+ Reply to Thread
Prikaz rezultata 1 do 9 od 9

Diskusija: Koliko Ima Kilometara Od Sarajeva Do Zenice

APACHE1
    Gost

Standardno Koliko Ima Kilometara Od Sarajeva Do Zenice

hitno. koliko ak moze i za koliko od prilike mogu stici

Registered User 8mls's Avatar

Standardno

70-80km, zavisi tacno odakle startas i cime ides.
    Ja dodjem autom iz centra zenice do skenderije za ispod sat vremena(preko vogosce)

It's not what I want. It's what's fair...

amarce
    Gost

Standardno

ispd sat? pa moze......hihi ja danas iz zenice vozio sve po 120 a na autoputu po 150 i dosao za sat.ne znam nikako kako to?jedino da me par kolona nije zeznulo?
    a ima negdje oko 80KM maximalno od sa do ze i obrnuto naravno

Banovan/a Bobi's Avatar

Standardno

Ze-Sa...to je uvijek 1 sat voznje...gore dole 10 minuta sve u zavisnosti od guzhve na cesti.Uopste se ne isplati brzo voziti jer uvijek zaglavish u nekoj koloni jedino ako ne vozish extra brzo auto(preko 130 KS ) da kolone preshishash onako u letu.

Registered User 8mls's Avatar

Standardno

ja sa autima od 55 i 64ks dodjem za maksimalno sat i to ako bas zaglavim u kolonama, ali da ih przim, przim koliko god mogu(auta).

It's not what I want. It's what's fair...

zzbabac
    Gost

Standardno

Znas kad je Mujo kupio Ferarija pa na Stupskoj petlji pita drota "Koliko ima kilometara do Zenice kad se vozis vakim autom".
    A inace mislim oko 80, bez problema i bez ludiranja za sat si u Rajlovcu, a dalje zavisi od srece i doba dana.

BIHnet Korisnik anemo's Avatar

Standardno

SKODA FABIA 1,9 SDI COMBO 2005, sa dvojicom od po 100kg unutra.

Početak auto-puta na petlji Vogošća - Ulaz u Zenicu na prvi semafor u Radakovu, za 35 minuta. Ko ne vjeruje, a mislim da nema razloga, dogovorićemo se oko uslova provjere. Ja lično znam i ljude koji su brže stizali.

Banovan/a Sanchezz's Avatar
    Godina
    25

Standardno

Citat Prvi postavio anemo

Početak auto-puta na petlji Vogošća - Ulaz u Zenicu na prvi semafor u Radakovu, za 35 minuta. Ko ne vjeruje, a mislim da nema razloga, dogovorićemo se oko uslova provjere. Ja lično znam i ljude koji su brže stizali.
    I zalimo se kako su nam ceste lose... policije nema i to krivimo za broj nesreca na putu a nikako da spomenemo kojim brzinama vozimo... tako se ni na autoputima ne vozi a kamoli na ovim nazovimo ih "cestama" u bih...

amarce
    Gost

Standardno

Citat Prvi postavio anemo

recimo da do zenice ima 80KM.Kada prosjecno vozis znaci 80Km/h dodes za sat.
    eto ti si dosao za 35 minuta sto znaci da si vozio nesto sporije u prosjeku od 160Km/h.
    Sigurno si negdje vozio i po 80,recimo iza neke kolone,pa barem ukupno jedno 10 minuta.
    Znaci da bi dobio prosjek od 160 negdje si morao ici i brce od 160Km/h.
    I onda pored jako dobrih puteva i pored ovakve brzine nesto se zgražamo kad neko pogine u smrskanom autu.
    Ja priznajem da sam neki dan autoputem iz zenice na jednom pravom djelu koji je podugacak vozio 180 ali mi nepada vise napamet.Napominjem,bilo je cisto testiranja auta,oko mene nije bilo ni jadno auto ni na kilometar i bio sam sam.
    Znaci ugrozio sam samo svoj zivot.a i ja znam par ljudi koji dodu iz zenice za oko 30 minuta.Vozio sam se sa jednim takvim(ne na relaciji ze-sa),i nikad vise.Cinilo mi se da sam na reli voznji.Auto se zanosilo u krivinama.
    Jos kada mi je vozac rekao da neidemo bas brzo jer je mokar put...!!!
    Last edited by amarce; 02-11-2006 at 04:07 PM.

+ Reply to Thread

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Pravila postavljanja poruka

• ne možete postavljati nove teme
  • ne možete postavljati odgovore
  • ne možete postavljati priloge
  • ne možete urediti svoje poruke