PDA

Pogledajte punu verziju : Programska šema - MojaTV ALL ABOUT

Stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

odisej
24-03-2012, 10:54 PM
meni je super i nadam se da samo tako i ostane .... mojaTV
volim da gledam programe i filmove iz videoteke..
sve najbolje ...

andr0id
25-03-2012, 12:23 AM
meni je super i nadam se da samo tako i ostane .... mojaTV
volim da gledam programe i filmove iz videoteke..
sve najbolje ...

evo ti Lajk :D

davorp
25-03-2012, 09:40 PM
sport klub ce biti pusten naredne godine u nasu platformu
do tada uzivajte uz arena sport1,2,3,4

Faris
25-03-2012, 11:31 PM
Pozdrav :D

Eh ovako imam neka pitanja, nadam se da ste voljni odgovorit mi.

Naime, u vezi MojaTV, zanima me ukoliko potpisem ugovor na 24 mjeseca, nakon isteka ugovora vracam opremu ? Te ukoliko nakon isteka ugovora zelim i dalje koristiti MojaTV da li moram potpisat novi ugovor, placat za koristenje opreme, ili samo placam paket koji koristim bez ista dodatnog ?

Novi sam pa me malo zanima :D

Adi_sarajevo
26-03-2012, 11:10 AM

Naime, u vezi MojaTV, zanima me ukoliko potpisem ugovor na 24 mjeseca, nakon isteka ugovora vracam opremu ? Te ukoliko nakon isteka ugovora zelim i dalje koristiti MojaTV da li moram potpisat novi ugovor, placat za koristenje opreme, ili samo placam paket koji koristim bez ista dodatnog ?

Kolko ja znam nakon 24 mjeseca oprema je tvoja tako da mozes raditi s nje sta hoces...naravno ne placas nikakvu naknadu poslije toga...

Adi_sarajevo
26-03-2012, 11:11 AM
sport klub ce biti pusten naredne godine u nasu platformu
do tada uzivajte uz arena sport1,2,3,4
Ne valjaj gluposti...

Faris
26-03-2012, 11:29 AM
Kolko ja znam nakon 24 mjeseca oprema je tvoja tako da mozes raditi s nje sta hoces...naravno ne placas nikakvu naknadu poslije toga...

Eh hvala, to me zanimalo.

Tribbiani
26-03-2012, 12:24 PM

Što se tvog prvog pitanja tiče odgovor potraži u Ugovoru kojeg potpisuješ. Naime, ako tamo piše da oprema ostaje kod tebe onda ostaje kod tebe. I sa ADSL-om je prije bilo da oprema ostaje tebi, sad to nije slučaj. Sad opremu dobiješ na korištenje i nije bitno jesi li koristio dva mjeseca ili dvije godine nakon odjavljivanja usluge istu vraćaš Telekomu.

Što se drugog pitanja tiče, ne moraš potpisivati novi Ugovor. Samo potpisivanje prvog Ugovora je dovoljno, ti si se samo obavezao da ćeš uslugu koristiti minimalno 24 mjeseca ali Ugovorom nije određeno maksimalno vrijeme trajanja.

big Ed
26-03-2012, 09:53 PM
Samo jedna opaska, nema kanala koji prenosi utrke F1, tako da bi bio potpuno zadovoljan da postoji jos takav kanal u shemi. Samo u Hrvatskoj postoji 8 lokalnih TV stanica koje prenose utrke... ;)

niki1
26-03-2012, 10:35 PM
Samo jedna opaska, nema kanala koji prenosi utrke F1, tako da bi bio potpuno zadovoljan da postoji jos takav kanal u shemi. Samo u Hrvatskoj postoji 8 lokalnih TV stanica koje prenose utrke... ;)

Posto iz BiH izgleda niko nece da uzme pravo prenosa jedino rijesenje je da se ubaci RTL nebi doslo do krsenja autorskih prava posto oni imaju za nekodirano prekazivanje na satalitu.

Eldorado
27-03-2012, 07:15 PM
cudim se da nema obicnog njemackog RTL kanala, i ZDF su skoro izbacili mada je znao bit tu tekmi njemacke repke i kup utakmica nekad!
Ako su Free mogu ih ubacit, dosta raje razumije njemacki.. barem vise nego italijanski i rai uno :D

ala7
27-03-2012, 10:34 PM
RTL njemacki bi dobro dosao.. a i Sat.1 i Kabel 1. ..

Na RTL prenosi F1 a na Sat.1. prenose Ligu prvaka.. Primjetio sam da Arenasport "sere" u vezi prenosa ne prenose sve kao prije vec moraju odvojiti utakmicu za drzavnu televiziju.. shit happens !!

niki1
27-03-2012, 10:56 PM
RTL njemacki bi dobro dosao.. a i Sat.1 i Kabel 1. ..

Na RTL prenosi F1 a na Sat.1. prenose Ligu prvaka.. Primjetio sam da Arenasport "sere" u vezi prenosa ne prenose sve kao prije vec moraju odvojiti utakmicu za drzavnu televiziju.. shit happens !!

Dali moze neko da provjeri ako RTL prenosi F1 a Sat1 Ligu prvaka i ako slobodno emituju preko satalita za cijelu Evropu dali bi uvrstavanjem u ponudu Moja TV morali biti zatamljeni zbog prava prenosa za BiH. Ali da sigurno zna sta zakon kaze a ne da predvida jer i ja predvidam da bi mogli da slobodno idu.

Adi_sarajevo
28-03-2012, 01:38 AM
cudim se da nema obicnog njemackog RTL kanala, i ZDF su skoro izbacili mada je znao bit tu tekmi njemacke repke i kup utakmica nekad!
Ako su Free mogu ih ubacit, dosta raje razumije njemacki.. barem vise nego italijanski i rai uno :D

Ovo je odgovor vezan za ARD koji je saopstio kablovski operater kojeg koristim:

"Poštovani korisnici,

Obzirom da od 01. januara 2012. njemačka TV kuća ARD istupa iz AGICOA Opšteg sporazuma o licenciranju simultane, nepromijenjene i neskraćene retransmisije TV kanala putem kabla u BiH, prinuđeni smo da isti više ne reemitujemo putem naše mreže."

Vjerovatno ce se i ostali njemacki kanali poceti sa istom praksom...

big Ed
28-03-2012, 04:19 PM
Posto iz BiH izgleda niko nece da uzme pravo prenosa jedino rijesenje je da se ubaci RTL nebi doslo do krsenja autorskih prava posto oni imaju za nekodirano prekazivanje na satalitu.

Prosle godine je TV1 kupila prava nakon nekoliko utrka, kazu jeftinije je, ali ove godine ni Sanela J. nas ne j... ni strucno!
RTL je rjesenje... hocemo RTL drzavna kompanijo!!!

Sev3n7
28-03-2012, 04:26 PM
Dali moze neko da provjeri ako RTL prenosi F1 a Sat1 Ligu prvaka i ako slobodno emituju preko satalita za cijelu Evropu dali bi uvrstavanjem u ponudu Moja TV morali biti zatamljeni zbog prava prenosa za BiH. Ali da sigurno zna sta zakon kaze a ne da predvida jer i ja predvidam da bi mogli da slobodno idu.

rtl prenosi f1 a sat1 ligu prvaka, ali cini mi se samo ako neki njemacki klub igra kao npr. veceras bayern munchen

niki1
28-03-2012, 04:40 PM
Prosle godine je TV1 kupila prava nakon nekoliko utrka, kazu jeftinije je, ali ove godine ni Sanela J. nas ne j... ni strucno!
RTL je rjesenje... hocemo RTL drzavna kompanijo!!!

Ja neocekujem da ponovo TV 1 prenosi F1 jer mislim da im to nece dozvolit prosle godine jesu dobili pravo prenosa za BiH poslije trece utrki i to po veoma povoljnoj cijeni tako da im ove godine to isto nece dozvolit mozda OBN ili neko drugi ako se pojavi da im dozvole i daju povoljno.

big Ed
28-03-2012, 04:43 PM
Ja neocekujem da ponovo TV 1 prenosi F1 jer mislim da im to nece dozvolit prosle godine jesu dobili pravo prenosa za BiH poslije trece utrki i to po veoma povoljnoj cijeni tako da im ove godine to isto nece dozvolit mozda OBN ili neko drugi ako se pojavi da im dozvole i daju povoljno.

OBN nece sigurno, pouzdano znam. :(

alme666
28-03-2012, 05:31 PM
njemacki rtl i sat 1 to bi dosta dosta popravilu programsku semu moja tv

token
28-03-2012, 10:59 PM
ljudi radil kod vas moja tv WEB?

smajke
30-03-2012, 05:12 PM
nije valjda da se neko zalio na ovakav kvalitet moja tv.... hahhahha
http://teve.ba/article/8205/problem-sa-uslugom-moja-tv

smajke
30-03-2012, 06:39 PM
napokon su poceli da salju upitnike o zadovoljstvu korisnika na moja tv. hajmo ljudi popunjavajte mozda nesto i prodje, ako nista da nam izbace ove kanale koje niko ne gleda. :D
upitnik mozete pronaci na vasoj mail adresi.

gogadado
30-03-2012, 07:13 PM
napokon su poceli da salju upitnike o zadovoljstvu korisnika na moja tv. hajmo ljudi popunjavajte mozda nesto i prodje, ako nista da nam izbace ove kanale koje niko ne gleda. :D
upitnik mozete pronaci na vasoj mail adresi.

Što sam im ja nakamarao. I na kraju pitanje da li bi plaćali manju cijenu za manji broj kanala!?!?!? Meni to smrdi da će nam obet zavalit neku nebulozu. Hebo te, m:tel za 3,5 marona ti da 4 Arena Sporta (španska, talijanska, francuska, CL, Europa liga....), a ovi za utakmicu domaće ljige traže 2 dragocijene markice. Oni su stvarno...

smajke
30-03-2012, 07:25 PM
Što sam im ja nakamarao. I na kraju pitanje da li bi plaćali manju cijenu za manji broj kanala!?!?!? Meni to smrdi da će nam obet zavalit neku nebulozu. Hebo te, m:tel za 3,5 marona ti da 4 Arena Sporta (španska, talijanska, francuska, CL, Europa liga....), a ovi za utakmicu domaće ljige traže 2 dragocijene markice. Oni su stvarno...
pa ne mogu se porediti ove nabrojane lige sa domacom PL. gledati utakmicu naseg prvenstva NEPROCJENJIVO :D :D :D za ocekivati je da ubace neki kanal koji ce prenositi drugu ligu sjever hahahahaha

niki1
30-03-2012, 08:51 PM

Kad usporedujemo onda usporedimo sve m : tel Fiksna + IPTV 30 KM + PDV Arenasportovi 3,5 KM 33,5 + PDV
a mi te kanale imamo u osnovnom paketu stim da oni imaju paket dokumentarni i erotski koje mi isto imamo u osnovnom paketu toliko o usporedbi.

Pitanje koje je doslo u upitniku Dali bi placali manju cijenu za manji broj kanala mi je podpuno glupo pitanje i na njega ja nisam htio da odgovorim koi su to kanali koi bi se izbacili ????

Mi treba da ocekujemo da ce da naprave pakete pa ko sta voli neka uzme i neka placa ja bi rado ostavio sportske a uzeo filmski paket. Trebalo bi da ubace za sada barem jedan HBO i Klasik TV a nebi bilo lose da naprave dva paketa jedan sportski i jedan filmski i da nam daju da izaberemo jedan od ta dva u osnovnom paketu a ako neko zeli oba onda da jedan dodatno placa.

gogadado
30-03-2012, 09:33 PM
Kad usporedujemo onda usporedimo sve m : tel Fiksna + IPTV 30 KM + PDV Arenasportovi 3,5 KM 33,5 + PDV
a mi te kanale imamo u osnovnom paketu stim da oni imaju paket dokumentarni i erotski koje mi isto imamo u osnovnom paketu toliko o usporedbi.

Pitanje koje je doslo u upitniku Dali bi placali manju cijenu za manji broj kanala mi je podpuno glupo pitanje i na njega ja nisam htio da odgovorim koi su to kanali koi bi se izbacili ????

Mi treba da ocekujemo da ce da naprave pakete pa ko sta voli neka uzme i neka placa ja bi rado ostavio sportske a uzeo filmski paket. Trebalo bi da ubace za sada barem jedan HBO i Klasik TV a nebi bilo lose da naprave dva paketa jedan sportski i jedan filmski i da nam daju da izaberemo jedan od ta dva u osnovnom paketu a ako neko zeli oba onda da jedan dodatno placa.

Za cijenu koju ja plaćam (55 marona kao i m:tel open trio paket (http://www.mtel.ba/menu/2751/open_iptv_kanali/)) nemam sljedeće kanale koji imaju kod m:tela: RTS 1, RTS 2, B92 , B92 INFO, RTL HR, MTV Adria, Feelmax, Feelmax YU, Feelmax Jr., MTV Hits, MTV Dance, MTV Two, VH1 Classic, MGM, DaVinci Learning, BBC World, Cartoon Network/TCM, Travel, Baby TV ..... A za 3,5 km (utakmica i jedno i po poluvrijeme ljige) dobijem još tri Arene S. Plus što im je internet brži 50% nego moj (3 mbps). Toliko o usporedbi.ba
Firma sa najgorom "uslugom" u okruženju.ba Kol'ko god im ti natez'o ;)
Plus, da ne pričam o tome što ti za manje pare što plaćaš nego ja (skoro pa HBO paket kod m:tela) imaš duplo brži internet.

zeljka.pejic
31-03-2012, 02:09 PM
pretpostavljam d ace administratori skloniti post, jer Boze, BhTelecomu pravim konkurenciju, ali boli me briga.
Uglavnom, od 1.maja, BHB cable TV uvodi SPORTKLUB!!! Konacno cu moci pratiti EBEL ligu i hokej!!!

Raja masovno najavljuje prekid ugovora za MojuTV. Apsurdno je nemati RTL HR i neke dobre regionalne kanale....
Ako itko cita postove iz BHTelecoma, molim vas, ljudi, ako hocete opstati pratite sta vam trziste porucuje!!! Hocu RTL Hrvatska, HBO, MTV!!!! hocu 200 kanala od kojih barem 50 lici na nesto. Dajte nama ono sto hcoemo, pa vi slobodno ugurajte u ponudu i TV Behar i takve slicne:))

dennxster
02-04-2012, 09:49 PM
I ja hoću rtl , rtl 2 , b92 , prvu , rts 1 , 2 , sport klub , mtv , vh1 , bbc , itv..... Namjerno pišem velikim slovima da vam možda upadne u oko činjenica da se svi iptv i kabl operatori popravljaju , dok vi idete nazad i gubite korisnike. No administator mi ne dopusta velika slova , pa su malaaaaa.... demokratija nema sta.
Ma daaaaaaaaaaaaaaaajte više očitujte se , hoće li biti kakvih pozivitnih promjena ili da se ja odjavljujem sa ovog čuda....

Casual
02-04-2012, 10:04 PM
Hocu i ja janjetine,al' nema

niki1
02-04-2012, 10:08 PM
Hocu i ja janjetine,al' nema

Zato ima dobre piletine na auto piaci na Stupu

Samo me zivcira sto nepustite Face u HD

EasyWay
03-04-2012, 04:16 PM
http://teve.ba/article/8300/liga-prvaka-na-obn-u
opa bato :) :) OBN se ne šali...hoćemo se naslušati onog vatrenog dvojca kad budu tekme :)

Casual
03-04-2012, 06:16 PM
http://teve.ba/article/8300/liga-prvaka-na-obn-u
opa bato :) :) OBN se ne šali...hoćemo se naslušati onog vatrenog dvojca kad budu tekme :)
Bolje njih dvojicu da slusam nego onog wnb Hrvata sa FTV (ko je pratio zadnjih nekoliko tekmi,skontace o cemu pricam)

Yoe
05-04-2012, 10:31 AM
G'laj prog.semu "D3go" http://www.telemach.ba/epg/grid i prog.semu ublehaske "NjihoveWebTV" http://www.bhtelecom.ba/webtv.html vrijede ba vise ona 3 Sport kluba na Telemachu nego komplet Njihova TV

messilla
05-04-2012, 08:00 PM
Strašno jbt, još besplatno godinu dana za super mix pakete (digitalna+net+telefon) .
Ja najvjerovatnije neću još isključivat, jer kontam , šta ako arena uzme prava na sve utakmice lige prvaka utorkom i ono što je ostalo od srijede (pošto je obn otkupio samo best pick za srijedu), onda neću imati gdje pratit (ne da mi se zezat sa streamovima).

smajke
06-04-2012, 01:16 PM
konacno Smart tv u ponudi hahhahaahhahahaha

alme666
06-04-2012, 02:21 PM
pa oni stvarno nisu normalni jos jedan bijedni kanal

messilla
06-04-2012, 03:29 PM
Ama ovo je prevršilo svaku mjeru

Eldorado
06-04-2012, 05:21 PM
što je zalosnije jos obavijest ubacili da ima novi kanal tzv Smart :D

EasyWay
06-04-2012, 05:36 PM
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5f66f0e5ff7.html
Ako ćemo slijediti ovaj link,odnosno obavijest,onda sa sigurnošću možemo reći da je slijedeći na listi Jata Srebrenik,pa onda Amna Tešanj. Smijao bi se do sutra,al' ovo nije za smijanje. Ovo je žalosno,da žalosnije ne može biti.
FUJ,FUJ,FUJ

alme666
06-04-2012, 07:53 PM
samo dok istekne ugovor i goodbye moja ili ti njihova tv

ala7
06-04-2012, 08:16 PM
Istice mi ugovor u decembru.
NE POVECAJU LI NE NA 4Mbit/s VEC NA 6Mbit/s DO TAD I NE UBACE LI VH1 Classic, RTL-hr, RTL-de, Kabel1-de, SportKlub, SportKlub+ sigurno ce imati nogu od mene pa makar koristio i M:tel i HT:Eronet ili cak Haloo mrezu i gledao FTV,BHT1 preko riblje kosti

Nisam bio zahtjevan korisnik ali sad cu biti..

andr0id
06-04-2012, 11:11 PM
HAHAHAHAHAHA "riblje kosti" ahahahahahahahaha legendo! :)))))))))))))

Nokia_N
06-04-2012, 11:21 PM
Bravo Ala mafijo i ja sam uz tebe!!!

messilla
07-04-2012, 11:47 AM
Ako nista bar su u zadnje vrijeme popravili sliku na arenama, koja je stvarno odlicna

zeljka.pejic
11-04-2012, 07:10 AM
istice mi ugovor u decembru.
Ne povecaju li ne na 4mbit/s vec na 6mbit/s do tad i ne ubace li vh1 classic, rtl-hr, rtl-de, kabel1-de, sportklub, sportklub+ sigurno ce imati nogu od mene pa makar koristio i m:tel i ht:eronet ili cak haloo mrezu i gledao ftv,bht1 preko riblje kosti

nisam bio zahtjevan korisnik ali sad cu biti..

aleluja!!!!

Nezadovoljni
11-04-2012, 04:07 PM
Meni su donjeli neki STB (Zyxl) tako nekako. Slika je katastrofa, zvuk ko iz Uljanog bureta, a protok slike, isto da na mobitelu gledaš, ustvari bolje je kod mene na mobu. Doduše nekad sve stane, toliko zablokira da cak niti jedno dugme ne radi, ja ih zvao kazu: "Ma neka, to treba tako dok se ne razradi", da se razradi????? Pa dokad više bože, dokaaad? Nabacali ovih SAMOUBILAČKIH kanala, pa ja kad ih gledam pojeo bih se sav majke mi. A internet da ne govorim, ping je nekad bude 650, a nekad 48?? pa gdje to ima, pa bolju mrezu indonezija ima od nas, dajte ljudi povečajte nam brzinu, pa ovo je sporo do boga...

mrmrman
11-04-2012, 04:33 PM
Meni su donjeli neki STB (Zyxl) tako nekako. Slika je katastrofa, zvuk ko iz Uljanog bureta, a protok slike, isto da na mobitelu gledaš, ustvari bolje je kod mene na mobu. Doduše nekad sve stane, toliko zablokira da cak niti jedno dugme ne radi, ja ih zvao kazu: "Ma neka, to treba tako dok se ne razradi", da se razradi????? Pa dokad više bože, dokaaad? Nabacali ovih SAMOUBILAČKIH kanala, pa ja kad ih gledam pojeo bih se sav majke mi. A internet da ne govorim, ping je nekad bude 650, a nekad 48?? pa gdje to ima, pa bolju mrezu indonezija ima od nas, dajte ljudi povečajte nam brzinu, pa ovo je sporo do boga...

Znas sta nemoj da smaras. prije si trebao se pridruziti ovome forumu pa da malo procitas misljenja a ne sada e pa druze neka ti je sretno sad suti i trpi. Nitko te nije prisiljavao na uslugu.

Yoe
11-04-2012, 05:41 PM
znas sta nemoj da smaras. Prije si trebao se pridruziti ovome forumu pa da malo procitas misljenja a ne sada e pa druze neka ti je sretno sad suti i trpi. Nitko te nije prisiljavao na uslugu.

:) :) :)

gogadado
12-04-2012, 07:30 AM
Šta je s ovom programskom šemom na Arenama? Pregled programa daju za jedan dan i tako stoji cijelu heftu, sad već drugu.

andr0id
12-04-2012, 11:55 AM
uvijek su azurni bili po tom pitanju.. bitno je napraviti januarsku, februarsku, martovsku, aprilsku itd akciju..

yosma
13-04-2012, 07:37 AM
I tako prolaze mjeseci,i mjeseci, i mjeseci...a oni pjevaju:
http://www.youtube.com/watch?v=07SCMsiFs7Q

EasyWay
13-04-2012, 04:38 PM
hahaha,dobar si majke mi
I tako prolaze mjeseci,i mjeseci, i mjeseci...a oni pjevaju:
http://www.youtube.com/watch?v=07SCMsiFs7Q

ala7
13-04-2012, 07:25 PM
http://teve.ba/article/8517/crnogorci-bez-prijenosa-formule-1

"...Tako se vlasnici ovog kanala, piše magazin Auto, ponašaju kao silne paše - ne daju kanal operaterima, a prijetnjom tužbama traže od tih istih operatera da zatamnjuju sliku njemačkog RTL-a dok traju kvalifikacije i utrke...."

Jest ovo sranje oko prva prenosa, SportKlub je sranje od tv kuce.. Diktiraju svima sta ce ko da radi, dok ArenaSport je tolerantnija u pregovorima sa kablovskih operaterima i tv kucama kad su u pitanju tv prava..

Ovaj svijet vise nije normalan, sto se mora jednoj tv kuci prodati pravo prenosa u ovom slucaju F1 a drugi moraju ispastati tj. kablovski operateri i na kraju sami korisnici..

SportKlub nedozvoljava da se pusti njemacki RTL za vrijeme utrke tj. treba se zatamniti a istovremeno trazi puno novca za reemitiranje svojih kanala.. Hoce i jare i pare..

Da se ja pitam svako ko ponudi za prenos i dobice ga a ne monopolisticki rezim provoditi i ucjenjivati..
Svima fali engleska liga a SportKlub ucjenjuje tako sto trazi veliku svotu novca a neda da uvrste kablovski operateri npr. Premier League u ponudu (kako se vec zove kanal engleske premijer lige)

Ne mora se uvoditi SportKlub samo radi ovog rezima i nacina poslovanja te tv kuce..
Kad ce smak svijeta !!

Yoe
14-04-2012, 12:39 PM
Samo da se nadovezem na gornji text...Citat "kolege" sa drugog foruma veoma je zanimljiv...ja mislim da je ovo neko od kablovskih operatera pis'o i veoma je upucen u problematiku zvana "Sprort klub(ovi)"

Kablovski rat, stvaranje medijskog haosa podpomognut laicima iza RAK-a, I konkurencijskog vijeca.
Zalosno je vidjeti kako nas jedan medijski lobi vuce za nos I razara, kao ovce za sisanje koje udobno sjede u luksuzu tv premije sport klub. Pitanje je do kada ce taj luksuz biti dostupan I ovoj "maloj" telemach komuni, kada zadovoljstvo upotpuni ponudu sa novim cijenama na jesen. A zasto? Jer su u pitanju luksuzni prijenosi spanske primere. Tako se prosiruje monopolska infrastruktura u nase “telepatske” mozgove. Premium paket s ostalim sport klubovima s relativnom cijenom od 10-12 km mjesecno, ili pojedinacno dodatni kanali u iznosu od 4km mjesecno.
Informacija kako sprot klub terorise bratske kablovske operatere u crnoj gori po pitanju formule 1, sluzbeno su otkupili prava za CG, ali se taj program ne emituje u cilju dokazivanja monopolske sile, I praksa je identicna ovoj u BiH (ako ne sviras po nasim notama…….TV mrak). Formula 1 se redovno prikazuje na RTL de , na nezadovoljstvo sirih narodnih masa, cekajuci detaljnu analizu svake trke pod dirigentskom palicom scar face aka Niki Lauda, I toplog deckica Kai Ebel-a. Pitanje je kad ce RAK narediti zatamnjenje RTL de u kablovskim sistemima BiH, po zelji svog nalogodovca, TV magnata SBB-a, telemacha, sport klub-a.
SBB se preko telemacha siri I na druge gradove u BIH, gdje je postivanje zakona o koncentraciji I monopoliziranju jos manje, I gdje sluh RAK-a I konkurencijskog vijece skoro da I nepostoji. Tako se kupuju I u svoj robovski blok uzimaju kablovski operateri bez neke velike zakonske pompe, (Mito, mito bekrijo) . Dovoljno je kad upalis “digitalni” resiver telemacha d ate uvijek lijepo pozdravi SBB (Srpske kablovske mreze), kao da sam u Pozarevcu. To samo potvrdjuje bahatost , ponizavajuci odnos monopolske strukture nad svojim TV robovima, ovcama za sisanje koje zadovoljno zavaljeno sjede uz osjecaj primarno-primitivnog tv luksuza.U BiH se sapunica nastavlja I samo je pitanje vremena kada ce LOL I jos par njih ostati bez sport kluba. Tada ce nastati vrhunac nezadovoljnika koji do juce nisu marili sta sbb I telemach planiraju u kablovskom ratu. Mrak u eteru kablovske TV, jer se luksuz monopolizirao , a nasi dragi RAK-ovci ce kao mili sticenici pozvati se na postivanje zakona, jer je sport klub vlasnik prava ( I to sto ce te sadrzaje gledati cirka 40.000 ljudi, ne domacinstava, koga briga) pa ko krsi njihov zakon kazna u bubrege ( tu su velemajstori). Zato se priprema paprena-monopolska cijena za kablovske telemach TV robove na jesen. I ukoliko LOL zadrzi sport klub cijenom nece moci pratiti telemach, koji ce uvijek biti konkurentniji s boljom ponudom robovskih tv kanala I sadrzaja (jer tu stoji lobi, tu stoji monopol).
U malo carstvo arene sport koje postaje jos manje na jesen , utorkom TV robovima nudi pik utakmicu Lige prvaka. Mesetarice TV robove na drugoj omasovljenoj strani. Tako da cijena od 10 km ostaje ista, ili ce I tu nastati rasparcavanje usluge na pik utakmicu (koja se posebno-dodatno placa 5 km, tzv PPV), I ostale tv sadrzaje kao talijanska liga koja ima manju gledanost na ovim prostorima od engleske I spanske lige (takmac bundes liga). Za koju godinu 4-5, arena sport vjerovatno gubi I ovo malo prostora luksuznih tv prava, pa ce egzistirati na regionalnim projektima fudbalskih, kosarkaskih I inih balkanskih liga. Samo za koju cijenu, I koce to zeljeti gledati I pratiti?
Veca tuga obuzme covjeka kada vidi taj (crno)SIVI dom I javni servis koji tone kao titanic u 3D verziji (BHT1, FTV, RTRS). Sposobni urednici-novinari sportskog programa, koji na tim pozicijama duze obitavaju nego jedna politicka stranka u sarajevu 20 godina. I nije cudo sto pored takvih menadzera javni servis lici na TV oglase u pola 8!!!!! Politicki podobnici I novinarski amateri, dovoljno je cuti par njih sa FTV-a, u toku utakmice L.P. Nije cudo, ili ne sasvim slucajno sto je OBN preuzeo L.P. Svaka cast I respect na obavljenom poslu.
Eksperti sa javnog As servisa pravdaju se cijenom, sto je vec postala praksa potonjim. Zato ta praksa nema kraja pa je u pitanju I prijenos ovogodisnjeg EURA, Olimpijskih igara (s trezvenom medinom sehic). Zasto se dovodi u pitanje TVprijenos, jer je komsijski HRT vec najavio ljetnu TV shemu, gdje je u centru desavanja EURO, I Olimpijada. A nasi ce “experti” sa javnog servisa sa zaljenjem iznijeti konstataciju da nisu bili u FINANSIJSKOJ mogucnosti obezbijediti oba dogadjaja, Zato ce nas vjerovatno mesarski kasapiti po “telepatiji mozga” sa nekom TV shemom poput prijenosa engleske lige.
Ugodno TV ljeto, I jos ljepsu jesen zele vam TV I kablovski stvaraoci mraka.

ala7
14-04-2012, 03:34 PM
Samo da se nadovezem na gornji text...Citat "kolege" sa drugog foruma veoma je zanimljiv...ja mislim da je ovo neko od kablovskih operatera pis'o i veoma je upucen u problematiku zvana "Sprort klub(ovi)"

Kablovski rat, stvaranje medijskog haosa podpomognut laicima iza RAK-a, I konkurencijskog vijeca.
Zalosno je vidjeti kako nas jedan medijski lobi vuce za nos I razara, kao ovce za sisanje koje udobno sjede u luksuzu tv premije sport klub. Pitanje je do kada ce taj luksuz biti dostupan I ovoj "maloj" telemach komuni, kada zadovoljstvo upotpuni ponudu sa novim cijenama na jesen. A zasto? Jer su u pitanju luksuzni prijenosi spanske primere. Tako se prosiruje monopolska infrastruktura u nase “telepatske” mozgove. Premium paket s ostalim sport klubovima s relativnom cijenom od 10-12 km mjesecno, ili pojedinacno dodatni kanali u iznosu od 4km mjesecno.
Informacija kako sprot klub terorise bratske kablovske operatere u crnoj gori po pitanju formule 1, sluzbeno su otkupili prava za CG, ali se taj program ne emituje u cilju dokazivanja monopolske sile, I praksa je identicna ovoj u BiH (ako ne sviras po nasim notama…….TV mrak). Formula 1 se redovno prikazuje na RTL de , na nezadovoljstvo sirih narodnih masa, cekajuci detaljnu analizu svake trke pod dirigentskom palicom scar face aka Niki Lauda, I toplog deckica Kai Ebel-a. Pitanje je kad ce RAK narediti zatamnjenje RTL de u kablovskim sistemima BiH, po zelji svog nalogodovca, TV magnata SBB-a, telemacha, sport klub-a.
SBB se preko telemacha siri I na druge gradove u BIH, gdje je postivanje zakona o koncentraciji I monopoliziranju jos manje, I gdje sluh RAK-a I konkurencijskog vijece skoro da I nepostoji. Tako se kupuju I u svoj robovski blok uzimaju kablovski operateri bez neke velike zakonske pompe, (Mito, mito bekrijo) . Dovoljno je kad upalis “digitalni” resiver telemacha d ate uvijek lijepo pozdravi SBB (Srpske kablovske mreze), kao da sam u Pozarevcu. To samo potvrdjuje bahatost , ponizavajuci odnos monopolske strukture nad svojim TV robovima, ovcama za sisanje koje zadovoljno zavaljeno sjede uz osjecaj primarno-primitivnog tv luksuza.U BiH se sapunica nastavlja I samo je pitanje vremena kada ce LOL I jos par njih ostati bez sport kluba. Tada ce nastati vrhunac nezadovoljnika koji do juce nisu marili sta sbb I telemach planiraju u kablovskom ratu. Mrak u eteru kablovske TV, jer se luksuz monopolizirao , a nasi dragi RAK-ovci ce kao mili sticenici pozvati se na postivanje zakona, jer je sport klub vlasnik prava ( I to sto ce te sadrzaje gledati cirka 40.000 ljudi, ne domacinstava, koga briga) pa ko krsi njihov zakon kazna u bubrege ( tu su velemajstori). Zato se priprema paprena-monopolska cijena za kablovske telemach TV robove na jesen. I ukoliko LOL zadrzi sport klub cijenom nece moci pratiti telemach, koji ce uvijek biti konkurentniji s boljom ponudom robovskih tv kanala I sadrzaja (jer tu stoji lobi, tu stoji monopol).
U malo carstvo arene sport koje postaje jos manje na jesen , utorkom TV robovima nudi pik utakmicu Lige prvaka. Mesetarice TV robove na drugoj omasovljenoj strani. Tako da cijena od 10 km ostaje ista, ili ce I tu nastati rasparcavanje usluge na pik utakmicu (koja se posebno-dodatno placa 5 km, tzv PPV), I ostale tv sadrzaje kao talijanska liga koja ima manju gledanost na ovim prostorima od engleske I spanske lige (takmac bundes liga). Za koju godinu 4-5, arena sport vjerovatno gubi I ovo malo prostora luksuznih tv prava, pa ce egzistirati na regionalnim projektima fudbalskih, kosarkaskih I inih balkanskih liga. Samo za koju cijenu, I koce to zeljeti gledati I pratiti?
Veca tuga obuzme covjeka kada vidi taj (crno)SIVI dom I javni servis koji tone kao titanic u 3D verziji (BHT1, FTV, RTRS). Sposobni urednici-novinari sportskog programa, koji na tim pozicijama duze obitavaju nego jedna politicka stranka u sarajevu 20 godina. I nije cudo sto pored takvih menadzera javni servis lici na TV oglase u pola 8!!!!! Politicki podobnici I novinarski amateri, dovoljno je cuti par njih sa FTV-a, u toku utakmice L.P. Nije cudo, ili ne sasvim slucajno sto je OBN preuzeo L.P. Svaka cast I respect na obavljenom poslu.
Eksperti sa javnog As servisa pravdaju se cijenom, sto je vec postala praksa potonjim. Zato ta praksa nema kraja pa je u pitanju I prijenos ovogodisnjeg EURA, Olimpijskih igara (s trezvenom medinom sehic). Zasto se dovodi u pitanje TVprijenos, jer je komsijski HRT vec najavio ljetnu TV shemu, gdje je u centru desavanja EURO, I Olimpijada. A nasi ce “experti” sa javnog servisa sa zaljenjem iznijeti konstataciju da nisu bili u FINANSIJSKOJ mogucnosti obezbijediti oba dogadjaja, Zato ce nas vjerovatno mesarski kasapiti po “telepatiji mozga” sa nekom TV shemom poput prijenosa engleske lige.
Ugodno TV ljeto, I jos ljepsu jesen zele vam TV I kablovski stvaraoci mraka.

Ma smece od tv kuce je SPORTKLUB koja ucjenjuje kablovske operatere kako stigne tj. ili ti ga SBB ili ti ga Telemach u prevodu..
Handre nas oni,aaaaaaaaa?!

ArenaSport nece imati finansija da plati prenose engleske premijer lige, mislim da se jos ne zna ko ce prenositi na jesen, a sigurno su izgubili prava prenosa za spansku primeru..Volio bi kad bi ArenaSport kupila prava engleske premijer lige bilo kako pa da isto radi Telemach pijunima i samom Telemachu.. Bitan faktor u svemu tome jest engleska premijer liga..

Yoe
14-04-2012, 07:10 PM
Regulatorna Agencija za Komunikacije je ovdje najveci krivac...kreni od zamracivanja HRT2 Nove TV gdje se zamracenja vrse u granicama Kantona Sarajevo (Kozija ćuprija-Ilidža) pa na dalje...j€bo BiH ja njima znanje za 5 sekundi!!!Sto NEvrse monopol u Hrvatskoj?Malo MORGEN gore...

messilla
14-04-2012, 09:31 PM
S jedne strane imamo mrtvi BH Telecom (koji se uopšte ne trudi pomoći Areni), Telecom Srbije i Arenasport , a s druge Telemach, SBB i Sport klub.
Prava na prijenose NBA i engleske premier lige ističu ove sezone i biće zanimljivo vidjeti koja će ih televizija uzet.
Ne bih ja nešto otpisivao Arenu samo tako.

niki1
14-04-2012, 09:52 PM
Pa tek sad vidim da se neradi o normalnim konkurencijama nego o ratu na trzistu stvarno bi se trebo da umjesa BHTelekom na bilo koi nacin i dali da pomogne Arenama (ustvari to nakraju nebi bila pomoc Arenama nego sami sebi jer sve sto uloze to bi nakraju islo prebijanje :) ) ili da pravi nesto novo sa nekim samo da se ukljuci.

ala7
14-04-2012, 10:53 PM
Ne bih ni ja otpisao ArenaSport tv kucu, ipak iza njih stoji Telekom Srbije.Slazem se u potpunosti oko toga da bi trebao BH Telecom dati tj. imati dio kolaca zajedno sa ArenaSport, Telekom Srbije da finansiraju otkup prava engleske premijer lige i kupa kako bi se izbalansirao taj pritisak SPORTKLUBA,TELEMACHA,SBB koji god naziv upotrijebili isto je jer su kupili prava primere spanske.. Nema veze sto je u pitanju Srbija neko ce reci "sto im moramo pomoci", nek se vidi da zelimo naprijed da u mrak gurnemo monopoliste koji uzimaju i kradu od gradjana pare sve ove silne godine..

Yoe
15-04-2012, 10:23 AM
Vas prijedlog da BHtelekom "pomogne" Arenama je u najmanju ruku smijesan, da NE napisem sta gore...

andr0id
15-04-2012, 11:16 AM
bh telecom moze napraviti 5 arenasport.. ali to nikome nije u interesu u ovoj drzavi.. zasto bi bilo, kad pare mogu uzimati na "nicemu".

Yoe
15-04-2012, 11:34 AM
Ma evo vama VLC: Sport klub + i uzivajte dok traje

Sportklub +
http://89.212.50.9:7788/udp/239.12.1.36:5000

Tribbiani
15-04-2012, 11:35 AM
bh telecom moze napraviti 5 arenasport.. ali to nikome nije u interesu u ovoj drzavi.. zasto bi bilo, kad pare mogu uzimati na "nicemu".

Nemoj tako, imaš prijenos tekmi Premier lige BiH za 2 KM. :D

andr0id
15-04-2012, 11:40 AM
o tome ti pricam hehe :) 2 KM dati za livadu.. i gledati kako žetu.. neprocjenjivo..

Tribbiani
15-04-2012, 11:52 AM
Vrhunski spektakl (krkanluka i primitivizma). Za samo 2 KM. Jedinstvena ponuda u regionu i svijetu. Bukvalno. :D

token
15-04-2012, 01:35 PM
kod mene trazi username i lozinku

Ma evo vama VLC: Sport klub + i uzivajte dok traje

Sportklub +
http://89.212.50.9:7788/udp/239.12.1.36:5000

messilla
15-04-2012, 09:24 PM
Vas prijedlog da BHtelekom "pomogne" Arenama je u najmanju ruku smijesan, da NE napisem sta gore...

Naravno da je smijesno, a najsmijesnije je kad telemach otkupi primeru ili premiership i prenese prava na sportklub i onda svi kukaju:daaaaaaaaaj sportklub itd.

niki1
15-04-2012, 11:27 PM

Cuj sto nebi to uradio to nije samo korist Arenama to je korist i BHTelekomu i ja uopste nisam naivan da mislim da im tek tako pomognu znaju se tu racunice tako da ta pomoc nakraju sigurno ide u korist BHTelekomu

messilla
16-04-2012, 12:44 AM
Cuj sto nebi to uradio to nije samo korist Arenama to je korist i BHTelekomu i ja uopste nisam naivan da mislim da im tek tako pomognu znaju se tu racunice tako da ta pomoc nakraju sigurno ide u korist BHTelekomu

Ma naravno, tako to ide.

Ista stvar je i za ove utakmice premier lige BiH. Bolje da su dali Areni tu jednu utakmicu po kolu (s obzirom da je Arena bila zainteresovana za to) nego ovako, sigurno bi bolje prosli.

zeljka.pejic
16-04-2012, 06:26 PM
dobro ljudi, pa ovo nije sekcija " sportska programska shema MojeTV", znam da se sportklub najvise ocekuje i najvise fali, ali postoji i mala grupica kojoj fali RTL HR:)) bilo bi stvarno korektno kada bi se BHTelecom oglasio sa novim informaicjama. Seljos-beljos kanale vise i ne brojim!

po 934798537694564565 put apeliram na BHtelecom: dajte Sportklub, HBO, RTL HR, MTV Adria, VH1.......ljudi, kvalitet, ne kvantitet!!!

kablovski operateri makar odgovore na mailove za razliku od vas. Izgubit cete sve korisnike ovako.

probudite se!!! aloo!!!

ala7
16-04-2012, 06:55 PM
Bitan je kvalitet a ne kvantitet usluge. BH Telecom misli privuci raju tako sto ce ponuditi u prospektu,letku ono "vise od 80 kanal" i mislio bi covjek koji je cijeli zivot "fatao" kanale na riblju kost: "gledaj bas puno kanala" i pristane potpise na 24 mjeseca kako bi ustedio koju marku i kupio hljeb, al bukvalno.

Evo sta Logosoft nudi koji ponudi u triple play usluzi 10mbps internet, telefon bonus od 15KM i preko 110 kvalitenih kanala.
Ovo ima Logosoft sto BH Telecom nema u triple play usluzi od kanala (tacnije 50 kanala) :

11. RTS 1
12. RTS 2
13. RTS SAT
14. B92
18. TV SLO 1
19. RTV CG
20. MKTV Sat
22. RTL Hrvatska
30. Da Vinci Learning
33. Travel Channel
38. ID Discovery
40. 24Kitchen
42. Food Network
45. Al Jazeera
47. B92 Info
48. RTR Planeta
49. Russia 24
50. Russia Today
52. Deutsche Welle
55. Eurosport HD
58. Poker Channel
59. Motors TV
60. Nautical (Yacht & Sail)
61. ESPN America
62. Sport Klub
63. Sport Klub+
64. Golf Klub
65. Fishing&Hunting
69. MTV Adria
70. MTV Rocks
71. MTV Hits
72. MTV Dance
73. MTV Music 24
74. VH1
75. VH1 Classic
77. Balkanika
80. Pink Music
81. K::CN Music 2
83. K-15 Music
84. World Fashion
87. RTL
89. Sat 1
90. Kabel 1
93. TVE Internacional
98. BBC Prime
100. Sci Fi
101. MGM Channel
102. Klasik TV
107. Baby TV
108. Ki.ka
109. KidsCo
110. SUPER RTL
113. Dorcel TV

parca
16-04-2012, 06:58 PM
Ovi iz bh telecom dobro su savladali nosenja desne cipele na lijevoj nozi, a da se ne dobiju zuljevi.
Mozemo laprdati do mile volje a oni po svom.
Valjda nece vjecno!?
Predmet proucavanja kakvoce TV kanala. Dijeli se na sadrzajan, ukusan, otrovan
i neupotrebljiv. Neupuceni ga zovu Paket TV, a oni koji misle da su upuceni – Paket Moja Tv.

zeljka.pejic
16-04-2012, 07:49 PM
Bitan je kvalitet a ne kvantitet usluge. BH Telecom misli privuci raju tako sto ce ponuditi u prospektu,letku ono "vise od 80 kanal" i mislio bi covjek koji je cijeli zivot "fatao" kanale na riblju kost: "gledaj bas puno kanala" i pristane potpise na 24 mjeseca kako bi ustedio koju marku i kupio hljeb, al bukvalno.

Evo sta Logosoft nudi koji ponudi u triple play usluzi 10mbps internet, telefon bonus od 15KM i preko 110 kvalitenih kanala.
Ovo ima Logosoft sto BH Telecom nema u triple play usluzi od kanala (tacnije 50 kanala) :

11. RTS 1
12. RTS 2
13. RTS SAT
14. B92
18. TV SLO 1
19. RTV CG
20. MKTV Sat
22. RTL Hrvatska
30. Da Vinci Learning
33. Travel Channel
38. ID Discovery
40. 24Kitchen
42. Food Network
45. Al Jazeera
47. B92 Info
48. RTR Planeta
49. Russia 24
50. Russia Today
52. Deutsche Welle
55. Eurosport HD
58. Poker Channel
59. Motors TV
60. Nautical (Yacht & Sail)
61. ESPN America
62. Sport Klub
63. Sport Klub+
64. Golf Klub
65. Fishing&Hunting
69. MTV Adria
70. MTV Rocks
71. MTV Hits
72. MTV Dance
73. MTV Music 24
74. VH1
75. VH1 Classic
77. Balkanika
80. Pink Music
81. K::CN Music 2
83. K-15 Music
84. World Fashion
87. RTL
89. Sat 1
90. Kabel 1
93. TVE Internacional
98. BBC Prime
100. Sci Fi
101. MGM Channel
102. Klasik TV
107. Baby TV
108. Ki.ka
109. KidsCo
110. SUPER RTL
113. Dorcel TV

WOOOWWWWWWWWWW!!! Klasik TV,.... od kad ovo nisam gledala....
Ne mozes dva dobra sabrat. Moze logosoft - kad bi imao network u drugim gradovima osim Sarajeva:((( E moja Tuzlo osudjena si na TV MRAK!!!
bem ti baksuze:)

sheyi
23-04-2012, 11:33 AM
Kad cete smaknuti onu tv1000 ?
bolje ubaci tv zivinice nego ono sranje...
i ono vi nazivate filmskim programom :D

Casual
23-04-2012, 05:26 PM
Kad cete smaknuti onu tv1000 ?
bolje ubaci tv zivinice nego ono sranje...
i ono vi nazivate filmskim programom :D
S obzirom kakva je ponuda tv1000 je jedan od najboljih kanala.

messilla
23-04-2012, 06:09 PM
Joj meni jutros TV-a u pm , ne možeš gledat svake sekunde staje. Ja nazovem, oni prijave kvar , i kasnije me zovu kažu promjenili neku frekvenciju, sistem nešta (šta god bilo) , eno sad ne prekida ni kad se gleda jedan kanal duže vrijeme ni kad se prebacuje sa kanala na kanal.

zeljka.pejic
23-04-2012, 07:01 PM
dok ne ubace TV Lukavac, necuuuuuuuuu postat korisnik!! Necu!!! Necuuuuuuuuuuu!:)

P.S. BhB cable ubacili Sprotklub, a imam obecanje da ce uskoro i HBO. Pa-pa BHTelecom!! umri u samodovoljnosti!!!

ala7
26-04-2012, 12:49 AM
Fox Movies na logosoftu u IPTV.. BH Telecom down down down.. Pa placajmo stoku ovu i fotelje u kojima sjede neki *ebivjetri..

Alamar
29-04-2012, 02:11 AM
Hvala Bogu sto imam dreambox. Ne znam sta bi gledo. Sky(Germany, Italia), HBO(Hungary, Romania, Cz itd.), Cinemax, TnT, Axn, Nova cinema. Gori zemlja. Kad na kablovskoj vidim TV1000 i Universal Channel smuci mi se. Nema gorih kanala za filmove.

gogadado
29-04-2012, 06:58 AM
Sinoć čekam dokumentarac "Taksijem u zonu sumraka" (http://mojtv.hr/film/15574/taksijem-u-zonu-sumraka.aspx) na HRT2 al' šipak! Papci zaboravili!
Prije filma bio vaterpolo i ... Pustili su oni kasnije, al' ode ćeif. Kamaru filmova mi tako upropastiše. Ali neka, neka! Ničija nije....

Yoe
29-04-2012, 10:08 AM
Sinoć čekam dokumentarac "Taksijem u zonu sumraka" (http://mojtv.hr/film/15574/taksijem-u-zonu-sumraka.aspx) na HRT2 al' šipak! Papci zaboravili!
Prije filma bio vaterpolo i ... Pustili su oni kasnije, al' ode ćeif. Kamaru filmova mi tako upropastiše. Ali neka, neka! Ničija nije....Buraz klikni na ovu stranicu skini i gledaj

http://forum.bih.net.ba/showthread.php?t=77935&page=7

gogadado
29-04-2012, 06:40 PM
Buraz klikni na ovu stranicu skini i gledaj

http://forum.bih.net.ba/showthread.php?t=77935&page=7

Buraz, hvala velika, al' nije to problem, nego jebhada ovijeh kojima mi plaćamo grdne pare za sranja koja nude i rade.
Hebo ti njih kad, pored 65 marona što im pljuhneš, moraš tražit streamove. Čak i za kanale koje imamo....

niki1
29-04-2012, 10:37 PM
Hvala Bogu sto imam dreambox. Ne znam sta bi gledo. Sky(Germany, Italia), HBO(Hungary, Romania, Cz itd.), Cinemax, TnT, Axn, Nova cinema. Gori zemlja. Kad na kablovskoj vidim TV1000 i Universal Channel smuci mi se. Nema gorih kanala za filmove.

Sta nas handris ti si u San Francisku i uzivaj

Alamar
30-04-2012, 12:58 PM
Hej stari jos veceras City-United na Sky Sport 1 HD Neprocjenjivo. Kupio sam gajbu Carlsberga, veceras dolazi ekipa. Probably!!!!!!!!

niki1
30-04-2012, 01:19 PM
Hej stari jos veceras City-United na Sky Sport 1 HD Neprocjenjivo. Kupio sam gajbu Carlsberga, veceras dolazi ekipa. Probably!!!!!!!!

Neprocjenjivo :) :) ma kada se skupi raja na livadi pa ponese neku gajbu pa se odigra utakmica podpali rostilj pa dok trcis sve te onaj dim tusi dobro se druzi to je NEPROCJENJIVO :) pa moze i susret na nekoj papra ligi gdje ce da se druzi sa poznatim i manje poznatim.
To zatvaranje u stan sa ogromnom plazmom i uzivanje okaci macko orep to sto je neko VELIk a neko mal sto treba volit tamo neke timove a nikad nisi ni otiso na njihov stadin to vodi do bolesti onaj ko mrzi svoje (pa makar to bila i papra liga) a hoce da leti u visine neka se zapita gdje luta.

Bas me nesto brine sto jos nema Amna TV jer su je najavili.

andr0id
30-04-2012, 01:37 PM
ne bih ni jedan svoj 1 maj zamjenio za tvoj neki HD kanal :) to je NEPROCJENJIVO! :)

Tribbiani
30-04-2012, 01:59 PM
Bas me nesto brine sto jos nema Amna TV jer su je najavili.

Kakva Amna TV, kad će Jata HD? :D

Alamar
30-04-2012, 02:03 PM
Ljudi koji vam je sto odmah cekate sa nozem i viljuskom u rukama. Smirite se. Nek nebi brate samo ti uzivaj za svoj 1 maj. I ja cu. Sretan vam prvi maj. Ebem ti al su ljudi na ovom forumu isfrusrastreseni. Hahahahahahaaa. Sretan vam prvi juni. Caooooo

niki1
30-04-2012, 02:49 PM
Ljudi koji vam je sto odmah cekate sa nozem i viljuskom u rukama. Smirite se. Nek nebi brate samo ti uzivaj za svoj 1 maj. I ja cu. Sretan vam prvi maj. Ebem ti al su ljudi na ovom forumu isfrusrastreseni. Hahahahahahaaa. Sretan vam prvi juni. Caooooo

Ovo su Bosanci koi se vole salit ali netrpe da ih neko podjebava

Naravno sretan 1 Maj. neka ne zure sa Jata HD imamo Face HD koja bas kodnas nije HD i kad nam puste da bude Face HD vise cu se veselit nego svim EU HD kanalima.

andr0id
02-05-2012, 12:39 AM
Mozda smo mi isfrusrastreseni kako ti kazes... ali koji si k.. dosao ovdje da pametujes bezveze sa svojim HD kanalima ? koga to k... boli kada nisi korisnik bh telecoma ??? nisi mi jasan nikako ba ? dosao si da se kur**cis? prosetaj sa ovog foruma ba... i da, cao i tebi!

niki1
05-05-2012, 09:24 PM
Vec nekoliko dana ide novi kanal a niko ni da ga spomene

Investigation Discovery
Pogledo sam nekoliko emisija nije lose i ima prevod sto me raduje jer ove bez prevoda ja bi sve izbacio.

denny911
05-05-2012, 10:14 PM
Vec nekoliko dana ide novi kanal a niko ni da ga spomene

Investigation Discovery
Pogledo sam nekoliko emisija nije lose i ima prevod sto me raduje jer ove bez prevoda ja bi sve izbacio.

Zezaš ili ozbiljno jer kod mene ga nema, obično bude na kraju liste. A nema niti obavijesti BHT-a da je ubačen novi kanal. Osim ako je možda zamijenjen neki postojeći kanal tim novim?

Casual
05-05-2012, 10:45 PM
Zezaš ili ozbiljno jer kod mene ga nema, obično bude na kraju liste. A nema niti obavijesti BHT-a da je ubačen novi kanal. Osim ako je možda zamijenjen neki postojeći kanal tim novim?
Izbacen Travel and Living,ubacen ovaj,po meni glup potez jer je ovaj imao prijevod,a stoje 2 bez prijevoda.

niki1
05-05-2012, 10:55 PM

Dokumentarni kanal Discovery Travel & Living prema odluci kompanije Discovery Networks je ugasen. Krajem aprila, tačnije 30. aprila 2012. godine ovaj kanal je trajno prestatao sa emitiranjem svog programa.
Tako da je prilikom gasenja ovog kanala odmah ubacen ID

niki1
05-05-2012, 10:58 PM
Izbacen Travel and Living,ubacen ovaj,po meni glup potez jer je ovaj imao prijevod,a stoje 2 bez prijevoda.

Travel and Living nije imo prevod i to me zivciralo jer je imo dobrih emisija ali ja nevolim da gledam bez prevoda

Casual
05-05-2012, 11:08 PM
Travel and Living nije imo prevod i to me zivciralo jer je imo dobrih emisija ali ja nevolim da gledam bez prevoda
Boga mi kod mene je imao.

ala7
06-05-2012, 12:04 AM
Nije bukvalno novi kanal to je zamjena za T&L a to ce BH Telecom iskoristiti i plasirati vijest da je mojaTV obogacena sa novim kanalom kao sto su radili do sad sto je cista obmana korisnika ili gradjana koji se informisu o usluzi za koju tek prvu put cuju tj. buduci korisnici.. A rijec o ukidanju kanala nece nigdje biti u toj vijesti, ne znam da li je bilo ista za BBC Ent. kad je ukinut a mogli su staviti da je novi kanal Rai Uno..

niki1
06-05-2012, 08:45 PM
Nije bukvalno novi kanal to je zamjena za T&L a to ce BH Telecom iskoristiti i plasirati vijest da je mojaTV obogacena sa novim kanalom kao sto su radili do sad sto je cista obmana korisnika ili gradjana koji se informisu o usluzi za koju tek prvu put cuju tj. buduci korisnici.. A rijec o ukidanju kanala nece nigdje biti u toj vijesti, ne znam da li je bilo ista za BBC Ent. kad je ukinut a mogli su staviti da je novi kanal Rai Uno..

Stvarno neznam kako ce oni tu vijest da plasiraju ali evo 7 dana se neoglasavaju samo nemozemo kazat da su oni ukinuli kanal jer to oni nisu ni uradili jednostavno taj kanal vise nepostoi i njima Hvala sto su ubacili ovaj kanal posebno sto ima prevod i ima se tu pogledat dobrih emisija.

Ja stvarno neznam za prevod na T&L ja sam nekoliko puta pokusavo i posto nie islo kasnije se okanio.

denny911
06-05-2012, 09:21 PM
Mene nervira što kod svakog kanala koji ima Cro i Ser titlove, s vremenom se resetuju na Ser a ja ne podnosim ekavicu. Nije mi doduše ni Cro drag nešto al navika je navika. I ne znam što BHT nekako ne uvede ili ne zatraži Bos titlove, pa majka mu stara, državna je to firma.

Adi_sarajevo
07-05-2012, 12:24 AM
Mene nervira što kod svakog kanala koji ima Cro i Ser titlove, s vremenom se resetuju na Ser a ja ne podnosim ekavicu. Nije mi doduše ni Cro drag nešto al navika je navika. I ne znam što BHT nekako ne uvede ili ne zatraži Bos titlove, pa majka mu stara, državna je to firma.

Mislim da te sve kanale preuzimaju sa setelitskog emitovanja(TOTAL, MAX, DIGI i stati ja znam), posto su ovo sve regionalni provajderi logicno je da budu jezici na njihovom jeziku. Druga stvar pravo si zapeo oko tih jezika, ja npr. vise volim srpski jezik jer pored ekavice nista mi ne smeta a i kad vidim ekavicu u glavi ja to citam ijekavicom i sve skontam:)...To oko jezika neces nikad docekati jer je u BiH zvanicno zastupljena 3 ravnopravna jezika tako da ih niko po tom pitanju ne moze reziliti...
pozzz

Yoe
07-05-2012, 09:31 AM

Popis lokaliziranih kanala (hrv, srp, slo, mkd) - aktualno...Bosanskog ni' na MAPI !!!
UPDATE: 9. travanj.2012.

messilla
09-05-2012, 02:35 PM
ID Investigation Discovery, ajd lijepo, mogli su ništa da ne ubace, nije sve tako crno.

A ionako onaj T&L nije ničemu valjao.
Kod mene je bilo ispočetka prijevod na T&L i onda je kasnije nestao.

Mogu kad hoće, ali zašto bi se dalje trudili kad mogu i sa ovim da nas magarče

hariis
14-05-2012, 06:44 PM
ne pamtim kad smo zadnji put dobili neki novi kanal na moja tv...malo je reci da sam razocaran

sheyi
15-05-2012, 08:42 PM
vec sam poceo da se kajem :D

zeljka.pejic
16-05-2012, 12:03 PM
Izgleda su nam stavili sve moguce lokalne kanale, pa sad " nemaju sta ubaciti u programsku shemu":))) neka,i treba tako! raja se vraca na kablovsku bez puno premisljanja, vidjet cemo kakva ce reakcija biti kad skuze da im profit opada zbog takvih indiferentnih " akcija".

Arabeka
16-05-2012, 12:32 PM
Ima još Gračanica TV

zeljka.pejic
16-05-2012, 05:36 PM
:)) eh tacno, vidis kako sam pocela zaboravljat:)) To i TV Lukavac, i eto ga!!! Imam ideju. Ajmo mi sa foruma otvorit TV stanicu, pa umjesto programa raditi apele da nam ubace konkretne programe. Sigurno cemo proci kod BHTelecoma da nas ubace u programsku shemu, a mozda i primjete sta hocemo:))

andr0id
16-05-2012, 07:43 PM
vama treba zabraniti prilaziti tv-u :D

ala7
17-05-2012, 05:19 PM
MTV Adria
MTV Hits
VH1 Europe
VH1 Classic

pa ht eronet koji je krenuo tek sa iptv ima ove kanale a ovi jadovi "profesionalci" koji rade sa iptv vec treca godina nemaju te kanale.. cekam aBd decembar da im vratim opremu pa nek vode ljubav sa njom ako hoce..

Yoe
18-05-2012, 01:01 PM
Evo sad nesto gledam tri "KO" u "blizoj" okolini Sarajeva u svojoj prog.semi u "OSNOVNOM PAKETU" imaju RTS1,2,RTL-hr,Sport klubove,Arene,B92 itd...a BHtelekom NEma te kanale a neuporedivo ima vise novca od ova sva tri "KO" ZAJEDNO...i ko ce mene sad ubijedit' u suprotno da BHtelekom nePLJACKA svoje korisnike i to uzima ih LOPATOM!!!!

Između ostalog pogledajte prog.semu ovih "KO" iz Visokog,Kiseljaka i Novog Travnika..

KO „Vinet“-Visoko
http://www.vinet.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=63&Itemid=70

KO „Art-net“-Kiseljak
http://www.art-net.ba/pr_televizija_paketi.html

KO „BHB“-Novi Travnik
http://www.bhb.ba/BHB-Kablovska-Televizija%2C-Kablovski-Internet/201/PROGRAMSKA-SEMA.shtml

niki1
18-05-2012, 02:52 PM
Evo sad nesto gledam tri "KO" u "blizoj" okolini Sarajeva u svojoj prog.semi u "OSNOVNOM PAKETU" imaju RTS1,2,RTL-hr,Sport klubove,Arene,B92 itd...a BHtelekom NEma te kanale a neuporedivo ima vise novca od ova sva tri "KO" ZAJEDNO...i ko ce mene sad ubijedit' u suprotno da BHtelekom nePLJACKA svoje korisnike i to uzima ih LOPATOM!!!!

Između ostalog pogledajte prog.semu ovih "KO" iz Visokog,Kiseljaka i Novog Travnika..

KO „Vinet“-Visoko
http://www.vinet.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=63&Itemid=70

KO „Art-net“-Kiseljak
http://www.art-net.ba/pr_televizija_paketi.html

KO „BHB“-Novi Travnik
http://www.bhb.ba/BHB-Kablovska-Televizija%2C-Kablovski-Internet/201/PROGRAMSKA-SEMA.shtml

Hajde ti mene ubjedi da je kod njih sve legalno od broja korisnika koje su prijavili u poreznu pa do emitovanja tih kanala. Bez daljnjeg ja bih volio da imamo 200 kanala (ali hajde ko gleda vise od 5 ono da ih prati a ne salta) ali na kraju neznam stace mi ali neka ima svak za svoju dusu nesto da izabere.

Yoe
18-05-2012, 06:01 PM
Hajde ti mene ubjedi da je kod njih sve legalno od broja korisnika koje su prijavili u poreznu pa do emitovanja tih kanala. Bez daljnjeg ja bih volio da imamo 200 kanala (ali hajde ko gleda vise od 5 ono da ih prati a ne salta) ali na kraju neznam stace mi ali neka ima svak za svoju dusu nesto da izabere.

@niki haj' vise sestreti ne seri!!!Ti sad pametan... drzavu kradu svi sa svih strana, i sad ti otkrio toplu vodu!!!!Hajde da vidim tu drzavu koja ce natjerat Hrvate u BiH da placaju RTV pretplatu,haj' da vidim taj "RAK-CRA" koja ce Hrvatima u kablovskoj iskljucit' HRT2 i NovuTV kao sto to tebi i meni u Sarajevu KO urade!!!Zapravo o cemu ti pricas?!

Arabeka
18-05-2012, 08:55 PM
Bez daljnjeg ja bih volio da imamo 200 kanala (ali hajde ko gleda vise od 5 ono da ih prati a ne salta) ali na kraju neznam stace mi ali neka ima svak za svoju dusu nesto da izabere.Ovo sam morala komentarisati :-) niki bi prvo 200 kanala,onda 5 kao gledao,a na kraju ne bi niti jedan hahahahahaaaaaa

niki1
18-05-2012, 10:26 PM
Ovo sam morala komentarisati :-) niki bi prvo 200 kanala,onda 5 kao gledao,a na kraju ne bi niti jedan hahahahahaaaaaa

Eto ti pratis vise od 5 kanala ili bilo ko odnas koi imamo Moja TV ili neku kablovsku ma daj ohladi i ako si citala onda si vidjela da ima zagrada i otvorena i zatvorena tako da sam i ja u onoj grupi normalnih koi mogu da prate oko 5 kanala.

Yoe
19-05-2012, 11:05 AM
http://www.nettvplus.com/sport-klub-tv-kanali.html

NetTv Plus, kao vodeći medju IPTV kompanijama koje emituju TV kanale sa ex YU prostora, dobio je ekskluzivno pravo emitovanja Sport Klub TV kanala.

Od sada ste u prilici da samo preko NetTv Plusa gledate prenose engleske fudbalske lige – Premijer lige, američke profesionalne košarkaške lige – NBA, Evroligu, trke formule 1, Moto GP, teniske turnire kao što su Masters 1000 i 500 kategorije, kao i Grand Slam Wimbledon, hokej, golf i mnoge druge zanimljive sportske sadržaje. Tome treba dodati da španske prva i druga fudbalska liga (Primera i Segunda Division) ekskluzivno stižu na Sport Klub TV kanale tokom avgusta 2012.

Svi naši korisnici će do septembra 2012. godine potpuno besplatno uživati u svih 10 Sport Klub TV kanala, među kojima su i 4 potpuno nova kanala u HD kvalitetu.

Paket obuhvata sledeće kanale:

1. Sport Klub

2. Sport Klub +

3. SK Prime

4. Sport Klub 3

5. Sport Klub 4

6. Sport Klub 5

7. Sport Klub HD

8. Sport Klub + HD

9. SK Prime HD

10. SK Premium HD

Adi_sarajevo
19-05-2012, 01:44 PM
Sve se moze kad se hoce, da ima ovaj NETTV za BiH odma bih uzeo jer imaju i Arene i SK i jos mnogo kanala u HD tako da su odlican izbor....

http://www.nettvplus.com/sport-klub-tv-kanali.html

NetTv Plus, kao vodeći medju IPTV kompanijama koje emituju TV kanale sa ex YU prostora, dobio je ekskluzivno pravo emitovanja Sport Klub TV kanala.

Od sada ste u prilici da samo preko NetTv Plusa gledate prenose engleske fudbalske lige – Premijer lige, američke profesionalne košarkaške lige – NBA, Evroligu, trke formule 1, Moto GP, teniske turnire kao što su Masters 1000 i 500 kategorije, kao i Grand Slam Wimbledon, hokej, golf i mnoge druge zanimljive sportske sadržaje. Tome treba dodati da španske prva i druga fudbalska liga (Primera i Segunda Division) ekskluzivno stižu na Sport Klub TV kanale tokom avgusta 2012.

Svi naši korisnici će do septembra 2012. godine potpuno besplatno uživati u svih 10 Sport Klub TV kanala, među kojima su i 4 potpuno nova kanala u HD kvalitetu.

Paket obuhvata sledeće kanale:

1. Sport Klub

2. Sport Klub +

3. SK Prime

4. Sport Klub 3

5. Sport Klub 4

6. Sport Klub 5

7. Sport Klub HD

8. Sport Klub + HD

9. SK Prime HD

10. SK Premium HD

mrmrman
19-05-2012, 04:46 PM
Sve se moze kad se hoce, da ima ovaj NETTV za BiH odma bih uzeo jer imaju i Arene i SK i jos mnogo kanala u HD tako da su odlican izbor....

Ako imas nekoga vani npr austrija neka ti tamo naruci kao fol na svoju adresu i neka ti posalje u bosnu i to je to!!

alme666
20-05-2012, 12:09 AM
Eto ti pratis vise od 5 kanala ili bilo ko odnas koi imamo Moja TV ili neku kablovsku ma daj ohladi i ako si citala onda si vidjela da ima zagrada i otvorena i zatvorena tako da sam i ja u onoj grupi normalnih koi mogu da prate oko 5 kanala.

i ne moze pratiti vise od 5 kanala kad samo toliko i valja u mojatv da ima jos koji kvalitetniji kanal sigurno bih pratio vise

Adi_sarajevo
20-05-2012, 01:27 PM
Ako imas nekoga vani npr austrija neka ti tamo naruci kao fol na svoju adresu i neka ti posalje u bosnu i to je to!!

Ne znam da li su blokirali i IP adrese sa nasih podrucija...

mrmrman
21-05-2012, 12:30 AM

ma nema sanse da se to blokira. Na jedno sam forumu nalazio ovakve slucajeve da su narucivali po nekome iz austrije pa slali uredjaje u BiH ali u svakom slucaju raspitaj se pitaj nekoga ako budes htio to kupovati. Ma opet nevjerujem da to oni blokiraju prema BiH. A razlog sto neprodaju na BiH trziste pa pogledaj i sam kolike su im cijene a nevjerujem da bi iz BiH 20% pristali na ovakve cijene. Unas se gleda u marku da se prodje jeftinije a kamoli 200 - 300 eura :D :D

Yoe
21-05-2012, 11:49 AM

Evo komentara ljudi iz BiH koji vec imaju "Nettv"

"Gore sam napisao da nisu dostupni u BIH. Kada kazem da nisu dostupni, mislim da nisu dostuni legalnim putem, tj pretplatom. I ja se pitam zasto u Bosni, Hrvatskoj i mislim Srbiji ne moze, jel to oni potpisu neki ugovor sa ISP ?

Pojavi se kljuc na netu ali radi par dana i to je to. Ja iz BIH pratim Net TV"

hariis
21-05-2012, 02:43 PM
pozdrav svima..imal ko kakvih informacija da li ce biti kakvih novih kanala u ponudi moja tv...

mrmrman
21-05-2012, 03:26 PM
pozdrav svima..imal ko kakvih informacija da li ce biti kakvih novih kanala u ponudi moja tv...

Bit će!

andr0id
21-05-2012, 03:49 PM
i ne moze pratiti vise od 5 kanala kad samo toliko i valja u mojatv da ima jos koji kvalitetniji kanal sigurno bih pratio vise

komentar, kao da sam ga ja napisao :) Nema 5 kanala da valja .. arene 4 pregledam.. nekad bht nekad ftv ali jebes to, to mora biti na listi kanala.. to su standardni kanali.. hocu da pogledam film, gdje da ga pogledam? na obn-u? hocu muziku da slusam, gdje da slusam? na dm-u? ili mozda jasminu? pa daj ovdje su upitanju razni ukusi.. necemo samo narodnu gaziti.. ma da nemam nista protiv te muzike slusam je i ja. Ali pozelim da vidim sto se desava u svijetu sa muzikom.. ispao sam iz tih fazona vise, nemam gdje da gledam to kao na satelitskoj dok su se furale.. sportski, filmski, muzicki, dokumentarni, djeciji.. fali jos jos tu kanala.. ako nista po JEDAN da se ubaci..

acogz
23-05-2012, 10:42 AM
komentar, kao da sam ga ja napisao :) Nema 5 kanala da valja .. arene 4 pregledam.. nekad bht nekad ftv ali jebes to, to mora biti na listi kanala.. to su standardni kanali.. hocu da pogledam film, gdje da ga pogledam? na obn-u? hocu muziku da slusam, gdje da slusam? na dm-u? ili mozda jasminu? pa daj ovdje su upitanju razni ukusi.. necemo samo narodnu gaziti.. ma da nemam nista protiv te muzike slusam je i ja. Ali pozelim da vidim sto se desava u svijetu sa muzikom.. ispao sam iz tih fazona vise, nemam gdje da gledam to kao na satelitskoj dok su se furale.. sportski, filmski, muzicki, dokumentarni, djeciji.. fali jos jos tu kanala.. ako nista po JEDAN da se ubaci..

podržavam u potpunosti

Yoe
29-05-2012, 12:23 PM
http://teve.ba/article/9386/u-bih-postoji-47-tv-stanica

"U BiH postoji 47 TV stanica"

Ja mislim da u prog.semi "MojeTV" ima 70 TV stanica... :jumpers: nemEreš ih nabrojat' ba koliko ih ima :hihi:

dennxster
29-05-2012, 03:36 PM
http://teve.ba/article/9386/u-bih-postoji-47-tv-stanica

"U BiH postoji 47 TV stanica"

Ja mislim da u prog.semi "MojeTV" ima 70 TV stanica... :jumpers: nemEreš ih nabrojat' ba koliko ih ima :hihi:

I ja mislim da je BH Telecom ima vise od tih 47 hehe...To je najbolje sto oni mogu ponuditi... Ja se nadam da ce sa digitalizacijom pola ovih tv stanica otpasti iz ponude .... jer je bas smjesno sta se nama "servira" u paketu najveceg operatera u BiH

Faris
29-05-2012, 05:26 PM
Zdravo svima.
Ima li mozda neko ovaj novi telefon Siemens c610IP a da je imao problem da ne prikazuje broj onoga koji zove ? Jutros dosli monteri i ustimali telefon al et problem je tu, a nezz sta da radim. Na TV-u uredno prikazuje broj pozivaoca dok na slusalici pise Eksterni za fiksna linija. Hvala unaprijed.

niki1
29-05-2012, 10:16 PM
Zna se desit i na ostalim telefonima iz njihove ponude da prvo pise Eksterni poziv pa onda se pojavi broj pozivaoca malo sacekaj.

smajke
29-05-2012, 11:16 PM
Zdravo svima.
Ima li mozda neko ovaj novi telefon Siemens c610IP a da je imao problem da ne prikazuje broj onoga koji zove ? Jutros dosli monteri i ustimali telefon al et problem je tu, a nezz sta da radim. Na TV-u uredno prikazuje broj pozivaoca dok na slusalici pise Eksterni za fiksna linija. Hvala unaprijed.

nazoves brigu o korisnicima i oni ce ti dati sifru koju treba da ukucas za odredjeni model telefona... samo nazovi i slusaj upute...

sheyi
01-06-2012, 12:56 AM
Hocemo promene ! :D
Ovo je postalo sranje od Moje Tv... Gdje je taj Sport klub, Mtv, HBO, qrac palac kaziprst...
TUGA

PUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

mrmrman
01-06-2012, 01:35 AM
Hocemo promene ! :D
Ovo je postalo sranje od Moje Tv... Gdje je taj Sport klub, Mtv, HBO, qrac palac kaziprst...
TUGA

PUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!

Dosta nam je šupljeeeeeeeeeeeeeeeeee

http://www.youtube.com/watch?v=Cp_Y-2n-Svk

Arabeka
01-06-2012, 02:10 PM
http://telemach.ba/Super+MIX+paketi/1385/SUPER+MIX+akcija.shtml/nav_start=0

Yoe
04-06-2012, 03:27 PM
http://teve.ba/article/9507/korisnici-mojatv-traze-nove-kanale
"Korisnici MojaTV trže nove kanale"

Korisnici IPTV usluga BH Telecoma MojaTV redovno šalju i zahtjevaju uvrštavanje novih TV kanala u programsku ponudu ove TV usluge. Međutim, korisnici najčešće dobivaju odgovor kako će njihovi zahtjevi biti proslijeđeni nadležnoj službi koja će razmotriti mogućnost realizacije zahtjeva.

Iz BH Telecoma ističu da pitanje uvođenja novih kanala na usluzi MojaTV, kao i cjenovna politika nisu pitanja tehničke prirode, zbog čega BH Telecom ne može momentalno pružiti odgovor. Upravo iz tog razloga, ma koliko to zvučalo kao fraza, svi korisnički upiti ovog tipa budu proslijeđeni nadležnom Sektoru, odnosno Službi koja radi na proširenju usluge BH Telecoma.

"Najava za novi kanal se ne može napraviti bez završenog ugovora sa određenom TV ili radio stanicom. Razlog je specifičnosti pravila, zahtjeva i ugovora sa istim, te popratnih procedura (testnog perioda i slično). Sva daljnja objašnjenja spadaju u domen poslovne tajne", ističu u BH Telecomu.

Također, iz ovog telekom operatera poručuju da se na usluzi MojaTV od početka itekako radi na uvođenju novih kanala i proširenju sadržaja usluge. BH Telecom svakodnevno radi na podizanju kvaliteta usluge - na obostrano zadovoljstvo, te sugestije korisnika prosljeđuje nadležnim sektorima s ciljem zadovoljenja korisničkih potreba.

Odgor mi dosta lici na onaj koji je "Lutrija BiH" kad je 3-ca dva puta izvucena!!!Niđe veze...

Tribbiani
04-06-2012, 03:38 PM
Nemojte me pogrešno shvatit, ima BH Telekom šta radit po pitanju ponude, to nije sporno.

Mene sad baš zanima hoće li ova hajka na Telekom stati nakon što se u njega svale SDPovi kadrovi nakon ovih smjena u državi? A skoro sam pa siguran da hoće, ne bi me iznenadilo da čak i Avaz prestane sa pljuvačinom jer će im najnoviji frend Zlatko uvalit svoju raju u Telekom. :)

Arabeka
04-06-2012, 06:39 PM
Nemojte me pogrešno shvatit, ima BH Telekom šta radit po pitanju ponude, to nije sporno.

Mene sad baš zanima hoće li ova hajka na Telekom stati nakon što se u njega svale SDPovi kadrovi nakon ovih smjena u državi? A skoro sam pa siguran da hoće, ne bi me iznenadilo da čak i Avaz prestane sa pljuvačinom jer će im najnoviji frend Zlatko uvalit svoju raju u Telekom. :)

Ma da za sve je kriv onaj Lagumdžija,ni slučajno BHtelekom ?!

IPTV platforma HOME.TV pored dosadašnjih sportskih kanala, od sada nudi i dva nova atraktivna kanala - Sportklub i Sportklub+ na hrvatskom jeziku.

Uvođenjem ovih sadržaja HOME.TV sa sportskim kanalima obuhvata sve fudbalske lige odnosno Lige Petice, Ligu prvaka, Evropsku ligu, Prvu hrvatsku MAX TV ligu, te niz drugih sportova kao što su rukomet, tenis, košarka, rugby, hokej, američki fudbal, NBA, bejzbol, odbojka, skijanje, boks, Formula 1 i drugo.

Tribbiani
04-06-2012, 06:55 PM
Ako nisi u stanju shvatit moj prethodni komentar najbolje je da ga i ne komentarišeš.

sheyi
04-06-2012, 08:14 PM
Evo gledam Arenasport pregovara za Englesku Premier ligu, i ako naprave dogovor, imam neki osjećaj da će ovi naši ljepotani iz BHtelekoma smaknut Arenu, a ubacit Sport klubove :D :D :D

EasyWay
04-06-2012, 08:57 PM
Ne bi me čudio takav scenarij,da prekinu saradnju sa Arenom i da ubace Sport klubove. Ono u smislu :trazili ste-dobili ste :)
BTW. gdje si saznao da pregovaraju,na njihovom sajtu nema nista o tome. Ja cisto sumnjam da ce moci otkupiti Engleze,daj Boze da grijesim
Evo gledam Arenasport pregovara za Englesku Premier ligu, i ako naprave dogovor, imam neki osjećaj da će ovi naši ljepotani iz BHtelekoma smaknut Arenu, a ubacit Sport klubove :D :D :D

sheyi
04-06-2012, 09:10 PM

http://www.tvarenasport.com/forum/discussion/6/koje-fudbalske-lige-zelite-da-gledate-na-areni-sport-u-sezoni-20122013
Dole pise admin da su pregovori u toku za Engleze :D

leon25
05-06-2012, 12:00 PM
ako i pregovaraju za engleze nema od toga nista ove sezone jer sport klub ima prava jos za ovu sezonu mozda tek za iducu 2013/12014
ove sezone su i englezi i spanci na sport klubu

Yoe
05-06-2012, 12:09 PM
Neznam koliko je to istina jer je prije nekih mjesec dana raspisan tender u Velikoj Britaniji...

http://teve.ba/article/8901/pocinje-kupovina-premiership-prava

mrmrman
05-06-2012, 02:43 PM
IPTV platforma HOME.TV pored dosadašnjih sportskih kanala, od sada nudi i dva nova atraktivna kanala - Sportklub i Sportklub+ na hrvatskom jeziku.

Uvođenjem ovih sadržaja HOME.TV sa sportskim kanalima obuhvata sve fudbalske lige odnosno Lige Petice, Ligu prvaka, Evropsku ligu, Prvu hrvatsku MAX TV ligu, te niz drugih sportova kao što su rukomet, tenis, košarka, rugby, hokej, američki fudbal, NBA, bejzbol, odbojka, skijanje, boks, Formula 1 i drugo.
http://teve.ba/article/9509/dva-sportklub-kanala-na-home-tv

dennxster
05-06-2012, 05:06 PM
Pa HOME.TV je poslednji počeo sa radom i već u svojoj ponudi imaju : RTL , RTL 2, SPORT KLUB , MTV ADRIA, MTV HITS, VH1 , VH1 CLASSIC...... a naš "dobri" BH Telecom testira lokalne kanale koje će ubaciti u ponudu, ali testira lično i moje strpljenje,... ja sam nedavno uveo Moju tv, ali izgleda da cu je prije odjaviti ....ovo stvarno nema smisla. Pa svi korisnici žele nove kanale, kanale koji su u osnovnoj ponudi najjadnijeg kabl operater (bez uvrede) , dok mi gledamo sve Tešanjske, visočke, kakanjske i druge programe. Pa kad imate ovoliki broj lokalnih kanala, pa DAJTE I TOLIKI BROJ REGIONALNIH KANALA KOJI IMAJU STA PONUDITI SVOJIM TV PROGRAMOM. Bjesan sam kad sam čuo da je HOME tv uveo Sport klub..... sramite se BH TELECOM.

niki1
05-06-2012, 06:46 PM
Pa HOME.TV je poslednji počeo sa radom i već u svojoj ponudi imaju : RTL , RTL 2, SPORT KLUB , MTV ADRIA, MTV HITS, VH1 , VH1 CLASSIC...... a naš "dobri" BH Telecom testira lokalne kanale koje će ubaciti u ponudu, ali testira lično i moje strpljenje,... ja sam nedavno uveo Moju tv, ali izgleda da cu je prije odjaviti ....ovo stvarno nema smisla. Pa svi korisnici žele nove kanale, kanale koji su u osnovnoj ponudi najjadnijeg kabl operater (bez uvrede) , dok mi gledamo sve Tešanjske, visočke, kakanjske i druge programe. Pa kad imate ovoliki broj lokalnih kanala, pa DAJTE I TOLIKI BROJ REGIONALNIH KANALA KOJI IMAJU STA PONUDITI SVOJIM TV PROGRAMOM. Bjesan sam kad sam čuo da je HOME tv uveo Sport klub..... sramite se BH TELECOM.

Pisi sta hoces ali mi nediraj lokalne :bih: kanale i dokumentarne koi imaju prevod

sheyi
05-06-2012, 07:31 PM
ako i pregovaraju za engleze nema od toga nista ove sezone jer sport klub ima prava jos za ovu sezonu mozda tek za iducu 2013/12014
ove sezone su i englezi i spanci na sport klubu

Link?

Ne pricaj nesto sto nije tacno..to za engleze

leon25
05-06-2012, 08:00 PM
ti se samo nadaj ali ove sezone su engleska i spanska liga na sport klubu
kazes da nije tacno a to je potvrdio i komentator na sport klubu u zadnjoj utakmici man city - QPR

dennxster
06-06-2012, 08:10 AM
Ma ne diram ja lokalne kanale, ali pretjerali su... toliki broj lokalnih kanala od kojih se ne zadrzim ni jednu sekundu ni na jednom meni je dovoljan razlog da trazim promjene. Fala Bogu, pa se mogu napraviti paketi, pa nek bira svako, no i ne mora, neka tih kanala, al brate dajte malo vise dobrih komercijalnih programa, ukljucujuci dole nabrojane i druge...

Arabeka
08-06-2012, 06:22 PM
http://teve.ba/article/9588/sedam-novih-kanala-na-global-tv

Sedam novih kanala na Global TV

Ponuda IPTV platforme Global TV od 8. juna ove godine bogatija je za sedam novih televizijskih kanala.

Kanali Sport Klub, Sport Klub+, Golf Klub, Fishing & Hunting, Ultra TV, Musiq 1 te Kabel 1 će se naći u Osnovnom i Super duo IPTV paketu. Cijena IPTV paketa ostaje nepromijenjena.

Inače, IPTV platforma Global TV nudi Osnovni paket sa više od 90 kanala po cijeni od 18 KM mjesečno. Super duo paket je združena usluga koja uključuje usluge Interenta i IPTV-a. Cijena ovog paketa iznosi 34 KM mjesečno.

Global mreža dostupna je u Novom Travniku, Vitezu, Busovači, Novoj i Staroj Biloj, Travniku, Turbetu, Bugojnu, Donjem Vakufu, Kupresu i Livnu.

Arabeka
08-06-2012, 06:37 PM
Evo sad sam posjetila njihovu web stranicu kao i forum iptv global i pročitala slijedeće:

forum http://global.net.ba/forum/viewtopic.php?f=1&t=3022

Global Internet d.o.o. tokom 6. mjeseca iznenađuje sve korisnike SUPER DUO paketa. Uživajte u 3x većim brzinama internet pristupa po istoj cijeni. 30 Mbps + IP Televizija (preko 90 TV kanala u digitalnom formatu) po cijeni od 34.00 KM sa uključenim PDVom.

programska šema

http://global.net.ba/index.php?page=iptv

refkie
08-06-2012, 06:58 PM
Evo sad sam posjetila njihovu web stranicu kao i forum iptv global i pročitala slijedeće:

Global Internet d.o.o. tokom 6. mjeseca iznenađuje sve korisnike SUPER DUO paketa. Uživajte u 3x većim brzinama internet pristupa po istoj cijeni. 30 Mbps + IP Televizija (preko 90 TV kanala u digitalnom formatu) po cijeni od 34.00 KM sa uključenim PDVom.

programska šema

slabost ovakvih i slicnih lezi u cinjenici da nisu dodtupni svuda.. par opstina (eventualno kanton) im je kapak,pa samim time im se moze..

Tribbiani
08-06-2012, 07:57 PM
Global mreža dostupna je u Novom Travniku, Vitezu, Busovači, Novoj i Staroj Biloj, Travniku, Turbetu, Bugojnu, Donjem Vakufu, Kupresu i Livnu.

Uu, drama. Odmah idem da se prijavim.

refkie
08-06-2012, 08:03 PM
Uu, drama. Odmah idem da se prijavim.

hhh valja se nama brate preselit iz tuzle u novi travnik pa onda tek da se prijavimo :D

Yoe
08-06-2012, 08:09 PM
Ma vala mi se nesto QrČimo iz Sarajeva,Tuzle,Zenice a uslovno receno nista nemamo samo kukamo (to mu ga dođe ko onaj vic s
Mujom i papagajem "sta se Qrcis kad nemas krila" :D)....a vidi tih malih mjesta-kasaba i njihovih KO IPTV

Tribbiani
08-06-2012, 08:18 PM
E vala ako vi u Sarajevu nemate, nema niko. :D

@refkie: Morat ću, maksuz zbog Global TV-a. :D

refkie
08-06-2012, 08:21 PM

@refkie: Morat ću, maksuz zbog Global TV-a. :D

pa te manje firme su se trebale na neki nacin udruzit s glavnim ciljem da budu kvalitetna konkurencija ovim dominantnim operatorima :D

smajke
09-06-2012, 12:38 AM
PSUJEM BH Telecom

mrmrman
09-06-2012, 12:54 AM

programska šema

JOOOOJ Sexa covjece

Yoe
09-06-2012, 10:39 AM

AšČare nisi dobro upucen u Sarajevsku telejebatiku i kako je grad podjeljen u totrove... ma sta grad haustori

Tribbiani
09-06-2012, 11:23 AM
Kako god, opet imate bolju ponudu nego mi u Tuzli. Ovdje je jedini "žičani" konkurent BIHnet-u kablovska televizija TX-TV čije usluge, barem dok sam pri zdravoj pameti, više ne bih koristio.

niki1
09-06-2012, 12:13 PM
Zbog velikog priliva stanovnika u SBK Vlada istog je donijela odluku da zabranjuje daljnja useljenja :) u gradsake dijelove ako jos neko zeli ima mjesta po planionama posto su i sela popunjena. :)

Dali se jos iko sjeca kada smo imali samo dva kanala i bili sretni isli na sijela druzenja itd... poznavali prvog komsiju i sa njim se druzili ispijali kahvu a sad kad nekom dodes gledate kao dasi vanzemaljac i obavezno mu se zuri da gleda neku utakmicu ili seriju cak se ni dokumentarne emisije vise negledaju jadno i zalosno.

Nisam protiv novih kanala nek neka ljudi imaju da vide ono sto ih zanima ali nemojmo zapostavit sve ostalo pa i svoju porodicu.

Yoe
09-06-2012, 12:25 PM
Kako god, opet imate bolju ponudu nego mi u Tuzli. Ovdje je jedini "žičani" konkurent BIHnet-u kablovska televizija TX-TV čije usluge, barem dok sam pri zdravoj pameti, više ne bih koristio.Kakva je meni korist kad imam da biram između HS-a i BHtelekoma a imam Telemach MMDS...nista ti sad nije jasno :)

Samir_
11-06-2012, 06:02 PM
Korisnici IPTV usluga BH Telecoma MojaTV redovno šalju i zahtjevaju uvrštavanje novih TV kanala u programsku ponudu ove TV usluge. Međutim, korisnici najčešće dobivaju odgovor kako će njihovi zahtjevi biti proslijeđeni nadležnoj službi koja će razmotriti mogućnost realizacije zahtjeva.

Iz BH Telecoma ističu da pitanje uvođenja novih kanala na usluzi MojaTV, kao i cjenovna politika nisu pitanja tehničke prirode, zbog čega BH Telecom ne može momentalno pružiti odgovor. Upravo iz tog razloga, ma koliko to zvučalo kao fraza, svi korisnički upiti ovog tipa budu proslijeđeni nadležnom Sektoru, odnosno Službi koja radi na proširenju usluge BH Telecoma.

"Najava za novi kanal se ne može napraviti bez završenog ugovora sa određenom TV ili radio stanicom. Razlog je specifičnosti pravila, zahtjeva i ugovora sa istim, te popratnih procedura (testnog perioda i slično). Sva daljnja objašnjenja spadaju u domen poslovne tajne", ističu u BH Telecomu.

Također, iz ovog telekom operatera poručuju da se na usluzi MojaTV od početka itekako radi na uvođenju novih kanala i proširenju sadržaja usluge. BH Telecom svakodnevno radi na podizanju kvaliteta usluge - na obostrano zadovoljstvo, te sugestije korisnika prosljeđuje nadležnim sektorima s ciljem zadovoljenja korisničkih potreba.

sheyi
23-06-2012, 05:40 PM
Valja ovo sranje odjaviti, ako ne ubace neke kanale sto ce prenositi englesku pl., do augusta :D
Onda se prebacujem na Total tv -.-

Eldorado
25-06-2012, 01:19 PM
pa samo nam treba sport klub i sport klub + radi engleske i spanske lige :D

messilla
30-06-2012, 04:50 PM
A majku mu , nikakvih noviteta zadnjih mjeseci. Ustvari, ima onaj imenik preko TV-a :lol:

Tribbiani
30-06-2012, 05:05 PM
Eto ti nezahvalnih ljudi, dobiju mogućnost pretraživanja telefonskog imenika i opet ne valja... :D :D

messilla
01-07-2012, 03:40 PM
Eto ti nezahvalnih ljudi, dobiju mogućnost pretraživanja telefonskog imenika i opet ne valja... :D :D

Hahahha :D

Storm_17
02-07-2012, 09:23 AM
Ovo nema smisla. Otkad nisu ubacili novi kanal?
A RTL hrvatski jos uvijek ceka. Svi kablovski operateri ga imaju, a jedan BH Telecom ne moze da nam priusti to zadovoljstvo.

Fakat ste mi se poceli gaditi vise.

Yoe
02-07-2012, 12:17 PM
Kada budu ovako nesto imali u prog.semi "MojeTV" mogu racunat na mene kako korisnika...

http://zaslike.com/files/y4gprwzsg9v3synournw.jpg

http://zaslike.com/files/k2fyhu6s3uqy63vigsog.jpg

http://zaslike.com/files/7fuv8j6125tjud7fbqja.jpg

http://zaslike.com/files/gpidujxgk9ta3jnpf.jpg

http://zaslike.com/files/i3bauqr1hsdfie5vb2yb.jpg

Yoe
02-07-2012, 12:19 PM
http://zaslike.com/files/yjn3hp6cynj0gx3swu1.jpg

http://zaslike.com/files/gf09tu94pon7qfdz5eay.jpg

http://zaslike.com/files/o8zvrzg0ezpq0j6vn6ox.jpg

http://zaslike.com/files/odp2a3ubhw4rmc8jpg4.jpg

http://zaslike.com/files/72n7co2o2yyybtoqxyj0.jpg

http://zaslike.com/files/l9p1b6ndk7airzcgq.jpg

ŠAH
03-07-2012, 03:56 PM
Moja Tv je pravo moćna stvar, ima full paket već odavno...ovo je baš gotiva, a nije tako davno bilo kad smo se mučili s antenom po balkonima i divili se što imamo 5-6 kanala (nerijetko koji duplaju il sniježe)

alme666
04-07-2012, 11:11 AM
Moja Tv je pravo moćna stvar, ima full paket već odavno...ovo je baš gotiva, a nije tako davno bilo kad smo se mučili s antenom po balkonima i divili se što imamo 5-6 kanala (nerijetko koji duplaju il sniježe)

da ali to nismo placali kao sto placamo moja tv...

andr0id
04-07-2012, 03:34 PM
Mora ti biti mocna za razliku antena koje si vucao po krovovima i hvatao samo 2 kanala.. ftv - bht1... ali si tad placao 6 KM ili nisi uopste placao.. pretplatu... a sad placas 60... uz dodatak telefona.. i interneta.. Ono jeste dobro za tu cijenu ja se isto slazem.. 3 u 1... ali nisam zadovoljan kao mnogi korisnici... na silu bi uzeli nekakvi para.. a nisu jos sve usavrsili da to toliko naplate.. + imaju nesposobne ljude koji rade taj posao...

gogadado
05-07-2012, 11:42 AM
http://zaslike.com/files/yjn3hp6cynj0gx3swu1.jpg
http://zaslike.com/files/gf09tu94pon7qfdz5eay.jpg
http://zaslike.com/files/o8zvrzg0ezpq0j6vn6ox.jpg
http://zaslike.com/files/odp2a3ubhw4rmc8jpg4.jpg
http://zaslike.com/files/72n7co2o2yyybtoqxyj0.jpg
http://zaslike.com/files/l9p1b6ndk7airzcgq.jpg

Š'o me trznu :D ! Ja mislio oni priheftali te kanale kad ono... Tek poslije viđoh da je na VLC-u.
Posebno s onijem Sport Klubovima :D

Yoe
05-07-2012, 02:58 PM
Š'o me trznu :D ! Ja mislio oni priheftali te kanale kad ono... Tek poslije viđoh da je na VLC-u.
Posebno s onijem Sport Klubovima :DUslovno receno "Stream" je zakon...nikad nijedan "KO" ili "IPTV" NEce imat' ove kanale zajedno o prog.semi (Arene1,2,3,4, Sportklub-ovi svi u SD i HD-u,Eurosport 1&2 u SD i HD rezoluciji itd...)

http://zaslike.com/files/nc0rhm4hvfpr8w8rqi9.jpg

http://zaslike.com/files/88n47xldom24wl8uxy.jpg

http://zaslike.com/files/c8bemxtm32jdl73kw4u5.jpg

http://zaslike.com/files/amnd46jp9mufawhfnv8s.jpg

http://zaslike.com/files/s95rudjgxzlkqwr1nbm.jpg

http://zaslike.com/files/zruirg0ac1yz65pi5hh.jpg

http://zaslike.com/files/hatdco3y1wurftp3s1md.jpg

http://zaslike.com/files/e45pi1roxv7cgtpz71kw.jpg

Sev3n7
05-07-2012, 07:13 PM
Uslovno receno "Stream" je zakon...nikad nijedan "KO" ili "IPTV" NEce imat' ove kanale zajedno o prog.semi (Arene1,2,3,4, Sportklub-ovi svi u SD i HD-u,Eurosport 1&2 u SD i HD rezoluciji itd...)

kako ti ovo streamas, preko cega?

leon25
05-07-2012, 07:22 PM
Uslovno receno "Stream" je zakon...nikad nijedan "KO" ili "IPTV" NEce imat' ove kanale zajedno o prog.semi (Arene1,2,3,4, Sportklub-ovi svi u SD i HD-u,Eurosport 1&2 u SD i HD rezoluciji itd...)

super jos samo reci kako moze i na PM i kolika brzina neta treba za HD kanale

Yoe
06-07-2012, 10:52 AM
kako ti ovo streamas, preko cega?

Preko "VLC-playera"...brzna moze i BHtelekom-ova za "SD" :) ...za HD minimum 4Mbps najidealnije sto preporucuju je 8Mbps...samo neki od kanala koje gledam:
Pink
Pink Film
Pink Movies
Pink Plus
PinKids
Pink Music
RTS 1
RTS 2
RTS-sat
1Prva TV
b92
b92-info
HRT 1
HRT 2
HRT Plus
Nova TV
Doma TV
RTL-hr
RTL-hr 2
OBN
BHT 1
FTV
TV1
TVSA
Face TV
ATV
USK RTV
BN TV
BN Music
Hayat BiH
Hayat Music
Hayat Folk
Hayat Plus
RTRS
Alfa TV
Z1
Cinemania
DM Sat
SOS
Avala
Happy ;)
Duga TV
K::CN 1
K::CN 3 Svet+
Studio B
Palma Plus
RTV Grand
Atlas TV
Palma Plus
Klasik TV-hr
BalkanTV Action
BakanTV Family
BalkanTV Kids
BalkanTV Live
Tiji
Baby TV
Nickalodeon
Boomerang
Disney Channel
Eurosport 1
Eurosport 2
Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD
Arena 1
Arena 2
Arena 3
Arena 4
Sport klub
Sport klub +
Sport klub prime
Sport klub 3,4,5
Sport klub premium HD
Sport klub HD
Sport klub + HD
ESPN America
ESPN Classic
RAI Soprt 1
RAI Sport 2
NTM Rock
NTM Pop
NTM Folk
NTM Melos
NTM Romale
MTV Hits
VH 1
MTV Adria
CMC
POP TV
Kanal A
Discovery Channel
Discovery Chanel HD
Deluxe Lounge HD

leon25
06-07-2012, 01:00 PM
OK posalji listu jer nisi rekaao kako samo si naveo kanale koje gledas

da to mozda nije lista od NET TV Plus

ŠAH
07-07-2012, 12:11 AM
da ali to nismo placali kao sto placamo moja tv...

Ima ona šala: ti bi da se ... a da ti ne ...

Ako hoćeš da imaš nešto - moraš masno i platit, a još uvijek se svi mi možemo vratit na prijašnji sistem (antena)

gogadado
07-07-2012, 02:19 PM
Ima ona šala: ti bi da se ... a da ti ne ...

Ako hoćeš da imaš nešto - moraš masno i platit, a još uvijek se svi mi možemo vratit na prijašnji sistem (antena)

Lafe, koristiš li ti taj internet da vidiš koliko ostali svijet plati za mnogo više i bolje nego što taj tvoj "gotivni" BH Telecom odere naš narod?
Mani ba te šuplje o antenama isl. Sad se čoik treba čudit' i divit' televizorima u boji. Ode ba svijet u ....., a ovi svakim danom, u svakom pogledu, sve više zaostaju.

Jedino što se s tobom mogu složit je da (pre)masno plaćamo (ja još koji mjesec dok ugovor ne istekne) za ono zašto drugi uzimaju puno manje a daju puno više.
Aj se potrudi malo pa potraži ima l' đe šta skuplje, sa slabijim izborom kanala, sporijim internetom... nego što ovi mufljuzi nude.
Od volje ti jal uža, jal šira okolina. Raspali po čitavoj Europi uzduž i poprijeko. Ako nađeš, nagrada je doživotni korisnik Njihove TV. :D

ŠAH
07-07-2012, 03:34 PM
Lafe, koristiš li ti taj internet da vidiš koliko ostali svijet plati za mnogo više i bolje nego što taj tvoj "gotivni" BH Telecom odere naš narod?
Mani ba te šuplje o antenama isl. Sad se čoik treba čudit' i divit' televizorima u boji. Ode ba svijet u ....., a ovi svakim danom, u svakom pogledu, sve više zaostaju.

Jedino što se s tobom mogu složit je da (pre)masno plaćamo (ja još koji mjesec dok ugovor ne istekne) za ono zašto drugi uzimaju puno manje a daju puno više.
Aj se potrudi malo pa potraži ima l' đe šta skuplje, sa slabijim izborom kanala, sporijim internetom... nego što ovi mufljuzi nude.
Od volje ti jal uža, jal šira okolina. Raspali po čitavoj Europi uzduž i poprijeko. Ako nađeš, nagrada je doživotni korisnik Njihove TV. :D

Pa pajdo, ako ima nešto bolje i jeftinije kod nas u BiH onda se tu i pretplati...tu se sva priča završava. A ako nema, onda možemo samo skretati pažnju telekomu (kritikovati) da obrati pažnju na cijene usluga u svijetu pa se tome i prilagodi.

andr0id
07-07-2012, 03:39 PM
Prilagio bih se ja cijeni usluga kao u svijetu, ali je nemam platu kao onaj u svijetu... Je li kontas? Hajde ovo i nije toliko bitno, niko nas ne tjera da imamo internet, digitalnu tv itd... ali sta je ostalo? recimo namirnice? Pa nemoj tako da pises, da stitis telecom, ili ovu drzavu.-.. digli su evropske neke cijene.. a nemaju apsolutno uslova nikakvog za uslove kao u evropi i svijetu.. tako isto i za namirnice itd...

Kad je evropa i amerika itd... ukinuli limit na internetu? a kad su kod nas? U americi za 10$ si mogao da surfas ko lud... a kod nas je 3 GB 2009-te godine bila 45 KM, ja placao u logosoftu.. predjes 1 GB + 10 KM platis je.. mani mi lopovluka ovog..

ŠAH
07-07-2012, 04:04 PM
Prilagio bih se ja cijeni usluga kao u svijetu, ali je nemam platu kao onaj u svijetu... Je li kontas? Hajde ovo i nije toliko bitno, niko nas ne tjera da imamo internet, digitalnu tv itd... ali sta je ostalo? recimo namirnice? Pa nemoj tako da pises, da stitis telecom, ili ovu drzavu.-.. digli su evropske neke cijene.. a nemaju apsolutno uslova nikakvog za uslove kao u evropi i svijetu.. tako isto i za namirnice itd...

Kad je evropa i amerika itd... ukinuli limit na internetu? a kad su kod nas? U americi za 10$ si mogao da surfas ko lud... a kod nas je 3 GB 2009-te godine bila 45 KM, ja placao u logosoftu.. predjes 1 GB + 10 KM platis je.. mani mi lopovluka ovog..
Pod onim "prilagodi" mislio sam da se telekom prilagodi cijenama u svijetu.

Sve ja tebe kontam šta ti pišeš i mnogočemu se slažem s tobom al šta možeš/možemo promjenit - ništa. Jedino šta možemo je isključit mojutv ili internet. Država je u rasulu to je jasno.

andr0id
07-07-2012, 11:43 PM
Ma haj ti to nasem narodu dokazi... nemaju sta jest a puse po 2 kutije dnevno... Tako i za telecom.. svi ga blatimo.. a i dalje koristimo.. Mrzi me da mjenjam drugog mobilnog operatera.. fixnog.. tv.. internet.. isto je to sve sranje.. samo drugo pakovanje.. s drugim nazivom.. Neko i nije u mogucnosti da predje na drugog.. recimo ja... u Zenici.. imam telekabel da uzmem (koji je po meni losiji od telecoma) i logosoft (internet) koji je bolji od telecoma.. ali necu da se zajebajem sa jednim i drugim.. ovako jedan racun za sve i zdravo.. Kad ne budem mogao placati ovo sto ja TROSIM i koristim.. onda cu da odjavim sve... Niko me ne tjera da imam mob.. tv.. internet.. fixni... sam sebe kontrolises u tome..

gogadado
08-07-2012, 09:21 AM
Pa pajdo, ako ima nešto bolje i jeftinije kod nas u BiH onda se tu i pretplati...tu se sva priča završava.

U tom grmu i leži zec lafe. Ima i bolje i jeftinije. Barem u Sarajevu djelimično, i još neke siće. Problem je što je te konkurencije jako malo u ostalim dijelovima države nam i presporo se širi. Firma to zna jako dobro i, barem po njih za sad, obilato koristi. Š'o bi reko naš narod, dere nas. Normalna država i današnja ekonomija bi se trebale na konkurenciji razvijati. Zašto nema ozbiljnije konkurencije i šta je tome razlog, većina zna. Politika... Velika lova, a zna se ko šefuje Firmom i ko kupi kajmak najviše. Zna se u šta se dio lovine i troši. Zgrade od 40 miliona plus uređenje i opremanje iste po ko zna kojoj cijeni. Dok je čitava Europa pokrivena optikom i susjedi nam već uveli 4G superbrzi bežični internet ova banda se hvali 2G. "Idemo prvi. Dajemo više."
Zna se i kako se zapošljava u Firmi i koliko viška radnika ima. Zna se i kakve su plate i da dalje ne nabrajam. Svako ko imalo prati dnevne vijesti zna kako sve to fercera. I tu priča ne da završava, nego tek počinje lafe.

A ako nema, onda možemo samo skretati pažnju telekomu (kritikovati) da obrati pažnju na cijene usluga u svijetu pa se tome i prilagodi.
Mi koji nejmamo mogućnost nekog izbora, a ima nas ohohoooo, ovdje kritikujemo i lajemo evo već godinama i ništa bitnije se ne popravlja. Ako i ponude nešto, konkurencija već odavno nudi bolje, brže, jeftinije.
Al se zato uvijek nađe neko ko kaže da je to što Firma nudi super, gotivno... itd. itd. Zato i jesmo ass of the world. Našem narodu samo da ne puca i da ne mora po krovu antenu štelit.

gogadado
08-07-2012, 09:30 AM
Pod onim "prilagodi" mislio sam da se telekom prilagodi cijenama u svijetu.

Sve ja tebe kontam šta ti pišeš i mnogočemu se slažem s tobom al šta možeš/možemo promjenit - ništa. Jedino šta možemo je isključit mojutv ili internet. Država je u rasulu to je jasno.

Ja kmečim ovdje godinama a i po drugim forumima, ličnim kontaktima.... Odgovorio sam od Firme garant finu grupu ljudi, i finu cifru love. A ima nas takvih vjerujem solidan broj. I vjerujem da je to barem dijelom utjecalo na smanjenje cijene i "povećanje" brzine u ponudi ovijeh, ni sam ne znam kako da ih više nazovem.
Ako je istinita vijest FTV-a o broju otkazanih ugovora s Firmom onda ću i dalje. I zato me iritira bilo kakva pohvala ovijeh uhljupa jer nikakvog razloga za pohvalu nema.
Ne pada mi vala na pamet da isključim internet. Da mi nije njega pojma ne bih imao šta se dešava. Uostalom, na zapadu internet i važi kao zabava za sirotinju. Kod nas obratno. K'o i sve ostalo.

Yoe
08-07-2012, 11:41 AM
PaŠa NO SIKIRIKI info iz pouzdanih izvora...vjerov'o ili NE u BHtelekom-u je krenula Čistka... panika vlada među uposlenim jer se boje za radno mjesto,odnosno ko ce ostat' a ko otiĆ ;) odmaH da kazem NEradujem se nit' jednom otkazu... ali sam ZA da ljudi koji su dosli rodbinskofamilijarnom tj. stranaČkom vezom i koji pojma neJmaju o poslu, dobiju nogu...

Tribbiani
08-07-2012, 11:50 AM
Vrijeme je bilo... Nije problem što su neki tu familijarnom vezom, neka su ako svoj posao znaju i rade onako kako treba. Ali ako to nije slučaj, pa noga brate dragi... Niko nije Bogom dat u Telekomu. Samo, kontam nešto, da nije čistka SDA kadrova čija mjesta će popunit - pogađate - SDP familija? :D

Yoe
08-07-2012, 12:03 PM
Vrijeme je bilo... Nije problem što su neki tu familijarnom vezom, neka su ako svoj posao znaju i rade onako kako treba. Ali ako to nije slučaj, pa noga brate dragi... Niko nije Bogom dat u Telekomu. Samo, kontam nešto, da nije čistka SDA kadrova čija mjesta će popunit - pogađate - SDP familija? :D

Slazem se...i mene je "straH" da NEbude cistka samo SDA kadrova!!!

Tribbiani
08-07-2012, 04:54 PM
Slazem se...i mene je "straH" da NEbude cistka samo SDA kadrova!!!

Ma kažem jer su u Tuzli još nakon ulaska u koaliciju sa SDA napravili "preuređenje" tuzlanske direkcije Telekoma, pa su SDAovce i njihovu porodicu počeli mijenjati oni iz SDP-a. Nepotizam ostao, nesposobnost također, jedino što je promijenjeno su porodice. :D

Yoe
09-07-2012, 01:23 PM
Ma kažem jer su u Tuzli još nakon ulaska u koaliciju sa SDA napravili "preuređenje" tuzlanske direkcije Telekoma, pa su SDAovce i njihovu porodicu počeli mijenjati oni iz SDP-a. Nepotizam ostao, nesposobnost također, jedino što je promijenjeno su porodice. :D

:) ;)

gogadado
09-07-2012, 06:40 PM
PaŠa NO SIKIRIKI info iz pouzdanih izvora...vjerov'o ili NE u BHtelekom-u je krenula Čistka... panika vlada među uposlenim jer se boje za radno mjesto,odnosno ko ce ostat' a ko otiĆ ;) odmaH da kazem NEradujem se nit' jednom otkazu... ali sam ZA da ljudi koji su dosli rodbinskofamilijarnom tj. stranaČkom vezom i koji pojma neJmaju o poslu, dobiju nogu...

Sve je to prika ista banda, svim bojama preferbana. Ja l' zelenom dolarskom, ja l' euro farbom ja l'.... Prima se sve. Sjaši jedan, zajaši drugi. Nečiji tečić, amidžić dobije nogu al' jope dođu tečići, amidžići... I jope Njihova TV a naše pare.
Jedina nada da počnu propadat' pa da nekim dođe iz guice... Mada sumnjam da bi se i tad opametili.

smajke
12-07-2012, 03:41 PM
kakav je sad ovo kanal... pitam se gdje ih samo iskopavaju???? cuj DRUGA TV, e svasta.....

niki1
12-07-2012, 03:57 PM
kakav je sad ovo kanal... pitam se gdje ih samo iskopavaju???? cuj DRUGA TV, e svasta.....

Nemogu da palim TV i provjerim jeli ovo istina a ako jeste onda su ga stvarno pretjerali (Stace nama kanal iz Srbije koi bastini tradicije i obicaje Krajne :( :( )

smajke
12-07-2012, 04:17 PM
Nemogu da palim TV i provjerim jeli ovo istina a ako jeste onda su ga stvarno pretjerali (Stace nama kanal iz Srbije koi bastini tradicije i obicaje Krajne :( :( )
e druze nije Duga tv, ako mislis na nju... ovo je "Druga tv" pise da je testni program. pitam se kojeg li ce sadrzaja ona da bude :D ni google nju nemoze da nadje hahahaha, a ovi je iz moja tv pronasli....

Yoe
12-07-2012, 05:36 PM
NEd'o ti bog da je "DugaTV" :) :) :) tu ti je po citav dan "ROKE KOKE" al' sve na Srpski naČin Šumadija itd...to je ova TV

http://zaslike.com/files/obmq08qq8gi2e6ec1qhu.jpg

P.S. A da to nije ovo

"TV B92 MENJA IME U DRUGA SRPSKA TELEVIZIJA! "

http://www.smedia.rs/zabava/vest/7420/B92-TV-program-televizija-promena-vlasnika-TV-menja-ime-u-Druga-srpska-televizija.html

smajke
12-07-2012, 05:58 PM
NEd'o ti bog da je "DugaTV" :) :) :) tu ti je po citav dan "ROKE KOKE" al' sve na Srpski naČin Šumadija itd...to je ova TV

http://zaslike.com/files/obmq08qq8gi2e6ec1qhu.jpg

P.S. A da to nije ovo

"TV B92 MENJA IME U DRUGA SRPSKA TELEVIZIJA! "

http://www.smedia.rs/zabava/vest/7420/B92-TV-program-televizija-promena-vlasnika-TV-menja-ime-u-Druga-srpska-televizija.html

ne znam al mislim da nije to to... vidjecemo sta ce reci ovi iz moja tv. Valjda ce nam postaviti neku obavijest o kakvom se kanalu radi.

alessandro
12-07-2012, 08:39 PM
mi smo tražili Prvu.rs TV,a dobili smo Drugu,i ko kaže da bh telecom ne ide prvi i daje vise?!

niki1
12-07-2012, 09:47 PM
Kad sam smogo snage i upalio Moja TV vidim da nije ona Duga TV na koju sam mislio i bas sam se obradovo :) :)
nevolim bas ni ove sto nepjevaju latinicom ali bolje i oni nego oni glupaci Mali Knindza i ostala gamad. (Tako i ja dozivi da se obradujem kanalu koji pusta stranu muziku :) iako ga sigurno necu gledat )

Quronja
12-07-2012, 11:07 PM
Kad sam smogo snage i upalio Moja TV vidim da nije ona Duga TV na koju sam mislio i bas sam se obradovo :) :)
nevolim bas ni ove sto nepjevaju latinicom ali bolje i oni nego oni glupaci Mali Knindza i ostala gamad. (Tako i ja dozivi da se obradujem kanalu koji pusta stranu muziku :) iako ga sigurno necu gledat )

i nemoj, ostaćeš pametniji...

ala7
13-07-2012, 12:13 AM
druga tv je izgleda drugi kanal Sanele tj. TV1 ali muzicki izgleda. Pogledajte da je slican logo natpisa "tv" sa logom TV1. Zivi bili pa vidjeli :)

Yoe
13-07-2012, 12:55 PM
druga tv je izgleda drugi kanal Sanele tj. TV1 ali muzicki izgleda. Pogledajte da je slican logo natpisa "tv" sa logom TV1. Zivi bili pa vidjeli :)

Upravu si...evo na "Facebook-u" objavljeno: http://www.facebook.com/#!/mojatv.ba
"Zadovoljstvo nam je da najavimo novi programski sadržaj Moje TV a ujedno da budemo i prvi u BiH koji najavljujemo novi program kuce TV 1 za sada u eksperimentalnoj fazi samo za korisnike Moje TV predstavljamo Vam ''Druga TV''

Arabeka
13-07-2012, 01:18 PM
Evo i ja bih ugrabla EXLUZIVU...malo je lokalnijeh kanala u Mojojtivi pa bih najavla skoro otvaranje novijeh lokalnih televizija u selima
"Lepenica" kod Kiseljaka "Lepenica TiVi" kao i kod Konjica selo "Dudle" a TiVi će se zvati "Dudlaš TiVi", idemo prvi dajemo više...nadam se da će se ove iznimno važne TiVi stanice nači u programskoj šemi MojaTiVi. Hvala

Quronja
13-07-2012, 06:26 PM
Evo i ja bih ugrabla EXLUZIVU...malo je lokalnijeh kanala u Mojojtivi pa bih najavla skoro otvaranje novijeh lokalnih televizija u selima
"Lepenica" kod Kiseljaka "Lepenica TiVi" kao i kod Konjica selo "Dudle" a TiVi će se zvati "Dudlaš TiVi", idemo prvi dajemo više...nadam se da će se ove iznimno važne TiVi stanice nači u programskoj šemi MojaTiVi. Hvala

Hoće, hoće...ali neće se tako zvati nego "Dudlaš MiTi"

Sharp
13-07-2012, 10:38 PM
Da li su jos nekom titlovi pomjereni u lijevo, i nalaze se otprilike na pola ekrana sa nekim malim fontom. Kod mene citav dan tako na ovim programima koji imaju titl (Nat. Geo, Discovery, Fox...)

Arabeka
14-07-2012, 10:28 AM
Hoće, hoće...ali neće se tako zvati nego "Dudlaš MiTi"

Tu televiziju preporući svojoj mami da gleda!

nijaz
25-07-2012, 04:55 PM
Napokon jedan pristojan kanal - tlc. Hvala bh telecomu.

Casual
25-07-2012, 05:00 PM
Ni on ne valja,samo o haljinama neke gluposti..fuj

EasyWay
25-07-2012, 05:20 PM
Uz duzno postovanje,ne znam sta si ti vidio u ovom kanalu. Ovo je tipicni kanal za kucanice-kako se prave kolaci,sta ne treba obuci i sl. sranja. Ja ovo ne smatram novim kanalom,a vjerujem i vecina korisnika. Gdje je RTL Hr,HBO,FOX Movies,Sport klub,MTV Adria. Kako ih nije stid,tretiraju nas ko neke ovce. Ako cemo slijediti tempo ubacivanja "novih" kanala,onda mozemo sa sigurnoscu reci da je TLC zadnji kanal u ovoj godini. IDEMO ZADNJI,UZIMAMO NAJVIŠE

Tribbiani
25-07-2012, 07:30 PM
Pa gledaju i žene TV, rekao bih i više nego muškarci. Šta god da uvedu bolje je od onih retardiranih turbo-folk kanala.

Yoe
25-07-2012, 09:06 PM
Pa gledaju i žene TV, rekao bih i više nego muškarci. Šta god da uvedu bolje je od onih retardiranih turbo-folk kanala.

NEznaN sta bih ti rek'o za "TLC"...uvijek ima ljudi koji ce ovo gledat'... po meni je kanal rinaka na kvadrat...simtomaticno je samo jedno nikad NEubacuju kanale koje im korisnici traze,nego kanale koje niko NEce niti zeli u svojoj prog.semi !!!

alessandro
26-07-2012, 07:33 AM
Da možda probamo tražiti da nam ubace kanale koje necemo,mislim da bi nas tada poslusali :)

nijaz
26-07-2012, 04:19 PM
Ovaj kanal je vec bio u shemi moje tv pod nazivom discovery travel and living. To je mojoj suprugi omiljeni kanal pa zato kazem "pristojan". Ja ga ne gledam, ali za onog ko voli takve sadrzaje je odlican. Slazem se sa konstatacijom da nikad ne ubacuju kanale koje mi trazimo (osim arena).

zeljka.pejic
27-07-2012, 06:17 PM
ljudi, malo solidarnosti!! ako se zene grcevito bune sto jos uvijek nema Sport kluba, onda i muski dio ekipe treba podrzati dolazak ovakvog jednog kanala. Bolje i ovo nego jos jedan lokalni. Iako, nista ne moze nadomjestiti nedostatak RTL HR-a, HBO, FOX moviesa, Sport kluba....i MTV-a naravno!

ilham
27-07-2012, 06:48 PM
cini se kako na mojatv web imamo sad vecu listu kanala?!!!!!

messilla
27-07-2012, 06:55 PM
cini se kako na mojatv web imamo sad vecu listu kanala?!!!!!

OBN , Igman, TK, Vogošća, Behar, Kiss,Visoko, Smart, BN, BN Music i Druga TV. ;)

A FACE TV i AJ Balkans u HD-u :D

gogadado
27-07-2012, 07:26 PM
Gledam danas FTV, BHT, RTRS najave olimpijskih TV prijenosa. Jad i tuga.
Ako ovi budu zavrnuli HRT i druge, a k'o š'o gledam, 'oće...ima da ga... 'Rvati piče od 09:00 pa do 01:00 brez prekida, srbadija također. Švabe isto non-stop, al' bezbeli 99% svojih sportista.
Valjda ovi kablovski neće zavrtat'.
A ovaj TLC labudovo pravo. Moja žena vala ni 3 sekunde ne sastavi. Koji k. ima 10 godina proikazivat' tetoviranje, torte k..ca palce?

leon25
27-07-2012, 07:27 PM
kod mene ih nema stoji samo obavijest sa gore nabrojanim kanalima ali ih u listi jos nema

leon25
27-07-2012, 07:29 PM
Gledam danas FTV, BHT, RTRS najave olimpijskih TV prijenosa. Jad i tuga.
Ako ovi budu zavrnuli HRT i druge, a k'o š'o gledam, 'oće...ima da ga... 'Rvati piče od 09:00 pa do 01:00 brez prekida, srbadija također. Švabe isto non-stop, al' bezbeli 99% svojih sportista.
Valjda ovi kablovski neće zavrtat'.
A ovaj TLC labudovo pravo. Moja žena vala ni 3 sekunde ne sastavi. Koji k. ima 10 godina proikazivat' tetoviranje, torte k..ca palce?

imas eurosport njega ne smiju zatamint jer imaju regularno kupljana prava a ovi nek se bune koliko hoce

niki1
27-07-2012, 10:39 PM
OBN , Igman, TK, Vogošća, Behar, Kiss,Visoko, Smart, BN, BN Music i Druga TV. ;)

A FACE TV i AJ Balkans u HD-u :D

Ova dva HD su vala mogli da puste i na Moja TV

Yoe
28-07-2012, 10:49 AM
Olimpiada 2012 live

http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html

gogadado
28-07-2012, 11:57 AM
imas eurosport njega ne smiju zatamint jer imaju regularno kupljana prava a ovi nek se bune koliko hoce

Tanki i ti s onijem sportovima koji mene interesuju. Tanki s košarkom, u neđelju nejma u 15:25 SAD - Francuska, 23:10 Argentina - Litva.... Dalje nijesam ni gled'o.

Storm_17
29-07-2012, 08:25 PM
Ovi na Hayat Music i Hayat Folk jos emitiraju reklamu: "Hayat vam predstavlja dva potpuno nova kanala". A koliko im vec ima, godina? :S

Pitanje: Jel moguce da su se onako posteno sje*ali i umjesto da Hayat Folk nazovu 16:9 kanalom, oni to stavili na Hayat Music. Jer onaj Hayat Music ima sliku skoro goru od FTV-a, ono fakat 16:9 rezolucije vidjelo nije.

niki1
29-07-2012, 09:52 PM
Ako postavim Moja TV na 16:9 i LCD na 16:9 onda bi se cijelokupna slika koju emituju trebala da vidi na ekranu a kod nih se dobar dio nevidi prema tome nesto nestima .

andr0id
30-07-2012, 12:11 AM
Strahota...

http://s10.postimage.org/7e6oc74w9/image.png

Tribbiani
30-07-2012, 12:33 AM
Dragi Bože... :facepalm:

Nego, ništa ne brini. Uskoro će i nova TV stanica iz Tuzle, RTV7. Naravno, ubrzo će i u Moja TV ponudu. Na zahtjev i zadovoljstvo korisnika. :D :D

Yoe
30-07-2012, 11:01 AM
Strahota...

http://s10.postimage.org/7e6oc74w9/image.png

Ovo je cisto omalovazanje i bahatost , da NE napisem J....e korisnika MojeTV u zdrav mozak od strane BHtelekoma...dok drugi "K.Operateri kao i IPTV" se trude da popune svoju prog.semu "svjetskim" kanalima (S.klub-ovi,HBO,RTL-hr,Cinestar,itd...) ovi onako "patriotski" kako samo oni znaju (pljackajuci svoj narod visokim cjenama a pri tome NE nudeci nista) uvode Slonove,Igmane,Smartove,Behare itd...jbte "TLC" najavljuju kao exluzivu :facepalm: drugi su ovaj kanal uvrstili godinama prije!!!

Ovo je citat sa "FB" stranice za "TLC" http://www.facebook.com/#!/mojatv.ba

"BH Telecom i Moja TV nastavljaju sa praksom osvježavanja liste kanala. TLC je novi kanal u ponudi naše IPTV platforme!

Moja TV – mjesto najzanimljivih programskih sadržaja!

Vaš BH Telecom"

Eldorado
31-07-2012, 03:47 PM
Ako ne ubace Sport klub i Sport klub + do pocetka engleske premijer lige i Španske onda cemo adios amigos BH telecom :D

EasyWay
31-07-2012, 07:30 PM
Sorry, ali moram ti reći da si jako pedantan. Ta dva kanala uopće nećes vidjeti u ovoj godini (gruba procjena). Kamo sreće da griješim...
Ako ne ubace Sport klub i Sport klub + do pocetka engleske premijer lige i Španske onda cemo adios amigos BH telecom :D

niki1
31-07-2012, 09:17 PM
Ovo je cisto omalovazanje i bahatost , da NE napisem J....e korisnika MojeTV u zdrav mozak od strane BHtelekoma...dok drugi "K.Operateri kao i IPTV" se trude da popune svoju prog.semu "svjetskim" kanalima (S.klub-ovi,HBO,RTL-hr,Cinestar,itd...) ovi onako "patriotski" kako samo oni znaju (pljackajuci svoj narod visokim cjenama a pri tome NE nudeci nista) uvode Slonove,Igmane,Smartove,Behare itd...jbte "TLC" najavljuju kao exluzivu :facepalm: drugi su ovaj kanal uvrstili godinama prije!!!

Ovo je citat sa "FB" stranice za "TLC" http://www.facebook.com/#!/mojatv.ba

"BH Telecom i Moja TV nastavljaju sa praksom osvježavanja liste kanala. TLC je novi kanal u ponudi naše IPTV platforme!

Moja TV – mjesto najzanimljivih programskih sadržaja!

Vaš BH Telecom"

Yoe mrzi me trazit dali znas koliko godina postoi kanal TLC

Yoe
01-08-2012, 11:36 AM
Yoe mrzi me trazit dali znas koliko godina postoi kanal TLC

Bogme sam pogrijesiJo (izvinjavam se na pogresnom infu)... Kompanija Discovery Networks Europe donijela je odluku da će 30.04.2012., ugasiti svoj dokumentarni kanal "Discovery Travel and Living", a umjesto njega stiže "TLC".

Kad pogledas nisam puno pogrijesio... gdje stade "Discovery Travel and Living" odatleN nastavi "TLC" ...ljubitelji "Discovery Travel and Livinga" ne trebaju očajavati; iako dolazi posve novi kanal, programskih razlika među njima gotovo da i nema. "TLC" je "čistokrvni" lifestyle kanal na kojem nećete naći neke emisije sa Discovery Travel and Livinga, ali većina najpoznatijih je ipak i dalje tu.

smajke
01-08-2012, 03:54 PM
http://teve.ba/article/10506/cinemax-kanali-i-u-telemachu
samo kod nas nema FUJJJ

Yoe
01-08-2012, 06:25 PM
Kao sto sam vec napis'o BHtelekom svoje korisnike J...e u zdrav mozak...oni "TESTIRAJU" šatro...i pored Cinemax,Cinemax 2, pusten je jos i "Comedy central"...također je i "HomeTV" pustio "HBO" kanale http://www.teve.ba/article/10505/hbo-paket-u-home-tv ...ovaj "HomeTV" nedavno poceo a stalno nesto uvode...haaaaa ali zato NEma niko da mozrs napunit' "Ultru" preko "MojeTV" ko BHtelekom...izum stoljeca, dobit' ce NobLeSovu nagradu za glupost...sad tek vidim da imam "srece" sto sam prikljuciJo Telemach jest da je MMDS ali je za "MojuTV" izmislio prog.semu...

Kanister
01-08-2012, 07:46 PM
Khm, Je li zna netko novi pasword za modem >zte zxv10 w300< ?

Tribbiani
01-08-2012, 08:08 PM
@Yoe: Ne zaboravi i mogućnost pregledanja telefonskog imenika na Moja TV paketima. :D

Yoe
01-08-2012, 08:36 PM
@Yoe: Ne zaboravi i mogućnost pregledanja telefonskog imenika na Moja TV paketima. :D

Vidis to sam zaborav'Jo :hihi:

niki1
01-08-2012, 09:06 PM
Ima jos pregled svih poziva bilo kad u mjesecu i potrosnja kada dodes misom na broj ako je iz BHTelekoma pise ime koga ste pozivali :)

Kanister
01-08-2012, 10:41 PM
HAHAHHAHAHAAH, Imenik ubija majke mi !

andr0id
01-08-2012, 10:48 PM
hahahahahahahahaha joj Imenik! :) Mnogi ne znaju jos na daljinskom prebaciti kanal a kamo li imenik listati ahahahaha :) Mene mama zovne, de hodi izadji iz djeciji programa... (mali ostavio..) da vratim na domace... ahahahaha :)

Mene telefon ne interesuje fixni a kamo li imenik :)

Tribbiani
01-08-2012, 10:50 PM
De ba šta ti je, gdje te Telefonski imenik neće interesovat!? :hehehehe: I to na TV-u, heeeej... :D

Fakat su nenadje*ivi, tamo uvode HBO i šta već, oni se hvale Ultra dopunama u sklopu Moja TV paketa. E majko moja mila...

andr0id
01-08-2012, 10:54 PM
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5d9734eca23.html

ahahaha joj... opet ni u augustu nista za mene... :)

Tribbiani
01-08-2012, 10:55 PM
Pa to je fenomenalno! Vjerujem da je barem 80% korisnika Moja TV paketa sanjarilo o ovome. Čudi me još da nisu napisali da je na naš zahtjev. :D :D

smajke
01-08-2012, 11:08 PM
Khm, Je li zna netko novi pasword za modem >zte zxv10 w300< ?
pokusaj ovaj
username: admin
password: vr10vr10tajn1pa55

messilla
02-08-2012, 01:54 AM
Ne zaboravite i mogućnost dopune ultra kredita preko TV prijemnika. :D

HAhaahaahahah majke mi, ovaj Home TV najjači. Kako samo spucaše klempe BH Telecomu i Telemachu (pogotovo Telecomu, IPTV-IPTV), a ubjedljivo zadnji počeli sa IPTV uslugom.Da nije smiješno, bilo bi žalosno.

Storm_17
02-08-2012, 08:14 AM

jah eto. koliko puta sam citao takve komenare, tako govorite vec godinama. ohladite vise s tim iskljucinjem. nije da podrzavam bh telecom, al fakat ste dosadni. ni ja nisam zadovoljan uslugom, trpim. nemam nista drugo da uzmem u ovim zavidovicima.

mrmrman
02-08-2012, 10:04 AM
http://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5d9734eca23.html

ahahaha joj... opet ni u augustu nista za mene... :)

e ljudi moji pa ima li itko normalan u Bh telecomu pa ovo je pljacka u zivo a nitko nista

Yoe
02-08-2012, 10:46 AM
Dok god BHtelekom bude poslovao ovako nista se NEce promijenit' jer nema potrebe, u plusu su sto znaci korisnici su po njima "zadovoljni"...ovo je zalosno ali istinito...kazem fala bogu nek' posluje vjerujte da mi je drago na kraju krajeva "nasa" je kompanija...vise volim vidjet' BHtelekom sa dobitkom nego m:tel...ali brateeee nemoj korisnike "pljackat"!!!Uzimas puno a NEdajes "nista"!!!

"Prema najnovijem izvještaju o poslovanju za period januar-juni 2012, kompanija BH Telecom je u prvih šest mjeseci ove godine poslovala vrlo uspješno.Kompanija je ostvarila dobit iz poslovanja u iznosu od 72.725.000 KM i ista je veća za 7.050.000 KM u odnosu na ostvarenje dobiti u istom periodu prošle godine."

mrmrman
02-08-2012, 12:28 PM
Dok god BHtelekom bude poslovao ovako nista se NEce promijenit' jer nema potrebe, u plusu su sto znaci korisnici su po njima "zadovoljni"...ovo je zalosno ali istinito...kazem fala bogu nek' posluje vjerujte da mi je drago na kraju krajeva "nasa" je kompanija...vise volim vidjet' BHtelekom sa dobitkom nego m:tel...ali brateeee nemoj korisnike "pljackat"!!!Uzimas puno a NEdajes "nista"!!!

"Prema najnovijem izvještaju o poslovanju za period januar-juni 2012, kompanija BH Telecom je u prvih šest mjeseci ove godine poslovala vrlo uspješno.Kompanija je ostvarila dobit iz poslovanja u iznosu od 72.725.000 KM i ista je veća za 7.050.000 KM u odnosu na ostvarenje dobiti u istom periodu prošle godine."

koliko samo zaradjuju mogli su do sada 5 drzava po dva puta opasati sa optikom. Mene interesuje kako privatnici koji su prije 4 godine sa wifijem poceli pruzat uslugu a sada vec imaju optiku u tri cetiri grada vec a bh telecom zaradjuje a nigdje napredka