa sela znaju o danasnjim tehnologijama? Necu samo uzeti seljake u obzir, sad cu uzeti i one iz grada! Koliko se to ljudi kod nas razumije u ove stvari?

Razumije li ti se tata,babo kako ga vec zoves u ove stvari? Razumije li ti se amidza, dajdza, tetak, ujko, stric ??

Ti ljudi samo znaju prebaciti na daljinskom neki program. A neki ne znaju dalje od 9-og broja da prebace na 10-ti itd..

Nemojte lupetati ba, nasi ljudi su po tom pitanju mnogo zaostali kad je tehnologija danasnja upitanju. Vas par zna oko ovih stvari, i vi mislite da svi znaju oko digitalne tv, kompijutera itd.. Ne, ne znaju! Oni znaju nesto drugo, sto mi ne znamo.

I zato mi ne mozes reci da seljak nesto zna o ovome. Svaka cast mladim ljudima, studentima i ostalima koji su nesto naucili. Ali koliko imas ljudi u BiH da imaju Moja TV a jedva da znaju na ovaj daljinski. A kamo li da zna nesto o rezoluciji, programima, paketima, titlovima, itd..

De ba ne berite svu pamet.. Ljudi su vam iz telecoma dokazali sa ovom obavjesti o novim kanalima O KAKVIM SE KORISNICIMA RADI! To vam nije dovoljno jasno? Pa samo nas par ovdje palamudamo o uslugama telecoma, dok ostalih par hiljada korisnika nema pojma sto se sve radi.

Krenut cu od svog komsije koji je u peMziji. On je prikljucio Moja TV, on nema pojma sta je to i kako to radi. Ok, nije bitno kako radi. Ali mu je samo bitno da mu je slika cista i da ne mora se hebavati sa antenom vise. I da ima nesto nogometa i to je to.

Vjerujem da par hiljada korisnika BH Telecoma nikada nisu okrenuli broj podrske i pozalili se za nesto. I s takvim ljudima telecom je zadovoljan.

Seljaci.. sta su to seljaci? Inzinjeri? Svaka cast pojedincima. Ja u firmi imam mnogo kolega sa sela.. da kazem seljaka.. po pricama ljudi rade obradjuju siju kose travu itd.. Oni nemaju pojma i zivotu, osim onog na selu! Ja to pricam iz privatnog iskustva sa takvim ljudima. Ne globalno.

Od vas, samo je Yoe razumio o cemu pricam. Nemam nista protiv tih ljudi. Kao sto rece, bacanje prasine ljudima u oci. O tome se radi ovdje.

@Niki1 ne drzim nikakve casove niti bih drzao. Realno samo iznosim svoje misljenje po ovom pitanju. Imam 2 paketa Moja TV ako te bas zanima. (Moja TV Full i Moja TV phone). Imao sam bezicni telefon prije rata kad ga niko nije imao u mom naselju, pa su svi meni dolazili i razgovarali sa svojima.. Imao sam satelitsku antenu iz njemacke kad je malo ko imao u BiH, pa su tek posle dosle satelitske one sive boje sto su bile pa ih svaka kuca imala.. Imao sam kompijuter (bez interneta), imao sam video igrice nintendo ko klinac, u kuci je bilo pola mahale se igralo.. Imao sam mnogo stvari hvala Bogu, i znam kako to sve funkcionise vec odavno. A da ne razumijem danasnju tehnologiju, pogotovo ovu koju telecom vodi. Znaci, nije da nista ne znam i da se ne razumijem. Nazalost, to je tako danas..

I bez provokacija molim!
nemoj me pogresno razumjeti ali ja mislim da ti pokusavas da uvrijedis ljude koji zive na selu....sam si rekao da tvoj komsija nema pojma o moja tv i ne zna kako to radi... interesuje me da li ste i Vi sa sela ili ...??? malo postovanja nebi bilo na odmet.... ovo nije forum da se vrijedjamo, nego da pokusavamo ako je ikako moguce da dajemo prijedloge koje kanale da nam uvrste u ponudu. s obzirom na to kakvi su ovi iz moja tv tesko da ista "pije vode" kod njih i nije ih briga za nase zahtjeve....

andr0id
24-02-2012, 12:45 PM
Ne, ja ne zelim nikoga uvrijediti. Ja zivim u takvoj sredini (U Zenici) gdje nisam naucio na nacionalizam, i vredjati druge ljude. Pricam o sebi sad.

U prosla 2 komentara sam napisao da ne zelim nikoga uvrijediti i da nemam nista protiv tih ljudi sa sela, kao i ljudi iz grada. I evo pisem u trecem komentaru, da zaista nemam nista. Nego tako vi shvatite to na prvi pogled, sto mi je i razumljivo u potpunosti. Jer drugaciji komentar od vas trojice ovdje i nisam bolji ocekivao.. bez uvrede naravno, uvijek se javi neko sa kontra misljenjem. Nisam ni ocekivao da ce se svi sloziti samnom.

Ja zivim u prigradskom naselju u Zenici, koji je udaljen 3 km od centra grada. Znaci blizu je, mozemo ga svrstati i kao neko selo, ali je prigradsko naselje jedno veliko.

Da skratim, mnogo je ljudi koji se ne razumiju u ovu vrstu tehnologije. Mnogo je takvi ljudi prikljucilo Moju TV. I takvi ljudi sute, dok mi palamudamo ovdje o novim kanalima i vecim brzinama.. Vjeruj mi kad nesto hocu da komentarisem ovdje u nekoj temi, da se dugo mislim da li da napisem komentar neki ili ne.. Jer kad pogledas par tema, mi se samo jadamo jadamo i jadamo.. a zasto? Zato sto znamo sta nam rade za 30 KM i vise.

Neka programa Jata Srebrenik, gledat ce ga onaj iz Srebrenika. Neka programa Jasmin, gledat ce ga onaj iz Viteza. Neka programa Gorazde, gledat ce ga onaj iz Gorazda.. Znaci neka kanala domaci, jer vidim da mnogi psuju domace kanale. O ukusima ne treba raspravljati naravno.

Vjeruj da je samo nas PAR OVDJE, koji trazimo nove kanale, jaci internet i ostala poboljsanja.. STA JE SA OSTALIM? Mislis da ostali gradjani i seljaci zovu i zale se, traze nove kanale? Ma zovu al u k..

mrmrman
24-02-2012, 01:12 PM
sta ti mislis da je grad postojao i prije 80-90 godina vrati se jarane na svoje zivotno stablo i vidit ces da si iti sa sela kao i svi . Tvoji su sa sela .. tvoji djedovi su sa sela pradjedovi su sa sela. Seljaci pametniji od oni sto zive po gradovima jer udisu cist zrak i jedu prirodno . A u svakom textu ti i sam sebe vrijedjas i svoje roditelje i potomke i moje i sve nas. A ako je netko budala nemozes koristiti rijec seljak.

Nemam mi nista mrze kad kaze za nekoga da je seljak a i sam je u jedno vecem selu.
I na kraju jebo vas moja tv uzmi card sharing i uzivaj u blagodatima televizije. Ja na "selu" znam za vise programa nego ti u "gradu" hahahaha

niki1
24-02-2012, 01:21 PM
Vidis drug velika je razlika izmedu "seljaka" kako ti nazva mnoge nase roditelje i rodzake i jos im nasi da su neuki i neskolovani i da ama bas nista neznaju to ti nije nimalo posteno. Samo da znas i ti ljudi imaju nekoga svog ko ih cuva, pazi, obilazi, i ako bilo sta treba pomognu (naravno i vezano za Moja TV). Sad pogledaj drugu stranu ti ljudi jesu zadovoljni onim sto imaju jer mnogima je bitno da pogledaju smrtovnice i sjecanja na Kaknju ili Visokom ili emisiju na Zenici sto si vec spomeno "Selu u pohode". Mogu da ti kazem iako nisam sa tvog kraja jako lijepa emisija za pogledat pa ti predlazem da je cesce gladas i nemoj se kaciti za jedan podatak eto cijelo selo nema signal ima tu mnogo ljepsih stvari. Vidis i ja sam seljak i imam vec polijepo godina i imam dosta svojih prijatelja koji znaju ove sve tehnike stariji ljudi nisu toliko informativno nepismeni (oni koji imaju preko 60 od njih nije ni ocekivat da znaju ali eto ja i takvih znam) koliko ti mislis mozda kod tebe u Zenici pa kad si se ti onoliko pofalio da se i ja pofalim imam zavrsen kurs informatike 1986.g. (davno je to bilo mozda se ti nisi ni rodio).
Vidis ljudi uzeli sebi Moja TV i gledaju i niko od nji nekaze stace mi Arena sport ili bilo koji drugi kanal oni gledaju sta ih interesuje i nedjeraju druge a tebi pismenom covjeku smetaju ti kanali.
Ja volim pogledat dokumentarne emisije i gledam sport nevolim nikako ponekad pogledam nesto na ovim domacim kanalima BN mi je smeto i smeta i dalje jer kako moze serija "Selo gori a baba se ceslja" da bude domaca serija.
Kad sve pogledamo ovo i nije tako lose ako smanje cijenu to bi bilo dobro ako ubace jos kanal to ce da bude odlicno ja sam skroman i jako bi me obradovalo da se ubaci barem jedan HBO (naravno u osnovni paket) jer je jedino TV 1000 filmski kanal.

ala7
24-02-2012, 02:48 PM
Svi ste primitivni ..

Po ponasanju,kulturi se gleda da li je seljak ili gradjanin..

I na selu si gradjanin ako se znas ponasati.. Dosadni ste oko prepirke, ganjajte zene, moj prijedlog..

BTW. Saljite podrsci poruke da ubrzaju sa cjenovnikom mojaTV, sad ce mart a nista na vidiku !!

Pozdrav

alessandro
24-02-2012, 03:43 PM
ma opšte stanje je tako da samo se pojedinci žale na bilo koju situaciju u državi,pa tako i na ovu otimačinu od BH telecoma! ja se u jednom slažem što se tiče ovih postova prije,BH telecomu odgovaraju korisnici koji se ne razume u ove nove tehnologije,ja znam neke slucajeve da ljudi bukvalno nisu znali da prebace na kanal 10 i više,svjedok sam toga(u pitanju je bila kablovska televizija) i kad sam im pokazao kako da saltaju dalje bili su presretni.ja te ljude ne bih zvao seljacima,to su ljudi koji su se rodili u odredjeno vrijeme i imali su neke druge stvari koje su im bile interesantnije,isto tako znam jednog el.tehničkog inžinjera koji je skoro završio fax i frajer je u svom zanatu,ali ne zna ući u prodavnicu(baš ne zna kako se ulazi),ne znam da je ikada imao bilo kakva iskustva sa ženama i sl.ali to nije odraz "seljaštva",svi mi imamo svoje mane.Mi kao gradjani se nikada ne bunimo to samo rade ove nekakve nevladine organizacije,a mi šutimo i trpimo.Ja znam da nas BH telecom krade za najmanje 10 KM u paketima moja tv net i moja tv ful i premi.Izbor kanala je takav kakav je,bio je prošle godine 10x gori pa nadamo se da ce se situacije popraviti.Evo jedan prijedlog ,dajte da potpišemo neku online peticiju,za poboljšanje usluga moja tv(smanjenje cijena i novi kanali ili povecanje brzine),e tu bi se vidjelo to sto je kolega prije pisao,jedva bi skupili i 500 potpisa od realnih korisnika mpja tv usluge,jer mnogi i ne znaju da ovaj forum postoji,a realno čini mi se da ga i niko od ovih iz BH telecoma ne čita.

ala7
24-02-2012, 05:04 PM
Upravo tako..

Pricate kako ne valjaju usluge, pitam se samo da li ste ikad nazvali 1444 ili poslali email podrsci kako bi se zalili??
Da li uopste znate za te brojeve,email adrese kontakta..

Evo email-a od danas sto sam im poslao:

"Poštovani,

Interesuje me kad će novi cjenovnik za uslugu mojaTV, danas je 24.februar a ni na vidiku promjene cijene.
I dalje ostaje isplatnije kombinacija "mojaTV Phone + NetFlat4" nego mojaTV Full.

Jos u januaru mi je odgovoreno od strane jednog od vasih nadleznih da je u toku redizajniranje cjenovnika, samo me interesuje koliko to traje?

Reklamirate kako se moze zaustaviti sadržaj na kanalima tipkom "pause" a nakon "play" tipke kreće gdje je pauzirano, molim da pripazite na to inače bi vas mogao neko od korisnika tužiti radi obmane preko reklame koja ne prikazuje stvarno stanje.
Tako je i priča sa "Time Shift" opcijom..
Bolje ne reklamirajte ono što nemate u ponudi jer je to čista obmana korisnika..

Lijep pozdrav
Hvala "

Ne cekajte da za vas neko pise email na support@bih.net.ba

Yoe
24-02-2012, 05:27 PM
A i TI k'o dijete ba...haj mi samo daj jedan primjer da je neko tuzio npr. BHtelekom i dobio parnicu?Halo ba ovo je BiH!!!!!!!!!

Arabeka
24-02-2012, 05:57 PM
Ovako radi bhtelekom citat sa sa-x

Jos jedna prevera u nizu BH TELECOMA-a, ULTRA BONUS

dana 24/02/2012 14:24

Jednostavno sam poludio maloprije nakon razgovora sa operaterom BH telecoma, naime prije par dana sam SMS porukom od BH telecoma dobio obavjestenje o provodjenju akcije za korisnike ULTRA kartica gdje se uplatom iznosa od 50 KM na Ultra racun dobija bonus na racun u iznosu od jos 50 KM. Naravno pomislio sam kako je ovo napokon jedna dobra ponuda iz BH telecoma gdje se zaista dobija dosta na ustedi. Mislio sam da cu zaista ustediti te da cu biti miran sa ultra dopunjavanjem za iducih nekoliko mjeseci.
Danas sam evo bio i uzeo bon 50 KM i nadoplatio racun sa istim, da bih nakon provjere racuna uvidjeo da na racunu imam samo 50 KM umjesto obecanih 100 KM koliko sam trebao imati nadoplatom racuna od 50KM. Odmah sam nazvao korisnicku sluzbu BH telecoma da bi mi oni rekli da se taj bonus nalazi na posebnom racunu koji se provjerava *105# , i slusajte sad ovo taj se bonus moze koristiti samo za pozive prema BH telecom mrezi i jos gore MORA SE ISKORISITITI U 7 DANA, nevjerovatno, jednostavno nevjerovatno koja prevara, nemoze se nikako drugacije nazvati nego prevarom. Koji prosjecni bosanki korisnik trosi 50 KM sedmicno i to jos samo u BH telecom mrezi.???????

Pa ja im sada govorim pa zasto mi u obavjestenju koju su mi posslali SMS porukom nisu naveli da ovaj bonus mogu korisiti samo 7 dana i samo u BH telecom mrezi, jer da je tako, ja znam a i oni znaju da nikada nebih nadoplatio ovaj racun sa 50 KM, samo su mi rekli da im je zao sto je doslo do nesporazuma te da ukoliko hocu mogu uputiti pismo zalbe na protokolu bh telecoma, jel Vi mouete vjerovati kojim se prevaranrskim sredstvima sluzi firma. jos na ovaj danasnji vakat kada je situacija losa da losije ne moze biti, oni se sjete ovakve prevare, dabogda onaj koji je smilsio ovu prevaru neimo sta da jede, mogu misliti koliko je jos ljudi prevareno na ovaj nacin.

Evo naknadno sam vidjeo da je netko postavio link za clanak koji je izasao u avazu, ocigledno da su zajebali jos bruku ljudi http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/8 ... djane.html

ala7
24-02-2012, 05:58 PM
Povrsno razmisljas.. Ovo nije bukvalno.. Ti svojim postvom negiras to da treba vrsiti pritisak na BH Telecom tj. borisiti se za korisnicka prava..

Pogledaj Dnevni Avaz pa pogledaj clanak o Ultra bonusu i prevari BH Telecoma.. Procitaj momcino kad se tako javljas i osporavas moje pisanje podrsci..

Yoe
24-02-2012, 06:06 PM
Povrsno razmisljas.. Ovo nije bukvalno.. Ti svojim postvom negiras to da treba vrsiti pritisak na BH Telecom tj. borisiti se za korisnicka prava..

Pogledaj Dnevni Avaz pa pogledaj clanak o Ultra bonusu i prevari BH Telecoma.. Procitaj momcino kad se tako javljas i osporavas moje pisanje podrsci..

Ja iiiiiii sta ce biti??? Izjeo vuk magarca...daj ba majketi ti zadro ko bik...vrlo dobro znas da je u BHT plati pa se zali...ako de "dokaze" da su u krivu (a sanse su ti nikakve) NE vracaju ti novac nego ti odbiju od sljedeceg racuna iznos!?

ala7
24-02-2012, 06:37 PM
Ti placaj momcino, vjerovatno ti je deblji novcanik, meni nije kao ni 99% ljudi koji koriste mojaTV .. Povecali su brzine adsl-a a na paketima mojaTV net full premi nista kao "deri jarca dok moze" dok se njih par ne pocne buniti,zaliti..

Evo, pokusavas ovdje svima reci da se ne zale, TREBA DA SE ZALE ukoliko im se nesto ne svidja, to je normalno.. Naravno da se moze tuzba pokrenuti tako sto se kontaktira institucija za zastitu potrosaca u BiH.. Znam sta pricam, a ne znam sta ti pricas ..

Funny Łuu
24-02-2012, 08:31 PM
Da se i ja ukljucim u diskusiju.I ja sam iz Zenice tj. 2,5km od grada.Mjesto u kojem zivim se vodi da je prigradsko naselje,al' ja ipak kazem da nije naselje nego selo.I kad me neko pita ja kazem da zivim na selu.Ovdje je dosta ljudi prikljucilo moju tv i nisu svi "isti".Nekim je to super,neki se zale stalno,svak ima svoju pricu.Zasto onda da se ja petljam u njihovo ? Niko nikog nije tjerao da prikljuci moju tv.Nek svako rjesava svoj problem...pa dokle stignemo :D

alessandro
24-02-2012, 10:17 PM
Prijetnje tužbom mogu pomoći,evo vam moj primjer,korisnik sam moja tv od 25.12.2010. u početku sam uzeo paket moja tv full i dodatno moja tv plus paket kanala(ne sjecam se sta je tu bilo u paketu,znam da je 6 KM+17%),odmah sa januarom 2011. je ukinuta ta usluga moja plus tv(valjda su ti kanali presli u standardan paket),a meni je račun uredno dolazio narednih 7-8 mjeseci sa tih 6+17%,a u februaru,pošto sam shvatio da se u njihov telefon ne može pouzdati,odjavio i prešao na manji paket moja tv net,ali i tu su narednih nekoliko mjeseci slali račun kao da koristim i telefon,mada su ga isti dan isključili kada sam ja zvao da odjavim.Posle 5-6 mjeseci odlazaka na šaltere(gdje mislim da rade najveći konji,čast izuzetcima i izvinjenje konjima),zvanja 1444,1422 i svih ostali brojeva,slanja mailovo,i na kraju zaprijetim tužbom i žalbom RAK-u(preko maila valjda ima više efekta),dobivam brzi odgovor,izvinjenje zbog greške u "sistemu",i novi obračun kako su oni meni dužni oko 120 KM,koje sam iskoristio tako što nisam platio nekoliko računa.E sad se ja pitam koliko je jos ljudi koji sute i dalje plaćaju taj famozni moja tv plus paket i ne znaju sta placaju,koji ne znaju da se i pozale.E tu BH telecom koristi priliku i guli mnoge koji ne znaju svoja prava!Mene su navukli da imam ugovor sa njima narednih jos 22mjeseca(kupio laptop) koliko i imaju fore da promjene situaciju,a ko se ne promjeni,ide adio Moja tv,a narednih 22 mjeseca mogu samo da šutim ili da se žalim,jer znam da na sudu bi samo popusio,mada je očita diskriminacija Moja tv korisnika! sorry na dugom postu ali morao sam svu historiju problematike da iznesem!

ala7
24-02-2012, 10:49 PM
Isti primjer je sad sa NetFlat paketima gdje je trebala brzina biti uduplana.. Kladim se da svima nisu podigli brzinu a sad je 24.feb sto ce kod nekih ostati najvjerovatnije tako ukoliko se ne pozale ili na 1444 ili na support@bih.net.ba..
Mnogi ne znaju da provjere brzinu u to sam se bezbroj puta uvjerio, ne interesuje ih jednostavno, internet im sluzi samo za youtube,email i facebook i kad kad skype..

andr0id
24-02-2012, 10:54 PM
Ja o telecomu i uslugama.. a onaj o selu i cistom zraku.. alal ti vera.. ne zelim dalje diskutovati o selima i gradovima..

On mi pise o 80-tim godinama.. sta mene briga bolan za te godine? Je li ja pricam o financijskoj krizi ili danasnjoj tehnologiji?

De prvo procitaj moje komentare, pa se onda ukljuci u raspravu. Ti procitao ono "seljak" i razbaco se s tom temom ko djubre po njivi.. ???

Dalje od dva komentara poslije mog, nisam ni citao.. boze sacuvaj!

andr0id
24-02-2012, 10:56 PM
Isti primjer je sad sa NetFlat paketima gdje je trebala brzina biti uduplana.. Kladim se da svima nisu podigli brzinu a sad je 24.feb sto ce kod nekih ostati najvjerovatnije tako ukoliko se ne pozale ili na 1444 ili na support@bih.net.ba..
Mnogi ne znaju da provjere brzinu u to sam se bezbroj puta uvjerio, ne interesuje ih jednostavno, internet im sluzi samo za youtube,email i facebook i kad kad skype..

nemaju pojma ba da je telecom uopste najavio povecanje brzine.. niti kontaju one reklame na tv-u 200% vise gdje pise... nisu to seljaci da se ispravim, to su glupi ljudi. A za mene su glupi ljudi SELJACI. I on mene ispravlja tamo o seljacima haha :)

Arabeka
25-02-2012, 10:36 AM
Upitna akcija "Dopuniš više, dobiješ više": Kako je "BH Telecom" prevario građane
Sarajka kupila dopunu od 50 KM te bonus u istom iznosu koji je istekao za samo sedam dana

Autor A. DUČIĆ | Objavljeno 24.02.2012. u 12:59
Mnogi korisnici usluga "BH Telecoma" obratili su se redakciji našeg lista negodujući zbog nove ponude ovog telekom operatera pod nazivom "Dopuniš više, dobiješ više". Riječ je o ponudi kojom uz kupovinu dopune za mobilne telefone u vrijednosti od pet do 50 KM telekom operater nudi i bonus u istom iznosu.

Neugodno iznenađenje

Građani koji su nas kontaktirali doživjeli su, međutim, neugodno iznenađenje kada su, nakon uplaćene dopune, došli do saznanja da im je za nekoliko dana nestao taj bonus, iako ga nisu ni potrošili. Ovo smatraju klasičnom prevarom.

Jedna Sarajka, koje je tražila da joj ne objavljujemo ime, ispričala nam je da je kupila dopunu od 50 KM te odgovarajući bonus u istom iznosu koji je istekao za samo sedam dana!

- Kada sam se obratila "BH Telecomu", pokazali su papir gdje sitnim slovima upozoravaju na ovu mogućnost. Mi, korisnici, međutim, taj dopis nismo dobili. Jer da jesmo, sigurno mnogi ne bi uopće ni pristali na ovu ponudu. Ovo je očigledna prevara - kazala nam je ova Sarajka.

Nađa Lutvikadić, portparol "BH Telecoma", kaže za "Avaz" da opis ove usluge stoji na internet-stranici ovog telekom operatera te da je objavljen u glasilima gdje se reklamiraju.

- Naša procjena je da su korisnici navikli da informacije dobiju na našoj internet-stranici ili putem korisničkog servisa na broj 1444 - rekla je Lutvikadić.

Zabluda potrošača

Ombudsmen za zaštitu potrošača u BiH Dragan Doko u izjavi za naš list navodi da je na ovaj način potrošaču prekršeno jedno od osnovnih prava - pravo na informiranost koje je propisano članom 3. Zakona o zaštiti potrošača u BiH.

- Navedeno ponašanje telekom operatera dovodi u zabludu potrošača i utječe na njegovu odluku o kupovini osnovnog proizvoda samo iz razloga što je motivirano bonusom - rekao je Doko.

Niz prigovora

- Institucija ombudsmena imala je niz prigovora potrošača zbog ovih i sličnih povreda prava potrošača te je 2011. godine sačinila poseban izvještaj u sektoru telekomunikacija i dala određene preporuke Regulatornoj agenciji za komunikacije u BiH i telekom operaterima u BiH - kazao je Dragan Doko.

mrmrman
25-02-2012, 11:20 AM
brisi

mrmrman
25-02-2012, 12:31 PM
wozdra raja evo da vam jedan seljak preporuci web portal za besplatno slanje sms poruka 100% radi provjereno

evo link da ovdje vise nespamam na pravu temu http://forum.bih.net.ba/showthread.php?t=78109&p=1546937#post1546937

Hvala

Yoe
25-02-2012, 05:02 PM
http://www.hteronet.ba/privatni-korisnici/home.tv/home-tv/

Evo HT Mostar "HOME TV" u startu ima bolju prog.šemu od "MojeTV"...NEma općinskih,mahalskih televizija

Osnovni paket http://www.hteronet.ba/privatni-korisnici/home.tv/tv-kanali/osnovni-paket/

Osnovni programski paket kanala (mjesečna pretplata) 14,90 KM

Plus paket http://www.hteronet.ba/privatni-korisnici/home.tv/tv-kanali/plus-paket/

Plus paket kanala (mjesečna naknada) 8,90 KM

Plus paket kanala, uz ugovornu obvezu osnovnog paketa na 12 mjeseci 6,90 KM

Plus paket kanala, uz ugovornu obvezu osnovnog paketa na 24 mjeseca 6,90 KM

P.S. Ovo mi je interesantno "Budi korisnik HOME.TV usluge i kreiraj SAM svoju programsku shemu."

niki1
25-02-2012, 05:31 PM
http://www.hteronet.ba/privatni-korisnici/home.tv/home-tv/

Evo HT Mostar "HOME TV" u startu ima bolju prog.šemu od "MojeTV"...NEma općinskih,mahalskih televizija

Osnovni paket http://www.hteronet.ba/privatni-korisnici/home.tv/tv-kanali/osnovni-paket/

Osnovni programski paket kanala (mjesečna pretplata) 14,90 KM

Plus paket http://www.hteronet.ba/privatni-korisnici/home.tv/tv-kanali/plus-paket/

Plus paket kanala (mjesečna naknada) 8,90 KM

Plus paket kanala, uz ugovornu obvezu osnovnog paketa na 12 mjeseci 6,90 KM

Plus paket kanala, uz ugovornu obvezu osnovnog paketa na 24 mjeseca 6,90 KM

Bas je ovo dobro nema sta cijena 23,80 KM (nisu napisali dali je sa PDV ali mislim da nije) i nemas telefon :)

dennxster
25-02-2012, 06:50 PM
Koliko lokalnih tv stanica ... sto je previse, previse je : NTV 101 , Behar TV Int., JP RTV Goražde, MTV Igman , OTV Valentino , NTVIC Kakanj , NTV Jasmin , Hema TV , TV Visoko , BN Music ,HRTV Kiseljak, a dodatno još i Jata Srebrenik,SmartTV Tesanj ,Amna Tesanj .... Ako idete prvi , dajte malo vise ideje , entuzijazma .... Vodece IPTV u regiji su daleko bogatiji sa ponudom tv kanala , usluga .... pa kad to ....
RTL , RTL 2 , Sport klub , PRva , ESPN , MTV ADRIA , MTV UK ,MTV dance , MTV base , VH1 , VH1 Classic , RTS 1 , RTS 2 , POP TV , KANAL A , AVALA , B92 , PINK , HBO , AXN , BBC ONE , TWO , 3 , ITV1 , BBC ENTERTAINMENT , E! , TLC ..... ITD )))) Kad bi pola uzeli u obzir... ) Skromno hahahha

ala7
25-02-2012, 07:22 PM
Mislim da je dobro sto je HT Eronet ponudio IPTV uslugu i tako postao konkurentan BH Telecomu kao i pocetak liberalizacije TK mreze sto vec Europronet radi preko BH Telecom mreze nudi ADSL uslugu..To sve ide u korist nasu, ubuduce imacemo nize cijene a vecu ponudu od interneta,telefonije,iptv-a i sl. ..

BH Telecom-u fali par kanala kako bi bili prvi u utrci ..
Ti kanali koji se traze su:

-SportKlub
-SportKlub+
-VH1
-VH1 Classic
-MTV Europe
-RTL Televizija
-RTS 1
-Klasik TV
-ESPN America

i *HBO paket / ko zeli nek uzme..

Vecina kanala su spomenuta po x puta ovdje na forumu.

Mora se u obzir uzeti da smo ArenaSport kanale prvi u BiH imali besplatno dok se kod ostalih naplacivalo pa i 10KM, ali izgleda da je ArenaSport promjenila politiku poslovanja pa ponudila za dosta manje novca kanale pa ih je moguce gledati besplatno kod svih vecih kablovskih/iptv operatera..

Nemam nista protiv lokalnih kanala nekad ima i dobrih starih emisija.. Bas neku noc sam gledao neku englesku humoristicku seriju na TK kanalu..
Ako se vec ubacuju lokalni nek ide na 5 lokalnih 1 strani/regionalni kvalitetni u programsku semu..
Moj prijedlog
Pozdrav

niki1
25-02-2012, 07:57 PM
Mislim da je dobro sto je HT Eronet ponudio IPTV uslugu i tako postao konkurentan BH Telecomu kao i pocetak liberalizacije TK mreze sto vec Europronet radi preko BH Telecom mreze nudi ADSL uslugu..To sve ide u korist nasu, ubuduce imacemo nize cijene a vecu ponudu od interneta,telefonije,iptv-a i sl. ..

BH Telecom-u fali par kanala kako bi bili prvi u utrci ..
Ti kanali koji se traze su:

-SportKlub
-SportKlub+
-VH1
-VH1 Classic
-MTV Europe
-RTL Televizija
-RTS 1
-Klasik TV
-ESPN America

i *HBO paket / ko zeli nek uzme..

Vecina kanala su spomenuta po x puta ovdje na forumu.

Mora se u obzir uzeti da smo ArenaSport kanale prvi u BiH imali besplatno dok se kod ostalih naplacivalo pa i 10KM, ali izgleda da je ArenaSport promjenila politiku poslovanja pa ponudila za dosta manje novca kanale pa ih je moguce gledati besplatno kod svih vecih kablovskih/iptv operatera..

Nemam nista protiv lokalnih kanala nekad ima i dobrih starih emisija.. Bas neku noc sam gledao neku englesku humoristicku seriju na TK kanalu..
Ako se vec ubacuju lokalni nek ide na 5 lokalnih 1 strani/regionalni kvalitetni u programsku semu..
Moj prijedlog
Pozdrav

Veliki dio ovoga sto si napiso se slazem samo bi imo jednu primjedbu na HBO kada svi trpimo cijenu koju placamo mjesecno i mala je sansa da se smanji po najvise zbog Arena sportova onda sto nebi na ustrb nekog sportskog kanala a ima ih trenutno 9 bio ubacen jedan HBO ili neka umjesto predlozenih sportskih kanala ide jedan HBO a neka cijena ostane ista.
Dobar dio nas negleda sportske kanale a to nas izgleda kosta a voljeli bi pogledat dobar film pa neka se i nama udovolji ovo nebi napiso da nisi napiso "*HBO paket / ko zeli nek uzme.. "

ala7
25-02-2012, 08:10 PM
Nisam za to da se ukinu sportski kanali neki jer vecina je presla na mojaTV zbog besplatnih arenasport kanala.. Prije bi napravio paket [ HBO + XXX kanale postojece] jer sve novije filmove i xxx sadrzaje mozes naci na netu, nije mudro slovo odavno..

Zelje su jedno mogucnosti su drugo, ko da ja nebi zelio i arene i eurospotove i hbo kanale u osnovnom paketu.. Vidjecemo sta ce biti..

andr0id
25-02-2012, 10:42 PM
Upitna akcija "Dopuniš više, dobiješ više": Kako je "BH Telecom" prevario građane
Sarajka kupila dopunu od 50 KM te bonus u istom iznosu koji je istekao za samo sedam dana

Autor A. DUČIĆ | Objavljeno 24.02.2012. u 12:59
Mnogi korisnici usluga "BH Telecoma" obratili su se redakciji našeg lista negodujući zbog nove ponude ovog telekom operatera pod nazivom "Dopuniš više, dobiješ više". Riječ je o ponudi kojom uz kupovinu dopune za mobilne telefone u vrijednosti od pet do 50 KM telekom operater nudi i bonus u istom iznosu.

Neugodno iznenađenje

Građani koji su nas kontaktirali doživjeli su, međutim, neugodno iznenađenje kada su, nakon uplaćene dopune, došli do saznanja da im je za nekoliko dana nestao taj bonus, iako ga nisu ni potrošili. Ovo smatraju klasičnom prevarom.

Jedna Sarajka, koje je tražila da joj ne objavljujemo ime, ispričala nam je da je kupila dopunu od 50 KM te odgovarajući bonus u istom iznosu koji je istekao za samo sedam dana!

- Kada sam se obratila "BH Telecomu", .pokazali su papir gdje sitnim slovima upozoravaju na ovu mogućnost. Mi, korisnici, međutim, taj dopis nismo dobili. Jer da jesmo, sigurno mnogi ne bi uopće ni pristali na ovu ponudu. Ovo je očigledna prevara - kazala nam je ova Sarajka.

Nađa Lutvikadić, portparol "BH Telecoma", kaže za "Avaz" da opis ove usluge stoji na internet-stranici ovog telekom operatera te da je objavljen u glasilima gdje se reklamiraju.

- Naša procjena je da su korisnici navikli da informacije dobiju na našoj internet-stranici ili putem korisničkog servisa na broj 1444 - rekla je Lutvikadić.

Zabluda potrošača

Ombudsmen za zaštitu potrošača u BiH Dragan Doko u izjavi za naš list navodi da je na ovaj način potrošaču prekršeno jedno od osnovnih prava - pravo na informiranost koje je propisano članom 3. Zakona o zaštiti potrošača u BiH.

- Navedeno ponašanje telekom operatera dovodi u zabludu potrošača i utječe na njegovu odluku o kupovini osnovnog proizvoda samo iz razloga što je motivirano bonusom - rekao je Doko.

Niz prigovora

- Institucija ombudsmena imala je niz prigovora potrošača zbog ovih i sličnih povreda prava potrošača te je 2011. godine sačinila poseban izvještaj u sektoru telekomunikacija i dala određene preporuke Regulatornoj agenciji za komunikacije u BiH i telekom operaterima u BiH - kazao je Dragan Doko.

Nek su ovo sitnim slovima napisali.. a BONUS i dopunis vise, dobijes vise podebljali... sad bi im sve sasuo redom ovako.. samo da nema ovih moderatora.. puuuuuuuuuuu stoka!

P.S Arabeka, profulala si temu!

niki1
25-02-2012, 11:35 PM
Nisam za to da se ukinu sportski kanali neki jer vecina je presla na mojaTV zbog besplatnih arenasport kanala.. Prije bi napravio paket [ HBO + XXX kanale postojece] jer sve novije filmove i xxx sadrzaje mozes naci na netu, nije mudro slovo odavno..

Zelje su jedno mogucnosti su drugo, ko da ja nebi zelio i arene i eurospotove i hbo kanale u osnovnom paketu.. Vidjecemo sta ce biti..

Ma ja znam da i nove filmove mogu da nadem na netu i to sa prevodom ali priznaj da to nije isto kao gledat na LCD 105 jest da se komp moze prikacit na LCD ali gubi kvalitet.
Po meni bi bilo bolje da polovimo ako nemozemo dobit sve u osnovnom paketu isto sto si ti za konbinaciju da sportski idu u osnovnom paketu a HBO u dodatnom a jabi opet suprotno ali zato ja kazem neka ide kompromis neka stoje sportski dodaju jos jedan HBO i Klasik TV a sto se mene tice ove xxx mogu odmah da ugase.

Adi_sarajevo
26-02-2012, 12:42 AM
Ako im je problem uvesti SK kanale, onda mogu barem se okrenuti ka kanalu "Premier league HD" koji je u ponudi telemach-a. Briga me ko ce ga komentirati

messilla
29-02-2012, 11:24 AM
Što se gledao ZDF, gledao se...

gogadado
29-02-2012, 02:10 PM
Što se gledao ZDF, gledao se...

Aaaaa!?! Sve im po.... Hebo ih više i BH Tele! Svak drugi uvodi nove, a ovi smradovi ukidaju.
Sad kad nam ga šuknu s JataTV.
Moja TV, mjesto dobre zabave. Idemo prvi... U MP4

ala7
29-02-2012, 04:22 PM
Aaaaa!?! Sve im po.... Hebo ih više i BH Tele! Svak drugi uvodi nove, a ovi smradovi ukidaju.

Nema ni u Zimbabweu

Treba pisati peticiju

Ovo je krađa postala..
Samo ovo uzmite u obzir..

mojaTV Full .......................55KM bez pdv-a [2Mbps internet,telefon,tv(iptv)]
mojaTV Phone + NetFlat4 .....50KM bez pdv-a [4Mbps internet,telefon,tv(iptv)]

Neracunajuci bonus koji je predvidjen paketom od 10KM prema bhmobile.. To je bilo i prije svake promjene cjenovnika u skorije vrijeme.

Dva mjeseca* od svakog mojaTV Full u plusu su ~10KM zbog razlike u ponudi interneta gore navedeno a isto od kanala dobijemo.. Da je npr. 10 000 hiljada mojaTV Full korisnika to je 100 000 KM čisto.. (* od 1.januara vazi novi cjenovnih netflat paketa)
A broje preko 30 000 hiljada mojaTV korisnika jos od prosle godine,sad koliko je stvarna cifra to niko ne zna..

U zadnja dva tri mjeseca su ukinuli BBC Entertainment i ZDF evo.. A zauzvrat dobili hrpu nekvalitetnih kanala..

Iskreno ne zelim prelaziti na druge operatore placati prikljucne cijene,opremu novu i sl. znacujuci da itekako mogu poboljsati uslugu.
Evo Logosoft povećava brzine za 30KM dobijes 10Mbps.. A BH Telecom jadnih 4Mpbs.. Nije bitno u brzinama i 4Mbps je odlicna brzina ali gledajuci na novcanik to je ipak OGROMNA razlika..

Kontaktirati instituciju za zastitu potrosaca..
http://www.ozp.gov.ba/

alessandro
29-02-2012, 04:28 PM
2475440 evo ja sam poslao prigovor RAK-u,da li će ili neće piti vode ne znam,predlažem da svi isto učinite,nemojte sjediti skrštenih ruku.Znam za primjer kad je u hrvatskoj samo jedan gledalac se žalio kako ne razumi "Srpski" jezik,njihova agencija za komunikacije je odmah reagovala,makar to bio i jedan gradjanin koji se žalio,da li će naša tek ćemo da vidimo. još jednom pišite im info@rak.ba

ala7
29-02-2012, 05:12 PM
Eto kao sto rece alessandro cifra koju mojaTV Full korisnici placaju vise za ono sto nemaju je 15,21KM
Kada se mojaTV Phone 29,25KM sa pdv-om iskombinuje sa NetFlat2 19,89KM sa pdv-om izadje 49,14KM sa pdvom sa svim kanalima,telefonom,internet brzinom kao mojaTV Full 64,35KM

1. Januara je promjenjen cjenovnik NetFlat paketa tako da dva mjeseca placamo vise nego trebamo.

15,21 x 2 = 30,42 KM ..... 30,42 x npr. ~10 000 mojaTV Full korisnika = 304 200 KM cisto !!! u dva mjeseca.

gogadado
29-02-2012, 06:10 PM
Nema ni u Zimbabweu

Treba pisati peticiju

Ovo je krađa postala..
Samo ovo uzmite u obzir..

mojaTV Full .......................55KM bez pdv-a [2Mbps internet]
mojaTV Phone + NetFlat4 .....50KM bez pdv-a [4Mbps internet]

Neracunajuci bonus koji je predvidjen paketom od 10KM prema bhmobile.. To je bilo i prije svake promjene cjenovnika u skorije vrijeme.

Dva mjeseca* od svakog mojaTV Full u plusu su ~10KM zbog razlike u ponudi interneta gore navedeno a isto od kanala dobijemo.. Da je npr. 10 000 hiljada mojaTV Full korisnika to je 100 000 KM čisto.. (* od 1.januara vazi novi cjenovnih netflat paketa)
A broje preko 30 000 hiljada mojaTV korisnika jos od prosle godine,sad koliko je stvarna cifra to niko ne zna..

U zadnja dva tri mjeseca su ukinuli BBC Entertainment i ZDF evo.. A zauzvrat dobili hrpu nekvalitetnih kanala..

Iskreno ne zelim prelaziti na druge operatore placati prikljucne cijene,opremu novu i sl. znacujuci da itekako mogu poboljsati uslugu.
Evo Logosoft povećava brzine za 30KM dobijes 10Mbps.. A BH Telecom jadnih 4Mpbs.. Nije bitno u brzinama i 4Mbps je odlicna brzina ali gledajuci na novcanik to je ipak OGROMNA razlika..

Kontaktirati instituciju za zastitu potrosaca..
http://www.ozp.gov.ba/
Care moj, ima u Bosnia, ako nejma u Zimbabwe. Od sad smo mi referenca, pa se more komotno govorit "Ovo nema ni u Bosni.ba"
Evo gledam vijesti s portala. Mart u uBleHa Telecomu, i niđe nas koji najviše plaćamo. Nama se i smiju, osim što nas muzu.
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5d120592ec6.html
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5653cd14bb8.html
Jedared sam počeo nešto škrabat' RAK-u i kad sam vidio šta hoće od mene, odustao. Hebo te k'o da ih u Haag šaljem.

andr0id
29-02-2012, 08:26 PM
a to ko RAK nesto posteniji od bh telecoma.. hehe...

Storm_17
29-02-2012, 08:40 PM
BHT1 mi na jedinici, pritisnem dugme za jedan kanal nazad, kad BN na 88. Razmisljam, nema BN Music (ili kako vec?) i sav sretan razmisljam kako je BH Telecom uvazio misljenja nas ovdje na forumu i ukinuo onaj seljacki kanal. Nije proslo mnogo vremena dok nisam skontao sta se dogodilo. Zalosno...

Neki dan sjedilo se kod komsije, i sad fazon pije se kafa i tako to, kad neko dobaci, de smani tv, a ovaj prebaci na BN Music i smani laganice. Meni se nesto u stomaku prevrce. Onaj cudni osjecaj kad se ostavi BN ili DM Sat da "pjeva" na tv-u, dok se obavljaju stvari druge po kuci. BH Telecom, spasi nas seljakluka!

mrmrman
01-03-2012, 02:14 AM
BHT1 mi na jedinici, pritisnem dugme za jedan kanal nazad, kad BN na 88. Razmisljam, nema BN Music (ili kako vec?) i sav sretan razmisljam kako je BH Telecom uvazio misljenja nas ovdje na forumu i ukinuo onaj seljacki kanal. Nije proslo mnogo vremena dok nisam skontao sta se dogodilo. Zalosno...

Neki dan sjedilo se kod komsije, i sad fazon pije se kafa i tako to, kad neko dobaci, de smani tv, a ovaj prebaci na BN Music i smani laganice. Meni se nesto u stomaku prevrce. Onaj cudni osjecaj kad se ostavi BN ili DM Sat da "pjeva" na tv-u, dok se obavljaju stvari druge po kuci. BH Telecom, spasi nas seljakluka!

Zna li itko na ovom forumu sta je drambox i cs usluga???????

Duplo jeftinije od moje tv a nema " Seljackih " programa !!!! Sve sto srce oci i usi pozele da cuju i gledaju , ima sve!!!

Kad je krenula usluga moja tv nitko se nije zalio bilo je Ok a sada vec izlazi iz mode pa se traze novi programi. Po meni svoj ukus jedino mozete zadovoljiti kupovinom drembox recivera i spajanje satelitske ..

Peace!!

alessandro
01-03-2012, 07:58 AM
ja imam dreambox 800 hd i cs imam vec 3 godine,ali nije mi vise "toliko zanimljiv" od kada nema total tv-a na cs,ali ja bih više volio da na moja tv imam jos nekih 30-40 kanala i onda se ne bih ljutio za ovu prenapuhanu cijenu,jer prakticno za ovih 10-15 KM što naplaćuju više mogu imati dodatno kablovsku ili CS.

Yoe
01-03-2012, 10:03 AM

"Obzirom da od 01. januara 2012. njemačka TV kuća ARD istupa iz AGICOA Opšteg sporazuma o licenciranju simultane, nepromijenjene i neskraćene retransmisije TV kanala putem kabla u BiH, prinuđeni smo da isti više ne reemitujemo putem naše mreže."

Sto znaci da vise nama nikom ARD-a ni ZDF-a

mrmrman
01-03-2012, 11:18 AM
ja imam dreambox 800 hd i cs imam vec 3 godine,ali nije mi vise "toliko zanimljiv" od kada nema total tv-a na cs,ali ja bih više volio da na moja tv imam jos nekih 30-40 kanala i onda se ne bih ljutio za ovu prenapuhanu cijenu,jer prakticno za ovih 10-15 KM što naplaćuju više mogu imati dodatno kablovsku ili CS.

vratit ce se total na cs puno se prica o tome a iako sada nema totaltv u ponudi cs-a ima digitv koji je Ok a i netreba bi jer samo gledam strane programe kao sto je skyde ili sky italy i meni vise nista i netreba!

niki1
01-03-2012, 02:37 PM
Zna li itko na ovom forumu sta je drambox i cs usluga???????

Duplo jeftinije od moje tv a nema " Seljackih " programa !!!! Sve sto srce oci i usi pozele da cuju i gledaju , ima sve!!!

Kad je krenula usluga moja tv nitko se nije zalio bilo je Ok a sada vec izlazi iz mode pa se traze novi programi. Po meni svoj ukus jedino mozete zadovoljiti kupovinom drembox recivera i spajanje satelitske ..

Peace!!

Znam sta je to hajde ovako doneses mi spisak kanala za koje mi garantujes da cu ih gledati naredne 2. god. ne one slobodne sto mogu da gledam preko satalitske nego ove X Yu kanale BHT 1, FTV, OBN, Hayat sva 4, Nova TV, Klasik TV, HBO bar 2, HRT 1, HRT 2, RTS 1, RTS 2, Pinkove naravno i jos ovih dokumentarni koji imaju prevod ma hajde neka bude 70 kanala, ponesi UGOVOR koji cu da podpisem i naravno saljes mi racun da sve to redovno svaki mjesec placam na tvoju firmu koju valjda imas i ja sam odmah tvoj korisnik.

Jos neki HD nemoj da zaboravis.

Doduse i BHTelekom bi mogao da nam ponudi neki od besplatnih HD kanala ponesto gledam ali bih volio da nas malo obraduju.
http://img96.imageshack.us/img96/9123/nationalgeographicnatge.png (http://imageshack.us/photo/my-images/96/nationalgeographicnatge.png/)

alme666
01-03-2012, 03:20 PM
ko kod je u mogucnosti trebao bi da se priljuci na total tv,telemach ili logosoft i da bjezi od bh telecoma za sva vremena

niki1
01-03-2012, 03:34 PM
ko kod je u mogucnosti trebao bi da se priljuci na total tv,telemach ili logosoft i da bjezi od bh telecoma za sva vremena

Kada uzmemo bilo koji ode ovih sto nudis tek onda cemo da vidimo da je sve "od zla oca i od gore majke"
ovdje bar mozemo da galamimo jadikujemo pisemo sta bi zeljeli a tamo pa oni nemaju ni svoje forume.

Hajde ljudi malo nas popustite ako nemate da se zalite svojim davaocima usluge nemojte ovdje nas smetat mi pise4mo nekad se zalimo nekad ih pohvalimo pa valjda citaju.

Programska šema - MojaTV ALL ABOUT

Dajte zaboga bar dva HD kanala koji su besplatni da vidimo to cudo od kvaliteta slike.
Klasik TV i bar jedan HBO.

mrmrman
01-03-2012, 04:07 PM
Znam sta je to hajde ovako doneses mi spisak kanala za koje mi garantujes da cu ih gledati naredne 2. god. ne one slobodne sto mogu da gledam preko satalitske nego ove X Yu kanale BHT 1, FTV, OBN, Hayat sva 4, Nova TV, Klasik TV, HBO bar 2, HRT 1, HRT 2, RTS 1, RTS 2, Pinkove naravno i jos ovih dokumentarni koji imaju prevod ma hajde neka bude 70 kanala, ponesi UGOVOR koji cu da podpisem i naravno saljes mi racun da sve to redovno svaki mjesec placam na tvoju firmu koju valjda imas i ja sam odmah tvoj korisnik.

Jos neki HD nemoj da zaboravis.

Doduse i BHTelekom bi mogao da nam ponudi neki od besplatnih HD kanala ponesto gledam ali bih volio da nas malo obraduju.
http://img96.imageshack.us/img96/9123/nationalgeographicnatge.png (http://imageshack.us/photo/my-images/96/nationalgeographicnatge.png/)

uz duzno postovanje vama ali vi sigurno niste upoznati sa uslugom cs tako da vam nema sta dalje pricat

PS i naravno da smo firma i da dajemo ugovore kao sto si ti sve to naveo preplata mjesecna bi te izasla 50km

niki1
01-03-2012, 04:24 PM
uz duzno postovanje vama ali vi sigurno niste upoznati sa uslugom cs tako da vam nema sta dalje pricat

PS i naravno da smo firma i da dajemo ugovore kao sto si ti sve to naveo preplata mjesecna bi te izasla 50km

Znas ja dobro znam koliko je to legalno i koliko mozete garantovat za gledanje tih kanala (legalno ide i Hayat :) ) pusti djeciju igru za tvoju informaciju davno je bilo kada sam ja kupio ss2 i sa njom se igro otkljucavanja kanala.
Ako si toliko ozbiljna firma onda se javi i dogovori za reklamu na forumu pa da vidimo sta nudis a ne ovako upadas u diskusiju gdje uopste nije tema taj tvoj cs koji je legalan bas onoliko koliko sam i ja presjednik drzave.

Yoe
01-03-2012, 05:13 PM
Evo bolje od "CS-a"...barem meni NEma nekog spec uvaljivanja za razliku od "CS-a" a kanala koliko hoces (HRT 1,2,+,RTL-hr,Nova TV,RTL 2-hr,Doma TV,1Srpska,RTS 1,2,SAT,B92,B92-info,3 Hayat-a,OBN,FTV,BHT,Pink-ova 5-6,Sport klub-ovi,Arene itd...) i to sve za 13€ mjesecno,jedini uslov je da imate nekog' vani (samo da nije na podrucju EX Yu) i to vam sve posalje...http://www.nettvplus.com/ skinite "PC Player" http://www.nettvplus.com/preuzmi-plejer.html
i pogledajte koliko kanala ima...ovo radi i sa "DreamBoX-ovima"

mrmrman
01-03-2012, 06:45 PM
Znas ja dobro znam koliko je to legalno i koliko mozete garantovat za gledanje tih kanala (legalno ide i Hayat :) ) pusti djeciju igru za tvoju informaciju davno je bilo kada sam ja kupio ss2 i sa njom se igro otkljucavanja kanala.
Ako si toliko ozbiljna firma onda se javi i dogovori za reklamu na forumu pa da vidimo sta nudis a ne ovako upadas u diskusiju gdje uopste nije tema taj tvoj cs koji je legalan bas onoliko koliko sam i ja presjednik drzave.

de mi nadji cs koji je legalan nemoj se pricat gluposti bolan. Nisam ni rekao da je legalan a cs postoji vec dosta godina a ti placaj legalno boli me briga samo nemoj se prosipat o onome sto neznas.

I nepostoji nidje niti jedna firma koja legalno dijeli kartice !!!!!!!

mrmrman
01-03-2012, 06:47 PM
Evo bolje od "CS-a"...barem meni NEma nekog spec uvaljivanja za razliku od "CS-a" a kanala koliko hoces (HRT 1,2,+,RTL-hr,Nova TV,RTL 2-hr,Doma TV,1Srpska,RTS 1,2,SAT,B92,B92-info,3 Hayat-a,OBN,FTV,BHT,Pink-ova 5-6,Sport klub-ovi,Arene itd...) i to sve za 13€ mjesecno,jedini uslov je da imate nekog' vani (samo da nije na podrucju EX Yu) i to vam sve posalje...http://www.nettvplus.com/ skinite "PC Player" http://www.nettvplus.com/preuzmi-plejer.html
i pogledajte koliko kanala ima...ovo radi i sa "DreamBoX-ovima"

I ovo je super stvar

niki1
01-03-2012, 09:03 PM
de mi nadji cs koji je legalan nemoj se pricat gluposti bolan. Nisam ni rekao da je legalan a cs postoji vec dosta godina a ti placaj legalno boli me briga samo nemoj se prosipat o onome sto neznas.

I nepostoji nidje niti jedna firma koja legalno dijeli kartice !!!!!!!

Malo bolje procitaj ako nemozes da skontas onda je to tvoj problem ja dobro znam sve te stvari a ti ako se bas u to sve razumijes onda bi trebo da znas sta je SS2 i sta se moze uradit sa njom od gledanja otvaranja zakljucanih kanala (zadnja 4 mjeseca doduse nisam nista pokusavo malo mi dosadilo) pa sve do koristenja regularnih kartica i nakraju taj tvoj cs . Ako si u tom poslu onda znas sta se sve moglo 98 i 99 g. (to su bila zlatna vremena) da otvara i da gleda pa sve do danasnjeg dana netreba da ti pisem sve te kanale i pakete koje sam mogo da gledam.
Sve sto sam radio je bilo za moju dusu i nikad nisam od toga pravio biznis znam da je nelegalno i ovo sto sam ja radio ali je onda kriminal to sto vi radite i hajde razguli dosta reklamiranja tih vasih gluposti.

mrmrman
01-03-2012, 09:51 PM
Malo bolje procitaj ako nemozes da skontas onda je to tvoj problem ja dobro znam sve te stvari a ti ako se bas u to sve razumijes onda bi trebo da znas sta je SS2 i sta se moze uradit sa njom od gledanja otvaranja zakljucanih kanala (zadnja 4 mjeseca doduse nisam nista pokusavo malo mi dosadilo) pa sve do koristenja regularnih kartica i nakraju taj tvoj cs . Ako si u tom poslu onda znas sta se sve moglo 98 i 99 g. (to su bila zlatna vremena) da otvara i da gleda pa sve do danasnjeg dana netreba da ti pisem sve te kanale i pakete koje sam mogo da gledam.
Sve sto sam radio je bilo za moju dusu i nikad nisam od toga pravio biznis znam da je nelegalno i ovo sto sam ja radio ali je onda kriminal to sto vi radite i hajde razguli dosta reklamiranja tih vasih gluposti.

Nista ja nereklamiram nego govorim sta je bolje i jeftinije od mojetv
To sto pricas stoji ali tada su se kljucevi ubacivali softcam i te zezancije ali cs je nesto drugo i nemoj ti da pricas sta je legalno a sta ilegalno jer neznas. Ja nikada nepricam i ne ulazim u temu o onome sto ja neznam jer bi se mogao osramotiti kao sto ti radis

PEACE

niki1
01-03-2012, 10:10 PM
Nista ja nereklamiram nego govorim sta je bolje i jeftinije od mojetv
To sto pricas stoji ali tada su se kljucevi ubacivali softcam i te zezancije ali cs je nesto drugo i nemoj ti da pricas sta je legalno a sta ilegalno jer neznas. Ja nikada nepricam i ne ulazim u temu o onome sto ja neznam jer bi se mogao osramotiti kao sto ti radis

PEACE

Stvarno te je dosta i postajes bezobrazan ovo nije tema o tvom glupom cs (gdje neznas danas sta ces moci gledat sutra) nego o "Programska šema - MojaTV ALL ABOUT" i ja dobro znam sta je legalno a sta nelegalno sta je kriminal a sta nije i sam si malo prije napiso da NEPOSTOJI LEGALAN CS pa sta je stobom dali uopste znas sta pises.
Posto se eto ja nerazumijem u te stvari da ti kazem da sam sa jednim drugom duze vrijeme dijelio kartice (to valjda neces razumit pa da ti pojasnim kupio ja jedan paket legalno on drugi uvezali i gledali zajedno oba paketa :) )

Hajde odmah kupoi te svoje igracke i bjezi sa teme moderatore pozivam da sve moje i tvoje komentare u kojima spominjemo tu glupost od cs sto prije obrisu.

mrmrman
02-03-2012, 03:57 AM
Stvarno te je dosta i postajes bezobrazan ovo nije tema o tvom glupom cs (gdje neznas danas sta ces moci gledat sutra) nego o "Programska šema - MojaTV ALL ABOUT" i ja dobro znam sta je legalno a sta nelegalno sta je kriminal a sta nije i sam si malo prije napiso da NEPOSTOJI LEGALAN CS pa sta je stobom dali uopste znas sta pises.
Posto se eto ja nerazumijem u te stvari da ti kazem da sam sa jednim drugom duze vrijeme dijelio kartice (to valjda neces razumit pa da ti pojasnim kupio ja jedan paket legalno on drugi uvezali i gledali zajedno oba paketa :) )

Hajde odmah kupoi te svoje igracke i bjezi sa teme moderatore pozivam da sve moje i tvoje komentare u kojima spominjemo tu glupost od cs sto prije obrisu.

majkemi ti nisi prisebi!!!!!!

hariis
03-03-2012, 09:54 PM
ne kuzim zasto nemamo rts1,rts2,b92 ili bilo koji kanala iz srbije osim arenasport...mislim ako se mogao naci dogovor oko arene zasto ne bi se mogao ubaciti jedan od navedenih kanala..pa svaka kablovska ima te kanale u osnovnim paketima...da budem iskren strahujem od novih kanala koje ce nam dodati u programsku semu..i nije neka furka vise vidjeti neki lokalni kanal na spisku kanala..

dennxster
04-03-2012, 04:08 PM
ne kuzim zasto nemamo rts1,rts2,b92 ili bilo koji kanala iz srbije osim arenasport...mislim ako se mogao naci dogovor oko arene zasto ne bi se mogao ubaciti jedan od navedenih kanala..pa svaka kablovska ima te kanale u osnovnim paketima...da budem iskren strahujem od novih kanala koje ce nam dodati u programsku semu..i nije neka furka vise vidjeti neki lokalni kanal na spisku kanala..

Pa kad lokalni kabl operatori imaju u svojoj ponudi navedene kanale , ne znam sta se ceka sa Bh telecom-om..... nek smo mi dobili BN, DM , .....fuj

niki1
04-03-2012, 05:57 PM
Moj prijedlog je da izbace BN, BN Music i DM a na njihovo mjesto neka ide RTS 1 i RTS 2.

smajke
04-03-2012, 06:10 PM
Moj prijedlog je da izbace BN, BN Music i DM a na njihovo mjesto neka ide RTS 1 i RTS 2.
dobar ti je prijedlog buraz, slazem se s tobom upotpunosti, samo sto nasi prijedlozi ne piju vode kod ovih iz bht....

ala7
04-03-2012, 07:29 PM
Politika je usla u sve sfere zivota u BiH.. Jedan šmokljo kao Lagumdzija, Dodik, Čović vode ovu drzavu a ne znaju koliko je 2+2 a kamoli da nabroje glavne gradove clanica EU i pitanj slicno tome..
Stranke se pitaju sta cemo imati u ponudi i za koliko para jer nas vucaju za usi gdje god stignu.. Glupo je sto spominjem ovo ali realnost je to, zalosno sta nam rade, evo BH Telecom - drzavna firma.. Ovo DRZAVNA sve ti govori ko ga vodi i kakve koristi ima sto ga vodi..

Sutra bi odjavio mojaTV da imam bolju soluciju, ne placaju mi se prikljucne takse ostalih operatera jer su za ovaj standard isuvise velike cijene.. Prikljucak Telemacha na kucu je 180KM tj. da pruze 15m koaksijalnog kabla koji lebdi u zraku i koji je izlozen vremenskim uticajem..

Dodje mi da uzmem sat. dig. resiver da ga prikopcam na vec postojecu antenu i da gledam samo FTA kanale.. Jebo internet,jebo kanale,jebo telefon, muka mi je vise od tih tehnologija..

hariis
04-03-2012, 07:36 PM
moja tv je super stvar..nema zezanja sa antenom al brate obicni kanali iz regiona nisu nam u ponudi..pa svaki seoski kablovski operater ih nudi..zar puno trazimo...i ponovit cu jos jednom..mnogo me strah novih kanala koji ce nam doci u programsku shemu..

andr0id
05-03-2012, 09:40 AM
sta sad ti? hoces jos ovih Jata, Lufthansa i ostalih kanala?

hariis
05-03-2012, 09:42 AM
sta sad ti? hoces jos ovih Jata, Lufthansa i ostalih kanala?

ako se odnosi na mene reci cu ti da jos jednom procitas sta sam napisao.et toliko

andr0id
05-03-2012, 12:48 PM

Nista ne treba izbacivati, nego samo ubacivati.

alessandro
06-03-2012, 01:52 PM
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M53b2c0f7355.html evo jedan kanal ne tako loš,ali ovo je trebalo da bude u startu ali nema veze.... :)

smajke
06-03-2012, 02:25 PM
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M53b2c0f7355.html evo jedan kanal ne tako loš,ali ovo je trebalo da bude u startu ali nema veze.... :)
kod mene ga nema...

alessandro
06-03-2012, 03:19 PM
i kod mene ga nema,jojjj pored svega počeli su širiti i laži(amna,smart,jata,rai uno),i ja sam samo pročitao na njihovoj stranici,pa sam sad ponovo pokrenuo moja tv ali opet nema,znači biće nekad u februaru možda :) mislio sam da ne mogu biti gori levati,ipak me uvijek iznenade,ja mislim da bi nam i Šešelj dao više kanala od BHTelecoma :)

niki1
06-03-2012, 03:46 PM
Polako drug dok dodu Amna, Smart i Jata onda tek ide Rai-uno nemoze prekoreda a ti si mozda jedan od malobrojnih koji znaju Talijanski pa ti se zuri :)

Yoe
06-03-2012, 05:03 PM
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M53b2c0f7355.html

Ovo se neko fakat zaj.bava sa korisnicima "MojeTV"...procitajte ovih par recenica

"Na zadovoljstvo korisnika usluge MojaTV, BH Telecom je u programski sadržaj uveo Rai Uno- najpoznatiji italijanski TV kanal." P.S. Ovaj je kanal FTA na Eutelsat

"MOJA TV... da proširite Vaš TV ekran i uživate, uz postojećih 79 kvalitetnih stranih i domaćih TV programa i korištenju usluga BH Telecoma po nevjerovatno povoljnim uslovima!"

i ono najsmjesnije na kraju u sto ni oni sami NE vjeruju

"Moja TV! Baš dobra! Dajemo više!"

smajke
06-03-2012, 05:18 PM
mogu kako god hoce, al nece dokle hoce....

gogadado
06-03-2012, 05:51 PM
Puzzolenti ladri! Fanculo tutti sulla lista.
Evo ja nauči par riječi. :D

alessandro
06-03-2012, 06:11 PM
dobar je ovaj "talijanski",bas mogu kako hoce,ali ne dalje od 01.12.2013 možda nas i spasi smak svijeta :) pa prije prekinemo ugovor

gogadado
06-03-2012, 06:29 PM
:D Svašta se nauči na tom RAI. :D
Un succhiatore, affanculo, testa di merda, una fica pronta, una schifosa...
Andate tutti a 'fanculo! Ma vattelo a pigliare in culo! Vaffanculo, testa di cazzo!
Kažem ja, niš' iz ovog neće dobro izić'. Ni za nas a vala ni za njih, kad tad!

andr0id
07-03-2012, 12:25 PM
ahahahahahaha

Eldorado
07-03-2012, 01:30 PM
Moja TV! Baš dobra!
Dajemo više!

kad pomislim da ne može gore uvijek ne iznenade :)
ne znam zasto im ovaj forum služi, procita li to neko od nadlezni iz bh telecoma nek malo se ukljuce sa nama,

sutra mozemo ocekivat kineski i japanske kanale taman :D

Yoe
07-03-2012, 01:38 PM
Nisu svjesni da im ovakvi potezi samo mogu otjerati i one koji se dvoume!!!

admir.h
07-03-2012, 03:47 PM
imam provjerenu info.da ce biti boljih kanala kao npr. oba HBO-a ,RTL, RTL2, Doma-tv, Sport klub i navodno se nalaze u test fazi .treba bit strpljiv i cekati.

ala7
07-03-2012, 04:24 PM
pa i telekomova provjerena informacija je LAZNA tako da to ne pije vode kod nas vecine.. primjer ti je nedavno najavljena tri domaca kanala a nigdje ih u ponudi.. nemojte biti smijesni.. ne vjerujem u te informacije.. ustvari vjerujem 1% tome i da ce biti za 2 godine mozda.. kad je meni monter rekao jos davne 2010. decembar da ce biti do 2011. januara preko 100 kanala.. to su suplje lovacke price..

niki1
07-03-2012, 10:14 PM
imam provjerenu info.da ce biti boljih kanala kao npr. oba HBO-a ,RTL, RTL2, Doma-tv, Sport klub i navodno se nalaze u test fazi .treba bit strpljiv i cekati.

Provjerenih informacija mi imamo i previse kako ala7 kaze eto gdjesu ova tri kanala koje su najavili a jos direktor na onom otvaranju u Mostaru svasta nesta obeca to smo valjda vec zaboravili koliko se ja sjecam spomeno covjek neke Web kanale 70 komada za Moja TV stali mu to bi niko ziv nezna.

Suweydan
08-03-2012, 02:19 PM
Uskoro novi kanal...

TV Oždrlje Donje 2 - hehhe

Mislim stvarno se sramote sa ovim kanalima. Koliko vremena ima a da nisu ubacili ni jedan normalan kanal!

smajke
08-03-2012, 02:54 PM
Uskoro novi kanal...

TV Oždrlje Donje 2 - hehhe

Mislim stvarno se sramote sa ovim kanalima. Koliko vremena ima a da nisu ubacili ni jedan normalan kanal!
hahhahahah.... neda im PUPAN besplatno, a oni skrti pa tako da nema nisa od toga....:D :D :D

Eldorado
09-03-2012, 11:01 AM

test faza, daj ba budite pametni kakva test faza..
visio mi nekoliko mjeseci "moja tv testni kanal" koji je crnjak bio :D

niki1
09-03-2012, 11:27 AM
test faza, daj ba budite pametni kakva test faza..
visio mi nekoliko mjeseci "moja tv testni kanal" koji je crnjak bio :D

Nije vise crnjak sad je velikim slovima napisano Moja TV :) sto vise nepuste Amna TV

alessandro
09-03-2012, 12:18 PM
Hoćemo Amnu! :) Hoćemo Smart Tešanj! :) Hoćemo JATA! :) Dajte nam što prije te kanale :) Možda ovako treba pisati pa da nam NE ubace ove kanale,ko zna možda oni nama sve u inat i kontra rade.

niki1
09-03-2012, 02:58 PM
Daj ljudi nemojte kukat u Hrvatskoj u Max TV izbacili dva Italijanska kanala i mjesto njih dodali Jugoton TV pa ovih dana mozda i mi dobiemo taj kanal ali kad malo bolje razmislim i nebi bio tako lose a Anu TV ja stvarno cekam.

andr0id
10-03-2012, 10:00 AM
amna tv.. jasmin tv.. e jos Izet Fazlinovic da otvori svoj kanal... to bi bio full paket

Yoe
10-03-2012, 12:03 PM
http://teve.ba/article/7797/novi-ugovori-za-ligu-prvaka

"Novi ugovori za Ligu prvaka"

Kako je objavila službena stranica UEFA-e, Telekom Srbija je postala vlasnik TV prava Lige prvaka i UEFA Super Cupa u periodu od 2012. do 2015. godine u Srbiji i Crnoj Gori.

Drugim riječima, Arenasport je postala apsolutni vlasnik TV prava u naredne tri godine. Prema našim saznanjima, ove godine se kupovalo na drukčiji način u odnosu na prethodne godine. TV prava Lige prvaka su se kupovali posebno odnosno ekskluzivno za utorak i ekskluzivno za srijedu te posebno za paket pay-TV prava.

U naredne tri godine, gledaoci u Srbiji će utorkom moći pratiti utakmice Lige prvaka ekskluzivno na Arenasport kanalima. Kako smo uspjeli saznati iz naših dobro obavještenih izvora, Radio-televizija Srbije ima pravo izbora jedne utakmice, najvjerovatnije srijedom, koju će emitovati na zemaljskoj mreži. Sve ostale utakmice, utorkom i srijedom uključujući i pay-TV paket biće emitovane na Arenasport kanalima.

Kada je u pitanju Crna Gora, sve utakmice Lige prvaka u naredne tri godine biće dostupne isključivo putem Arenasport TV kanala, utorkom i srijedom.

Također, UEFA je objavila da je vlasnik TV prava Lige prvaka u naredne tri godine u Makedoniji telekom operater Makedonski telekom. Za sada nije poznato koji emiter u ovoj zemlji će emitovati utakmice Lige prvaka, ali se nagađa da bi to mogla biti Arenasport.

Kada je u pitanju BiH, kako nezvanično saznajemo, objavljivanje odnosno potpisivanje ugovora za domaća TV prava je prolongirano do daljenjeg, najvjerovatnije do aprila ove godine. Najozbiljniji kandidati za domaća TV prava, odnosno emitovanje na zemaljskoj mreži navodno su OBN i Radiotelevizija Bosne i Hercegovine - BHRT.

Baš kao i u slučaju BiH, još nema odluke o vlasniku TV prava u Hrvatskoj budući da previranja između Hrvatske radiotelevizije i Nove TV i dalje traju. Vlasnik TV prava Lige prvaka u ovoj zemlji biće poznat u narednom periodu.

A "naš" BeeeHtelekom u prog.semu uvodi "MAHALSKE" televizije... "MI SMO NAJGORI I NAPLČUJEMO NAJVIŠE" vaš BeeeHtelekom?!

messilla
10-03-2012, 04:03 PM
Pa zašto i oni nisu ovo isto uradili i dali po jednu utakmicu utorkom i srijedom javnim emiterima i ostalo areni.

Yoe
10-03-2012, 04:33 PM
Evo ba sta se zalis vidis da i BeeeHtelekom prenosi utakmice "BiH - Premier lige"...šala nije

http://teve.ba/article/7808/sloboda-sarajevo-na-moja-tv

"Sloboda-Sarajevo na Njihovoj TV"

Danas je počeo proljetni dio fudbalskog prvenstva BiH - Premier liga. BHT 1 će i u ovoj polusezoni prenositi derbi kola, dok će korisnici BH Telecoma također moći pratiti utakmice Premier lige.

Zahvaljujući saradnji BH Telecoma i BHRT-a, korisnici usluga Moja TV i MojaWeb TV sutra će od 14:30 sati moći pratiti direktan prijenos još jednog derbija 16. kola Premier lige koji se igra u Tuzli između Slobode i Sarajeva.

Također, BH Telecom i BHRT namjeravaju sve utakmice Premier lige u narednoj sezoni prenositi putem testnog kanala IPTV platforme Moja TV.

Eldorado
10-03-2012, 08:41 PM
ma iskreno sto se tice kanala imamo ih i viška, opet svako gleda 10 tak svoji i to je to.
po meni je nepotrebno da ubacuju nove kanale i ovo je previše, al mozda neke zamjene uradit npr smiješno da imamo RTV Slon :D

andr0id
11-03-2012, 10:24 AM
nemoj OBN da prenosi ligu prvaka tako ti Allaha... ko ce slusati ona DVA DEBILA

ala7
11-03-2012, 04:10 PM
bolje OBN nego FTV ili BHT1 gdje je format kanala neki zlj a i kvalitet slike je kao 320x240 .. da Bog sacuva..

gledam usljivi m:tel ima RTL Televiziju a BH Telecom sa tolikim brojem korisnika, koje pravi magarcima, nema tog kanala.. ovo treba odjaviti pod hitno..

i HS i Lol i Telemach i M:Tel i "svako" od kablovskih/telecom operatera ima RTL Televiziju - regionalni kanal.. ODJAVITI SAMO.

Eldorado
11-03-2012, 08:58 PM
M:tel i Eronet zbog drugi razloga ne bi uzeo.. al iskreno ne treba kukat radi "1 kanala" da nam to fali nije jos dotle doslo ;)

a slazem se za BHT i FTV, gotivnije je gledat tekmu na OBN-u slika je vrh

Storm_17
14-03-2012, 11:29 AM
Hocete li nas poslusati vise?!

ZELIMO RTL TELEVIZIJU!!

smajke
16-03-2012, 09:22 AM
iznenadjenjima nikad kraja.... pa dokle vise???? evo upravo prebacim na kanal koji testiraju skoro godinu dana (premier liga bih) i ppise mi da kanal nije uvrsten u moj korisnicki paket.... nazovem komsiju koji ima moja tv phone i kaze mi kako kod njeg nista nisu mjenjali i da stoji najava za utakmicu zeljinu.... sad me interesuje dali da se ponovo prebacim sa moja tv full na moja tv phone... mozda im ne placamo dovoljno... SRAMOTA

Yoe
16-03-2012, 09:37 AM
iznenadjenjima nikad kraja.... pa dokle vise???? evo upravo prebacim na kanal koji testiraju skoro godinu dana (premier liga bih) i ppise mi da kanal nije uvrsten u moj korisnicki paket.... nazovem komsiju koji ima moja tv phone i kaze mi kako kod njeg nista nisu mjenjali i da stoji najava za utakmicu zeljinu.... sad me interesuje dali da se ponovo prebacim sa moja tv full na moja tv phone... mozda im ne placamo dovoljno... SRAMOTA

Drug taj ces kanal moc gledat samo ako dodatno platis 2 KM...meni licno taj kanal NEvrijedi 0.0000001pf

alessandro
16-03-2012, 08:27 PM
Arena sport 1 HR nema više u mojoj listi,e sad da li je do mene ili do ovih idemo treći,dajemo sve manje i manje ?!

niki1
16-03-2012, 08:59 PM
Arena sport 1 HR nema više u mojoj listi,e sad da li je do mene ili do ovih idemo treći,dajemo sve manje i manje ?!

Na Moja TV kao i na MojaWebTV Arenasport 1 HR ide to je nesto do tebe :)

Yoe
17-03-2012, 09:38 AM
Kao sto neki dan napisaH 2KM pa dajgle tekmu..."IDEMO SAMO NE ZNAM ĐE.... OTIMAMO NAJVIŠE"

"Obavjestavamo korisnike mojaTV da je BH Telecom u saradnji sa BHRT obezbjedio direktni prenos utakmice Premijer lige BIH izmedju Rudara iz Prijedora i Zeljeznicara iz sarajeva po cijeni od 2 KM. Utakmicu mozete pratiti u subotu 17.03.2012 u 15 sati na kanalu Premijer liga BIH koji se nalazi u kategoriji sportski.
Kupovina i gledanje ovog ekskluzivnog prenosa se obavlja na nacin da prebacite na navedeni kanal, pritisnete plavu tipku na vasem daljinskom, autorizujete kupovinu vasim PIN-om i uzivate u sportskom prenosu. Kupljeni kanal mozete gledati do kraja prenosa ove otakmice."

Tribbiani
17-03-2012, 09:38 AM
Odeš na stadion i gledaš. Ulaz je besplatan.

Casual
17-03-2012, 11:06 AM
kao sto neki dan napisah 2km pa dajgle tekmu..."idemo samo ne znam đe.... Otimamo najviše"

"obavjestavamo korisnike mojatv da je bh telecom u saradnji sa bhrt obezbjedio direktni prenos utakmice premijer lige bih izmedju rudara iz prijedora i zeljeznicara iz sarajeva po cijeni od 2 km. Utakmicu mozete pratiti u subotu 17.03.2012 u 15 sati na kanalu premijer liga bih koji se nalazi u kategoriji sportski.
Kupovina i gledanje ovog ekskluzivnog prenosa se obavlja na nacin da prebacite na navedeni kanal, pritisnete plavu tipku na vasem daljinskom, autorizujete kupovinu vasim pin-om i uzivate u sportskom prenosu. Kupljeni kanal mozete gledati do kraja prenosa ove otakmice."
ha-ha

messilla
17-03-2012, 05:48 PM
HAHAHA ja bi im platio, ali da ne gledam.
Nadam se da niko nije platio i da su džaba radili prenos :D

token
17-03-2012, 07:06 PM
ja sam platio,al nisam gledo tekmu,zezno sam se nisam procito onu obavjest i to bi to

amerl
17-03-2012, 07:49 PM
Pitanje u vezi smanjenog pinga.
Korisnik sam mojaTV, sad bi zelio da smanjim ping, pa sam nasao turtorial kako to uraditi.
Na prvoj slici su sadasnje postavke koje koristim.

http://www.dodaj.rs/f/3B/Pi/2DOBChko/zte.png

A na slici ispod su postavke koje trebam uraditi da bi smanjio ping. Na Adsl net bez moje tv, kad ovo postavim bude sve uredu. E da li ce se sta pokvariti ako stavim to bez obzira sto imam mojuTV ?

http://www.dodaj.rs/f/3W/GT/3MJLiJfl/zte2.png

Yoe
19-03-2012, 05:38 PM
Evo drugovi uskoro ce te moci pratiti sve programe ukljucujuci i Sport klubove sve na jednom mjestu "OTT Usluga"
http://teve.ba/article/7968/prva-ott-usluga-u-bih

"Prva OTT Usluga u BiH"

Belgijska kompanija Zappware je najavila uvođenje svog uspješnog Over-The-Top - OTT rješenja na bosanskom, srbijanskom i slovenačkom tržištu.

Kablovski operateri SBB i Telemach, koji djeluju u našoj zemlji, Srbiji i Sloveniji, nedavno su pokrenuli uslugu pod nazivom D3 Go koja omogućava korisnicima gledanje televizije preko različitih uređaja, bilo da se radi o računaru, laptop računaru, tabletu, smart telefonu ili iPod Touch-u. Zappwareovo rješenje će omogućiti ovim operaterima da ponude svoje programe korisnicima kablovskih usluga izvan SBB i Telemach mreža.

Zappware je realizovao End-to-End sistem za SBB i Telemach koristeći svoj TwinTV proizvod, koji isporučuje digitalne TV usluge na velikom broju second-screen uređaja uključujući smart telefone, tablete i računare.

TwinTV pokreće iView aplikacija koja operaterima omogućava upravljanje digitalnim TV sadržajima koristeći centraliziran administrativni korisnički interface.

"Zappwareovo OTT rješenje će omogućiti isporuku omiljenih programskih sadržaja i kanala svim našim klijentima ma gdje oni bili. Osim toga, ova jedinstvena ponuda koja kombinira tradicionalnu isporuku preko naše mreže sa OTT rješenjem, daje nam ogromne mogućnosti pružanja naših usluga i korisnicima koji su izvan naše mreže preko različitih tipova mreža i uređaja", izjavila je Victoriya Boklag, zamjenica izvršnog direktora SBB-a.

Over-The-Top usluge - OTT je opšti izraz za digitalne TV usluge - video, TV kanali i slično, koje se isporučuju preko Interneta bez obzira na Internet providera.

Za razliku od tradicionalnih IPTV servisa, OTT nema potrebe za infrastrukturom koju nudi određeni provider budući da se OTT usluge isporučuju putem Interneta, odnosno, potrebna je bilo koja ili bilo čija Internet konekcija, kako bi usluge bilo dostupne bilo kada i bilo gdje putem smart telefona, tableta, konzola, računara, laptopa i slično.

OTT servisi mogu imati značajnu ulogu u širenju Internet televizije i Connected TV-a. Također, OTT usluge donose potpuno novi način operaterima pri generisanju prihoda od Video-On-Demand usluga, Catch-Up TV-a i interaktivnih aplikacija. Najveću korist imaju tradicionalni TV distributeri.

http://www.broadbandtvnews.com/2012/03/19/zappware-takes-sbb-and-telemach-over-the-top/

Pa nek sad razmisljaju i uvode MAHALSKE KANALE ovi sto idu prvi

ala7
19-03-2012, 07:02 PM
Tako je propadnite BH Telecom !!

Samo ovi jadovi nista ne uzvracaju vjernim korisnicima.. Mozete koliko hocete ali ne mozete dokle hocete..
Vec izlaze u javnost razne afere od tendera pa do kupovine zastarjele opreme Ericsona ni manje ni vise nego cca. 17 mil. (kako sam skontao).. Sami sebe vucete na dno Žohari..

(admini zao mi je na mom rijecniku ali ovo je realnost kojoj treba u kraj stati)
(nek mi ne citiraju oni koji ce reci " kako ces u kraj stati" zbog takvih imamo ovo sto imamo danas tj. sute i trpe i odvracaju ostale od "preokreta")

Ima li gdje dugme za samounistenje drzave BiH !!!

Jadno je kad ti stranci diktiraju domacu zadacu !!

andr0id
19-03-2012, 10:42 PM
radije bi poslao sms na OTV VALENTINO narucio neku glupu pjesmu, nego gledao rudar - zeljo.. hahahahaha omg koji kreteni! zasto oni uvode ove kanale.. jake vam suradnje i lopovluka m vam j..

da neko ne shvati pogresno, nemam nista protiv te utakmice i ta 2 kluba.. nego ovo oko 2 KM i to.. zalosno!

Yoe
20-03-2012, 11:08 AM
Tako je propadnite BH Telecom !!

Samo ovi jadovi nista ne uzvracaju vjernim korisnicima.. Mozete koliko hocete ali ne mozete dokle hocete..
Vec izlaze u javnost razne afere od tendera pa do kupovine zastarjele opreme Ericsona ni manje ni vise nego cca. 17 mil. (kako sam skontao).. Sami sebe vucete na dno Žohari..

(admini zao mi je na mom rijecniku ali ovo je realnost kojoj treba u kraj stati)
(nek mi ne citiraju oni koji ce reci " kako ces u kraj stati" zbog takvih imamo ovo sto imamo danas tj. sute i trpe i odvracaju ostale od "preokreta")

Ima li gdje dugme za samounistenje drzave BiH !!!

Jadno je kad ti stranci diktiraju domacu zadacu !! S' ovakom pAlitikom poslovanja... BHtelekom je osuđen na propast, a radi se uspjesno na tome!

Papirni Pajac
20-03-2012, 12:36 PM
Meni je stalno šega kako su najbolje stvari uvijek besplatne :mrgreen: prosto zasticene nevidljivoscu, i uvijek će biti :mrgreen: :mrgreen: poslujte kol'ko ocete

messilla
20-03-2012, 02:38 PM
Večeras na Rai Uno Juve-Milan 20:45 h. (kup)
Bar to ako ništa.

Adi_sarajevo
20-03-2012, 04:04 PM
Večeras na Rai Uno Juve-Milan 20:45 h. (kup)
Bar to ako ništa.

Vjerovatno ce biti to nista jer RAI 1 obicno kodira kad su utakmice

messilla
20-03-2012, 06:07 PM
Koliko ja znam kodira kad Italija igra u gostima ili ono kad su kodirali super kup (UEFA)

edytz
20-03-2012, 11:52 PM
RaiUno je zaključan bio i večeras kad su igrali talijani kup, ali i u subotu i nedelju kada je bila formula 1 inače jedini kanal na MojaTV gdje bi se ko mogla pratit formula! Fkt ne kontam kako na ostalim kablovskim recimo Nova i HRT2 normalno funkcionišu kada te televizije prenose neki sport, a na MojaTV je uvijek zaključano! Baš ono pravo uvijek telekom ide prvi i daje više, jest al na računima!!!

Eldorado
21-03-2012, 10:06 AM
ne zasniva se moja tv na sportu ;)

Adi_sarajevo
21-03-2012, 10:46 AM
Malo su dotjerati mojawebtv...

EasyWay
21-03-2012, 05:09 PM
Ovo je samo kozmetička promjena. Šta je sa promjenama u smislu novih kanala,gdje su dokumentarni kanali-nijednog nema,SMIJEŠNO! Vjerovatno će sljedeći na listi biti TV KISS. Da Bog sačuva
Malo su dotjerati mojawebtv...