+ Reply to Thread
Stranica 1 od 4 1234 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata 1 do 10 od 33

Diskusija: Prorocanstva

Spam
    Gost

Standardno Prorocanstva

Milenko Banic, sumadijski prorok, inace magistar pravnih nauka, cija su se mnoga predvidjanja ostvarila (atentat na Kiru Gligorova, krv na vratima savezne skupstine - samoubistvo Vlajka Stojiljkovica, oktobarske promene, teroristicki napad na SAD, ubistvo prmijera Djindjica...) smatra, za razliku od svojih "kolega", da je nasim mukama dosao kraj: -Vidim nagli preokret u odnosu svetskih mocnika prma nama i preporod nase zemlje, koji ce poceti u novembru ove godine. zbog kolapsa u kojem se trenutno nalazimo, narod ce taj boljitak osetiti tek posle Nove godine. SAD i EU potpuno menjaju odnos prema nama, u pozitivnom smislu. Cak ce doci do toga da Hrvatska plati Srbiji obestecenje za genocid nad srpskim stanovnistvom... I kaze sledece:

Evropskim zemljama prete prirodne katastrofe, zemljotresi, pozari, poplave. Promenice se mapa tog dela sveta.

Za 20-tak dana sledi serija katastrofalnih zemljotresa u Turskoj.

Ovog leta gorece Portugalija i Spanija, a onda nastupaju uzasne poplave.

U Engleskoj, Holandiji i Francuskoj katastrofalne poplave u oktobru i novembru, a nastavice se i tokom iduce godine. Voda ce izbijati iz zemlje.

U drugoj polovini februara, najkasnije do 5-6. marta 2006, Skoplje pogadja katastrofalan zemljotres.

Balticki deo Nemacke potpuno nestaje pod morem.

Od Skotske ce ostati samo nekoliko ostrva.

Zbog jakih tektonskih potresa kopno Evrope ce se pribliziti Africi, drastino ce se suziti Suecki kanal.

U veoma bliskoj buducnosti ce, takoreci ceo srednji deo Kanade i gotovo cele SAD, i severni deo Juzne Amerike, sa Hondurasom, Panamom, Kostarikom, Kubom, Nikaragvom i Havajima, potopiti okean. Tada ce se izdici trecina Atlantide. Ona se, po mom vidjenju, protezala od Spanije, od Kanarskih ostrva prema jugu SAD i sredini Juzne Amerike.

Do kraja ove godine bice ogromnih poplava i pozara u Australiji i Indoneziji.

Japanska ostrva pogodice potresi i cunami.

Spam
    Gost

Standardno

Ljudi jel vas strah maaamaaaaaaaa sta ce biti sa nama buaaaa

adisa.adi
    Gost

Standardno

Hmm nije me strah,strah me samo Allaha,a sto se tice prorocanstva nevjerujem niti ko treba da vjeruje,jer ko to radi znaj onda da je u suradnjoi sa dzinima jer bez njih nemoze nista.Ja vjerujem u Allah i sta bude bice.A Allah najbolje zna

miko
    Gost

Standardno

Citat Prvi postavio Spam
    Milenko Banic, sumadijski prorok, inace magistar pravnih nauka, cija su se mnoga predvidjanja ostvarila (atentat na Kiru Gligorova, krv na vratima savezne skupstine - samoubistvo Vlajka Stojiljkovica, oktobarske promene, teroristicki napad na SAD, ubistvo prmijera Djindjica...) smatra, za razliku od svojih "kolega", da je nasim mukama dosao kraj: -Vidim nagli preokret u odnosu svetskih mocnika prma nama i preporod nase zemlje, koji ce poceti u novembru ove godine. zbog kolapsa u kojem se trenutno nalazimo, narod ce taj boljitak osetiti tek posle Nove godine. SAD i EU potpuno menjaju odnos prema nama, u pozitivnom smislu. Cak ce doci do toga da Hrvatska plati Srbiji obestecenje za genocid nad srpskim stanovnistvom... I kaze sledece:

Evropskim zemljama prete prirodne katastrofe, zemljotresi, pozari, poplave. Promenice se mapa tog dela sveta.

Za 20-tak dana sledi serija katastrofalnih zemljotresa u Turskoj.

Ovog leta gorece Portugalija i Spanija, a onda nastupaju uzasne poplave.

U Engleskoj, Holandiji i Francuskoj katastrofalne poplave u oktobru i novembru, a nastavice se i tokom iduce godine. Voda ce izbijati iz zemlje.

U drugoj polovini februara, najkasnije do 5-6. marta 2006, Skoplje pogadja katastrofalan zemljotres.

Balticki deo Nemacke potpuno nestaje pod morem.

Od Skotske ce ostati samo nekoliko ostrva.

Zbog jakih tektonskih potresa kopno Evrope ce se pribliziti Africi, drastino ce se suziti Suecki kanal.

U veoma bliskoj buducnosti ce, takoreci ceo srednji deo Kanade i gotovo cele SAD, i severni deo Juzne Amerike, sa Hondurasom, Panamom, Kostarikom, Kubom, Nikaragvom i Havajima, potopiti okean. Tada ce se izdici trecina Atlantide. Ona se, po mom vidjenju, protezala od Spanije, od Kanarskih ostrva prema jugu SAD i sredini Juzne Amerike.

Do kraja ove godine bice ogromnih poplava i pozara u Australiji i Indoneziji.

Japanska ostrva pogodice potresi i cunami.
    LoooooL, lol. koje gluposti!!!! HaHaha!

ostro & na prvu :) Blahhh's Avatar

Standardno

srbi su narod sa najvise prorocica, vidovnjaka, vidara, ublehara i budalina svake vrste...

jedinstveno pleme
    Last edited by AggressoR; 24-11-2006 at 02:36 PM.
    1995.
    Džemila Delalić iz sela Dobrak,kod Srebrenice:
    "Zgrabih ja dijete,hocu da mu zavezem pupak,kad cetnik preda me: Spusti to dijete dolje! Ja ga popusti na dimije,fino dijete, duge kosice,kao da je okupano.Cetnik pridje,nogom stade djetetu na vrat."

miko
    Gost

Standardno

Zato su svrbi i poseban bre narod bre!

Svrbija do meseca bre

alkoholicar
    Gost

Standardno

samo vjerujem u flasu ako ima kakvo prorocanstvo o tome bilo bi zgodno da napises

slaughter
    Gost

Standardno

ma ne verujem ni sekunde u prorocastvo niti cu verovati!!!
    ionako imam precih obaveza nego da slusam da ce amerika potonuti a atlantida izroniti!!!

Banovan/a Sanchezz's Avatar
    Godina
    25

Standardno

Zabolise me oci od kolicine gluposti koju procita

_enis_18_
    Gost

Standardno

i spam vjeruje u ove gluposti

+ Reply to Thread

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Pravila postavljanja poruka

• ne možete postavljati nove teme
  • ne možete postavljati odgovore
  • ne možete postavljati priloge
  • ne možete urediti svoje poruke