+ Reply to Thread
Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata 11 do 20 od 26

Diskusija: Novi Punto za 5999,-€

Registered User 8mls's Avatar

Standardno

Novo auto, nula (0) km na satu sa garancijom. Predstavljeno 2003. godine.

S druge strane 20+ godina, pitaj boga koliko km( jer vw ima plastične zupčanike u mjeraču kilometara pa često ne rade-fabrička greška), predstavljeno 1983. godine.

Vas dvojica mene zajebavate ovdje!???

It's not what I want. It's what's fair...

like a sex machine ... OXIDO88's Avatar

Standardno

FUNTO mi je slab nekakav, eh sad jos oni kako ga rade ko ce a znati, sacekat i vidjeti valjajul cemu
    http://forum.bih.net.ba/image.php?type=sigpic&userid=29310&dateline=125466  3906

Registered User tvrdoglavi's Avatar

Standardno

Citat Prvi postavio 8mls Pregledaj poruku
    Novo auto, nula (0) km na satu sa garancijom. Predstavljeno 2003. godine.

S druge strane 20+ godina, pitaj boga koliko km( jer vw ima plastične zupčanike u mjeraču kilometara pa često ne rade-fabrička greška), predstavljeno 1983. godine.

Vas dvojica mene zajebavate ovdje!???
    ne zezam te drug...naprotiv u pravu si i ja kazem da su precjenjeni golfovi,ali opet za neka auta nisu kao sto je punto...smece pa hajd

Standardno

Govorimo o novom Puntu. Nov auto, kao što sam i napisao.

Ne o Puntu koji je bio Van, pa uvežen kao teretni iz ITalije i ovdje na divlje prepravljen! Takva auta (ne samo Punto) nisu nizašta nego za rashoda/otpada.
    Šta ćeš kad ima mušterija i za golfove od 2500 eura stare 20 godina i za teretna prepravljana auta koja je vozilo hiljadu duša i koja naši šverceri kupuju po otpadima!

Mačak sutlijaner -Garfield-'s Avatar

Standardno

Citat Prvi postavio tvrdoglavi Pregledaj poruku
    nek po tvom budem coban,al ja bih dao...
    fiat se NIKAD ne moze mjeriti sa VW-om,jer taj punto za 20 god. nece biti ni na otpadu...
    ovo ti govorim jer brat vozi punta,a ja golfa 90god. tako da znam o cemu pricam
    Citat Prvi postavio _id_ka_ Pregledaj poruku
    Taj golf će poderati 2 takva Fiata
    Hajooooj 8mls dirno si u osinje gnijezdo

On topic ja sam vidio ove slike zastava 10...hoće li se tako auto zvati, jer u cajtungu piše Punto ne zastava 10 i sl. ha ?
    Ruke gore gore, cijene dolje dolje

diverzant ZAVATONI's Avatar

Standardno

auto ce se zvati ZASTAV 10

http://www.zastava10.com/
    Hej Slaveni, još ste živi,Riječ naših djedova,Dok za narod srce bije,Njihovih sinova.
    Živi, živi duh slavenski,živjet ćeš vjekov'ma,zalud prijeti ponor pakla,zalud vatra groma.Nek se sada i nad nama
    Burom sve raznese,Stijena puca, dub se lama,zemlja nek se trese Mi stojimo postojano,kao klisurine
    , proklet bio izdajica svoje domovine.

diverzant ZAVATONI's Avatar
    Last edited by ZAVATONI; 28-05-2009 at 10:08 PM.
    Hej Slaveni, još ste živi,Riječ naših djedova,Dok za narod srce bije,Njihovih sinova.
    Živi, živi duh slavenski,živjet ćeš vjekov'ma,zalud prijeti ponor pakla,zalud vatra groma.Nek se sada i nad nama
    Burom sve raznese,Stijena puca, dub se lama,zemlja nek se trese Mi stojimo postojano,kao klisurine
    , proklet bio izdajica svoje domovine.

Standardno

Zvat će se Fiat Punto.
    Zastava ne postoji, firma je ugašena, otišla u stečaj, pogone je kupio Fiat i sada je to Fiat.

ostro & na prvu :) Blahhh's Avatar

Standardno

auto, ako se moze nazvati autom, ranga dacie, stojadina (zombi i "novi stojadin iz 2007" ) i gellya....uzas and katastrofa...prilici srbiji
    1995.
    Džemila Delalić iz sela Dobrak,kod Srebrenice:
    "Zgrabih ja dijete,hocu da mu zavezem pupak,kad cetnik preda me: Spusti to dijete dolje! Ja ga popusti na dimije,fino dijete, duge kosice,kao da je okupano.Cetnik pridje,nogom stade djetetu na vrat."

Mačak sutlijaner -Garfield-'s Avatar

Standardno

Talijani preuzeli glavnu riječ

Fiat Punto (Dnevnik.hr)

Dakle, zakoračili smo u nepoznato i nismo znali što nas čeka. A čekalo nas je ovo potpuni zastoj. Ipak nije periodična pojava na srpskim autocestama već se radilo o zaustavljanju prometa zbog posjeta američkog potpredsjednika Joe Bidena. No, unatoč jakom policijskom osiguranju, neki ipak nisu htjeli čekati. Nešto takvo smo i očekivali.
    Autoceste su ipak lošije od naših, okolna trava čeka bolja vremena za košenje, no, sve u svemu, nema većih problema.
    Nakon 525 kilometara od Zagreba, evo nas pred Kragujevcom. Yugića, naravno, još uvijek ima posvuda. U poznatom industrijskom gigantu, iz kojeg su nekada izlazile gomile Stojadina pa potom i Yuga, danas glavnu riječ vode Talijani.
    U danu proizvode 100 Fiat Punta
    U tvornici Zastava, u koju je, nedavno, sa 700 milijuna eura ušao Fiat, po danu se proizvede stotinjak starog Fiat Punta, dok su u zlatno doba kapaciteti tvornice isporučivali čak 230 tisuća karoserija godišnje, odnosno 850 automobila u danu. A zašto je tako i kakva je trenutno situacija u tvornici, otkrio nam je Dejan Marković, zamjenik direktora ove tvrtke.
    'Trenutno se proizvodi samo ovaj model Fiat i nemamo se namjeru vraćati na stari program. Već nam je plan da se instaliranjem nove opreme dođe do jednog novog modela koji će Fiat ustupiti zastavi', rekao je Marković. Zastava 10 i srpski Fiat Punto su, u biti, jedan te isti automobil. Razlika je samo u nazivu.
    Uskoro pohod i na strano tržište
    Naravno, zanimalo nas je namjerava li Zastava, odnosno Fiat, i izvoziti ili je cilj tek domaće tržište. 'Trenutno je prodaja ovih automobila na domaćem tržištu, a Fiat u svakom slučaju radi naosiguravanju i drugih tržišta', objasnio je Marković.
    Danas je u izradu Fiatovog modela uključeno 800 ljudi, dok je u zlatno doba ovdje bilo 11 tisuća zaposlenih. No, većina će radnika u toj istoj tvornici dočekati svoju mirovinu. Mnogi su tamo više od 30 godina. I dok su jednima novi uvijeti rada bolji, drugi pak čeznu za 'sretnim dobom', kako ga nazivaju, no svi su složni u jednom; cijena novog modela im je previsoka. Od najjeftinijeg, koji kreće od 7 tisuća eura, do najbolje opremljenog za 9.700 eura, s prosječnom plaćom od 250 eura nitko si ga ne može priuštiti. Danas, tako, svi još uvijek voze Yuga ili Stojadina.
    Dizajn Punta i Yuga, ili pak Stojadina, je neusporediv. I većina radnika u tome se složila. No, neki bi još uvijek htjeli Yuga, unatoč tome što ga je vrijeme pošteno pregazilo, a niti kada je predstavljen nije bio nimalo suvremen. Fiat ima ozbiljne planove s kragujevačkom tvornicom te ovdje namjeravaju proizvoditi čak 300.000 automobila godišnje, odnosno 10 puta više nego što to čine sada. Mi smo već rezervirali novi posjet, jednom kada se to dogodi.
    ....
    Ruke gore gore, cijene dolje dolje

+ Reply to Thread

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Pravila postavljanja poruka

• ne možete postavljati nove teme
  • ne možete postavljati odgovore
  • ne možete postavljati priloge
  • ne možete urediti svoje poruke