+ Reply to Thread
Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata 1 do 10 od 28

Diskusija: BH posta.....

Registered User N_E_D's Avatar

Standardno BH posta.....

Prije 4-sedmica iz Amerike mi je poslat paket.....i jos ga nema
    Kada sam otiso u postu nakon 3-sedmice pito ima li sta za mene i kad sam im reko kad je poslato kazu to ce da potraje....

DA li je ko imao nekog iskustva s tim slanjem paketa......zna li iko koliko to moze da potraje........

Pumpadžija... A L I's Avatar

Standardno

Ko ti je poslao paket, neka ti da tracking number posiljke.

Odes fino na sajt kompanije preko kojeg je poslan paket i "track item" ukucaj kod i vidi gdje je i sta je s njim.

Potom idi na www.bhp.ba/trace/ ukucaj isti taj tracking number i ako je posiljka dosla u BIH tu ces sve vidjeti, kad, sta, kako, i gdje je. Mozda je zaglavila na carini. Cesto ja to koristim jer kupujem sa ebaya.

Leeds United RedHotChiliPeppers's Avatar

Standardno

.. Ako su ti paket poslali kao "preporuceno",mozes mu uci u trag.. A ako nije "preporucena pošiljka",mozes da se pozdravis sa njim..

.. I zavisi jel` pošiljalac poslao paket avionom ili brodom.. Ako nije naglasio da šalje kao avionsku pošiljku "par avion",ta pošiljka se transportuje brodom..a to je nekih 2 mjeseca putovanja do tebe..
    Last edited by RedHotChiliPeppers; 16-04-2008 at 09:53 AM.

Oni, kao, hoće da se otcepe, a mi im, kao, ne damo...

BIHnet Korisnik Nermin & Lejla's Avatar

Standardno

Zato uvijek malo više platiš i odmah dodje na vrijeme

Registered User melira's Avatar

Standardno

moja sestra redovno salje pakete iz NY, ali ja svaki dobijem za dvije sedmice, par dana gore-dole, ali toliko traje, to tvoje se bas oduzilo

@ALAN FORD
    Gost

Standardno

Citat Prvi postavio RedHotChiliPeppers Pregledaj poruku
    .. Ako su ti paket poslali kao "preporuceno",mozes mu uci u trag.. A ako nije "preporucena pošiljka",mozes da se pozdravis sa njim..
    U ovo sam se uvjerio!!

Stigao mi otvoren paket i poveći izvještaj od naše pošte iz Sarajeva u kojem stoji da su zaprimili otvoren paket iz Amerike. Prema navodu iz pisma koje su mi prijatelji poslali, pošta navodi u svom izvještaju da nedostaju sljedeće stvari ...... bla,..bla....bla Popis M.A i par svjedoka

BIHnet Korisnik

Standardno

Heh, BH pošta... Zvuči nemoguće, ali su čak gori i od BH telecoma...
    Naručim ja nešto iz USA, tek vidim uvela pošta tracking. Reko vidi što se popravljaju, i ja svaki dan pratih napredovanje do posljednjeg dana. Tek tamo piše paket uručen tog i tog u toliko i toliko sati. Ja čitav taj dan bio van kuće, niti je koga bilo u kući!!! Subota, nemaš koga nazvati, kakav support i budalaštine. Pitam komšiju da nisu slučajno njemu dali pošiljku (što inače znaju napraviti i sa preporučenim pošiljkama gdje eksplicitno piše uručiti na ruke!!!), kaže nije ništa uzimao. Odmah mail na direktora centra pošte, glavnog inspektora i izvršnog direktora. Tek u ponedeljak mail izvinjenja, kaže službenica pogrešno ukucala da je isporučen paket, a nije znala stornirati...

Inače, paket iz Amerike mi uvijek stiže za cca 2 sedmice.

.

Standardno

mrzim poštu,

u potpisu Mrgud

Pumpadžija... A L I's Avatar

Standardno

Meni su maznuli kupljen telefon sa ebaya. 100% znam da je to uradjeno u sarajevu. Kupio sam telefon, tip ga poslao, dao mi tracking number i sve je bilo ok dok nije dosao u sarajevo. Pratim na royalmail.com stranici da je posiljka isporucena u BIH.

Odem na www.bhp.ba/trace/ i ukucam tracking number. Pise mi tu da je posiljka ubacena u vrecu?!? WTF? I cekam ja jedno 10 dana i nista ne dolazi. Odem na royalmail.com i vidim da je paket vracen u Leeds odakle je i poslan kao ostecen.

Tip mi veli "Jarane vratila mi se posiljka, iz paketa je uzet telefon a kutija mi se vratila sa CDom, kablom, prirucnicima, bez telefona". Koji smo mi primitivci. Posaljem 100 mailova posti, gen. direktoru da ga obavijestim kakvi kriminalci rade tu, ali uzalud. Sreca pa sam ga platio preko paypala, pa sam za mjesec dana izglavio 3 stoje nazad. Pazite sta i kako saljete i primate nasom postom.

NIKAD, AMA BAS NIKAD, NE KUPUJTE NESTO BEZ PLACANJA DODATNOG OSIGURANJA, I UVIJEK PLATITE DODATNO ZA TRACKING NUMBER POSILJKE.

BIHnet Korisnik Kacho's Avatar

Smile

Citat Prvi postavio lady#1 Pregledaj poruku
    mrzim poštu,

u potpisu Mrgud
    slažem se u potpunosti

a sto se tice paketa ako dobijes prije šest mjeseci dobro je prevelika bara hehehe

+ Reply to Thread

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Pravila postavljanja poruka

• ne možete postavljati nove teme
  • ne možete postavljati odgovore
  • ne možete postavljati priloge
  • ne možete urediti svoje poruke