PDA

Pogledajte punu verziju : Provjera racuna na banci online

Mahack
18-08-2011, 09:21 PM
Evo ovako forumaši zanima me ima li ijedna od ovih(sparkasa,unicredit zagrebacka,ik banka) banaka ovu aplikacija da od kuce mogu da pratim stanje racuna na banci koliko je para leglo,koliko je podignuto....

Marlon_Brando
18-08-2011, 09:24 PM
Evo ovako forumaši zanima me ima li ijedna od ovih(sparkasa,unicredit zagrebacka,ik banka) banaka ovu aplikacija da od kuce mogu da pratim stanje racuna na banci koliko je para leglo,koliko je podignuto....
Mozes u bilo kojoj banci...otvoris debitnu karticu, tj racun sa opcijom mobilne kontrole...Tj dobijes sms, prilikom svake transakcije...
to te mjesecno izadje cca 2KM, mozda malo vise...:)

ibrani
18-08-2011, 09:34 PM
Evo pogledaj Ovdje (http://www.unicreditbank.ba/home/wps/wcm/connect/ucb_ba/public/stanovnistvo/bankarstvo+izvan+poslovnica/e-ba/e-ba) mislim da je to što te zanima.

A L I
19-08-2011, 02:19 AM

Internet bankarstvo, vozi u bilo koju od tih banaka i traži to.

Clopex_
19-08-2011, 10:22 AM
covjek je trazio online a ne preko sms-a :S

Marlon_Brando
19-08-2011, 11:37 AM
covjek je trazio online a ne preko sms-a :S
my bad :)
U slucaju online provjere, sigurno znam za Raiffeisenbank...:)
Oni nude to, za ostale ne znam ...

Demien
19-08-2011, 12:29 PM
Najbolja opcija Unicredit Bank
Pored opcije internet bankarstva gdje korisniku banka izda i token uređaj za autenticiranje, Unicredit banka omogućava klijentu ugovaranje m-ba usluge, takozvanog mobilnog bankarstva, gdje korisnik nakon logovanja u aplikaciju na svom mobilnom telefonu, putem pin-a koji je sam odabrao kod prvog logiranja, može izvršiti sve operacije nad svojim računima (pregled stanja računa i kartica, pregled limita, prenos sredstava sa računa na račun, domaća i ino plaćanja, ugovaranje štednje i prenos sredstava na iste, ugovaranje trajnih naloga, pregled stanja kredita itd itd...)

Po meni mnogo bolja opcija od internet bankarstva jer ima iste funkcionalnosti, ne moram nositi token sa sobom, i dostupno mi je gdje god da se nalazim...