+ Reply to Thread
Stranica 1 od 6 123456 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata 1 do 10 od 53

Diskusija: Prvi spoj

BIHnet Korisnik

Standardno Prvi spoj

Sta mislite, kako provesti 3-satni prvi spoj, ako je cura zahtjevna. tj ima odredjene teme, npr. ne voli da se decko hvali, kako ima odredjene vrijednosti ili posjedovao neke vrijedne stvari, sta pricati s curom?

HPnx9420
    Gost

Standardno

Skontaj šta joj je okupacija u životu, čim se bavi, pa počni na tu temu i slušaj je šta priča pažljivo, postavi par podpitanja, ali je nemoj prekidati jer će izgledati kao da te ne zanima i ona će da priča i priča...

Morbidus, a, um Hermina's Avatar
    Tamo dolje ispod zemlje, i onamo ispod neba i još dublje i još jače, iza šutnje iza tmače. Gdje pijetlovi ne pjevaju, gdje se ne zna za glas roga, i još huđe i još luđe, iza uma iza Boga...
    Godina
    30

Standardno

Citat Prvi postavio crnokosi Pregledaj poruku
    Sta mislite, kako provesti 3-satni prvi spoj, ako je cura zahtjevna. tj ima odredjene teme, npr. ne voli da se decko hvali, kako ima odredjene vrijednosti ili posjedovao neke vrijedne stvari, sta pricati s curom?
    Pa bilo bi lijepo ako bi imao drugu temu za razgovor osim svojih postignuca i samohvale.Ovo ti kazem kao cura koja vise voli sama da prepozna u momku ono pozitivno umjesto da slusam kako se hvali cijelo vrijeme.Nije cura zahtjevna vec samo hoce da razgovara o normalnim stvarima kao sto je muzika npr ili sport,film,sto zeli da se zeza i opusti u ugodnoj atmosferi umjesto da te slusa kako se sam sebi divis.To me podsjeca na onu reklamu:dosta o mom autu,pricajmo malo o meni...
    'Cak i oni koji su me voleli, ponekad su tajno boli iglama lutkicu napravljenu po mom liku...Imao sam odlicnih neprijatelja, ne zalim se.'

Ja Se Registrovo
    Gost

Standardno

Reci joj fino posto nam je ovo prvi(ili ko zna koji) spoj da ja sta ne zajbem aj ti prva pocni a ja te pratimKontash

polako se oprašta... Goldenchild's Avatar

Standardno

Pricaj o njoj. Ispizuj je sve do detalja, gdje je odrasla i zashto se osijeca nedovoljnom u shkoli/na poslu i o cemu mashta. Budi pravo zainteresiran. Samo ponekad "nehajno" ubaci koji imponirajuci detalj o sebi. Nemoj da se primjeti da to radish da bi joj imponovao.
    Bicesh pun pogodak, vjeruj mi. Ako je tip cure koji opisujesh.
    Dok čovjek ubija i muči životinje, ubijat će i mučiti i ljude, bit će ratova jer ubijanje se vježba i uči na malome, iznutra i izvana.
    Mislim da se ne treba čuditi tomu što drugi čine, ali mislim da je vrlo potrebito početi se zgražati nad onime što mi sami u velikome ili malome, još strašnije činimo.
    Naša braća životinje, Edgar Kupfer-Koberwitz

Valerie
    Gost

Standardno

Citat Prvi postavio Hannibal Lecter Pregledaj poruku
    Pa bilo bi lijepo ako bi imao drugu temu za razgovor osim svojih postignuca i samohvale.Ovo ti kazem kao cura koja vise voli sama da prepozna u momku ono pozitivno umjesto da slusam kako se hvali cijelo vrijeme.Nije cura zahtjevna vec samo hoce da razgovara o normalnim stvarima kao sto je muzika npr ili sport,film,sto zeli da se zeza i opusti u ugodnoj atmosferi umjesto da te slusa kako se sam sebi divis.To me podsjeca na onu reklamu:dosta o mom autu,pricajmo malo o meni...
    Hannibal, ti si legenda.

Definitivno potpisujem oFo.
    Jasno da ne voli da se hvali neko s kim je izasla.
    A ti sto si postavio temu, zapitaj se malo. Mislim, ovaj, onaj..

Lampard Scrat's Avatar
    Godina
    24

Standardno

Igrajte soccera?

Nemoj se nikad pokazati u punom sjaju, uvijek ostavi nesto za kasnije. Ne bude dovoljno - nema veze. Nije fol da te odma skroz upozna...

Morgana Alabastra
    Gost

Standardno

ako se samo znas faliti i pricati o vrijednim stvarima,zasto si ovo napisao kao da je cura ogranicena i zatvorena za vecinu tema?
    to je tvoj problem i do tebe je,ne do nje.
    mozete pricati o necem normalnom,a te vrline samo spomenuti

Registered User Vollmeise's Avatar

Standardno

Seksajte se da vam vrijeme brze prodje.

zubor planinskog potoka Tišina's Avatar
    Godina
    41

Standardno

daj joj do znanja da ti je stalo, pitaj je kakvi su joj planovi skorije i dalje buducnosti, ispricaj joj svoje planove, sta ocekuje od zivota, reci joj sta ti ocekujes od zivota.... i tako dalje prica ce se sama prosiriti ako budete na istim talasnim duzinama
    zivot je kao rosa

+ Reply to Thread

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Pravila postavljanja poruka

• ne možete postavljati nove teme
  • ne možete postavljati odgovore
  • ne možete postavljati priloge
  • ne možete urediti svoje poruke