+ Reply to Thread
Stranica 1 od 18 12345678911 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata 1 do 10 od 172

Diskusija: "Haloo" - nova Eronet mobilna mreža sa brojem 064

Registered User

Standardno "Haloo" - nova Eronet mobilna mreža sa brojem 064

Da li neko zna nešto više o ovoj mobilnoj mreži? Pozivni broj je 064, a webstranica im je:
    http://www.haloo.ba

Meni je ovo "prvi haber", pa ne znam da se neko slučajno ne zayebaye ili tako šta..

Registered User

Standardno

Ako je istinito ovo je stvarno super, besplatni pozivi unutar mreže do 2020 godine, predobro, evo ima broj za korisnike, idem se raspitati pa pišem poslije

Registered User

Standardno

Ne znam je li do mene ili im trenutno ne radi ova stranica?

Registered User

Standardno

Citat Prvi postavio Tyler Durden Pregledaj poruku
    ili je do mene ili im trenutno ne radi ova stranica?
    do tebe je meni otvara u sekundi

Registered User

Standardno

A evo proradila je i kod mene sada...

Ovo izgleda mocno...
    Pise da su prodajna mjesta oznacena sa njihovim znakom... ali gdje su ta mjesta?!
    Nisam jos nigdje u gradu primjetio ni jedno...

Mačak sutlijaner -Garfield-'s Avatar

Standardno

to je u stvari proizvod Eronet i radi na njihovoj mreži....što mrzim stavku uspostava poziva 0.08 KM i dopunu 10KM koja vrijedi 45 dana
    a kupiti se ima na avazovim kioscima a nema u eronetu JOŠ!
    4 KM 2sim kartice tj za dva korisnika i na svakoj po 4 KM bonusa
    Last edited by -Garfield-; 15-09-2011 at 02:36 PM.
    Ruke gore gore, cijene dolje dolje

Registered User

Standardno

Saznao sam u međuvremenu neke činjenice (još neprovjerene):

Ovo je navodno mreža Eronet-a (nešto kao Tomato što je dio VIP-a u Hrvatskoj)
    Stoji da su razgovori unutar mreže do 2020 besplatne ako pređete u tu mrežu ALI naplata uspostave poziva je 8kf
    Znajući kakva neugodna iskustva imaju korisnici Eronet-a koji plaćaju te uspostave poziva, isto se može očekivati i kod ove mreže
    (ta negativna iskustva se očituju u prekidanju veze nakon par minuta, vjerovatno smišljeno urađeno kako bi se poziv morao ponovo
    uspostaviti a samim time i naplatiti novih 8kf).
    Čuo sam i da je sjedište firme u Tuzli, a isto tako, jedan lik iz Zenice je valjda rekao da je nestalo brojeva te da se mora broj naručiti (wtf)

Registered User

Standardno

Eronet!!!

Ne, hvala.

Registered User

Standardno

Citat Prvi postavio Tyler Durden Pregledaj poruku

Eronet!!!

Ne, hvala.
    Slažem se

pdf Moderator qwerty's Avatar

Standardno

ljudi moji daj malo citajte i ostale prije svega ljepljive teme mi smo vec o tome pisali na temi predvidjenoj za nase operatere ima dva dana, ali nije problem ni posebna tema mada ova ponuda nije nista specijalno. Citajte malo ne mojte donositi zakljucke odmah na prvu. Evo da se ne ponavljam moj utisak o novoj mrezi i navodnim povoljnostima.

nista specijalno, kao prvo nisam bas uvjeren u uspjeh, a zasto?

1. naknada za uspostavu poziva te je poziv unutar 064 mreze 8 feninga+pdv s obracunskom jedinicom te jedna minuta izadje 9kf minimum, a kontaj jos tu gdje su oni kratki razgovori i koliko se tek na tome gubi. Dakle to nije nesto sto nemaju vec korisnici na ostalim mrezama unutar frend, naj ili hej brojeva. Dakle nije dovoljan razlog prelaska na tu mrezu.

2. sms 10 ili 11 feninga s pdv hmm to nije nesto gdje su najpovoljniji dakle ni to nije nesto sto bi nekog privuklo

3. cijena poziva/sms prema inostranstvu vec vidjena kod ostalih

4. telefoni u ponudi, to imaju i ostale mreze po slicnoj cijeni

5. nema gprs tj. mob neta to imaju druge mreze

i logicno se postavlja pitanje onda zasto bi ja ili bilo ko presao na takvu mrezu bez nekih vecih benefita, Zasto bi ja glumio njihovog agenta koji kad bi presao na njihovu mrezu bi morao ljude ganjati da i oni predju kako bi ja s njima imao jeftinije razgovore. Ovo je nesto na sta oni ciljaju i uveliko racunaju. Zasto, zbog nekoliko feninga popusta, ne hvala. Pa ljudi moji to je nesto sto bi oni normalno trebali da ponude na mrezama u Srbiji i u Hrvatskoj nikakva novost nije besplatan razgovor sa 5 ljudi
    u istoj mrezi, a mi bi trebali biti impresionirani ovim marketinskim trikovima u navodno besplatnoj prici do 2020. sa naplatom uspostave poziva i obracunske jedinice koja dere kozu s ledja. No tnx. Radije cu ostati na pretplati dok ne izadje nesto bolje.

Ovo ce upaliti kod onih koji ne citaju nikad nista do kraja tako da ce im sigurno upasti u oko ovo za dz do 2020.
    Zahvaljujem svima na posjeti i angazovanosti na GSM pdf ubuduce necu vise biti moderator dao sam ostavku radi poslovnih obaveza u firmi. Pozdrav svima nastavicemo se druziti kroz diskusije. Hvala.

+ Reply to Thread

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Pravila postavljanja poruka

• ne možete postavljati nove teme
  • ne možete postavljati odgovore
  • ne možete postavljati priloge
  • ne možete urediti svoje poruke