+ Reply to Thread
Stranica 5 od 10 PrvoPrvo 12345678910 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata 41 do 50 od 97

Diskusija: Koji ste cvijet ?

polako se oprašta... Goldenchild's Avatar

Standardno

21-31.03: naprstak
    Umije da predvidi nekoliko koraka unaprijed, brzo nalazi izlaz iz složenih problema. Teško mu je pratiti misli, previše je brz, ali je isto tako i dobar realizator.
    Dok čovjek ubija i muči životinje, ubijat će i mučiti i ljude, bit će ratova jer ubijanje se vježba i uči na malome, iznutra i izvana.
    Mislim da se ne treba čuditi tomu što drugi čine, ali mislim da je vrlo potrebito početi se zgražati nad onime što mi sami u velikome ili malome, još strašnije činimo.
    Naša braća životinje, Edgar Kupfer-Koberwitz

odbojkasica
    Gost

Standardno

1-10.03: bulka
    Zavodljiv šarm od koga je nemoguće odbraniti se, a kad se upadne u njegovu mrežu nikako se ne može iskobeljati napolje. Njihov životni put je obično trnovit, ali on uspjeva sve da prebrodi. Treba samo da vjeruje u sebe i u pobjedu.

Valerie
    Gost

Standardno

3-12.08: suncokret
    On zna koliko vrijedi. Uspješan je moćan. Uspjesi ga ipak ne zaustavljaju, on i dalje grabi naprijed. Ponekad je nedosljedan u postupcima.
    Donekle može proći.

zena, majka, kraljica pocahontas's Avatar

Standardno

2-12.07: lokvanj
    Lokvanj je pristupačan i dobronamjeran. Zainteresovan je za sve što mu uđe u vidno polje, širokih je interesovanja i može se reći da je svestran. Ima u njemu životne radosti kojom može da zarazi i druge.

nikad ne bih pomislila...cuj lokvanj hhh
    I know you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realise that what you heard is not what I meant!

WELL YES
    Gost

Standardno

Jao ja sam frezija Da mi hoće neko pokloniti buket toga nečega da vidim na što liči.

Mesha Mare
    Gost

Standardno

Citat Prvi postavio WELL YES Pregledaj poruku
    Jao ja sam frezija Da mi hoće neko pokloniti buket toga nečega da vidim na što liči.

Frezija je porijeklom iz Južne Afrike. Divlja frezija ima cvijeće bijele ili žute boje, ali kultivirane sorte su raskošne raznobojne. Frezija ima jaki cvjetni miris, koji čak može izazvati glavobolju u većim količinama.

WELL YES
    Gost

Standardno

A ima li je kupiti kod nas u cvjećarnici?? I ako ima gdje da je stavim a da me ne zaboli glava.

Mesha Mare
    Gost

Standardno

Citat Prvi postavio WELL YES Pregledaj poruku
    A ima li je kupiti kod nas u cvjećarnici?? I ako ima gdje da je stavim a da me ne zaboli glava.
    Ima skoro u svakoj, ako je ne budeš dugo mirisao glava te neće boljeti.

WELL YES
    Gost

Standardno

Odlično već je sutra kupim.

Banovan/a

Standardno

1-10.02: imela
    Radoznala i podložna uticajima. Voli da rizikuje. Žene mogu da osvoje i najnepristupačnijeg muškarca, a "jači pol" fantastično izgleda, do te mjere dobro da je stalna meta osvajanja zaljubljenih žena.

..lijepo...ali nisam ni znala da je imela cvijet....(covijek se uci dok je ziv)

+ Reply to Thread

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Pravila postavljanja poruka

• ne možete postavljati nove teme
  • ne možete postavljati odgovore
  • ne možete postavljati priloge
  • ne možete urediti svoje poruke